facet bez prawka i studiów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 18:51   #1
iness90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 27

facet bez prawka i studiów


Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta. Bardzo podoba mi się fizycznie, świetnie się nam rozmawia, mamy mnóstwo wspólnych tematów, ale mam pewne wątpliwości. Pomimo tego że ma prawie 30 lat nie ma prawka oraz nie zrobił studiów. Jego edukacja zakończyła się na poziomie liceum.Wiem że związane było to trochę z jego sytuacją rodzinną bo stracił rodziców i musiał pójść do pracy, ale mógł przynajmniej pomyśleć o studiach zaocznych czy jakimś kursie, aby mieć w życiu łatwiej z pracą. Pracuje teraz przy produkcji i nie ma żadnego pomysłu na siebie... Nie chodzi mi tu już o sam fakt że nie ma studiów tylko o tą całą zaradność. Bo nie trzeba kończyć studiów, aby sobie w życiu dobrze radzić...Ale on nie ma żadnych planów, celów zawodowych i do tego jeszcze ten brak prawka... Nie wyobrażam sobie w przyszłości mając dzieci, rodzinę poruszać się całe życie komunikacją miejską. Nie wiem co mam robić bo zauroczyłam się w nim bardzo, cały czas o nim myślę, ale z drugiej strony mam te wątpliwości Mama powiedziała żebym wybiła go sobie z głowy, ale to nie takie proste Sama jestem osobą bardzo zaradną, skończyłam studia, mam dobrą stabilną pracę, plany zawodowe, cały czas się rozwijam i chciałabym mieć też takiego faceta. Doradźcie coś, bo rozum swoje, serce swoje :P

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-07-01 o 20:51 Powód: przywrócenie treści
iness90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:26   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez iness90 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta. Bardzo podoba mi się fizycznie, świetnie się nam rozmawia, mamy mnóstwo wspólnych tematów, ale mam pewne wątpliwości. Pomimo tego że ma prawie 30 lat nie ma prawka oraz nie zrobił studiów. Jego edukacja zakończyła się na poziomie liceum.Wiem że związane było to trochę z jego sytuacją rodzinną bo stracił rodziców i musiał pójść do pracy, ale mógł przynajmniej pomyśleć o studiach zaocznych czy jakimś kursie, aby mieć w życiu łatwiej z pracą. Pracuje teraz przy produkcji i nie ma żadnego pomysłu na siebie... Nie chodzi mi tu już o sam fakt że nie ma studiów tylko o tą całą zaradność. Bo nie trzeba kończyć studiów, aby sobie w życiu dobrze radzić...Ale on nie ma żadnych planów, celów zawodowych i do tego jeszcze ten brak prawka... Nie wyobrażam sobie w przyszłości mając dzieci, rodzinę poruszać się całe życie komunikacją miejską. Nie wiem co mam robić bo zauroczyłam się w nim bardzo, cały czas o nim myślę, ale z drugiej strony mam te wątpliwości Mama powiedziała żebym wybiła go sobie z głowy, ale to nie takie proste Sama jestem osobą bardzo zaradną, skończyłam studia, mam dobrą stabilną pracę, plany zawodowe, cały czas się rozwijam i chciałabym mieć też takiego faceta. Doradźcie coś, bo rozum swoje, serce swoje :P
Jaki czas się znacie? Jesteście ze sobą lub do tego realnie zmierza (intensywnie spotykanie się, randkowanie), czy to tylko luźna znajomość, a Ty już wybiegasz w przyszłość? Co to za praca "przy produkcji" - ma szansę awansować, coś więcej w tym osiągnąć? Masz prawo jazdy? On nie ma, bo pewnie nie ma samochodu i nie było mu potrzebne do niczego. Powiedział, że nie zrobi, czy nawet z nim tego tematu nie poruszyłaś? O czym rozmawiacie, skoro o część z tych rzeczy mogłabyś zapytać i rozwiać swoje wątpliwości.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:34   #3
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: facet bez prawka i studiów

1. Studia zawsze może zrobić ale może szkoda mu czasu na siedzenie w ławce, może lubi swoją pracę.
2. A jak nie lubi to zawsze może zmienić pracę.
3. Prawko zawsze może zrobić.
4. Ale właściwie może on nie będzie chciał zmieniać się dla ciebie, bo niby dlaczego? Może lubi swoje życie takie jakie jest, a jeśli uważasz że nie pasujecie do siebie to po prostu się z nim nie spotykaj

