Mamusie styczniowe 2019 cz. 3 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-02, 19:24   #4921
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja mam Quinny Moodd. A pozniej myslalam o Joie. Ale tez do auta myslalam o czyms malym: Greentomie albo Elodie.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

W poniedzialek idziemh podpisac umowe. Udalo nam sie znalezc wieksza restauracje na nasz termin
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 20:12   #4922
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My mamy X-Landera 2w1, zobaczymy jak się sprawdzi. Jest dość ciężki i zajmuje sporo miejsca w samochodzie ale ogólnie gondolą jeździ mi się bardzo dobrze, myślę że spacerówka oprócz swojej wagi też się sprawdzi





loveve super Dużo Wam jeszcze zostało do załatwienia? My musimy ogarnąć napoje, owoce i szampana i wino, ja nie mam biżuterii, buty dziś zamówiłam więc zobaczymy czy będą dobre. I myślę o jakiś podziękowaniach dla gości. Nie mam też nic oprócz sukieneczki dla małej więc zostaje cała reszta typu buciki, rajstopki, jakiś sweterek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 20:48   #4923
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Przede wszystkim to jeszcze nie bylismy u ksiedza 😂 Tort, alkohole, napoje, owoce. Musimy kupic TZ garnitur i koszule. Ja nie mam butow. Z ubraniem dla Nikodema czekamy do lipca bo nie wiem jaki rozmiar kupic.

W tygodniu idziemy w sprawie tortu, do ksiedza i wtedy ogarniemy zaproszenia i cala te papeterie, zeby pod koniec maja rozdac zaproszenia.

Dekoracje mam mniek wiecej ogarniete. Musze dokupic kilka rzeczy (mama i ciocia sie tym zajma). Podziekowania dla gosci mamy upatrzone. Na dniach musze zamowic. Nie wiem jeszcze jaki chce bukiet. Wtedy kwiaty na stole dopasujemy do tego.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 08:46   #4924
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Oo to my jednak sporo już mamy załatwione Myślę cały czas czy zamawiać winietki i usadzać gości.
A co masz upatrzone na podziękowania ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 11:01   #4925
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Juz pisalam, my sie niestresujemy i wszystko robimy na luzie 😂 Nam zajelo szukanie wiekszego miejsca troche. My juz zrobilismy uklad. Ja wole jak ide na impreze i sa winietki.

Świece lub woski z Molio. Te same świece - zapach będą się paliły na przyjęciu.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 11:12   #4926
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Juz pisalam, my sie niestresujemy i wszystko robimy na luzie Nam zajelo szukanie wiekszego miejsca troche. My juz zrobilismy uklad. Ja wole jak ide na impreze i sa winietki.

Świece lub woski z Molio. Te same świece - zapach będą się paliły na przyjęciu.
My tez na luzie ogarnialismy slub, w 3 miesiące w sumie ale ja nie jestem z tych co przywiązują wielka uwage do wystroju itp - zdalam sie we wszystkim na dekoratorke- ona pytala "to czy to" i tak szlo. Robila nam wszystko od winietek, zaproszen po dekoracje kościoła i sali. Podziękowań nie mielismy bo szczerze zawsze wrzucę to w szafe i przewalaja sie te rzeczy, ale pomysł z tymi swieczkami super! Sama ostanio zamawialam kilka sztuk od tej dziewczyny i sa piękne no i praktyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 11:56   #4927
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Oo to my jednak sporo już mamy załatwione Myślę cały czas czy zamawiać winietki i usadzać gości.
A co masz upatrzone na podziękowania ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy czy robicie duże wesele czy nie. Dla mnie usadzanie jest wygodne bo goście zamiast latać po sali i zajmować miejsca, bo a nóż dla nich nie starczy skupia się i poczekają na młodych. A jeżeli malutkie to bez sensu.
W sumie to już nie pamiętam kiedy byłam na weselu, gdzie nie było winietek.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-03, 12:14   #4928
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja tez lubie winietki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 12:18   #4929
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Tarty z Molio lepsze niz z YC lub z WoodWick 😊

