Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-03, 19:06   #1051
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Brawo dla nas


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 19:14   #1052
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

😄😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 19:20   #1053
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Biometr zdecydowanie niekorzystny dla złamanych serc!
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 19:22   #1054
mankowa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 33
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Mozna sie chyba wtedy starac o pokrycie kosztow przez sad czy tam panstwo, dowiedz sie w sadzie. Masz kontakt z mezem? Nie mozesz go spytac czemu nie zlozyl pozwu?
Powiedz czy to śmieszne ale licze po cichu że jednak zmieni zdanie, nie chce tego robić osobiście bo jednak wciąż go kocham a nie chcę przyczynić się do zakończenia tego wszystkiego żeby pózniej nie żałowaćNie mam z nim kontaktu żadnego nie chce mieć za dużo mnie to wszystko by kosztowało!
mankowa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 20:31   #1055
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mankowa to nie jest w ogole smieszne, ale ile masz zamiar czekac na jego krok? Jak dlugo nie macie kontaktu? Wybacz ale nie pamietam Twojej historii, macie dzieci?
Mayla, tez mam takie mysli ze juz nikogo nie poznam, tym bardziej ze mam ze soba bagaz w postaci psychola nawet po rozwodzie, no i jednak jest nas dwie do kochania, mam na mysli corenie
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 20:32   #1056
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mariola, mysle, ze my mamy teraz takie mysli, ale w praktyce Moze okazac sie inaczej trzeba poprawic korone i sie nie zalamywac! A ile masz Lat? Bo cos zapomnialam..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 21:23   #1057
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wklejam rewelacyjny tekst ku pokrzepieniu nadlamanych dzis serc:

Nie jesteśmy wyjątkowi. Jesteśmy ludźmi. Z życiorysami rozpoczynającymi się od klapsa w dupę i nabierania po raz pierwszy powietrza w płuca. Z nastoletnimi myślami czy nie zostali adoptowani i o tym, jak to byłoby umrzeć. Z nieszczęśliwymi miłościami na koncie. Ze strachem przed swoim potencjałem. Ludźmi, którzy odnosząc sukces albo wrzucając swoją nową profilówkę czują się kłamcami udającymi mądrzejszych, piękniejszych i bardziej utalentowanych niż są. Jesteśmy osobami, które mają wszystkie szanse potrzebne do robienia cudownych rzeczy, ale też do bycia największymi s☠☠☠☠ysynami, którzy nieświadomie mogą niszczyć nawet tych, których kochają.
I to nie jest coś, czego trzeba się wstydzić, ale coś, z czego warto czerpać siłę. Wiesz dlaczego? Bo to oznacza, że bez względu na to, jak bardzo źle się czujesz, to nie jesteś sam. Nigdy, ale to nigdy nie jesteś sam. To, co czujesz, czują tysiące innych osób, a tysiące innych już przez to przeszły i wyciągną do ciebie dłoń, jeśli tylko o to zapytasz. Do nich też tą dłoń ktoś wyciągnął.
Dopiero jak to zaakceptujesz będziesz mógł w pełni rozwinąć skrzydła, bo tylko wtedy będziesz korzystać z doświadczeń ludzi, które masz dookoła. Tylko tak zobaczysz, że żyjesz na wysypisku zmarnowanych talentów i że strach przed porażką zabiera więcej, niż sama porażka. Zauważysz ludzi, których uczucia gasły z dnia na dzień i dotrze do ciebie, że żadne „Kocham Cię” nie może być traktowane jak polisa na przyszłość. Zrozumiesz, że zdobycie czegoś ekstra, wymaga dawania z siebie ekstra. Poznasz osoby, na które życie wylało wiadro pomyj, a one zamiast płakać po prostu wzięły prysznic. Nauczysz się, że są osoby, które nie docenią twojej pomocy i takie, które same do ciebie wyciągną rękę – a później będziesz wiedzieć jak je odróżniać. W końcu dotrze do ciebie, że ludzi nie różni ich ciało i software w głowie, ale decyzje jakie podejmowali i że tylko niektóre z nich warto powielać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-03, 21:43   #1058
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mayla w czerwcu 27
Qayqa skad cytat?
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 22:27   #1059
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dzisiejszego wieczoru podjęłam ostatnią próbę kontaktu z ludźmi i znowu napotkałam mur. Zatem oficjalnie ogłaszam weekend dniami Goluma. Tak, będę gadać do siebie, jak będzie potrzeba to poudaję kogoś innego przed sobą, będę super się bawić w pojedynkę.

