Któraś z was kupuje w RESERVED? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-14, 15:50   #1
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Thumbs down

Któraś z was kupuje w RESERVED?


Z gory przepraszam jesli jest jakiś wątek o sklepach itp, ale mam net tylko dorywczo i srednio czas by go szukać

Byłam wczoraj w tym sklepie i chciałam przytoczyc moja rozmowe z kasjerka...

- a niby z jakiej racji mamy przecenic pani te spodnie?
- maja urwany guzik
- to nie jest zadna wada, moge pani guzik doszyc
- ...?
- mamy krawca, nie przeceniamy ubran, guzik doszyjemy, jesli jest dziura to zaszyjemy i SPRZEDAMY JAKO DOBRY TOWAR. Nie widze powodu, zeby coś przeceniać.

Wyszłam z otwartymi ustami, to tyle
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:28   #2
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

no coz i tak bywa ale w takich sklepach nie ma co liczyc ze jakis wybrakowany towar zostanie przeceniony..no bo co moze taka kasjerka? to polityka sklepu a ona tam tylko pracuje trzeba bylo znalezc inne, dobre spodnie z guzikiem i olac to
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:31   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
no coz i tak bywa ale w takich sklepach nie ma co liczyc ze jakis wybrakowany towar zostanie przeceniony..no bo co moze taka kasjerka? to polityka sklepu a ona tam tylko pracuje trzeba bylo znalezc inne, dobre spodnie z guzikiem i olac to
Otoz to.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:39   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

a ja kupowałam w reserved kiedyś żakiet i nie zauważyłam że nie ma guzika, a pani przy kasie sama mi zwróciła uwagę na wadliwy towar i obniżyła cene (nie pamietam o ile).
jakiś czas temu w orsay wzięłam nadprutą bluzkę i też sama tego nie zauważyłam :P i tak samo jak wcześniej kasjerka sama mi obniżyła cene.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:41   #5
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

racja trzeba bylo poszukac innej pary spodenek...
ale qrcze zeby zszywac spodnie i sprzedawac jako dobre ... dla mnie nie halo...
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:43   #6
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

czasem tak bywa, chociaz moglas poszukac innych spodni.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:08   #7
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Olałam guzik i panią, tylko mnie rozbawiło, że ona sie tak tym chwaliła zamiast dyplomatycznie spławić. Bądź co bądź korzystna reklama to nie była Teraz jeśli tam pojde bede wnikliwie wyszukiwac zaszytych dziur na ubraniu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 18:52   #8
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

a zarze jest to samo
__________________
"Na imię miał Lo, po prostu Lo,
z samego rana i w jednej skarpetce.
W spodniah była Lolą.
W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:51   #9
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

ja mialam cos takiego w pull&bear kupilam przecenioną bluzeczkę i w domu zauwazylam ze jest dziurawa następnego dnia poszlam by oddac ale pani powiedziala ze dlatego byla przeceniona do ma dziurę!!! a inne modele ( takie same bluzeczki) dziur nie mialy a wredna baba stwierdziala ze nie mogę nawet wymienic!!!!!!!
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:54   #10
kalinka77
Raczkowanie
 
Avatar kalinka77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 259
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

hehe ja włąśnie dziś niezbyt miło zostałąm potraktowana w reserved-pytałam o sweterek z ich strony internetowej i sprzedawczyni totalnie mnie olala-może nie zależy im na sprzdaży....
kalinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:54   #11
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

To ja Wam to wytłumaczę. Moja siostra cioteczna pracuje w Reserved i to co mi opowiadała w pełni usprawiedliwia odmowę obniżenia ceny za brak guzika. Otóż są klienci i klientki które specjalnie obrywają guziki, brudzą ubrania, nadpruwają je aby tylko dostać rabat. Było to na tyle nagminne i dokuczliwe że już nie uznają tego za wadę towaru, tylko właśnie proponują doszycie guzika czy załatanie dziury (oczywiście jeśli przez to nie zmnijsza się wartość rzeczy. Jak rzecz jest brudna i po praniu brud nie zejdzie to można reklamować, tylko może poprosić sprzedawcę aby na paragonie odnotował że towar pobrudzony.
Niestety takie mamy społeczeństwo....
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 20:13   #12
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Właśnie chciałam pisać to samo co Carla.
Ludzie naumyślnie robią szkode w ubraniu żeby tylko dostać upust.
Jeżeli jeden, dwóch klientów na cały dzień by się zdarzył to ok, mozna dać ten rabat, ale nie kiedy takich pojawi sie piętnastu.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:23   #13
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
To ja Wam to wytłumaczę. Moja siostra cioteczna pracuje w Reserved i to co mi opowiadała w pełni usprawiedliwia odmowę obniżenia ceny za brak guzika. Otóż są klienci i klientki które specjalnie obrywają guziki, brudzą ubrania, nadpruwają je aby tylko dostać rabat. Było to na tyle nagminne i dokuczliwe że już nie uznają tego za wadę towaru, tylko właśnie proponują doszycie guzika czy załatanie dziury (oczywiście jeśli przez to nie zmnijsza się wartość rzeczy. Jak rzecz jest brudna i po praniu brud nie zejdzie to można reklamować, tylko może poprosić sprzedawcę aby na paragonie odnotował że towar pobrudzony.
Niestety takie mamy społeczeństwo....

