Fryzjer w Rzeszowie - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 14:43   #751
olka61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ponawiam prośbę...
Napiszcie coś odnośnie salonu ORGANZA na ul. Bernardyńskiej, chodzi mi dokładnie o fryzurę ślubną i makijaż czy warto i na jakim poziomie są ich usługi bo np. metamorfozy w Nowinach wyglądają całkiem ciekawie
Z góry dziękuję
olka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:06   #752
niezazdrosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki salon w Rzeszowie-niedrogi.

Cytat:
Napisane przez lubiewakacje Pokaż wiadomość
Właśnie przypadkowo znalazłam to co piszesz o Przemku i tak się uśmiałam, że aż się zarejestrowałam żeby odpisać. Mam zgoła odmienne zdanie o tym fryzjerze, jako jego BYŁA klientka!!! Fakt, kolorysta z niego niezły i bardzo DOKŁADNY (niestety tylko raczej na ciemnych włosach - blondów raczej unika). Ale o technikach fryzjerskich pojęcia o dużego nie ma, obcina słabiutko. Szkolenia w Londynie nie podniosły za wiele umiejętności - dałam się niestety skusić. I to co trzeba wysłuchać w trakcie usługi - Pan uwielbia się przechwalać i krytykować konkurencję, a nie widzi własnych/sporych braków.
Witaj.Myślę że wcale nie znasz Przemka.Także się zarejestrowałam aby Tobie odpisać.Nie sądzę abyś kiedykolwiek korzystała z jego usług.Kilka lat temu nie był mocny w cięciu i sam mówił o tym otwarcie,ale teraz jest równie dobry jak w koloryzacji.Nie krytykował innych tylko brał się za włosy po innych fryzjerach[myślę,że jestes jedną z nich] i prowadził je,przede wszystkim blondy!Dzięki niemu mogłam zapuścić włosy bez ciągłego obcinania spalonych włosów jak to robią inni fryzjerzy.Poza tym osobwość Przemka dodaje ludziom energii,wierzę że uda się mu otworzyć salon,nie mogę się doczekać!! Obstawiam ,że jesteś fryzjerką,gdyż jest wiele jadu i zazdrości w tym co piszesz,a przede wszystkim braku prawdziwych info na jego temat.Może czas się u niego podszkolić?spróbuj. Albo jesteś wrednym babskiem oczerniając Przemka bez powodu,ale myśle że dzięki Twojej pseudoreklamie - wiele osób zechce go poznać. Przemek miał salon prawie 4 lata na termin trzeba było umawiać się miesiąc lub dwa wcześniej wiec chyba już zrozumiałaś że piszesz nieprawde.Przemku zostaw Londyn i wracaj do nas! Marta i Iza
niezazdrosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:27   #753
paulisiap21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dziewczyny gdzie w Rzeszowie mogę sobie trwale wyrostować włosy w rozsądnej cenie?
paulisiap21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 05:46   #754
Madziula296
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Z tego co wiem to w Ce-Ce na ul bernardyńskiej zabieg kosztuje 500zł i trwałość masz ponoć gwarantowaną na 5 miesięcy .
Pozdrawiam
Madziula296 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 15:18   #755
serijka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: RZESZÓW
Wiadomości: 11
dobry fryzjer najchętniej kolorysta rzeszów

Hejka szukam w rzeszowie naprawde godnego zaufania koloryste ktory dobierze mi odpowiedni kolorek włosów kogo polecacie ? czekam na porady
serijka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:55   #756
marzycielka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ja byłam w studio GOYA Małgorzaty Karasińskiej, na farbowaniu i strzyżeniu i muszę powiedzieć, że pierwszy raz wyszłam zadowolona od fryzjera, zwykle miałam ochote się popłakać, p. Gosia wysłuchała mnie czego chce, cały czas konsultowała się ze mną, także miło wspominam wizyte i właśnie będę się umawiać na następną. Cena 220 zł za farbowanie [2 kolory] + strzyżenie na długich włosach
marzycielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:08   #757
prodigi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ma ktoś namiary do Bartka, który pracował w SOHO w Graffice?
Mail, nr tel, nazwisko?
prodigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 10:56   #758
serijka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: RZESZÓW
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez flawless2903 Pokaż wiadomość
a na długich czy krótkich włosach?
na krotkich
serijka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 08:19   #759
Gwiazdka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 604
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez paulisiap21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Rzeszowie mogę sobie trwale wyrostować włosy w rozsądnej cenie?
siostra prostowala na placu wolnosci i utrzymalo się to jej pol roku
__________________


