Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-02, 13:33   #991
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Chodzi o ustalenie miejsca pobytu dziecka. Nie wiem dokładnie, ale już słyszałam że kurator może przyjść. Oczywiście że Dawidowi szkoda kasy na alimenty. Ostatni raz.zapłacił 31.01 całe 400zl, od tej pory ani grosza. Przypominam, że zarabia 4-5 tysięcy miesięcznie. Też trochę żałuję, że adwokat pokazał mu pismo, dał mu tym sposobem więcej czasu na przygotowanie się. Być może Dawid skonsultuje się z moim prawnikiem w sprawie ugody. Wątpię w to szczerze mówiąc. Bo to taki typ, że z czystej złośliwości będzie walczyć chociaż wie, że mam mnóstwo dowodów na jego zdrady i na jego zarobki także. A zdanie zmieniłam po wyznaczeniu terminu.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 13:37   #992
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

U nas juz kiedys byl w zwiazku z niebieska karta, moze dlatego nie przyszedl drugi raz, a moze jeszcze przyjdzie. Naprawde dzisiejsi faceci sa zalosni. Zero honoru, meskosci i pozzanowania dla kobiet.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 14:48   #993
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jakoś jak czytam Wasze wszystkie rozterki i problemy życiowe, to czuje ,że w obecnym bagnie nie siedzę sama.
Jakoś dziś mi przysżło na relfkesje tak,że mimo tego co zrobił wogole nie walczył, nie przyjechał ,nie zadzwonił... wszystko przez smsy albo dwa spotkania na któych oboje płakaliśmy .... - i tyle to było warte?! ... patrżac na cały nasz zwiazek na tyle go stać? aby wszystko wyrzucić do kosza??????..... skąd się biorą tacy ludzie ktorzy nie mają sumienia i szacunku...
Fakt nie wiem co on teraz czuje... ale mam wrażenie ze wpakował się w nową znajomość w któej musi mu być wygodnie iz agłusza to co było przez 8 lat ....
jak tak można traktować ludzi ? po co są takie rozstania?!?!?!?!? po jaką cholere ... gdzie w tym wszystkim sens?!?!?!?!??!?!

Ja tez mam w planach w marcu skupić się abrdziej na sobie, na nauce i ćwczeniach .... tylko że ON w mojej głwoie 24h...

mayla : chyba coś w tym jest,że im bardziej się olewa, tym oni zaczynają dostrzegać co stracili ... po jaką cholerę sie odezwał .... nie daje o sobie zapomnieć.
Mój od tygodnia milczy.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Ja Wam dziewczyny zobrazuje; wyobrazcie sobie 1478 sloikow lez, 457 tirow chusteczek, 99 paczek fajek, i 50kg nieszczescia. Aktualnie? Usmiechnieta blond morda zartujaca wariujaca i cieszaca sie z tego co ma. Tak, czas pomaga, zaufajcie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qaqa głęboko chcę wierzyć i staram się ( bo i ja blondynką jestem ) że też taka będe za kilka lat..

Edytowane przez cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Czas edycji: 2017-03-02 o 14:58
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 15:12   #994
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
U mnie kolejny dzień w miarę spokojny.. wczoraj mignął mi jego profil na badoo. Już coraz więcej zdjęć więc chłopak sobie radzi. Ja na razie założyłam tylko profil żeby popatrzeć czy w ogóle ktoś mi się już podoba. Nie dodałam zdjęć. Po przejrzeniu wielu stron uważam że to za wcześnie. Wiem że są ludzie którzy ładują się z jednego związku w drugi ale ja tak nie umiem.