wiec, najlepiej udawac nieswiadoma i isc z takim wadliwym towarem i liczyc na lud sczescia' kasjerka zauwazy'.

gdyby mnie cos takiego, jak pushit, spotkalo, z checia poczekalabym na tego krawca. a zeby dopiec kasjerce zarzyczylabym sobie przyszycie guzika na miejscu skoro jest taka chetna, to czemu nie
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:32   #14
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
To ja Wam to wytłumaczę. Moja siostra cioteczna pracuje w Reserved i to co mi opowiadała w pełni usprawiedliwia odmowę obniżenia ceny za brak guzika. Otóż są klienci i klientki które specjalnie obrywają guziki, brudzą ubrania, nadpruwają je aby tylko dostać rabat. Było to na tyle nagminne i dokuczliwe że już nie uznają tego za wadę towaru, tylko właśnie proponują doszycie guzika czy załatanie dziury (oczywiście jeśli przez to nie zmnijsza się wartość rzeczy. Jak rzecz jest brudna i po praniu brud nie zejdzie to można reklamować, tylko może poprosić sprzedawcę aby na paragonie odnotował że towar pobrudzony.
Niestety takie mamy społeczeństwo....
a ja nigdy na to nie wpadlam
no cóż.. trzeba sprawdzać wszystkie rzeczy żeby nie były uszkodzone bo nigdy nie wiadomo co sie z nimi działo zanim znalazly sie w naszych rekach
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:31   #15
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
To ja Wam to wytłumaczę. Moja siostra cioteczna pracuje w Reserved i to co mi opowiadała w pełni usprawiedliwia odmowę obniżenia ceny za brak guzika. Otóż są klienci i klientki które specjalnie obrywają guziki, brudzą ubrania, nadpruwają je aby tylko dostać rabat. Było to na tyle nagminne i dokuczliwe że już nie uznają tego za wadę towaru, tylko właśnie proponują doszycie guzika czy załatanie dziury (oczywiście jeśli przez to nie zmnijsza się wartość rzeczy. Jak rzecz jest brudna i po praniu brud nie zejdzie to można reklamować, tylko może poprosić sprzedawcę aby na paragonie odnotował że towar pobrudzony.
Niestety takie mamy społeczeństwo....
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam pisać to samo co Carla.
Ludzie naumyślnie robią szkode w ubraniu żeby tylko dostać upust.
Jeżeli jeden, dwóch klientów na cały dzień by się zdarzył to ok, mozna dać ten rabat, ale nie kiedy takich pojawi sie piętnastu.
Nigdy w zyciu chyba bym na to nie wpadla!
Ani nie slyszalam o czyms takim...
Hm. Mi w sumie glupio byloby prosic o znizke (nigdy tego nie robilam), jak towar jest wadliwy to po prostu nie kupuje :P
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 22:48   #16
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez Amar Pokaż wiadomość
wiec, najlepiej udawac nieswiadoma i isc z takim wadliwym towarem i liczyc na lud sczescia' kasjerka zauwazy'.

gdyby mnie cos takiego, jak pushit, spotkalo, z checia poczekalabym na tego krawca. a zeby dopiec kasjerce zarzyczylabym sobie przyszycie guzika na miejscu skoro jest taka chetna, to czemu nie
hehe dobrze powiedziane

ja mam manie przesadnego ogladania rzeczy przez zakupem.newet jeśli kupuje pod impulsem sprawdzam czy wszystko jest oki jestem leniwa i nie chce mi sie chodzic i reklamować ...czekać co powiedzą i takie tam ...szkoda mi na to czasu!!

a co sie tyczy tej marki to kupuje tam jedynie torebki reszta jakoś nie podchodzi pod mój styl
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 09:34   #17
Ms.Fits
Raczkowanie
 