Gwiazdka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:55   #760
apres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Hej dziewczyny. Mam wielki problem. Od 5 lat mieszkam w Krakowie, ale ślub (już za pół roku) biorę na podkarpaciu. Przeczytałam cały wątek, ale nie widzę aktualnych informacji co do najlepszego fryzjera do ślubnych fryzur w Rzeszowie.

Proszę was bardzo o jakieś sugestie. Poszukuję kogoś, kto zrobi mi fryzurę ślubną w Rzeszowie. Błagam, jestem w kropce. Jaki salon jest najlepszy?
apres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:39   #761
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Hej

Mam pytanie, może znacie jakiś salon który jest otwarty w niedziele? Ah, byłam pewna że mój ulubiony Glamour jest czynny, a okazało się że nie ...

Dzięki z góry
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 18:38   #762
LorVlada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez prodigi Pokaż wiadomość
Ma ktoś namiary do Bartka, który pracował w SOHO w Graffice?
Mail, nr tel, nazwisko?
aaaaaa przeraziła mnie ta wiadomość a własnie planowałam kolejną wizyte, ostatnio byłam jakieś 4 tygodnie temu i nic nie wskazywało na to, że Bartka zwolnią (to raczej mało prawdopodobne bo do niego trzeba było sie zapisywac i klientów to on miał chyba najwięcej) pewno sam sie zwolnił tak czy inaczej dołączam sie do prodigi...jęsli ktoś ma do niego nr maila nazwisko albo cokolwiek o nim wie co sie z nim dzieje gdzie teraz pracuje niech da znac to dla mnie ważne prosze
LorVlada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 06:43   #763
Cold Princess
Raczkowanie
 
Avatar Cold Princess
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

A była któraś z Was w atelier La Provocation na sikorskiego? Jak opinie, fajnie scinają czy nie...?
Cold Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:48   #764
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cześć dziewczyn to i jak podzielę się z Wami opinią na temat pana Damiana. Byłam tam przed świętami na farbowaniu. Na wizytę czekałam chyba 5 dni. Na swoją kolej musiałam czekać z 15 minut dłużej no ale to nic. Wychodząca pani rzuciła hasło do Damian, że teraz na rudo niech mnie farbnie. hahaha. Rudy to był ostatni kolor z jakim akurat chciałam wyjść z salonu. No i nie uwierzycie Damian stwierdził, że akurat właśnie rudy będzie mi najbardziej pasował. Nie jakaś tam marchewka tylko delikatny jasny rudy. No cóż jakoś się zgodziłam. Farbę nakładała mi pomocnica. Trochę sie zdziwiłam bo skoro ide do Damiana to on powinien sie tym zając tym bardziej, że miałam swoje włosy w kolorze blond z pasemkami i po 2 minutach nakładania dostała opierdziel, że powinna mi nałozyć na te blond pasemka jakąs farbę ochronna czy coś, nie znam się dokładnie na tym;p. Samo strzyżenie suuuuuper. Zależało mi tylko na podcięciu końcówek i grzywki. Ale musze przyznać, że jest bardzo dokładny w tym p. Damian. Ścinał chyba ze 40 minut. Po 2 godzinach wyszłam z salonu zadowolna. w słońcu okazało się, że blond pasemka mają odcień różowy, jednak kolor spłukał się po kilkunastu myciach i został taki nijaki. Więc ogólnie jestem średnio zadowolona.

ŚCINANIE -tak- FARBOWANIE -nie -
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:19   #765
nanuka_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Do osób, które pytają o Bartka z SOHO... Możecie go znaleźć w salonie Villa Park na Rejtana 36.
Pozdrawiam

Edytowane przez nanuka_007
Czas edycji: 2011-02-17 o 00:12
nanuka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:20   #766
marzycielka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez apres Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam wielki problem. Od 5 lat mieszkam w Krakowie, ale ślub (już za pół roku) biorę na podkarpaciu. Przeczytałam cały wątek, ale nie widzę aktualnych informacji co do najlepszego fryzjera do ślubnych fryzur w Rzeszowie.