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Ja tez nie lubilam wszelkich podziekowan typu krowki, aniolki... My na jenym dostalismy mini miodki, albo mini Jasinioweczke 😊 Wiec opcja swieczki mi się wydała spoko, szczegolnie zapach z przyjecia 😋
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 16:12   #4930
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

To chyba postawię na winietki skoro większość osób woli

Super te świeczuszki, muszę się dowiedzieć jak to cenowo stoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 17:18   #4931
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Oj tak, polecam winietki- my teraz na chrzcinach na 50 osób nie zrobiliśmy winietek i żałowaliśmy, bo było jedno wielkie zamieszanie- ta ciotka nie chce siedzieć koło tej itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez endzi122
Czas edycji: 2019-05-03 o 17:19
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-03, 18:16   #4932
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Byliśmy na basenie, ale Wiktor byl zadowolony. Szalal mega i piszczal przez caly czas haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 19:09   #4933
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Z tego co czytam Was to wszystkie po chrzcinach, co? Tylko my w tyle
Musze zacząć wprowadzać jej wode choc nie robiłam tego wczesniej z uwagi na podawane moje mleko w marnych ilościach ;D
Dzis z mówi w nocy 3x wstawałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My robimy 23.06 i u nas będzie w sumie tylko 9 osób z nami. Tzn dziadkowie, chrzestni i my. Ja robie tylko dla formalności przyznam.
Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
No widzisz, nie ma to jak matka pracująca damy radę.

Zapisałam Kamila do żłobka, jest tylko 169 na liście oczekujących. A przyjmą 100 dzieci, także ten...

Mamy jeden zlobek prywatny, koszt uwaga (!) 1000zl czesne plus wyżywienie. Ja nie wiem kto do tego żłobka dzieci prowadza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------





My też nie chrzcilismy jeszcze. Dopiero w styczniu jak mały rok skończy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------





Tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masakra to jest. Mój starszy nadal jest na 180-110. Miejscu w zależności od żłobka. Po prawie dwóch latach. A prywatne żłobki to minimum 1200. W Warszawie jest dofinansowanie a w Piasecznie nie ma. I żłobka państwowego też nie ma.... Teraz będą dodatkowe punkty za rodzeństwo więc Jerzyk powinien się dostać ale nie opaca nam się go do żłobka od września puszczać bo od stycznia możemy już do przedszkola próbować.
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Ja dzis ogladalam spacerowki, kurde ile tego. Macie cos upatrzone?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja długo używałam takiej ciężkiej od zestawu 2w1 jakiegos modelu sprzed kilku lat i było spoko dopóki mały nie zaczął się robić ciężki. Teraz mam baby jogger city select bo on ma opcje 2w1. Ten model ma ten minus że nie rozkłada się na płasko ale wiem że wersja lux czyli nowa już się rozkłada. Jest super lekki i zwinny, bardzo łatwo się składa i zajmuje mało miejsca i ma wiecznie pompowane koła. Fajna opcja dla mnie bo mnie pompowanie wkurzalo.

Jakikolwiek model warto też zwrócić na wysokość rączki, wielkość i dostępność kosza i hamulec
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
To chyba postawię na winietki skoro większość osób woli

Super te świeczuszki, muszę się dowiedzieć jak to cenowo stoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak. Jak byłam raz na takim bez winietek to nie było fajne. Jak są winietki to czuję że ktoś zadbał o to żeby nam się dobrze siedziało bo zawsze to są przemyślane decyzję o tym gdzie kto śledzi.


Zamówiłam sobie w bon prix sukienkę na chrzciny i przyjęcie weselne które mamy w czerwcu. Jako że u nas skromnie to nie chciałam nic specjalnego kupować ale z racji tego że musi być dostęp do cycka a ja nadal mam spora nadwagę niestety to ciężko mi było coś z szafy wybrać. A trafiła się okazja z przecena i dodatkowym rabatem za całe 54 zł dla małego będę kupować jakiś zestaw na olx bo nie chce garnituru ale poczekam jako rozmiar będzie.


