Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-29, 22:11   #4021
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiesz, to chyba nie kwestia "ciemności" tylko odcieni. Snake wydaje mi się najbardziej pomarańczowy- to moje ulubione kolory na policzki a Ciebie kompletnie w takich nie widzę. Ostatnim razem chciałam nabyć Tygrysa i się spóźniłam. Tyle, że już widzę, że jednego różu na pewno nie użyję czyli 15% palety do kosza na dzień dobry.
No to juz sama musisz zdecydowac, co Ci pasuje i czy bedziesz uzywac i czy oplaca Ci sie kupic dla 85% wykorzystania jej.
Mnie sie Snake bardzo podobal odcieniami, ale za mocne dla mnie, za ciemne, nie dla mojej jasnej cery po prostu.
Ja lubie pomaranczowe odcienie u siebie, ale nie tak intensywne jak w Snake.
Myslalam, ze Leopard bedzie za ciemny na mnie, ale nie. Obawialam się tez, i ze nie uzyje tego wykonczeniowego pudru, bo normalnie to on na ciemniejsza karnacje, ale tez znalazlam dla niego zastosowanie i uzywam calej palety.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-29, 22:44   #4022
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701280]Mam któryś róż tej marki i jest bardzo dobrej jakości, bombowej wręcz To już staruszek, z 5 lat go mam, a ciągle daje radę.

Przejrzałam Douglasa i na szczęście strasznie cienki wybór został jak chodzi o makijaż od Forda, także fajnie



To nie jest argument
Jak chodzi o ten kremowy, to jest udany, ale ostrzegam, że on nie zastyga do końca na skórze, lekko lepki - przynajmniej na mojej tłustawej cerze taki jest, możliwe że w suchą skórę bardziej wsiąka.

A ja dzisiaj zrobiłam zakupy na Cosibelli. Wpadł piling kwasowy i serum z kwasem salicylowym od SkinTra i wcierki do włosów jakieś mega mocne i rozgrzewające... tak mi znowu włosy wypadają, że chyba się wścieknę [/QUOTE]

No i róż Just Peachy zamówiony .

Mi włosy też wypadają. Łykam suplementy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 07:33   #4023
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja Ci polece nowe cienie topery z Claresy, robią szał
Dokładnie o te https://claresa.pl/claresa-cien-topp...ow-02-moondust
Oooo, dzięki, ,muszę na nie zerkną,dzięki

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaaa, mam hita z Rosmana, nowy podkład Wibo zrobił mi cere jak u lalki. Mam YSL All Hours od dawna, ten Wibo zachowuje się i robi to samo, a kosztuje 1/4 ceny. Nie żartuję .
Niezła perełka, bardzo lubię YSL , ale nie mają dla mnie odpowiednio żółtego odcienia-jak tu wyglada kolorystyka?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 07:44   #4024
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Oooo, dzięki, ,muszę na nie zerkną,dzięki

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------



Niezła perełka, bardzo lubię YSL , ale nie mają dla mnie odpowiednio żółtego odcienia-jak tu wyglada kolorystyka?
Jest 8 kolorów, ja mam kolor numer 7 czyli przedostatni, a wcale ciemna nie jestem bo w tej chwili to i samoopalacza zero, tonacyjnie tez wypada ok, no moze moglabym miec pol tonu jasniejszy ale numer 6 jak testowalam to juz naprawde mialam wrazenie, ze mi rozbiela reke więc i na twarzy pewnie by to samo bylo. Jak bedzie jakas promka to dokupie najwyzej jasniejszy odcien i bede mieszala, wczoraj mialam go na twarzy drugi raz i taki sam zachwyt, no wyglada perfekto !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 370330312_1385161458705766_7021255056832267355_n.jpg (133,3 KB, 77 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 08:48   #4025
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Czy miałyście doczynienia z kosmetykami Youstar z Douglasa? Spodobała mi się paletka rozświetlaczy, ale nie znalazłam opinii.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:02   #4026
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
No i róż Just Peachy zamówiony .

Mi włosy też wypadają. Łykam suplementy.
Dobry wybór. One dosyć twarde są, trzeba szytwniejszego pędzla do nich.

