Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-27, 17:49   #4321
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tusiaczek masakra z tymi zębami. U nas też chyba coś idzie. W nocy budzi się często, a dziś płakał bite 1,5 h. Za nic nie mogłam go uspokoić, a palcami tak sobie szorował po dziąsłach, że myślałam, że zwymiotuje.

Zuzolka dzięki za info o kremie. Miałam go brać bo pisałyście, że używacie ale coś mnie tknelo i wziełam inny.

A mi się dziś potwierdziło, że krostki na buzi pojawiają się po bananie. Szkoda bo nasze ukochane placki muszą iść w odstawke.

Igor od poniedziałku bardzo dużo chodzi ale jak zakładam buty to nogi mu się plączą i się wścieka.
Opanowałmteż innowacyjny sposób przemieszczania się jak chce coś orzenieść. Głównie książeczki mi przynosi aby mu poczytać. Jedna noga pod pupą, druga ciągnie się od przodu i ręka z książką też wyciągnięta do przodu. Komicznie to wygląda
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:50   #4322
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dziś R zrobił pierwsze 5 samodzielnych kroków :serce:
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 20:36   #4323
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun, Natalka ma swoją łyżeczkę jak ją karmię, ona "zamacza" ją w zupie czy tam kaszce i kieruje do buzi. Ale wiadomo, robi to niezdarnie. Widelca nie posiadamy, kawałki je ręką. Teściowa niech nie będzie taka hop do przodu.
I brawa dla Mai za brawo

Copy kciuki za Ale po szczepieniu. Waga spoko, patrzę że Ala się też urodziła 3400, a my teraz 8700 także idziemy podobnie

Anemeon gratki dla R. A M już chodzi, nie? Bo on był chyba szybszy?

Co do bidonu to chwilowo przestalam dawać, bo się bawi zamiast połykać i przez to się często krztusi, ostatnio mąż musi interweniować to zwrocila chyba z pół szklanki wody, masakra. Wasze dzieci też tak z bidonem robią? Ciągną dużo i potem nie nadążają połykać? Daje pić z doidy. A zamówiłam nowy bidon z canpola z silikonowym ustnikiem, to chyba trzeba mieć płuca słonia żeby to zassać. Ja ciągnę z całej siły i ledwo woda wylatuje. Beznadziejny. O taki
https://www.aptekagemini.pl/canpol-b...urku-1szt.html

Mamy wyniki testów z krwi i nie wyszła alergia na nic z tych rzeczy które badają, a które już jadła czyli mleko, jajko, jabłko, marchewka, ziemniak itp. i teraz się zastanawiam co w tym hippie uczulilo w takim razie skoro nie ma alergii na mleko krowie. I jeśli jesteśmy teraz na mleku nan ha to czy za jakiś czas spróbować zwykły nan. Teraz się boje, ale z drugiej strony po co dawać mleko dla alergików dziecku, które alergii nie ma. Nie wiem kurde.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 11:19   #4324
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka a nie myslalas o jakichś testach niepokarmowych dla N? Sierść zwierząt, kurz? Może to mm to jednak przypadek? Analizowalas co takiego hipp ma w składzie, czego inne nie?

My bidon mamy też z Canpola, tylko taki zwyklak. Jest on zdecydowanie naszym ulubionym. Tym bardziej, że kubka 360° nie e wiem czy nie lubi, czy wciąż do końca nie ogarnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 14:01   #4325
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

U nas też zwykły bidon za 10zl z canpolu
Sun, Ala nie je łyżeczką sama, tylko z ręki umie jeść.
W ogole to stawiamy dziś z okazji roczku

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 17:29   #4326
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

My też mamy zwykły bidon z canpola
Kupiłam te kubek 360 ale chyba nie ogarnia, woli ze słomki

Sto lat dla Ali!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 19:04   #4327
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

U nas jeszcze nie ma szans na samodzielne jedzenie łyżeczką.

Picie tylko z bidonu z rurką. Doidy lezy i sie kurzy, jakoś nam nie przypasowało. Wszystko leci po brodzie.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 19:25   #4328
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka tak, M już normalnie chodzi, nawet biega ;-)

Moi jedzą widelcem bardzo ładnie. Łyżeczką niezdarnie jak Natalka;-)
Piją z bidon u wodę (obecnie mamy b box i warty swojej ceny :tak, a kefir z doidy. I też samodzielnie piją. W sumie nic innego nie piją (zimą czasami rooibosa pili).

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

I sto lat dla Ali!!!
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 19:45   #4329
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sto lat dla Ali!!!

