Laserowa plastyka powiek !? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 16:30   #31
MIXAELA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Bardzo prosze o informacje na temat tego chirurga moj mail til @wp.pl
MIXAELA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 11:08   #32
reenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Witam,
ja mogę Wam polecić dr Monikę Dzięgielewską z Instytutu Oka w Wilanowie. Jest doskonałym chirurgiem powiek. W listopadzie na ten akurat zabieg jest zniżka 30%, także temat aktualny. Dr Dzięgielewska to znana i szanowana postać (gościła również w Dzień Dobry TVN) no i sprawdzona! Polecam
reenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:50   #33
hjota
Raczkowanie
 
Avatar hjota
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 57
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Mi sie marzy plastyka gornych powiek ale mam 21 lat i nie wiem czy nie za wczesnie :P jeszcze poczytamm i moze sie skusze
hjota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 12:24   #34
Kika666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 11
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

A może ktoś poddał się temu zabiegowi/tej operacji we Wrocławiu? Nie wiem do kogo pójść, jakie są realne ceny i który lekarz jest godny polecania. Pomóżcie.
Kika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:09   #35
Amandape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Też mam opadające powieki i po trzydziestce widać to coraz bardziej. Po prostu nie mogę patrzeć na swoje zdjęcia. Niestety, z powodu przebytej choroby nowotworowej w ogóle nie mogę używać lasera, odpadają więc wszelkie zabiegi, nawet rehabilitacyjne, które się robi laserowo. Pozostaje skalpel, ale szczerze mówiąc obawiam się efektu. A co, jeśli się coś nie uda, nie powiedzie i będę wyglądała gorzej niż przed zabiegiem? A może nie warto poprawiać natury? Sama już nie wiem. Mężowi się podobam taka, jaka jestem (i to nawet bardzo ) Więc może sobie tez powinnam?
Amandape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 23:42   #36
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

podnoszę temat. Możecie polecić lekarza we Wrocławiu?
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:07   #37
halka 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez przyszla Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że wyraznie napisałam - OPERACJA bo laser w przypadku opadających powiek nie daje żadnych efektów a tylko "pożera" kasę.
Jeżeli żle zostałam zrozumiana to doprecyzuję - robiłam powieki górne w znieczuleniu miejscowym za pomocą SKALPELA.
Zabieg wykonywał lekarz - chirurg w Krakowie.
Szczegóły mogę podać na priv.
Witaj,
Przeczytałam własnie, że robiłaś powieki w Krakowie. Czy możesz podać mi nazwisko lekarza u którego robiłaś korektę ? Będę wdzieczna ... Pozdrawiam, Hanka
halka 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 13:09   #38
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

szukam chirurga we Wrocławiu, możecie kogoś polecić?
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:32   #39
pieronica
Raczkowanie
 
Avatar pieronica
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 71
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Niestety ja znam tylko lekarkę w Warszawie, wspomnianą wcześniej Monikę Dzięgielewską. Wydaje mi się, że to, że trzeba iść na konsultacje to normalne - bez zobaczenia i zbadania sprawy jak lekarz ma doradzać zabieg? To są sprawy bardzo indywidualne, a gdyby się pomylił to byłyby niesłychane pretensje.

Idźcie na konsultacje do dobrego lekarza, a jak Wawa to tylko Instytut Oka

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

A teraz widzę, że u Dzięgielewskiej jest promocja na cały czerwiec i darmowe konsultacje przed zabiegiem na powieki. Mam nadzieję, że nie wywalą mnie za linka, bo ciężko znaleźć na stronie http://dziegielewska.eu/pl/promocje-w-instytucie-oka
__________________
pieronica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 16:43   #40
nadire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez przyszla Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że wyraznie napisałam - OPERACJA bo laser w przypadku opadających powiek nie daje żadnych efektów a tylko "pożera" kasę.
Jeżeli żle zostałam zrozumiana to doprecyzuję - robiłam powieki górne w znieczuleniu miejscowym za pomocą SKALPELA.
Zabieg wykonywał lekarz - chirurg w Krakowie.
Szczegóły mogę podać na priv.
Ja też poproszę o namiary na chirurga z Krakowa. Też zdecydowałam, że muszę coś z tym zrobić i nie wierzę w żadne laserowe rewelacje.
Z góry dziękuję

Edytowane przez nadire
Czas edycji: 2014-06-26 o 17:17
nadire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 09:55   #41
Jadwiga970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Jakiś czas temu czytałam o nowym zabiegu laserowego liftingu powiek. Ale wtedy w krakowie jeszcze nie było gdzie go zrobić. Ostatnio wyczytałam w internecie, że klinika vesuna posiada go w swojej ofercie wiec postanowiłam zapisac się na wizyte. Bardzo sympatyczna i profesjonalna pani doktor A. Drożniak przeprowadziła ze mną konsultacje i wykonała zabieg. Łącznie wykonałam ich trzy. Musze przyznać, że widać znaczną poprawe, zmarszczki powiek i wokół oczu wyraźnie się zredukowały, skóra bardziej napięła naprawde rewelacja.
Jadwiga970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 06:59   #42
marylkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Kilka miesięcy temu wykonałam serię 3 zabiegów laserowego liftingu powiek w Vesunie w Krakowie u pani doktor Drożniak i przyznam szczerze, że efekty są bardzo wyraźne. Jeżeli chodzi o sam zabieg to musze przyznać, że największym dyskomfortem podczas pierwszego razu było nałożenie specjalistycznych soczewek i sam fakt, że jest to zabieg laserowy w okolicach oczu wzbudzał moje obawy ale przy drugim i trzecim razie byłam już spokojniejsza. Po zabiegach skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, a zmarszczki w okolicach oczu oraz powiek zostały znacząco zredukowane. Jeśli Panie jesteście zainteresowane poprawą wyglądu tych okolic to szczerze polecam właśnie tą metodę.
marylkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:03   #43
pieronica
Raczkowanie
 
