Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 18:54   #1321
dusson
Przyczajenie
 
Avatar dusson
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

No to super że mogę DZIĘKI !
No właśnie tak myślałam żeby z Ewą ćwiczyć plus chodzić na basen i na aerobiki ( strasznie mi się podobają :P )
Hehe no tak chudzinka ale tak naprawdę będę się cieszyć z 55 kg ;P
__________________
Walka o zdrowe włosy i cerę !

Dbanie o włosy rozpoczęte pół roku temu !
-Zero prostownicy i zzero farbowania

Walka o zdrową cerę rozpoczęta miesiąc temu !


Walka o wymarzoną wagę ! ^^

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50 !
dusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:01   #1322
Lamciak
Raczkowanie
 
Avatar Lamciak
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 311
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez dusson Pokaż wiadomość
No to super że mogę DZIĘKI !
No właśnie tak myślałam żeby z Ewą ćwiczyć plus chodzić na basen i na aerobiki ( strasznie mi się podobają :P )
Hehe no tak chudzinka ale tak naprawdę będę się cieszyć z 55 kg ;P
widzę, że mamy praktycznie taką samą drogę do pokonania!
__________________
[SIZE="1"]Wzrost: 164cm
65,4-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Lamciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:09   #1323
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

13 km stacjonarnego za mną
A przed była duża porcja sałatki
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:14   #1324
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
melduje 6. dzień Insanity, dziś czułam się poniewierana po podłodze.... ale jaką miałam dumę jak go ukończyłam

dobrej niedzieli Laseczki, jutro po szkole się odezwę
a masz link?
Bo ja ciagle czegoś szukam.
A słyszałam że to bdb jest

ja dzisiaj spróbuje znów skalpel, ale nie wiem czy nie powinnam dzisiaj odpuścić bo miesnie mnie bardzo bolą po wczorajszym,
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:19   #1325
withoutme19
Przyczajenie
 
Avatar withoutme19
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 27
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cześć dziewczyny..;] Jak dawno tutaj nie zaglądałam! Widzę, że wszystkie dalej zdeterminowane- jedne troche bardziej, drugie troche mniej, ale jedno wiem sama po sobie nie warto się załamywać raz wyjdzie lepiej raz gorzej i mimo, że czasem przesadzi się z jedzeniem czegoś kalorycznego to nie znaczy, że zaraz możemy iść po to kolejny raz do lodówki, bo już cały dzień dity że tak brzydko powiem poszedł się ☠☠☠*ć, a ćwiczenia w tym dniu nie mają już sensu i zaczniemy od jutra. Ja dzisiaj mimo tego, że nie zrobiłam całego killera wiem, że będzie z dnia na dzień coraz lepiej. Aaaa i jeszcze jedno mogę Wam polecić z czystym sumieniem http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:43,s:0,i:222 jest dosyć drogi w porównaniu do innych, ale dosłownie po jednej kromce tego chleba jesteś pełna i daje taki sam efekt jakbyś zjadła 3-4 białego..;] Spróbujcie a nie pożałujecie, bo nie dość, że zdrowy to ma mało kalorii..;]]
withoutme19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:26   #1326
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez withoutme19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny..;] Jak dawno tutaj nie zaglądałam! Widzę, że wszystkie dalej zdeterminowane- jedne troche bardziej, drugie troche mniej, ale jedno wiem sama po sobie nie warto się załamywać raz wyjdzie lepiej raz gorzej i mimo, że czasem przesadzi się z jedzeniem czegoś kalorycznego to nie znaczy, że zaraz możemy iść po to kolejny raz do lodówki, bo już cały dzień dity że tak brzydko powiem poszedł się ☠☠☠*ć, a ćwiczenia w tym dniu nie mają już sensu i zaczniemy od jutra. Ja dzisiaj mimo tego, że nie zrobiłam całego killera wiem, że będzie z dnia na dzień coraz lepiej. Aaaa i jeszcze jedno mogę Wam polecić z czystym sumieniem http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:43,s:0,i:222 jest dosyć drogi w porównaniu do innych, ale dosłownie po jednej kromce tego chleba jesteś pełna i daje taki sam efekt jakbyś zjadła 3-4 białego..;] Spróbujcie a nie pożałujecie, bo nie dość, że zdrowy to ma mało kalorii..;]]
uwielbiam te chleby tylko szkoda,ze takie drogie
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:31   #1327
withoutme19
Przyczajenie
 
