Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 20:18   #1231
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Suqub potwierdzam. rzuciło mi się na mózg. ale są takie dobre z cukrem
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:24   #1232
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Basjenia ręcznik bambusowy kupiłam, o taki http://bamboo-line.pl/pl/p/Recznik-b...dki-70x140/122
pocięłam na kawałki - wyszły 13 x 13 cm, obrzuciłam owerlokiem, dokupiłam w markecie pudełeczko za kilka groszy i włala

Paulinkus jaki otulacz kupujesz? cos w tym stylu http://www.tanimarket.pl/product/ima...atko-kropy.jpg ?

boshhh...współczuję dogryzających bliskich...moja mama i teściowa bardzo mnie wspierają i zawsze mogę na nie liczyć
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:25   #1233
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez katherine13 Pokaż wiadomość
a możesz mi powiedzieć jak ci próby wyszły i kwasy żółciowe?
Próby miałam strasznie podwyższone, jedne prawie 400 drugie 500 wtedy też dostałam sterydy na płuca za to kwasy żółciowe na szczęście nie były dużo podwyższone wynosiły 13 a jak u Ciebie to wyglądało?
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:25   #1234
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
Suqub potwierdzam. rzuciło mi się na mózg. ale są takie dobre z cukrem
za te placki. Biedny tż załamie się jak mu powiem na co mam teraz ochotę
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:28   #1235
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Bimbunia, Blow, kasienka! Odezwijcie sie!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:31   #1236
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Paulinkus mój się złapie jak zobaczy zlew....
bo do gotowania pierwsza tylko sprzątać nie ma komu:P
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:32   #1237
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Paulinkus jaki otulacz kupujesz? cos w tym stylu http://www.tanimarket.pl/product/ima...atko-kropy.jpg ?

boshhh...współczuję dogryzających bliskich...moja mama i teściowa bardzo mnie wspierają i zawsze mogę na nie liczyć
Taki otulacz

http://allegro.pl/pieluszka-bambusow...789338947.html

Na szczęście moja rodzina mnie wspiera gorzej z rodziną tż...
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Edytowane przez Paulinkus
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:38
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 20:35   #1238
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
za te placki. Biedny tż załamie się jak mu powiem na co mam teraz ochotę
Oj placki to ja też bym zjadła ale niestety mam zabronione takie jedzenie
Jeżeli chodzi o spanie dzieciaczka to nasza mała też będzie spała z nami w pokoju ale nie w naszym łóżku bo byłabym się że jej coś zrobie tylko w swojej kołysce no a jak będzie miała gdzie ze 4 miesiące to myślę że dam już ją do jej pokoju i tam będzie spała w łóżeczku:p
__________________
04.08.2012r.




Edytowane przez Kasiulka07
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:39
Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:36   #1239
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

My mamy łóżeczko w naszej sypialni, ale tutaj mieszkamy z naszym lokatorem wiec nie wyobrazam sobie w nocy biegac pod jego drzwiami do małej.
Myślę, że do 2 tyg powinniśmy dostać klucze do nowego domku, to tam już naszykuje pokój dla Nadki, ale i tak pewnie wyeksmituje ją tam dopiero po paru miesiącach. Ewentualnie my wyniesiemy się od niej.



Co do choinki, to jeśli jest u Was w pobliżu Ikea, to sprawdzcie czy jest jakas promocja. U mnie jest taka, ze jak kupie drzewko za 30e, to dostaje voucher na 20e do wykorzystania w styczniu.
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:37   #1240
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
Paulinkus mój się złapie jak zobaczy zlew....
bo do gotowania pierwsza tylko sprzątać nie ma komu:P
Mój już się przyzwyczaił poza tym mamy zmywarkę także większość rzeczy tam trafia a zostają do mycia jedynie większe rzeczy jak garnki czy patelnie może te placki wynagrodzą mu to że będzie musiał pozmywać
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:02   #1241
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Heeej... jutro zaczynamy 39 tydzien...
Dzis bylam na usg i mala wazy 3,5 kg... szok jaki klocek... tez jest dluzsza niz wychodzi z terminu o prawie 2 tygodnie.
Moja szyja ma 3,5 cm takze pewnie wytrzymam do 12...
__________________