Potrzebuje czasu, a to że śni mi się co noc nie ułatwia sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Esia, to ze ma coraz wiecej zdjec to znaczy, ze Nie idzie mu za dobrze. Wiem bo gadalam o tym z facetami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi moj eks tez ostatnio mignal na Tinderze. Bardzo ciekawe, bo ma dziewczyne, a mial nowe zdjecie... Ale pocieszajace jest to co mayla napisala
Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Możliwe bo zdjęcia bardzo niekorzystne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogole zauwazylyscie, ze faceci to nie umieja sobie ladnych zdjec zrobic? Dodaja jakies niekorzystne paskudztwa, selfie robione od dolu, na ktorym maja dwie brody, albo robia jakies dziwne miny Rzadko sie zdarza, zeby ktos dodal naprawde korzystne.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Nie wierze, eks wlasnie znowu napisal! I caly dobry humor poszedl sie pieprz*yc.
Niby glupie "co u Ciebie?", ale po co w ogole pisze?!
Ale mnie ten eks twoj wkurza juz Az sie na glos szyderczo zasmialam jak to przeczytalam. Moze mu sie pies ogrodnika zalacza?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 16:17   #995
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Coraz bardziej zaczynam zauwazac, ze do poki nie znajdziemy sily i radosci w sobie, to nigdy nie bedziemy szczesliwe. W zadnym zwiazku.
Facetow jest mnostwo, naprawde. Nie mam pojecia co mi podpowiadalo, ze eks jest wyjatkowy i takiego drugiego juz nie znajde. Przeciez to totalna bzdura..
Zle nas traktowali, olewali, ponizali, nie walczyli, a my dalej wmawiamy sobie, ze byli wyjatkowi. Kurcze nie wiem czy to dojrzalosc, czy duze doswiadczenie zyciowe jak na moj wiek, ale mowie Wam dziewczyny, ze placzemy za byle czym. Mozemy I zaslugujemy na lepiej, wiecej.


4 h do randki


(u mnie jest godzina wczesniej ;p)
__________________
9 lat na Wizazu

Edytowane przez mayla
Czas edycji: 2017-03-02 o 16:19
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 16:33   #996
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla gdzie idziecie?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 16:46   #997
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Mayla gdzie idziecie?


Do bardzo fajnego cocktail baru w centrum Londynu (w jednej z moich ulubionych czesci). Zobaczymy... dam znac
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 16:46   #998
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Coraz bardziej zaczynam zauwazac, ze do poki nie znajdziemy sily i radosci w sobie, to nigdy nie bedziemy szczesliwe. W zadnym zwiazku.
Facetow jest mnostwo, naprawde. Nie mam pojecia co mi podpowiadalo, ze eks jest wyjatkowy i takiego drugiego juz nie znajde. Przeciez to totalna bzdura..
Zle nas traktowali, olewali, ponizali, nie walczyli, a my dalej wmawiamy sobie, ze byli wyjatkowi. Kurcze nie wiem czy to dojrzalosc, czy duze doswiadczenie zyciowe jak na moj wiek, ale mowie Wam dziewczyny, ze placzemy za byle czym. Mozemy I zaslugujemy na lepiej, wiecej.

Tak to prawda- płaczemy za byle czym, ale w niektórych momentach emocje nam to zagłuszają... Dystans uczy nas wszystkiego. Myślę, że większość nas tutaj dochodzi do podobnych wniosków kiedy już burza ucichnie.
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 16:53   #999
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznamietna Pokaż wiadomość
Tak to prawda- płaczemy za byle czym, ale w niektórych momentach emocje nam to zagłuszają... Dystans uczy nas wszystkiego. Myślę, że większość nas tutaj dochodzi do podobnych wniosków kiedy już burza ucichnie.


Zgadzam sie Uwazam tez, ze ta burza czasami za dlugo trwa i tu lezy problem. I nie mowie tego jako przemadrzala silna babka, ktora szybko sie pozbierala po rozstaniu i teraz rzuca farmazonami Mowie to jako osoba, ktora zbierala sie latami po pierwszym zwiazku i teraz wreszcie powiedziala sobie DOSC! Jak widac da sie, ale trzeba sie troche zmusic do tego, zeby sie wyleczyc. Nie jest tak, ze czuje sie super i nie mysle o eksie, nie. Ale narzucam sobie, ze moge wiecej i ze on nie jest mi potrzebny. I to pomaga.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 16:55   #1000
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Coraz bardziej zaczynam zauwazac, ze do poki nie znajdziemy sily i radosci w sobie, to nigdy nie bedziemy szczesliwe. W zadnym zwiazku.
Facetow jest mnostwo, naprawde. Nie mam pojecia co mi podpowiadalo, ze eks jest wyjatkowy i takiego drugiego juz nie znajde. Przeciez to totalna bzdura..
Zle nas traktowali, olewali, ponizali, nie walczyli, a my dalej wmawiamy sobie, ze byli wyjatkowi. Kurcze nie wiem czy to dojrzalosc, czy duze doswiadczenie zyciowe jak na moj wiek, ale mowie Wam dziewczyny, ze placzemy za byle czym. Mozemy I zaslugujemy na lepiej, wiecej.