Proszę was bardzo o jakieś sugestie. Poszukuję kogoś, kto zrobi mi fryzurę ślubną w Rzeszowie. Błagam, jestem w kropce. Jaki salon jest najlepszy?

Jeśli chciałabyś mogę polecić moją dobrą znajomą, fryzury robi bajeczne nie bierze za to dużo kasy, jest fryzjerką, lecz cięcie i farbę odradzam, najładniej czesze i co najważniejsze lubi to robić
marzycielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:34   #767
aaaannnkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cześć,
Ja również chciałabym się podzielić opinią na temat "fryzjera" z ul. Okrzei-pana Damiana. Poszłam, ponieważ poleciła mi go koleżanka i na dodatek przeczytałam dobre opinie na niniejszym forum. Włosy miałam długie, prawie do połowy pleców. Chciałam je pofarbować i pozbyć się zniszczonych końcówek. Nie zależało mi, żeby włosy zostały bardzo długie, więc gdy siadłam na fotel wskazałam konkretny kolor i poprosiłam o jedno: żeby moje włosy dało się związać w kucyka; ciąć mógł jak chciał. Włosy pofarbowała mi jego przesympatyczna asystentka-z koloru jestem bardzo zadowolona. Natomiast cięcie to po prostu KOSZMAR!!!! Obciął mnie na krótko, a o związaniu włosów będę mogła pomyśleć za jakieś 1,5 roku. Najpierw przyciął je do ramion, i potem zaczął cieniować w jakiś dziwny sposób, ponieważ najdłuższe włosy jakie zostały to ok. 10 cm, a najgorsze, że dosłownie połowę z nich (na całej głowie) obciął na 3cm, tłumacząc, że się będą puszyć. Szkoda tylko, że nie zauważył, że mam cieniutkie włosy. Po wyjściu wyglądałam jakbym miała "3 pióra" na głowie. Wziął 200 zł...
To pewnie jedyny negatywny wpis na jego temat, ale uważam, że powinnyście wiedzieć, że dla mnie to jest człowiek, który nie szanuje włosów klientek. Jak już nie umiałściąć długich włosów tak, żeby dało się je związać a za razem by były ciekawe, to mógł po prost podciąć końcówki, a nie oszpecać mnie. Reakcja rodziny i znajomych: Kto ci to zrobił!? Masakra!! W konsekwencji przedłużyłam włosy, co kosztowało mnie oszczędności, które chciałam przeznaczyć na wakacyjną wycieczkę za granicę.
Życzę trafnych wyborów!!!
aaaannnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 08:35   #768
Madziaaaaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ja ponowię pytanie, wiecie ile kosztuje farbowanie, jeden kolor na króla augusta w vogu? W ogóle czy warto się tam wybrać w tej sprawie, jeśli tak, to do kogo? Na ścięciu kiedyś byłam u P. Gosi, i byłam bardzo zadowolona.
Madziaaaaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:16   #769
ank_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ja byłam u pani Uli. Super doradza i dobiera kolory. Koszt to chyba tam drogo jest, bo za pasemka jeden kolor dałam chyba 70 zł.

Aha. Farba super wytrzymała. Pół roku była. Tylko stopniowo jaśniała.
__________________
30 XII 2009 - Mi uklęknął w śniegu
28 V 2011 -
z moim Mi na zawsze

http://s10.suwaczek.com/20110528021123.png
ank_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 11:10   #770
Ewela7
Raczkowanie
 
Avatar Ewela7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez apres Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam wielki problem. Od 5 lat mieszkam w Krakowie, ale ślub (już za pół roku) biorę na podkarpaciu. Przeczytałam cały wątek, ale nie widzę aktualnych informacji co do najlepszego fryzjera do ślubnych fryzur w Rzeszowie.

