Zgubione opakowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 22:23   #1
mychalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1

Zgubione opakowanie


Witajcie
Mam mały problem, jeśli taki wątek się pojawił to z góry przepraszam, szukałam, ale nie znalazłam odpowiedniego.

Zgubiłam dziś rozpoczęte tydzień temu opakowanie tabletek anty. Czy mogę kontynuować bez konsekwencji przyjmowanie ich z nowego blistra? Jeśli tak to czy będzie miało znaczenie z którego miejsca wezmę dzisiejszą tabletkę?

Z góry dziękuję za pomoc
mychalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:46   #2
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Zgubione opakowanie

jak bierzesz takie 'tradycyjne' tabletki, to przecież każda jest taka sama... ja nie rozumiem dlaczego ludzie biorą coś, o czym nie mają pojęcia
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:51   #3
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Zgubione opakowanie

Cytat:
Napisane przez mychalina Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam mały problem, jeśli taki wątek się pojawił to z góry przepraszam, szukałam, ale nie znalazłam odpowiedniego.

Zgubiłam dziś rozpoczęte tydzień temu opakowanie tabletek anty. Czy mogę kontynuować bez konsekwencji przyjmowanie ich z nowego blistra? Jeśli tak to czy będzie miało znaczenie z którego miejsca wezmę dzisiejszą tabletkę?

Z góry dziękuję za pomoc
jakie tabletki bierzesz? jeśli każda zawiera inny poziom hormonów to od takiej samej musisz zacząć nowy blister na którym skończyłaś poprzedni, a jak są takie same to wszystko jedno. Trochę dziecinne pytanie, takie wiadomości powinnaś mieć w małym paluszku zanim sięgnęłaś po tabletki.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.