Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 09:04   #2491
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

tez mysle ze maja duze przepascie..
jednak dobrze wzielam light cool, a nie light medium cool bo ten ciemnieje mi na twarzy wrr, wczesniej tak nie mialam
a goldeny sa piekne, takie delikatne, subtelne mniaaamm..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:14   #2492
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja juz zaluje ze nie wzielam sobie jeszcze light golden w cashmere bo jak jest zimno to zauwazylam ze moja skora robi sie jasniejsza, moze krew mi odplywa i to dlatego?

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-09-10 o 09:18
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:22   #2493
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny mozecie mi opisac jak sie naklada proszki z Lum
Moja pierwsza przygoda byla z Edm, byly sypie i dobrze sie nakladalo, a Lucy zauwazylam ze mozna sobie szybko krzywde zrobic
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:30   #2494
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja juz zaluje ze nie wzielam sobie jeszcze light golden w cashmere bo jak jest zimno to zauwazylam ze moja skora robi sie jasniejsza, moze krew mi odplywa i to dlatego?
ha, dobre nie zastanawialam sie nad tym jakos specjalnie, ale ja tez mam jasniejsza zima, mimo ze latem wogole sie nie opalam. teraz chyba fair bede musiala miec bo wydaje mi sie ze light golden za ciemny jest(mam go na buzi i szyja jest jasniejsza)
alebo po prostu goldeny nie dla mnie.., tylko cool

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi opisac jak sie naklada proszki z Lum
Moja pierwsza przygoda byla z Edm, byly sypie i dobrze sie nakladalo, a Lucy zauwazylam ze mozna sobie szybko krzywde zrobic
te z lum sa mniej sypkie, ja najpierw nakladam okreznymi ruchami na cala twarz a potem druga warstwe juz packam(no wiesz pac pac) dla wiekszego krycia
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:46   #2495
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ha, dobre nie zastanawialam sie nad tym jakos specjalnie, ale ja tez mam jasniejsza zima, mimo ze latem wogole sie nie opalam. teraz chyba fair bede musiala miec bo wydaje mi sie ze light golden za ciemny jest(mam go na buzi i szyja jest jasniejsza)
alebo po prostu goldeny nie dla mnie.., tylko cool

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------


te z lum sa mniej sypkie, ja najpierw nakladam okreznymi ruchami na cala twarz a potem druga warstwe juz packam(no wiesz pac pac) dla wiekszego krycia
ja znowu pierw packam w kilku miejscach, rozcieram omiatajac twarz ( tak jak zwyklym pudrem sie omiata) a pozniej wcieram i wcieram i wcieram i.....tak moge nawet pol godz jak sie zapomne;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:48   #2496
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi opisac jak sie naklada proszki z Lum
Moja pierwsza przygoda byla z Edm, byly sypie i dobrze sie nakladalo, a Lucy zauwazylam ze mozna sobie szybko krzywde zrobic
Ja też pierwszy raz sobie zrobiłam krzywdę Nałożyłam bez primera i to był błąd (jak dla mnie). Testowałam formułę FF

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja znowu pierw packam w kilku miejscach, rozcieram omiatajac twarz ( tak jak zwyklym pudrem sie omiata) a pozniej wcieram i wcieram i wcieram i.....tak moge nawet pol godz jak sie zapomne;D


Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ha, dobre nie zastanawialam sie nad tym jakos specjalnie, ale ja tez mam jasniejsza zima, mimo ze latem wogole sie nie opalam. teraz chyba fair bede musiala miec bo wydaje mi sie ze light golden za ciemny jest(mam go na buzi i szyja jest jasniejsza)
alebo po prostu goldeny nie dla mnie.., tylko cool

Może chodzi o to, że inne światło już jest?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:54   #2497
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

29 sierpnia zamówiłam sobie sample kit.Czekam czekam i troszkę już zaczęłam się niecierpliwić bo zamówienia minerałowe innych firm,robione później już dawno poprzychodziły.Patrzę a tu dziś dostaję maila,że "order completed".Rany dziewczyny,czy to w Lumiere tak zawsze jest,że 11 dni trwa kompletowanie malutkiego zamówiania złożonego z kilku próbek ?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 17:56   #2498
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

oni podobno strasznie dluugo to pakuja.. ekhmm
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:01   #2499
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
29 sierpnia zamówiłam sobie sample kit.Czekam czekam i troszkę już zaczęłam się niecierpliwić bo zamówienia minerałowe innych firm,robione później już dawno poprzychodziły.Patrzę a tu dziś dostaję maila,że "order completed".Rany dziewczyny,czy to w Lumiere tak zawsze jest,że 11 dni trwa kompletowanie malutkiego zamówiania złożonego z kilku próbek ?

