Rozstanie z facetem XXXVII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 19:13   #1
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758

Rozstanie z facetem XXXVII


W tym wątku głównie wspieramy się w okresie przed-po-w trakcie-rozstania i zawsze możemy na siebie liczyć!

Link do poprzedniej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=968301

5 przykazań Bożo-porozstaniowych
które stworzyła Malla

1. Nie przestaje się kochać z dnia na dzień, tylko psuje się wcześniej.
2. Słowa i czyny, których odbiorcami jesteśmy między wygaśnięciem uczucia a tego werbalnym wyrażeniem, mogą być odzwierciedleniem stanu ducha na dany moment, a nie stanu permanentnego, ponadto mogą być przykryciem realnych uczuć, złudzeniem, że się coś poprawi, więc jeśli ktoś TERAZ mówi, że uczuć NIE MA, to teraz właśnie tak czuje, a to co, jest teraz, jest przecież najważniejsze i trzeba się z tym pogodzić.
3. Najzdrowszą formą kontaktu jest BRAK kontaktu. Kontakt wzbudza niepotrzebną nadzieję i frustrację, nie pozwala na odcięcie się i życie na własny rachunek.
4. Myślcie logicznie i dostrzeżcie wartość i siłę w samych sobie. Po co ma się Wami interesować były facet, któremu na Was nie zależy i który nie jest już Waszą bliską osobą? Po co ma wysłuchiwać Waszych narzekań, żali i aluzji, odpisywać na smsowe epopeje, odbierać telefony w środku nocy? Wyzwólcie swój instynkt samozachowawczy. Do przyjaźni po rozstaniu trzeba dorosnąć, a i nie zawsze jest ona możliwa, bo w grę wchodzą silne emocje.
5. Nie każdej parze wychodzi, nawet jeśli obie strony się starają. Kwestia statystyki. Uczmy się na błędach, przełykajmy gorzkie pigułki porażek, zaciśnijmy zęby i idźmy dalej.

12 znaków,że nadszedł czas na zakończenie związku:

1. Kiedy bardziej żyjesz wspomnieniami z przeszłości niż teraźniejszością
2. Kiedy związek przynosi Ci więcej bólu niż radości
3. Kiedy on/ona oczekuje, że się zmienisz
4. Kiedy pozostajesz w związku oczekując,że on/ona się zmieni
5. Kiedy cały czas usprawiedliwiasz jego zachowania przed sobą
6. Kiedy on/ona krzywdzi Cię emocjonalnie/fizycznie/werbalnie
7. Kiedy te same sytuacje /zachowania/problemy wciąż się powtarzają, mimo, że mówiłeś/Aś o tym swojej drugiej połówce
8. Kiedy on/ona nie wkłada najmniejszego wysiłku wbudowanie związku
9. Kiedy wasze fundamentalne wartości, plany na przyszłość są kompletnie różne
10. Kiedy związek Cię 'przytrzymuje' i nie możecie się swobodnie rozwijać jako indywidualności
11. Kiedy tkwisz w związku,bo liczysz na to,że będzie lepiej i on/ona się poprawi
12. Kiedy nie czujecie do siebie tego samego

Znaki ostrzegawcze w relacjach (tzw. red flags albo czerwone światła) - na podstawie dr. Margaret Paul

