Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-21, 08:21   #2821
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Black, ja tak samo, marze zeby bylo juz po swietach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:22   #2822
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak liczne odpowiedzi



Mnie od 2 tygodni gdzieś tak boli, zgłaszałam gin i sprawdzała szyjkę. W porządku, powiedziała że tak teraz może być.
Ja się trochę stresuję przy takich bólach, bo szyjkę od początku mam krótką (2,7cm), ale taka uroda widocznie.

Jeju kwietniówka już rodzi ja co chwila mam wrażenie, że albo urodzę wcześniej albo przenoszę, więc już sama nie wiem chciałabym tak 6 albo 8 maja, podobają mi się te daty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
O to mnie uspokoilas trochę, ja byłam tydzień temu u gin i też mam szyjke 2,6cm.
Ale to pewnie też kwestia tego że jednak całymi dniami się nie odpoczywa a ten brzuch to jednak lubi leżeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny, na ten moment ciąży nie jest to krótka szyjka. i ważna jest jej konsystencja. Ja mam 1,3cm wg ostatniego usg, chociaż ostatnio było mniej niż cm. Co lekarz to inny pomiar..
Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Trzebaby tej od Mohnki z sali polecic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahahaha 😂😂😂😂
Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dobry ☺ oto kącik mojego maluszka ❤❤❤ wraz z torbą szpitalną i nosidełkiem na wyjście z przygotowanymi ubraniami dla mnie i dziecka w rozmiarach 56 i 62 ❤
😍😍😍 już niedługo...!
Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kiwaczka, śliczny kącik jak widzę takie rzeczy to się stresuję

W nocy dopadł mnie taki strach i nie wiedziałam sama, czego chcę - czy mieć dzidzia jak najszybciej przy sobie czy zatrzymać go w brzuchu na zawsze zastanawiałam się, jak ja urodzę, jak potem sobie poradzę, miałam te obawy już wcześniej, ale teraz jeszcze bardziej przybrały na sile.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie obawy. Tym bardziej leżąc tyle czasu, że jak wrócę to nie będę umiała się ogarnąć ze wszystkim w domu.. I z rodziną, której nie widzę teraz zbyt często, głównie są u mnie rodzice i Tz. I myślę, że do tego Dzidzi moje kochane.. I że nie dam rady. 😩 jeszcze do końca maja muszę zaliczyć semestr zimowy a do końca lipca letni. (czy tam odwrotnie) i pisać pracę inżynierską.. 😵

Już się uspokoiłam, chociaż wczoraj miałam taką migrenę od płaczu, że musiałam prosić o paracetamol...
Doszłam do wniosku, że tutaj jest nawet bezpieczniej dla mojego Maleństwa.. I muszę się cieszyć, że mamy już skończony 34, bo nawet o tym nie marzyłam jak miałam skurcze w 25...
Wrócimy najwyżej razem w kwietniu albo maju i będziemy wszyscy w domku... Fakt. Jest przykro. Też jestem człowiekiem i mam marzenia.. Chciałam się przygotować tak jak Wy.. Prać, prasować, pakować... 😩 ehh.

Ordynator dziś mówi.. To my dziś badamy i myślimy co dalej?
A ja mowie, ze nie. Mieliśmy badać wczoraj, ale wczoraj powiedział Pan, że badamy w piątek i robimy wymaz na paciorkowca.

W ogóle to badanie to jest wymaz z pochwy i odbytu. Masakra, czuję się skrępowana....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:23   #2823
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Ja to marzę, żeby już urodzić. Chcę odzyskać swoje ciało, mieć je tylko dla siebie, zadbać o nie, zadbać o dietę itp itd... Także już z niecierpliwością czekam na rozwiazanie i nie mogę się go doczekać.
O to to! Tez bym bardzo chciala w koncu sie ogarnac, czuje sie koszmarnie w swojej skorze
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:25   #2824
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dziewczynki wracam dziś do domu mam leżeć plackiem do donoszonej ciazy.


22.02.2016 Hania
36/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:26   #2825
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mohnka, mnie przy poprzedniej ciazy lekarz posmyral patyczkiem w tych okolicach podczas badania na fotelu i tyle, nie ma sie co krepowac, to szybka i bezbolesna sprawa, nie wklada sie tego gleboko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:28   #2826
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Mohnka, mnie przy poprzedniej ciazy lekarz posmyral patyczkiem w tych okolicach podczas badania na fotelu i tyle, nie ma sie co krepowac, to szybka i bezbolesna sprawa, nie wklada sie tego gleboko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie. Tzn u mnie to wkładali tak na zasadzie ze do głębokości wacika (jak ten w patyczkach do uszu) tak dosłownie odrobinkę bo jednak z samego wierzchu mogą byc tez inne bakterie.