To nam zbiorowe będą do października kompletować
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:00   #2500
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
29 sierpnia zamówiłam sobie sample kit.Czekam czekam i troszkę już zaczęłam się niecierpliwić bo zamówienia minerałowe innych firm,robione później już dawno poprzychodziły.Patrzę a tu dziś dostaję maila,że "order completed".Rany dziewczyny,czy to w Lumiere tak zawsze jest,że 11 dni trwa kompletowanie malutkiego zamówiania złożonego z kilku próbek ?
Jak są jakieś promocje to zazwyczaj tyle to trwa Ale warto poczekać, kosmetyki i pędzle są R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-E!
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:21   #2501
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mam nadzieję,że będzie warto czekać .Dużo dobrego słyszałam o Lumiere rzeczywiście.Wzięłam sobie sample z kategorii Golden i Warm(zgodnie z radą Is) Light i Light Medium w formule Veena Velvet i Flawless Face.Mam nadzieję,że trafię z kolorem.Co prawda kocham miłością wielką Meow,ale zawsze miło mieć kilka różnych i zmieniać(przynajmniej ja tak lubię).
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 22:15   #2502
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21978209]






[/QUOTE]

mojemu facetowi nie jest do smiechu kiedy tak marnotrawie czas;D ;D

czy ktos posiada roz autumn?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:37   #2503
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja mam próbkę Autumn
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:26   #2504
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no i jak wyglada na twarzy ;D bo zamowilam sobie jako zamiennik walkee talkee z edm a wlasciwie oparlam sie ty;lko na opisie ze strony
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:09   #2505
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

mi też spodobał się na stronie, ale na żywo.. niestety czar prysł. Użyłam go jeden raz, tak testowo na jeden policzek. Okropnie świecący i to w taki dziwny sposób.. ja jestem na nie
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:38   #2506
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no i jak wyglada na twarzy ;D bo zamowilam sobie jako zamiennik walkee talkee z edm a wlasciwie oparlam sie ty;lko na opisie ze strony
w pudeleczku Autumn jest bardzo podobny ale ciemniejszy od Walkee Talkie, na rece nie widze wlasciwie (ale nie traktuj mojego oka jakos bezkrytycznie :/ ) jakiejs wiekszej roznicy wiec chyba trafilas

Jeszcze co do rozy: Wild Rose wydaje mi sie tym samym albo bardzo podobnym odcieniem co Sahara, tyle ze jest mocno drobinkowy, Sahara jest perlowa i mniej blyszczaca (ale nie calkiem matowa).
Kurcze, wszystkie te roze mi sie podobaja, mam jeszcze piekny Sugarberry ktory daje mi w koncu piekny róż bez ocieplenia, Hibiscus, Bordeaux...
Brakuje mi tylko jakiejs ladnej brzoskwini w stylu Delusions Meow, nie moge znalezc na stronie nic ladnego, moze i cale szczescie

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-09-11 o 10:40
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:01   #2507
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wreszcie nauczyłam się aplikować podkład z Lumiere tak, żeby coś krył!

Dzięki Wam postanowiłam popróbować jeszcze i u mnie sprawdził się na mokro ale w ten sposób:

Nabieram podkład na pędzel tak jak na sucho i wtedy psikam termalką, robię pac i pociągnięcie - i super się wtapia.

Wcześniej próbowałam robić koła, stemplować, no i moczyłam pędzel przed nabraniem pudru bo tak widziałam na filmikach. Ale z pudrem na pędzlu jest o wiele lepszy efekt!

Teraz zostało jeszcze tylko dobrać odpowiedni kolor. Większość, która jest niezła zazraz po nałożeniu strasznie na mnie ciemnieje. Neutrale robią się pomarańczowe, warmy są beznadziejnie brzoskiwniowe...