To wszystko niekoniecznie świadczy o tym, że jest niezaradny, może nie stać go było na samorozwój, może nie miał czasu skoro ciągle pracował?
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:37   #4
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
1. Studia zawsze może zrobić ale może szkoda mu czasu na siedzenie w ławce, może lubi swoją pracę.
2. A jak nie lubi to zawsze może zmienić pracę.
3. Prawko zawsze może zrobić.
4. Ale właściwie może on nie będzie chciał zmieniać się dla ciebie, bo niby dlaczego? Może lubi swoje życie takie jakie jest, a jeśli uważasz że nie pasujecie do siebie to po prostu się z nim nie spotykaj

To wszystko niekoniecznie świadczy o tym, że jest niezaradny, może nie stać go było na samorozwój, może nie miał czasu skoro ciągle pracował?
nic dodać nic ująć
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 19:42   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: facet bez prawka i studiów

prawo jazdy zawsze można zrobić.

studia/kursy też. gorzej, że sam nie wie, czego chce, a nie jest już nastolatkiem.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:01   #6
iness90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 27
Dot.: facet bez prawka i studiów

Znamy się od niedawna, ale jesteśmy na razie na etapie poznawania się. Jest to praca biurowa, ustalanie planów produkcyjnych itp. Sam powiedział że jest to praca bardziej dla studentów bo ciężka atmosfera panuje w tej firmie i ludzie są wykorzystywani. Pracuje tam już 4 lata, na pytanie czemu w takim razie nie poszuka czegoś lepszego powiedział że przyzwyczaił się do ludzi i po prostu tam zasiedział. Prawko mówi że ma w planach, ale jakoś przybrać się do tego nie może...Odnoszę wrażenie że jest trochę takim lekkoduchem.
iness90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:10   #7
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: facet bez prawka i studiów

A ja nie jestem typem kobiet które skreślają faceta, bo nie ma prawka i studiów. Studia i kursy zawsze można zrobić, prawo jazdy też. A jeśli praca w jego aktualnym miejscu pracy pasuje, i zarabia tyle, że jest w stanie się utrzymać to już całkiem nie widzę problemu.
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 20:13   #8
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: facet bez prawka i studiów

A to Ty przy dzieciach nie zamierzasz zrobić prawa jazdy?
Znajdź sobie kogoś innego, po studiach, z świetną pracą i prawem jazdy.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:14   #9
doremifasolla
Raczkowanie
 
Avatar doremifasolla
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 66
Dot.: facet bez prawka i studiów

zawsze można faceta zmotywować do zrobienia prawka
doremifasolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:18   #10
iness90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 27
Dot.: facet bez prawka i studiów

Ja sama mam prawko i auto
iness90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:21   #11
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: facet bez prawka i studiów

To po co wzmianka o jeździe całe życie komunikacją miejską?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 20:22   #12
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: facet bez prawka i studiów

