Wesołe Miasteczko - Chorzów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 14:00   #1
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244

Wesołe Miasteczko - Chorzów


hey!
mam zamiar wybrać się do tego Wesołego Miasteczka. Powiedzcie mi tylko czy są tam karnety na karuzele, ile kosztują, na jakiej zasadzie działają (tzn. czy są jednorazowego użytku, 1 raz na jedną karuzelę) itp.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 14:26   #2
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

W Wesołym Miasteczku sa karnety za 30 zł. Jest sporo atrakcji , z których mozna korzystac wielokrotnie , pokazujac karnet.
Zycze udanej zabawy
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:56   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

dzięki a jakie to np. atrakcje ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:56   #4
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

aha, ten karnet zawiera bilet za wstęp czy muszę płacić dodatkowo ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:03   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Wink Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Szczerze - w Wesołym w Chorzowie jest, jak dla mnie kijowo W porównaniu z tego typu parkami rozrywki choćby w innych miastach, bo o innych krajach nie wspomnę, jest raczej żałośnie. Mało atrakcji, wszystko jakies takie liche. Ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:06   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Smerfeto z tym karnetem to jest tak , że na pewne karuzele i tak będziesz musiała dopłacić .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:07   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

mam możliwośc bycia TYLKO w tym miasteczku napiszcie czy są tam teraz jakieś atrakcje
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 16:30   #8
jaroovka
Raczkowanie
 
Avatar jaroovka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 57
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Smerfeto zajrzyj tutaj.. to strona wesołego miasteczka, moze tam znajdziesz jakies szczegóły
http://www.wpkiw.com.pl/wm/
__________________
"My dzieci dekadentów
Córki, synowie rozpusty
Alkohol mamy od zawsze we krwi
Rozum genetycznie struty..."
jaroovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:59   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Cytat:
Napisane przez Mariti
Smerfeto z tym karnetem to jest tak , że na pewne karuzele i tak będziesz musiała dopłacić .

jak to dopłacić ? wyczytałam, że ten karnet obejmuje 30 karuzeli, ale żeby jeszcze dopłacać
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:03   #10
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Ostatnim razem byłam tam w podstawówce i szczerze to strasznie biedne to miasteczko, nie warto. To porównywalne do obiazdowych miasteczek z cyrkiem itp.
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:30   #11
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

A znacie jakiś park rozrywki w Polsce, który byście polecały...?
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 21:45   #12
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Karnet zawiera juz cene biletu za wstep.
Za niektore karuzele trzeba doplacac od 3 - 5 zl.
Karnet obejmuje niby 30 karuzeli, z czego wiekszosc nadaje sie dla dzieci Przynajmniej moje dziecko sie cieszylo
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 21:47   #13
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Szczerze - w Wesołym w Chorzowie jest, jak dla mnie kijowo W porównaniu z tego typu parkami rozrywki choćby w innych miastach, bo o innych krajach nie wspomnę, jest raczej żałośnie. Mało atrakcji, wszystko jakies takie liche. Ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma

Zgadzam sie z Toba absolutnie. No coż trzeba przyzanc , ze lata swietnosci chorzowskiego parku rozrywki minely, mam nadzieje , ze nie bezpowrotnie
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 07:52   #14
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

a jakieś karuzele dla "dorosłych" też chyba są objęte tym karnetem ???
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 08:22   #15
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a jakieś karuzele dla "dorosłych" też chyba są objęte tym karnetem ???
No są, są...
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:53   #16
wojkolski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wesołe Miasteczko - Chorzów

