Startujemy od stycznia. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 14:53   #481
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ja miałam poród wywoływany w 37 tc. Dostałam oksytocyne i poszło. Zaczęłam o 9.00 mieć skurcze o 11.20 Agata już była
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:07   #482
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Startujemy od stycznia.

Zazdroszcze. We mnie wpakowali wszystko co mogli, a jeśli chociaż usiadłam to mi się skurcze zatrzymywały, wiec te 10 godzin musiałam krążyć z kroplówką po sali i krecic tyłkiem na skuczu.


Zajrzałam na bloga, podoba mi się, ale czemu nie masz panelu do dodawania do obserwowanych? Chętnie bym włączyła!

Edytowane przez lilith691
Czas edycji: 2013-01-02 o 15:11
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:08   #483
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanie.. głupio mi się przyznać, ale nie ''potrafię obsługiwać'' Waszej tabelki. Czy mogłaby mi któraś pomóc z wpisaniem się tam jak podam tu wyniki?

Za 18 dni spotkanie, biorę się za siebie - trzeba zabłysnąć Pozdrawiam!
Po prostu wchodzisz w linka i klikasz na kolejną pustą linijkę i wpisujesz to co chcesz. Też miałam problem, ale odświeżyłam stronę i było wszystko w porządku. Jeśli masz jednak bardziej skomplikowane problemy z tym, to spróbuj w innej przeglądarce
Jakie spotkanie?

Dziewczyny, piszecie jak niemożliwe. Ogólnie już nie ogarniam ile nas tutaj jest, ale patrząc na tabelkę to bardzo dużo. Oby tak zostało !

Ja dzisiaj poćwiczyłam TF, od razu poczułam się lepiej bo jeszcze nie wróciłam po Sylwestrze do swojego normalnego poziomu energii. Dzisiaj jeszcze brzuch i nogi z Mel B. Odkąd zaczęłam ćwiczyć moje ciało stało się bardziej przyswajalne dla mnie wizualnie. I nie chodzi o efekty, raczej ja się lepiej czuje , że w końcu zaczęłam z nim coś robić
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:18   #484
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Fatass, z porodem też jest różnie, Mój bolał, ale bardziej zmęczona byłam. Jechałam na wszelkich możliwych wspomagaczach, żeby wywołać skurcze, bo wody odeszły i skurczy zero. 10 godzin walczyłam, na koniec nawet 2 razy parłam, nie udało się i mnie pokroili.
Mam wrażenie że mi pomogło, to że się nastawiałam od samego początku na najgorszy ból jak w życiu czułam- okazało się że AŻ TAK źle nie jest, bardziej padałam na pysk ze zmęczenia. Głębokie przeżycie? "ja chce przerwy, wynoście się stąd, pierdziele, idee spać!"

A do zwolenniczek cesarek na życzenie- największy ból jaki KIEDYKOLWIEK czułam to był ten po cesarce. Nie byłam w stanie się przekręcić, nie wspominając już o wzięciu dziecka na rece przez pierwsze 3 dni. A plecy po znieczuleniu bolą do tej pory
Też miałam wywoływany niestety ;(. Od 15 do 19ej nic się nie działo. Dopiero po 19ej. Młody urodził się o 1:35 w nocy. Rodziłam naturalnie (na szczęście) bez żadnego znieczulenia (na szczęście - sadysta ) i bolało jak fix, bo musieli mi masaż (jak to ładnie brzmi) szyjki macicy robić, bo dalej nie było rozwarcia, a dziecko traciło tętno na skurczach ... Ale wsio gicio Młody zdrowy i wesoły

P.S. To kiedy się umawiamy na następne? Przed czy po odchudzaniu? Fajnie by było mieć jakąś znajomą równolegle w ciąży ... sese

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Ja dziś od rana dietetycznie, a teraz wsunęłam omlecik dietetyczny, mmm..
Naprawdę pyszny i już teraz jestem pewna, że nie odpuszczę go przy śniadaniach. Choć nie prawidłowo troszeczkę dobrane produkty na obiad, ale musiałam \ bardzo syty - coś dla mnie.
2 jajka,
1,5 łyżki płatków owsianych,
1,5 łyżki jogurtu nat.
Wszystko ładnie wymieszać, na patelnię - bez oleju i już tylko smakować
Wszelkie dodatki typu; owoce, warzywa i niektóre przyprawy jak najbardziej.