Sara
Laura
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 21:14   #1242
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cześć dziewczyny,

Ja dziś padam na twarz dosłownie, pomimo, że noc jak najbardziej udana. Mała jak zasnęła o 12 w nocy tak spała aż do 6 rano. Za to w dzień mało co spała i ciągle chciała do cycusia. Mały głodomór non stop jak nie przebieranie to jedzenie, z przewagą jedzenia. Musiałam dać jej butlę, bo aż sutki na samą myśl o karmieniu mi wykręcało A od 15 jak się przebudziła z drzemki to dopiero o 21 zasnęła.. Oby dziś też całą nockę przespała. Ogólnie dziś nie marudzi, zawiesza wzrok patrzy sobie i chce być w centrum uwagi i najlepiej na rękach

Pisałyście o chrztach. Więc My chyba jakoś zrobimy luty-marzec i zapewne w jakim lokalu. My mały metraż żeby wszystkich pomieścić, mimo że zaprosimy najbliższych tylko. A ani u rodziców ani teściów robić nie zamierzam, by ta druga strona nie czuła się źle, nieswojo. Chrzestnych mamy już wybranych, ale dla mnie to wybór na "odwal się". Siostra męża, która sama mianowała się chrzestną i nawet miała żal że ja jej nie wzięłam jako świadkowej do ślubu (a mam własną siostrę!) - z tym, że akurat ją i tak chcieliśmy wziąć na chrzestną bo mąż ma dwie siostry tylko. I mój brat jako chrzestny. Wybór średni, ale innego wyboru nie mam. Trudno.

Pisałyście też o spaniu w łóżku z dzieckiem. Ja nie zamierzam (choć ostatnio wymiękłam i przywlekłam małą do nas i mega się nie wyspałam bo cały czas bałam się że ją zgniotę). Mała ma łóżeczko obok naszego łóżka i tam ma spać. Przedwczoraj przywiozłam wózek do nas do pokoju i w nocy na śpiocha czasem ją tam włożę i bujam, aż zaśnie. Wiem że to źle, bo może się tak przyzwyczaić i nie chcieć później inaczej zasnąć jak bujana najpierw, no ale cóż.. Człowiek zaspany w środku nocy zrobi wiele, nawet tego czego się wcześniej wypierał..

A my mamy problem, bo koła trzeba napompować i żadna pompka do przednich kół nie chce podpasować Tylnie napompowane a przednie lekkie flaczki. Już tak byliśmy na spacerkach ale trochę udręka bo wózek znosi. Już myślałam żeby na stację benzynową podejść ale tam też pewnie wejście samochodowe grube :/ Muszę przedłużkę do pompki jak do roweru gdzieś dorwać. Jutro ma być u nas ładna pogoda, szkoda w domu siedzieć

Choinki w tym roku mieć nie będziemy, bo jej miejsce zajęło łóżeczko. Ewentualnie jakaś wersja do 50-70cm w doniczce, którą będzie można postawić na komodzie. Ale obowiązkowo jak co roku lampki choinkowe na karniszu rozwiesimy i też jest klimacik świąt

Inka w domu najlepiej Oby wypuścili Was

Bimbunia jak akcja?

I kciuki za pozostałe mamusie w rozdwojeniu
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:23   #1243
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
Heeej... jutro zaczynamy 39 tydzien...
Dzis bylam na usg i mala wazy 3,5 kg... szok jaki klocek... tez jest dluzsza niz wychodzi z terminu o prawie 2 tygodnie.
Moja szyja ma 3,5 cm takze pewnie wytrzymam do 12...
dorodna dziewczyna
ciekawe, ile mój waży, skoro w 36 tygodniu ważył 3 kilo ! jutro się dowiem, mam usg na 8 rano.

