kiedy zmieniać tonik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-09, 12:46   #1
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132

kiedy zmieniać tonik?


No właśnie-kiedy zmieniać takie kosmetyki jak tonik,mleczko czy krem? Jak sie skończy to kupujecie nowy czy ten sam.Po jakim czasie skóra już nie reaguje tak pozytywnie jak na poczatku, bo wiem że tak jest.A często szkoda mi się rozstawać z jakims naprawdę dobrym kosmetykiem, mam wrażenie jednak że po 3 butelce moja buzia odmówi posłuszeństwa i zachłannie będzie chciała czegoś nowego, poradżcie.
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-11, 14:48   #2
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: kiedy zmieniać tonik?

Moje skromne zdanie: spójrz na swoją twarz.

Jeśli wyglądasz świetnie, to po co chcesz zmieniać kosmetyki? Jeśli są jakieś problemy - nie wahaj się wypróbować coś innego. Tyle teorii. Praktyka jest czasem trochę inna, bo mnie kosmetyki - przykro przyznać, ale tak jest - nudzą się po pewnym czasie. Mam ochotę zaaplikować na twarz coś, co będzie inaczej pachnieć, mieć inną konsystencję albo inne wspaniale działające składniki. A jeśli chodzi o moją twarz, to od czerwca stosuję linię Effaclar z La Roche-Posay + intensywnie nawilżający krem na dzień, zwykle tej samej firmy. Z przerwami, co prawda, bo ulegałam pragnieniom nowości od czasu do czasu. Ale faktem jest, że bardzo szybko wracam do La Roche-Posay, bo po prostu są dobre dla mojej cery. Być może rozsądnie jest, kiedy już nie można się oprzeć wypróbowaniu czegoś nowego, praktykować próbki (z gazet, drogerii albo apteki) zamiast kupować nowe, wspaniałe, pełnowymiarowe opakowanie. Ja oczywiście mam obecnie w lodówce ok. 5 słoiczków z napoczętymi kremami. Pewnie nigdy ich nie skończę... [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 17:24   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kiedy zmieniać tonik?

No właśnie... kobiety bardzo lubią nowości, eksperymenty.
Zmienić kosmetyki trzeba wówczas gdy cera zaczyna sprawiać kłopoty (np. przesuszyła się lub pojawiły się wypryski), w przypadku eksperymentu z nowymi kosmetykami gdy skóra reaguje zaczerwienieniem , podrażnieniem nie wolno "przyzwyczajać" na siłę skóry do tych kosmetyków - trzeba je szybko odstawić , jeśli masz już wybrany zestaw i dobrze Ci służy to nie zmieniaj przez dłuższy czas.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 17:35   #4
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: kiedy zmieniać tonik?

Bardzo wam dziękuje za uświadomienie.Zaraz wracam do mojej ulubionej seri YR-mój buziaczek już za nią tęskni bo odmawia posłuszeństwa przy Ziaji.Pozdrawiam!
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-12, 17:38   #5
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: kiedy zmieniać tonik?

Co z tym cmokiem,zapodział się... [img]icons/1cmok.gif[/img]
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.