Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 07:43   #2521
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wpadam Wam zameldować,że jutro będę mieć cc zapadła dziś decyzja bo od czwartku jestem w szpitalu ze względu na to,że mała nie przybiera na wadze i praktycznie nie mam wód.Dam znać po wszystkim.Trzymajcie kciuki prosze bo jestem przerazona wizją cc..
Powodzenia I nie bój żaby, będzie dobrze. Czekam na wieści
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 07:52   #2522
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

niegrzeczna trzymym kciukipowodzenia


hej.
moja mama pojechała dzis rano...smutno tak jakos
Pola po obudzeniu wołała babcie.


Unas też problem z piciem mleka,nie wiem co sie dziejezawsze mleko było na 1.miejscu a teraz wypije dwa łyki i koniec
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 07:52   #2523
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

kupował ktoś ostatnio komosę ryżową ?
wydawało mi się, że kupowałam opakowanie 250 g za 17 zł a wczoraj mnie zszokowała cena 300 g za 34 zł
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:38   #2524
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

dziweczyn jaką sałatkę zrobić na grilla?
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 09:02   #2525
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dziweczyn jaką sałatkę zrobić na grilla?
klasyka - grecka

lub taką ziemniaczaną z papryką lub ogórkiem i cebulą bardzo ją lubię do mięska
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:39   #2526
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
klasyka - grecka

lub taką ziemniaczaną z papryką lub ogórkiem i cebulą bardzo ją lubię do mięska
konczi a do greckiej dajesz sos z paczki czy sama robisz??
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:04   #2527
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
konczi a do greckiej dajesz sos z paczki czy sama robisz??

podaję albo z oliwą i ziołami lub z sosem czosnkowym bo przyznam ze u nas ona z czosnkowym jest najlepiej jadalna
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 11:24   #2528
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Niegrzeczne kciuki zaciśnięte

Witam się po dwóch dniach. Normalnie znów urwanie głowy. Teraz temat chrzcin, które na 1czerwca mamy zaplanowane. Lokalu jeszcze w 100% nie mamy, w kościele byłam trzy razy i muszę jeszcze jutro iść mając nadzieje, ze wreszcie domkne temat. Wkurza mnie proboszcz...
Dzięki za odpowiedzi w sprawie zwrotów. Oczywiście sukienki nie przyjęli a prawo do zwrotu jest przy zakupach internetowych. A tak, jak sobie sklep chce lub nie. Jedyny plus, udało się wymienić na inna ale bez szału. Nie znicze takich PRL owskich sklepów i obsługi byle wcisnąć klientowi..
Gra zdrowia dla Ciebie.
Więcej nie pa ietam co miałam odpisac
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:55   #2529
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Niegrzeczna trzymamy kciuki!!!!!! Daj znać!!!
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:46   #2530
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wpadam Wam zameldować,że jutro będę mieć cc zapadła dziś decyzja bo od czwartku jestem w szpitalu ze względu na to,że mała nie przybiera na wadze i praktycznie nie mam wód.Dam znać po wszystkim.Trzymajcie kciuki prosze bo jestem przerazona wizją cc..
trzymam mocno! oby wszystko było dobrze
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:52   #2531
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Niegrzeczna trzymam kciuki.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 14:10   #2532
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Byłam u mamci i w Biedrze,kupiłam zachwalaną na wątku biedronkowym szczoteczkę do twarzy,zobaczymy co to za cudo.
Co to za szczoteczka? I jak się sprawdza?

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
ja kupie jej pościel nową ale 100x135 macie taki wymiar ? my mamy mniejszą i chcę większą .... dla niej ...

