Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-05, 20:17   #1
punny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3

Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)


Witam. Mam w³osy d³ugie na ok.15 cm, od kilku miesiêcy zaczê³y mi bardzo wypadaæ. Nie wiem czym jest to spowodowane, zawsze dba³em o w³osy, nie suszy³em (wysycha³y same), nie szarpa³em itp. Kiedy¶ mia³em bardzo gêste i grube w³osy, ale zrobi³y siê cienkie i rzadsze. Gdzie¶ czyta³em, ¿e to mo¿e od stresu, niedawno mia³em maturê, ale od 2 miesiêcy mam wakacje i wypadaj± nadal. Co mo¿e mi pomóc?
punny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 02:26   #2
Lucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Witaj w klubie. Obawiam siê, ¿e cierpisz na ³ysienie androgenowe. Przez tak± pochodn± testosteronu zaburzony jest cykl ¿yciowy w³osa. Szybciej wypadaj± -> d³u¿ej czekaæ trzeba na to co wyro¶nie -> s± s³absze -> nie wyrastaj± w ogóle/pojawia siê taki mieszek. Je¶li masz jeszcze do tego zakola to powstaje definicja tej przypad³o¶ci. Aha, to jest dziedziczne, dlatego wielu nie rozwa¿a tego w kategoriach choroby tylko przypad³o¶ci. Niemniej musisz co¶ zrobiæ, bo bêdzie jeszcze gorzej. Proponujê i¶æ do dermatologa. Wystrzegaj siê tych, co powiedz±, ¿e po prostu nie dane jest Ci mieæ w³osy. Najlepiej id¼ takiego, który w ³ysieniu siê specjalizuje.
Lucas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 12:22   #3
punny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

A s± mo¿e jakie¶ domowe sposoby na leczenie takiej przypad³o¶ci?
punny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 15:37   #4
Lucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Cytat:
Napisane przez punny Poka¿ wiadomo¶æ
A s± mo¿e jakie¶ domowe sposoby na leczenie takiej przypad³o¶ci?
Proponujê odwo³aæ siê do google, bo tutaj nikt pewnie Ci nie pomo¿e. Sam jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego dla mnie i sam nie mogê Ci powiedzieæ. Powiniene¶ wiedzieæ jedn± rzecz, ¿e "rewelacje" wzmacniaj±ce w³osy Ci nie pomog±. Wszelkiego rodzaju od¿ywki, tabletki i pianki nie ogranicz± wypadania w³osów. Po prostu ³adniejsze w³osy bêd± Ci lecieæ.
Lucas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-08, 07:06   #5
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

£ysienie androgenowe charakteryzuje siê utrata w³osów w obrêbie tzw. zakoli. Lekiem hamujacym postêp tego schorzenia jest Propecia - lek hormonalny. Stosuje siê 1x1tabl, przez min. 6 miesiêcy. Skuteczno¶æ terapii dobra, ale niestety jedynie w czasie jej stosowania. Polecam te¿ tzw. wcierki np Alpicort E lub Loxon - niestety oba na receptê.
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-08, 13:47   #6
Lucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Cytat:
Napisane przez Danuta Nowicka Poka¿ wiadomo¶æ
£ysienie androgenowe charakteryzuje siê utrata w³osów w obrêbie tzw. zakoli. Lekiem hamujacym postêp tego schorzenia jest Propecia - lek hormonalny. Stosuje siê 1x1tabl, przez min. 6 miesiêcy. Skuteczno¶æ terapii dobra, ale niestety jedynie w czasie jej stosowania. Polecam te¿ tzw. wcierki np Alpicort E lub Loxon - niestety oba na receptê.
Szkoda, ¿e Pani doktor nie wspomnia³a o blaskach i cieniach stosowania poleconych specyfików. Loxon dwuprocentowy jest bez recepty, a piêcioprocentowy na ni± jest, co nie zmienia faktu, ¿e kupisz go od rêki w aptece. Loxon bardzo czêsto powoduje tak zwane linienie, które polega na zrzucaniu w tragicznym w³osów w miejscu stosowania. Propecia jest bardzo droga i ma efekty uboczne, która nie jest jedynym lekiem na rynku blokuj±cy przemianê testosteronu.
Lucas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-08, 13:53   #7
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 777
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Równie¿ mam podobny problem.
Dziadek wy³ysia³, ojciec jest ³ysy - ja ju¿ w liceum mam zakola.
Wiêkszo¶æ domowych sposobów (min. zió³ka) nie pomagaj±.
Ostatnio dopiero interesujê siê tym g³êbiej.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazid³owa mineralna ró¿no¶ci
mosutatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 13:36   #8
punny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Tyle tylko, ¿e mój ojciec w ogóle nie ma problemów z w³osami, ma ponad 50 lat, a w³osy ma w ¶wietnym stanie, wcale nie s± siwe (jest blondynem) i wydaj± siê gêste. Mnie w³osy nie wypadaj± w obrêbie zakol, tylko raczej ze wszystkich miejsc na g³owie. Na razie wydaje mi siê, ¿e tragicznie nie jest, ale po myciu wypada ich do¶æ sporo. Nie wiem wiêc, czy to na pewno ³ysienie androgenowe.
punny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-09, 17:28   #9
Lucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Dobra, to co zrobimy z naszym problemem.