Uwielbiam te omleciki ... Gartki za wzięcie się do roboty! Tak trzymać! !!!

A w tabelkę to nic nie udziwniasz, po prostu klikasz na kratkę gdzie chcesz coś napisać i piszesz
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:21   #485
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Startujemy od stycznia.

Jak schudnę
I warunki mieszkaniowe poprawie.
Mnie "masowali" 5 czy 6 razy, myślałam że odjadę na tym fotelu.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:25   #486
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj poćwiczyłam TF, od razu poczułam się lepiej bo jeszcze nie wróciłam po Sylwestrze do swojego normalnego poziomu energii. Dzisiaj jeszcze brzuch i nogi z Mel B. Odkąd zaczęłam ćwiczyć moje ciało stało się bardziej przyswajalne dla mnie wizualnie. I nie chodzi o efekty, raczej ja się lepiej czuje , że w końcu zaczęłam z nim coś robić
Super! Fajnie, że tak ostaro pracujesz!
Zgadza się, że człowiek się lepiej czuje jak ćwiczy... i to nie tylko chodzi mi o zdrowie. Ja też jakoś tak po ćwiczeniach czuję się ... ładniejsza, zgrabniejsza i w ogóle I tylko się czasem na mnie dziwne patrzą jak idę dumna, z brodą wysoko uniesioną, kręcąc moim 70-kilogramowym dupskiem ... ohyea... sexy

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Jak schudnę
I warunki mieszkaniowe poprawie.
Mnie "masowali" 5 czy 6 razy, myślałam że odjadę na tym fotelu.
... masakra. Wszystko nic, ale ten masaż.... to chyba najgorsze było.... Myślałam, że mi flaki na żywca wydzierają gdzieś aż spod nerek ...

E tam, jak drugie dziecko też będzie takie fajne, to też się na takie masaże piszę ...

Jeśli chodzi o drugie dziecko, to priorytety mamy podobne ...
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:30   #487
GreenVesper
Raczkowanie
 
Avatar GreenVesper
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków/Mielec
Wiadomości: 39
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Ja piłam owego czasu drożdze. Włosy szybko urosły. 4 cm w ciągu jednego miesiąca, ale prócz samych drożdży cudowałam jeszcze więcej z nimi, heh. Obrzydził mnie smak drożdży - piłam wersję hardcorową z samą wodą. Dodatkowo przez miesiąc picia pojawiły się wszelkie krostki na twarzy i przytyłam 4 kg Każdy ma inne odczucia i przeżycia.. każdy organizm jest inny. Mimo tego uważałam, że są one jakoś kaloryczne (?) nie wiem czemu.. i przy dietkach odpuszczałam.
Za 18 dni spotkanie, biorę się za siebie - trzeba zabłysnąć Pozdrawiam!
4 cm na miesiąc mi rosną teraz 2 cm i jest to dwukrotnie więcej niż przed drożdżami, z cerą na szczęście nie mam problemów i mnie nie wysypało. Na wagę u mnie nie było żadnego wpływu, za to włosom i paznokciom bardzo drożdże pomogły. Mogę polecić też napar z pokrzywy tylko na mnie działał moczopędnie

Co do spotkania to pewnie dodatkowa motywacja, ciekawe jakie będziesz mieć osiągi do tego czasu
GreenVesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 16:08   #488
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. We mnie wpakowali wszystko co mogli, a jeśli chociaż usiadłam to mi się skurcze zatrzymywały, wiec te 10 godzin musiałam krążyć z kroplówką po sali i krecic tyłkiem na skuczu.


