Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012 cz. V - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybieramy tytuł VI cz. naszego wątku?
Duże brzuszki wszystkie mamy, na dzieciaczki już czekamy. 20 33,90%
Duże brzuszki wszystkie mamy, na porody już czekamy. 5 8,47%
Od jesieni już plotkujemy, pierwszych maluchów wyczekujemy. 0 0%
Wiosna wreszcie za oknami, czas na spotkania z maluchami. 6 10,17%
Wyprawki powoli kompletujemy, w maju-czerwcu powijemy. 1 1,69%
Wiosna juz za pasem, niedługo pierwsze spotkanie z bobasem. 6 10,17%
Wyprawki prawie gotowe - obstawiamy terminy porodowe. 7 11,86%
Wyprawki kompletujemy, niezmiennie plotkujemy. 1 1,69%
Wyprawki kompletujemy, pierwszych porodów wyczekujemy! 13 22,03%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 19:22   #331
Efijy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 869
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;32783933]Ale duży Super! [/QUOTE]

Gin powiedział że może mieć przy urodzeniu od 3350g do 3500g pożyjemy zobaczymy
Efijy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:25   #332
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
kism, ja obstawiam, że do kieliszka wsypujesz po prostu wszystkie leki i łykasz je jednym haustem, jak wódkę

A potem zapijasz.
Wódka już nie pamiętam jak smakuję choć pijam sporadycznie ale kielonka bym walnęła
Cytat:
Napisane przez Efijy Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo dziękuję za kciuki jak zawsze się przydały ania_85 ,kism,Dasti80,clauudik,:c mok:

Gin. powiedział że z małym jest wszystko ok. chodź ułożony już do wyjścia i szyjka coś tam się skróciła ale powiedział że to nic alarmującego że może będzie przed terminem ale nie jest powiedziane. Wolałabym żeby poczekał jednak do TP rzeczywiście pomierzył wszystkie wymiary i wszystko się zgadza nie będę was nimi zanudzać w każdym bądź razie nasz Staś w 33 tc ma już 2290g.
Wow ale duży chłopak
Coraz bardziej uswiadamiam sobie że to tuż,tuż.
Zaczynam się przerażać
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:27   #333
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość

Dziś ja czekam na mój ulubiony program na tvn - "You can dance" Co prawda od dwóch edycji już mnie lekko irytował, ale nie mogę się oderwać.
pola, też oglądasz?
ja nie mam tv. ale jak będzie na plejadzie, tak jak poprzednie edycje to będę na pewno oglądać
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:30   #334
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Melduję, że dziś postępy w pokoju Kaja nastąpiły może bardzo nieznaczne, ale ważne, że były Usiadłam sobie na podłodze i segregowałam jedynie to, co miałam w zasięgu rąk

A dziewczyny, które miały dziś siąść nad listą wyprawkową, jak Wam poszło??
za postępy,małe ale zawsze coś
Zapomniałam o liście

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

jak się sprawdza kto ile postów napisał?
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:33   #335
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Efijy Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo dziękuję za kciuki jak zawsze się przydały ania_85 ,kism,Dasti80,clauudik,:c mok:

Gin. powiedział że z małym jest wszystko ok. chodź ułożony już do wyjścia i szyjka coś tam się skróciła ale powiedział że to nic alarmującego że może będzie przed terminem ale nie jest powiedziane. Wolałabym żeby poczekał jednak do TP rzeczywiście pomierzył wszystkie wymiary i wszystko się zgadza nie będę was nimi zanudzać w każdym bądź razie nasz Staś w 33 tc ma już 2290g.
Jaki on już duży!!!
Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Bo brzuch przeszkadza juz coraz bardziej nogi podniezć-ja ostatnio strasznie się nagimnastykowałam jak obcinałam paznokcie np.A i golić nogi też już nie wygodnie

Mi pępek wyszedł już gdzieś w 17tc tylko że ja zawsze już miałam taki noe do końca wklęśnięty

