Fit ball w domu czy siłowni ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 13:34   #1
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613

Fit ball w domu czy siłowni ?


Witajcie.
Wcześniejszy wątek dot. fit ballu zamarł w zapomnieniu. Szkoda bo ćwiczenia bardzo fajne. Może uda się reaktywować wątek.

Dziewczyny Waszym zdaniem gdzie się lepiej ćwiczy : w warunkch domowych czy wśród kilkunastu osób na czele z instruktorem ? Od listopada chodzę na zajęcia z fit ballu, piłkę znalazłam też pod choinką
Przyznam , ze w domu tylko dwa razy sięgnęłam po piłkę, jakoś brak mi motywacji i pamięci do ćwiczeń , tzn. nie pamiętam zestawów ćwiczeń.
Same w sobie zajęcia bardzo sobie chwalę. Nie nadwyrężają kręgosłupa, wzmacniają mięśnie i kondycję.

Czy znajdę zwolenniczki fit ballu na wizażu ?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:44   #2
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

ja wlasnie wczoraj kupilam na przecenach poswiatecznych,

ja cwiczylam jak narazie
http://www.youtube.com/watch?v=ChRgTA2toC0
http://www.youtube.com/watch?v=gwwNST1hwgI

bardzo przyjemne, polecam
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:56   #3
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Jak przyjdzie zamówiona piłka to zaczynam ćwiczenia

na płaski brzuch;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16994B_1.jpg (29,4 KB, 73 załadowań)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:02   #4
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

hej, mozesz powiedziec ile zaplacilas?
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:11   #5
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

40 zł ale taniej można kupić
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:13   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

oooo, widzę, ze jednak ktoś ćwiczy Fajnie.
Ismenkusia - fajny zestaw ćwiczeń.

Mnie właśnie najbardziej zależało na brzuchu. Ćwiczenia z piłką nie obciążają mojego kręgosłupa i potem nie stękam przez kilka dni , jak to się zdarzało po innych ćwiczeniach.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:35   #7
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

sprawdz filmiki tez moje jeden jest na brzuch tez
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 21:10   #8
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

http://www.sfd.pl/-t438773.html można w domu, można w siłowni zależy od chęci i sprzętu
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:48   #9
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
http://www.sfd.pl/-t438773.html można w domu, można w siłowni zależy od chęci i sprzętu
Polecam, bardzo fajne treningi
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:02   #10
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

dzisiaj idę na zajęcia / w końcu po dwutygodniowej przerwie /, a potem , tzn. od jutra ćwiczenia w domu.

Czy Wam też , zwłaszcza początkującym, trudno jest utrzymać równowagę na piłce ?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:09   #11
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
dzisiaj idę na zajęcia / w końcu po dwutygodniowej przerwie /, a potem , tzn. od jutra ćwiczenia w domu.

Czy Wam też , zwłaszcza początkującym, trudno jest utrzymać równowagę na piłce ?
Nie jest to łatwe i z czasem nie przemija, bo wtedy też piłka potrafi płatać figle
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 08:47   #12
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

I takie małe info o piłce

Cytat:
Niesamowitą skuteczność ćwiczeń z piłką uzyskujesz dzięki niestabilnej bazie, która podczas ćwiczeń konkretnych mięśni dodatkowo aktywizuje mięśnie posturalne (brzuch, plecy, boki, pośladki), aby utrzymać ciało i piłkę w pożądanej pozycji. W praktyce oznacza to, że podczas normalnego treningu nie tylko ćwiczysz konkretne mięśnie, ale również poprawiasz swoją równowagę oraz pracujesz nad lepszą postawą i zapobiegasz problemom z kręgosłupem. Niezależnie od wieku (nie ma znaczenia, czy ma się 60 lat, czy 15 lat) i od płci (nie ma znaczenia, czy jest się mężczyzną, czy kobietą, nawet w ciąży lub po niej) – każdy może wykonywać zestaw ćwiczeń z piłką.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:17   #13
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

no proszę.... a na fit ball trafiłam zupełnie przez przypadek z czego bardzo się cieszę., zwłaszcza, ze nie chciałam chudnąć a wzmocnić mięśnie.