Miałam pisać, że u nas już same roczniaki, a tutaj jeszcze na Igorka czekamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 19:54   #4330
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zdrowia dla Ali!!!!! 🥂🥂🥂Nasza ostatnia kwietniówka

Midusia, ja właśnie robiłam panel pediatryczny mieszany, czyli oprócz pokarmów masz tam roztocza, kurz, grzyby, trawy, drzewa, psa, kota, nawet konia jest 27 najczęściej występujących alergenów. Jeśli chodzi o HiPP to jest to pewne, bo robiłam dwie próby. Dzisiaj porównałam punkt po punkcie czym się różnią składy no to jest kilka rzeczy których nie miał enfamil, m.in.laktoza, no ale na mleko nie ma alergii. A potem np witamina B12, ale to już takie małe prawdopodobne dla mnie. Google zna takie przypadki, ale nie wiem.

Co do kubka 360 to też mamy, ale gdzieś wyczytałam, że nie powinno się dzieci uczyć pić z takich "wynalazków", które nie są używane przez dorosłych. Bo nikt z nas nie pije z takiego dziwnego kubka, gdzie woda kręci się dookoła wiecie o co chodzi.
Z kolei co co bidonu to właśnie my też mamy ten "zwykły" z canpola ale zachciało mi się drugiego, z silikonową rurką, no i masz ci babo placek.

Anemeon Twoi chłopcy są nieźli jak ogarniają samodzielne picie z doidy i jedzenie widelcem. Ale wyszkoliłaś

Kurde, mamy małą masakrę. Od wczoraj wieczora Natalce leci z nosa katar, w nocy (i dziś już też) co chwilę się budzi. Cały dzień maruda straszna. Nasmarowalam dziąsła teraz. Problem w tym, że w czwartek było szczepienie i boje się, że jakaś infekcja, łudzę się, że to katar przez zęby bo czwórka na horyzoncie. W nosie furczy, a nie ma sensu odciągać, bo jak odciagne to potem płacze 15 minut i przez ten płacz produkuje 10 razy więcej kataru. Szczepienie było w czwartek, a we wtorek robiłam crp i było mniej niż 0,3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zuzolkaa
Czas edycji: 2018-04-28 o 20:39
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 20:39   #4331
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon, Twoi chłopcy jacy samodzielni juz! Super sobie radzą

Zuzolka, kciuki, zeby to nie była jednak infekcja Lekarka mi mówiła, ze przy wirusowkach crp jest niskie, ale raczej nie aż tak jak miała Natalka. Rysio przy zapaleniu krtani miał 1,56. Ehh i bądź tu mądry i szczep dziecko. Ile to nerwów i stresu człowieka kosztuje...

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Ale ze mnie gapa, sto lat dla Ali!!! Moja synowa juz taka dorosła 🤣
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 20:41   #4332
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Puściłam dziś Majkę pierwszy raz na piaskownice. Na początku księżniczka nie chciała dotknąć piasku ręką, chyba się brzydziła. Ale jak poszliśmy drugi raz to już było normalnie, bawiła się lopatka.

To tak teraz zapytam o to czy Wasze dzieci pokazują palcem jak coś chcą albo jak się o coś pytacie ?

Zuzolka, miejmy nadzieję że to nie infekcja tylko przez zęby ten katar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 20:46   #4333
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka a to nie po szczepionce? Czytałam na forach, że czasami występuje katar po tym, ale taki wodnity. Dwa trzy dni i koniec.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 20:50   #4334
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun, moj pokazuje całą rączką jak coś większego, a palcem to tylko na małe, np. oko, nos. Pokazuje tylko kilka przedmiotów, które zna, nie to, ze wszystko o co zapytam.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 21:34   #4335
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

wszystkiego najlepszego dla Ali

jak jak Filip z konopi bo żyje w niewczasie ostatnio.

Raduśka śliczne córeczki też czekam na zdjęcia z naszej sesji a to pewnie jeszcze trochę.

my mamy 6 zębów i chyba idą kolejne.

Sun Tymek pokazuje paluszkiem non stop na coś co chce np jak chcę się huśtać to na huśtawkę, jak mam poczytać to idzie do półki, na jedzenie itp. i mówi przy tym da

Anemeon masz zdolnych chłopców Tymek łyżeczką i widelcem je ale jak mu podam bo sam nie bardzo umie nabrać. radzi sobie z jaglanka bo ona kleista to nie spada z łyżeczki

Dzisiaj pierwsza kupa na nocniku tz mu podstawił jak widział że chce to posiedział chwilę i zrobił.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 21:50   #4336
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sto lat dla Ali. To jeszcze tylko Igor jest niemowlaczkiem

Igor na wszystko, co chce pokzauje palcem. A dziś byłam z niego bardzo dumna, bo bawiliśmy się nakręcany samochodzikiem, takim co to jak pojedzie się nim do tyłu to później sam jedzie. Ja nakręcałam i puszczałam do niego. Raz pojechal nam bardzo daleko. Igor stał patrzył na mnie i pokazywal na niego palcem. Ja mu powiedzialam aby sam poszedł i przyniósł. Podumał, podumał i przyniósł