Ja miałam dla Filipa najpierw te nożyczki z zabezpieczeniami,bo się najnormalniej w swiecie bałam.teraz kupie normalne.A Filipowi obcinam cążkami-obcinaczem już ze 3 lata.Ale on bardzo ładnie siedzi i od małego daję obcinać pazurki bo znam i takie przypadki,że rodzice obcinają na spiąco.
No właśnie sobie wyobraziłam przerażającą wersję mnie za 3 miesiące... Jak tu sobie ze sobą poradzić...
Mój pępek rozciągnięty już do granic możliwości, a będzie gorzej...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:37   #336
Efijy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 869
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez GaTTa Pokaż wiadomość


Super Duży chłopak już jest
Ja zrobiłam oczy do gin. on że dziecko przecież musi rosnąć kiedyś ale im mały większy tym bardziej uświadamia mi że już coraz miej czasu do jego przyjścia mam nadzieję że nie będzie mu za bardzo śpieszno. Mąż ponoć urodził się 2 tygodnie przed terminem.
Efijy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:38   #337
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez GaTTa Pokaż wiadomość
Witam Podczytuje Was od rana i ciężko mi jest Was nadrobić ... Bo jak zacznę czytać i odpisywać to komp mi się zawiesza... Musimy pomyśleć nad nowym bo ten chyba już resztki sił wydaje...
Moja mała dziś bardzo aktywna, cały dzień dostaje kopniaki, a nigdy tak nie maiłam bo zawsze miała jakieś przerwy a dziś co chwilę czuję, aż mnie to troszkę przeraziło, że aż taka aktywna jest porównując inne dni... Nie wiem czy to normalne...
Mam to samo z kompem. A najgorsze, że wiesza mi się i gaśnie głównie na wizażu jak odpowiadam na posta

I moje dziecko też ma dni aktywności i dni spokoju
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 19:44   #338
Efijy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 869
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Wódka już nie pamiętam jak smakuję choć pijam sporadycznie ale kielonka bym walnęła

Wow ale duży chłopak
Coraz bardziej uswiadamiam sobie że to tuż,tuż.
Zaczynam się przerażać
Tak jak ja nie jesteś sam.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Jaki on już duży!!!

No właśnie sobie wyobraziłam przerażającą wersję mnie za 3 miesiące... Jak tu sobie ze sobą poradzić...
Mój pępek rozciągnięty już do granic możliwości, a będzie gorzej...
Duży , duży ehh kiedy ten czas zleciał za szybko mi jakoś
Efijy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:45   #339
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

ale dzis naklepalyscie! ale nadrobilam wsyztko )
ktos kupil piekne ciuszki dla malego na ciuszkach, ale juz nei wiem kto....
ja dzis tez bylam na ciuszkach, kupilam duzo skarpetek i czapeczek na wage
no iiiiii od rana mialam latania po prawnikach,,, babcia chciala nam zrobic prezent i kupila za 2.700zl 4 rzeczy- jakas patelnie, garnek i 2xodkurzacz.... byla na takim jakby spotkaniu i podpisala z nimi umowe bo to spootkanie trwalo 6 h i jej to wcisneli, a ona myslala ze robi super zarabisty interes... a rzeczy oczywiscie no name- made in china. Do firmy nie mozna bylo sie nawet dodzownic, takz eodrauz pojechalam do prawnika. Napisalam pismo do nich- wyslalam., Jutro wysylamy im te rzeczy.... Mam nadzieje, ze zwroca babci ta kase. Eh ale naciagaja starych i glupich ludzi, ktorzy mysla ze chwycili Pana Boga za nogi bo beda mieli super produkty prosto z Niemiec warte 10 tysiecy! ehhhhhhhhhhhhhhhh
ps, leb mnie boli strasznie, tetno jak zwykle wysokie a cisnienie mega niskie
Musze odpoczac, chyba mnie zdenerwowala ta sytuacja z babcia.
Do wozka by sie mogla dolozyc a nie robic interesy zycia
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:50   #340
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
no iiiiii od rana mialam latania po prawnikach,,, babcia chciala nam zrobic prezent i kupila za 2.700zl 4 rzeczy- jakas patelnie, garnek i 2xodkurzacz.... byla na takim jakby spotkaniu i podpisala z nimi umowe bo to spootkanie trwalo 6 h i jej to wcisneli, a ona myslala ze robi super zarabisty interes... a rzeczy oczywiscie no name- made in china. Do firmy nie mozna bylo sie nawet dodzownic, takz eodrauz pojechalam do prawnika. Napisalam pismo do nich- wyslalam., Jutro wysylamy im te rzeczy.... Mam nadzieje, ze zwroca babci ta kase. Eh ale naciagaja starych i glupich ludzi, ktorzy mysla ze chwycili Pana Boga za nogi bo beda mieli super produkty prosto z Niemiec warte 10 tysiecy! ehhhhhhhhhhhhhhhh
ps, leb mnie boli strasznie, tetno jak zwykle wysokie a cisnienie mega niskie
Musze odpoczac, chyba mnie zdenerwowala ta sytuacja z babcia.
Do wozka by sie mogla dolozyc a nie robic interesy zycia