4 h do randki


(u mnie jest godzina wczesniej ;p)

Mordeczko pamietaj 3maj kciuki! My dzis obydwie randkujace dawaj znaka z kibla pamietaj haha;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 16:57   #1001
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Mordeczko pamietaj 3maj kciuki! My dzis obydwie randkujace dawaj znaka z kibla pamietaj haha;p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomosc z kibla masz obiecana :P dobrze, ze bedzie po polsku bo jakbym ekrany pomylila...


"pisze z kibla, kocham go!".. oops, wyslane do randkowicza, ktory czeka przy stoliku
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 17:42   #1002
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Zgadzam sie Uwazam tez, ze ta burza czasami za dlugo trwa i tu lezy problem. I nie mowie tego jako przemadrzala silna babka, ktora szybko sie pozbierala po rozstaniu i teraz rzuca farmazonami Mowie to jako osoba, ktora zbierala sie latami po pierwszym zwiazku i teraz wreszcie powiedziala sobie DOSC! Jak widac da sie, ale trzeba sie troche zmusic do tego, zeby sie wyleczyc. Nie jest tak, ze czuje sie super i nie mysle o eksie, nie. Ale narzucam sobie, ze moge wiecej i ze on nie jest mi potrzebny. I to pomaga.

Zgadza się, najważniejsze jest to, aby wyciągać odpowiednie wniosku po pewnych porażkach, które napotkaliśmy na swojej drodze. Wiadomo,że uczuć się nie oszuka, bo skoro byliśmy razem to nie jest to osoba nam obojętna jakby nie postępowała, boli i już. Chodzi to jednak o to, aby wiedzieć jakie kroki podjąć w tych złych sytuacjach. Trzeba wiedzieć co należy robić nawet jak towarzyszą nam trudne dla nas emocje. Najgorsze co może być to zatrzymać się w miejscu i płakać nad samym sobą, nad swoim nieszczęściem.. Wiadomo, trzeba przeżyć wszystkie emocje uczucia i bezapelacyjne pozwolić sobie na ich wypłynięcie na zewnątrz, ale też należy , czasem wbrew sobie, podejmować pewne działania chociażby na siłę. Płacz, ale ubierz się ładnie przed wyjściem. Niech boli, ale idź na spacer, dotleń się. Z czasem te maleńkie rzeczy...zaczynają cieszyć Dziewczyny też obecnie jestem na rozstaju dróg jest mi ciężko, ale robię właśnie to o czym Wam wyżej napisałam , bo też już kilka sytuacji/rozstań przeżyłam i wiecie co? Na początku to wydaje się bez sensu, ale... przychodzi taki dzień kiedy myślisz inaczej i okazuje się , że te proste rzeczy są zbawienne
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 17:57   #1003
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

quaqua i mayla - randeczka ? no trzymam kciuki !
dajcie znać
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 18:07   #1004
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Właśnie jestem na takim etapie zmuszania się, bo mam wrażenie, że jakbym sobie pozwoliła, to mogłabym ryczec dzień i noc, i spocząć gdzieś na samym dnie.

Dzisiaj wieczorne SPA- olejek na włosy, maseczka, relaks w wannie. Ogólnie to mega lubię kosmetyki, a tu się pomalować, tu się wypachnic, zrobić peeling, tak zadbać o siebie. Takie chwile tylko dla mnie. Ale nic mi się nie chciało przez to wszystko, byle co i byle jak więc wygrzebuje dzisiaj ulubione kosmetyki )

Miłych randek dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 18:31   #1005
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Udanych randek Dziewczyny!
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 18:32   #1006
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie będę tutaj oryginalna, ale również Wam życze udanych spotkań z owymi
I każdej z Was miłego wieczoru, bo każda na to zasługuje!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 19:12   #1007
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Udanych,laseczki
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 19:41   #1008
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

A ja dziś spędziłam super popołudnie z koleżanką dużo pozytywnej energii

Jutro piąteczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 20:24   #1009
maria1112
Przyczajenie
 
Avatar maria1112
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Udanych spotkań dziewczyny!