Avatar withoutme19
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 27
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Dokladnie to jedyny chleb, który mi smakuje z ciemnych i ma z nich wszystkich najmniej kalorii...;] Wiem- cena, ale sama wiesz jeśli go jadłaś, że jest tego warty, bo mi wystarcza na około tydzień, bo jesz go mało, a czujesz, że zjadłaś 4 kanapki..
withoutme19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 19:38   #1328
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez withoutme19 Pokaż wiadomość
Dokladnie to jedyny chleb, który mi smakuje z ciemnych i ma z nich wszystkich najmniej kalorii...;] Wiem- cena, ale sama wiesz jeśli go jadłaś, że jest tego warty, bo mi wystarcza na około tydzień, bo jesz go mało, a czujesz, że zjadłaś 4 kanapki..
to fakt aczkolwiek ja z ciemnych chlebów lubie wszystkie a szczegolnie żytnie
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:40   #1329
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
to fakt aczkolwiek ja z ciemnych chlebów lubie wszystkie a szczegolnie żytnie
Ja też lubię
Już się przyzwyczaiłam do tej diety i coraz bardziej mi się podoba
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:41   #1330
withoutme19
Przyczajenie
 
Avatar withoutme19
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 27
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Ja strasznie nie lubie i ciężko mi zawsze było się na nie przestawić i broniłam się przed tym jak tylko mogłam..;D już wolałam nie jeść wgl chleba niż zjeść ciemny..;D
withoutme19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:50   #1331
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Ja też lubię
Już się przyzwyczaiłam do tej diety i coraz bardziej mi się podoba
ja tez zaczynam sie coraz lepiej czuc,aj lubie to uczucie
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:20   #1332
Lamciak
Raczkowanie
 
Avatar Lamciak
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 311
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

czy tylko ja, pomimo kolacji, zaczynam czuć małego głoda wieczorem? jest to dość drażniące, gdyż uczucie głodu źle na mnie działa - ssanie/"palenie"/ból żołądka, czasem bóle głowy, rozdrażnienie. jest ktoś, kto ma podobnie? jeżeli tak, to jak sobie radzicie? jecie coś, czy może wytrzymujecie do śniadania?
__________________
[SIZE="1"]Wzrost: 164cm
65,4-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Lamciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:21   #1333
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Lamciak Pokaż wiadomość
czy tylko ja, pomimo kolacji, zaczynam czuć małego głoda wieczorem? jest to dość drażniące, gdyż uczucie głodu źle na mnie działa - ssanie/"palenie"/ból żołądka, czasem bóle głowy, rozdrażnienie. jest ktoś, kto ma podobnie? jeżeli tak, to jak sobie radzicie? jecie coś, czy może wytrzymujecie do śniadania?
może za mało jesz w ciagu dnia?
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:22   #1334
wiolawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 30
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

ja tak niestety mam... przeokropne uczucie, bo mnie dodatkowo zbiera na wymioty... przeważnie piję sok pomidorowy 1szkl. pomaga....
wiolawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:26   #1335
Lamciak
Raczkowanie
 
Avatar Lamciak
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 311
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
może za mało jesz w ciagu dnia?
właśnie nie. jem 1500 kcal czasem 1600, nie chodzę głodna, nie żyję samymi sałatkami. wcześniej zawsze coś przegryzałam (najczęściej słodycze, słone przekąski ), a teraz sama nie wiem. nie chcę, żeby to, na co pracuję cały dzień, poszło na marne