Jakie zió³ka stosowa³e¶?
Lucas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-09, 17:32   #10
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 777
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

G³ównie pokrzywa i skrzyp, do tego suplementacjê cynkiem (zarówno jako suplementacjê przy tr±dziku i jako dla wzmocnienia w³osów).

Miesi±c temu mia³em d³ugie w³osy (29cm), teraz ¶ci±³em (ok. 3 ) i mniej lec±, ale pewnie dlatego, ¿e ich nie tak nie widaæ . Wcze¶niej po k±pieli ca³a wanna by³a we w³osach - chod¼ zió³ka ciut pomog³y oraz ³agodny szampon.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazid³owa mineralna ró¿no¶ci
mosutatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-10, 03:43   #11
Lucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Poka¿ wiadomo¶æ
G³ównie pokrzywa i skrzyp, do tego suplementacjê cynkiem (zarówno jako suplementacjê przy tr±dziku i jako dla wzmocnienia w³osów).

Miesi±c temu mia³em d³ugie w³osy (29cm), teraz ¶ci±³em (ok. 3 ) i mniej lec±, ale pewnie dlatego, ¿e ich nie tak nie widaæ . Wcze¶niej po k±pieli ca³a wanna by³a we w³osach - chod¼ zió³ka ciut pomog³y oraz ³agodny szampon.
Zió³ka ¶rednio pomaga³y, bo nie leczy³y ³ysienia androgenowego. Pokrzywa i skrzyp tylko wzmacniaj± w³osy. Poza tym je¶li nie masz oporów ze ¶cinaniem siê na tak krótko i problemu z posiadaniem w³osów takie d³ugo¶ci (3 cm, co to jest?), to po co chcesz powstrzymywaæ ³ysienie?
Lucas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 08:05   #12
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 777
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Cytat:
Napisane przez Lucas Poka¿ wiadomo¶æ
Zió³ka ¶rednio pomaga³y, bo nie leczy³y ³ysienia androgenowego. Pokrzywa i skrzyp tylko wzmacniaj± w³osy. Poza tym je¶li nie masz oporów ze ¶cinaniem siê na tak krótko i problemu z posiadaniem w³osów takie d³ugo¶ci (3 cm, co to jest?), to po co chcesz powstrzymywaæ ³ysienie?
D³ugie w³osy ¶ci±³em przez zakola.
Przy d³ugich w³osach wygl±da³y jeszcze gorzej, teraz zdecydowanie lepiej - mogê je poszarpaæ i wszystko zas³aniaj±.