Zajrzałam na bloga, podoba mi się, ale czemu nie masz panelu do dodawania do obserwowanych? Chętnie bym włączyła!
Dopiero się uczę. Zaraz popatrze jak dodać.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:21   #489
kanabis
Raczkowanie
 
Avatar kanabis
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Startujemy od stycznia.

Dziewczyny, mam pytanie. Pije ktoraś z was odżywke białkową? bo zastanawiam się nad jej kupnem. Daje ona jakieś efekty? I kiedy ją najlepiej pić, rano czy wieczorem?
kanabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:26   #490
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Super! Fajnie, że tak ostaro pracujesz!
Zgadza się, że człowiek się lepiej czuje jak ćwiczy... i to nie tylko chodzi mi o zdrowie. Ja też jakoś tak po ćwiczeniach czuję się ... ładniejsza, zgrabniejsza i w ogóle I tylko się czasem na mnie dziwne patrzą jak idę dumna, z brodą wysoko uniesioną, kręcąc moim 70-kilogramowym dupskiem ... ohyea... sexy

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



... masakra. Wszystko nic, ale ten masaż.... to chyba najgorsze było.... Myślałam, że mi flaki na żywca wydzierają gdzieś aż spod nerek ...

E tam, jak drugie dziecko też będzie takie fajne, to też się na takie masaże piszę ...

Jeśli chodzi o drugie dziecko, to priorytety mamy podobne ...
Jak się idzie dumnie nawet ze 100 kilogramowym dupskiem, to ludzie i tak wizualnie odejmują nam z kilkanaście kilo za tę pewność siebie
Już niedługo, a będą patrzeć zawistnym spojrzeniem

Sama próbowałam pić kiedyś drożdże, zalałam gorącą wodą tylko że one mi się w ogóle nie rozpuściły. Dlaczego tak się stało?
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:31   #491
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Startujemy od stycznia.

Dziękuję za wskazówki, ale ja chyba jestem taka ..mhm..
cholerka.. wpisuję, chcę przejść ''obok'' i to co napisałam znika.. - MAGIA
Mam straszną motywację. Jakiś miesiąc temu bawiłam się w głodówkę przez tego Pana. Trwała 8 dni - bez żadnych wpadek. Rozregulowałam sobie metabolizm, ale wtedy się udało. Niby nie żałuję.. takie ot skutki zakochania.

Co do włosków; myłam głowę co 2 dni, polewałam włosy na przemian raz pokrzywą, a raz skrzypem, piłam; skrzyp, pokrzywę i rumianek. Plusowo jeszcze drożdże. Wszelkie odżywki, domowe sposoby na porost włosków jak najbardziej. Polewanie się kradzionym piwem mojego TŻ mhm.. jeszcze wiele innych rzeczy.. Szampony bez SLS - baby dream fur mama, radicale, maski p. wypadaniu, na wzmocnienie, jantary - żelazo itd. 4 cm były bite już w około 3,5 tyg, ale katowanie się niezwykłe. Fryzjerka mierzyła odrosty przed kuracją - farbowanie i tuż po. Była zafascynowana. Doszły do 67 cm i ścięłam teraz mam do ramion - żałuję.

Edytowane przez agiantkaa
Czas edycji: 2013-01-02 o 17:01
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 16:38   #492
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość


U mnie to sami - 8 godzin za kompem, a w pracy ani mikrofalówki, ani lodówki ...
jak pracowałam w YR to dziewczyny z Inglota do nas przychodziły żeby im zupy podgrzewać bo miałyśmy mikrofalówkę

Cytat:
Napisane przez beciabeatka Pokaż wiadomość
Ja jak na razie to bez sukcesów - wczoraj ciasto - było pyszne
- dzisiaj mąż ugotował obiad - no i jak tu nie zjeść .
a co ugotował?

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
No to macie jazdy

U mnie na szczęście było bez przygód. Ani nie wymiotowałam, ani nie miałam mdłości (dopiero pod koniec ciąży), jadłam normalnie i normalne ilości. Jedyne zboczenie spożywcze jakie miałam to silna potrzeba jedzenia:
-śledzi
-keczupu
-kakao
przypomniałam sobie że muszę wziąć tabsa, dzięki!