Avatar pieronica
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 71
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Najlepiej w przypadku takich wątpliwości udać się na konsultacje, bo tak naprawdę każdy przypadek jest inny. Nawet jeżeli u jakiejś dziewczyny się dało dokonać konkretnej korekcji to u innej się może nie dać.

Dzwońcie do dr dzięgielewskiej (wawa) z Instytutu Oka - polecam.
__________________
pieronica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 21:43   #44
Sylala88
Przyczajenie
 
Avatar Sylala88
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 15
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Zastanawiam się czy soczewki kontaktowe mogą przeszkadzać w liftingu powiek? Jak dotąd natknęłam się na ten wątek jedynie na forum wirtaulnejkliniki. Dziewczyny twierdza , że nie ma to najmniejszego wpływu. Czy tak faktycznie jest ?

Edytowane przez Sylala88
Czas edycji: 2015-06-29 o 21:45
Sylala88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 22:51   #45
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez marylkao Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu wykonałam serię 3 zabiegów laserowego liftingu powiek w Vesunie w Krakowie u pani doktor Drożniak i przyznam szczerze, że efekty są bardzo wyraźne. Jeżeli chodzi o sam zabieg to musze przyznać, że największym dyskomfortem podczas pierwszego razu było nałożenie specjalistycznych soczewek i sam fakt, że jest to zabieg laserowy w okolicach oczu wzbudzał moje obawy ale przy drugim i trzecim razie byłam już spokojniejsza. Po zabiegach skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, a zmarszczki w okolicach oczu oraz powiek zostały znacząco zredukowane. Jeśli Panie jesteście zainteresowane poprawą wyglądu tych okolic to szczerze polecam właśnie tą metodę.
Czy zabiegi są bolesne?
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 00:21   #46
Nuta_Jasminu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Najlepszy na zwiotczałą skórę jest PLEXR. Ja probowalam wszystkiego, cwiczen, masazu, akupunktury... Nic nie pomagalo. Poza tasiemkami na powieki, ale to też max jeden dzień. Czytalam juz opinie o chirurgach, taka bylam zrozpaczona wygladem powieki (nawiasem mówiąc najlepsi plastycy są w Szczecinie, Poznaniu i Polanicy Zdroju). Nie miałam ochoty wychodzić z domu. Dopiero Plex-r mi pomógł. Za jedno oko placilam 500 zl. Szkoda, ze dziala tylko 2 lata. No ale to znasznie tansze i mniej ryzykowne niz skalpel.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-02 o 19:10 Powód: Reklama bloga.
Nuta_Jasminu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:20   #47
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez Nuta_Jasminu Pokaż wiadomość
Najlepszy na zwiotczałą skórę jest PLEXR. Ja probowalam wszystkiego, cwiczen, masazu, akupunktury... Nic nie pomagalo. Poza tasiemkami na powieki, ale to też max jeden dzień. Czytalam juz opinie o chirurgach, taka bylam zrozpaczona wygladem powieki (nawiasem mówiąc najlepsi plastycy są w Szczecinie, Poznaniu i Polanicy Zdroju). Nie miałam ochoty wychodzić z domu. Dopiero Plex-r mi pomógł. Za jedno oko placilam 500 zl. Szkoda, ze dziala tylko 2 lata. No ale to znasznie tansze i mniej ryzykowne niz skalpel.

Hej! Mam pytanie dotyczace PLEXR wlasnie.... Czy mozecie polecic kogos w Krakowie? Dzieki!

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Ps. Nuta Jasminu, fajny post na blogu- dzieki! eraz jestem juz na 100% zdecydowana