Mam prośbę czy możecie mi zrobić zdjęcia stópek jak wasze dzieciaki stoją, a najlepiej chodzą?
Boję się, że z naszymi stópkami nadal jest kiepsko. Przez majówke z nikim już tego skonsultuje a do tego czasu osiwieje
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 22:18   #4337
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dziękujemy

Sun, Ala raczej nie pokazuje. Czasami jak się spytam np "gdzie jest kot" to odwraca się w jego stronę, rzadko pokazuje. Jak mąż jest w pracy i spytam "gdzie jest tata" to patrzy w strone drzwi. Jak czegoś chce to nie pokazuje i weź się domyślaj...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 22:29   #4338
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka ja używam tego kremu z filtrem już drugi sezon o jest ok , jedynie brudzi ubranka

Sto lat dla Ali

Franio pokazuje palcem jak coś chce i wydaje charakterystyczne "yyy". On bardzo dużo gestami potrafi powiedzieć.

Anemon mówisz, że b-box fajny ? Mamy zwyklaka canpola ale mam ochotę na coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Może nie uwierzycie bo mi samej trudno było , ale wczoraj Franio wyciągnął sobie miskę od miksera z szafki, położył na ziemii , złapał się rączki od piekarnika i wspiął się na ta miskę , po to żeby sobie pokręcić kurkami od gazu co ja mam teraz zrobić ??? Szafka już zabezpieczona ale pewnie za chwilę znajdzie inne rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 05:52   #4339
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

U nas kiepsko z pokazywaniem. Jak coś chce to nie pokaże, inaczej się dopomina. Jak oglądamy książeczkę i pokazuje np pieska to jak się skupi to go potem pokaże. Ale zazwyczaj nie chce się zainteresować oglądaniem obrazków tylko po prostu woli przerzucać strony w książeczce. Nie wiem, może do tej pory mało jej pokazywaliśmy palcem

Copy, u nas też tak jest że jak zapytam gdzie jest tata, babcia to się rozgląda i widzę że rozumie pytanie ale palcem nie pokaże


W ogóle to Maja teraz od paru dni zaczęła wydawać taki dziwny dzwiek, nawet nie wiem jak go opisać takie stekanie czy warczenie. Nie wiem skąd jej się to wzięło i gdzie to usłyszała ale robi to cały czas i np na placu zabaw aż ludzie się oglądają

Ejda, OMG Franio to niezły agent nie przestanie mnie zaskakiwać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 05:59   #4340
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda Piotrek tak robi z miską na pranie. Taszczy ja do kuchni i podkłada e miejscu, w którym u góry jest płyta. My zostawiamy krzeslami. W zasadzie zaczyna nam w domu brakować wolnych krzeseł .
Ne wiem co wymyślony jak się kapnie, jak je wszystkie poodsuwac.

Pitul raczej nie pokazuje nic. Po prostu się drze, jak coś chce, a my się bawimy w domyślanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 06:40   #4341
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ejda, u nas to samo, tyle ze Rysio dosięga do kurków z podłogi. Staje na palcach, rece w gorze i przy nich gmera Nie mam innego sposobu niż nie spuszczanie z oka... A miskę albo odkurzacz albo cokolwiek sobie podstawia w salonie i po tym wchodzi na stolik. Generalnie mam teraz dziecko-wspinacza. Zamiast sie uczyć chodzic to on sie uczy wspinać na wszystko.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 06:53   #4342
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun, to Ali nawet nie interesuje przerzucanie stron, najchętniej pakuje książeczki do dzioba i gryzie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 06:56   #4343
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dobrze że mamy indukcję a kurki od piekarnika schowane i póki co nie interesują jakoś bardzo. Maja rzadko urzęduje w kuchni.
U nas raczej za bardzo nie ma na co się wspinać (poza kanapa i szafka RTV - ostatnio na nią wlazła i zaczęła walić rękoma w wylaczony tv ). Czekam za to aż wlezie na akwarium.... Ale nie ma na co sie wladowac żeby na nie wejść więc narazie chyba możemy być spokojni. Choć inwencji dzieciom nie brakuje więc może mnie jeszcze zaskoczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 07:04   #4344
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun, u nas wchodzi dosłownie na wszystko, nie mam siły juz do tego. Na kartony, swoje zabawki, kanapę, stół, fotele, lozko . I wszystko ściąga na siebie np ze stołu w kuchni, z mojej toaletki. Staje na palcach i jak coś jest w zasięgu ręki to bach sobie na glowe.