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Schudnąć w ciąży ... no nieźle Waryjot

"Atrakcji" ciążowych nie zazdroszczę Przewalone
Dlatego tak mnie wkurza jak ktoś jak mantrę powtarza że "Ciąża to nie choroba". NO JASNE ŻE NIE! Ale starość też nie prawda? A starszym się ustępuje pod wieloma względami i się pomaga i nie pozwala się przemęczać. Ciąża to może i nie choroba, ale to też nie jest normalny stan, a biedna przyszła mama często czuje się fatalnie, hormony, waga, kaczy chód, rozstępy, zachcianki, bóle mięśni i stawów, nieprzespane noce, depresje i obawy, albo radość i euforia, zachcianki, problemy ze spaniem i koncentracją, ciągle latanie siku ... itd. .......... eh .... w sumie ... to chciałabym być znowu w ciązy ...
;o
odechciewa się

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Też chce być w ciąży znowu, ale po cesarce lepiej trochę zaczekać niestety.
Tęsknie za tym posikiwaniem się, za tym pękniętym żebrem (bardzo ruchliwe dziecko), skurczami, zapaleniami pęcherza, zgagą, dzięki której spałam na siedząco, morderczym zmęczeniem, walczeniem ze skokami cukru, 4 miesiecznym wiszeniem nad toaletą, nadwrażliwością ciała (w domu chodziłam w ubraniach na lewą stronę, bo szwy bolały) i masą innych atrakcji. Ciąża nie choroba


Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Hihi, ale to zabawne, że człek musi dopiero na forum wejść, żeby sobie przypomnieć że jajek nie kupił

Ja jeśli chodzi o jajka to mam to szczęście, że prócz mnie to i mój synek je UWIELBIA. A że mój tata przepada za swoim jedynym wnusiem to wsiowe jajka od wolno hasających kuraków nam dość często podrzuca Moja szefowa też ma swoje kury (hobby jej męża - lubi kury po prostu) i jak jej się niosą to też mi często daje . A te kury to na pewno dobrze odżywiona, sama im nieraz coś przynoszę
haha, co robi Twój mąż w wolnym czasie? hoduje kury, ot tak dla sportu nieźle
mój dziadek ma gołębie

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Głębokie przeżycie? "ja chce przerwy, wynoście się stąd, pierdziele, idee spać!"
moja ciocia podobno wrzeszczała na męża podczas porodu: "wy***laj, co ty mi zrobiłeś?! nie chcę cię widzieć więcej! żadnych więcej dzieci!"

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość

Ja piłam owego czasu drożdze. Włosy szybko urosły. 4 cm w ciągu jednego miesiąca, ale prócz samych drożdży cudowałam jeszcze więcej z nimi, heh. Obrzydził mnie smak drożdży - piłam wersję hardcorową z samą wodą. Dodatkowo przez miesiąc picia pojawiły się wszelkie krostki na twarzy i przytyłam 4 kg Każdy ma inne odczucia i przeżycia.. każdy organizm jest inny. Mimo tego uważałam, że są one jakoś kaloryczne (?) nie wiem czemu.. i przy dietkach odpuszczałam.
Za 18 dni spotkanie, biorę się za siebie - trzeba zabłysnąć Pozdrawiam!
też piłam drożdże, miałam kupić dziś i zapomniałam
piłam 1/6 kostki - zalewałam wrzątek i do tego kakao, wtedy az tak nie czuć "smaczku". zazdroszczę porostu krostki niestety wyłażą ale potem znikają na amen

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja miałam poród wywoływany w 37 tc. Dostałam oksytocyne i poszło. Zaczęłam o 9.00 mieć skurcze o 11.20 Agata już była
czyli szybko i sprawnie, ja się rodziłam 12 godzin i do tego "na odwrót"