1. Ten ktoś wydaje się idealny na początku, mówi Ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, komplementuje aż do przesady
2. Ten ktoś złości się, obraża się, staje się krytyczny lub wycofuje się, gdy mówisz "nie"
3. Ten ktoś udaje racjonalnego i pod tym płaszczykiem próbuje Ci wmówić, że Twoje uczucia i doświadczenia nie są ważne, wmawia Ci, że czujesz coś innego
4. Ten ktoś cały czas mówi o sobie i nie pyta o Ciebie za bardzo albo jest niezainteresowany, gdy mówisz o sobie
5. Ten ktoś to starszy mężczyzna lub kobieta, którzy nigdy nie byli w relacji, mieli wiele nieudanych relacji albo wiele nieudanych małżeństw
6. Ten ktoś doświadczył przemocy jako dziecko i nie uczestniczył w terapii/nie przeszedł procesu uleczania swoich ran
7. Temu komuś brakuje empatii i współczucia
8. Ten ktoś opuścił swoje dziecko.
9. Ten ktoś nie jest otwarty, aby uczyć się na konfliktach w związku
10. Ten ktoś ma nałogi, które dla Ciebie nieakceptowalne - narkotyki, papierosy, komputer, hazard
, cokolwiek
11. Ten ktoś jest finansowo nieodpowiedzialny.
12. Wyczuwasz, że ten ktoś nie jest szczery.
13. Ten ktoś nie ma bliskich przyjaciół, nie jest blisko ze swoją rodziną.
14. Ten ktoś jest bardzo krytyczny wobec siebie i innych, często mówi o ludziach w upokarzający sposób.
15. Ten ktoś jest zaborczy i zazdrosny, staje się smutny, gdy zajmujesz się sobą
16. Ten ktoś ma kompletnie inne opinie i wartości od Twoich w sprawach takich jak religia, duchowość, zdrowie, odżywianie, chęć posiadania dzieci, polityka etc.
17. Ten ktoś ma mało zainteresowań.
18. Ten ktoś nie ponosi odpowiedzialności za swoje własne uczucia

12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło:

1. Myślisz o eksie bardzo często, częściej,niż powinnaś
2. Kiedy myślisz o eksie nawet jeśli tego nie chcesz.
3. Kiedy nadal przywołujesz z pamięci wspomnienia z nim związane, najczęściej te szczęsliwe.
4. Kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem.
5. Jeśli nadal masz pytania i wątpliwości co do przeszłości.Zastanawiasz się co mogłoby być gdyby,zastanawiasz się dlaczego wyszło tak a nie inaczej.
6. Kiedy obwiniasz o zerwanie siebie/jego/okoliczności.
7. Kiedy myśli o nim,znaki od niego nadal wywołują u Ciebie szczególne emocje: awersję, złość, irytację, frustrację, rezygnację
8. Kiedy cały czas próbujesz się zmienić i nad sobą pracować, bo uważasz,że nie byłaś dość dobra
9. Kiedy chcesz robić na złość eksowi, chcesz, żeby pożałował tego co zrobił/co się stało.
10. Jeśli nadal często wspominasz o nim w rozmowach, nawet jeśli nie mają one z nim związku
11. Jeśli masz ochotę nawiązywać z nim kontakt, namawiać go do utrzymywania kontaktu, nawet jeśli wcześniej powiedziałaś sobie, że tego nie chcesz.
12. Jeśli nadal żyjesz w tym samym bałaganie, powtarza się ten sam wzorzec: związek polega na ciągłym zrywaniu i wracaniu do siebie, jeśli związek do niczego nie prowadzi i nie ma przyszłości a mimo to nadal chciałabyś powrotu.


Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
Przechodził obok Anioł i zapytał:
- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?
A Pan odpowiedział:
- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia - od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.
Anioł był pod wrażeniem.
- Tylko dwiema rękami? niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień. Jutro dokończysz.
- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.
Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.
- Jest miękka - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.€
- Czy ona potrafi myśleć? - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.
Anioł dotknął policzka kobiety.
- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.€
- Ona nie przecieka. To łza - poprawił Pan Anioła.
- Łza? A co to takiego? - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.
To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
€ž- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!€
- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
Zapomina, ile jest warta.

NAJWAŻNIEJSZE JEST NASZE SZCZĘŚCIE!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 19:15   #2
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 19:17   #3
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dobry wieczór

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 19:19   #4
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Melduje sie!
U mnie niepokojacy zjazd - zaczynam odczuwac brak drugiej osoby, czasem jak tak leze w lozku wydaje mi sie ze on tylko gdzies wyszedl i niedlugo wroci. Ze cale moje poprzednie zycje tez wroci. Nie wiem skad taki spadek formy ale czuje sie.. Dziwnie. Nie chce sie tak czuc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 19:21   #5
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstajnie z facetem XXXVII