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolawa Pokaż wiadomość
ja tak niestety mam... przeokropne uczucie, bo mnie dodatkowo zbiera na wymioty... przeważnie piję sok pomidorowy 1szkl. pomaga....
hmm.. szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek piła sok pomidorowy. może wybiorę się do sklepu i spróbuję. dzięki
__________________
[SIZE="1"]Wzrost: 164cm
65,4-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Lamciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:27   #1336
wiolawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 30
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

wiesz... próbować warto różnych sposobów... niestety na każdego działa coś innego, ale może akurat i Tobie pomoże:
wiolawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:35   #1337
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dałam radę tylko 20 minut stacjonarnego + 50 brzuszków + 30 pompek przy biurku (pracują tylko ręce) + 12 przyklęknięć na jedną nogę i 12 na drugą (świetnie wyrabia uda i pośladki!). Nie chciałam się katować, więc na razie koniec. Potem może pokręcę niewidzialnym hula-hop i poskaczę na skakance No i parę brzuszków zrobię jeszcze.

Jakoś nie odczuwam lepszego samopoczucia po tych dzisiejszych ćwiczeniach... @ zrobiła się intensywniejsza i brzuch boli bardziej Umieram. A tabletkami się już szprycować nie będę.
brawa za ćwiczenia
ale bidulka z Ciebie, wiem co czujesz...
jak nie chcesz brać kolejnej tabletki to połóż się najlepiej z termoforem na brzuszku-ja tak zawsze robię, to ciepło tak fajnie rozluźnia mięśnie
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:45   #1338
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Kurcze dziewczyny, ja dziś odpuszczam ćwiczenia, nie to ze mi się nie chce, ale tak mnie bolą wszystkie mięsnie, że nie chce nabawić się kontuzji, lepiej z umiarem ale skutecznie, pierwsze 2 tyg, muszę przyzwyczaić ścięgna do pracy. Na razie ćwiczenia co drugi dzień.

Podsumowując dzisiejszy dzie:
1 śniadenie kawa i wieśniak
2 sniadanie kanapka z serem z ciemnego pieczywa
obiad to co było czyli surówka, jakieś tam mięsko i ziemniaki ale bez sosu.
podw: kanapka z szynką
kolacja: znów kanapka jajo i jabłko.

I 2 l wody.
Kupiłam morwę białą w kapsulkach, będe sobie łykać przed obiadem, bo to zawsze najbardziej kaloryczne danie w ciągu dnia, staram sie jesc tak jak zawsze i tak jak reszta domowników, a zwłaszcza obiad. Co prawda u nas makaronów się nie jada, raz kiedyś do rosołu i sphagetti, ale pomimo tego mięsa są smazone. Czy to kotlet czy karkówa czy jeszcze coś innego.
Nie chcę robić ostrej diety, zrezygnowałam ze słodkiego, gazowanego, z smieciowego jedzenia, ale obiadów nie zmienie, przynajmniej nie mięs. jem małego ziemniaka, ale jutro może ugotuje kaszę.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:49   #1339
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Dzisiaj siostra miała urodziny i w domowym gronie świętowaliśmy Ale nie przesadzałam. Zjadłam cieniutki kawałek tortu ( tort z gorzkiej czekolady, bez śmietany ani innych takich-dzieło mojej mamy Może nie mial mało kalorii ale,że z gorzkiej czekolady to nawet zdrowszy niż inne słodziarne:P) A poza tym nic więcej ze słodkosci
Na obiad skrzydełko kurczaka, 3 łyżki ryżu i 3 łyżki sałatki a ananasem, kiełkami selera i serem żółtym, do tego były troche jogurtu pomieszanego z majonezem ale trudno:P

na kolacyjkie pół grahamki( krojonej w plastry) każdy plaser z czymś innym m.in pół plasterka schabu ze śliwką domowej roboty, plasterek szynki wieprzowej ( od rodziny z własnego chowu więc bez konserwantów), i plasterek kiełbasy jałowcowej. Do tego marynowana papryka, grzybki i ogórek konserwowy:P Taka kolacyjka to jakieś 300 kcal. Wiem, że nie najchudsze ale kiedyś zjadłabym jescze raz tyle A, że na urodziny zjechala się rodzina nie wypadało siedzieć i tylko siedzieć.