Moja teściowa miała podobną sytuację. Kupiła odkurzacz też od takiego akwizytora. Jak oni tak mogą naciągać, no nie mam słów....
Odkurzacz niby na wodę, super ekstra, w końcu trafił do mnie, wywaliłam z hukiem (do piwnicy) jak tylko kupiłam sobie mały poręczny Zelmer, bo tamtego nie byłam w stanie unieść, a brudu mi narobił więcej niż posprzątał...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:57   #341
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
A dziewczyny, które miały dziś siąść nad listą wyprawkową, jak Wam poszło??
Właśnie siedzę i obmyślam
I jak zwykle utknęłam na kosmetykach
Czy Linomag to jest jakiś specyfik na odparzenia i smaruje się nim pupę podczas przewijania, kilka razy na dzień?
Czy po kąpieli smarować buźkę tą maścią Bephanten czy w ogóle niczym?

Czy w ogóle takich rzeczy kiedy jakie kosmetyki stosować uczą na szkole rodzenia? Bo jestem kompletnie zielona i póki co dochodzę do wszystkiego drogą dedukcji


Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Wódka już nie pamiętam jak smakuję choć pijam sporadycznie ale kielonka bym walnęła
A mi się ostatnio często śni, że piję alkohol (chociaż przed ciążą bardzo sporadycznie piłam, bo nie przepadam) i potem nagle jak już się we śnie napiję to sobie przypominam, że jestem w ciąży i mam straszne wyrzuty sumienia
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 19:58   #342
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;32784935]Moja teściowa miała podobną sytuację. Kupiła odkurzacz też od takiego akwizytora. Jak oni tak mogą naciągać, no nie mam słów....
Odkurzacz niby na wodę, super ekstra, w końcu trafił do mnie, wywaliłam z hukiem (do piwnicy) jak tylko kupiłam sobie mały poręczny Zelmer, bo tamtego nie byłam w stanie unieść, a brudu mi narobił więcej niż posprzątał...[/QUOTE] jak zobaczylam ile ona za to dala to myslalam, ze zawalu dostane, odrazu sobie usiadlam. Babcia super oszczedna, szkoda jej na fryzjera bylo ostatnio! a tu takie cos kupuje....
Wiecej na zadne pokazy ma nie chodzic, ma zakaz
Tak naprawde mi jej troche szkoda, jest stara, myslala ze nam zrobi super prezenty i jak jej powiedzialam, ze to oszustwo to sie rozplakala.
N a takich starszych osobach zarabiaja...
Mam nadzieje, ze odzyskamy pieniazki. No ale oczywoiscie ja musze za wsyztkim latac,k wsytzko zalatwiac, denerwowac sie.... Jutro trzeba bedzie wyslac te rzeczy jeszcze.,,, a takie to ciezkieeeeeeeeeee 4 paki wielkie. Oby nie bylo problemow z tym, zeby oddali pieniazki ...
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:01   #343
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
A mi się ostatnio często śni, że piję alkohol (chociaż przed ciążą bardzo sporadycznie piłam, bo nie przepadam) i potem nagle jak już się we śnie napiję to sobie przypominam, że jestem w ciąży i mam straszne wyrzuty sumienia
Mi się też tak śniło kiedyś, że piłam piwo, a potem miałam wyrzuty sumienia.