Kurcze widze ze przechodzimy przez te same etapy, tez mam co chwile zmiane nastawienia :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 19:47   #6
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie wierzę..., cały wątek byłam, przeszłam z Wami 😁 W sumie napisałam od początku około 670 postów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 19:56   #7
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja 891, jeszcze 4109 niby do wyzwolenia...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-05, 20:21   #8
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Melduje sie!
U mnie niepokojacy zjazd - zaczynam odczuwac brak drugiej osoby, czasem jak tak leze w lozku wydaje mi sie ze on tylko gdzies wyszedl i niedlugo wroci. Ze cale moje poprzednie zycje tez wroci. Nie wiem skad taki spadek formy ale czuje sie.. Dziwnie. Nie chce sie tak czuc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tylko chwilowe i minie qayqa.
A teraz zobaczysz, że Twoje życie będzie o wiele lepsze od poprzedniego. Poznasz kogoś fajniejszego, przystojniejszego. Zobaczysz! Ciesz się pustym łóżkiem póki co, bo nie wiadomo na jakiego rozpychającego się faceta trafisz.

Ja wierzę w karmę dziewczyny! Wierzę, że pewnego dnia, wszystko się zmieni...na lepsze. Swoje muszę wycierpieć. Minęło już pół roku. Jasne, ciągle o nim myślę..., ale nie grzebię już w tym co było, już nie tyle co wcześniej. Jakiś przełom jest, bo... zaczęłam go też nienawidzieć, nigdy mu chyba nie wybaczę, żal do niego jest duży. Odczuwam tak jak większość z Was...pustkę, to nie samotność, to pustka, lekkie zagubienie, nie rozumiem do końca tego wszystkiego co się stało, i nie zrozumiem nigdy więc staram się sobie tym głowy nie zawracać. Wiem, że mogło być zawsze gorzej... Uświadomiłyście mi to WY, gdy czytałam Wasze historie. Ja mam cudowną rodzinę, przyjaciół..., reszta w końcu myślę że się ułoży. Tak jak mówię...karma wróci.
Oczywiście pewnie jeszcze będę tu smęcić, to nie uniknione..., ale zmieniając temat....

Widziałam nową, piękną farbę do włosów (na o opakowaniu), aż zachciało mi się zmian. Brąz wpadajacy w przygaszona czerwień, fiolet. Ciekawy...
ale farba od palette, a ja wlosomaniaczka hmm.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:32   #9
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak Wy poczucie te posty? Jestem blondynka 😄
Czuję się lepiej, acz melancholijne, bo znowu mi przypomniano, że 40 już stoi u mych drzwi i coś ze mną nie teges. Mam lecieć zamówić miejsce na cmentarzu?
A może jednak oni wszyscy mają rację?

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Policzylyscie, nienawidzę tego tabletu 😉

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:33   #10
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ja 891, jeszcze 4109 niby do wyzwolenia...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łooo... Słabiutko Ci idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:34   #11
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jak Wy poczucie te posty? Jestem blondynka
Czuję się lepiej, acz melancholijne, bo znowu mi przypomniano, że 40 już stoi u mych drzwi i coś ze mną nie teges. Mam lecieć zamówić miejsce na cmentarzu?
A może jednak oni wszyscy mają rację?

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Policzylyscie, nienawidzę tego tabletu

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk

Wejdz w swoj profil Mag i tan jest liczba postow Twoich, aha i mi tez zamow miejsce z krzyzykiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Łooo... Słabiutko Ci idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurde i tak sie udzielam ;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-05, 20:35   #12
Tristher
Raczkowanie
 