Hasiap - podziwiam naprawdę z tym karmieniem i usypianiem, ciekawe jak u mnie będzie z determinacją.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:48   #1244
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Tak od razu bo ja wyrodną matką jestem a tak na serio plan jest taki że skoro ma swój pokój, łóżeczko itd. to śpi u siebie jak wyjdzie w praniu to się dopiero okaże nie chcę go przyzwyczajać do spania z nami. Wiadomo jak będzie bardzo płakał to będzie spał u nas ale na pewno nie z nami w łóżku.
U mnie na nowym mieszkaniu od lutego tez będzie miało swój pokój Na razie z nami (choc na drugim końcu pokoju), bo innej opcji nie ma
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Antosia bardzo ładny jest skład Twojego cyckowego kremu, nie ma tam nic szkodliwego
ja kupiłam ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-63-b...niajacy-biust/
(no ale zapłaciłam za niego coś ok 60 zł - wiadomo, ja wszystko w promocji kupuje )
inny naturalny, "typowo cyckowy" jaki mi przychodzi do głowy to taki http://www.phenome.pl/pl/main/produk..._matki/?pid=61

chwalę się
skończyłam właśnie szycie cheeky wipes, z dużego bambusowego ręcznika wyszło mi 50 sztuk, http://www.cheekywipes.pl/
i dziś kupiłam materiał i zabieram się za woombie https://www.otulacz.pl/produkt/woomb...-65kg-otulacz/
filmik na dole strony https://www.otulacz.pl/
Tez mi sie wydał skład ok, ale na opakowaniu pisze ze nie stosowac w czasie karmienia To muszę poczaic sie- moze znów jakieś promocje będą to tez zakupię te z Put&rab i Phenome

O kurcze, nie wiedziałąm ze cos takiego jest jak Cheeke wipes- tez kcem
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Ale mam nerwa po tym tel teściowej.. biedny Julinek
Trusia, coś nam dziś te tesciowe popalić dają
Moja też dziś dzwoniłą i przez pól wieczora przeryczalam, nie wspominając o nerwach, przez które brzuch mnie bolał. Kurde, rozumiem ze dla niej nikim jestem, ale do syna i wnuka moglaby miec jakis szacunek, a nie traktować jak małpy w zoo Echh.. szkoda nawet gadać...
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Basjenia ręcznik bambusowy kupiłam, o taki http://bamboo-line.pl/pl/p/Recznik-b...dki-70x140/122
pocięłam na kawałki - wyszły 13 x 13 cm, obrzuciłam owerlokiem, dokupiłam w markecie pudełeczko za kilka groszy i włala

Paulinkus jaki otulacz kupujesz? cos w tym stylu http://www.tanimarket.pl/product/ima...atko-kropy.jpg ?

boshhh...współczuję dogryzających bliskich...moja mama i teściowa bardzo mnie wspierają i zawsze mogę na nie liczyć
Super pomysl- ale chyba za leniwa jestem. A wiesz moze ile kosztuje gotowce?? bo nie mogę znaleźc cen na stronie

Ja wlasnie coś w tym stylu otulacz mam

Moja mam to złota kobieta, ale tesciową mam dokladnie jak z opowieści i kawałów
Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Taki otulacz

http://allegro.pl/pieluszka-bambusow...789338947.html

Na szczęście moja rodzina mnie wspiera gorzej z rodziną tż...
OOo, coś takiego kolezanka mi wyslala (niestety na polski adres, do teściowej, wiec pewnie sie doczekam je za pól roku)
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 04:58   #1245
blow_ya_mind
Raczkowanie
 
Avatar blow_ya_mind
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 314
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Czesc dziewczyny ostatni tydzien nawet juz nie podczytywalam bo wszystkie moje mysli krecily sie wokol pytania KIEDY???

Urodzilam wczoraj 3 grudnia, 10:48 przez cesarskie ciecie. Jerzy 4060g 54 cm, zdrowy chlop jak dab.