Żeby nie wyszło, że jestem marudą, to jak zastanawiam się co powiedzieć dalej, to chyba dobrze nie jest, prawda? "kurcze co by tu powiedzieć, żeby podtrzymać rozmowę". ((

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 22:51   #1060
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jesli musisz sie zastanawiac, to nieodpowiednia osoba. Tez tak mialam z kilkoma osobami I to odpada.

Qayqa, mistrzyni cytatow! Super jest


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 06:07   #1061
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Nyana, Moze tak dal Ci w kosc, ze podswiadomie Ci sie odechcialo facetow.. Mysle, ze to sie zmieni jak poznasz odpowiedniego
To na pewno. Tylko zadziwia mnie fakt, że w ogóle nie jestem zainteresowana jak dotąd żadnym, w sensie nawet wiesz, pięćdziesięciu miniętych gdzieś na ulicy, a ja nawet przy jednym nie pomyślę: 'wow!'
qayqa, czytam tutaj Ciebie, patrzę na insta i jestem naprawdę szczęśliwa, że u Ciebie słoneczko wreszcie zza horyzontu wyjrzało. Tak trzymaj, dziewczyno!
Miłego dnia, moje Panie Ja pomału się biorę za ogarnięcie w kierunku pracy
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-04, 07:26   #1062
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Super poranek. Od rana wyobrażam sobie, że tej nocy eks bawił się dobrze z jakąś dziewczyną. Może się umówił? Może przypadkiem spotkał? Echh.. A może oglądał serial w samotności. Co to teraz zmieni... ale tak przykro Niech w końcu nadejdzie faza "i don't k. care". Przybywaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 07:36   #1063
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Super poranek. Od rana wyobrażam sobie, że tej nocy eks bawił się dobrze z jakąś dziewczyną. Może się umówił? Może przypadkiem spotkał? Echh.. A może oglądał serial w samotności. Co to teraz zmieni... ale tak przykro Niech w końcu nadejdzie faza "i don't k. care". Przybywaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Lipnylogin tak porownuje Twoje posty z poczatku jak sie tu pojawilas ( mega budujace pozytywne) po dzisiejsze , ktore sa smutne i pozbawione nadzieji skad taki etap , po przemysleniu wszystkiego? Czy to taka tesknota sie wkrada juz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 07:37   #1064
mankowa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 33
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Mankowa to nie jest w ogole smieszne, ale ile masz zamiar czekac na jego krok? Jak dlugo nie macie kontaktu? Wybacz ale nie pamietam Twojej historii, macie dzieci?
Mayla, tez mam takie mysli ze juz nikogo nie poznam, tym bardziej ze mam ze soba bagaz w postaci psychola nawet po rozwodzie, no i jednak jest nas dwie do kochania, mam na mysli corenie
Zostwił mnie w wigilię i wyrzucił z domu a ja byłam jeszcze po nowym roku u niego przejechałam 1400 km żeby z nim porozmawiać dogadać się ratować to ale on nie chciał powiedział że nie chce że to koniec i chce rozwodu i to jak najszybciej.Dzieci nie mieliśmy byliśmy tylko 1,5 roku małżeństwem.
mankowa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 08:11   #1065
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Chyba tak się czuję, bo jakoś nie było dnia, żebym tak całą sobą czuła, że żyję. Chyba najbardziej brakuje mi pogadać sobie z kimś swobodnie. Takich przeciętnych znajomych czy nawet trochę bliższych nie obchodzi do końca co tam słychać. Części nie łapią, na inne słowa tylko się uśmiechną czy kiwną głową.. Ostatnio coś udało mi się załatwić, odpowiadam znajomej podczas rozmowy i.. No nie ma reakcji, której bym oczekiwała. Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że kupiłam kilogram ziemniaków w okazyjnej cenie.