Avatar Tristher
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 106
GG do Tristher
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Rzadko, ale też obecna. Czytając pierwszego posta uświadomiłam sobie, że tak naprawdę jeszcze sobie nie poradziłam z tym wszystkim i jak słabiutka jeszcze jestem. Obyśmy wątek nie kończyły my :p
Tristher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:38   #13
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Tristher Pokaż wiadomość
Rzadko, ale też obecna. Czytając pierwszego posta uświadomiłam sobie, że tak naprawdę jeszcze sobie nie poradziłam z tym wszystkim i jak słabiutka jeszcze jestem. Obyśmy wątek nie kończyły my :p
Haha, życzę tego sobie i Wam, abyśmy tego wątku nie kończyły. Chociaż biorąc pod uwagę ilość wpisów jakie qayqa ma jeszcze umieścić, to na nią nie ma co liczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:43   #14
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wiecie co? Przeczytalam wlasnie to:
Mała, gdy mówisz, że ci go brakuje, to co masz tak naprawdę na myśli? Brakuje ci tego konkretnego człowieka, który okazał się być tchórzliwym egoistą uciekającym przed problemami... Czy może brakuje ci czułych miłosnych wyznań i zdjęć na dzień dobry; gorących pocałunków i bezpiecznych objęć? Tęsknisz za kimś, kto pytał, jak minął twój dzień i pilnował, żebyś nie wychodziła na dwór z mokrą głową. Tęsknisz za kimś, o kim mogłaś mówić, że jest "twój". Tęsknisz za miłością a nie za nim. Poczekaj więc na kogoś, kto da ci to wszystko, za czym tęsknisz, ale nie za cenę bólu i nie na chwilę.

I wiem ze w znacznej mierze chodzi o konkretna osobe, ale wielka czesc nas teskni tez po prostu za miloscia sama w sobie, wiec jest nadzieja ze kiedys przestanie bolec
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:46   #15
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Przeczytalam wlasnie to:

Mała, gdy mówisz, że ci go brakuje, to co masz tak naprawdę na myśli? Brakuje ci tego konkretnego człowieka, który okazał się być tchórzliwym egoistą uciekającym przed problemami... Czy może brakuje ci czułych miłosnych wyznań i zdjęć na dzień dobry; gorących pocałunków i bezpiecznych objęć? Tęsknisz za kimś, kto pytał, jak minął twój dzień i pilnował, żebyś nie wychodziła na dwór z mokrą głową. Tęsknisz za kimś, o kim mogłaś mówić, że jest "twój". Tęsknisz za miłością a nie za nim. Poczekaj więc na kogoś, kto da ci to wszystko, za czym tęsknisz, ale nie za cenę bólu i nie na chwilę.



I wiem ze w znacznej mierze chodzi o konkretna osobe, ale wielka czesc nas teskni tez po prostu za miloscia sama w sobie, wiec jest nadzieja ze kiedys przestanie bolec

Zgadzam sie w 100%

Just no jeszcze troche sie tu pomeczycie ze mna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:46   #16
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Już kolejna część? Ale szybciutko

Nie rozumiem facetów a mówią, że są prości jak budowa cepa
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:47   #17
Tristher
Raczkowanie
 
Avatar Tristher
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 106
GG do Tristher
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Przeczytalam wlasnie to:
Mała, gdy mówisz, że ci go brakuje, to co masz tak naprawdę na myśli? Brakuje ci tego konkretnego człowieka, który okazał się być tchórzliwym egoistą uciekającym przed problemami... Czy może brakuje ci czułych miłosnych wyznań i zdjęć na dzień dobry; gorących pocałunków i bezpiecznych objęć? Tęsknisz za kimś, kto pytał, jak minął twój dzień i pilnował, żebyś nie wychodziła na dwór z mokrą głową. Tęsknisz za kimś, o kim mogłaś mówić, że jest "twój". Tęsknisz za miłością a nie za nim. Poczekaj więc na kogoś, kto da ci to wszystko, za czym tęsknisz, ale nie za cenę bólu i nie na chwilę.

I wiem ze w znacznej mierze chodzi o konkretna osobe, ale wielka czesc nas teskni tez po prostu za miloscia sama w sobie, wiec jest nadzieja ze kiedys przestanie bolec
Zgadzam się, czasami mam wrażenie, że ja nie tęsknie już za nim, tylko za osobą, z którą mogę oglądać filmy, pić wino, wyżalić się na temat współpracowników czy poleżeć w ciszy przytulając się. Myślę, że brakuje mi go, bo on był tą osobą, ale może być nią każdy inny normalny facet.
Tristher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:53   #18
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mag wracajac do portali randkowych tez czuje powiew beznadziejnosci tam. Chyba powoli zrezygnuje z tego ale wiem tez ze jak tylko zrobi sie cieplej zaczne wiecej wychodzic do knajp, pubow, miejsce gdzie mozna posiedziec pogadac i naprawde poznac nowych ludzi.

