makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 13:23   #271
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mirabelko, troszkę się tez tematem interesowałam i obawiam się, że opryszczka nawracająca stanowi poważne przeciwskazanie do zabiegu. Można próbować się zabezpieczyć farmakologicznie i przyjmować 2 razy dziennie Heviran (400) przez 10 dni - 5 dni przed i 5 dni po zabiegu, ale to w przypadku kiedy opryszczka nie występuje często. Jesli po zabiegu makijażu ust wystąpi opryszczka istnieje niebezpieczenstwo, że razem ze strupkami poodpada farba. Na Twoim miejscu poszłabym na poprawke już nie jako modelka (bo jak rozumiem, wtedy ktoś niewprawny na Tobie ćwiczy) tylko do profesjonalnej lingerystki, która pracuje na dobrym sprzęcie. Pozdrawiam.
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 14:36   #272
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

dokladnie Mirabelko w 100%sie zgadzam z kate25

kate25 z tego co mi wiadomo catherinne24 makijaz miala robiony w katowicach
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 12:10   #273
funia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż pernamentny?

Witam

chce zrobic sobie makijaz pernamentny ust ale tylko kontury, tak aby usta wydawaly sie wieksze, nie pelniejsze
czy makijaz taki w ogole uwaydatnia usta, czy ma tylko na celu zrobienie kreski, jak za pomoca konturowki, tylko ze na 3 -4 lata

pozdrawiam
funia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 13:41   #274
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Makijaż pernamentny?

Ja sie zastanawiam czy nie zrobic sobie kresek na dolnych powiekach...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 17:42   #275
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej!! Ja także, w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi (przymierzałam się do tej decyzji ok. 2 lat). Punktem zwrotnym i solidnym argumentem na "tak" były zdjęcia misi_25_26 (dziękuję przy okazji za cierpliwe odpowiedzi na moje pytania w mailach ) ,które przekonały mnie, że taki makijaż może wyglądać baaardzo naturalnie - a na takim efekcie mi zależy. Zobaczymy jak będzie w moim przypadku... Trochę się denerwuję, bo TEN dzień już blisko ale jednocześnie czekam z niecierpliwością! Mam swoje ciemne brwi, ale nierówne i od środka ku końcom przerzedzone i bardzo mi się to nie podoba. Zawsze był to mój "kompleks" bo mam bzika na punkcie symetrycznych i idealnych brwi Domalowywanie kredką to moja zmora i mam dosyć tej codziennej, koniecznej czynności. Blee!! Koniec z tym. Pozdrawiam wszystkie fanki makijażu permanentnego!! Ja jestem zdania, że jak można coś w sobie poprawić i ma to nam polepszyć samopoczucie to trzeba do tego dążyć za wszelką cenę!! Oby tylko dobrze wyszło mi te poprawianie sobie samopoczucia, bo jeśli nie to najbliższe 3 lata spędzę z ciemnymi okularami na nosie.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 23:37   #276
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Shade ciesze sie ze moglam pomoc napewno bedzie wszystko ok i bedziesz tak samo zadowolon z makijazu jak i ja