Ale dobra. Dzisiaj jest spadek po to, aby mogło być lepiej. Po prostu starałam się w tym tygodniu otworzyć się na ludzi i tak mnie to zmeczyło i zniechęciło.. Znowu bałagan w głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 08:40   #1066
Zalamana121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 387
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Mankowa przykro mi to mowic, ale najwyrazniej dla niego to koniec, powinnas jak najszybciej sie uwolnic dla samej siebie by zaczac nowy etap zycia. Chcesz byc z kims kto wyrzucil Cie w wigilie? Kto mial za nic to ze chcesz probowac itd? Naprawde niewarto, tak zaczyna sie patologia.
Zalamana121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 09:00   #1067
mankowa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 33
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Zalamana121 Pokaż wiadomość
Mankowa przykro mi to mowic, ale najwyrazniej dla niego to koniec, powinnas jak najszybciej sie uwolnic dla samej siebie by zaczac nowy etap zycia. Chcesz byc z kims kto wyrzucil Cie w wigilie? Kto mial za nic to ze chcesz probowac itd? Naprawde niewarto, tak zaczyna sie patologia.
Tak wiem ale to wcale nie jest takie proste...boli mnie to najbardziej że nic nie ratował tego, że sie nie starał żeby to naprawic.Nie zrobił nic tylko od razu rozwód ech;(
mankowa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 09:58   #1068
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mankowa17 Pokaż wiadomość
Tak wiem ale to wcale nie jest takie proste...boli mnie to najbardziej że nic nie ratował tego, że sie nie starał żeby to naprawic.Nie zrobił nic tylko od razu rozwód ech;(
Przykro mi mankowa Nie masz niestety wpływu na to, ale może dobrze, że tak się stało, aniżeli zmuszałby się do czegoś. Ratować można jak coś się zaczyna dziać, ale tu był wielki krach z jego strony. Tak wynika z tego, co mówisz.
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 10:23   #1069
beznamietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 132
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Kobietki, po jakim czasie tak w miarę się ogarnęłyście po rozstaniu? Bo mnie czym dalej od rozstania tym większe doły i niechęci łapią... Niepokoi mnie to. Nie chciałabym się w jakąś deprechę wpędzić... 3 tygodnie minęło a jest coraz gorzej..
beznamietna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-04, 10:28   #1070
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznamietna Pokaż wiadomość
Kobietki, po jakim czasie tak w miarę się ogarnęłyście po rozstaniu? Bo mnie czym dalej od rozstania tym większe doły i niechęci łapią... Niepokoi mnie to. Nie chciałabym się w jakąś deprechę wpędzić... 3 tygodnie minęło a jest coraz gorzej..
U mnie minął ponad miesiąc... I tez teraz mam gorsze dni... Ale zaobserwowałam inny stan, jest bardzo ciężko, ale to nie jest ta rozpacz która była na poczatku.... Np zdecdywoalam się na wizytę u psychologa. Może i Tobie by to dobrze zrobiło ? Im wcześniej tym lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:13   #1071
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja dla przykladu dzisiaj jestem w totalnej depresji... Przez eksa, przez strach przed samotnoscia, przez brak prawdziwych, dobrych przyjaciol tutaj (Lipna, rozumiem Cie). Niby duzo znajomych, a to wszystko nic nie warte.
Zrobilam ogromny krok w tyl, obudzilam sie dzisiaj zrozpaczona.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:20   #1072
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Zauważyłam, że ta nijakość zaczęła mi tak przeszkadzać. Czuję się tak.. nijak. Ani smutna, ani szczęśliwa.