Mieszkacie w miescie?
Jak tak to auto to nie jest zadna konieczna sprawa.
A prawko mozna zrobic zawsze, do potencjalnych dzieci to macie pare lat. Chyba zdazy przez ten czas.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:22   #13
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez iness90 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta. Bardzo podoba mi się z wyglądu, świetnie się nam rozmawia, mamy mnóstwo wspólnych tematów, ale mam pewne wątpliwości. Pomimo tego że ma prawie 30 lat nie ma prawka oraz nie zrobił studiów. Jego edukacja zakończyła się na poziomie liceum.Wiem że związane było to trochę z jego sytuacją rodzinną bo stracił rodziców i musiał pójść do pracy, ale mógł przynajmniej pomyśleć o studiach zaocznych czy jakimś kursie, aby mieć w życiu łatwiej z pracą. Pracuje teraz przy produkcji i nie ma żadnego pomysłu na siebie... Nie chodzi mi tu już o sam fakt że nie ma studiów tylko o tą całą zaradność. Bo nie trzeba kończyć studiów, aby sobie w życiu dobrze radzić...Ale on nie ma żadnych planów, celów zawodowych i do tego jeszcze ten brak prawka... Nie wyobrażam sobie w przyszłości mając dzieci, rodzinę poruszać się całe życie komunikacją miejską. Nie wiem co mam robić bo zauroczyłam się w nim bardzo, cały czas o nim myślę, ale z drugiej strony mam te wątpliwości Mama powiedziała żebym wybiła go sobie z głowy, ale to nie takie proste Sama jestem osobą bardzo zaradną, skończyłam studia, mam dobrą stabilną pracę, plany zawodowe, cały czas się rozwijam i chciałabym mieć też takiego faceta. Doradźcie coś, bo rozum swoje, serce swoje :P
Zrób prawo jazdy, znajdź dobrze płatną pracę.
Albo przestań konsultować kawalerów z mamą, albo jej słuchaj jak już to robisz, bo cokolwiek rozumiesz przez "zaradność" to dojrzała nie jesteś na pewno.
I daruj sobie związki póki nie nauczysz się akceptować ludzi takimi, jakimi są. Ewentualnie daj sobie spokój z uczuciami i szukaj zamożnego pana, który spełni oczekiwania biznesowe.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:24   #14
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez iness90 Pokaż wiadomość
Ja sama mam prawko i auto
No to w czym problem? Zawsze możesz go nauczyć. A jak nie nauczysz to Ty możesz być kierowcą w związku, a on może Cię podziwiać za coś, że umiesz coś, czego on nie umie.
U mnie TŻ kierowca, a ja póki co bez prawka. Zamierzam zrobić i mam nadzieję, że on mi trochę pomoże.
Może on chciałby zrobić?
A z tymi planami zawodowymi. Może nie ma konkretnego pomysłu, ale jak jest w firmie długo to z pracownika produkcji można np. awansować na kierownika produkcji. Może mogłabyś mu doradzić jak zaplanować dalszy rozwój zawodowy w tej firmie? Wielu mężczyzn w Polsce nie ma studiów wyższych, ale za to lata doświadczenia praktycznego w jakimś zawodzie i po latach to procentuje. Nie każda praca wymaga studiów. Czasem lepiej mieć jakiś kurs, technikum, studium. Wszystko zależy od charakteru pracy, zawodu, stanowiska.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:24   #15
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Albo przestań konsultować kawalerów z mamą, albo jej słuchaj jak już to robisz, bo cokolwiek rozumiesz przez "zaradność" to dojrzała nie jesteś na pewno.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:25   #16
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: facet bez prawka i studiów

Czasem mnie zastanawiam, jak radziły sobie kobiety z dziećmi 30-40 lat temu, kiedy większość samochodu nie miała.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:29   #17
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zrób prawo jazdy, znajdź dobrze płatną pracę.
Albo przestań konsultować kawalerów z mamą, albo jej słuchaj jak już to robisz, bo cokolwiek rozumiesz przez "zaradność" to dojrzała nie jesteś na pewno.
I daruj sobie związki póki nie nauczysz się akceptować ludzi takimi, jakimi są. Ewentualnie daj sobie spokój z uczuciami i szukaj zamożnego pana, który spełni oczekiwania biznesowe.
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:31   #18
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: facet bez prawka i studiów

Myślę, ze skoro już masz takie rozkminy i wątpliwości, to nic z tego nie będzie.
Facet ewidentnie nie wpasowuje się w Twój kanon, więc na męża bym go na Twoim miejscu nie brała , ale skoro piszesz ze fajnie wygląda i fajnie wam się spędza czas, to może być z tego fajny romans, no jak znalazł.
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:34   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: facet bez prawka i studiów

Autorko, ale skoro dopiero się poznajecie, to skąd wiesz, że on jest Tobą zainteresowany w kontekście związku, a co dopiero związku, który miałby prowadzić do posiadania dzieci? Nie wybiegasz myślą trochę za bardzo za horyzont?

Praca "przy produkcji" (raczej rozumiana jako fizyczna, przy taśmie), to nie to samo, co praca biurowa - on pracuje w fabryce, wytwórni, ale jako pracownik biurowy. Nie rozumiem o co chodzi z tą "pracą dla studentów", bo "ciężka atmosfera". Praca normalna = lekko, fajnie i przyjemnie, a studenci = ciężka atmosfera i wykorzystywanie? Dziwnie ujęte. Możliwe, że się w tej pracy zasiedział, ale czy szuka / szukał innej, to wie już tylko on.