Dusia też ma etap MAMA - wszystko mama ... ciągle mówi kocham mame i kocham mamusie i znowu kocham mamę i mnie tuli chociaż wczoraj dała mi w kość - pierwszy raz wsadziłam ją do łóżeczka i wyszła z pokoju ... wróciłam jak doliczyłam do 5 ....
Ja mam od początku 100x135 i do łóżeczka jest za duża. Żałuję, że nie kupiłam tej mniejszej. Natomiast do większego- doroślejszego łóżka będzie ok.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Własnie musze iść kupić Mateuszowi majtki, bo jak jest ze mną w domu to pieluchy mu nie zakładam. A ten z gołym tyłkiem nie może latac, bo ciagle tylko ciąga tego pisiora i się nim bawi


Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wpadam Wam zameldować,że jutro będę mieć cc zapadła dziś decyzja bo od czwartku jestem w szpitalu ze względu na to,że mała nie przybiera na wadze i praktycznie nie mam wód.Dam znać po wszystkim.Trzymajcie kciuki prosze bo jestem przerazona wizją cc..
będzie dobrze

Dzień dobry
Ostatnio mnie nie było, ale korzystamy z pogody i przesiadujemy na polu. Z resztą Mały robi straszne awantury jak chcę go zabrać do domu choćby na drzemkę

Byliśmy dzisiaj u lekarza, bo jeszcze go kaszle, a poza tym chciałam żeby tą rączkę obejrzał. Pytał czy jeszcze antybiotyk mam (że niby 2 tydzień mam podawać???) i kazał dalej podawać flegaminę. Rączkę obejrzał i powiedział że tak ma być, nic z tym nie robić, albo się wchłonie albo nie Zastanawiam się nad zmianą pediatry

Przy okazji mieliśmy zahaczyć o dermatologa, ale w środy nie przyjmuje. Może jutro pojedziemy, bo oprócz krost na buzi ma krosty na brzuszku po tych mrówkach czy co to było.

Byliśmy na placu zabaw, K. najbardziej upodobał sobie karuzelę. Nie chciał z niej zejść. Podjechaliśmy od razu do ccc obejrzeć sandałki i kupiłam Krystiankowi fajne z zielonym za 59,99zł.

I chwalę się jakiego mam dżentelmena: siedzi Krystian u mnie na kolanach, bierze moją rękę w swoją, splata nasze palce ze sobą i.... całuje moją dłoń

Wywołałam 660 zdjęć

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Piszecie o pomocy domowej. Ja bym się bała wpuścić obcą osobę do domu pod moją nieobecność. Czasy są jakie są. Tak samo z pilnowaniem dziecka. Ile się słyszy co niańki wyprawiają jak zostają same z dziećmi. Inna sprawa gdy się zna taką osobę, tak jak Gda.

Dużo zdrówka dla chorowitków Gda ja bym Ci radziła wybrać cały antybiotyk. Słyszałąm że jak się nie weźmie tyle co trzeba tylko kilka dni to te pozostałe w organizmie bakterie się uodparniają na niego i potem już nie działa.

Drogie te prezenty na dzień dziecka robicie... Ja zamówiłam książkę Lato na Ulicy Czereśniowej. Wyszło mi 30zł z przesyłką. Mam nadzieję że K. będzie zadowolony, bo teraz uwielbia oglądać obrazki, pokazuje paluszkiem różne elementy i chce żeby mu opowiadać. Myślę żeby mu jeszcze dokupić koszulę w Pepco i tyle. Od dziadków ma dostać coś za 50zł, mam sobie wybrać co. Myślałam nad lego duplo, ale ma tyle zabawek, że nie mam tego wszystkiego gdzie trzymać. Poczekam aż trochę rozwali i na mikołajki dostanie duplo. Dwóm bratanicom TŻta (jedna to jego chrześnica) kupimy namiot za 40zł i jednej może jakąś tanią grę planszową, a drugiej segregator na karteczki. Kupujemy im dlatego, że mieszkają z nami.

Polecicie jakiś dobry krem z filtrem dla dzieci? W tamtym roku mieliśmy z Ziajki i w sumie był taki sobie, strasznie bielił buzię. A orientujecie się jeszcze czy są jakieś preparaty przeciwsłoneczne w formie mgiełki? Tak się zastanawiam, bo ciałko szybciej i łatwiej by było popsikać, niż smarować (K. nie lubi się smarować kremami, a teraz na polu trzeba będzie co jakiś czas to powtarzać).
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:14   #2533
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość


Polecicie jakiś dobry krem z filtrem dla dzieci? W tamtym roku mieliśmy z Ziajki i w sumie był taki sobie, strasznie bielił buzię. A orientujecie się jeszcze czy są jakieś preparaty przeciwsłoneczne w formie mgiełki? Tak się zastanawiam, bo ciałko szybciej i łatwiej by było popsikać, niż smarować (K. nie lubi się smarować kremami, a teraz na polu trzeba będzie co jakiś czas to powtarzać).
Wczoraj widziałam to w rossmannie http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydr...-200-ml,111638
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:16   #2534
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Co to za szczoteczka? I jak się sprawdza?