Mi ze stresu lecą włosy, coś tam łykam, coś tam wcieram, efekt żaden, bo przyczyna nieusunięta To wypadanie też mnie stresuje i błędne koło gotowe. Prześwity już mi się zaczynają robić nad czołem, masakra.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:06   #4027
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja nie stylizuję ale mam zamiar zacząć opanowanie suszarki + szczotki okragłej jest niemożliwe w moim przypadku
mam odkurzacze dysona i bardzo je lubię
mówisz o tej końcówce
https://www.dyson.pl/dyson-airwrap-c...t-pruski-miedz

bo jest jeszcze takie cudo - ja wygładzenia nie potrzebuję
https://www.dyson.pl/produkty/pieleg...ormacje-ogolne

PS. osocze na głowę jest strasznie bolesne
Mam to samo z suszarką i szczotką, zazwyczaj się to kończy zaplątaną w kłaki i muszę się bawić żeby ją wydostać. Jedynie co to umiem prostownicą zrobić fale, ale wszelki suszarko-lokówki mnie przerażają

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaaa, mam hita z Rosmana, nowy podkład Wibo zrobił mi cere jak u lalki. Mam YSL All Hours od dawna, ten Wibo zachowuje się i robi to samo, a kosztuje 1/4 ceny. Nie żartuję .
Kusisz Zmalowana też go do All Hours porównała, a to już dwie osoby, leci na chciejlistę
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 09:08   #4028
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701767]Dobry wybór. One dosyć twarde są, trzeba szytwniejszego pędzla do nich.

Mi ze stresu lecą włosy, coś tam łykam, coś tam wcieram, efekt żaden, bo przyczyna nieusunięta To wypadanie też mnie stresuje i błędne koło gotowe. Prześwity już mi się zaczynają robić nad czołem, masakra.[/QUOTE]A rozważałaś może krople CBD? Moja koleżanka w ten sposób opanowała różne dolegliwości ze strony organizmu, u niej akurat bardziej ze skórą, w mniejszym stopniu z włosami, ale jak z nią rozmawiałam ostatnio, to mówiła że regularnie stosowane krople bardzo pomogły ograniczyć problemy ze stresem, a co za tym idzie uspokoiła jej się skóra i przestały tak wypadać włosy.

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:16   #4029
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A rozważałaś może krople CBD? Moja koleżanka w ten sposób opanowała różne dolegliwości ze strony organizmu, u niej akurat bardziej ze skórą, w mniejszym stopniu z włosami, ale jak z nią rozmawiałam ostatnio, to mówiła że regularnie stosowane krople bardzo pomogły ograniczyć problemy ze stresem, a co za tym idzie uspokoiła jej się skóra i przestały tak wypadać włosy.

Nie.
Ale zainteresuję się tematem, dziękuję bardzo
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 09:21   #4030
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zaskoczyło mnie, że dzisiejsze 25% na kolorówkę w Douglasie wchodzi na wszystko poza... Lancome xD. Kupiłam róż Toma forda, pomadkę w świątecznym etui Diora i Chanel.

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Ja kupiłam polecaną tu szminkę Dear Dahlia Temptation i myślę używać ją na Chanel 918 My Rose, będę miała wersję chłodzącą, bo lubiłam chanelkę używać z błyszczykiem Heat Fenty Hot Cherry, te kolory super grają razem Tusz Dolce & Gabban, nową pomadkę YSL Rouge Pur Couture N1i żel do mycia Florence By Mills, maja wpaść dwa prezenty jakiś box z D. z 6 markami i od Dear Dahlia Plumping Lip Mini Trio.