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
jak zobaczylam ile ona za to dala to myslalam, ze zawalu dostane, odrazu sobie usiadlam. Babcia super oszczedna, szkoda jej na fryzjera bylo ostatnio! a tu takie cos kupuje....
Niestety właśnie, ale tacy ludzie zarabiają na starszych osobach, tak samo ile razy moja teściowa się już nacięła na tych telefonicznych naciągaczy, że niby dzwonią z TP i przedłużenie umowy, a tak na serio to inna firma....
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:06   #344
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jesli pracodawca nie wystawi mi rmua, bo jak juz wczesniej pisalam ma mnie w doopie, to co mam zrobic z rachunkiem, ktory wystawi mi nfz? Pewnie dolacze go do sprawy w sadzie (pisalam kiedys ze mi nie placili,),ale dopiero jak maluch sie urodzi. Zastanawia mnie czy jes jakies inne wyjscie. Kiedys slyszalam,ze karta ciazy wystarczy,a w szpitalu mimo wszystko żądają rmua...
Ja też zawsze myślałam, że mając kartę ciąży nie trzeba pokazywać ubezpieczenia, ale jak byłam jakiś czas temu w szpitalu to właśnie babka powiedziała że tak jest, jeśli kobieta nigdzie nie pracuje. Natomiast jeśli pracuje to oni muszą sprawdzić czy faktycznie pracodawca opłaca za mnie składki... beznadziejne to jest.


Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
ja tez zawsze donosilam rmua, jak w koncu wyprosilam od pracodawcy, ale mam juz dosyc tego gn..oja! jest to dla mnie uwłaczające. Nawet nie bede Wam opowiadala, jaka ostatnio mialam z nim rozmowe,co do kasy ktora mi wisi..ehhh: w skrócie:
- jesli zglosze go do zusu, ze zaniedbal moje l4- powiedzial- spoko zaplace kare 500zl,a Ty kasy nie dostaniesz
- jesli do urzedu skarbowego, on zaplaci kare 500zl, ja kasy nie zobacze
- jesli zglosze go do PiPu, on zaplaci kare 500zl, a ja kasy nie dostane
- jeli pozwe firme, ktora jest zadluzona, on mi powiedzial: wiesz czesto ostatnio choruje, na pierwszej i drugiej rozprawie moze mnie nie byc, potem zmienie adwokata, a pozniej lawe przysieglych, no i moze sie zdarzyc ze znowu zaczne chorowac...wiec na kase bede czekala w kolejce,bo wisza innym, po procesie ktory bedzie mnie kosztowal 2 lata zdrowia
- jesli pozwe go jako osobe prywatna i udowodnie,ze mimo jest to spolka zoo i to on trzyma kase np. przelewal mi wyplaty z prywatnego konta- on mi odp,ze w 5 min ksiegowa zrobi pozyczke od niego do firmy i firma zwroci kase, ja kasy nie zobacze
-jezeli powiem w sadzie o przekretach jakie dokonywal,np falszowal podpisy, moge przegrac sprawe- bo pokazal mi pozew kolesia, ktory w ten sam sposob go pozwal i o dziwo przegral, placil koszty sadowe, a on potem pozwal go ze ujawnia dokumenty z firmy, bede miala sprawe, przegram i kasy i tak nie zobacze

Nawet nie pamietam,co mi jeszcze tam gadal,ale wniosek jest taki,ze jak bede cicho,to byc moze kase zobacze,a jak nie to jej nie zobacze,a do tego moge miec problemy natury osobistej, bo mieszkamy - na razie blisko i wyjscie z dzieckiem na spacer nie bedzie mozliwe.
Walczyc dopiero bede jak Mariusz bedzie na swiecie, bo juz za duzo razy przez niego trafilam do szpitala..