Tydzień temu wykupiłam sobie dostęp do platformy boski plan dla mam. Niby sama sobie układałam treningi jako trener ale w domu lubię sobie włączyć gotowy filmik i się nie zastanawiać co ćwiczyć i bardzo mi się podobają ćwiczenia. Mam nadzieję że do tego czerwca coś zleci. Fajnie jakby przez te 3 tygodnie jak męża nie będzie coś zleciało byłaby niespodzianka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 19:36   #4934
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Byliśmy na basenie, ale Wiktor byl zadowolony. Szalal mega i piszczal przez caly czas haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ooo ekstra my już za tydzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 04:51   #4935
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ooo ekstra my już za tydzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Noo polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 05:41   #4936
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U nas chrzciny też mniejsze, będzie z 10 osób. Tylko nasi rodzice, rodzeństwo i babcie, ale babcie raczej już odpuszczają takie imprezy, więc myślę, że ich nie będzie.
Winietki lubię i jeśli jest większa impreza, to ja bym jednak zrobiła. Żeby nie było latania, kombinowania, bo zostanie jedno miejsce na środku, jedno na zewnątrz i upa.
My za podziękowania mieliśmy setki domowego alkoholu, goście zadowoleni byli, bo mieli tzw. klina na drugi dzień a niektórzy zostawili i zamierzają z nami wypić na 10 rocznicę ślubu (lub się śmieje, po rozwodzie )
Co do ćwiczeń to ja zaczęłam vacu i póki co jestem zadowolona. Narazie w majówkę sobie dogadzamy, ale po zamierzam już jeść zdrowo, a wszelkie dobroci tylko w weekendy
Kiece na chrzciny mam, kupowałam na jedno z wesel w zeszłym roku, jak byłam w ciąży. Ostatecznie nie mogliśmy jednak iść, więc sukienka nówka sztuka, a że kupowana na brzuszek ciążowy to i pasuje na brzuszek z tłuszczem
Z tymi żłobkami to masakra, mi Pani powiedziała od razu żebym nie składała teraz papierów, bo i tak trafi na listę rezerwowa. Będziemy próbować w przyszłym roku.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 09:43   #4937
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Justysiaa89 jak sukienka?
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 10:27   #4938
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Justysiaa89 jak sukienka?
Dobra, choć będzie lepsza jak schudnę z 3 kg Ale ogólnie była tak kiepsko spakowana, jest cała pogniecona więc choć nowa to muszę ją oddać do pralni na ogarnięcie. Ale mimo wszystko jestem zadowolona, buty już w drodze, jeszcze muszę jakąś biżuterię znaleźć, w sumie chyba tylko kolczyki, może ewentualnie bransoletka.


Obczajałam świeczuszki, super sprawa ale troszkę drogo i postanowiłam zrobić sama tylko zwykłe, nie sojowe Zamówiłam już słoiczki i knoty na allegro, kupię duże świece i rozpuszczę, dodam olejku zapachowego i zrobię dwukolorowe - różowe i białe Zamówiłam też okrągłe naklejki na wieczka z napisem dziękujemy i naszymi imionami
Myślę też o zrobieniu drugich słoiczków w podziekowaniu od Hani np. z dżemem domowej roboty ale nie wiem czy mi starczy czasu




Wysłałam tż do Lidla po bodziaki na krótki rękaw, bardzo lubię te ich body z organicznej bawełny I rampersy jeszcze wziął A w przyszłym tygodniu będą legginsy, też lubię więc pewnie pójdę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2019-05-04 o 10:33
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 10:40   #4939
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja mam miec w przyszlym tygodniu. Ale wzielam z krotkim rekawem jednak. Jakie masz do niej buty? Ja myslalam nad zlotymi sandalkami na szpilce.

Mi TZ wpadl na pomysl i chyba swieczki wezmiemy dla pań, a dla panow bedzie piwo - moj wujek robi i chyba sie zdecydujemy. Teraz mysli jak je nazwac 😂 Ale musimy jeszcze pomyslec 😉
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-04, 10:53   #4940
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Ja mam miec w przyszlym tygodniu. Ale wzielam z krotkim rekawem jednak. Jakie masz do niej buty? Ja myslalam nad zlotymi sandalkami na szpilce.