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Super! Fajnie, że tak ostaro pracujesz!
Zgadza się, że człowiek się lepiej czuje jak ćwiczy... i to nie tylko chodzi mi o zdrowie. Ja też jakoś tak po ćwiczeniach czuję się ... ładniejsza, zgrabniejsza i w ogóle I tylko się czasem na mnie dziwne patrzą jak idę dumna, z brodą wysoko uniesioną, kręcąc moim 70-kilogramowym dupskiem ... ohyea... sexy




Jeśli chodzi o drugie dziecko, to priorytety mamy podobne ...


zakładając że poczucie instynktu macierzyńskiego mnie nie ominie, chciałabym od razu bliźniaki, po co się męczyć dwa razy i mam na to szansę, ponoć jeśli się zaciąży zaraz po odstawieniu tabsów jest spore prawdopodobieństwo

u mnie nieźle, na śniadanie bułka (niestety biała ;/) - połowa z serem i dżemem, połowa z Turkiem i pomidorem, potem sushi , 2 mandarynki.
głodna jestem już ale chyba najpierw poćwiczę.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:41   #493
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Dojechałam do Krk Niestety dziś z zakupów nici, bo zastałam bałagan i chcę ładnie posprzątać, właśnie zjadłam przywiezione z domu jabłko i pokrojone suszone owoce, a na kolację czeka serek wiejski i ogórek ) A i dziś wypróbuję 90PX ab ripper na brzuch, próbowała któraś?
Green Vesper o super myslalas moze o jakiejs silowni albo bieganiu po krk ?
A i ponawiam pytanie - płatki ryżowe na dietę, na śniadanie?
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:42   #494
kanabis
Raczkowanie
 
Avatar kanabis
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ja dzisiaj zjadłam na śniadanie sałatke z tortellini (tak ok. 100g), do tego owoc, w szkole zjadłam chleb pełnoziarnisty z dosyć grubo pokrojonym plastrem szynki z indyka, do tego mandarynka, na obiad zupa brukwiowa, do tego zjadłam jeszcze małą activie naturalną i na kolacje planuje twaróg.. nie wiem jeszcze z czym
kanabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:53   #495
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Startujemy od stycznia.

Też muszę się zastanowić nad piciem tych drożdży, ale jakoś mnie zawsze obrzydzały

Z dietą u mnie dzisiaj nawet ładnie. W dodatku byłam na siłowni Także dzień zaliczam do udanych i mam nadzieję, że tak też się skończy
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:19   #496
GreenVesper
Raczkowanie
 
Avatar GreenVesper
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków/Mielec
Wiadomości: 39
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówki, ale ja chyba jestem taka ..mhm..
cholerka.. wpisuję, chcę przejść ''obok'' i to co napisałam znika.. - MAGIA
Jak podasz wymiary tutaj lub na pw to Cię dopiszę do tabelki


Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Dojechałam do Krk Niestety dziś z zakupów nici, bo zastałam bałagan i chcę ładnie posprzątać, właśnie zjadłam przywiezione z domu jabłko i pokrojone suszone owoce, a na kolację czeka serek wiejski i ogórek ) A i dziś wypróbuję 90PX ab ripper na brzuch, próbowała któraś?
Green Vesper o super myslalas moze o jakiejs silowni albo bieganiu po krk ?
A i ponawiam pytanie - płatki ryżowe na dietę, na śniadanie?
Chodzę na siłownię w Solvayu, -> Platinium jak jest ciepło to jeżdżę na rowerze, biegałam trochę na wakacjach a teraz cisnę na bieżni bo nie umiem się ubrać żeby biegać na zewnątrz
GreenVesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:49   #497
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Startujemy od stycznia.