Niestety cc ;(. Wiecie jak bardzo chcialam sn, ale mimo wszystko ciesze sie jak to sie rozwinelo i skonczylo. W skrocie, mialam skierowanie do szpitala od poniedzialku juz, po ktg lekarz powiedzial ze jestem po terminie z z dzieckiem ktore wyglada na tak duze ze go nie urodze. Oczywiscie zero skurczy i rozwarcia. Bylam super wsxiekla i rozczarowana. We wtorek konsultowalam to z mija gin, usg wychodzilo na 3,5-3,7 kg, powiedziala mi ze jak akcje zacznie sie sama to powinnam dac rade ale zebym sie polozyla do szpitala bo to juz tydzien po i wod coraz mmniej. Postanowilam pojechac w srode. Po wieczor we wtorek mialam juz regularne skurcze co 10 min, 8, jak doszly do 6 minut po 50 sekund to pojechalam do szpitala. Byla druga w nocy. W szpitalu okazalo sie ze skurcze sie nie pisza, rozwarcia brak ;( lekarz powiedzial ze w takiej sytuacji on mi z doswiadczenia mowi ze sie nic nie ruszy, ale daje mi szanse, mam zdecydowac sama tym czasem dali mnie na porodowke, podpieli ktg i kazali czekac na rozwoj akcji. Nic sie nie dzialo, wszystko stanelo w miejscu, skurcze co 10 min na poziomie 40-50% na ktg. Dla mnie odczuwalne jakbolesne. Pomyslalam sobie o moim poprzednim porodzie, bylo tak samo, czekalam wtedy dwie doby i nic, bylam wyczerpana psychicznie i fizycznie wtedy. Postanowilam nie fundowac sobie tego jeszcze raz. Przyszla zmiana lekarzy, powiedxialam im ze chce ciecie. Bez problemu od razu poszlam na stol. Wszyscy mnie wspierali w mojej checi sn, ale poparli tez cc. Byl w szoku jak go wyciagneli a tu 4 kg!!! Pol kilo wiecej niz moja emilka! Operacje przeszlam bez problemu. Jestem bardzo zadowolona. Buzuaki dla was wszystkich i trzymam kciuki a porody! Napisze cos jeszcze o tym jak tu nam jest w szpitalu ale to pozniej ;-) ide sie pionizowac!
__________________
Jerzy 3 grudnia 2014
Emilia 3 maja 2012
blow_ya_mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 05:12   #1246
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez blow_ya_mind Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ostatni tydzien nawet juz nie podczytywalam bo wszystkie moje mysli krecily sie wokol pytania KIEDY???

Urodzilam wczoraj 3 grudnia, 10:48 przez cesarskie ciecie. Jerzy 4060g 54 cm, zdrowy chlop jak dab.

Niestety cc ;(. Wiecie jak bardzo chcialam sn, ale mimo wszystko ciesze sie jak to sie rozwinelo i skonczylo. W skrocie, mialam skierowanie do szpitala od poniedzialku juz, po ktg lekarz powiedzial ze jestem po terminie z z dzieckiem ktore wyglada na tak duze ze go nie urodze. Oczywiscie zero skurczy i rozwarcia. Bylam super wsxiekla i rozczarowana. We wtorek konsultowalam to z mija gin, usg wychodzilo na 3,5-3,7 kg, powiedziala mi ze jak akcje zacznie sie sama to powinnam dac rade ale zebym sie polozyla do szpitala bo to juz tydzien po i wod coraz mmniej. Postanowilam pojechac w srode. Po wieczor we wtorek mialam juz regularne skurcze co 10 min, 8, jak doszly do 6 minut po 50 sekund to pojechalam do szpitala. Byla druga w nocy. W szpitalu okazalo sie ze skurcze sie nie pisza, rozwarcia brak ;( lekarz powiedzial ze w takiej sytuacji on mi z doswiadczenia mowi ze sie nic nie ruszy, ale daje mi szanse, mam zdecydowac sama tym czasem dali mnie na porodowke, podpieli ktg i kazali czekac na rozwoj akcji. Nic sie nie dzialo, wszystko stanelo w miejscu, skurcze co 10 min na poziomie 40-50% na ktg. Dla mnie odczuwalne jakbolesne. Pomyslalam sobie o moim poprzednim porodzie, bylo tak samo, czekalam wtedy dwie doby i nic, bylam wyczerpana psychicznie i fizycznie wtedy. Postanowilam nie fundowac sobie tego jeszcze raz. Przyszla zmiana lekarzy, powiedxialam im ze chce ciecie. Bez problemu od razu poszlam na stol. Wszyscy mnie wspierali w mojej checi sn, ale poparli tez cc. Byl w szoku jak go wyciagneli a tu 4 kg!!! Pol kilo wiecej niz moja emilka! Operacje przeszlam bez problemu. Jestem bardzo zadowolona. Buzuaki dla was wszystkich i trzymam kciuki a porody! Napisze cos jeszcze o tym jak tu nam jest w szpitalu ale to pozniej ;-) ide sie pionizowac!
Gratulacje!! Chłop jak dąb faktycznie dobrze ze cc się jednak skończylo i ze cali i zdrowi ! choć ostatnio to wszystkie nas tna po kolei.. Trzymaj się!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 05:13   #1247
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Zuzia juz na świecie od 18:15 ma 2690g i 50 cm )
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 05:25   #1248
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Zuzia juz na świecie od 18:15 ma 2690g i 50 cm )
Super!! Gratulacje!!!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 05:38   #1249
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Demeter, Blow - moje gratulacje Jesteście dzielne a Wasze dzieciaczki na pewno cudowne
Cudowne wieści z rana! Aż chce mi się wstawać, a dziś wizyta w labo i u dentysty