Czyli chwiejność podczas ćwiczeń nawet jest wskazana, tak?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:24   #14
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Witajcie.
Wcześniejszy wątek dot. fit ballu zamarł w zapomnieniu. Szkoda bo ćwiczenia bardzo fajne. Może uda się reaktywować wątek.

Dziewczyny Waszym zdaniem gdzie się lepiej ćwiczy : w warunkch domowych czy wśród kilkunastu osób na czele z instruktorem ? Od listopada chodzę na zajęcia z fit ballu, piłkę znalazłam też pod choinką
Przyznam , ze w domu tylko dwa razy sięgnęłam po piłkę, jakoś brak mi motywacji i pamięci do ćwiczeń , tzn. nie pamiętam zestawów ćwiczeń.
Same w sobie zajęcia bardzo sobie chwalę. Nie nadwyrężają kręgosłupa, wzmacniają mięśnie i kondycję.

Czy znajdę zwolenniczki fit ballu na wizażu ?
Ja chcialabym sprobowac i ostatnio zaczelam wyszukiwac cen i pilek. Tylko nie wiem jaka srednica pilki bylaby dla mnie najodpowiedniejsza bo taki typ cwiczen jest dla mnie nowy.

Mysle, ze bardziej komfortowo czulabym sie w domu bo w grupie czuje sie dziwnie zwlaszcza, ze moj balans jest dosc zaburzony.

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
http://www.sfd.pl/-t438773.html można w domu, można w siłowni zależy od chęci i sprzętu
Nikki999 czy to jest Twoje zdjecie na profilu??? Jesli tak to zmotywowalas mnie zeby jednak isc na cwiczenia dzisiaj.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:13   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Nikki999 czy to jest Twoje zdjecie na profilu??? Jesli tak to zmotywowalas mnie zeby jednak isc na cwiczenia dzisiaj.
Brzuch w avatarze? Tak to mój Z września
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:27   #16
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Brzuch w avatarze? Tak to mój Z września
Zajrzalam na Twoj blog Od dzis jestes moja inspiracja! Dalabym sobie glowe uciac ze nie masz dziecka a tu takie pozytywne zaskoczenie i obalenie stereotypu Matki-Polki. Jak widac chciec to moc Dodaje do ulubionych

Chcialabym zaczac znow cwiczyc wlasciwie dla samej siebie. Masz jakies wskazowki, zeby sie nie zniechecic? Wlasciwie to brak efektow mnie doluje a jesli byly to male. Za male jak dla mnie Po za tym bieganie odpada ze wzgledu na serducho
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:47   #17
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Zajrzalam na Twoj blog Od dzis jestes moja inspiracja! Dalabym sobie glowe uciac ze nie masz dziecka a tu takie pozytywne zaskoczenie i obalenie stereotypu Matki-Polki. Jak widac chciec to moc Dodaje do ulubionych

Chcialabym zaczac znow cwiczyc wlasciwie dla samej siebie. Masz jakies wskazowki, zeby sie nie zniechecic? Wlasciwie to brak efektow mnie doluje a jesli byly to male. Za male jak dla mnie Po za tym bieganie odpada ze wzgledu na serducho
Dziękuję, zakładając go nie myślałam nawet o tym, że będę dla kogoś motywacją