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie te kremowe róże z Mario, wchodzi teraz na nie ten kod 20 %. Wzięłam barely blushing i just peachy, a żeby im nie było smutno w paczce to jeszcze skin enhancer light medium mam już light i uwielbiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------




Podkład jak podkład ale ten kolor na paznokciach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A niby pisało że na tą markę nie wchodzi Wzięłam Master Crystal Reflector odcień Quartz to tak w temacie błyszczących cieni, podobno fajne to to i pędzel F4. Wpadła też baza pod cienie TF i konturówka ND bo obniżona cena na -25% na nią. Kolor Julia.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 10:24   #4031
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mam to samo z suszarką i szczotką, zazwyczaj się to kończy zaplątaną w kłaki i muszę się bawić żeby ją wydostać. Jedynie co to umiem prostownicą zrobić fale, ale wszelki suszarko-lokówki mnie przerażają



Kusisz Zmalowana też go do All Hours porównała, a to już dwie osoby, leci na chciejlistę
O kurcze, musze obejrzec koniecznie w takim wypadku co tam zmalowana o nim mówiła, dzięki .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 11:20   #4032
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja kupiłam polecaną tu szminkę Dear Dahlia Temptation i myślę używać ją na Chanel 918 My Rose, będę miała wersję chłodzącą, bo lubiłam chanelkę używać z błyszczykiem Heat Fenty Hot Cherry, te kolory super grają razem Tusz Dolce & Gabban, nową pomadkę YSL Rouge Pur Couture N1i żel do mycia Florence By Mills, maja wpaść dwa prezenty jakiś box z D. z 6 markami i od Dear Dahlia Plumping Lip Mini Trio.
No Dear Dahlia jest piękna ta pomadka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 13:05   #4033
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

quantum_of_solace przetestowałam róż i w świetle dziennym jest prześliczny

Co do CBD to podpytałam koleżankę o szczegóły i w odpowiedzi dostałam mocny pean na cześć tych kropli. Żeby nie było tak słodko - sama kiedyś testowałam, i smak i zapach są dla mnie nie do przyjęcia , ale spróbuj, ponoć do walki ze stresem to prawdziwie mocne oręże. Trzymam kciuki, wiem jak to jest niepokoić się o zdrowie

Make4Up ja kupiłam Boy Chanel i Dior Addict Beige Oblique, obie bliźniaczo podobne , ale nie mogłam się zdecydować, który odcień podoba mi się bardziej. Co ciekawe nigdy wcześniej nawet nie byłam zainteresowana takimi kolorami, a tu prosz, dwa na raz. Ot, zdrowy rozsądek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 13:16   #4034
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
quantum_of_solace przetestowałam róż i w świetle dziennym jest prześliczny

Co do CBD to podpytałam koleżankę o szczegóły i w odpowiedzi dostałam mocny pean na cześć tych kropli. Żeby nie było tak słodko - sama kiedyś testowałam, i smak i zapach są dla mnie nie do przyjęcia , ale spróbuj, ponoć do walki ze stresem to prawdziwie mocne oręże. Trzymam kciuki, wiem jak to jest niepokoić się o zdrowie
A o którym różu mówisz, bo tu już kilka recenzowałam w ostatnich dniach ?

Olejek już kliknięty - poczytałam trochę i polecają firmę Kanaste, że ponoć najlepszy dla początkujących i występuje w kilku smakach. Wybrałam pomarańczowy w stężeniu 1200 mg. Drogi jak jasny gwint...
Już do mnie jedzie. Producent jest bardzo pewny swego, bo gwarantuje zwrot pieniędzy, jeżeli jest się niezadowolonym z działania olejku, a od zakupu nie upłynęło 90 dni. Dość zuchwale, może faktycznie działa
Spróbuję, niechże mi coś w końcu wyciszy te nerwy; kortyzol mam w kosmicznych stężeniach, a to powoduje cały szereg innych zaburzeń...Dziękuję Ci bardzo

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-10-30 o 13:24
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 13:30   #4035
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Make4Up ja kupiłam Boy Chanel i Dior Addict Beige Oblique, obie bliźniaczo podobne , ale nie mogłam się zdecydować, który odcień podoba mi się bardziej. Co ciekawe nigdy wcześniej nawet nie byłam zainteresowana takimi kolorami, a tu prosz, dwa na raz. Ot, zdrowy rozsądek
Ja mam Chanel Easy, a z Diora 527 Atelier, ale Beige Oblique też za mną chodzi. Moja kolekcja szminek się wciąż rozrasta
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 14:39   #4036
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701972]A o którym różu mówisz, bo tu już kilka recenzowałam w ostatnich dniach ?