Ps pisalam dluzsza chwile z jednym po czym zaprosil mnie na impreze firmowa w marcu, a gdzie ta impreza jest? W miejscu gdzie pracuje moj ex. O ironio rece opadaja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 20:57   #19
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Fatum czyli. Żadnego krzyżyka Ci nie machne przed wizytą obiecaną. A potem już nie będziesz chciała 😊
Dziewczyny, czytam teraz "Seksownik czyli mądrze i pikantne" z nieocenioną Kasia Miller i gorąco Wam polecam, bo to niekoniecznie o technikach ars amandi a o związkach.

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-05, 21:09   #20
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Fatum czyli. Żadnego krzyżyka Ci nie machne przed wizytą obiecaną. A potem już nie będziesz chciała
Dziewczyny, czytam teraz "Seksownik czyli mądrze i pikantne" z nieocenioną Kasia Miller i gorąco Wam polecam, bo to niekoniecznie o technikach ars amandi a o związkach.

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk
Znajde na ebooka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Oh mandy wrzucalas kiedys piekny lakier hybryde tutaj jaki to byl kolor i firma? Sorki za offtop


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:10   #21
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja czytam przez Legimi czyli tak 😃

Sent fra min Lenovo TB2-X30F via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:14   #22
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Melduje się i ja, wiecie tak po raz drugi, ale po raz pierwszy dokładnie przeczytałam pierwszy post z "przykazaniami" i moją uwagę przykuły "znaki, świadczące o tym, że czas zakończyć związek".... Normalnie 90% zgadza się z tym co czułam i widziałam a mimo wszystko ignorowalam bo kochalam.... No dramat i paradoks.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:15   #23
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

ja rowniez sie melduje wnowej czesci
wrocilam od spotkania z przyjaciolka. Wskaznik samopczucia siegnal WKUR..... wiec wyklinam go w myslach - och aby zostalo to jak najdluzej ....
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:17   #24
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

[1=cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d 0ab40072d3e70b02c_5ea21df 28819a;70603276]ja rowniez sie melduje wnowej czesci
wrocilam od spotkania z przyjaciolka. Wskaznik samopczucia siegnal WKUR..... wiec wyklinam go w myslach - och aby zostalo to jak najdluzej ....[/QUOTE]


Kolejny etap ale ich bedzie naprawde jeszcze wiele. Taka zlosc przynosi ulge, znam to..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:18   #25
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Kolejny etap ale ich bedzie naprawde jeszcze wiele. Taka zlosc przynosi ulge, znam to..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie wkurza to, że mam wrażenie że te etapy się w kółko powtarzają, jak w zakletym kole. A kiedy już myślę, że wychodzę na prostą, to znów jest zjazd, smutek, potem złość itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:23   #26
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

ojjj tak, wiem ze kolo się zapętli ...i to napewno na dniach. ale przynajmniej staram sie cieszyc tym W☠☠☠☠... przynajmniej przez te kilka godzin,to tez jakis maly sukcesik ...
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:24   #27
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wcinam już drugą paczkę chipsów, cóż mi pozostało...

Posmęcę trochę.

Jeszcze do niedawna cieszyłam się, że idę na super dużą poważną imprezę jako osoba towarzysząca a wcześniej na randkę. Cieszyłam się jak dziecko obawiałam się tylko, żeby czasem mój były nie spotkał mnie z kolegą gdzieś podczas randki, bo byłoby mu przykro i tak się głupiutka i naiwna tym martwiłam, bo nie chciałam, żeby komukolwiek było przeze mnie przykro. I tak się zamartwiałam aż w końcu ani randki ani imprezy.

"Problem" sam się rozwiązał... samospełniające się życzenie czy coś w tym stylu? Wierzycie w to?

