Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 13:29   #2071
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie olejuję, ale w takim razie chyba zacznę.
Pod oleje warto dawać coś nawilżającego co wymieniłam wyżej. Wszystko tanie i łatwodostępne.
Ja właśnie zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą: trochę odżywki Garnier AiK + kilka kropli gliceryny + łyżka naturalnego miodu + 1/3 szklanki żelu lnianego, spłukałam wodą, nałożyłam nieco żółtej Joanny Naturii b/s i chyba jestem zachwycona

Żeby nie offtopować ZA BARDZO dorzucam fotę moich hennowanych bo wielce mnie zadowala uzyskany w bólach odcień
W ogóle tego dnia piź... jak w kieleckim ale eksperymentalnie nałożyłam od połowy włosów odrobinę zielonego kremu do rąk Be Beauty z Biedronki (tego z masłem shea, gliceryną i olejkiem kokosowym) i świetnie powstrzymał puszenie i plątanie od wiatru. Na tłuste też nie wyglądały. Co prawda porobiły się strąko-korkociągi ale wszystko elegancko rozczesałam palcami tak więc polecam innym falowanym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100615.jpg (115,3 KB, 181 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:55   #2072
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
a to moje po wstępnym spłukaniu się Delii 7.44, tzn jakieś 1-1,5 tyg. po farbowaniu. zdjęcie 2 najlepiej kolor ukazuje, pozostałe były robione na mocnym słońcu.
super włosy i super kolor!!!

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Żeby nie offtopować ZA BARDZO dorzucam fotę moich hennowanych bo wielce mnie zadowala uzyskany w bólach odcień
W ogóle tego dnia piź... jak w kieleckim ale eksperymentalnie nałożyłam od połowy włosów odrobinę zielonego kremu do rąk Be Beauty z Biedronki (tego z masłem shea, gliceryną i olejkiem kokosowym) i świetnie powstrzymał puszenie i plątanie od wiatru. Na tłuste też nie wyglądały. Co prawda porobiły się strąko-korkociągi ale wszystko elegancko rozczesałam palcami tak więc polecam innym falowanym.
Ja kiedyś przesadziłam z tym kremem i musiałam na drugi dzień znowu myć włosy, heheh. O korkociągach nie było mowy, za to strąki były genialne i ogólnie przyklap straszny:p Teraz boję się go użyć ponownie:/ Możesz powtórzyć jaką mieszankę hennową teraz robiłaś? Zostało mi pół opakowania i mam wielką chęć jej znowu użyć, wolę sobie już teraz odnotować co do niej dodać
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:52   #2073
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś przesadziłam z tym kremem i musiałam na drugi dzień znowu myć włosy, heheh. O korkociągach nie było mowy, za to strąki były genialne i ogólnie przyklap straszny:p Teraz boję się go użyć ponownie:/ Możesz powtórzyć jaką mieszankę hennową teraz robiłaś? Zostało mi pół opakowania i mam wielką chęć jej znowu użyć, wolę sobie już teraz odnotować co do niej dodać
Też mi się zdarzyło eksperymentalnie przesadzić.
Mieszanka: henna Khadi z amlą i jatrophą + na oko 1/3 cassji (1/3 w stosunku do ilości henny) + odrobina kurkumy (dałam łyżeczkę czy coś koło tego).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:08   #2074
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Własnie jestem po nałożeniu farby Joanny płomienny rudy
no jestem rudzielcem oj płomiennym jestem, jutro jak zrobię w świetle dziennym fotkę to wstawię, ale generalnie farba fajna, ładny zapach, nakładanie w porządku, same plusy jak na razie, ciekawe jak się będzie spłukiwać , będziem zdawać relację
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:37   #2075
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
mozesz dac fote?
Zdjęcie odrostu zrobione dzień po farbowaniu w świetle dziennym przy oknie (słońce świeciło). Reszty nie dałam rady dziś zrobić, kiepskie światło i brak sprzętu, w każdym razie reszta jest ciut ciemniejsza, mniej intensywna i wygląda teraz strasznie sianowato:/ Gdzieniegdzie przebijają się jaśniejsze pasma, których farba nie pokryła. Ogólnie nierówno jest i drażni mnie to strasznie. Kiedyś się tym nie przejmowałam, ale jestem już po kolejnym farbowaniu i nie ma zmian na lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P110312_13.00.jpg (27,6 KB, 96 załadowań)
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:42   #2076
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Zdjęcie odrostu zrobione dzień po farbowaniu w świetle dziennym przy oknie (słońce świeciło). Reszty nie dałam rady dziś zrobić, kiepskie światło i brak sprzętu, w każdym razie reszta jest ciut ciemniejsza, mniej intensywna i wygląda teraz strasznie sianowato:/ Gdzieniegdzie przebijają się jaśniejsze pasma, których farba nie pokryła. Ogólnie nierówno jest i drażni mnie to strasznie. Kiedyś się tym nie przejmowałam, ale jestem już po kolejnym farbowaniu i nie ma zmian na lepsze
a co to za farba? Piekna