Chyba zostają mi jasne goldeny...

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Możesz zrobić zdjęcie Sugarberry na ręce i najlapiej załączyć siebie umalowaną nim? O ile oczywiście nie zachowujesz tu anonimowości, jeśli tak to ręka wystarczy.

Czaję się na niego od jakiegoś czasu

Szkoda, że z Lumiere prawie wszystkie mają drobinki. W EDM wybór wydawał mi się jakiś... większy?
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:16   #2508
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

czy ktos ma doswiadczenie z zelowymi linerami z lumiere???? mialam swoj inglotowski i go baprawde lubilam ale teraz stawiam na mineraly dlatego znalazlam cos takiego http://www.lumierecosmetics.com/prod...r-719-131.html


ktos cos wie o nim?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:20   #2509
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy ktos ma doswiadczenie z zelowymi linerami z lumiere???? mialam swoj inglotowski i go baprawde lubilam ale teraz stawiam na mineraly dlatego znalazlam cos takiego http://www.lumierecosmetics.com/prod...r-719-131.html


ktos cos wie o nim?
chyba niedawno go wprowadzili go nie widziałam go przedtem
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 09:57   #2510
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, widziałyście może nowe promocje Lumiere - szczególnie zainteresował mnie prasowany podkład:
http://www.lumierecosmetics.com/prod...n-734-130.html
Szkoda tylko, że to całkowita nowość, bo chętnie bym się dowiedziała jak się spisuje ich prasowana wersja proszków ;(
Może któraś z Was zamierza zamówić i przetestować, bo mnie prasowańce kuszą strasznie Boję się tylko, żeby to nie był taki niewypał jak prasowany EDM na mojej skórze :/
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:16   #2511
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Moj status zamowienia zmienil sie z Process na Completed
Juz nie moge sie doczekac
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

Edytowane przez Ł@siczk@
Czas edycji: 2010-09-13 o 10:17
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:28   #2512
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście może nowe promocje Lumiere - szczególnie zainteresował mnie prasowany podkład:
http://www.lumierecosmetics.com/prod...n-734-130.html
Szkoda tylko, że to całkowita nowość, bo chętnie bym się dowiedziała jak się spisuje ich prasowana wersja proszków ;(
Może któraś z Was zamierza zamówić i przetestować, bo mnie prasowańce kuszą strasznie Boję się tylko, żeby to nie był taki niewypał jak prasowany EDM na mojej skórze :/
hmm, mam jednego prasowanca z EDMu i nie jestem nim zachwycona, a duzo zostaje na pedzlu. nie strzepne bo po pierwsze ciezko, a po drugie szkoda podkladu(strzepniecie do miseczki i zostawienie na pozniej mija sie z celem). tylko ze to bronzer, wiec moze z podkladami jest inaczej
mimo mojego nastawienia do prasowancow, chetnie bym przetestowala ten podklad

acha i zwracam honor cashmere, bo dzisiaj mam na sobie i jednak nie swieci sie tak jak wczesniej mowilam. tak czy owak wole vv i luminesse

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-09-13 o 10:30
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:26   #2513
apple
Raczkowanie
 
Avatar apple
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy ktos ma doswiadczenie z zelowymi linerami z lumiere???? mialam swoj inglotowski i go baprawde lubilam ale teraz stawiam na mineraly dlatego znalazlam cos takiego http://www.lumierecosmetics.com/prod...r-719-131.html


ktos cos wie o nim?
no właśnie tez jestem nimi zainteresowana, szczególnie kolorem Endangered, ma ktoś może? na stronie jest takie malutkie zdjęcie, że ledwo co tam widać
apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:49   #2514
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
hmm, mam jednego prasowanca z EDMu i nie jestem nim zachwycona, a duzo zostaje na pedzlu. nie strzepne bo po pierwsze ciezko, a po drugie szkoda podkladu(strzepniecie do miseczki i zostawienie na pozniej mija sie z celem). tylko ze to bronzer, wiec moze z podkladami jest inaczej
mimo mojego nastawienia do prasowancow, chetnie bym przetestowala ten podklad

acha i zwracam honor cashmere, bo dzisiaj mam na sobie i jednak nie swieci sie tak jak wczesniej mowilam. tak czy owak wole vv i luminesse

