Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-14, 13:09   #3841
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Składałam zamówienie w douglasie z płatnością przelewy24, wyrzuciło mnie ze strony podczas zatwierdzania płatności i nie było potwierdzenia płatności i zamówienia. Przez tą sytuacje złożyłam zamówienie ponownie bez żadnych problemów. Ale po pewnym czasie dostałam potwierdzenie tej pierwszej płatności, a na stronie douglas mam tylko to drugie zamówienie. Na koncie zostały pobrane pieniądze dwa razy a na stronie sklepu jest jedno zamówienie. Kontaktowałam się już z przelewy24 i oni kazali mi się kontaktować ze sklepem. Nie mogę się dodzwonić na infolinie i napisałam maila ale nadal cisza.
Może któraś z was miała podobną sytuacje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 13:39   #3842
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Składałam zamówienie w douglasie z płatnością przelewy24, wyrzuciło mnie ze strony podczas zatwierdzania płatności i nie było potwierdzenia płatności i zamówienia. Przez tą sytuacje złożyłam zamówienie ponownie bez żadnych problemów. Ale po pewnym czasie dostałam potwierdzenie tej pierwszej płatności, a na stronie douglas mam tylko to drugie zamówienie. Na koncie zostały pobrane pieniądze dwa razy a na stronie sklepu jest jedno zamówienie. Kontaktowałam się już z przelewy24 i oni kazali mi się kontaktować ze sklepem. Nie mogę się dodzwonić na infolinie i napisałam maila ale nadal cisza.
Może któraś z was miała podobną sytuacje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie znoszę tych przelewów24, miałam taką sytuację kilka lat temu w Zarze. Zrobiłam zamówienie, nie wiedząc nawet, że płatność do Zary nie dotarła. Zamówienie anulowane, na infolinii w zarze zero kompetencji, totalne DNO i olewka, odsyłali mnie do banku. W banku stwierdzili, że mogę złożyć reklamację, ale jeśli błąd nie będzie leżał po ich stronie to kosztować mnie to będzie +/- 100zl i twierdzili, że to wina Zary.
Dopiero na końcu tej walki złożyłam reklamację w przelewach i szybko kasę odzyskałam, ale niesmak pozostał do dzisiaj. Staram się tym dziadostwem nigdy nie płacić.
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 17:48   #3843
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu uzyskał najszybciej odpowiedź, muszę dziś podać jaki chce orezent pod choinkę. Chce puder sypany, mam 3 upatrzone i nie wiem który wybrać. Zależy mi na wygładzeniu twarzy, zmniejszeniu porów. Mam cerę mieszaną po 40. Pudry nad którymi się zastanawiam to Huda Beauty, Clarins Multi Eclat lub Sensai Tranculent . Doradzicie mi coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tych trzech - tylko Hude. Najdrobniej zmielona, niewidzialna i zarazem taka aksamitna na pyszczku.
Clarinsa nie znam. Sensai mam i męczę ze dwa lata, całkiem jest bez szału. Huda i Kat von D. to moje dwa ulubione, ale ja je stosuję raczej po prostu do utrwalenia makijażu i zmatowienie cery. Do wygładzenia, efektu fotoszopa - najlepsze są blurujący Hourglass któryś, ew. kulki Guerlain (ja tam nie bardzo widzę takie działanie pudrów w ogóle, no ale jeśli już, to te najbardziej). Na wygładzenie i zmniejszenie porów najlepiej zadziała dobra baza pod podkład, taka silikonowa, np. z Makeup Forever albo z Benefitu, bardzo dobre są. Puder to Ci raczej porów nie zmniejszy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 18:09   #3844
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Z tych trzech - tylko Hude. Najdrobniej zmielona, niewidzialna i zarazem taka aksamitna na pyszczku.
Clarinsa nie znam. Sensai mam i męczę ze dwa lata, całkiem jest bez szału. Huda i Kat von D. to moje dwa ulubione, ale ja je stosuję raczej po prostu do utrwalenia makijażu i zmatowienie cery. Do wygładzenia, efektu fotoszopa - najlepsze są blurujący Hourglass któryś, ew. kulki Guerlain (ja tam nie bardzo widzę takie działanie pudrów w ogóle, no ale jeśli już, to te najbardziej). Na wygładzenie i zmniejszenie porów najlepiej zadziała dobra baza pod podkład, taka silikonowa, np. z Makeup Forever albo z Benefitu, bardzo dobre są. Puder to Ci raczej porów nie zmniejszy.
Dzięki za opinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 19:11   #3845
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiedziałam, że można na Was liczyć . Teraz na szybko kliknęłam Russian Red, bo na -20% wychodziło sympatycznie cenowo, a Lancome L'Absolu Rouge 132 Caprice wpisuję na listę do obejrzenia na żywo
Ja jestem typowa zimna zima z subtelną urodą i większość czerwonych pomadek wygląda na mnie jednoznacznie a ten Lancome jest twarzowy, kobiecy i seksi, ale nie wulgarnie noszę go na co dzień, jak mam wenę na czerwień i zawsze zbiera komplementy plus komfort noszenia. Dla mnie 10 na 10
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 10:06   #3846
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cześć dziewczyny! Czy wiecie może czy kolorówka Tom Ford jest dostępna w sklepach stacjonarych Douglas czy tylko online?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 10:14   #3847
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86250367]Cześć dziewczyny! Czy wiecie może czy kolorówka Tom Ford jest dostępna w sklepach stacjonarych Douglas czy tylko online?[/QUOTE]