ja wprawdzie na tym zdjęciu nie widze różnicy na odroście ale końcówki troche tak, mam podobnie a nawet dużo gorzej
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 06:50   #2077
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a co to za farba? Piekna


ja wprawdzie na tym zdjęciu nie widze różnicy na odroście ale końcówki troche tak, mam podobnie a nawet dużo gorzej
Na tym zdjęciu zbyt wiele nie widać, ale postaram się zrobić lepsze jak słonko wyjdzie Farba Artego it's color 9.44 Szkoda, że całość tak nie wygląda Myślałam, że tylko ja mam takie problemy:/ jakoś zaradzimy i w końcu będziemy miały równy ładny kolor
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 15:12   #2078
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za odpowiedź Fotkę postaram się zrobić, tylko ciężko będzie uchwycić tą różnicę w kolorze, bo mam aparat w telefonie i nie robi dobrych zdjęć:/ Użyłam ostatnio wody 6%, farbowałam Artego 9.44, włosy po tej farbie zrobiły mi się dużo jaśniejsze. Odrost zafarbował się bez problemu (był ciemny nawet nie wiem jak go określić). Nie wiem nic o tonerach. To są te, co znajdują się w paletach farb i mają takie intensywne kolory - żółtego, pomarańczowego, czerwonego, zielonego itd.? Nie wiem nawet jak tego się używa:/

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Nie tonery to farby bez amoniaku, delikatniejsze poczytaj o Goldwell Colorance lub Wella Touch

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Zdjęcie odrostu zrobione dzień po farbowaniu w świetle dziennym przy oknie (słońce świeciło). Reszty nie dałam rady dziś zrobić, kiepskie światło i brak sprzętu, w każdym razie reszta jest ciut ciemniejsza, mniej intensywna i wygląda teraz strasznie sianowato:/ Gdzieniegdzie przebijają się jaśniejsze pasma, których farba nie pokryła. Ogólnie nierówno jest i drażni mnie to strasznie. Kiedyś się tym nie przejmowałam, ale jestem już po kolejnym farbowaniu i nie ma zmian na lepsze
moim zdanie w tym przypadku prepigmentacja by się przydała
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-03-15 o 18:30
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:50   #2079
anulka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 75
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kruszyna007 Pokaż wiadomość
Chyba nie ten wątek, ale - czy któraś z Was używała szmponu Isana do włosów rudych? Czy to działa? i czy ma w sobie silikony?
Ja używam od jakiś 3 tygodni i jestem nawet zadowolona

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
a to moje po wstępnym spłukaniu się Delii 7.44, tzn jakieś 1-1,5 tyg. po farbowaniu. zdjęcie 2 najlepiej kolor ukazuje, pozostałe były robione na mocnym słońcu.