Byliśmy dzisiaj u lekarza, bo jeszcze go kaszle, a poza tym chciałam żeby tą rączkę obejrzał. Pytał czy jeszcze antybiotyk mam (że niby 2 tydzień mam podawać???) i kazał dalej podawać flegaminę. Rączkę obejrzał i powiedział że tak ma być, nic z tym nie robić, albo się wchłonie albo nie Zastanawiam się nad zmianą pediatry

Polecicie jakiś dobry krem z filtrem dla dzieci? W tamtym roku mieliśmy z Ziajki i w sumie był taki sobie, strasznie bielił buzię. A orientujecie się jeszcze czy są jakieś preparaty przeciwsłoneczne w formie mgiełki? Tak się zastanawiam, bo ciałko szybciej i łatwiej by było popsikać, niż smarować (K. nie lubi się smarować kremami, a teraz na polu trzeba będzie co jakiś czas to powtarzać).
Szczoteczka elektryczna do mycia twarzy,masażu itp,za 20 zł,fajnie się sprawuje
Lekarza zmień,ten jakiś olewający
Spray dla dzieci mam z Avonu.

Ciekawe jak tam Niegrzeczna,pewnie leży plackiem po cc

Chyba muszę juto z Kamciem do lekarza,wrócił z przedszkola z gorączką,pewnie znowu angina bo nic poza tym mu nie dolega...
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:46   #2535
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Co to za szczoteczka? I jak się sprawdza?


Ja mam od początku 100x135 i do łóżeczka jest za duża. Żałuję, że nie kupiłam tej mniejszej. Natomiast do większego- doroślejszego łóżka będzie ok.





będzie dobrze

Dzień dobry
Ostatnio mnie nie było, ale korzystamy z pogody i przesiadujemy na polu. Z resztą Mały robi straszne awantury jak chcę go zabrać do domu choćby na drzemkę

Byliśmy dzisiaj u lekarza, bo jeszcze go kaszle, a poza tym chciałam żeby tą rączkę obejrzał. Pytał czy jeszcze antybiotyk mam (że niby 2 tydzień mam podawać???) i kazał dalej podawać flegaminę. Rączkę obejrzał i powiedział że tak ma być, nic z tym nie robić, albo się wchłonie albo nie Zastanawiam się nad zmianą pediatry

Przy okazji mieliśmy zahaczyć o dermatologa, ale w środy nie przyjmuje. Może jutro pojedziemy, bo oprócz krost na buzi ma krosty na brzuszku po tych mrówkach czy co to było.

Byliśmy na placu zabaw, K. najbardziej upodobał sobie karuzelę. Nie chciał z niej zejść. Podjechaliśmy od razu do ccc obejrzeć sandałki i kupiłam Krystiankowi fajne z zielonym za 59,99zł.

I chwalę się jakiego mam dżentelmena: siedzi Krystian u mnie na kolanach, bierze moją rękę w swoją, splata nasze palce ze sobą i.... całuje moją dłoń

Wywołałam 660 zdjęć

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Piszecie o pomocy domowej. Ja bym się bała wpuścić obcą osobę do domu pod moją nieobecność. Czasy są jakie są. Tak samo z pilnowaniem dziecka. Ile się słyszy co niańki wyprawiają jak zostają same z dziećmi. Inna sprawa gdy się zna taką osobę, tak jak Gda.

Dużo zdrówka dla chorowitków Gda ja bym Ci radziła wybrać cały antybiotyk. Słyszałąm że jak się nie weźmie tyle co trzeba tylko kilka dni to te pozostałe w organizmie bakterie się uodparniają na niego i potem już nie działa.