Niestety mam pewne obawy, ¿e zakól (?) ju¿ nie cofniemy, jedynie mo¿emy zaprzestaæ siê ich powiêkszaniu.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazid³owa mineralna ró¿no¶ci
mosutatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-10, 08:40   #13
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Co do Loxonu i linienia to siê nie zgodzê, ale pewnie ka¿dy ma swoje do¶wiadczenia. Propecia to koszt, w zale¿no¶ci od apteki 180-200 z³oty miesiêcznie. Jest ona jedynym lekiem zarejestrowanym w terapii ³ysienia androgenowego i innego nie polecam.... Gratulujê obeznania w temacie, no i przede wszystkim pewno¶ci siebie.
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 19:21   #14
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Lucas czy ju¿ znalaz³e¶ jaki¶ lek na ³ysienie androgenowe? Ja Wam moge poleciæ wyci±g z Saw Palmetto.
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-05, 04:37   #15
Lucas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Widzisz rezultaty z u¿ywania Saw Palmetto? Kiedy¶ bra³em powder nic mi nie pomóg³, a szkoda, bo tani nie by³. Opisz, jak to wygl±da u Ciebie.
Lucas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-06, 16:53   #16
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Mi zaczê³y w³osy wypadaæ kiedy mia³em 19 lat (teraz mam 21 l.), na pocz±tku stosowa³em sam Loxon, ale nie by³o du¿ych efektów, co odros³o to wypad³o. Po¼niej do tego zacz±³em stosowaæ Saw Palmetto i w³osy przesta³y mi wypadaæ (tam co¶ zawsze wypadanie), ale dok³adanie nie wiem co do tego sie przyczyni³o bo jednocze¶nie jem witaminki ró¿ne, pijê herbatki ró¿ne np. bia³±, z pokrzywy i wierzbownice drobnolistn±. A co to jest powder? Kiedy¶ jeszcze my¶la³em o finasterydze ale siê go ba³em braæ bo jest duzo sktutków ubocznych, a przy Saw Palmetto nie ma, tylko czasem sie dziwnie czuje po wziêciu tabletki ale kazdy organizm oddzia³ywuje inaczej. W chwili obecnej oprócz Loxonu i Saw Palmetto, stosujê jeszcze Aplicort E zeby powstrzymaæ przemianê testosteronu w dihydrotestosteron. A Ty co jeszcze Lucas stosowa³es na zmniejszenie enzymu 5-alfa reduktazy? Ja oprócz walki z ³ysieniem, walczê tez z ³ojotokiem.
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-04, 15:01   #17
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 625
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Polecam MSM organiczna siarka a w³os jest zbudowany z aminokwasów siarkowych.90% w³osów to siarka 10% woda je¿eli w po¿ywieniu brakuje siarki to wypadaj± i s± w gorszej kondycji.Nie tylko hormony wplywaj± na wypadanie w³osów , ale brak minera³ów ma te¿ znaczenie .
siska81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-07, 19:50   #18
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Zainteresowa³a mnie Pani wypowied¼ o MSM organiczna siarka, po Pani wpisie szuka³em tej siarki zeby wchodzi³a w sk³ad suplementów ale nie znalaz³em. Moze ma jak±¶ swoj± specyficzn± nazwê??
I czy ta MSM organiczna siarka moze dzia³aæ na ³ojotok??
Dziêkujê z góry za odpowiedzi
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-07, 21:34   #19
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 625
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

MSM jest naturalnym sk³adnikiem, który dzia³a ³agodz±co w przypadkach, gdy przyczyn± dolegliwo¶ci jest niedobór siarki organicznej. Stosuje siê je równie¿ w przypadku uporczywego ³ojotoku, np. skóry g³owy lub cery, a tak¿e przy wypadaj±cych w³osach i s³abych, ³amliwych paznokciach. Np.te tabletki http://www.cefarm24.pl/p11105.html lub http://sklep.fbb.pl/olimp_msm_forte_...wow_ids_1080_1 lub http://www.nokaut.pl/skory/solgar-wl...e-60-tabl.html. Polecam jeszcze szampony z biosiark± https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wlupiezowy.htm lub https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...n-Zdrojowy.htm . Siarka jest bardzo wa¿nym minera³em dla naszego organizmu.
siska81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 12:21   #20
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Dziêkujê za odpowiedz zaraz lecê sobie kupiæ. Bo juz od d³u¿szego czasu szukam co¶ na ³ojotok twarzy, mam nadzieje ze chocia¿ w ma³ym stopniu pomo¿e Mam jeszcze jedno pytanie a czy ta siarka nie bedzie wysusza³a organizmu od ¶rodka i czy nie zaszkodzi w±trobie??
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 12:43   #21
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 625
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Siarka reguluje wydzielanie gruczo³ów ³ojowych ,a nie wysusza i pomaga w detoksykacji organizmu w±trobie . Jest podawana np. ludziom z problemem alkoholowym kiedy to nadwyrê¿aj± w±trobe spo¿ywaniem alkoholu ,wiêc siarka chroni w±trobe .Wiêcej jest w internecie o siarce poczytaj jest tego mnóstwo .