(obiecalam ze wkleje fotki siostry z poprawki ust ale narazie nie jest to mozliwe bo zepsula jej sie cyfrowka)
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 23:42   #277
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jestem po!! Przeszczęśliwa!! Cud, miód i orzeszki!! Szyszunia normalnie!! Mam brwi!! Symetryczne, śliczne i takie jak chciałam!! I są ze mną w dzień, w nocy i zaraz po przebudzeniu!! Wyrzuciłam z rozkoszą wszystkie kredki, którymi dotąd się "ciaprałam". Te które jeszcze się wahają czy robić permanentny czy nie: Pędźcie natychmiast!!!! U mnie gojenie idzie bombowo szybko, zero problemów, nikogo nie straszyłam Teraz tylko się martwię czy mi zbytnio nie wyjaśnieją te brewki... Już myślę nad poprawką a raczej utrwaleniem tego co mam Zdjęcia wkleję jak już będę miała efekt ostateczny. Papa!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 09:40   #278
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Shade,cieszę się z Tobą .Miło obudzić się*rano i z przyjemnością zerknąć w lusterko-prawda.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 18:52   #279
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczynki kochane mam pytanko... Kiedy najwcześniej można robić poprawkę????? Jednak mi te brwi mocno jaśnieją, takie beżowe się robią i wygląda to jak niedociągnięcia. Chcę to szybko naprawić i to ciemniejszym barwnikiem jednak, ponieważ mam bardzo ciemne włosy i taki jasny mi nie pasuje. I jak to jest z tym wypłukiwaniem koloru?? Czy u Was to ciągle się dzieje czy może do pewnego stopnia a potem jest już ładny rysunek?? A jak po poprawce?? Lepiej?? Nie bledną??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:38   #280
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane mam pytanko... Kiedy najwcześniej można robić poprawkę????? Jednak mi te brwi mocno jaśnieją, takie beżowe się robią i wygląda to jak niedociągnięcia. Chcę to szybko naprawić i to ciemniejszym barwnikiem jednak, ponieważ mam bardzo ciemne włosy i taki jasny mi nie pasuje. I jak to jest z tym wypłukiwaniem koloru?? Czy u Was to ciągle się dzieje czy może do pewnego stopnia a potem jest już ładny rysunek?? A jak po poprawce?? Lepiej?? Nie bledną??
Dziewczyny pisały tu wcześniej, żeby z poprawką odczekać jakiś czas, ja jednak poszłam na nią około 10 dni po zabiegu.

Z tego, co mi wiadomo, barwnik wypłukuje się na bieżąco. Oczywiście na początku (jakieś pierwsze 10 dni) skóra wraz z barwnikiem łuszczy się najintensywniej (schodzi ten ciemny strupek), później ściera się tak, jak cała reszta, a to czy zejdzie równomiernie, to już sprawa indywidualna.

Ja muszę niestety po roku udać się na poprawkę brwi. Chcę je delikatnie przedłużyć i poprawić jedną końcówkę, bo zbytnio się wyłuszczyła. Czekam tylko do zimy i przerwy między semestrami.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:51   #281
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hmmm... No właśnie... To mnie też ciekawi, że po jakimś czasie trzeba robić kolejne poprawki.... I co? One są wtedy za darmo (w ramach gwarancji trzyletniej)?? Jakoś mało doinformowana jestem
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 13:16   #282
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Hmmm... No właśnie... To mnie też ciekawi, że po jakimś czasie trzeba robić kolejne poprawki.... I co? One są wtedy za darmo (w ramach gwarancji trzyletniej)?? Jakoś mało doinformowana jestem
He, he... Tak dobrze to nie ma, żeby wszystkie za darmo były

Ja przed zabiegiem podpisywałam taką małą umowę, w której zawarte było, że:
- poprawki bezpośrednio po zabiegu są za darmo;
- późniejsze poprawki kosztują 200zł;

Tak więc, trzeba pilnować, żeby na początku być całkowicie zadowoloną z zabiegu, aby później niepotrzebnie nie płacić i męczyć skóry. W moim przypadku - mądry Polak po szkodzie

Pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:00   #283
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

U mnie jest troszkę inaczej. Ja płaciłam 350 zł, natomiast za pierwszą poprawkę muszę zapłacić 250. I wtedy dostaję trzy lata gwarancji. Jeżeli nie pojechałabym na tę pierwszą płatną poprawkę (do pół roku) to mam makijaż za 350zł ale za to bez żadnej gwarancji... Logiczne więc, że wezmę poprawkę, zresztą i tak muszę, bo tak jak pisałam kolorek jest trochę za jasny. Poczekam jeszcze dwa tygodnie i się umówię.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:20   #284
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja poprawke robilam po 2,5 miesiacach.Pierwsza poprawka (w moim przypadku do pol roku)byla w cenie.Naszczesie narazie wszystko jest ok i nic nie wskazuje ze bede musiala robic kolejna porawke
Tez mam gwarancje na 3 lata ale sie niedopytalam jak to wyglada w praktyce
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 17:43   #285
Smarty_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Pilne - Mam Termin W Ten Piątek!!!