Drogie te prezenty na dzień dziecka robicie... Ja zamówiłam książkę Lato na Ulicy Czereśniowej. Wyszło mi 30zł z przesyłką. Mam nadzieję że K. będzie zadowolony, bo teraz uwielbia oglądać obrazki, pokazuje paluszkiem różne elementy i chce żeby mu opowiadać. Myślę żeby mu jeszcze dokupić koszulę w Pepco i tyle. Od dziadków ma dostać coś za 50zł, mam sobie wybrać co. Myślałam nad lego duplo, ale ma tyle zabawek, że nie mam tego wszystkiego gdzie trzymać. Poczekam aż trochę rozwali i na mikołajki dostanie duplo. Dwóm bratanicom TŻta (jedna to jego chrześnica) kupimy namiot za 40zł i jednej może jakąś tanią grę planszową, a drugiej segregator na karteczki. Kupujemy im dlatego, że mieszkają z nami.

Polecicie jakiś dobry krem z filtrem dla dzieci? W tamtym roku mieliśmy z Ziajki i w sumie był taki sobie, strasznie bielił buzię. A orientujecie się jeszcze czy są jakieś preparaty przeciwsłoneczne w formie mgiełki? Tak się zastanawiam, bo ciałko szybciej i łatwiej by było popsikać, niż smarować (K. nie lubi się smarować kremami, a teraz na polu trzeba będzie co jakiś czas to powtarzać).

polecam la roche possay, szczegolnie jak maly ma problemy skorne, dobry sklad. http://www.laroche-posay.pl/produkty...olu-p4193.aspx


http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-...i-analiza.html
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:12   #2536
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Byłam dzisiaj na drugim peelingu,wypaliło mi twarz

Lekarz powiedział że jeszcze 2 lub 3 razy i cera będzie idealna
Mam nadzieję

Chociaż i tak już jest poprawa.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:46   #2537
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na drugim peelingu,wypaliło mi twarz

Lekarz powiedział że jeszcze 2 lub 3 razy i cera będzie idealna
Mam nadzieję

Chociaż i tak już jest poprawa.
Jak radzisz sobie ze złuszczającą się skórą?
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:15   #2538
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Witam się
po 8 godzinach pracy na kompie, w domu nawet nie chcę mi się go włączać jeszcze Tż mnie wkurza, od kilku dni ma non stop wąty jakieś do mnie, a wieczorem, zero pomocy z jego strony.
U Antka był dziś lekarz, bo kaszel coraz mocniejszy, całe szczęście nie ma zmian na oskrzelach, tylko katar go podrażnia. Ale musi siedzieć w domu
Niegrzeczna, mocno ściskam kciuki

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
ja mam go jako awaryjny, ale to nie jest typowa mgiełka, tylko trzyba rozsmarować ale fajny, lepszy, niż ta wersja w tubce
Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
polecam la roche possay, szczegolnie jak maly ma problemy skorne, dobry sklad. http://www.laroche-posay.pl/produkty...olu-p4193.aspx


http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-...i-analiza.html
o tak podpisuję się pod poleceniem

a tak w ogóle, jak to jest filtrami? je trzeba, co sezon wymieniać?
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:17   #2539
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość


a tak w ogóle, jak to jest filtrami? je trzeba, co sezon wymieniać?
podobno tak, filtry się ulatniają czy jakoś tak
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 21:40   #2540
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

gda stosujac ten krem Avene Triacnel mocno się filtrujesz?chcialabym sporbowac, a tak nie lubię filtrów.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:46   #2541
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
gda stosujac ten krem Avene Triacnel mocno się filtrujesz?chcialabym sporbowac, a tak nie lubię filtrów.
Mam tylko krem na dzień La Roche Posay Hydraphase z filtrem 30.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:30   #2542
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Znalazłam sposób na to, żeby jaglanka była zjadliwa Dodaję miodu!
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:34   #2543
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Niegrzeczna odezwij się

dziewczyny widziałyście gdzieś fajne majteczki z falbankami z tyłu i skarpetki z koronką??
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:40   #2544
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
[B]
dziewczyny widziałyście fajne majteczki z falbankami z tyłu i skarpetki z koronką??
A co, będziesz tańczyć kankana?