Nic tylko zakladac firmy,bo takie sa przepisy,tzn mozna je tak ladnie nagiac,ze to pracodawca bedzie mial racje,a nie szarak pracownik, nie odpuszcze tylko musze sie przeprowadzic
.
Ale masz hu*****ego szefa... Normalnie tylko powiesić go za jaja aby sobie dyndał... No masakra... Ja bym się zorientowała u adwokata albo gdziekolwiek indziej, nawet w pipie czy w innym urzędzie... Bo to niemożliwe aby tak było jak on mówi...
Chociaż znając nasze polskie realia to jeszcze może okazać się to prawdą...


Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Podczas ciąży białko w moczu nie jest niczym niepokojącym, jeśli nie przekracza 300mg
Tak nam ostatnio w sr powiedziała położna.
Nic się nie martw
A to nie jest tak, że białko w moczu sugeruje cholestazę? Czy cos mi się pokręciło? Trzeba by było zrobić chyba próby wątrobowe. Lekarz wszystko powie :0


Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Ile ważycie już ?
Ja mam plus 8 kg. Nienajgorzej chyba...
Ja w lutym na wizycie miałam już 15,5 kg na plusie... ale się nie przejmuję. Na końcówce ciąży z Natalką jakoś 2 tygodnie przed porodem ważyłam 105 kg (do końca już się nie ważyłam ), a potem przeszłam na dukana i schudłam do 65kg. Teraz też mam postanowienie po karmieniu wziąć się za siebie


Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Zdecydowanie jestem za tym, żeby poczekać aż wszystkie się rozsypiemy i dopiero się przenieść.
Nie widze potrzeby ciągnięcia dwóch wątków jednocześnie. Tutaj będziemy mogły rozmawiać nie tylko o ciażowych sprawach, ale też o dziceiach. Chyba, że nas "późniejsze" mamuśki pogonią

Ja też jestem za tym aby poczekać na wszystkie a potem zakładać wątek


Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie kupujecie butelki do karmienia ??
Lovi. Przy Natalce na początku mieliśmy Avent ale były beznadziejne - strasznie twarde i w ogóle jakieś dziwne. Lovi są super.


Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Doświadczone mamuśki, jakiej wielkości kupić gruszkę do odciągania smarków??? Podobno te najmniejsze to ściema bo nic nie odciągają i że lepiej kupić większą-9. Mam się nie bać 9tki, ale ona jest najlepsza.

A jak jest z nożyczkami??? Położna powiedziała, żeby nie bawić się z tymi nożyczkami z zabezpieczeniami bo one przez te zabezpieczenia źle obcinają i że najlepiej kupić takie jakie my używamy i obcina dziecku jak śpi.
Ja gruszki nie miałam. Przy katarze była frida, natomiast jeśli chodzi o zwykłe wyciąganie gili to namoczony w soli fizjologicznej i skręcony kawałek waty - sposób od położnej.
Na początku używaliśmy cążek dzieciowych ale kilka miesięcy temu zagineły i używamy nożyczek tych z zabezpieczeniem i są super. Teraz od razu będą nożyczki.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:06   #345
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Strasznie mi się spać chce, a prawie cały dzień przespałam...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:07   #346
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
ja mam dwie te http://www.tommeetippee.pl/product/z...ienia_butelka/ tylko dlatego, że kupiłam ten zestaw w promocji za jakieś 10 euro

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------



a myślisz że dadzą Ci zrobić zdięcia?



gratulacje no i wreszcie relaks

nie dali prosiłam błagałam że dla kapukat a oni że nie
Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Może angielski król?
Ale jakoś wyjątkowwo kompleksowo Was obejrzeli.

Jak wrażenia???

Zdrowiej kochana!

Mój mąż wziął sobie wreszcie w piątek urlop. Pójdziemy sobie na tą glukozę, a potem jakoś przyjemnie spędzimy dzień.