jak wejdziesz na strone Douglasa to przy wybranym produkcie jest guziczek "sprawdź dostępność w perfumerii"
będziesz wiedziała co gdzie jest
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 19:44   #3848
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86250367]Cześć dziewczyny! Czy wiecie może czy kolorówka Tom Ford jest dostępna w sklepach stacjonarych Douglas czy tylko online?[/QUOTE]



Nie we wszystkich i czasami okrojona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86250367]Cześć dziewczyny! Czy wiecie może czy kolorówka Tom Ford jest dostępna w sklepach stacjonarych Douglas czy tylko online?[/QUOTE]



Nie we wszystkich i czasami okrojona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Testowalyscie nowe pomadki YSL? Kupilam 17, fajny nudziak, troche sciaga usta ale i tak kolor najlepszy jaki znalazlam do tej pory


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 20:02   #3849
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nie we wszystkich i czasami okrojona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------





Nie we wszystkich i czasami okrojona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Testowalyscie nowe pomadki YSL? Kupilam 17, fajny nudziak, troche sciaga usta ale i tak kolor najlepszy jaki znalazlam do tej pory


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Widzialam te pomadki i właśnie najbardziej spodobał mi się numer 17.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 20:11   #3850
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja dzisiaj przedsylwestrowo testowo zrobiłam makijaż oka z jednym z brokatów z nowej Hudy w roli głownej i oesuuu ale to bling bling! Bardziej chyba niz macowe Ale jest moc, tylko na bazie glitterowej Nyxa trzeba i paluchem nakładać, wtedy przyczepia się ładnie
I co najlepsze - w ciągu dnia nic a nic sie nie osypał mi na twarz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-12-15 o 21:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 20:32   #3851
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Z tych trzech - tylko Hude. Najdrobniej zmielona, niewidzialna i zarazem taka aksamitna na pyszczku.
Clarinsa nie znam. Sensai mam i męczę ze dwa lata, całkiem jest bez szału. Huda i Kat von D. to moje dwa ulubione, ale ja je stosuję raczej po prostu do utrwalenia makijażu i zmatowienie cery. Do wygładzenia, efektu fotoszopa - najlepsze są blurujący Hourglass któryś, ew. kulki Guerlain (ja tam nie bardzo widzę takie działanie pudrów w ogóle, no ale jeśli już, to te najbardziej). Na wygładzenie i zmniejszenie porów najlepiej zadziała dobra baza pod podkład, taka silikonowa, np. z Makeup Forever albo z Benefitu, bardzo dobre są. Puder to Ci raczej porów nie zmniejszy.
A jesli chodzi o kategorie matujacych i utrwalajacych, tj. Hude i kat von d., to jakbys je porównała do Laury Mercier? Laura robi u mnie plaski mat, jakby postarza :/ Huda lepsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2018-12-15 o 20:41
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 21:07   #3852
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj przedsylwestrowo testowo zrobiłam makijaż oka z jednym z brokatem z nowej Hudy w roli głownej i oesuuu ale to bling bling! Bardziej chyba niz macowe Ale jest moc, tylko na bazie glitterowej Nyxa trzeba i paluchem nakładać, wtedy przyczepia się ładnie
I co najlepsze - w ciągu dnia nic a nic sie nie osypał mi na twarz