Dzień dobry

Niegrzeczna czekamy z niecierpliwością!

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:11   #2545
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Dzień dobry Nie wyspałam się, Krystian wstał przed 6Pewnie koło 11 padnie
Ale mały ruch na wątku...

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Szczoteczka elektryczna do mycia twarzy,masażu itp,za 20 zł,fajnie się sprawuje
Lekarza zmień,ten jakiś olewający
Spray dla dzieci mam z Avonu.

Ciekawe jak tam Niegrzeczna,pewnie leży plackiem po cc

Chyba muszę juto z Kamciem do lekarza,wrócił z przedszkola z gorączką,pewnie znowu angina bo nic poza tym mu nie dolega...
To chyba będę musiała się w nią zaopatrzyć
Daj znać co Wam lekarz powie.

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
polecam la roche possay, szczegolnie jak maly ma problemy skorne, dobry sklad. http://www.laroche-posay.pl/produkty...olu-p4193.aspx


http://www.srokao.pl/2012/04/filtry-...i-analiza.html
Fajny ten spray, ale strasznie drogi, z tego co widzę ok. 60zł
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:19   #2546
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzień dobry Nie wyspałam się, Krystian wstał przed 6Pewnie koło 11 padnie
Ale mały ruch na wątku...


To chyba będę musiała się w nią zaopatrzyć
Daj znać co Wam lekarz powie.


Fajny ten spray, ale strasznie drogi, z tego co widzę ok. 60zł
Przed 6mówisz..



Nasza codzienność niestety..

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
A co, będziesz tańczyć kankana?
Dobre!
Od rana mam nastrój do niczego. Jestem zmęczona,mam bałagan w domu,dwie sterty ubrań czekają na prasowaniae,nie chcę mi sie gotować obiadu, chcę mi sie spać i płakać..
Hania na drugi tydzień katar i nie przechodzi. Jutro znów idę do lekarza bo coraz bardziej sie martwię
Zuzia biegła,przewróciła sie na stół. Uderzyła chyba noskiem i nie wieo czy jechać prześwietlić czy nie złamany ale mówi że nie boli tylko wydaje sie spuchnietey
Wczoraj kupiliśmy Zu sandały. I chyba dziś wymienię bo inne mi sie podobały bardziej a na te mąż sie uparł..



Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:23   #2547
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
dziewczyny widziałyście gdzieś fajne majteczki z falbankami z tyłu i skarpetki z koronką??
Jak dla Ciebie to poszukaj majteczek w sex shopie, a skarpetki powinnas w normalnym sklepie z bielizna dostać.
Jeśli dla Mai to u mnie są w sklepach z dziecięcymi ubraniami, ale nie w sieciówkach żadnych.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Maggie jakby złamała nos to by miała bardzo spuchnięty i sińce pod oczami jak pandzie by się zrobiły.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:26   #2548
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

no dla siebie to raczej bym nie szukała majteczek z falbankami
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:34   #2549
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
no dla siebie to raczej bym nie szukała majteczek z falbankami
A dlaczego nie? Może akurat mężowi by do gustu przypadły No chyba, że wolisz z piórkami, puszkiem itp. Tylko ciężej wtedy pewnie by było ze skarpetkami do kompletu
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:36   #2550
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jak dla Ciebie to poszukaj majteczek w sex shopie, a skarpetki powinnas w normalnym sklepie z bielizna dostać.
Jeśli dla Mai to u mnie są w sklepach z dziecięcymi ubraniami, ale nie w sieciówkach żadnych.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Maggie jakby złamała nos to by miała bardzo spuchnięty i sińce pod oczami jak pandzie by się zrobiły.
Sińców nie ma,daje sie dotykać po nosie i nic nie mówi więc chyba ok.





Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
no dla siebie to raczej bym nie szukała majteczek z falbankami
Kto wie

Zabieram sie za robóte. Na pierwszy ogień kuchnia. Nie ma co jeczec i marudzic.

Ktoś ma wieść od Niegrzecznej?
Anesh też dawno sie nie odzywała..

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.