Załamałam się jeszcze bardziej... ;(
GreenVesper
wzrost: 173 cm, waga: chyba 90 kg, ale dokładnie podam za kilka dni jak kupię nową wagę, bo ostatnio zakupiona ''nawaliła'', pod biustem: 94 cm, talia: 92 cm, pępek: 111 cm, biodra: 107,5 cm, udo: 69,5 cm, łydka: 43 cm.
O zgrozo...
Mam propozycje.. może będziemy się ważyć tak co tydzień? Mała rywalizacja między sobą motywuję. Odchudzając się na dieta.pl schudłam ładne 7 kg, a ważyłyśmy się co tydzień. Pozdrawiam!
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:02   #498
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

co tydzień to trochę za często wg mnie.

jestem po ćwiczeniach - rozgrzewka, 50 przysiadów, killer Ewki (trochę zmodyfikowany przeze mnie ), kilka minut z ciężarkiem (ramiona). chciałam jeszcze dorzucić Mel B bo łącznie wyszło mi jakieś pół godziny ćwiczeń a to za mało, ale mój brak kondycji powiedział p***le, nie robie

zjadłam właśnie omleta z jogurtem naturalnym i połową pomidora
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:03
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:10   #499
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Green to widzę rejony mojego mieszkania, ale sprzed roku teraz zupełnie inna cześć miasta Ale też planowałam iść do Platinium, tylko bliżej mnie, ale niestety fundusze studenckie nie pozwalają
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 18:11   #500
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Startujemy od stycznia.

Ale dużo piszecie Ja niedawno wróciłam z zajęć i ugotowałam zupę czosnkową

Jak obliczacie swój wiek metaboliczny?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:19   #501
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: Startujemy od stycznia.

Szaruch
Wiem, że kiedyś dziewczyną dawało to wielką motywację. Ten zrzucony kg lub dwa w ciągu tygodnia stąd też moja propozycja.
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:23   #502
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

może ktoś ocenić mój jadłospis z dziś? wpisuję jeszcze raz:
I - bułka (połowa z serem i dżemem, połowa z Turkiem i pomidorem)
II - sushi, 6 sztuk
III - 2 mandarynki
ok. 30-40 min ćwiczeń (killer, przysiady)
IV - omlet (2 jaja + jogurt naturalny) z pomidorem i polane jogurtem naturalnym

ujdzie? wiem że wyszło mało warzyw. mogę coś jeszcze zjeść czy będzie już za dużo? spać idę koło północy - pierwszej.
i motywacje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m37j6zqdMq1r5zyxgo1_1280.jpg (75,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mdqaugWfPn1rbbxbro1_500.jpg (77,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_me5tqnX2T31rz0ajwo1_1280.jpg (106,6 KB, 6 załadowań)
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:25
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:24   #503
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Startujemy od stycznia.

hej a ja dzis tez pocwiczylam krociuko bo pol godz ale mimo wczorajszych mega zakwasow ktore mam dalam rade no i rower do pracy i z pracy 2 razy po 20 min i pas na brzuch i nogi sie zalapalmacie ??uzywacie??ja mam taki wibracyjny
juto nic nie cwicze tylko rower do pracy
ide kolowac cos na kolacje i wymyslic co do pracy
ja kiedys uzywalam drozdzy jako maseczek chyba nie daly rezultatow z tego co pamietam
papapadammm
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:37   #504
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Startujemy od stycznia.

Szaruch, ja mysle, ze za malo
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:50   #505
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

Szaruch, ja to samo przegryź ogórka, marchewkę, jakieś warzywo.. Szkoda, żeby tak na wieczór dokładać kalorii, powinny być rozłożone w ciągu dnia, ale jutro będzie lepiej
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:56   #506
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Szaruch, ja to samo przegryź ogórka, marchewkę, jakieś warzywo.. Szkoda, żeby tak na wieczór dokładać kalorii, powinny być rozłożone w ciągu dnia, ale jutro będzie lepiej

taaa tylko że wstałam o 13
to lecę po warzywko, może sobie surówkę zrobię
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:05   #507
aga3435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Startujemy od stycznia.

I przychodzi również czas na mnie aby trochę zadbać o siebie Jakoś nigdy wcześniej nie przywiązywałam do tego wagi, lecz teraz kiedy mam sporo zbędnych kg należy coś z nimi zrobić. A że niestety leniwa jestem, to sama sobie na pewno nie poradzę, więc chętnie do was dołącze i liczę na ogromną motywację z waszej strony
aga3435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:09   #508
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Startujemy od stycznia.