Proszę was bardzo o jakieś sugestie. Poszukuję kogoś, kto zrobi mi fryzurę ślubną w Rzeszowie. Błagam, jestem w kropce. Jaki salon jest najlepszy?
Hejhej!! Dołączam sie do poszukiwań rzeszowskiego fachowca w wykonaniu fryzur ślubnych
__________________
.............
Ewela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:17   #771
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

a mógłby mi ktoś polecić dobrego fryzjera z salonu SOHO, i w którym salonie pracuje
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:26   #772
serijka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: RZESZÓW
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

dobry fryzjer ja jeszcze na takiego nie trafiłam. a był ktoś u marcina kasprzaka na krakowskiej? w sensie czy ktorąś z was dobrze ściął zafarbował? bardzo chce tam pójść.dzięki za odpowiedzi
serijka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:35   #773
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez serijka98 Pokaż wiadomość
dobry fryzjer ja jeszcze na takiego nie trafiłam. a był ktoś u marcina kasprzaka na krakowskiej? w sensie czy ktorąś z was dobrze ściął zafarbował? bardzo chce tam pójść.dzięki za odpowiedzi
To ja się podepnę pod pytanie. Ciekawe jakie ma ceny, bo nie wiem czy mnie stać
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:33   #774
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

i ja mam to samo pytanie...
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:50   #775
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez sabik86 Pokaż wiadomość
a mógłby mi ktoś polecić dobrego fryzjera z salonu SOHO, i w którym salonie pracuje

tu wyżej dziewczyny z tego co zrozumiałam polecają p.Bartka który obecnie jest w Villa w Conresie na Rejtana, niedługo sama go pójdę wypróbować bo do końca marca mam zniżkę do villa hihi.
A ja chciałam zapytać jeszcze o p.Mateusza czyli mojego faworyta z Rebell, ile za farbowanie bierze ?
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 07:48   #776
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dziewczynki kochane, polecicie jakiegoś dobrego fryzjera, który ładnie farbuje włoski na kolor blond??? Proszę o pomoc
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:50   #777
Klientka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Polecić można naprawdę kilku - ja ostrzegę Cię tylko przed Ce Ce RZESZÓW, KRAKOWSKA w Nowym Świecie - do pierwszej lepszej praktykantki iść niż tam i nie jestem pierwszą osobą, która to mówi - niestety nie chciałam czekać i skusiłam się na nich - bo to znana marka i wogóle - Duuuuuuuży błąd - NIGDY WIĘCEJ
Klientka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:25   #778
malenka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: dobru fryzjer-rzeszów

Cytat:
Napisane przez fiona80 Pokaż wiadomość
Szukam dobrego fryzjera w Rzeszowie, który obetnie mnie tak że będę miała fajną fryzurę nawet po umyciu(a to nie jest takie proste gdyż nie mam prostych , gładkich włosów ale faliste ze skłonnością do puszenia...HELP)
Serdecznie odradzam fryzjera w galerii rzeszow (galeria agora na ul. Slowackiego)- ten salon naprzeciw apart... jezeli chodzi o fryzure to pozostawia wiele do zyczenia... kolor bardzo szybko sie zmywa a CENY KOMPLETNIE ODERWANE OD RZECZYWISTOSCI!!!!!!!!!! dodatkowo przy umawianiu sie na wizyte Pani uprzejmie poinformowala ze cena nie przekroczy 200 zl, a zaplacilam

ZA JEDEN KOLOR I SCIECIE 315 ZL... Pani z usmiechem na twarzy wyjasnila ze tyle poszlo farby!!

dla mnie zenada, oszustwo i brak profesjonalizmu... kolezanka miala podobne przejscia!
malenka1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:14   #779
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

ja mam zniżkę do SOHO i chcę ją wykorzystać a nie wiem czy iść w ciemno do pierwszego lepszego, do którego mnie zapiszą czy do jakiegoś konkretnego
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 20:32   #780
kurczack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Hej Dziewczyny. Ja też chcę się wybrać do fryzjera. Mam bardzo mizerne włosy i siwieję więc muszę pokolorować. Nie jestem z Rzeszowa ale chciałabym trafić do dobrego fryzjera, który być może dokona cudu na mojej głowie. Ostatnio polecono mi fryzjera, który niedawno otworzył swój salon mam numer na komórkę nazywa się Mateusz Marek i też ponoć fajnie ścina i farbuje, więc chyba skuszę się na niego no chyba, że ten Bartek z villa park. Ja przeważnie chodzę w kucyku i zależy mi w sumie bardziej na fajnym naturalnym kolorku niż samym ścięciu. Będę wdzięczna za rady. Pozdrawiam
kurczack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.