W sumie dzisiaj zmieściłam się w normie bo wyszło 1239 kcal

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość

I 2 l wody.
Kupiłam morwę białą w kapsulkach, będe sobie łykać przed obiadem, bo to zawsze najbardziej kaloryczne danie w ciągu dnia, staram sie jesc tak jak zawsze i tak jak reszta domowników, a zwłaszcza obiad. Co prawda u nas makaronów się nie jada, raz kiedyś do rosołu i sphagetti, ale pomimo tego mięsa są smazone. Czy to kotlet czy karkówa czy jeszcze coś innego.
Nie chcę robić ostrej diety, zrezygnowałam ze słodkiego, gazowanego, z smieciowego jedzenia, ale obiadów nie zmienie, przynajmniej nie mięs. jem małego ziemniaka, ale jutro może ugotuje kaszę.
Ja nie mam wyjścia co do obiadów bo nie ja gotuje A że mama też jest na diecie ŻM to wymysla coś mniej kalorycznego np. krupnik na skrzydełkach Z resztą porcje obiadowej są mniejsze. A kotlet schabowy smażymy tylko dla siostry i taty, my z mamą jemy gotowany w sosie z cebulki i kostki bulionowej.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 20:54   #1340
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Dzisiaj siostra miała urodziny i w domowym gronie świętowaliśmy Ale nie przesadzałam. Zjadłam cieniutki kawałek tortu ( tort z gorzkiej czekolady, bez śmietany ani innych takich-dzieło mojej mamy Może nie mial mało kalorii ale,że z gorzkiej czekolady to nawet zdrowszy niż inne słodziarne:P) A poza tym nic więcej ze słodkosci
Na obiad skrzydełko kurczaka, 3 łyżki ryżu i 3 łyżki sałatki a ananasem, kiełkami selera i serem żółtym, do tego były troche jogurtu pomieszanego z majonezem ale trudno:P

na kolacyjkie pół grahamki( krojonej w plastry) każdy plaser z czymś innym m.in pół plasterka schabu ze śliwką domowej roboty, plasterek szynki wieprzowej ( od rodziny z własnego chowu więc bez konserwantów), i plasterek kiełbasy jałowcowej. Do tego marynowana papryka, grzybki i ogórek konserwowy:P Taka kolacyjka to jakieś 300 kcal. Wiem, że nie najchudsze ale kiedyś zjadłabym jescze raz tyle A, że na urodziny zjechala się rodzina nie wypadało siedzieć i tylko siedzieć.

W sumie dzisiaj zmieściłam się w normie bo wyszło 1239 kcal

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------



Ja nie mam wyjścia co do obiadów bo nie ja gotuje A że mama też jest na diecie ŻM to wymysla coś mniej kalorycznego np. krupnik na skrzydełkach Z resztą porcje obiadowej są mniejsze. A kotlet schabowy smażymy tylko dla siostry i taty, my z mamą jemy gotowany w sosie z cebulki i kostki bulionowej.
no ja też nie gotuje
niby z tż jesteśmy na swojej kuchni, ale obiady jadamy razem z rodzicami, tak się przyjęło i mi jest nie powiem wygodniej.
Ja obiad gotuje raz w tygodniu na niedziele i tyle. Wtedy mam okazje zrobić chińszczyzne czy indyka czy jeszcze coś tam innego.

ja czasem schabowego oskubię, ale ze świnskiego mięsa nie lubię gotowanego, drobiowe juz tak, więc zawsze odkładam sobie np udko.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:41   #1341
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Witajcie dziewczyny !

Wrocilam po tygodniu u TZ'ta. Waga po swietach i sylwestrze ze 63,0 skoczyla na 65.0 dodam tez ze za 2 dni mam @ i to tez sie przyczynia.