Co robiłaś, żeby osiągnąć efekty i na jakich efektach Ci zależy? I jak wygląda jadłospis, bo tutaj jest zazwyczaj najwięcej błędów
Trudno mi będzie doradzać, bo skoro masz problemy z serduchem to masz pewne ograniczenia co do aktywności i żywienia, wtedy najlepszą osobą do doradzania jest lekarz, ale może z pomocą moderatorek coś wymyślimy
Jak się nie zniechęcić? Trzeba myśleć o tym, że robisz to wszystko, żeby czuć się lepiej, ja nie ćwiczyłam ostatnie dni, bo byłam chora, a wczoraj zrobiłam jeden ZWOW i dzisiaj od samego rana mam więcej energii i chęci do działania Porobiłam dużo zaległych obowiązków, które namnożyły się po chorobie, działam i cieszę się z efektów swojej pracy
Nie traktuję aktywności jako przykrego obowiązku, biorę udział w wyzwaniach na wizażu i blogowych (pisałam na blogu i facebooku), które motywują mnie same w sobie, widzę jak inne dziewczyny zmagają się z tymi samymi wyzwaniami i wywołuje to we mnie wolę walki i nie poddania się, żeby nie być gorsza
Piszę np. w wątku o Zuzce Light i jej treningach, wczoraj czytałam jak psychobunny zrobiła 2 treningi pod rząd i chwilkę zajęło mi tylko zastanowienie się, czy robię ten trening co ona, czy wybieram jakiś inny ZWOW, bo, że ćwiczę cokolwiek to od razu już wiedziałam
Efekty motywują chyba najbardziej ze wszystkiego, ale one zazwyczaj nie przychodzą tak szybko, jak byśmy chciały Ja nie narzekam na sylwetkę, ale cieszę się z każdej kolejnej pompki zrobionej bez większego problemu, z każdego ZWOWa, który nie wymęczył mnie tak, jakbym się tego spodziewała po obejrzeniu filmików.
A najbardziej motywuje mnie to, że potrafię zorganizować sobie pół godziny ćwiczeń przynajmniej te 3x w tygodniu, mimo, że mam bardzo aktywnego syna i dzielimy razem jeden pokój
Musisz znaleźć swoje małe motywacje, które każdego dnia będą Cię pchały dalej i problemem nie będzie "ćwiczyć, czy nie?" tylko "co ćwiczyć, tyle fajnych filmików jest na YT"
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam i znajdziesz te swoje małe przyjemności, które przyjdą wraz z ćwiczeniami i zdrowym, zbilansowanym jadłospisem Bo odnośnie samego jedzenia mam kolejną porcję motywacji
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 16:56   #18
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Dziękuję, zakładając go nie myślałam nawet o tym, że będę dla kogoś motywacją

Co robiłaś, żeby osiągnąć efekty i na jakich efektach Ci zależy? I jak wygląda jadłospis, bo tutaj jest zazwyczaj najwięcej błędów
Trudno mi będzie doradzać, bo skoro masz problemy z serduchem to masz pewne ograniczenia co do aktywności i żywienia, wtedy najlepszą osobą do doradzania jest lekarz, ale może z pomocą moderatorek coś wymyślimy
Jak się nie zniechęcić? Trzeba myśleć o tym, że robisz to wszystko, żeby czuć się lepiej, ja nie ćwiczyłam ostatnie dni, bo byłam chora, a wczoraj zrobiłam jeden ZWOW i dzisiaj od samego rana mam więcej energii i chęci do działania Porobiłam dużo zaległych obowiązków, które namnożyły się po chorobie, działam i cieszę się z efektów swojej pracy
Nie traktuję aktywności jako przykrego obowiązku, biorę udział w wyzwaniach na wizażu i blogowych (pisałam na blogu i facebooku), które motywują mnie same w sobie, widzę jak inne dziewczyny zmagają się z tymi samymi wyzwaniami i wywołuje to we mnie wolę walki i nie poddania się, żeby nie być gorsza
Piszę np. w wątku o Zuzce Light i jej treningach, wczoraj czytałam jak psychobunny zrobiła 2 treningi pod rząd i chwilkę zajęło mi tylko zastanowienie się, czy robię ten trening co ona, czy wybieram jakiś inny ZWOW, bo, że ćwiczę cokolwiek to od razu już wiedziałam
Efekty motywują chyba najbardziej ze wszystkiego, ale one zazwyczaj nie przychodzą tak szybko, jak byśmy chciały Ja nie narzekam na sylwetkę, ale cieszę się z każdej kolejnej pompki zrobionej bez większego problemu, z każdego ZWOWa, który nie wymęczył mnie tak, jakbym się tego spodziewała po obejrzeniu filmików.
A najbardziej motywuje mnie to, że potrafię zorganizować sobie pół godziny ćwiczeń przynajmniej te 3x w tygodniu, mimo, że mam bardzo aktywnego syna i dzielimy razem jeden pokój
Musisz znaleźć swoje małe motywacje, które każdego dnia będą Cię pchały dalej i problemem nie będzie "ćwiczyć, czy nie?" tylko "co ćwiczyć, tyle fajnych filmików jest na YT"
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam i znajdziesz te swoje małe przyjemności, które przyjdą wraz z ćwiczeniami i zdrowym, zbilansowanym jadłospisem Bo odnośnie samego jedzenia mam kolejną porcję motywacji
Nigdy nie mialam fajnie wyrzezbionego brzucha albo wklesly i wychudzony albo pokryty warstwa tluszczyku. Miesnie sa wyczuwalne ale nigdy nie byly widoczne.