Witam się noworocznie

Trochę mnie nie było, a tutaj tyle stron do nadrobienia. Mkniecie jak burza
Ja dzisiaj wróciłam do diety, w przerwaniu, której skutecznie pomógł mi okres świąteczno-noworoczny. Posłuchałam Waszych wskazówek i dołożyłam jeden posiłek do menu. Tym o to sposobem nie skończyłam jeść dzisiaj o 16, a chwilę przed 18. Po tygodniu zamierzam się zważyć i zobaczyć czy nie powoduje to u mnie dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że nie.
Oczywiście codziennie rano zapominam się zmierzyć, więc tabelki jeszcze nie uzupełniłam. Jutro obiecuję poprawę!!!

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Co do włosków; myłam głowę co 2 dni, polewałam włosy na przemian raz pokrzywą, a raz skrzypem, piłam; skrzyp, pokrzywę i rumianek. Plusowo jeszcze drożdże. Wszelkie odżywki, domowe sposoby na porost włosków jak najbardziej. Polewanie się kradzionym piwem mojego TŻ mhm.. jeszcze wiele innych rzeczy.. Szampony bez SLS - baby dream fur mama, radicale, maski p. wypadaniu, na wzmocnienie, jantary - żelazo itd. 4 cm były bite już w około 3,5 tyg, ale katowanie się niezwykłe. Fryzjerka mierzyła odrosty przed kuracją - farbowanie i tuż po. Była zafascynowana. Doszły do 67 cm i ścięłam teraz mam do ramion - żałuję.
Zazdroszczę. Moje włosy, tak myślę, wyglądają ok, ale niestety naprawdę trzymają się kiepsko. Bardzo mi wypadają. Po myciu włosów jestem uboższa o garstkę włosów. Zażywam Skrzypovitę - na paznokcie faktycznie wpływa pozytywnie, niestety na włosy nie bardzo. Zresztą stan moich włosów to wiele mojej winy - po rozjaśnianiu bardzo się pogorszyły.

Dziewczęta, a ketchup? Od momentu jak jestem na diecie bardzo rzadko dodaję go do mojego menu, ale tak lubię... Któraś zna jego "właściwości"?
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:09   #509
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Startujemy od stycznia.

boziu a ja zjadłam kiszone ogórki i wypiłam czerwoną herbatę i umieram z bólu brzucha!!!!!!
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:18   #510
GreenVesper
Raczkowanie
 
Avatar GreenVesper
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków/Mielec
Wiadomości: 39
Dot.: Startujemy od stycznia.

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Załamałam się jeszcze bardziej... ;(
GreenVesper
wzrost: 173 cm, waga: chyba 90 kg, ale dokładnie podam za kilka dni jak kupię nową wagę, bo ostatnio zakupiona ''nawaliła'', pod biustem: 94 cm, talia: 92 cm, pępek: 111 cm, biodra: 107,5 cm, udo: 69,5 cm, łydka: 43 cm.
O zgrozo...
Mam propozycje.. może będziemy się ważyć tak co tydzień? Mała rywalizacja między sobą motywuję. Odchudzając się na dieta.pl schudłam ładne 7 kg, a ważyłyśmy się co tydzień. Pozdrawiam!
wpisane ja jestem nadal za wpisywaniem się co 2 tygodnie a w każdym razie w moim przypadku chyba nie będzie sensu co tydzień bo żadnych efektów nie zobaczę

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Green to widzę rejony mojego mieszkania, ale sprzed roku teraz zupełnie inna cześć miasta Ale też planowałam iść do Platinium, tylko bliżej mnie, ale niestety fundusze studenckie nie pozwalają
Poszukaj czegoś na gruperze/grouponie, można czasem naprawdę tanio kupić karnet. Moja mama tak bardzo chce żebym schudła że sponsoruje mi siłownię
GreenVesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.