Dziewczyny, ja się zastanawiam nad tym makijażem brwi. Zrobiłam sobie ostatnio górną kreskę - nie widać tak dobrze, jak są pomalowane rzęsy - ale zagęszcza ich linię. Natomiast, ja mam niekształtne brwi, które ciągle się 'mieszają' - mogę je czesać co 2 minuty mimo że utrwalam pianką.
Czy moje brwi się na ten zabieg nadają? Czy jak przedłużę końcówki to nie będą wyglądać sztucznie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070151.JPG (110,3 KB, 789 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070154.JPG (102,6 KB, 700 załadowań)
Smarty_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:01   #286
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pilne - Mam Termin W Ten Piątek!!!

Cytat:
Napisane przez Smarty_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się zastanawiam nad tym makijażem brwi. Zrobiłam sobie ostatnio górną kreskę - nie widać tak dobrze, jak są pomalowane rzęsy - ale zagęszcza ich linię. Natomiast, ja mam niekształtne brwi, które ciągle się 'mieszają' - mogę je czesać co 2 minuty mimo że utrwalam pianką.
Czy moje brwi się na ten zabieg nadają? Czy jak przedłużę końcówki to nie będą wyglądać sztucznie?
Brwi nie radzilabym przedłuzać.Ich naturalna linia jest idealna.Makijaz permanentny -owszem,mozesz zrobić,ale taki delikatny cieniowany,zeby lekko zagęscic brwi.Ale szczerze mówiąc jakbym miała takie brwi to nie myślalabym o permanentnym.Są ładne i gęste i wystarczy je lekko pokreślić*brązowym cieniem.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 20:48   #287
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zgadzam się z Angi74 Masz ładne brwi, długość idealna. Faktycznie wystarczyło by, jak już, lekko je przyciemnić, zagęścić, ale także uważam, że to nie jest konieczne!! Nie masz żadnych przerw, czy zniekształconej linii, więc nie wiem czy ma sens wykładać kasę i nie ukrywajmy, troszeczkę cierpieć
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:03   #288
Smarty_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: makijaż permanentny brwi

No jak tak mówicie... to chyba się wstrzymam. Jednak te 800 zł to jest kawałek grosza. Wkurzam się tylko, jak mnie te brwi nie słuchają, bo są długie (zamiast wielu krótkich włosków) i nie chcą się trzymać na miejscu . Dzięki za pomocne rady!!!
Smarty_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 21:38   #289
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Smarty_ Pokaż wiadomość
No jak tak mówicie... to chyba się wstrzymam. Jednak te 800 zł to jest kawałek grosza. Wkurzam się tylko, jak mnie te brwi nie słuchają, bo są długie (zamiast wielu krótkich włosków) i nie chcą się trzymać na miejscu . Dzięki za pomocne rady!!!
Ojej,ile ja bym dała,zeby mieć takie brwi.Nawet za długie....A próbowałaś tak: szczoteczką od maskary (bez tuszu) z odrobiną zelu do włosów przeczesać te brwi?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 21:41   #290
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

A próbowałaś odżywkę do rzęs? Albo jakiś silny żel lub wosk do utrwalania? Pianka to chyba za lekka jak na brwi. Popróbuj, albo poszperaj na Wizażu - na pewno ktoś ma podobny problem z układaniem niesfornych brwi
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:05   #291
Smarty_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja je czeszę szczoteczką po odżywce, poza tym mam taką jakby maskarę do brwi też nakładaną szczoteczką oraz paletkę Sephory, gdzie jest przyciemniacz (w kamieniu) oraz wosk nakładany po przyciemnieniu. Używam tych specyfików, ale niewiele to daje. Głównie chciałabym mieć taki ładnie zarysowany łuk z dłuższą końcówką (czasem domalowuje cieniutko-zatemperowaną brązową kredką). W każdym razie, po Waszej namowie zostanę przy swoich brewkach i będę je sama 'modyfikować'
Smarty_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 22:11   #292
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

I bardzo dobrze - są naprawdę ładne. Oczywiście nie odradzam nikomu makijażu permanentnego, bo sama mam, jestem zadowolona i uważam, że rozwiązuje on wiele problemów, natomiast w Twoim przypadku serio nie trzeba nic poprawiać!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 12:35   #293
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Makijaż pernamentny?