Avatar Ms.Fits
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Angry Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Kiedyś miałam podobną sytuację tylko w H&M. Chciałam kupić spodnie, które miały popruty suwak. Pani przy kasie początkowo chciała obniżyć cenę towaru, ale potem przyszła kierowniczka i stwierdziła, że ta wada nie kwalifikuje się do obniżki. Spodnie odłożyłam więc z powrotem na półkę.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
(...) jesli jest dziura to zaszyjemy i SPRZEDAMY JAKO DOBRY TOWAR.
Nie chciałabym natrafić na pozszywany towar, który reklamowany jest jako nowy i sprzedawany za normalną cenę.
__________________
"What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course."
Marilyn Monroe
Ms.Fits jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 10:17   #18
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

przyszyty guzik to ja jestem w stanie jeszcze zrozumiec, ale zaszyta dziure i sprzedawanie jako nowy towar to juz kpina dla mnie.
Takie rzeczy to co najwyzej do sklepu "defekt" sie nadaja, bo z cala pewnoscia pelnowartosciowe juz nie sa, natomiast doszyty guzik nie bedzie widoczny - dlatego to rozumiem.

Ale ludzie maja tupet, sama nie wpadlabym na to nigdy, ze mozna tak robic - zniszczyc i prosic sie o rabat
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 10:29   #19
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Najlepiej po prostu nie wchodzić do takich sklepów. Może i zdarzają się klienci,którzy niszczą ubrania, ale i jakość ubrań np. w reserved jest koszmarna, więc nie dziwię się historiom typu odpadające guziki,dziury itp.
Wystarczy mi to,że t-shirt z reserved zaczął sie rozlatywać po 1 nałożeniu,pęknął materiał i zrobiła sie dziura(nie był na mnie za mały), po 1 praniu skurczył się o 10cm,materiał zrobił się paskudnie sztywny i obecnie bluzka nie nadaje się do użytku.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 12:40   #20
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Nigdy w zyciu chyba bym na to nie wpadla!
Ani nie slyszalam o czyms takim...
Hm. Mi w sumie glupio byloby prosic o znizke (nigdy tego nie robilam), jak towar jest wadliwy to po prostu nie kupuje :P

Dlaczego głupio? Nieraz w gazetach trąbiono o tym, że mamy prawo sie domagać upustu na rzeczy z wada jeśli chcemy je kupić. Ja jestem na tyle uparta, że jak cos mi się spodoba, to kupie tak czy siak. Jednak klient bedzie czuł się dopieszczony, jeśli firma potraktuje go poważnie - np Spring i Aldo, sklepy z butami, zawsze proponuja rabat, raz kupiłam okulary, zarysowane, ale były ostatnie, innym razem sliczne buciki, ale z zadarta skóra na obcasie - ja wychodze zadowolona, bo firmie zalezy na kliencie, oni sa zadowoleni, ze pozbyli sie butów, ktorych by byc moze nie sprzedali. Niestety z tego co widzę w wielu jest odwrotna polityka, typu "spier***** ktoś inny nie zauważy i kupi", a zwrotu nie przyjmiemy. Tylko ile razy ten ktoś inny da się nabrać...


Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Najlepiej po prostu nie wchodzić do takich sklepów. Może i zdarzają się klienci,którzy niszczą ubrania, ale i jakość ubrań np. w reserved jest koszmarna, więc nie dziwię się historiom typu odpadające guziki,dziury itp.
Wystarczy mi to,że t-shirt z reserved zaczął sie rozlatywać po 1 nałożeniu,pęknął materiał i zrobiła sie dziura(nie był na mnie za mały), po 1 praniu skurczył się o 10cm,materiał zrobił się paskudnie sztywny i obecnie bluzka nie nadaje się do użytku.
Wiem, że jakośc mają fatalną, więc może lepiej dla mnie Pamiętam "sliczne koronkowe majteczki", ktore stały się niewiadomo czym po pierwszym praniu w ręku, drugie z bawełny wytrzymały dwa tygodnie, zanim rozlazła się gumka jak w starych majtach z czasow naszego dziecinstwa - rozłaziły się na boku przy szyciu zawsze Niestety nie zawsze jest kasa na sweterek za 300 zł w "lepszym" sklepie.


Co do darcia - tez na to nie wpadłam ... wydaje mi się, że jednak nie robi tego az tak wiele osób. Może jakieś dzieciaki.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:19   #21
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

ja zazwyczaj nie biore wybrakowanego towaru, raz kupilam spodnie bez guzika ale dlatego ze to byla ostatnia para w moim rozmiarze i dostalam upust przy kasie. zalezy od sklepu i sprzedawczyni
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:40   #22
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