22.02.2016 Hania
36/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:30   #2827
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Dziewczynki wracam dziś do domu mam leżeć plackiem do donoszonej ciazy.


22.02.2016 Hania
36/40 Agatka
Super! Odpoczywaj! 😘😘 cieszę się bardzo! Chociaż Tobie się udało ☺
Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Mohnka, mnie przy poprzedniej ciazy lekarz posmyral patyczkiem w tych okolicach podczas badania na fotelu i tyle, nie ma sie co krepowac, to szybka i bezbolesna sprawa, nie wklada sie tego gleboko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo dziękuję! Uspokoiłaś mnie 😘😘😘 myślałam, że to bardziej badanie wewnętrzne ... 😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 08:33   #2828
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Esor, to super! To teraz dużo odpoczynku. Już niewiele zostało, musisz wytrzymać do terminu!

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Mohnka, kochana, u Ciebie też będzie dobrze. Do terminu już bliziutko, a Ty cały czas jesteś pod okiem lekarzy. Będzie dobrze! Urodzisz wtedy, kiedy trzeba będzie urodzić. Uszy do góry. Ja wiem, że chciałabyś do domu, no ale już tak malutko zostało... Dasz radę.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:35   #2829
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mohnka rozumiem ze na własne zadanie nie chcesz wychodzić?


22.02.2016 Hania
36/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:35   #2830
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Esor, swietne wiesci! Jak Hania poradzila sobie z rozlaka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:39   #2831
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mohnka, na ten etap nie, ale mam taką od samego początku ale zawsze była zamknięta, jedynie co to jak coś się działo to bardziej panikowałam z myślą o tej szyjce.

No właśnie ja jeszcze tydzień, dwa tygodnie temu miałam takie nastawienie bojowe - zepnę się i urodzę, włożę w to wszystkie swoje siły i jakoś to przetrwamy. A teraz nie wiem, może dlatego, że coraz bliżej, widzę te upływające w zastraszająco szybkim tempie tygodnie.... I ogarnął mnie taki lęk, że mimo że mi już ciężko to mam takie uczucie, że chcę zostać w tej ciąży jeszcze długo, bo nie jestem gotowa na jej rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Esor, super wieści 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 08:42   #2832
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mohnka jestem pewna ze niebawem wyjdziesz. Zdarzysz poprac popracować i ogarnąć się usmiechnij sie, to juz koncowka
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:47   #2833
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry
Dziś pierwszy dzień wiosny, a wygląda jakby jesień się zaczynała...
Noc okropna, jedna z gorszych. Jem śniadanie, ogarnę się, chyba włączę jeszcze jedno pranie, bo pogody nigdy nie będzie, żeby to wyschło na podwórku. Dziś idziemy z TŻ do kina, gdyby nie to, że mamy już kupione bilety, to bym chyba zrezgynowała..

Kingaluna mam ten sam problem, ale to dlatego, że pracuję w drogerii i zawsze coś jest potrzebne w mini buteleczki wezmę szampon, żel pod prysznic i nie wiem, co jeszcze, bo przecież kremu ze słoiczka nie przeleję do butelki jeszcze tego tematu nie ruszyłam

Kiwaczka piękny kącik a fotelik z maxi cosi? bo chyba mamy taki sam, a na pewno kolor baaaardzo podobny

mamaSmerfuni dobrze, że napisałaś, że cieżko się schylać, ja ogólnie też myślę nad 2 torbami, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce. Dla wygody lepiej w jedną, ale też i w dwie...

Hapinness mam podobnie... OGROMNIE sie boję porodu! chciałam tego dziecka, ale im bliżej poród, tym bardziej wszystko mnie przeraża. Ten ból w trakcie, że nie zdążę ze wszystkim i później to sie bedzie za mną ciągnęło...

Mohnka nie poddawaj się! jesteśmy z Tobą i te badania w końcu dziś Ci zrobią?

Esor świetne wieści
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:48   #2834
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cześć dziewczyny! Nie nadrobie co naskrobałyście choćbym chciała Przeczytałam tylko co pisałyście dzisiaj, może później w wolnej chwili doczytam.

esor wracasz do Hani? Super wiadomość

Mamuśki, wszystkie sobie damy rade! Każda z nas!

U mnie dziś 40 dni do porodu! I 2 tygodnie do powrotu tż! Wszędzie słyszę, że końcówka się strasznie ciągnie, a ja coś czuję, że nawet się nie obejrzę, a już Julka będzie z nami.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:52   #2835
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Margolcia dokładnie tak chciałabym żeby mi wróciło to bojowe nastawienie przed porodem.