Olejek już kliknięty - poczytałam trochę i polecają firmę Kanaste, że ponoć najlepszy dla początkujących i występuje w kilku smakach. Wybrałam pomarańczowy w stężeniu 1200 mg. Drogi jak jasny gwint...
Już do mnie jedzie. Producent jest bardzo pewny swego, bo gwarantuje zwrot pieniędzy, jeżeli jest się niezadowolonym z działania olejku, a od zakupu nie upłynęło 90 dni. Dość zuchwale, może faktycznie działa
Spróbuję, niechże mi coś w końcu wyciszy te nerwy; kortyzol mam w kosmicznych stężeniach, a to powoduje cały szereg innych zaburzeń...Dziękuję Ci bardzo [/QUOTE]

o tym od Toma Forda, Cherry Blaze, śliczny i bardzo świeży odcień, pomyslec, że moglam go kupić już dawno temu, a po drodze kupiłam kilka innych nie_takich

Za olejek trzymam mocne kciuki, wśród moich znajomych generalnie popularne są różne opcje, olejki, waporyzatory, leczniczy susz do palenia, widać naród teraz mocno znerwicowany :/

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam Chanel Easy, a z Diora 527 Atelier, ale Beige Oblique też za mną chodzi. Moja kolekcja szminek się wciąż rozrasta
O ezu, tak, Easy tez było dyskutowane, śliczny kolor!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 14:42   #4037
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No Dear Dahlia jest piękna ta pomadka
Z Dear Dahlia dokupiłam tę jaśniejszą (Temptation nadal rozpracowuję ) i fajnie mi się sprawdza do rozjaśniania ciemniejszych pomadek.


No i znalazłam podobne na stronie Kiko (takie i takie), ale jeszcze się waham czy kupować, bo mam już w tym typie dwie z Dear Dahlia, te z Toma Forda, no i czekam na tą z Chantaceille
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-10-30 o 14:43
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 19:30   #4038
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
No i róż Just Peachy zamówiony .

Mi włosy też wypadają. Łykam suplementy.
Dziewczyny, czy ma któraś duo róż i rozświetlacz z Charlotte Tilbury? Konkretnie chodzi mi o to: https://www.charlottetilbury.com/eu/...B&gclsrc=aw.ds (ten jaśniejszy odcień)

Testowałam to dziś i bym chciała sam rozświetlacz i któremu produktowi on odpowiada?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 20:07   #4039
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Dear Dahlia dokupiłam tę jaśniejszą (Temptation nadal rozpracowuję ) i fajnie mi się sprawdza do rozjaśniania ciemniejszych pomadek.


No i znalazłam podobne na stronie Kiko (takie i takie), ale jeszcze się waham czy kupować, bo mam już w tym typie dwie z Dear Dahlia, te z Toma Forda, no i czekam na tą z Chantaceille
Super Ola!

Czekam na wrażenia z tej ostatniej a za ile ją kupiłaś z przesyłką?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-30, 20:59   #4040
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Dear Dahlia dokupiłam tę jaśniejszą (Temptation nadal rozpracowuję ) i fajnie mi się sprawdza do rozjaśniania ciemniejszych pomadek.


No i znalazłam podobne na stronie Kiko (takie i takie), ale jeszcze się waham czy kupować, bo mam już w tym typie dwie z Dear Dahlia, te z Toma Forda, no i czekam na tą z Chantaceille
Też patrzyłam na te Kiko Ładne są ciekawe jaki efekt dają, Dear Dahlia jest fajna bo ten błysk jest taki elegancki i rozproszony, oczywiście testowałam je w sklepie.

Testuję też paletę świąteczną ChT Beautyverse i ładna jest Cienie matowe takie aż kremowe, tam gdzie dotykałam pędzlem robi się ciemniejszy, zwłaszcza przy tym najciemniejszym to widać, ten różowy mat zachowuje się normalnie, to chyba ta ich "mokrość". Na razie wszystko blenduje się i nakłada cacy, bezproblemowo. Błyski ładne migoczące, takie eleganckie. Jeszcze nie użyłam tego na środku srebrnego i tego fioletowego pod nim, ale na chwilę obecną bardzo na tak.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-30, 22:11   #4041
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Super Ola!