ja podobnie jak poprzedniczka-wadliwe to nie biorę albo prosze, by sprowadzono dla mnie "pełnowymiarowy" produkt, zostawiam nr telefonu i czekam
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:51   #23
Nereida1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 6
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Ja kupiłam w zeszłym roku w reserved sweterek, bluzkę i spodnie i dopiero w samochodzie zauważyłam, że spodnie mają ogromną dziurę na nogawce. Zawróciłam więc do sklepu i powiedziałam, że chce albo oddać te spodnie, albo żeby dali na nie jakiś rabat. Zaproponowali 30% rabatu (uznałam że to za mało). Bez problemu oddali mi pieniądze.
Nereida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:35   #24
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Nie rozumiem waszego zbulwersowania faktem, ze podarte rzeczy oddaja do krawca, ktory dziure zaszywa - jestem przekonana, ze to nie chodzi o dziure w materiale, a o dziure na szwie ktora jest w 100% naprawialna bez szkody dla ciucha. Sprawa z guzikami - dlaczego sklep ma byc stratny bo klientki wpychaja sie w za male ubrania (a to jest powodem odpadania guzikow). Jaki to dla was wysilek poswiecic 5 min na przyszycie guzika? przez dobre kilka miesiecy pracowalam w sklepie, i widzialam co klientki potrafia wyprawiac z ciuchami. Przyszylam dziesiatki guzikow Znizki nalezaly sie dopiero wtedy, gdy tego guzika nie bylo i trzeba bylo go dokupic.

Pushit - zaufaj, ze nie dzieci u mnie ludzie potrafili przeklejac ceny - mysleli chyba ze jestem glupia i nie wiem co mam na sklepie i w jakiej cenie Byli tez tacy, ktorzy kupujac sukienke za 19zl prosili o rabat

Takze zasada jest taka,ze jesli nie kupisz tego Ty - kupi to ktos inny, a sprzedawca Cie o ten zakup bynajmniej prosil nie bedzie
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:12   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
To ja Wam to wytłumaczę. Moja siostra cioteczna pracuje w Reserved i to co mi opowiadała w pełni usprawiedliwia odmowę obniżenia ceny za brak guzika. Otóż są klienci i klientki które specjalnie obrywają guziki, brudzą ubrania, nadpruwają je aby tylko dostać rabat. Było to na tyle nagminne i dokuczliwe że już nie uznają tego za wadę towaru, tylko właśnie proponują doszycie guzika czy załatanie dziury (oczywiście jeśli przez to nie zmnijsza się wartość rzeczy. Jak rzecz jest brudna i po praniu brud nie zejdzie to można reklamować, tylko może poprosić sprzedawcę aby na paragonie odnotował że towar pobrudzony.
Niestety takie mamy społeczeństwo....
Tutaj się zgadzam. Kolega, który obecnie pracuje w Carry, mówi, że ludzie różne rzeczy wymyślają. Najlepsza metoda, to 5 razy obejrzeć daną rzecz zanim się ją kupi i tyle, czyli ZAKUPY Z GŁOWĄ.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:14   #26
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Papiszynka mądrze gada polac jej
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:30   #27
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Byc moze trafiłam po prostu na niezadowolona z zycia panienke, albo z faktu, ze pracuje w sklepie, coz nie kazdy wyniosl z domu dobre wychowanie Co do sukienek za 19 zl, nie widziałam nigdy nigdzie takich
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:34   #28
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Najlepsza metoda, to 5 razy obejrzeć daną rzecz zanim się ją kupi i tyle, czyli ZAKUPY Z GŁOWĄ.
Niestety, bo kolezanki pracujace w Pimkie pare lat temu brały ciuchy na imprezy i odkładały spowrotem na wieszaki, a po niektorych niestety bylo widac, ze noszone. Ba, dostałysmy raz ciuchy ze sklepu na jakies zawody na ktorych bylysmy hostessami, a po 3 dniach noszenia po 12 godzin ciuszki wrocily na wieszaki do sklepu. Były to niestety głównie koronkowe bluzeczki, ktore sie strasznie pozaczepiały, ale przeciez nie ja kupie, to ktos inny, nie? Sprzedawca nie bedzie prosił
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:36   #29
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

ja mam znajomą, która pracowała w h&m i opowiadała mi, że ludzie na jej oczach niszczyli ubrania czy kosmetyki i wcale się tym nie przejmowali. np odrywali guziki czy rozpruwali podszewki albo upuszczali z wysokości błyszczyk czy cienie, żeby się pudełko rozwaliło, podnosili i bezczelnie szli do kasy, żeby dostali rabat albo żeby dostali za darmo jak kupią coś jeszcze...wcale się nie dziwię, że sprzedawcy nie zawsze mają miłe podjeście do innych, bo sama bym chyba takiemu delikwentowi ten guzik w dziób wepchnęła.
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:19   #30
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Któraś z was kupuje w RESERVED?

a ja ostatnio kupilam spodnie za .... 4,50
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.