U mnie 49 dni, kiedy to zleciało też słyszałam, że końcówka się dłuży, a mi te tygodnie lecą tak szybko jak żadne inne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:53   #2836
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Nie nadrobie co naskrobałyście choćbym chciała Przeczytałam tylko co pisałyście dzisiaj, może później w wolnej chwili doczytam.

esor wracasz do Hani? Super wiadomość

Mamuśki, wszystkie sobie damy rade! Każda z nas!

U mnie dziś 40 dni do porodu! I 2 tygodnie do powrotu tż! Wszędzie słyszę, że końcówka się strasznie ciągnie, a ja coś czuję, że nawet się nie obejrzę, a już Julka będzie z nami.
Ojeej też mam takie wrażenie, bo jest tyle roboty z tym wszystkim i ten czas tak pędzi... Moja mama się śmieje, że święta spędzimy na porodówce
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:55   #2837
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Margolcia, pewnie zalezy od przebiegu porodu, ale po sesarce, nacieciu czy peknieciu moze byc ciezko sie schylic czy kucnac pod lozkiem.

Felicity, nam na koncowce swieta wypadaja, to przez to pewnie tez szybciej zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:59   #2838
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

A ja nie wiem ile do porodu, bo nie wiem kiedy cc xd zreszta nie boja sie samego bólu po cięciu, tylko nie wiem jak wyglada wszystko po nim tzn. Ile będę na pooperacyjnej, kiedy będę mogła przytulić małego, czy Tz bedzie musiał ze mną te 12 h siedzieć zanim mnie spioniuzuja... dopiero 5 kwietnia mam ta kwalifikacje i tego dnia zagadam do położnej jak to wyglada.
Esor super wieści, ale będziesz musiała uważać na siebie i jakos przetrwać zeby nie nosić Hani
Mohnka tez bym sie wkurzyła, jakby mi dzisiaj z takim tekstem lekarz wyleciał. Głupio żartują a sami pewnie tyle plackiem w szpitalu sami nie leżeli.
Mnie o 6 obudziły karateki, non stop jeździły ale wstałam o 9 bo Tz wstał. Teraz pojechał na chwile do biura, ja zjadłam paczka z bita śmietana i jagodami. A miedzy 11a 13 maja przywieść nowa lodówkę, mam nadzieje ze Tz wróci do tej pory bo ja nawet nie wiem co oni maja zrobic z ta lodówka. Wiem tyle ze musza zabrać stara xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:59   #2839
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry ☺
U Nas pięknie słoneczko ☉ w końcu pierwszy dzień wiosny!

Kiwaczka - piękny ten kącik 😍 to Ty już jesteś w pełni gotowa do porodu

Happiness - mnie też wczoraj dopadła panika na wieczór jak zaczęłam myśleć o tym wszystkim :O ale z drugiej strony chciałabym mieć to już za sobą i maleństwo w domu.

Mohnka - dobrze, że dzisiaj już lepiej może masz rację, jesteście tam bezpieczni gdyby coś się zaczęło dziać jesteś cały czas pod opieką a co będzie dalej to czas pokaże ☺ Już tak niewiele zostało!

Esor - super, że wracasz do domku musisz się oszczędzać, wiem że przy Hani nie będzie łatwo ale dacie radę

U mnie zostało 66 dni do porodu ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 09:01   #2840
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Ojeej też mam takie wrażenie, bo jest tyle roboty z tym wszystkim i ten czas tak pędzi... Moja mama się śmieje, że święta spędzimy na porodówce
Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Margolcia, pewnie zalezy od przebiegu porodu, ale po sesarce, nacieciu czy peknieciu moze byc ciezko sie schylic czy kucnac pod lozkiem.

Felicity, nam na koncowce swieta wypadaja, to przez to pewnie tez szybciej zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macie rację, święta po drodze, u mnie dodatkowo jak wróci tż zabieramy się porządnie za meblowanie mieszkania, więc pielgrzymki po meblowych nas czekają, oby przed świętami jakieś fajne promocje się trafiły
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:03   #2841
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dobrze, że nie tylko ja mam takie obawy, raźniej mi

Właśnie dziewczyny, jak wiosna u Was? U mnie póki co jej nie widać, miało być słonko od wczoraj, ale jeszcze nie dotarło. Może jak dotrze to też trochę myśli się rozchmurzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:05   #2842
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie tylko ja mam takie obawy, raźniej mi

Właśnie dziewczyny, jak wiosna u Was? U mnie póki co jej nie widać, miało być słonko od wczoraj, ale jeszcze nie dotarło. Może jak dotrze to też trochę myśli się rozchmurzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety słońce za chmurami, ale ma być dziś 14 stopni, więc może się jeszcze pojawi
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:07   #2843
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Margolcia, pewnie zalezy od przebiegu porodu, ale po sesarce, nacieciu czy peknieciu moze byc ciezko sie schylic czy kucnac pod lozkiem.