Jakie macie plany na dzisiaj? Ja chyba spróbuję skorzystać z dzisiejszego słońca, aczkolwiek nie jestem wielką fanką takiej pogody, która zwiastuje początek wiosny. Wszędzie dla mnie śmierdzi ziemią, która wydostala się spod śniegu.. uwielbiam słońce, lato, ale wiosną czuje się jakbym nagle wyszła z jaskini na ostre słońce i aż oczy bolą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:21   #1073
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja kocham wiosne, to moja ukochana pora roku. spedze troche czasu ze wspollokatorka i jej chlopakiem :/ a wieczorem ide z kumplem do kina.
Dol roku dzisiaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:24   #1074
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Ja kocham wiosne, to moja ukochana pora roku. spedze troche czasu ze wspollokatorka i jej chlopakiem :/ a wieczorem ide z kumplem do kina.
Dol roku dzisiaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mayla ja tez ostatnio nie mam najlepszych dni.
Ale moze warto widziec nawet malutkie pozytywy w najprostszych rzeczach. w naszych rozmowach, w tym ze za oknem coraz ladniej... Po prostu w najmniejszej prostocie.... Wiem, ze to ciezko... Duży buziak i przytulas dla Ciebie


Usunelam go z FB. sprawdzania co minute czy jest aktywny -dobijalo mnie doszczętnie . ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:29   #1075
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Dobrze zrobilas, Mumika
Nie wiem, chyba ta niudana randka z Krosantem Tak mnie dobila, bo to byly jednak 3 tygodnie codziennych rozmow i troche sie przywiazalam, a Na zywo totalnie Nie bylo juz tego. Mam teraz wizje dozywotniej samotnosci a z kolei na mysl o tym, ze mialabym wrocic do pisania Na Badoo, odechciewa mi sie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:36   #1076
qayqa
Zadomowienie
 
Avatar qayqa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 128
Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Dobrze zrobilas, Mumika
Nie wiem, chyba ta niudana randka z Krosantem Tak mnie dobila, bo to byly jednak 3 tygodnie codziennych rozmow i troche sie przywiazalam, a Na zywo totalnie Nie bylo juz tego. Mam teraz wizje dozywotniej samotnosci a z kolei na mysl o tym, ze mialabym wrocic do pisania Na Badoo, odechciewa mi sie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mayla badoo to zlooo:p przynajmniej jak dla mnie. U mnie piekna pogoda , od rana jezdze na odkurzaczu po chacie przy muzyczce, w koncu mam wolna sobote zeby ogarnac wszystko. Wieczorem... Wieczorem film winko i sushi! Zrobcie dzis cos dobrego dla siebie!
Sciskam Was wszystkie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
qayqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:38   #1077
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Qayqa, badoo dalam jako przyklad, ogolnie chodzi mi o powrot do gadania z facetami. Totalnie mi sie odechcialo( a z drugiej strony mam czarna wizje wiecznej samotnosci eh...

Milego dnia kochana ;*


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:39   #1078
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez qayqa Pokaż wiadomość
Mayla badoo to zlooo:p przynajmniej jak dla mnie. U mnie piekna pogoda , od rana jezdze na odkurzaczu po chacie przy muzyczce, w koncu mam wolna sobote zeby ogarnac wszystko. Wieczorem... Wieczorem film winko i sushi! Zrobcie dzis cos dobrego dla siebie!
Sciskam Was wszystkie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem wściekła ze tak pięknie za oknem a muszę siedzieć do 15:00 w pracy ! Mayla mi pomaga słuchanie na full mega pozytywnych kawałków, trochę... Wtedy się usmiechne do siebie , potancze przed lustrem, powyklinam kogo trzeba... Fakt to wszystko na chwile ale naprawdę cenie każde momenty w których lepiej się czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:40   #1079
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Daj jakis przyklad czegos pozytywnego Mumika, to moze tez poslucham?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-04, 11:42   #1080
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Daj jakis przyklad czegos pozytywnego Mumika, to moze tez poslucham?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Whitney Houston - it's not right but it's ok (ale tylko w wersji remix ) Beyoncé - best thing i never nad , who run the world , Jonas blue perfect strangers

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

To moje faworyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.