Skoro masz do niego tyle "ale", to albo rozwiej wątpliwości teraz, rozmawiaj z nim szczerze, albo daj chłopakowi spokój. Po co się wiązać z kimś, komu potem się co 5 minut będzie coś wypominać i narzekać, że jest tak, a nie inaczej?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 20:37   #20
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: facet bez prawka i studiów

Prawko zrobić można zawsze, poza tym nie ogarniam parcia na nie w dobie pociągów, blablacara, komunikacji miejskiej. Jak nie ma auta to po co na wywalać ponad półtora tysiąca na papierek?
A studia? Jeśli ma pracę, z której się utrzymuje i ma doświadczenie to papierek mu po nic. Znam wiele osób po samej maturze zarabiających lepiej niż magistrzy wszystkiego najlepszego.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 20:48   #21
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: facet bez prawka i studiów

Wszystko i tak kończy się w miejscu, w którym Tobie to wszystko przeszkadza. I nieważne co sądzę o tym ja, Kasia czy Basia - dla Ciebie będzie to zapewne problem nie do przeskoczenia, skoro założyłaś wątek. Zatem nie ma sensu się dalej w tę relację ładować
Od siebie: brak prawka i studiów to dla mnie za mało, aby naprawdę ciekawy facet, posiadający inne pozytywne umiejętności/zalety został skreślony, ponieważ brak owych nie musi przecież być oznaką jego niezaradności i 'bezużyteczności'. Ale jeśli sam by tego chciał to na pewno uzyskałby ode mnie wsparcie w dążeniu do celu
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:07   #22
fragile542
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 36
Dot.: facet bez prawka i studiów

Zmieniły się jednak standardy i takie prawo jazdy dla niektórych jest jak prawa ręka i ja się nie dziwię. O ile mieszka się w większym mieście, gdzie są jest komunikacja, czy publiczna czy prywatna, można kombinować, to jeszcze ten brak prawka ujdzie, ale jak ktoś mieszka na wsi i np. trzeba szybko jechać do doktora z dzieckiem, a autobus co godzinę, czy dwie, to to już jest utrudnienie. Jest to komfort i wygoda, nie trzeba czekać na mrozie na przystankach i denerwować się, że pojazd się spóźnia.

Czy to brak studiów jest problemem, czy brak ambicji i chęci rozwoju? Bo gdy ktoś zapyta, kim jest Twój facet, to nie będziesz mogła powiedzieć, że skończył konkretny i dobry kierunek i ma dobrą pracę, tylko robi, bo robi i nie myśli o przyszłości. To jest duża wada u ludzi. Myślenie krótkowzroczne i brak chęci bycia lepszym, rozwijania umiejętności.
fragile542 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:10   #23
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: facet bez prawka i studiów

