który podkład wg was lepszy ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2002-10-29, 23:09   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

PROBKI PODKLADOW


DZIEWCZYNY MAM DO WAS PYTANIE.CHE SOBIE KUPIC PODKLAD CHANELA.NIE WIEM JEDNAK JAK SIE SPRAWDZI NA MOJEJ BUZCE,WIEC BARDZO CHCIALABYM WZIAC Z DROGERII PROBKE.CZY PROBKI TAKIE MOZNA ZAMOWIC,NP W SEPHORZE?ILE COS TAKIEGO KOSZTUJE I JAK DLUGO TRZEBA CZEKAC NA ODBIOR??

Z GORY DZIEKI.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-10-30, 14:19   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: PROBKI PODKLADOW

W Sephorze dostaniesz probki bez problemu [img]icons/icon7.gif[/img] Wystarczy powiedziec jaki podklad i, ktory kolor czy kolory chcesz wyprobowac. Panie przelewaja zawsze odrobine podkladu to takich malutkich pudeleczek. To jest za darmo [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-04, 11:23   #3
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Jaki lekki podkład?

Ojej, zalogowało się! [img]icons/icon26.gif[/img] Pozdrawiam, kobietki! Ale tu kulturalnie (inaczej niż na Urodzie w Wyborczej, gdzie ciągle kręcą się jacyś Lubicze [img]icons/icon21.gif[/img])
Właśnie jestem na etapie kupna nowego podkładu - choć mam cerę mieszaną nie lubię tak ciężkich, jak np. colorstay Revlonu. Może podrzucicie jakąś myśl? Do tej pory używałam Great Wear Maybelinne, ale zniknął ze sklepów [img]icons/icon9.gif[/img]
Pozdrawiam
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-04, 11:29   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jaki lekki podkład?

Niezły jest Non Stop Maybelline. Chociaż ja bardziej lubiłam Great Wear.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-04, 11:53   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jaki lekki podkład?

Witam. Tutaj jest zdecydowanie sympatyczniej niż na Urodzie w gazecie wyborczej- tam aż się roi od jakiś Lubiczów, podszywaczy itp. Ja również polecam ci ten podkład co Justy- Maybelline non stop. Jest lekki, dobrze łaczy się ze skórą i wygląda naturalnie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-04, 12:43   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jaki lekki podkład?

Witam nową Wizażankę [img]icons/icon40.gif[/img]

Ja też mam cerę mieszaną i jak lubię podkład Loreal'a "Air wear". Ładnie kryje i wyrównuje koloryt. I ma ładne kolory.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-05, 08:02   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jaki lekki podkład?

aaaaaa czy masz widoczne pory?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-05, 08:07   #8
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jaki lekki podkład?

Raczej nie, używam regularnie maseczek głęboko oczyszczających i pory jakby się "zamknęły" (a może to skutek kremu matującego)?
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-06, 12:51   #9
Marzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 4
Dobry podkład?

Juz od dłuższego czasu szkukam jakiegoś dobrego fluidu i nic [img]icons/icon9.gif[/img] Mam cerę zaliczającą sie raczej do tłustych i potrzebuje równierz podkładu chociaż trochę kryjacego. Lubie ciemne ,opalone kolorki i bym chciala by sie naprawde łatwo rozprowadzał nie pozostawiajac smug. Czy mozecie mi polecic jakis podkład mający te cachy? kupilam ostatnio podkład Revlona "Color Stay" i przyznam ze jest bardzo dobry poniewaz utrzymuje sie naprawde caly dzien co starsznie cenie w podkładach i kryje dosc dobrze lecz trzeba miec naprawde duza wprawe w jego nakładaniu!juz ciagu 30 sek. "wtapia" sie w twarz a ja jakos mam dwie lewe rece do nakladania podkładów [img]icons/icon9.gif[/img] Tak wiec jak macie juz jakis sprawdzony i dobry fluid to bardzo prosze o rade! z gory dziekuje! [img]icons/icon7.gif[/img]
Marzenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-06, 22:10   #10
olaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 16
Re: Dobry podkład?

Ja uzywam podkladu AVON- trend colour. Jest on taki uniwersalny, do kazdego rodzaju cery, wtapia sie w buzie momentalnie, jest taki jakby przezroczysty, ale efekt daje niezly. Ja tez mam swiecaca sie buzie, dlatego na ten podklad uzywam pudru pylkowego Oriflame, i ogolny efekt jest super. Polecam [img]icons/icon7.gif[/img]
olaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-10, 21:48   #11
malmo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1
podkład dla cery dojrzałej

szukam dobrego podkładu dla cery dojrzałej,wrażliwej.co warto kupić?
malmo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-11, 09:13   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: podkład dla cery dojrzałej

Polecam Ci Revlon Deluxe Lifting, lub, jeśli Twoja cera ma tendencje do przetłuszczania się, Visible Lift L'Oreala [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-11, 20:13   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: podkład dla cery dojrzałej