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Demeter, A Ty sn czy cc?
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 05:43   #1250
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

DEMETER, BLOW gratuluję!!! Dużo sił i zdrówka

Trochę przeraża mnie to, że duża większość miała cc. Tylko 2 urodziły sn.

BASJENIA, BASIABASIA Wszystkiego najlepszego Barbórki ;-)
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 05:56   #1251
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez blow_ya_mind Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ostatni tydzien nawet juz nie podczytywalam bo wszystkie moje mysli krecily sie wokol pytania KIEDY???

Urodzilam wczoraj 3 grudnia, 10:48 przez cesarskie ciecie. Jerzy 4060g 54 cm, zdrowy chlop jak dab.

Niestety cc ;(. Wiecie jak bardzo chcialam sn, ale mimo wszystko ciesze sie jak to sie rozwinelo i skonczylo. W skrocie, mialam skierowanie do szpitala od poniedzialku juz, po ktg lekarz powiedzial ze jestem po terminie z z dzieckiem ktore wyglada na tak duze ze go nie urodze. Oczywiscie zero skurczy i rozwarcia. Bylam super wsxiekla i rozczarowana. We wtorek konsultowalam to z mija gin, usg wychodzilo na 3,5-3,7 kg, powiedziala mi ze jak akcje zacznie sie sama to powinnam dac rade ale zebym sie polozyla do szpitala bo to juz tydzien po i wod coraz mmniej. Postanowilam pojechac w srode. Po wieczor we wtorek mialam juz regularne skurcze co 10 min, 8, jak doszly do 6 minut po 50 sekund to pojechalam do szpitala. Byla druga w nocy. W szpitalu okazalo sie ze skurcze sie nie pisza, rozwarcia brak ;( lekarz powiedzial ze w takiej sytuacji on mi z doswiadczenia mowi ze sie nic nie ruszy, ale daje mi szanse, mam zdecydowac sama tym czasem dali mnie na porodowke, podpieli ktg i kazali czekac na rozwoj akcji. Nic sie nie dzialo, wszystko stanelo w miejscu, skurcze co 10 min na poziomie 40-50% na ktg. Dla mnie odczuwalne jakbolesne. Pomyslalam sobie o moim poprzednim porodzie, bylo tak samo, czekalam wtedy dwie doby i nic, bylam wyczerpana psychicznie i fizycznie wtedy. Postanowilam nie fundowac sobie tego jeszcze raz. Przyszla zmiana lekarzy, powiedxialam im ze chce ciecie. Bez problemu od razu poszlam na stol. Wszyscy mnie wspierali w mojej checi sn, ale poparli tez cc. Byl w szoku jak go wyciagneli a tu 4 kg!!! Pol kilo wiecej niz moja emilka! Operacje przeszlam bez problemu. Jestem bardzo zadowolona. Buzuaki dla was wszystkich i trzymam kciuki a porody! Napisze cos jeszcze o tym jak tu nam jest w szpitalu ale to pozniej ;-) ide sie pionizowac!
Gratulacje!!! Faktycznie z synka kawał chłopca szkoda, że nie udało się sn, tak jak chciałaś ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze teraz odpocznij i cieszcie się sobą
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Zuzia juz na świecie od 18:15 ma 2690g i 50 cm )
Gratulacje!!! niech Zuzia rośnie zdrowo


