Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-13, 12:18   #301
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Czy ktoras z Was nie pracuje przypadkiem w bankowosci?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 15:30   #302
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć dziewczyny ,trochę mnie tu nie było... U mnie bez zmian, od spotkania się nie odzywamy. Zero kontaktu... Może to i dobrze.... U mnie ciagle karuzele... Albo sobie tłumacze ze czas tutaj rozwiąże wszystko i albo będziemy ze sobą albo a nie , a potem pukam się w czoło i mowię "hola,hola potraktował Cię jak ..... Nie ma szans !" Jedyne co się dowiedziałam to ze ta łaska jest strasznie głupia i brzydka i wcześniej kręciła z kimś z roboty ale nie wyszło.... I zestawienie mnie z nią nie ma najmniejszego sensu... Od tak na pocieszenie.... Jest beznadziejnie.... Po prostu... bez zmian
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 15:49   #303
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

Just odezwij sie bo sie martwimy, zniknelas tez z insta co sie dzieje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez qayqa
Czas edycji: 2017-02-13 o 15:50
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 16:31   #304
MalySSak
Raczkowanie
 
Avatar MalySSak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was nie pracuje przypadkiem w bankowosci?
Hej, ja pracowałam. Zmieniłam branżę, ale może pomogę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Just odezwij sie bo sie martwimy, zniknelas tez z insta co sie dzieje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Just...!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wśród ludzi jest więcej kopii, niż oryginałów"
MalySSak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 16:31   #305
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak się wali to po całości. Dzisiaj zostałam wyrzucona z pracy. To znaczy sama mam złożyć wypowiedzenie, bo jak nie to zwolnią mnie dyscyplinarnie. Oczywiście nie mają do tego podstaw, ale jak zwolnią mnie za porozumieniem stron to będą musiały zwrócić dofinansowanie, które dostały z tytułu zatrudnienia mnie. A dlaczego chcą mnie zwolnić? Bo uznały, że moje L4 było lewe. Bo nie było od pediatry tylko od pulmonologa! To nic, że pediatra Małego ma specjalizację dodatkową z pulmonologii. Dzięki Dawid, że nie mogłeś zostać tych dwóch dni z dzieckiem w domu, mimo że miałeś wolne!
Ktoś jeszcze chce mnie czymś dobić?
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 17:01   #306
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kurcze Michalova a nie moze lekarz jakos za Ciebie poreczyc? Wystawic jakiegos dodatkowego zaswiadczenia ze jest pediatra i go badal? Na pewno mozna to jakos wyjasnic.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 17:17   #307
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mariola, i mam pracować w miejscu w którym uważają mnie za oszusta? No nie, dzięki. Zawsze były walnięte, ale teraz przegięły.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 17:41   #308
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Brzmi jakby znalazły wymówkę do zwolnienia. Chyba rzeczywiście są walnięte.
Jak u Ciebie sytuacja na rynku pracy? Jest zapotrzebowanie w Twoim zawodzie?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 17:55   #309
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova strasznie mi przykro.. Chcialabym Ci jakos pomoc ale chyba nie mam jak. Wydawalo mi sie ze Twoja dyrektorka jest ok, wspierali Cie z ta terapia i w ogole.. Moze szykuja miejsce dla kogos po znajomosci :/ tule wirtualnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 17:57   #310
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wydaje mi się, że pracodawca nie ma ani prawa ani kompetencji żeby podważać zwolnienie lekarskie. Myślę, że nie możesz dać się zastraszyć i złożyć wypowiedzenia. Może idź do PiP. Twój pracodawca nie wie, że jest coś takiego jak sąd pracy?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:30   #311
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova, strasznie mi przykro! Brzmi to jak totalna wymowka... Jakie masz teraz alternatywy? Strasznie Ci wspolczuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 19:33   #312
Banshee23
Przyczajenie
 