Chyba sobie jabłuszko wsunę...
wrażenia przerażona
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:08   #347
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę i obmyślam
I jak zwykle utknęłam na kosmetykach
Czy Linomag to jest jakiś specyfik na odparzenia i smaruje się nim pupę podczas przewijania, kilka razy na dzień?
Czy po kąpieli smarować buźkę tą maścią Bephanten czy w ogóle niczym?

Czy w ogóle takich rzeczy kiedy jakie kosmetyki stosować uczą na szkole rodzenia? Bo jestem kompletnie zielona i póki co dochodzę do wszystkiego drogą dedukcji
Linomag albo Alantan do każdorazowego przewijania. Sudocrem na odparzenia.
Po kąpieli już nie pamiętam czym smarowałam buzię Natalki... Trzeba sobie przypomnieć
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:10   #348
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

aha i jestem narazie za prowadzeniem jednego watku

butelki kupilam tomme trippe czy cos takiego
laktatora nie kupuje hmmm
i co tam jeszcze.... zamiast gruszki bede brala fride. Ale tz bedzie ja ciagnal, bo ja chyba nie dam rady.
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:14   #349
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

miałam taki długi piękny post do Was i co? i mój net się zaciął i go wywalił!!!!
zatem co pamiętam
Kism - jestem z Ciebie dumna - naprawdę, krok po kroku i pokój zmieni właściciela
Andzya - ja bym się nie martwiła tymi cm - każda z nas jest inna, jeśli dziecko rośnie to znaczy, że z Tobą wszystko w porządku

co do Fridy - wszyscy ją zachwalają, ale ja nie mogę się zmusić, mam odruch wymiotny na samą myśl o tym... zatem muszę poszukać jakiejść gruszki! tylko nie wiedziałam że jest ich tyle odmian...kiedyś była jedna brązowa i wszyscy się cieszyli
co do akwizytorów - ten odkurzacz o którym była mowa to rainbow - super truper i jeszcze więcej... po prostu pic na wodę, wiem bo kupiły go dwie moje znajome - totalny niewypał.

Linomag - podono najlepszy, nie uczula, nie przyzwyczaja skóry, cudownie chroni, chwali go moja mama, moja bratowa i wszystkie znajome z dziećmi...

oo to tyle zapamiętałam
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 20:21   #350
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Dobra, to kolejny zestaw pytań

1. Ten Linomag w takim razie tylko do pupy przy przewijaniu czy w ogóle do smarowania ciała, np. po kąpieli? Bo myślałam wstępnie o kosmetykach Bambino (mydełko + balsam) a ten Linomag to z innej linii, a nie chciałabym mieszać. Chyba nigdy się w tym nie połapię

2. Czy na przewijak daje się jakąś obleczkę (coś jak prześcieradełko z gumką???) czy wystarczy położyć np. pieluszkę tetrową albo flanelową i na tym dziecko przebierać? I rozumiem, że jak przewijak to już ceratki nie trzeba?

3. Ceratka do łóżeczka - to się daje pod prześcieradło? Czy jeszcze na ceratkę jakąś pieluchę i dopiero prześcieradło? Czy ta ceratka nie będzie dziecka gniotła/odparzała?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:22   #351
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

obstawiam 1 wątek
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:24   #352
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

4. Co to jest podręczny przewijak? Czy to jest taka ceratka składana? A tak swoją drogą jak się jest z dzieckiem na spacerze i trzeba je przewinąć to można to zrobić w gondoli wózka czy to jest niewykonalne?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:32   #353
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość

wrażenia przerażona
Łoooo... To mnie zmartwiłaś...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:34   #354
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

nowy wątek...ale mam zaległości... OMG
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:36   #355
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Też jestem za jednym wątkiem...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:36   #356
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość


Lovi. Przy Natalce na początku mieliśmy Avent ale były beznadziejne - strasznie twarde i w ogóle jakieś dziwne. Lovi są super.