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-02 o 19:10 Powód: Reklama bloga w podpisie.
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 03:23   #48
Nuta_Jasminu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Dziękuję! Cieszę się, że pomogłam.
Nuta_Jasminu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 20:03   #49
justin80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Nie wiem czy jeszcze to kogoś interesuje ale ja robiłam niedawno w Waw.. chyba nie wolno mi tu podać nazwy kliniki, bo dostałam jakiś czas temu upomnienie ale to może chociąz podam nazwisko Pani dotor, bo była rewelacyjna- Aldona Stachura. Przyjmuje w różnych miastach- trzeba ją łapać. Bardzo profesjonalna, rzetelna kobieta i ma cierpliwość do czasem nawet najprostszych pytań. Polecam!
justin80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 21:47   #50
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Robił ktoś ten zabieg we Wrocławiu? Będę wdzięczna za sprawdzone namiary.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 10:13   #51
zinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cześć. Ja jeszcze nie dojrzałam do chirurgii, chociaż pewnie kiedyś się tak skończy. Boję się laserów, bo mam złe doświadczenia w zakresie przebarwień - moja skóra raczej tego nie lubi. W tej chwili stosuję eyematrix - robiłam już 2 zabiegi w odstępach roku. Super działa na dolną powiekę - skóra robi się grubsza i wygładzona, podnosi górną - mogę się pomalować i to mi na teraz wystarcza. To jest nieprzyjemny zabieg - trochę boli, ale jak najbardziej do wytrzymania. pozdrowienia
zinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 21:49   #52
Martad1989
Przyczajenie
 
Avatar Martad1989
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez hjota Pokaż wiadomość
Mi sie marzy plastyka gornych powiek ale mam 21 lat i nie wiem czy nie za wczesnie :P jeszcze poczytamm i moze sie skusze
Ja mam 28 i też bym chciała. Interesowałam się już tematem w klinice, w której robiłam już kilka zabiegów. Chyba w końcu zdecyduję się skonsultować z lekarzem Polecan mi laserową plastykę. Szybciej się ponoć dochodzi do siebie
Martad1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 10:38   #53
karolajna198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Czesc Dziewczyny podobnie jak Wy szukalam czegos nieinwazyjnego jesli chodzi o powieki.Zdecydowalam sie na rf Scarlet. Przekonala mnie do siebie m.in. tym,ze jako jedyna umozliwia przeprowadzenie liftingu okolicy oka na calej powierzchni powiek az po linie rzes. A o to mi najbardziej chodzilo by zrobic zabieg na powiec edolnej i gornej. Nosze szkla kontaktowe i to tez nie mialo znaczenia przy podczas zabiegu.Nie dosc ze zabieg jest bezbolesny to na drugi dzien moglam juz nalozyc make up)

Edytowane przez karolajna198787
Czas edycji: 2017-11-07 o 10:39
karolajna198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 12:32   #54
KillyS1
Przyczajenie
 
Avatar KillyS1
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Ja posiadałam problem z nie domykającą się powieką. Nie korzystałam z laserowego zabiegu. Skonsultowałam się z wieloma specjalistami i został mi polecony Dr Mariusz Kęcik. Poszłam na konsultację, jestem po zabiegu i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Warto odwiedzić jego gabinet i skorzystać z konsultacji i porady co warto zrobić
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."Marilyn Monroe
KillyS1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 20:41   #55
Nunio85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Jakiś czas temu mój bliski przyjaciel zapytał o takie zabiegi w okolicach Wrocławia. Czytałam kilka zapytań ale nie doszukałam się odpowiedzi więc pozwolę sobie zadać pytanie raz jeszcze - może ktoś/coś? Mam swój sprawdzony szpital ale niestety do tej pory nie udało mi się potwierdzić czy zabieg jest tam wykonywany i kto to dokładnie robi zawsze coś..
Nunio85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 07:47   #56
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez Nunio85 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu mój bliski przyjaciel zapytał o takie zabiegi w okolicach Wrocławia. Czytałam kilka zapytań ale nie doszukałam się odpowiedzi więc pozwolę sobie zadać pytanie raz jeszcze - może ktoś/coś? Mam swój sprawdzony szpital ale niestety do tej pory nie udało mi się potwierdzić czy zabieg jest tam wykonywany i kto to dokładnie robi zawsze coś..
Polecam chiroplastyke we Wrocławiu. Robiłam i jestem zadowolona. Tyle że robiłam cięcie, nie laser.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 11:55   #57
Nunio85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Polecam chiroplastyke we Wrocławiu. Robiłam i jestem zadowolona. Tyle że robiłam cięcie, nie laser.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

A czy po cięciu dłużej dochodzi się do siebie niż po laserze? Domyślam się, że tak ale chodzi mi o praktyczną stronę tego wyboru.
Nunio85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 10:15   #58
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Cytat:
Napisane przez Nunio85 Pokaż wiadomość
A czy po cięciu dłużej dochodzi się do siebie niż po laserze? Domyślam się, że tak ale chodzi mi o praktyczną stronę tego wyboru.
Nie mam pojęcia jak to jest z laserem. W wypadku tego zabiegu jak dbasz o siebie to myślę, że po tygodniu powinno być ok. Ja niestety mialam przygodę, ale tak trochę na właśnie życzenie. Tydz po zabiegu pojechałam na urlop niby chodzilam w okularach, alepo jednym slonecznym dniu powieki zrobily mi się fioletowe, lekarz od razu wiedział w czym rzecz, za dużo słońca na nie zagojone do.konca powieki. Myslalam, że okulary z filtrem będą wystarczająca ochroną i pewnie by tak bylo gdyby okulary miały filtr.. to przestroga nie zawsze drogie okulary posiadają filtry, przekonałam się o tym na własnej skórze.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 18:28   #59
Tepala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowa plastyka powiek !?

Witam Gorąco
Tepala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 19:28:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.