treśc która wysłałem dnia 17.07.2013 do prezesa wesolego

Wczoraj z rodziną i przyjaciółmi odwiedziliśmy pseudo wesołe miasteczko. Rodzina , dzieci i przyjaciele nie mogli uwierzyc ,że za tak duże pieniądze można skorzystac z tak nie wielu atrakcji ! Już na wejściu wita nas wydobywająca się z głośników muzyka żywcem przypominająca ta która jest puszczana w supermarketach . Panie prezesie to ma byc park rozrywki ! Muzyka ma klientów wprowadzic w rozrywkowy nastrój !
Wszystkie karuzele , które jeszcze pozostały przypominają nam czasy PRL . A w miejsce tych , których już nie ma rozsypano piasek. Dlaczego na stronie internetowej nie informujeci ,że w wesolym miasteczku jest czynna tylko częśc karuzel a pozostałe dodatkowo płatne !
Flic flac nieczynny ! Kilkanascie metrów od flic flaka stoi nieczynna wieża ,pozostałośc po jakiejś atrakcji , która jakis czas temu zakupiliście z zachodniej granicy , bo tam juz nie spełniała norm bezpieczeństwa.
Gwiazda duża wygląda jak straszydło. Beznadziejnie pomazana pędzlami a na pozostałej części konstrukcji jest korozja ! Smocza jama zamiast straszyc najmłodsza grupe klientów to tylko śmieszy . Twister nieczynny. Atrakcja zaraz na wprost wejścia ( nie pamiętam nazwy) nieopodal apollo stoi nieczynna. Nowy 27 letni nabytek wesołego miasteczka zakupiony na zachodzie jest dodatkowo płatny. O zgrozo...
Karuzela Enterprisse ze względów technicznych potrzebuje 10minutowych przerw na ponowne uruchomienie ( czyżby śilnik już był na wykończeniu i się za szybko przegrzewa ?) do tej przerwy dochodzi stanie w 15 minutowej kolejce ! Kolejną "atrakcja" , która moje dzieci omineły szerokim łukiem są samoloty duże . Ta karuzela jest tak stara i beznadziejna ,że już dawno powinna wylądowac na złomowisku ! Dalej napotykamy na kolejny bardzo drogi fast-food . Na stawie kiedyś pływała łódź . Dziś natomiast jest nowa oczywiście dodatkowo płatna atrakcja jaka są rowerki wodne. Po przestaniu w 30minutowej kolejce na rolerkoster okazuje sie ,że dwa wagoniki są nieczynne . W pałacu sensacji od lat jedna i ta sama sensacja , która chyba każdy już przerabiał. Toalety przypominają lata powstania wesołego. Wszędzie wszystko za namiotami pozarastane chwastami sięgajacymi półtorej metra. Miejmy nadzieje ,że turyści z zachodu omijają wesołe , bo inaczej powędruje w świat nie ciekawa opinia .
Czujemy się oszukani . W ofercie jest informacja ,że bilet upoważnia do całodziennego nielimitowanego kozystania z " atrakcji" . Tymczasem kolejki ze względu na brak atrakcji są tak ogromne do każdej maszyny słuzacej do rozrywki ,że klienci po staniu w 20/30 minutowych kolejkach są zmęczeni i zdenerwowani. Dochodzi między klientami do sprzeczek, gdyz częśc klientów zaczyna wciskac się na poczatek kolejki , bo nie wytrzymują stania w 29stopniowym upale w kolejce. Wszedzie słychac narzekania na zarząd wesołego.
Panie prezesie proszę się opamiętac i naprawde zmodernizowac wesołe gdyż to co tam jest teraz woła o pomste do nieba !
Potraficie tylko stary złom malowac farbami , wyłączac karuzele , wprowadzac dodatkowe opłaty , powodowac ogromne kolejki ( gdyby było wiecej atrakcji kolejki z pewnościa byłby mniejsze).
Wraz ze znajomymi i dziecmi doszliśmy do wniosku ,że park rozrywki tak ale nigdy ten w Chorzowie ! Bilety zakupiliśmy dzięki gruppon.pl ale i tak uważamy ,że stracilismy niepotrzebnie czas i pieniądze !
Dodatkowo będziemy wszystkim zainteresowanym wesołym miasteczkiem stanowczo odradzac to miejsce . Postaramy się jak najwiecej opini na ten temat pozostawic w internecie ! By nikt w przyszlości tak jak my nie popełnil takiego samego błędu płacąc tak wiele za tak nie wiele !
wojkolski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.