Avatar Banshee23
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cześć wszystkim, założyłam tu konto żeby móc napisać to co siedzi mi w głowie i przeczytać opinię kogoś z zewnątrz. Jestem z chłopakiem od 1.5 roku, na początku było pięknie, nie mogliśmy się doczekać kolejnego spotkania, sms wyznania kocham cię, po kilka razy dziennie chciał żebym z nim zamieszkała, lecz ja nie byłam tego w 100% pewna więc gdy nadszedł czas wakacji zgodziłam się żeby mieszkać u niego na ten okres czasu, wtedy też było super spędzaliśmy razem czas, ale On wtedy nie widywał się zbyt często ze znajomymi bo nie chciał zostawiać mnie samej w domu. Oczywiście każda bajka musi się kiedyś skończyć, po wakacjach wróciłam do domu i okropnie tęskniłam, On przestał pisać sms tłumaczył się że odzwyczaił się bo byłam z nim przez cały czas, rozumiałam. Później nagle ni stad ni zowąd w listopadzie chciał się rozstać bo za często się widujemy i by chciał trochę z chłopakami polatać, uszanowałam to kiedy chciał jechac na imprezę sam nie było problemu nawet przestałam naciskać żeby pisał wiadomości. Byliśmy razem i moimi znajomymi w Zakopanym było ok, jutro są walentynki a On znowu chciał się rozstać dosłownie pod wpływem chwili bo zapytałam dlaczego numer jakiejś dziewczyny zapisał w kontaktach jako "siwy" a obiecał że nie będzie pisał. Powiedział że on nie będzie z jedną dziewczyną do końca życia, że On jest jeszcze na to za młody, że ciągle siedzę mu na głowie. A ja po prostu nie mogę go stracić, to głupie ale naprawdę nie wyobrażam sobie następnego dnia bez nadziei że go zobaczę, to co piszę jest na pewno chaotyczne ale nie wiem co mam robić, chcę być szczęśliwa a mój kompleks nie pozwala mi na powiedzenie sobie że znajdę kogoś nowego.
Banshee23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:38   #313
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Banshee, nie badz naiwna, on totalnie nie dorosl, Naprawde.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:43   #314
Banshee23
Przyczajenie
 
Avatar Banshee23
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie wiem czy dać mu ten czas o który tak sam się upomina i czekać czy coś się zmieni, czy po prostu pogrążyć się w rozpaczy i czekać aż to wszystko przeminie. Jestem w trakcie ostatniego semestru szkoły, kończę studium, boję się że jak się rozstaniemy to ja sobie nie poradzę i nie tylko będę wrakiem a jeszcze zawalę szkołę. Bardzo się staram i wiem że to głupie sama się za to gonię, ale jak On tylko się odezwie to ja lecę, on wie że ja mam słabą psychikę a ja po prostu już płaczę z bezsilności.
Banshee23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:53   #315
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova ja bym nie zgodziła się na żadną z tych opcji które Ci panie w przedszkolu przedstawiły. Rozumiem Twoja złość :/
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 01:31   #316
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Patisia - akurat teraz jest dobry okres na zwolnienie, bo w przedszkolach państwowych robią "zapotrzebowanie" na nowych nauczycieli. Tzn, teraz przedszkola określają ile będą miały grup, więc to najlepszy okres na składanie cv.
Qayqa no właśnie to jest najgorsze. Z jednej strony "spoko, pomożemy ci" a z drugiej strony stwierdziły, że to że przyjmuje leki jest już wystarczającym powodem do zwolnienia. To nic że dyrektorka przyjmuje dużo silniejsze antydepresanty (wiem, bo kilka razy wykupowałam jej receptę).
Zakonna - oczywiście że nie mają ani prawa, ani kompetencji. Mój pracodawca ma w dupie sądy pracy. Na codzień stosują mobbing i się nie przejmują, że ktoś to może zgłosić. Zastraszyć się nie dam.
Mayla - nie mam żadnej alternatywy póki co. Coś wymyślę.
Cziki - nie zgadzam się na żadną. Jak chcą mnie zwolnić, to niech zwolnią za porozumieniem stron, na to się zgodzę. Do dyscyplinarki nie mają podstaw, kombinują żeby nie zwracać dofinansowania.
Dziewczyny, jestem wściekła bo naprawdę dużo poświęciłam czasu i serca dla tej pracy, dużo nerwów straciłam przez dyrekcję przez ostatni rok, a teraz przez to że się zgadzalam na czekanie na umowę o pracę tak długo, nie należy mi się nawet zasiłek dla bezrobotnych. To jest jedyna rzecz która mnie martwi. Bo zanim znajdę nową pracę, jestem bez kasy. Jestem też ciekawa reakcji rodziców. Przez ostatnie mniej więcej 8 miesięcy była straszna rotacja pracowników, rodzice już się denerwowali. Chyba sto razy słyszałam pytania od rodziców, czy ja na pewno nie ucieknę. Poza tym wydaje mi się, że rodzice mnie lubią - mam podstawy żeby tak myśleć, bo mówią to wprost mnie i dyrekcji też. Mam z częścią rodziców też taki prywatny kontakt, chociaż wcześniej się nie znaliśmy. A dodatkowo dyrekcja się trochę boi, bo dużo wiem o tym co dzieje się w przedszkolu. A sporo jest niedopatrzen, chociażby w kwestii jedzenia, z czego rodzice nie zdają sobie sprawy.
Taaa, to miał być spokojny miesiąc.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 02:41   #317
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie widze powodu, dla ktorego osoba, ktora LECZY depresje mialaby byc zwolniona. To jest chore. Ja bym sie Nie zgodzila na te opcje, ktora Ci proponuja. Jest mi bardzo przykro, ze zostalas tak potraktowana. Zero skrupulow, przeciez wiedza jaka masz ciezka sytuacje..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 05:40   #318
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Myślę że bez względu na to jaką ktoś ma sytuację, nie można tak traktować człowieka. Straszenie dyscyplinarką to już po prostu szczyt. Nie mają żadnych podstaw by w ten sposób mnie zwolnić. I jestem w kropce, bo nie wiem co robić. Z jednej strony jak złożę wypowiedzenie to będę mieć spokój, koniec tematu. Ale nie chcę im ułatwiać życia. Z drugiej strony, dla samej idei mam się z nimi jeszcze szarpać? Bo jestem prawie pewna, że odważą się zwolnić mnie dyscyplinarnie, a wtedy zostaje mi tylko sąd.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 07:04   #319
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