Nie zmienisz gościa i nie ulepisz go jak plasteliny zgodnie ze swoimi standardami. Kolejne "zauroczenie" w stylu "noo, jest jakiś tam chłop, może warto byłoby brać, ale trochę wstyd i hańba"
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:28   #24
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez fragile542 Pokaż wiadomość
Czy to brak studiów jest problemem, czy brak ambicji i chęci rozwoju? Bo gdy ktoś zapyta, kim jest Twój facet, to nie będziesz mogła powiedzieć, że skończył konkretny i dobry kierunek i ma dobrą pracę, tylko robi, bo robi i nie myśli o przyszłości. To jest duża wada u ludzi. Myślenie krótkowzroczne i brak chęci bycia lepszym, rozwijania umiejętności.
Lol. Lol. Lol.
To ten wasz "rozwój" jest motywowany tym, żeby móc zrobić wrażenie jak ktoś zapyta co robicie w życiu? Co jeśli nie zapyta - szlag trafi "ambicję"?
I kto w ogóle zadaje takie pytania?"Kim jest twój facet?". Co to, audyt?
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:29   #25
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez iness90 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta. Bardzo podoba mi się z wyglądu, świetnie się nam rozmawia, mamy mnóstwo wspólnych tematów, ale mam pewne wątpliwości. Pomimo tego że ma prawie 30 lat nie ma prawka oraz nie zrobił studiów. Jego edukacja zakończyła się na poziomie liceum.Wiem że związane było to trochę z jego sytuacją rodzinną bo stracił rodziców i musiał pójść do pracy, ale mógł przynajmniej pomyśleć o studiach zaocznych czy jakimś kursie, aby mieć w życiu łatwiej z pracą. Pracuje teraz przy produkcji i nie ma żadnego pomysłu na siebie... Nie chodzi mi tu już o sam fakt że nie ma studiów tylko o tą całą zaradność. Bo nie trzeba kończyć studiów, aby sobie w życiu dobrze radzić...Ale on nie ma żadnych planów, celów zawodowych i do tego jeszcze ten brak prawka... Nie wyobrażam sobie w przyszłości mając dzieci, rodzinę poruszać się całe życie komunikacją miejską. Nie wiem co mam robić bo zauroczyłam się w nim bardzo, cały czas o nim myślę, ale z drugiej strony mam te wątpliwości Mama powiedziała żebym wybiła go sobie z głowy, ale to nie takie proste Sama jestem osobą bardzo zaradną, skończyłam studia, mam dobrą stabilną pracę, plany zawodowe, cały czas się rozwijam i chciałabym mieć też takiego faceta. Doradźcie coś, bo rozum swoje, serce swoje :P
Zastanów się czy studia i prawo jazdy to niezbędne cechy u życiowego partnera. Jeśli są, to daj spokój facetowi, bo oczekujesz od niego, żeby był kimś, kim nie jest.
A skoro sama masz zarówno prawko, jak i samochód, to nie rozumiem po co wzmianka o "niewyobrażaniu" sobie użytkowania komunikacji miejskiej. Sama sobie możesz prowadzić swój samochód. Zresztą ty już planujesz z nim dzieci, a czy w ogóle wiesz, czy on ma ochotę zakładać rodzinę?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 22:50   #26
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: facet bez prawka i studiów

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 20:41
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 23:37   #27
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: facet bez prawka i studiów

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Lol. Lol. Lol.
To ten wasz "rozwój" jest motywowany tym, żeby móc zrobić wrażenie jak ktoś zapyta co robicie w życiu? Co jeśli nie zapyta - szlag trafi "ambicję"?
I kto w ogóle zadaje takie pytania?"Kim jest twój facet?". Co to, audyt?
Wszyscy? To chyba pierwsza rzecz, o którą pytają ludzie.
To, czy odpowiedź się spodoba, czy nie, to już inna sprawa.

Sytuacja:
Ja: Poznałam fajnego faceta, to chyba miłość mojego życia.
Wszyscy*: O, super. Kto to, kim jest, czym się zajmuje?

*Pod "wszyscy" wstaw: rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, znajomi, koleżanki, ciocie, sąsiadki, pieseł, koteł, rybki, chomik.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 23:55   #28
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: facet bez prawka i studiów

Autorko, a czy porozmawiałaś z nim szczerze? O celach, planach na życie, wartościach? Bo możliwe, że Ty jesteś osobą ambitną, lubisz ciągle być lepsza, rozwijać się, szkolić... On raczej jest przeciwieństwem skoro ma stałą, średnio fajną pracę od 4 lat i nic więcej mu do szczęścia nie trzeba prócz pewnej wypłaty i gwarancji przynależności (pisałaś, że kiepsko, ale przywiązał się do ludzi). Zastanów się, czy taka stagnacja Ci odpowiada.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 03:45   #29
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: facet bez prawka i studiów

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;70189771]Mieszkacie w miescie?
Jak tak to auto to nie jest zadna konieczna sprawa.
A prawko mozna zrobic zawsze, do potencjalnych dzieci to macie pare lat. Chyba zdazy przez ten czas. [/QUOTE]

Ja na studia przeprowadziłam się do centrum miasta. Samochód by mi tylko zawadzał, miałam okno nad przystankiem autobusowo-tramwajowym i mogłam dojechać absolutnie wszędzie.

Za prawko się biorę dopiero w tym roku, bo wróciłam chwilowo na wieś.

Naprawdę nie poczułam braku samochodu...
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 05:33   #30
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: facet bez prawka i studiów

Zalezy czego kto szuka.Mi by brak studiow nie przeszkadzal,o ile facet jest inteligentny i ogarniety zawodowo,zyciowo i ambitny.Gdyby taki był,to bh zrobił prawko i szukalby polepszenia swojej sytuacji.Ty zastanow sie co jest dla Ciebie wazne.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-01 09:36:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.