Edytowane przez siska81
Czas edycji: 2010-01-08 o 13:32
siska81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 15:35   #22
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Widze ze Pani jest w tych tematach obeznana Moze zna co¶ Pani dobrego na ³ojotok, a Te siarke w postaci bio-uroda krzem + msm to dzisaj sobie zamówi³em w aptece.
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 16:08   #23
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 625
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Cytat:
Napisane przez AndyD Poka¿ wiadomo¶æ
Widze ze Pani jest w tych tematach obeznana Moze zna co¶ Pani dobrego na ³ojotok, a Te siarke w postaci bio-uroda krzem + msm to dzisaj sobie zamówi³em w aptece.
Poleci³am ju¿ dwa szampony moge jeszcze dodaæ,¿e firma Barwa ma myd³o siarkowe , myd³o w p³ynie ,¿el , maseczke i krem. Krem z siark± mnie matuje na ca³y dzieñ nie wysuszaj±c przy czym kiedy¶ ¶wieci³am siê po godzinie.Jest brytyjska firma farmaceutyczna ,ale to ju¿ dro¿sze kosmetyki, która ma kosmetyki z siark± http://www.harrogate.pl/ i jeszcze ¿el aloesowy z MSM http://www.evera.pl/x_C_X__P_ART3.html .Jest woda Zuber do picia zawieraj±ca du¿o siarki.To s± preparaty Buskie z siark± http://www.zielnik.radom.pl/siarczko...czkowe/679.htm to tyle co pamiêtam jest jeszcze polska firma produkuj±ca kosmetyki z siark± dostêpne w aptece nie drogie ,ale zapomnia³am nazwy.Co do tych tabletek co je zamowi³e¶ pobie¿ je chocia¿ ze trzy miesi±ce ,aby by³y efekty .

Edytowane przez siska81
Czas edycji: 2010-01-08 o 16:43
siska81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 21:02   #24
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Dziêkujê, jest Pani anio³em
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-09, 11:35   #25
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Jeszcze mam do Pani jedno pytanie bo widzê ze Pani jest bardzo m±dra. Czy brwi mog± wypadaæ z ³ojotoku?? chodzê juz dwa lata do ró¿nych dermatologów prywatnie bo strasznie wypadaj± mi brwi i nie chc± odrastaæ, teraz na buzie stosuje retinoidy ponoæ zmniejszaj± ³ojotok ale ró¿nicy nie widzê. Niby nawil¿am skórê twarzy ró¿nymi cudownych srodkami, ale czujê ze ona nie jest nawilzona.
Dodam jeszcze ze zdorow siê od¿ywiam, bardzo dbam o higiene, uprawiam regularnie sport. Bede wdziêczny za odpowied¼.
Pozdrawiam
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 10:35   #26
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 625
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Tak by³o w moim przypadku w³osy mi wypada³y i brwi te¿ siê przerzedzi³y ,ale bior±c MSM brwi te¿ zacze³y odrastaæ .Mo¿esz te¿ w brwi wmasowywaæ na noc olejek rycynowy w aptece za 2 z³.Mi retinoidy i kwasy te¿ nie pomog³y.Odstaw na jaki¶ czas retinoidy i kup ten krem siarkowy mi on tak¿e nawil¿a skóre ,a na noc spróbuj krem ochronny bambino przyj¿yj siê u¿ywaj±c czy to wystarczy twojej skórze . Na sucho¶æ skóry pomaga olej z wiesio³ka Oeparolu ja u¿ywam okresowo bo to koszt miesiêczny ok 20 z³ lub wprowaæ do diety oleje nienasycone np. lniany , z oliwek ok ³y¿ki dziennie efekty s± do¶æ szybkie .
siska81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 15:09   #27
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

A po tym MSM duzo siê zmniejsza ³ojotok??
Ja dopiero mam to bio-uroda krzem+MSM zamówione, chyba jutro bede to mia³.
Mia³em zacz±æ stosowaæ tabletki z izotretinoiny, chodzi mi o pochodn± witaminy A na ³ojotok doustnie, ale za duzo przy tym jest skutków ubocznych.
Na brwi stosuje substancje na odrost z minoksydylu ale nic nie pomaga, ta MSM jest moj± ostatni± szans±.
Jeszcze raz dziêkujê za odpowiedzi.
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 15:14   #28
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 625
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Po oko³o tygodniu s± wyra¼ne efekty.
siska81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 15:24   #29
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

To super
Dziêkujê
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-12, 11:33   #30
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Wypadanie w³osów u ch³opaka (19 lat)

Mia³em trudno¶ci ze zdobyciem MSM po przej¶ciu kilku aptek w rzadnej nie by³o tylko w jednej hurtowni leków zdoby³em MSM+Glukozamina. I mam w zwi±zku z tym pytanie czy ta glukozamina mi nie zaszkodzi??

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Bardzo trudno jest to MSM zdobyæ, mam nadzieje ze chocia¿ w ma³ym stopniu mi pomo¿e

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

W hurtowni by³ tylko jeden lek z ta siarka

ArthroStop to jest lek na stawy

Sk³ad:
Chlorowodorek glukozaminy 500 mg
Metylosulfonylonmetan 100 mg
Kwas boswelliowy 8,3 mg
Mangan 0,33 mg

troche ma³o tej siarki, ale innych leków z MSM w moim województwie mie ma ;(
ale to zacznê braæ
AndyD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.