aha i chciałam zapytać czy macie jakieś rady na suche włosy? nie mam zniszczonych końcówek, ale od połowy długości włosy są za suche (co chyba widać na zdjęciach). mam szampon do włosów suchych na zmianę z dermeną, full odżywek, wax, jedwab, zdrowa dieta, maseczka rycynowa, nie szarpię ich grzebieniem, nie suszę, nie kręcę, generalnie dbam o nie jak mogę gdyż planuję zapuścić jeszcze z 20cm minimum, a i tak jak coś pomaga to na chwilę. nie wiem o co chodzi >.<
Zakochałam się w tym kolorze
anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:23   #2080
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Pod oleje warto dawać coś nawilżającego co wymieniłam wyżej. Wszystko tanie i łatwodostępne.
Ja właśnie zrobiłam sobie maseczkę nawilżającą: trochę odżywki Garnier AiK + kilka kropli gliceryny + łyżka naturalnego miodu + 1/3 szklanki żelu lnianego, spłukałam wodą, nałożyłam nieco żółtej Joanny Naturii b/s i chyba jestem zachwycona

Żeby nie offtopować ZA BARDZO dorzucam fotę moich hennowanych bo wielce mnie zadowala uzyskany w bólach odcień
W ogóle tego dnia piź... jak w kieleckim ale eksperymentalnie nałożyłam od połowy włosów odrobinę zielonego kremu do rąk Be Beauty z Biedronki (tego z masłem shea, gliceryną i olejkiem kokosowym) i świetnie powstrzymał puszenie i plątanie od wiatru. Na tłuste też nie wyglądały. Co prawda porobiły się strąko-korkociągi ale wszystko elegancko rozczesałam palcami tak więc polecam innym falowanym.
kolor : love:
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 07:36   #2081
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Nie tonery to farby bez amoniaku, delikatniejsze poczytaj o Goldwell Colorance lub Wella Touch

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------


moim zdanie w tym przypadku prepigmentacja by się przydała
Dzięki Ci wielkie A powiedz mi, jakiego Ty używasz? Na Wella Touch to już się chyba kiedyś natknęłam Póki co zrobię sobie prepigmentację przed świętami i zużyję farbę, która mi została, zobaczymy jaki będzie efekt
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 09:39   #2082
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Dzięki Ci wielkie A powiedz mi, jakiego Ty używasz? Na Wella Touch to już się chyba kiedyś natknęłam Póki co zrobię sobie prepigmentację przed świętami i zużyję farbę, która mi została, zobaczymy jaki będzie efekt
ja używam Godwell Colorance, plusy jakie zauważyłam to:
nie niszczy włosów, pigment bardzo długo utrzymuje się na włosach w moim przypadku dłużej od farby permanentnej ok 1.5 miesiąca, bardzo prosta aplikacja na umyte włosy rozprowadza się farbę rozrobioną z lotionem 2:1 dlatego farba konsystencją przypomina szampon, zawsze rozrabiam w butelce po szamponie. Na moje włosy ok 10 cm poza ramiona (gęste) wystarczy pół tubki farby na 1 raz. Farba bardzo ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o minusy to to że kolory wychodzą dużo ciemniej niż na palecie ok 2 tony używając koloru 8K - w pomieszczeniu kolor jest mega ciemny. Kolor wypłukuje się to poziomu z palety po około 3 myciach włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Goldwell Colorance 8.4.jpgII.jpg (42,8 KB, 74 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-03-16 o 09:44 Powód: dodanie zdjecia
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:58   #2083
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja używam Godwell Colorance, plusy jakie zauważyłam to:
nie niszczy włosów, pigment bardzo długo utrzymuje się na włosach w moim przypadku dłużej od farby permanentnej ok 1.5 miesiąca, bardzo prosta aplikacja na umyte włosy rozprowadza się farbę rozrobioną z lotionem 2:1 dlatego farba konsystencją przypomina szampon, zawsze rozrabiam w butelce po szamponie. Na moje włosy ok 10 cm poza ramiona (gęste) wystarczy pół tubki farby na 1 raz. Farba bardzo ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o minusy to to że kolory wychodzą dużo ciemniej niż na palecie ok 2 tony używając koloru 8K - w pomieszczeniu kolor jest mega ciemny. Kolor wypłukuje się to poziomu z palety po około 3 myciach włosów.
Wszystko fajnie, tylko szkoda, że przyciemnia:/ A powiedz mi jeszcze tylko co z odrostem? Farba z tej samej firmy, czy zbliżony odcień z innej?
Tak poza tym, to super masz włosy
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 10:53   #2084
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, tylko szkoda, że przyciemnia:/ A powiedz mi jeszcze tylko co z odrostem? Farba z tej samej firmy, czy zbliżony odcień z innej?
Tak poza tym, to super masz włosy
na odrost używam farby permanentnej Vitalitys 8.43
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:07   #2085
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Dziewczyny, a macie może zdjęcia po jesiennym liściu Joanny?
on jest bardziej wchodzący w czerwień, czy w brąz?

