pomóżcie mi proszę:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-28, 11:44   #1
martyna_buziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Unhappy

pomóżcie mi proszę:(


gdy mam okres zawsze boli mnie wszystko od środka brzuch tak na dole nie moge funkcjonowac czasem mam takie skurcze ze nie moge sie poruszyc wiem ze musze isc do lekarza ale strasznie sie boje czy bedzie mnie badał tak ręką od środka?? boje sie ze wyjdzie na jaw ze nie jestem dziewicą czy na usg tez moze wyjsc ze juz to zrobiłam?? bardzo prosze pomozcie moja mama niewie ze współrzyje ze swoim chłopakiem boje sie ze jak ze mną pojdzie do lekarza to sie dowie ja nie chcm prosze pomozcie mi
martyna_buziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:48   #2
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

Tak, będzie Cię badał od środka, na szczęście nie całą ręką Lekarz z pewnością też zapyta Cię czy rozpoczęłaś już współżycie, ale nawet jeśli mama pójdzie z Tobą do lekarza, to raczej nie powinno jej być w trakcie samego badania w gabinecie.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:49   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

Jak nie jestes dziewica to bedzie Cie badal normalnie , i nie boj sie reki do srodka Ci lekarz nie włozy najwyzej palca poza tym ze nie jestes dziewica to musisz od razu powiedziec przy rozmowie przed badaniem nie chcesz zeby sie mama dowiedziala ? pogadaj z lekarzem.. przeciez mama podczas badania bedzie na korytarzu etc , wiec tajemnica lekarska obowiazuje
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:50   #4
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

To, że ne jesteś juz dziewicą wyjdzie na 100%. Pozatym, takie pytanie zada Ci lekarz przed badaniem. Ale pamiętaj, że lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, i ne powie Twojej mamie co i jak. Przeciez do gabinetu nie wejdziesz z mamą.

A co do badania, to żeby lekarza mógł stwierdzić czy wszystko OK musi Ci TAM włozyć palca, ale zrobi to napewno bardzo delikatnie.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:53   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

A czego tu sie wstydzic ze uprawiasz sex? lekarzowi nic do tego ,wstyd to robic to bez zabezpieczenia i wstydem jest nie dbac o siebie.
lekarz od razu rozpozna przy badaniu ze nie jestes dziewica wiec na to nie ma rady.

masz odwage bawic sie w dorosla osobe to wez sie w garsc i badz dorosla na 100% idz do lekarza.

Lekarz musi cie zbadac i recznie i poprzez usg aby okreslic przycyzny bolu brzucha ,moze dzieje sie cos niepokojacego ?a moze taka twoja natura ,przepisz ci leki przeciwobolowe,warto tez pogadac na temat antykoncepcji.

Jesli nie chcesz ,nie mozesz z mama pogadac na ten temat to bardzo przykre swoja droga ,idz do lekarza z chlopakiem ,kolezanka lub sama.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 12:03   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

wspolzyjesz a wstydzisz sie badania???dziiwnee ,W takirm razie idz do kobiety,poza tym niewiadomo czy bedziesz miec USG
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 12:14   #7
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

Cytat:
Napisane przez martyna_buziak Pokaż wiadomość
boje sie ze wyjdzie na jaw ze nie jestem dziewicą czy na usg tez moze wyjsc ze juz to zrobiłam?
no To jest pewne.

Dziwi mnie czasem dojrzalosc na jedno niedojrzalosc na drugie - na sex dorosli na ginekologa nie.
Wykorzystaj te okazje nie tylko na skontrolowanie stany zdrowia ale takze porozmawiaj o antykoncepcji. Pewnie sie przyda.
Mama - raczej nie powinna sie dowiedziec a nawet jesli sie dowie - znow kwestia dojrzalosci - dorosla bylas na sex to badz dorosla by stawic czola ewentualnym konsekwencjom. Zreszta co mama moze zrobic? pogada sobie... bo przeciez nie zabroni ci ogladac wieczorynek...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 12:29   #8
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: pomóżcie mi proszę:(

A po co Ci mama u ginekologa moze jeszcze ma wejsc z Toba do gabinetu i patrzec sie jak Cie lekarz bada??? Jak jestes zaziebiona i idziesz do lekarza to tez z mama??? dziewczyna ktora nie rozpoczela wspolzycia tez moze byc badana wiec jakei to ma znaczenie czy jestes czy nie.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.