Poproszę o wyjaśnienie - czym rożni się makijaż trwały od permanentnego??
Jak na razie spotykam się ze sprzecznymi odpowiedziami

Ktoś może wie gdzie, w Krakowie, można profesjonalnie (!!) wykonać wyżej wymienione??

ps. interesuje mnie górna powieka
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 12:45   #294
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Makijaż pernamentny?

Cytat:
Napisane przez wąż Pokaż wiadomość
Poproszę o wyjaśnienie - czym rożni się makijaż trwały od permanentnego??
Jak na razie spotykam się ze sprzecznymi odpowiedziami

Ktoś może wie gdzie, w Krakowie, można profesjonalnie (!!) wykonać wyżej wymienione??

ps. interesuje mnie górna powieka
w urodzie w zeszłym roku był artykuł o trwałych i permanentnych makijażach. odradzali perm. polecali trwały.
trwały jest bardziej płytko (chodzi mi o głębokość w skórze) i równo schodzi po ok. 3 latach, a perm. blaknie nierówno i można mieć usta/brwi/kreski w łatki. no i też było coś napisane, że perm. może zzielenieć. więcej nie pamiętam.

czaję się na kreski i kontur ust w sharleyu, ale jeszcze tchórzę
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 16:14   #295
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Makijaż pernamentny?

Witam, wykonuję na codzień makijaż trwały i chętnie odpowiem na związane z tym pytania. I jeszcze jedno - makijaż powiek jest ZUPEŁNIE bezbolesny. Boli tylko wtedy, gdy nie ma znieczulenia, ja wykonuję 3 - etapowe znieczulenie, po kórym nie ma mozliwości odczuwania bólu. Pozdrawiam
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 16:27   #296
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Makijaż pernamentny?

Karolino jeśli nie opłaciłaś reklamy, to lepiej edytuj podpis bo Cię zablokują.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 17:45   #297
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Smile Dot.: Makijaż pernamentny?

Dziękuję i przepraszam! Nie doczytałam..różne są fora i na każdym inne zasady. Ale na pytania i tak chętnie odpowiem.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:05   #298
jelonek27
Raczkowanie
 
Avatar jelonek27
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
GG do jelonek27
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam! czy wpadacie tutaj jeszcze? ja tez postanowilam zrobic sobie kontur ust z cieniowaniem, dostalam namiary od swojej wieloletniej kosmetyczki do pani Kasi Kadłubowskiej z Ursusa czy ktos był u tej Pani lub słyszal o niej? Moja kosmetyczka powiedziala ze jeszcze nie miala reklamacji wszystkie swoje klientki wysylala i jak narazie byly zadowolone starsznie sie boje i obawiam ale raz kozie smierc
__________________
Marietka
jelonek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 22:35   #299
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zaglądamy i wpadamy Kontur ust?... Hmmm.... Ja tak kocham moje permanentne brwi, że powoli zaczynam też coś tam myśleć o ustach czy kreskach na powiekach..... Ale też bym się bała. Brwi mnie mocno bolały czasami więc nie wyobrażam sobie oczu robić czy ust... Usta mam pełne więc też ewentualnie kusił by mnie delikatny kontur... Ale chyba za parę lat
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 12:36   #300
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja wlasnie sie powaznie zastanawiam nad ustami....
prowadze taki tryb zycia, ze nie bardzo moge sie malowac - mam ladna wydatna dolna warge, ale wlasnie gorna juz nie bardzo i chcialabym poprawic kontur i moze wypelnienie.

Znacie i moze i polecacie jakies dobre studio na slasku??
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.