Cos mnie tu ominelo ?
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:41   #1342
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Na kolację pożarłam tatara wołowego z jajkiem, cebulką, grzybami i ogórkiem Lubi któraś tatara? no i niestety do tego mała kromka razowca maźnięta margaryną, ale tak delikatnie. Za to pokręciłam jeszcze 2x10min HH w obie strony
To był w sumie całkiem dobry dzień, jak u Was?
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:49   #1343
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Dziewczyny, miałam lenia total i nie zrobiłam skalpelu. No ale... DZIEŃ SIĘ JESZCZE NIE SKOŃCZYŁ Dokończe pakowanie i mam ochotę poćwiczyć

lenka990 ale taki torcik musi być pyszny i super, że z takich składników. czasem lepiej sobie nie odmawiać a zrobić zdrowszą wersję

gomra to nic, że nie ćwiczysz codziennie. lepiej robić co drugi dzień na początku, niż załapać kontuzję i się męczyć potem z nią przez długi czas. zresztą mięśnie muszą odpoczywać, więc na razie rób co drugi dzień, a potem spróbuj np. 2 dni ćwiczeń-dzień odpoczynku itd.
co do Twojego jadłospisu, to ogólnie jest zdrowo, ale mam pare zastrzeżeń:
kolacja powinna być białkowa, zjedz jajo i np. wieśniaka albo jakiś twarożek. jabłko ma cukier (węglowodany), kanapka również. jeśli nie umiesz zrezygnować z pieczywa to spróbuj jakieś lekkie waza albo coś takiego i spróbuj oduczyć się nawyku jedzenia chleba na kolację. a jeśli chodzi o podwieczorek to wtedy może być jakiś owoc albo np. garść orzechów. za dużo tych kanapek (no chyba, że nie masz innego wyjścia, bo nie ma Cie w domu). oczywiście uwagi z troski, nie ze złośliwości

xTync jak jest @ to wagą się absolutnie nie przejmuj . ja miałam przed @ 74,5 a na drugi dzień (jak @ przyszła) 76,5, a jadłam normalnie ale waga już wróciła do normy, także polecam ponowne zważenie po tych okropnych dniach
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km

Edytowane przez anns_
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:52
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:52   #1344
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

U mnie koniec imprezki, wypiłam tylko kapke wiśnióweczki a jedzonko to dietetyczna sałatka. Mam pieniądze na hantle , jutro poszperam i zamawiam

Powtórze to jeszcze raz jesteście niemożliwe z tym pisaniem , biore się za nadrabianie.

Z ćwiczeń poza Jillian doszło jeszcze 30 min stacjonarnego. HH musze jeszcze pokręcić

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
gomra to nic, że nie ćwiczysz codziennie. lepiej robić co drugi dzień na początku, niż załapać kontuzję i się męczyć potem z nią przez długi czas. zresztą mięśnie muszą odpoczywać, więc na razie rób co drugi dzień, a potem spróbuj np. 2 dni ćwiczeń-dzień odpoczynku itd.
co do Twojego jadłospisu, to ogólnie jest zdrowo, ale mam pare zastrzeżeń:
kolacja powinna być białkowa, zjedz jajo i np. wieśniaka albo jakiś twarożek. jabłko ma cukier (węglowodany), kanapka również. jeśli nie umiesz zrezygnować z pieczywa to spróbuj jakieś lekkie waza albo coś takiego i spróbuj oduczyć się nawyku jedzenia chleba na kolację. a jeśli chodzi o podwieczorek to wtedy może być jakiś owoc albo np. garść orzechów. za dużo tych kanapek (no chyba, że nie masz innego wyjścia, bo nie ma Cie w domu). oczywiście uwagi z troski, nie ze złośliwości
Co do białkowych kolacji, jest masa ludzi chudnących na kolacji na której je się węgle. Trzeba obserwować organizm. Podobnie jest z 5 posiłkami, jednym wystarczy 3, obserwacja, obserwacja i poznanie tego co danej osobie służy
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 21:53   #1345
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość

xTync jak jest @ to wagą się absolutnie nie przejmuj . ja miałam przed @ 74,5 a na drugi dzień (jak @ przyszła) 76,5, a jadłam normalnie ale waga już wróciła do normy, także polecam ponowne zważenie po tych okropnych dniach
Wiem wiem Powiem wam ze jak bylam w Polsce to sie przerazilam.. Takie pyszne jedzenieeee i jadlam i jadlam ..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:02   #1346
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Na kolację pożarłam tatara wołowego z jajkiem, cebulką, grzybami i ogórkiem Lubi któraś tatara? no i niestety do tego mała kromka razowca maźnięta margaryną, ale tak delikatnie. Za to pokręciłam jeszcze 2x10min HH w obie strony
To był w sumie całkiem dobry dzień, jak u Was?
Nigdy nie jadłam tatara ale czasem mnie kusi, tylko mięsko musi być z pewnego źródła a nie wiem czy u mnie bym znalazła.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dałam radę tylko 20 minut stacjonarnego + 50 brzuszków + 30 pompek przy biurku (pracują tylko ręce) + 12 przyklęknięć na jedną nogę i 12 na drugą (świetnie wyrabia uda i pośladki!). Nie chciałam się katować, więc na razie koniec. Potem może pokręcę niewidzialnym hula-hop i poskaczę na skakance No i parę brzuszków zrobię jeszcze.

Jakoś nie odczuwam lepszego samopoczucia po tych dzisiejszych ćwiczeniach... @ zrobiła się intensywniejsza i brzuch boli bardziej Umieram. A tabletkami się już szprycować nie będę.
Oj Szefowa jak ja Cie przez kolano przełoże aż Kochana, aż. Są ludzie, których jedyną aktywnością jest zmiana kanałów TV a Ty ćwiczysz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lamciak Pokaż wiadomość
Kolacja zjedzona to i ochota przeszła niestety śledzie z suszonymi pomidorami + grahamka. Niezbyt dobre na noc, ale jestem w dużym stopniu uzależniona od tego, co upichcą rodzice. Zresztą nie można sobie wszystkiego odmawiać Zaraz popiję czerwoną herbatą i będzie ok.
Że niby śledź? Ja zrobiłam zapasy i od jutra przez 4 dni będe wam (śmerdziała) pisała na wątku, że śledziki na śniadanie pożeram
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:03   #1347
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
Musze wziac sie do roboty! Bo zdecydowanie przesadzam z jedzeniem (szczegolnie z weglami, jak to ja zreszta ) Nie moge sie nawet zmobilizowac do cwiczen (poza siatkowka) Teraz jestem juz najedzona i w sumie to sączę sobie piwko, a jutro przed poludniem mam meczyk w siatke takze juz nie ta godzina, coby zakwasow sobie nie zrobic, ale to sie juz wnet skonczy, musze sie wziac za siebie, bo dalej tluszczem bede sie obrastac
ja myślę, żeby teraz poćwiczyć, ale troche szalona pora, przysypiam z deka
ja postaram się, jak najmniej węgli na kolacje..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:04   #1348
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

A tak jak już jesteśmy przy śledziach, to jakie jecie? W occie? W pomidorach? Jakieś sałatki? Bo nie sądzę, żeby w oleju :P A mi np w occie w ogóle nie smakują.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:05   #1349
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

ja lubię kaszuby, ale bardzo rzadko jem ale od czasu do czasu można, wszystko dla ludzi
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 22:06   #1350
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
A tak jak już jesteśmy przy śledziach, to jakie jecie? W occie? W pomidorach? Jakieś sałatki? Bo nie sądzę, żeby w oleju :P A mi np w occie w ogóle nie smakują.
Ja nie jem śledzi, ja je żre filety w zalewie octowej, po jednym na śniadanko do 2 kromeczek razowca
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.