Wiecie, staram się być dobra i miła dla wszystkich i wychodzę na tym najgorzej to tak ogółem.
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:24   #28
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Melduje sie!
U mnie niepokojacy zjazd - zaczynam odczuwac brak drugiej osoby, czasem jak tak leze w lozku wydaje mi sie ze on tylko gdzies wyszedl i niedlugo wroci. Ze cale moje poprzednie zycje tez wroci. Nie wiem skad taki spadek formy ale czuje sie.. Dziwnie. Nie chce sie tak czuc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak mam dzisiaj caly dzien. Okropny kryzys Zrobcie cos, bo chyba zaraz do niego napisze... Wylalam juz hektolitry lez. Dzisiaj sa moje imieniny, myslalam ze chociaz w ten dzien jakos psychicznie odpoczne, ale jest tylko gorzej

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Ja wierzę w karmę dziewczyny! Wierzę, że pewnego dnia, wszystko się zmieni...na lepsze. Swoje muszę wycierpieć. Minęło już pół roku. Jasne, ciągle o nim myślę..., ale nie grzebię już w tym co było, już nie tyle co wcześniej. Jakiś przełom jest, bo... zaczęłam go też nienawidzieć, nigdy mu chyba nie wybaczę, żal do niego jest duży. Odczuwam tak jak większość z Was...pustkę, to nie samotność, to pustka, lekkie zagubienie, nie rozumiem do końca tego wszystkiego co się stało, i nie zrozumiem nigdy więc staram się sobie tym głowy nie zawracać. Wiem, że mogło być zawsze gorzej... Uświadomiłyście mi to WY, gdy czytałam Wasze historie. Ja mam cudowną rodzinę, przyjaciół..., reszta w końcu myślę że się ułoży. Tak jak mówię...karma wróci.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybacz, ale... nie ma czegos takiego jak karma. Niestety. Ludzie, ktorzy sa dobrzy, ktorzy na to nie zasluguja, choruja, cierpia, maja mase problemow. A te zalosne s☠☠☠☠*ysyny, ktore nic w zyciu dobrego nie zrobily sa szczesliwi. Żyja sobie dalej i robia to co robili wczesniej bez zadnych skrupolow i bez zadnych konsekwencji
Pamietam, jak moja pierwsza milosc okropnie mnie skrzywdzila, potraktowal mnie doslownie jak gówno. Praktycznie modlilam sie o to, zeby zostal ukarany, zeby sie nauczyl, zeby zrozumial jak to jest gdy ktos cie skrzywdzi. Ale nic takiego sie nie wydarzylo. On jest teraz w szczesliwym zwiazku, a to ja znowu cierpie Bylo to jakies 5 lat temu.

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Przeczytalam wlasnie to:
Mała, gdy mówisz, że ci go brakuje, to co masz tak naprawdę na myśli? Brakuje ci tego konkretnego człowieka, który okazał się być tchórzliwym egoistą uciekającym przed problemami... Czy może brakuje ci czułych miłosnych wyznań i zdjęć na dzień dobry; gorących pocałunków i bezpiecznych objęć? Tęsknisz za kimś, kto pytał, jak minął twój dzień i pilnował, żebyś nie wychodziła na dwór z mokrą głową. Tęsknisz za kimś, o kim mogłaś mówić, że jest "twój". Tęsknisz za miłością a nie za nim. Poczekaj więc na kogoś, kto da ci to wszystko, za czym tęsknisz, ale nie za cenę bólu i nie na chwilę.

I wiem ze w znacznej mierze chodzi o konkretna osobe, ale wielka czesc nas teskni tez po prostu za miloscia sama w sobie, wiec jest nadzieja ze kiedys przestanie bolec
Ja tesknie i za miloscia i za nim
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:28   #29
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Agaciok nigdy nie wiesz kiedy karma do kogos wroci, moze za 5min a moze 10-15 lat. Nie chodzi tu o zyczenie komus najgorszego ale o to ze jesli ktos nas celowo skrzywdzil zranil i cierpimy lrzez niego to te uczucia kiedys wroca do tej osoby. Kiedy nie wie nikt e cos w tym musi byc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-05, 21:49   #30
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Agaciok nigdy nie wiesz kiedy karma do kogos wroci, moze za 5min a moze 10-15 lat. Nie chodzi tu o zyczenie komus najgorszego ale o to ze jesli ktos nas celowo skrzywdzil zranil i cierpimy lrzez niego to te uczucia kiedys wroca do tej osoby. Kiedy nie wie nikt e cos w tym musi byc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


UPDATE
w☠☠☠☠ juz zknikal ... wlasnie napisal do mnie (ON) .... to znowu się zapetla....
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.