Dobry jest Sculpture Heleny Rubinstein a tesciowa zachwycala sie jeszcze jednym od Diora ale nie pamietam nazwy...
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 12:12   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
proszę o pomoc w dobraniu podkładu

Jestem blondynką o raczej mieszanej cerze, zimą słonną do przebarwień . Szukam dobrego podkładu, który jednocześnie dobrze by krył, ale również rozświetlał cerę i długo się utrzymywał.
A może efekt rozjaśnienia uzyskać bazą rozświetlającą?
Co mi polecacie, jakie firmy wybrać?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 12:51   #15
alfika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 24
M.Astor Perfect Balance

Polecam!
alfika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 16:02   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: proszę o pomoc w dobraniu podkładu

popycham post do przodu, bo mi zalezy na waszej opinii
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-18, 09:57   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: proszę o pomoc w dobraniu podkładu

buuu!!!
Ciagnę ten wątek w górę, bo może znajdzie się ktoś kto mi pomoże dobrać podkład.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-18, 10:00   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: proszę o pomoc w dobraniu podkładu

Revon Colorstay+puder rozświetlajacy
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-18, 10:04   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: proszę o pomoc w dobraniu podkładu

Nowy Diorskin jest bardzo lekki a kryje i matuje mieszaną buzie - mam go właśnie i jest super! Dodatkowo dostępny jest w kompakcie o takich samych odcieniach co fluid wiec można dokupić i dodatkowo zmatowić.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-27, 12:00   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
JAKI PUDER I PODKŁAD

Proszę mi polecić jakiś puder, który długo pozostaje na twarzy (najlepiej jakby był sypki i antybakteryjny, taki dla 17-latki) Podkład też bym chciała jakiś antybakteryjny, ale żeby po nałożeniu nie był tak bardzo widoczny na twarzy.
Aha! I jeszcze jakiś korektor pod oczy, ponieważ mam „sińce”
Co do ceny tych trzech rzeczy to do 150 złotych
Z góry dziękuje za propozycje [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-28, 15:36   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: JAKI PUDER I PODKŁAD

czy ktoś mi pomoże??? [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-28, 15:58   #22
Skakanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 105
Re: JAKI PUDER I PODKŁAD

Pamietam, ze Manhattan mial puder antybakteryjny, ale w kamieniu chyba.
A jesli chodzi o korektor to fajny jest Rimmel Hydra cos tam.
Skakanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-01, 13:29   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jaki podkład dla mieszanej

Witam.Piszę po raz 1 , ale często Was czytam i bardzo mi się podoba serdeczna atmosfera.Proszę, pomóżcie mi wybrać matujący podkład dla mieszanej(nie musi kryć ).Dotąd używałam LRP Unificance czy jakoś tak, ale za bardzo krył i kolor był o pół cienia za jasny-oddałam go koleżance.Teraz stosuję krem koloryzujący Clarinsa, polecam, ale na zim e za lekki i nie matuje. Jeszcze przedtem używałam matującego Bourjous, był niezły, ale nie idealny. Prosze polećcie coś, żeby cera wyglądała"szlachetnie i" i nie błyszczała...Acha, mam 30 lat. Chętnie zmieściłabym się w 100zł, jak się nie da, to trudno.Pozdrawiam, Karola
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-01, 13:37   #24
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: jaki podkład dla mieszanej

Ja od kilku miesięcy stosuję Double Perfection Fluide Chanel - jestem zachwycona, nie sądzę żebym kiedykolwiek znalazła lepszy podkład. DP pięknie matuje (na ok 7-8 godzin), jest leciutki, wspaniale rozprowadza się na skórze. I najważniejsze - jest niemal niewidoczny, ujednolica skórę bez efektu maski. Kosztuje (niestety) 160 zł, ale na allegro widziałam DP w cenie 110 złotych. Polecam!
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-02, 09:25   #25
alfika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 24
Re: jaki podkład dla mieszanej

A ja mam Margaret Astor Perfect Balance i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona. Matuje, ładnie się wtapia w twarz i ma też niezłe oceny od innych dziewczyn (Kosmetyk Wszechczasów). Proponuję skorzystać z próbek, a tubka kosztuje 50 - 55 zł. [img]icons/icon40.gif[/img]
alfika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-03, 14:57   #26
Marzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 4
dobry podkład??

Ciagle poszukuje jakiegos dobrego podkładu! jest taki wybór ze juz sama nie wiem na co sie zdecydowac! Nie stac mnie by kupowac sobie wszystkie podkłady i sprawdzac je bo bym chyba zbankrutowała, czesto mi cos nie pasuje :/. Szukam fluidu który by dobrze krył, trzymał sie cały dzień, latwo sie rozpowadzal i najlepiej byl do cery mieszanej. Dobrze wiem ze nie ma takiego perfekcyjnego podkładu ale może jednak macie coś do polecenia?? Słyszałam ze "Ideal Balance" z LOREALA jest godny uwagi, macie o nim jakaś opinnie?
Za podpowiedzi dziekuje z góry!! pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Marzenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 07:38   #27
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: dobry podkład??