wiem, wiem jest wątek na temat, ale konkretnych pikczersów tam nie znalazłam..
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:39   #2086
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie może zdjęcia po jesiennym liściu Joanny?
on jest bardziej wchodzący w czerwień, czy w brąz?

wiem, wiem jest wątek na temat, ale konkretnych pikczersów tam nie znalazłam..
znalezione w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudalogo.jpg (40,4 KB, 55 załadowań)
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:41   #2087
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie może zdjęcia po jesiennym liściu Joanny?
on jest bardziej wchodzący w czerwień, czy w brąz?

wiem, wiem jest wątek na temat, ale konkretnych pikczersów tam nie znalazłam..
Z tego co pamiętam z wpisów różnych Wizażanek to podchodzi bardziej pod brąz kolor na zdjęciu, które wrzuciła prezesowaaa jest mega ładny
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:53   #2088
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

A ja mam pytanie wykorzystałam loreal excellence cream - blond miedziano zlocisty. Mam rude od czubka a nieco ponizej jakby bordowe.Za dokładnie pół roku chciałabym mieć kolor żmudy trzebiatowskiej. Ktoś wyhaczył ,że jest to podobny do wellatony karmelowej czekolady.Na opakowaniu nie ma zadnej inf o farbowaniu na nie-blondzie a ciemnych wlosach:/
Czy ktoś mi powie farbując takim kolorem co mi wyjdzie na glowie mniej wiecej?czy uzyskam taki kolor jak na farbie(skoro tez nie mma inf o ciemniejszych wlosach)?
psgolem mam ciemne wlosy, dodam
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:07   #2089
sempiterus
Przyczajenie
 
Avatar sempiterus
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

dziewczyny pomozcie
dzisiaj sie dowiedzialam ze moja ukochana farba loreal feria preference miedziany kasztan (p54) zostal wycofany ze sprzedazy (chlip)
mam z tego powodu okrutna zalobe - chcialam pod koniec marca farbowac wlosy i nie mam teraz czym.