Ooo teraz jak pisałam posta to zrobił to. Musze spakować ten leżak.ImageUploadedByWizaz Forum1524981952.114367.jpg

Edytowane przez Goosiaa
Czas edycji: 2018-04-29 o 07:06
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 07:08   #4345
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ciąg dalszyImageUploadedByWizaz Forum1524982104.811862.jpg
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 07:26   #4346
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy, Rysia kuzynka tez tylko wywalala książki za plecy a chwile po roczku zaczęła sie nimi interesować. Także i na Ale przyjdzie czas, zobaczysz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

A jeszcze do Zuzolki miałam pisać. Polecam na fb grupę ŁZS - grupa wsparcia dla rodziców. Tam jest mnóstwo porad na temat pielęgnacji skory dzieci, które mają rożne problemy. Ja sie tam więcej dowiedziałam niż u lekarzy i dzięki tej grupie trafiłam na dermatolog w Warszawie, dzięki której widzę światełko w tunelu. Od 2 dni smaruje te plamy Rysia płynnym pudrem wysuszajacym za 8 zł, który zaleciła i juz prawie nic nie ma. A bujamy sie od stycznia czy lutego i nikt dotąd nie umiał pomóc.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 08:31   #4347
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun u nas podobnie z czytaniem książeczek - najlepsza zabawa z zamykaniem jej
Z tym nowym dźwiękiem Mai , to pewnie jej się podoba , że tak się nauczyła i dlatego powtarza
Haha , widzę , że nie tylko mój Franio taki pomysłowy Rysio słodziak , mały himalaista Ci rośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 10:19   #4348
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Tymek też z tych wspinających a kurki od gazu najlepsza zabawka. jako że nie mamy drzwi w kuchni to robię barykadę z wózka ale jak się uprze to obejdzie. musimy szybko barierkę kupić.

Rysio słodziak

Ejda my mamy b.box od 6 msc i Tymek tylko z niego pije. przeżył już milion upadków jest cały porysowany ale uważam że wart swojej ceny. do tej pory raz słomki nowe kupowałam.

Dracena spróbuje zrobić zdjęcie stópek jak mi się uda

A krem na słońce mamy z dermedic sunbrella. srokao polecała. teraz używamy weledy jeszcze jak są mniej słoneczne dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 12:38   #4349
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun, to fajnie, że Maja się przekonała do piaskownicy
Tak, moja pokazuje palcem ale od niedawna dopiero.

Anemeon, sprawdziłam w ulotce priorixu to jak wymieniają procentowo to infekcje górnych dróg oddechowych mają 0,56% po szczepieniu, a później jak wymieniają po przecinku w tej kategorii często/bardzo często/rzadko itp jest, że infekcje górnych dróg oddechowych zdarzają się często. To chyba mamy jakieś inne pojęcie częstotliwości w takim razie.

Sandrita, brawa za kupę ostatnio posadziłam Natalke na nocniku bo chciałam sprawdzić reakcję i cóż, zaczęła się cieszyć i czekała aż pojazd ruszy
Co do kremu to piona bo właśnie dziś kupiłam ten dermedic sunbrella, bo to filtr mineralny i mam nadzieję, że on nie uczuli. Po avene miała jakieś krostki też.

Dracena a co dokładnie z waszymi stopami? Do ktoregos roku życia koślawienie stóp jest fizjologią, a nie patologią. Natalka nie dość, że daje kostki do wewnątrz to zawija palce i poszłam do ortopedki od stopy końsko szpotawej (jednej z najlepszych we Wrocławiu), cała w stresie, z wizją kazania kupienia butów ortopedycznych itp.a ta na to, że stopy świetne w tym tygodniu mieliśmy kontrolę u lekarki rehabilitacji i potwierdziła, póki co to jest fizjologia. Z kolei ortopeda kazała przyjść na kontrolę przed 2 rokiem życia. Czyli jak już dziecko trochę się nachodzi.

Jejku Ejda, Midusia, Gosia ale masakra z tymi kurkami od gazu.

Sun, nie przejmuj się warczeniem, obserwuje dzieci na placu zabaw i serio różne dziwne dźwięki wydają, jedna dziewczynka ryczy jak lew. I raczej mnie to bawi i traktuję to w kategorii jakiś nowych umiejętności

Gosia, bardzo dziękuję za info o tej grupie, zapisze się tam.

No i kupiłam dziś sandałki w lasockim Natalce, jak na buty do stania to chyba i tak spoko



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zuzolkaa
Czas edycji: 2018-04-29 o 12:40
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 12:50   #4350
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sandrita, a ten dermedic nie brudzi ubran? Miałam babydream, teraz kupiłam z Sun ozon i to chyba jest to samo bo tez robi żółte plamy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.