Dziewczyny, czytam wasze ostatnie wpisy co do radości życia i też czujecie się w pewnym sensie ciągle nieszczęsliwe, lub nienasycone z życia? Ja ciągle tak mam i nie wiem z czego to wynika. Cokolwiek by się nie przydarzyło to nachodzą mnie myśli i w pewnym sensie nie mogę się wyluzować nigdy w 100%. Też się tak często czujecie? Jak sobie z tym radzicie?
maria1112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 20:53   #1010
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mam nadzieję, że dziewczyny napiszą jak było na randce 😉
Jak Mayla tak napisała, że jej ex ciągle do niej pisze, to sama miałam chwilę rozkminy...
czy ja z exem jeszcze kiedykolwiek się do siebie odezwiemy. 😎😎 Ja raczej nie..., a on? Pewnie też nie, po tym jak mu powiedziałam dawno temu, że mu nigdy tego wszystkiego nie wybaczę. W sumie trochę to przykre takie..., ale tak jest lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 22:27   #1011
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Wiadomosc z kibla masz obiecana :P dobrze, ze bedzie po polsku bo jakbym ekrany pomylila...


"pisze z kibla, kocham go!".. oops, wyslane do randkowicza, ktory czeka przy stoliku

Rozumiem ze pijesz do mnie z myleniem okienek haha;p dawaj znac!

Ja wlasnie wrocilam. Ten czlowiek wzbudza we mnie duze emocje ktore staram sie studzic.. Ale chyba mozna powiedziec ze jestesmy chyba razem)) co bedzie czas pokaze, sciskam Was!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 00:06   #1012
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Randka niestety nieudana. No coz, dobranoc!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:09   #1013
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Randka niestety nieudana. No coz, dobranoc!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mayla przed Toba jeszcze wiele nieudanych i udanych randek.. Nie przejmuj sie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 08:37   #1014
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa super
Mayla powiesz cos wiecej?
Ja wczoraj mialam znowu dramaty z mezem ehh
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 09:10   #1015
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Quyaqa milo sie Ciebie czyta może te silne emocje ,okażą sie tymi pozytywnymi. Czas pokaże!
Mayla a czemu nieudana ? Cos sie stalo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ja właśnie zapisalam sie do psychologa... Od taki krok, mam nadzieje że w przód...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 12:00   #1016
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Niestety nie byl w moim typie. Wizualnie i styl bycia mi nie odpowiadal, mimo ze charakterem Jak najbardziej! Nie bede ukrywac, ze jest mi pzykro, poniewaz rozmawialismy codziennie od 3 tygodni I naprawde super nam sie gadalo. Myslalam nawet, ze cos z tego bedzie szkoda! I to bardzo. Takie rozczarowania to krok do tylu w drodze do lepszego samopoczucia i wyleczenia z eksa, niestety. Wczoraj po randce troche za nim zatesknilam. Ale obiecialam dzisiaj sobie, ze rozczarowanie innym facetem nie moze sprawiac, ze teraz bede rozpaczac za eksem. Musze byc dalej silna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Edit: on pisze, chyba sie zakochal, a ja totalnie NIC
Edit: Mumika, to ogromny krok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 12:11   #1017
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Niestety nie byl w moim typie. Wizualnie i styl bycia mi nie odpowiadal, mimo ze charakterem Jak najbardziej! Nie bede ukrywac, ze jest mi pzykro, poniewaz rozmawialismy codziennie od 3 tygodni I naprawde super nam sie gadalo. Myslalam nawet, ze cos z tego bedzie szkoda! I to bardzo. Takie rozczarowania to krok do tylu w drodze do lepszego samopoczucia i wyleczenia z eksa, niestety. Wczoraj po randce troche za nim zatesknilam. Ale obiecialam dzisiaj sobie, ze rozczarowanie innym facetem nie moze sprawiac, ze teraz bede rozpaczac za eksem. Musze byc dalej silna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Edit: on pisze, chyba sie zakochal, a ja totalnie NIC
Edit: Mumika, to ogromny krok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mayla ciezko odrazu kogos poznac zeby odpowiadal w 100% ale nie podlamuj sie. Mysle ze w koncu kogos poznasz jestes super babeczka, a krosantowi chyba wypada napisac ze to nie to.. Ja z drwalem sie wstrzymalam bo ogolnie mi odpowiadal ale potem ta zazdrosc i nachlanosc.. 3mam kciuki!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 12:20   #1018
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Tak po prostu chciałabym wiedzieć, że byłam dla kogoś ważna, że był ze mną szczęśliwy, że będę zawsze gdzieś w jego pamięci i sercu.
Może Cię wielbić w sercu i wspominać codziennie przed zaśnięciem, ale nic go nie zobowiązuje, by Ci o tym mówił.
Był z Tobą, więc byłaś dla niego kimś ważnym. Już nie jesteś, ale w żaden sposób nie umniejsza to Twojej wartości.
Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest 1-szy Marca i od 1-ego Stycznia przez dwa miesiace zdarzylam znalezc nowe mieszkanie, spakowac w kartony caly swoj dobytek, rozpakowac wszystko w nowym miejscu, zaaplikowac na dwa rozne kierunki studiow podyplomowych na uczelni moich (i nie tylko moich ) marzen, zaczac prace z nowym klientem, poznac fajna kolezanke w pracy, pojsc na jedna nieudana randke, pojsc na nocowanie do kolezanki i zrobic pierwsze nocowanie u siebie, dostac podwyzke w pracy, zapisac sie na zajecia taneczne, zaczac chodzic na klub ksiazki, pojsc do trzech muzeow w Londynie, spedzic dwa pelne tygodnie z siostra i tydzien z mama, wyjechac na weekend do Polski, zjesc obiady/lunche w nieskonczonej ilosci restauracji (kto ma mojego insta, to wie jaki ze mnie zarlok ), pojsc do najlepszego Escape roomu w Europie, zalozyc konto na trzech aplikacjach randkowych, poznac Krosanta, zaczac chodzic do psychologa, rzucic tego psychologa i znalezc psychoterapute, zaczac terapie, kupic dekoracje do nowego mieszkania, zaczac ogladac ogloszenia o nowa prace, odbudowac stara znajomosc... i uwierzyc w to, ze zasluguje na wiecej.
Gratuluję!