macie jakas godna polecenia, w zblizonym kolorze farbe do kupienia w artykulach fryzjerskich? Najlepiej jakby byl to loreal (najwieksze zaufanie mam do nich) albo jakas inna dobra firma...
sempiterus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 07:45   #2090
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Alfaparf 8.34 na moich włosach Zrobiłam jeszcze raz prepigmentacje i pomogło tym razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alfa 8.34.jpg (39,0 KB, 135 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 14:03   #2091
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Alfaparf 8.34 na moich włosach Zrobiłam jeszcze raz prepigmentacje i pomogło tym razem
śliczny
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:42   #2092
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie wykorzystałam loreal excellence cream - blond miedziano zlocisty. Mam rude od czubka a nieco ponizej jakby bordowe.Za dokładnie pół roku chciałabym mieć kolor żmudy trzebiatowskiej. Ktoś wyhaczył ,że jest to podobny do wellatony karmelowej czekolady.Na opakowaniu nie ma zadnej inf o farbowaniu na nie-blondzie a ciemnych wlosach:/
Czy ktoś mi powie farbując takim kolorem co mi wyjdzie na glowie mniej wiecej?czy uzyskam taki kolor jak na farbie(skoro tez nie mma inf o ciemniejszych wlosach)?
psgolem mam ciemne wlosy, dodam
Karmelowa czekolada Wellaton u mnie wyszła prawie tak jak na opakowaniu, niestety nie mam zdjęć bo to było jakieś 2-3 lata temu, i o dziwo rozjaśniła trochę moje włosy, bo kładłam ją na bardzo sprany (nie farbowałam włosów wtedy przez 3 miesiące, albo nawet więcej) jasny machoń opalizujący garniera który u mnie wyszedł na ciemno brązowo, więc to pewnie zasługa utleniacza, który się w niej znajduje, aczkolwiek nie jestem pewna
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:46   #2093
_Whatever_
Przyczajenie
 
Avatar _Whatever_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

To i ja zaprezentuję swoje rudości
Farbowane farbą (jak to brzmi ;p) L'Oreal Feria Preference P78 Bardzo Intensywna Miedź.
Kondycja włosów nienajlepsza ze względu na to, że miesiąc temu przez głupotę zafundowałam włosom 3-krotne farbowanie + rozjaśnianie w ciągu 2 dni, cud, że jeszcze mam włosy ^^
Kolor po farbowaniu wychodzi bardzo intensywny, z czasem spłukuje się do bardziej łagodnej wersji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 480565-1-1-0.jpg (34,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r4r3.jpg (64,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e3e.jpg (77,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (74,9 KB, 46 załadowań)
__________________
farbowany rudzielec

http://na-wlasnej-skorze.blogspot.com

Edytowane przez _Whatever_
Czas edycji: 2012-03-17 o 16:48
_Whatever_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:51   #2094
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Karmelowa czekolada Wellaton u mnie wyszła prawie tak jak na opakowaniu, niestety nie mam zdjęć bo to było jakieś 2-3 lata temu, i o dziwo rozjaśniła trochę moje włosy, bo kładłam ją na bardzo sprany (nie farbowałam włosów wtedy przez 3 miesiące, albo nawet więcej) jasny machoń opalizujący garniera który u mnie wyszedł na ciemno brązowo, więc to pewnie zasługa utleniacza, który się w niej znajduje, aczkolwiek nie jestem pewna
mam tą farbkę w domu , dołączona do niej woda to 9%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:42   #2095
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witajcie kochane mam do was OGROMNA PROSBE
Otoz od roku farbuje się na rudy u fryzjerki farba artego 7.44 co 2 miesiace place 90 zl jest to dla mnie bardzo duzo . niestety tak się sklada ze nie umiem kompletnie się farbowac i ostatnim razem jak chcialam sobie zrobic braz wyszedl czarny… znalazlam na internecie ta farbe za 32 zl i myslalam żeby zafarbowac się sama . tylko nie wiem jakiej wody mam uzyc gdzie taka wode mam kupic czy dostane ja razem z ta farba? Wiem ze to glupie pytania ale proszę o odp chcialam tylko dodac ze fryzjerka zawsze miesza mi ta farbe z blondem i z czyms tam jeszcze… nie stac mnie na to żeby kupic sobie 3 farby myslicie ze sama farba 7.44 uzyskam ten kolor? wogole moglybyscie mi opisac caly proces farbowania? wiem ze to glupie ale jestem zielona w tym temacie;d oto link do mojej farby [http://allegro.pl/zestaw-do-farbowan...187688629.html
Ewentualnie myslalam tez o porwocie do naturalnego koloru siostra ciagle krytykuje mnie ze mam dziwny ten kolor mowi ze o tyle o ile tuz po farbowaniu kolor jest ladny to po 1.5 miesiaca staje się dziwny.. nie wiem czy to zwyczajna zlosicwlosc czy to prawda .. ( wstawiam moje zdjecia1-3moje wlosy po 1-4 miesiaca od farbowania 5,6to naturalny kolor