Twoje wymagania na pewno spelni podklad Revlona Colorstay ( w buteleczce) _ poczytaj recenzje w KW. Z malym wyjątkiem - nie jest latwy w nakladaniu jesli ktos nie ma wprawy i naklada podklady punktowo. Jego trzeba rozkladac zdecydowanym ruchem, najlepiej palcami.

Natomiast z Loreala to bardziej polecam Air wear - tylko, ze nie jest tak trwaly jak Revlon [img]icons/icon9.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 08:04   #28
Kacha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1
Re: dobry podkład??

Ideal Balance użyłam tylko próbkę i raz byłam nim malowana przez kosmetyczkę. I bardzo mi odpowiada. Nie zakupiłam go jeszcze. W Ideal Balance przetańczyłam cała noc do białego rana i muszę przyznać że dość długo matuje, bardzo dobrze przykrywa, a najważniejsza rzecz dla mnie nie pojawiły sie na mojej twarzy żadne krostki. Mam cerę mieszaną i często po fluidach ( a używam tylko do cer mieszanych) pojawiają sie po kiklu godzinach małe niespodzianki na twarzy. Ideal miałam ten najjaśniejszy odcień i ładnie wygląda na buzi - naturalnie, żadnych róży!!! Zdecydowanie nie polecam Ci podkładu Vichy. Sama go kupiłam i jestem niezadowolona, bo prawie nie kryje, i po 2 godzinach się świecę, a na dodatek mały wybór odcieni i jakieś takie nietrafione. Vichy jest bardzo delikatniutki,lekki, łatwo sie rozprowadza, ale przy problemowej cerze chyba nie zdaje egzaminu. Vichy pozostawiłam sobie na lato, a teraz poluje na ideal. Chce jeszcze wczesniej sprawdzic M.Astor (próbkę) zanim coś kupie. Jak Ty juz sie na cos zdecydujesz to daj znać o swoich doświadczeniach.
Marzenka napisał(a):
> Ciagle poszukuje jakiegos dobrego podkładu! jest taki wybór ze juz sama nie wiem na co sie zdecydowac! Nie stac mnie by kupowac sobie wszystkie podkłady i sprawdzac je bo bym chyba zbankrutowała, czesto mi cos nie pasuje :/. Szukam fluidu który by dobrze krył, trzymał sie cały dzień, latwo sie rozpowadzal i najlepiej byl do cery mieszanej. Dobrze wiem ze nie ma takiego perfekcyjnego podkładu ale może jednak macie coś do polecenia?? Słyszałam ze "Ideal Balance" z LOREALA jest godny uwagi, macie o nim jakaś opinnie?
> Za podpowiedzi dziekuje z góry!! pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 10:07   #29
Marzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 4
Re: dobry podkład??

Brdzo dziękuje za odzew!! [img]icons/icon7.gif[/img] W swojej kosmetyczce posiadam równiez podkład Revlon "color stay" i jest on świetny lecz rzeczywiście nie jest najprostrzy do nakładania. Używam go raczej na jakies wieksze wyjscia bo wiem ze mnie nie zawiedzie nawet po całym dniu, ale teraz szukam jakiegoś podkładu lżejszego,żeby moja buzka ladnie i świerzo wygladala! Tez mialam prubke z Vichy, jednak ta firma nie sprawdza sie w produkcji kosmetyków kolorowych [img]icons/icon9.gif[/img] Moge ze swojej strony polecić jeszcze Max Factora "hypersmooth" ma świetne kolorki, jest lekki i dobrze sie rozprowadza lecz za szybko spływa z mojej twarzy [img]icons/icon9.gif[/img] dlatego teraz szukam podkładu do cery mieszanej. Mam jeszcze takie pytanko. Czy mozna np. w sklepach kosmetycznych kupic próbki podkładów?? bo teraz gazety coś ubożały w nie!
Za odpowiedzi dziekuje jeszcze raz! Jak byście znalazły jakieś fluidki godne uwagi to piszcie [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrowionka
Marzenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 19:52   #30
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
tani i dobry podkład ?

Czy możecie mi polecić jakiś tani i dobry podkład do cery normalnej ?? oszczędzam i nie chcę wydawać za dużo pieniedzy na podkład, chcę przeznaczyć na niego do 12 zł. Obecnie używam podkład z Avonu "personal match"-jest bardzo dobry, ale chciałabym coś tańszego. Trochę się wacham, bo może lepiej jest dać te parę zł więcej za dobrą jakośc... jeśli używałyście jakiś tani i dobry podkład to prosiłabym o poradę, bo na KWC już sie pogubiłam
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.