I w sumie po to kupiłam tą palete, dla tych brokatów . Ale faktycznie świetne są te cienie, jakby huda wprowadziła inne kolory tych brokatów pojedyncze albo całą palete w tej formule to kupiłabym na bank .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 21:37   #3853
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I w sumie po to kupiłam tą palete, dla tych brokatów . Ale faktycznie świetne są te cienie, jakby huda wprowadziła inne kolory tych brokatów pojedyncze albo całą palete w tej formule to kupiłabym na bank .
Mówie o tych dwóch brokatach w srodkowym rzędzie po prawej obok siebie, one sa tylko dwa. Generalnie to niezbyt mi sie podobaja, bo ja za takimi brokatami nie przepadam, no i raz na ruski rok taki na oko, bo na codzień tego nie widzę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 22:00   #3854
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówie o tych dwóch brokatach w srodkowym rzędzie po prawej obok siebie, one sa tylko dwa. Generalnie to niezbyt mi sie podobaja, bo ja za takimi brokatami nie przepadam, no i raz na ruski rok taki na oko, bo na codzień tego nie widzę

O tych właśnie .

A ja sroka i mi sie mega podobaja .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 22:17   #3855
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o kategorie matujacych i utrwalajacych, tj. Hude i kat von d., to jakbys je porównała do Laury Mercier? Laura robi u mnie plaski mat, jakby postarza :/ Huda lepsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie lepsza, nie taka tępa, tylko aksamitno-welurkowa. Mam wrażenie, że po prostu ma lepszą, nowocześniejszą formułę, Kat zresztą podobną. Nie włazi w zmarszczki, a tak jakby zmiękcza rysy twarzy ciut. Ja Laury nie mogę już nosić, też źle się w niej czuję, więcej nie kupię.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O tych właśnie .

A ja sroka i mi sie mega podobaja .
A ja ich jeszcze nawet nie użyłam . Tylko te mozaikowe, z zatopionymi kawałeczkami metalicznymi często noszę. Resztę kolorów rzadziej, ale te lśniące uwielbiam.
Dokupiłam też sobie ostatnio tę małą zieloną paletkę hudziną, bardzo jest przyjemna, same noszalne kolory, fajny zestaw - butelkowe, zgaszone, miętowe itp., żadnej nieciekawej trawiastej, czego się bałam.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 22:51   #3856
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O tych właśnie .