Felicity, nam na koncowce swieta wypadaja, to przez to pewnie tez szybciej zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba chcę być nacięta. Pytałam ginki, to pow, że jeśli nie chcę, to muszę to powiedzieć przed całą akcją i wtedy mnie nie natną, ale wolę to niż pęknąć. Głowa mojej córki ma już 9cm, więc na pewno nie rozciągnę sie na 20cm
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:13   #2844
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Ja chyba chcę być nacięta. Pytałam ginki, to pow, że jeśli nie chcę, to muszę to powiedzieć przed całą akcją i wtedy mnie nie natną, ale wolę to niż pęknąć. Głowa mojej córki ma już 9cm, więc na pewno nie rozciągnę sie na 20cm
Też wolę być nacięta niż pęknąć niewiadomo gdzie. Jest u mnie doktor, który tak szyje, że później nawet blizna nie zostaje (zdanie położnej na sr), ale z charakteru to straszny cham i chyba wolałabym nie trafić na jego dyżur...
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:16   #2845
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Też wolę być nacięta niż pęknąć niewiadomo gdzie. Jest u mnie doktor, który tak szyje, że później nawet blizna nie zostaje (zdanie położnej na sr), ale z charakteru to straszny cham i chyba wolałabym nie trafić na jego dyżur...
Moją mamę dwa razy nacinali i zszywali (dwa porody) i mówiła, że w ogóle tego nie czuć i szybko w miarę to sie goi. Przy moim bracie to dali jej też nici rozpuszczalne, teraz to pewnie norma już.

Mojemu TŻ w pracy koledzy podpowiedzieli, żeby dał położnej albo lekarzowi, który będzie szył 100zł, to ciasnej zszyje ;] Faceci i ich pomysły
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:16   #2846
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Oczywiście też wolę być nacięta podobno robią to przy skurczu więc nawet nie czuć.
Samemu można popękać w każdą stronę, później gorsze szycie, rana i blizna :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:20   #2847
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Esor - no i pięknie proszę się tylko oszczędzać w domu! będzie ktoś z Tobą?

Margolcia - mnie też mogą ciąć - tego w ogóle się nie boję mój jedyny strach jest taki, że będzie jakiś problem i skończy się cc - wiem, że będzie to wszystko dla dobra dziecka i pewnie będzie mi już wszystko jedno, ale na ten moment to tego się tylko boję

Ja zaczęłam się nawet nieźle czuć w swoim ciele z tym brzuszkiem (w 2 trymestrze było różnie), ale mam dość łapania zadyszki przy wchodzeniu po schodach, a ostatnio to nawet jak przez telefon rozmawiam to potrafię się zmęczyć Więc mam nadzieję, że mój syn za miesiąc będzie gotowy do procedury ewakuacji
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:20   #2848
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Moją mamę dwa razy nacinali i zszywali (dwa porody) i mówiła, że w ogóle tego nie czuć i szybko w miarę to sie goi. Przy moim bracie to dali jej też nici rozpuszczalne, teraz to pewnie norma już.

Mojemu TŻ w pracy koledzy podpowiedzieli, żeby dał położnej albo lekarzowi, który będzie szył 100zł, to ciasnej zszyje ;] Faceci i ich pomysły
Hahaha żarciki facetów 😀 mój mąż też dostał taką poradę. Co oni mają w głowach to ja niewiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:22   #2849
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mam jeszcze pytanie, wszystkie jesteście tak utalentowane DIY to może na meblach też się znacie
W kuchni u mnie będzie stał stół i krzesła z przed kilku(nastu?) lat, dziś mój tata ma zamiar je ładnie wyszlifować i nie wiem co dalej.. Polecacie jakieś farby, które dają fajny efekt na koniec? Sama nie wiem czego chce, może farba kredowa i przecieranie? A może zakonserwować tylko olejem hmmm?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:24   #2850
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Decorail myślałam ze tylko ja mam zadyszkę jak gadam przez telefon, ufff dobrze ze nie jestem z tym sama. Zrzuciłam to z siebie

Poranek przywitał nas dziś deszczem, teraz już jest lepiej, czasem nieśmiało wyjrzy słonko zza chmur.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.