Co było nie tak w stylu życia Francuza?
Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
...dodatkowo zostalam.bez pracy i zostalam.oszukana zdemokracja wyplata o ponad.500zl.
Czemu tak Ci zaniżyli wypłatę i co zamierzasz z tym zrobić?
Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Pati, Nie, nie moge. Jak to zrobilam to pisal maile etc.
Zreszta to nie Sam sms mnie denerwuje, Tylko to, ze nie chcial ze mna byc, mowil zebym dala mu spokoj, a teraz jak go olewam to ciagle pisze
Nie rozumiem problemu z blokowaniem, przecież nie będzie zakładał co chwilę nowych konta mailowych i kupował pre-paidów, byle się skontaktować...
Uważam ignorowanie za najbardziej skuteczne. Sama byłam wielokrotnie ignorowana w życiu Obojętność jest mocno sugestywna.
Czemu pisze? Może traci grunt pod nogami, bo radzisz sobie lepiej od niego.
Cytat:
Napisane przez mirka1025 Pokaż wiadomość
bardzo przezywam rozstania z facetami, szczególnie po ostatnim rozstaniu nie mogłam się pozbierać, facet rzucił mnie po pól roku znajomości bo poznał jakaś tlenioną blondynkę dużo mlodszą od niego i z dnia na dzień poszłam w odstawkę, no ale już sie po tym pozbierałam i do mnie też powoli uśmiechneło się szczęście
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 12:28   #1019
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie oczekuje, ze poznam kogos odpowiedniego natychmiast, ale jestem bardzo wymagajaca i mam dosc mocne oczekiwania jesli chodzi o wartosci i kregoslup moralny, wiec wiem, ze trudno mi bedzie poznac kogos kto temu sprosta.
Krosant ma super charakter, ale ma bardzo niemeski styl bycia, ktory totalnie mi nie odpowiada. No coz, Tak czy inaczej uwazam, ze radosc i sile musze odnajdywac w sobie, nie w facecie, wiec mam zamiar byc silna I stanowcza w tym postanowieniu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 12:43   #1020
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
No coz, Tak czy inaczej uwazam, ze radosc i sile musze odnajdywac w sobie, nie w facecie, wiec mam zamiar byc silna I stanowcza w tym postanowieniu!
Clou wszystkiego A przede wszystkim naprawdę sprawić, aby to wypływało z nas samych, ze środka i przychodziło naturalnie, a nie zaklinać rzeczywistość i sobie wmawiać na siłę, co często robimy. No ale nie od razu Kraków zbudowano. Jest i będzie dobrze
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.