Ja również nie mam milych doświadczeń z prasowanym EDM; miałam podkład, ale na skórze wyglądał nieciekawie - ciężki, tłustawy (nowsza wersja bez jojoba), świeciła się skóra, aż czułam jakbym na twarzy miała maskę
Dlatego trochę obawiam się tak w ciemno próbować tego z Lumiere
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:47   #2515
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

O rany,kusząco wyglądają te żelowe eyelinery,bardzo lubię te z CS.Ciekawe czy Lumiere ma równie dobre.
Bardzo przydełby mi się też prasowaniec bo w torebce mam zwyłky puder tylko.Niestety nigdy nie miałam do czynienia z prasowanymi minerałami i nie wiem czy by się sprawdziły.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 13:15   #2516
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzisiaj dostałam swoje próbki podkładów i będę testować

Na oko wydaje mi się, że warmy i goldeny jasne będą całkiem ok
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:55   #2517
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Wreszcie nauczyłam się aplikować podkład z Lumiere tak, żeby coś krył!

Dzięki Wam postanowiłam popróbować jeszcze i u mnie sprawdził się na mokro ale w ten sposób:

Nabieram podkład na pędzel tak jak na sucho i wtedy psikam termalką, robię pac i pociągnięcie - i super się wtapia.

Wcześniej próbowałam robić koła, stemplować, no i moczyłam pędzel przed nabraniem pudru bo tak widziałam na filmikach. Ale z pudrem na pędzlu jest o wiele lepszy efekt!
z ciekawosci wyprobowalam Twoj sposob;D zawsze mnie to kusilo a z edm nie wychodzilo mi nigdy i R E W E L A C J A!!!!!!!!!! nawet edm int w duzej ilosci nie kryl tak jak lumiere vv!!!!!! specjalnei duzo na jedna warstwe dalam prochu by zobaczyc efekt i jest fantastycznie wlasciwie uzylam tyle samo podkladu ogolnie co zawsze aplikujac na sucho a i tak efekt krycia jest powalajacy jednoczenie przy zachowaniu naturalnosci:! normalnie cos fantastycznego!!!!! ciekawe jak w ciagu dnia bedzie sie spisywal tak nalozony podklad na wieczor jest idealny! cera jak po photoshopie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:05   #2518
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Olkie co Ty tam kombinujesz, jak Ty nie masz co kryć?
A tak a propo, to ja zauważyłam, że w w pokoju mój podkład (zbiorowe jeszcze nie doszły) wygląda naturalnie, ale na dworze (albo w aucie np) widzę pudrowe wykończenie, czego nienawidzę . Czuję się wtedy tak, jakbym nawaliła tego masę... Już planuję termalną kupić, wypróbować jak będzie z psikaniem.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-09-13 o 19:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:37   #2519
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22043482]Olkie co Ty tam kombinujesz, jak Ty nie masz co kryć?
A tak a propo, to ja zauważyłam, że w w pokoju mój podkład (zbiorowe jeszcze nie doszły) wygląda naturalnie, ale na dworze (albo w aucie np) widzę pudrowe wykończenie, czego nienawidzę . Czuję się wtedy tak, jakbym nawaliła tego masę... Już planuję termalną kupić, wypróbować jak będzie z psikaniem.[/QUOTE]

jak nie masz jeszcze termalki to polecam poprostu mokry wacik i przykladac do twarzy raz za razem a kryc mam co: rumience!!!!!!;DDDDDD a tak serio gdzieniegdzie mam nierownosci w kolorycie i cos podrapane ladnie zaczerwienienia mi pokrylo
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:45   #2520
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
jak nie masz jeszcze termalki to polecam poprostu mokry wacik i przykladac do twarzy raz za razem a kryc mam co: rumience!!!!!!;DDDDDD a tak serio gdzieniegdzie mam nierownosci w kolorycie i cos podrapane ladnie zaczerwienienia mi pokrylo
Fakt, gdzieś już było o tym napomknięte . A ten wacik ma być tak całkiem zmoczony wodą i wyciśnięty dokładnie, czy po prostu ledwo co wilgotny?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.