Czekam na wrażenia z tej ostatniej a za ile ją kupiłaś z przesyłką?
Po przeliczeniu wyszło niecałe 228 zł (50,85€), przesyłka była za free.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też patrzyłam na te Kiko Ładne są ciekawe jaki efekt dają, Dear Dahlia jest fajna bo ten błysk jest taki elegancki i rozproszony, oczywiście testowałam je w sklepie.

Testuję też paletę świąteczną ChT Beautyverse i ładna jest Cienie matowe takie aż kremowe, tam gdzie dotykałam pędzlem robi się ciemniejszy, zwłaszcza przy tym najciemniejszym to widać, ten różowy mat zachowuje się normalnie, to chyba ta ich "mokrość". Na razie wszystko blenduje się i nakłada cacy, bezproblemowo. Błyski ładne migoczące, takie eleganckie. Jeszcze nie użyłam tego na środku srebrnego i tego fioletowego pod nim, ale na chwilę obecną bardzo na tak.
Co do Kiko to wydaje mi się, że efekt będzie raczej intensywny

Trochę mnie kusi ta paletka, ale ostatnio zamówiłam tyle kolorówki, że już mnie to przytłacza.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 01:50   #4042
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny, polecacie paletę Natasha Denona Glam Eyeshadows dla osoby totalnie początkującej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 04:41   #4043
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś duo róż i rozświetlacz z Charlotte Tilbury? Konkretnie chodzi mi o to: https://www.charlottetilbury.com/eu/...B&gclsrc=aw.ds (ten jaśniejszy odcień)

Testowałam to dziś i bym chciała sam rozświetlacz i któremu produktowi on odpowiada?
Mam to duo w jaśniejszym odcieniu, ale chyba to nie jest tak, że rozświetlacz w tym zestawie ma swój odpowiednik w pojedynczych rozświetlaczach z aktualnej stałej kolekcji (o ile dobrze zrozumiałam o co pytasz ).
W każdym razie ten z zestawu ma lekko różowawy odcień, więc jeśli już, to z podobieństwem do tych pojedynczych (chodzi mi o te z wytłoczonymi gwiazdkami) celowałabym w Pillow Talk.
Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie paletę Natasha Denona Glam Eyeshadows dla osoby totalnie początkującej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba tak, choć makijaże tą paletą wychodziły mi dość ciemne i wszystkie do siebie podobne .
Wg mnie bardziej uniwersalna i zdatna dla osoby początkującej byłaby przedostatnia nowość od Natashy, czyli I Need A Nude.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 06:16   #4044
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A właśnie miałam pisać pytanie o róż

Któraś z Was ma róże od RMS? Wczoraj słuchałam filmu Charlotte Holdcroft i rozpływała się nad nimi.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Ja mam 2 kolory i w sumie lubie je, ale czy jakos wybitnie? Chyba nie
Poza tym mam chyba zbyt podobne kolory Cristal sleeper i Maiden's blush...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Okragle roze w kremie Mario dostepne juz w Sephora. A pamietam, ze ktos ich szukal u nas.
Ja
Dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 07:47   #4045
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam to duo w jaśniejszym odcieniu, ale chyba to nie jest tak, że rozświetlacz w tym zestawie ma swój odpowiednik w pojedynczych rozświetlaczach z aktualnej stałej kolekcji (o ile dobrze zrozumiałam o co pytasz ).
W każdym razie ten z zestawu ma lekko różowawy odcień, więc jeśli już, to z podobieństwem do tych pojedynczych (chodzi mi o te z wytłoczonymi gwiazdkami) celowałabym w Pillow Talk.