A ja właśnie na Lovi narzekałam,miałam jedną i wyzywałam ją wiecznie.Smoczek np się nie odpowietrzał A z Aventa byłam zadowolona.Ale teraz kupie TT.

Dobra a teraz czas na "po kolację" idę do lodówki
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:39   #357
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Co raz gorzej coś koło siebie zrobić... Miałam problem ze stopami właśnie...
mnie właśnie czeka pedicure i nie mam koncepcji jeszcze jak się do tego zabiorę buty mi się ciężko zakłada, a co dopiero malować paznokcie

Cytat:
Napisane przez Efijy Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo dziękuję za kciuki jak zawsze się przydały ania_85 ,kism,Dasti80,clauudik,:c mok:

Gin. powiedział że z małym jest wszystko ok. chodź ułożony już do wyjścia i szyjka coś tam się skróciła ale powiedział że to nic alarmującego że może będzie przed terminem ale nie jest powiedziane. Wolałabym żeby poczekał jednak do TP rzeczywiście pomierzył wszystkie wymiary i wszystko się zgadza nie będę was nimi zanudzać w każdym bądź razie nasz Staś w 33 tc ma już 2290g.
łoooo matko, kawał chłopa super, że wszystko w porządku. Ja jestem ciekawa co mnie czeka na USG w piątek

Cytat:
Napisane przez Efijy Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam oczy do gin. on że dziecko przecież musi rosnąć kiedyś ale im mały większy tym bardziej uświadamia mi że już coraz miej czasu do jego przyjścia mam nadzieję że nie będzie mu za bardzo śpieszno. Mąż ponoć urodził się 2 tygodnie przed terminem.
ja tam mogłabym urodzić przed terminem Oczywiście jeśli Antoś już będzie całkowicie rozwinięty Nie obraziłabym się, gdybym urodziła wcześniej
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:46   #358
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Efijy Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo dziękuję za kciuki jak zawsze się przydały ania_85 ,kism,Dasti80,clauudik,:c mok:

Gin. powiedział że z małym jest wszystko ok. chodź ułożony już do wyjścia i szyjka coś tam się skróciła ale powiedział że to nic alarmującego że może będzie przed terminem ale nie jest powiedziane. Wolałabym żeby poczekał jednak do TP rzeczywiście pomierzył wszystkie wymiary i wszystko się zgadza nie będę was nimi zanudzać w każdym bądź razie nasz Staś w 33 tc ma już 2290g.
Gratulacje duży chłopak

Dzięki za odpowiedż w sprawie butelek
Zamówiłam TT antykolkową i jeszcze jedną muszę zamówić

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Pytanie do doświadczonych mamusiek jaki polecacie laktator?? Macie jakiś sprawdzony?? Myślałam o madeli ale opinie są różne
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:52   #359
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mnie właśnie czeka pedicure i nie mam koncepcji jeszcze jak się do tego zabiorę buty mi się ciężko zakłada, a co dopiero malować paznokcie
Ja jeszcze teraz jako tako, ale później przejdę się do kosmetyczki. Mam taki fajny gabinet, gdzie robiłam mani i pedi na ślub A co tam, kobieta w ciąży też może sobie pozwolić na takie przyjemności :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 20:52   #360
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Brzuszki mocno podskakują, maluszki już na świat się szykują. Mamusie V-VI 2012

Cytat:
Napisane przez Efijy Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo dziękuję za kciuki jak zawsze się przydały ania_85 ,kism,Dasti80,clauudik,:c mok:

Gin. powiedział że z małym jest wszystko ok. chodź ułożony już do wyjścia i szyjka coś tam się skróciła ale powiedział że to nic alarmującego że może będzie przed terminem ale nie jest powiedziane. Wolałabym żeby poczekał jednak do TP rzeczywiście pomierzył wszystkie wymiary i wszystko się zgadza nie będę was nimi zanudzać w każdym bądź razie nasz Staś w 33 tc ma już 2290g.

Jak maz urodzil sie 2 tyg wczeniej,to za 5tyg rodzisz
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.