Dzielne Mamusie



Wszystkim Basiom życzenia spełnienia marzeń
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:06   #1252
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Aaa Wszystkiego Najwspanialszego naszym Barbarom wątkowym!!
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:10   #1253
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Aaa Wszystkiego Najwspanialszego naszym Barbarom wątkowym!!
Cytat:
Napisane przez Nutka Pokaż wiadomość
I ja życzę wszelkiej radości,szczęscia i spełnienia marzeń!!!
No to jeżeli wszystkim Basiom to i ja Dziękuję :-D ;-)
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:11   #1254
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Agata i coś ruszyło?

Bimbunia to czekamy jeszcze na wieści od
Ciebie i Kasienki!

I co ? Julek zignorował mojego 3 grudnia pff nie dzieje się nic zupełnie. Wyniki mi wyszły dobre chyba w całej ciąży takich.nie mialam z tego.co.dzwoniłam do labo dzisiaj idę na piechotę i odbieram te wyniki a później do gina , później ktg i sr i obym urodziła :-D
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:14   #1255
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Agata i coś ruszyło?

Bimbunia to czekamy jeszcze na wieści od
Ciebie i Kasienki!

I co ? Julek zignorował mojego 3 grudnia pff nie dzieje się nic zupełnie. Wyniki mi wyszły dobre chyba w całej ciąży takich.nie mialam z tego.co.dzwoniłam do labo dzisiaj idę na piechotę i odbieram te wyniki a później do gina , później ktg i sr i obym urodziła :-D
Trusia bo On chce 6 grudnia i dlatego
Ja mam jutro wizytę i już zastanawiam się jak dojde bo kawałek drogi mam.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:17   #1256
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Trusia bo On chce 6 grudnia i dlatego
Ja mam jutro wizytę i już zastanawiam się jak dojde bo kawałek drogi mam.
Hehe Łobuz mały chce nam.zrobić prezent na mikołaja

Ja to się zastanawiam gdzie jeszcze iść żeby więcej polazic :-D

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Sasia a Nadka się nie pcha na świat?
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:20   #1257
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Hehe Łobuz mały chce nam.zrobić prezent na mikołaja

Ja to się zastanawiam gdzie jeszcze iść żeby więcej polazic :-D

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Sasia a Nadka się nie pcha na świat?
Spokojnie jeszcze się doczekasz swojego synka do terminu trochę czasu, jak będzie po tp wtedy będziemy wszystkie Małego wykurzać ;-)
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:35   #1258
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Suqub to chyba wpływ teściowej wczoraj i teraz mi się śpieszy ale no Julinek faktycznie ma czas nie ma co wyganiac go wcześniej

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Sasia to Ty pisałas o tych choinkach w ikei? a to sa cięte czy jakie? Tz dzisiaj pojechał w te okolice i może wstąpi bo poszewki ma oddać i przy okazji może kupi tylko karty ikea nie wziął :-(
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:55   #1259
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dziewczyny od 2 w nocy mam skurcze a od4z przerwami nie spie...nieregularne ale częste...co 7-10min...wytrzymax do wizyty o10.30?


Sent from my Lumia 610 NFC using Tapatalk
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 06:57   #1260
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
Dziewczyny od 2 w nocy mam skurcze a od4z przerwami nie spie...nieregularne ale częste...co 7-10min...wytrzymax do wizyty o10.30?


Sent from my Lumia 610 NFC using Tapatalk
A bralas ciepła kąpiel? Bo może tak jak u mnie. Też miałam częste wczoraj ale nospa i kąpiel wyciszyly
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.