A ja sroka i mi sie mega podobaja .
To kup sobie glittery maca, ma ich troche i efekt będzie srokowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 05:09   #3857
malomiasteczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Hej dziewczyny. Przymierzam się do zakupu Sultry od ABH. Znajoma mówiła mi, że w ubiegłym roku w okolicy Sylwestra Sephora zrobiła jakąś dużą promocję -30% na wszystko, czy myślicie że jest szansa na powtórkę w tym roku ? Wiem, że dopiero było -20% ale niestety przegapiłam i zastanawiam się, czy kupować teraz w cenie regularnej czy poczekać z nadzieją na promo ?
malomiasteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:03   #3858
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez malomiasteczkowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Przymierzam się do zakupu Sultry od ABH. Znajoma mówiła mi, że w ubiegłym roku w okolicy Sylwestra Sephora zrobiła jakąś dużą promocję -30% na wszystko, czy myślicie że jest szansa na powtórkę w tym roku ? Wiem, że dopiero było -20% ale niestety przegapiłam i zastanawiam się, czy kupować teraz w cenie regularnej czy poczekać z nadzieją na promo ?
już od kilku lat jest 25% a nie 30%
czy ABH bedzie wchodziła na promo nie wie nikt
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:31   #3859
malomiasteczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
już od kilku lat jest 25% a nie 30%
czy ABH bedzie wchodziła na promo nie wie nikt
Wielkie dzięki, w takim razie wstrzymam się, może akurat uda się dorwać ją taniej. Powiedz mi jeszcze proszę, przypominasz sobie może ile wcześniej przed sylwestrem zaczynała się promocja? Podpytuję, bo chciałam użyć tej paletki do makijażu sylwestrowego i zastanawiam się, czy zdążę z dostawą na czas
malomiasteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-16, 06:33   #3860
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez malomiasteczkowa Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki, w takim razie wstrzymam się, może akurat uda się dorwać ją taniej. Powiedz mi jeszcze proszę, przypominasz sobie może ile wcześniej przed sylwestrem zaczynała się promocja? Podpytuję, bo chciałam użyć tej paletki do makijażu sylwestrowego i zastanawiam się, czy zdążę z dostawą na czas
zaczynała się od razu po świętach, ale jak zamierzasz kupić on line to nie wiem czy przesyłka dojdzie... bo to wypada czwartek, piątek i weekend
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:38   #3861
malomiasteczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zaczynała się od razu po świętach, ale jak zamierzasz kupić on line to nie wiem czy przesyłka dojdzie... bo to wypada czwartek, piątek i weekend
A jak to wyglądało w ub. roku, promocja tylko na zakupy online czy w stacjonarnych perfumeriach również ?
malomiasteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:41   #3862
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez malomiasteczkowa Pokaż wiadomość
A jak to wyglądało w ub. roku, promocja tylko na zakupy online czy w stacjonarnych perfumeriach również ?
stacjonarnie też
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 06:43   #3863
malomiasteczkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
stacjonarnie też
Serdecznie dziękuję za pomoc W takim razie poczekam i albo kupię w promocji, albo odżałuję i kupię w cenie regularnej, choruję na tę paletę od pierwszego zmacania
malomiasteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 07:50   #3864
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez malomiasteczkowa Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję za pomoc W takim razie poczekam i albo kupię w promocji, albo odżałuję i kupię w cenie regularnej, choruję na tę paletę od pierwszego zmacania
to bardzo fajna paleta
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 08:49   #3865
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No właśnie lepsza, nie taka tępa, tylko aksamitno-welurkowa. Mam wrażenie, że po prostu ma lepszą, nowocześniejszą formułę, Kat zresztą podobną. Nie włazi w zmarszczki, a tak jakby zmiękcza rysy twarzy ciut. Ja Laury nie mogę już nosić, też źle się w niej czuję, więcej nie kupię.
Dzięki. Ja Laury tez juz nie kupię. Mam jeszcze sypki Sisleya irisee ale potrzebuję czegos transparentnego, w Sisleyu ten kolor jest mi zbędny, bo puder sam w sobie w porządku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 10:07   #3866
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny, jest teraz cos do S i do D?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 11:00   #3867
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dzien dobry pieknym Paniom .

Czasowo, po kilku latach, zdecydowalam sie porzucic hybryde. Nie moge zniesc widoku "nagich"paznokci, wiec wracam do zwyklych lakierow. Szukam czerwonego lakieru z kilogramem brokatu. Essie i YSL wypuscili cos takiego kilka tam temu, ale w obecnych kolekcjach nic nie widze (bylam w piatek w centrum handlowym i nie znalazlam nic). Czy widzialyscie taki lakier w jakiejs obecnej kolekcji swiatecznej?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2018-12-16 o 11:03
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 14:28   #3868
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;86253142]Dzien dobry pieknym Paniom .

Czasowo, po kilku latach, zdecydowalam sie porzucic hybryde. Nie moge zniesc widoku "nagich"paznokci, wiec wracam do zwyklych lakierow. Szukam czerwonego lakieru z kilogramem brokatu. Essie i YSL wypuscili cos takiego kilka tam temu, ale w obecnych kolekcjach nic nie widze (bylam w piatek w centrum handlowym i nie znalazlam nic). Czy widzialyscie taki lakier w jakiejs obecnej kolekcji swiatecznej?[/QUOTE]



W Avonie są takie wiem, bo koleżanka w pracy nosi i fajnie wyglądają
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 15:56   #3869
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny zamawialyscie kiedys coś z deciem? Kto róznosi zamowienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 17:16   #3870
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


W Avonie są takie wiem, bo koleżanka w pracy nosi i fajnie wyglądają
Dziekuje Iwonko .

Chcialam cos na szybko ogarnac i po prostu kupic w sklepie a z Avonem to duzo zachodu, tym bardziej ze marka niezbyt memu sercu bliska, choc rozumiem, ze ma zwolennikow .

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawialyscie kiedys coś z deciem? Kto róznosi zamowienie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupowalam.

Info ze strony kto dostarcza.
Canada - Shipped from our Toronto warehouse by Canada Post
Central & South America - Shipped from our Toronto warehouse by Canada Post
USA - Shipped from our Astoria warehouse by UPS
UK/Europe - Shipped from our Nottingham warehouse by DPD or Parcel Force
Australia - Shipped from our Melbourne warehouse by Startrack
International - Shipped from our Nottingham warehouse by Bpost or Parcel Force
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.