Chyba tak, choć makijaże tą paletą wychodziły mi dość ciemne i wszystkie do siebie podobne .
Wg mnie bardziej uniwersalna i zdatna dla osoby początkującej byłaby przedostatnia nowość od Natashy, czyli I Need A Nude.
Ooo widzisz! Nie jestem aż tak bardzo w temacie i rzeczywiście ta paleta I need a nude jest chyba idealna dla mnie! Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 07:58   #4046
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89701972]
Olejek już kliknięty - poczytałam trochę i polecają firmę Kanaste, że ponoć najlepszy dla początkujących i występuje w kilku smakach. Wybrałam pomarańczowy w stężeniu 1200 mg. Drogi jak jasny gwint...
Już do mnie jedzie. Producent jest bardzo pewny swego, bo gwarantuje zwrot pieniędzy, jeżeli jest się niezadowolonym z działania olejku, a od zakupu nie upłynęło 90 dni. Dość zuchwale, może faktycznie działa
Spróbuję, niechże mi coś w końcu wyciszy te nerwy; kortyzol mam w kosmicznych stężeniach, a to powoduje cały szereg innych zaburzeń...Dziękuję Ci bardzo [/QUOTE]

dzięki za polecenie - udało Ci się rozszyfrować na ile taka buteleczka wystarczy?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:09   #4047
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
dzięki za polecenie - udało Ci się rozszyfrować na ile taka buteleczka wystarczy?
Chyba na miesiąc Dzisiaj u mnie będzie, to wczytam się dokładnie co tam piszą w zaleceniach stosowania.


EDYCJA.
Wstawiam zdjęcia z ulotki.
Kupiłam olejek w dawce 1200 mg, na początek zacznę od 30 mg co rano przez tydzień, a potem zwiększę o 10 mg aż do 60. Na miesiąc powinno wystarczyć.

Piszą żeby zachować ostrożność i skonsultować się z lekarzem kiedy się ma niskie ciśnienie i zażywa leki na receptę w tym tabletki antykoncepcyjne - nie wyjaśniają czemu.

Ja mam to w pompie, I'm desperate

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-10-31 o 10:14
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 08:38   #4048
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie paletę Natasha Denona Glam Eyeshadows dla osoby totalnie początkującej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, z tym że ona jest chłodna i ciut ciemno na oku wychodzi. Spójrz na I Need A Nude - ta dla osoby początkującej powinna być super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Pytanko Rozświetlacz Rare Beauty. Zerkam na odcień Exhilarate. Macie? Polecacie? Bo ja oczywiście rozświetlaczy mam dużo, ale zaczął mnie kusić🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 09:25   #4049
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Pytanko Rozświetlacz Rare Beauty. Zerkam na odcień Exhilarate. Macie? Polecacie? Bo ja oczywiście rozświetlaczy mam dużo, ale zaczął mnie kusić🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam.
Mam 3 te rozświetlacze. Najbardziej lubię i najczęściej sięgam po Mesmerize (lekko różowawy w tonach, ale nie jest specjalnie chłodny). Znacznie później dokupiłam Exhilarate i Enlighten.
Wszystkie fajne, z tym że ten drugi sprawdzi się do średnich, raczej ciepłych karnacji, ten ostatni jest dla bladolicych, aczkolwiek prawda jest taka, że jak się je dobrze rozetrze, to każdy odcień staje się uniwersalny i noszalny dla każdej karnacji.
Na pewno rozświetlacze Rare są mocno widoczne i intensywne na tle innych, ale efekt naprawdę można stopniować.
Ja właśnie tak stosuję ten najjaśniejszy - gdybym położyła go na twarz „standardowo”, to miałabym za jasną, lekko srebrzystą plamę, a po porządnym roztarciu mam ładny, nieco mokry błysk.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 10:01   #4050
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś duo róż i rozświetlacz z Charlotte Tilbury? Konkretnie chodzi mi o to: https://www.charlottetilbury.com/eu/...B&gclsrc=aw.ds (ten jaśniejszy odcień)

Testowałam to dziś i bym chciała sam rozświetlacz i któremu produktowi on odpowiada?
Ja mam ale do czego ten rozświetlacz jest podobny to nie mam pojęcia. On jest różowy ale i dość suchy, w sumie to użyłam go ze 2 razy póki co, za to róż jest świetny .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.