prosze o ewentualne opinie i rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6720.jpg (179,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6722.jpg (111,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6725.jpg (213,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6723.jpg (176,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0179 (2).jpg (123,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07136 (1).jpg (150,4 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-03-17 o 19:51
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:22   #2096
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Karmelowa czekolada Wellaton u mnie wyszła prawie tak jak na opakowaniu, niestety nie mam zdjęć bo to było jakieś 2-3 lata temu, i o dziwo rozjaśniła trochę moje włosy, bo kładłam ją na bardzo sprany (nie farbowałam włosów wtedy przez 3 miesiące, albo nawet więcej) jasny machoń opalizujący garniera który u mnie wyszedł na ciemno brązowo, więc to pewnie zasługa utleniacza, który się w niej znajduje, aczkolwiek nie jestem pewna
O widzisz.. Już dużo mi powiedziałaś Bo ja się boję,że wyjdzie chiński kolor.Nie chce zniszczonych wlosow non stop dlatego też poczekam aż ten trochę zejdzie Poczekam i zobaczymy ! mam nadzieje,ze wyjdzie jak u Ciebie
PS:ZALEZY Mi na takich wlosach jak ma żmuda!!

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------


sophisticated_
o KURCZE,ja Ci chyba jednak nie doradzę.
Jak sama napisałas-mi9esza tą farbę z allegro z 2 innymi to watpie zebys uzyskała identyczny kolor co masz teraz.. Mowisz nie stac Cire na 3 farby:P to zalezy jakie,bo jak zmieszałabys takie 3 po 12 złotych to duza cena to nie jest
gorzej jak 3 po 32 złote
Czemu czarny Ci wyszedł,to nie wiem.Dziwne wg mnie,bo ja farbowałam 2 razy ,czekajac pol roku na kolejne farbowanie i wyszło w miarę to co na farbie.Moze ktos podpoiwie co się wiecej zna
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:00   #2097
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane mam do was OGROMNA PROSBE
Otoz od roku farbuje się na rudy u fryzjerki farba artego 7.44 co 2 miesiace place 90 zl jest to dla mnie bardzo duzo . niestety tak się sklada ze nie umiem kompletnie się farbowac i ostatnim razem jak chcialam sobie zrobic braz wyszedl czarny… znalazlam na internecie ta farbe za 32 zl i myslalam żeby zafarbowac się sama . tylko nie wiem jakiej wody mam uzyc gdzie taka wode mam kupic czy dostane ja razem z ta farba? Wiem ze to glupie pytania ale proszę o odp chcialam tylko dodac ze fryzjerka zawsze miesza mi ta farbe z blondem i z czyms tam jeszcze… nie stac mnie na to żeby kupic sobie 3 farby myslicie ze sama farba 7.44 uzyskam ten kolor? wogole moglybyscie mi opisac caly proces farbowania? wiem ze to glupie ale jestem zielona w tym temacie;d oto link do mojej farby [http://allegro.pl/zestaw-do-farbowan...187688629.html
Ewentualnie myslalam tez o porwocie do naturalnego koloru siostra ciagle krytykuje mnie ze mam dziwny ten kolor mowi ze o tyle o ile tuz po farbowaniu kolor jest ladny to po 1.5 miesiaca staje się dziwny.. nie wiem czy to zwyczajna zlosicwlosc czy to prawda .. ( wstawiam moje zdjecia1-3moje wlosy po 1-4 miesiaca od farbowania 5,6to naturalny kolor