Mi TZ wpadl na pomysl i chyba swieczki wezmiemy dla pań, a dla panow bedzie piwo - moj wujek robi i chyba sie zdecydujemy. Teraz mysli jak je nazwac Ale musimy jeszcze pomyslec
Zamówiłam właśnie złote sandałki na szpilce


Piwo też bardzo fajny pomysł Screenshot_20190504-115231_Chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 11:05   #4941
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Kurde jakas sucha skora zrobila mi sie obok ust, wyglada jak jakis liszaj :/ nie wiem co to jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 15:48   #4942
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Własnie moi rodzice zabrali malego do siebie na noc. Oj ciezko 🙄 My wybywamy na 30stke do kolegi. 😉
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 15:54   #4943
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Własnie moi rodzice zabrali malego do siebie na noc. Oj ciezko My wybywamy na 30stke do kolegi.
U mnie z czw na pt maly byl u babci na noc, o 5 rano wrocil bo zabrakło mleka hahaha, ale mieszkamy mieszkanie obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 16:06   #4944
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Moi rodzice mieszkaja za miastem. To tak latwo nie bedzie. Dalam tez caly zapas mleka 😁
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 17:55   #4945
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Nie było mnie trochę ale starałam się podczytywac ale już nic nie pamiętam

Ja na temat chrzcin jeszcze nic nie wiem Dopiero w czerwcu się okaże kto kiedy będzie mógł przyjechać do nas i wtedy zaczniemy planować

My dzisiaj drugi raz oddajemy małego na noc do teściów i wychodzimy na imprezę A za 2 tygodnie znow na szczęście w razie W zawsze jesteśmy blisko i pod telefonem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 18:52   #4946
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My dzisiaj oddaliśmy małą mojej siostrze a sami polecieliśmy w miasto, jakieś zakupy i obiad w ramach rocznicy ślubu zeszło nam z 6h i wróciłam taka stęskniona za córka że aż nie wierzę. Myślałam ze będę się cieszyła z chwili spokoju, no i niby się cieszyłam ale ciagle myślałam o małej. Tryb matka Polka mi się załączył chyba



Ja do lidla to już rano poleciałam po ramersy i wzięłam 62 i 68 i w domu jak tak to 62 przylozylam to kurczę na styk, za 2 tygodnie to już za małe będzie. Body tez wzięłam bo na krótki rękaw mam mało, raczej mam już bluzeczki a nie body.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-04, 20:43   #4947
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Trzymajcie kciuki jutro - mamy chrzciny naszego małego szoguna

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 01:33   #4948
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki jutro - mamy chrzciny naszego małego szoguna

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki mocno wiem co czujesz mamy podobne szoguny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 01:50   #4949
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Dziecko mi się zepsuło, budzi się ostatnio w nocy po kilka razy, nad ranem nie dosypia




Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Ja do lidla to już rano poleciałam po ramersy i wzięłam 62 i 68 i w domu jak tak to 62 przylozylam to kurczę na styk, za 2 tygodnie to już za małe będzie. Body tez wzięłam bo na krótki rękaw mam mało, raczej mam już bluzeczki a nie body.
Z tymi rampresami mam to samo, kazałam tżtowi wziąć 62 i 68 bo myślę sobie - Lidl ma większe rozmiary niż np. H&M a tu 62 takie malutkie że zaraz będzie za małe albo i w ogóle w nie nie wejdzie


Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki jutro - mamy chrzciny naszego małego szoguna

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Kciuki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 07:33   #4950
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Justysia jaw ładnie tak samo myślałam z tym rozmiarem z lidla. Kiedyś kupiłam dla małej jakby tunikę r. 62 a jeszcze jej do stopek sięga. Chyba na roczek założy dopiero.



Moja tez ostatnio w nocy się budzi 2-3 razy. Niby nie płacze ale marudzi, gada, kręci się i ja oczywiście nie spie.



Zamowilam tem gryzak grzybek mombella i ciekawa jestem czy się sprawdzi
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-07 12:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.