To moze zaproponuj im ze zaczynasz szukac nowej pracy a jak dostaniesz to wtedy sie zwolnisz za porozumieniem? Przynajmniej na ten okres nie zostaniesz bez kasy.
Ehhh ja mialam dzisiaj znowu jakies porabane sny :/
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 07:34   #320
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Witam Was w super depresyjny dzien...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 07:40   #321
MalySSak
Raczkowanie
 
Avatar MalySSak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova wiem, że każda z nas Ci pisze co masz zrobić i jak powinnaś postąpić. Wiem, że pewnie wcale Ci to nie pomaga, bo sama nie wiesz co zrobić, ale walcz nie daj się. Idź do PIP-u lub złóż pismo do sądu. Jak wygrasz sprawę koszta sądowe ponosi przedszkole, nie Ty. Wierzę w Ciebie. Wiem, że dasz radę. Bo jak nie Ty to kto?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wśród ludzi jest więcej kopii, niż oryginałów"
MalySSak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 09:17   #322
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

michalova - podoba mi się przedstawiona wyżej opcja - deklarujesz szukanie innej pracy i zwolnisz się sama, jak znajdziesz. Akurat zrobi Ci to dobrze, bo pracujesz w cyrku. Podważanie L4 na chore dziecko jest żenujące. I to jest instytucja, która z założenia dba o dzieci! Pozbywają się najlepszego pracownika!

Banshee23 - rozstaje się, bo chce wyjść z kolegami? Koleżankę zapisuje męską ksywą? Deklaruje, że nie traktuje Cię poważnie. To dzieciak, na którego szkoda Twojego czasu. Dorośnie za jakieś 10 lat.
Jesteś młodziutka i nie skończysz jako wrak, cały świat przed Tobą, nie masz się czego bać
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2017-02-14 o 09:18
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 10:32   #323
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

michalova, daj znać jak tam w pracy
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 10:35   #324
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Witam Was w super depresyjny dzien...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokladnie, witam rowniez..


Michalova: Mariola dobrze radzi, moze mozna tak sie umowic?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 10:50   #325
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Michalova daj namiar na to przedszkole jak tam wpadne to szybko zrobie porzadek , jak mnie irytuje takie zachowanie pracodawcy wrrrr banda idiotow!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 11:02   #326
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Rzygam serduszkami :/ niech ten dzisn sie skonczy bo strach nawet na fb wejsc aaaa
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 11:06   #327
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A no tak dzisiaj Walentynki. Co za durne święto. Wszędzie same pary,ale czy ktoś pomyśli o tym aby dac walentynke mamie albo babci?
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 11:42   #328
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A jesteś zakochana w mamie lub babci?

Co rok na FB wklejam posta o tym, w czym jestem zakochana. W górach, w muzyce, w tańcu... Kto powiedział, że święto dotyczy tylko zakochanych w ludziach?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2017-02-14 o 11:48
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 11:44   #329
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A jesteś zakochana w mamie lub babci?

Co rok na FB wklejam posta o tym, w czym jestem zakochana. W górach, w muzyce, w tańcu... Kto tu powiedział, że święto dotyczy tylko zakochanych w ludziach?
Dzisiaj koleżanka chciała właśnie, aby każdy jej pod komentarzem wkleił zdjęcie z tym, kogo/co kocha najbardziej. Wkleiłam jej zdjęcie z laptopem, no bo co ja zrobię, że to aktualnie moja największa miłość?

michalova, jestem w ciężkim szoku. Co za burdel a nie przedszkole! A dopiero co Ci tutaj zazdrościłyśmy tak wyrozumiałej, wspierającej przełożonej, eh... Szlag by to wszystko!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 11:51   #330
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kochajmy przede wszystkim siebie i wszystko będzie dobrze


Czasem nie dołujcie się dziś już niedługo tłusty czwartek!
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.