prosze o ewentualne opinie i rady
sama uzywam artego i mi ono starcza na 2/3 razy tubka, wiec jesli kupisz 3 wowczas placac okolo 100 zl - masz przynajmniej farbe na 6 miesiecy regularnego farbowania ( zakladajac, ze fabujesz raz w miesiacu).
wode musisz zamowic osobno, sa w litrowych butlach - koszt okolo 35 zl. naprawde to jedne z najtanszych farb. ja nie mieszalabym 3 odcieni , kolor, ktory masz moze srednio wygladac po miesiacu skoro nie uzywasz ani plukanek ani saszetek. mozesz wybrac inny kolor z palety i z pewnoscia znajdziesz podobny do obecnego.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:31   #2098
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane mam do was OGROMNA PROSBE
Idąc po kolei ja bardzo często spotykam się z tym, że brązy(np. czekolada) wychodzą bardzo ciemno(prawie czarne). Znajome, farbujące na brąz wybierają kolor o jeden ton jaśniejszy od tego jaki chcą uzyskać
Na pewno nie jest to wina tego, że nie umiesz się farbować Proces farbowania jest dość prosty. Chociaż najlepiej jakbyś poprosiła kogoś żeby Cie zafarbował usprawni to pracę(w szczególności przy tylnich partiach włosów).
Jeśli chodzi o cały proces farbowania to:
1. Zrób sobie przedziałek na środku głowy i nałóż farbę na odrost.
2. Powtarzaj czynność robiąc kolejne przedziałki w jedną stronę. Tak żeby ostatecznie wszystkie włosy były na jedną stronę. Tak samo w drugą stronę głowy
3. Rób takie "poprzeczne" przedziałki czyli część włosów zaczesz do przodu, na twarz. I tak kolejno aż będziesz miała wszystkie włosy zaczesane na twarz
4. Na koniec możesz poprawić niedoskonałości z przodu( u mnie często słabo chwyta farba "baczki"
5. Potem jeśli decydujesz się na nakładanie farby po całości to nałóż sobie trochę farby na rękawiczki i rozsmaruj po długości i rozczesz dokładnie
Lepiej nie umiem wytłumaczyć poza tym to taki mój sposób, może są lepsze
Co do reszty zgadzam się z Julianna-p, więc nie będę się rozpisywać
W razie wątpliwości pytaj doradzimy nie chcę się rozpisywać za dużo, bo niedługo ta wypowiedź zajmie całą stronę wątku

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-03-17 o 22:34
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 07:32   #2099
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

dziekuje wam za wszystkie odpowiedzi
mysle nad tym zeby kupic sama farbe 7.44 i do tego gratis mam oksydant nie wiem ile % ma miec....
co do mieszania 3 farb nawet tutaj nie chodzi o koszty bardziej o to ze jestem tzw ciamajda;d i im wiecej farb tym wieksze prawdopodobienstwo ze cos zepsuje..
boje sie ale z tego co czytalam jedna tubka starcza na 2 uzycia czyli tak jak teraz place 90zl to wtedy wychodziloby mi 20zl -dla mnie jest to kolosalna roznica reszte przeznacze na zakupy czyli kochane myslicie ze sprobowac?
a co myslicie o moim kolorze ? powinnam posluchac siostry i wrocic do swoich? prosze o szczere opinie
i co do farbowania mam uzyc polowe tubki i wymieszac to z oksydantem ile mam tego wlac? kurcze to ciezki wybor
przepraszam ze wam zasmiecam watek swoimi glupimi pytaniami ale chcialabym troche zaoszczedzic a nie chcialabym sobie wypalic wlosow czy cos

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-03-18 o 07:34
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:15   #2100
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
a co myslicie o moim kolorze ? powinnam posluchac siostry i wrocic do swoich? prosze o szczere opinie
ee.. siostra mówi, ze na początku wygląda dobrze, a po 1,5 miesiąca wyglada źle i...ma rację, przecież farbę powinno się kłaść mniej więcej co miesiąc , na tyle jest porzewidziana trwałosc koloru, to normalne ,że po miesiącu się wypłucze zawsze choć odrobinę ,a Ty spodziewałaś się, ze na ile starczy?
Jak Ci sie nie chce farbowac co miesiąc, to wróc do naturalnych.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.