Biorac pod uwage zdanie lekarzy powinnam unikac prawie wszystkiego dlatego akurat tutaj sie nimi nie sugeruje Nie jem super tlusto i staram sie jesc racjonalnie ale moje nawyki zywieniowe pozostawiaja troche do zyczenia. Przede wszystkim moja ogromna slaboscia sa slodycze. Myslalam nad lykaniem chromu zeby zachamowac troche ta wieczna ochote na slodkie.

Jedyne czego nie robie to jogging w jakiejkolwiek formie. Probowalam i niestety nie moge. Chodzenie 8 km/h na biezni bylo ok ale juz bieg nawet przy 7km/h odpadal.

Pierwszy miesiac cwiczen zawsze jest okropny ale pozniej mam z tego wielka przyjemnosc. Moglam nie przerywac rok temu cwiczen na silowni bo wrocic jest duzo ciezej.

A dzisiaj zrobilam sobie noworoczny prezent:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie(8).jpg (10,7 KB, 7 załadowań)
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:28   #19
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Nikki999 - jestem pod wrażeniem, taki brzuch to i moje marzenie Niestety po drugiej ciąży odstaje, a przed okresem wyglądam jakbym znowu była w ciąży
.

Coff3ina- Piłkę mam podobną w domu, tyle , ze niebieską, w zestawie były jeszcze dwie mniejsze piłeczki wypełnione czymś , co daje świetny efekt obciążenia i taśma do rozciągania.
Jestem z niej zadowolona.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 20:35   #20
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Coff3ina- Piłkę mam podobną w domu, tyle , ze niebieską, w zestawie były jeszcze dwie mniejsze piłeczki wypełnione czymś , co daje świetny efekt obciążenia i taśma do rozciągania.
Jestem z niej zadowolona.
Nie mam pileczek ale pilke dzisiaj wyprobowalam i jest ok Myslalam nad taka z firmy addidas jakas anty cos tam ale zrezygnowalam bo byla czarna i mi tak jakos pesymistycznie wygladala
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:53   #21
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Mam już swoje maleństwo też zielona

dziś robie pierwszy trening
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:13   #22
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Powodzonka, na pewno duzo fanu bedziesz miala przy tym mojTz wczoraj probowal, komicznie bylo dosc
even_number jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:22   #23
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
Powodzonka, na pewno duzo fanu bedziesz miala przy tym mojTz wczoraj probowal, komicznie bylo dosc
Moj tez sie do pilki dorwal jak tylko ja zobaczyl

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Mam już swoje maleństwo też zielona

dziś robie pierwszy trening
Jaki robisz zestaw cwiczen???


Czy macie jakies filmiki cwiczen, ktore mozna znalesc na youtube i sa warte wykorzystania?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:53   #24
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Dziś z tym panem ćwicze

__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:01   #25
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Też więc dzisiaj z nim poćwiczę
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:54   #26
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Jak poszło ?

ja dziś klęcząc na piłce podciągałam się na drążku
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 21:41   #27
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Chyba robilam cos zle bo nie czulam efektow. Musze popracowac bad technika. Jak Tobie idzie?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 22:19   #28
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Chyba robilam cos zle bo nie czulam efektow. Musze popracowac bad technika. Jak Tobie idzie?
Staraj się napinać mięśnie podczas ćwiczeń ja robię dużo więcej powtórzeń niektórych np. turlanie piłki stopami (9:11),plank,odpychanie się rękoma z piłką pod brzuchem itd...
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-01-14 o 22:20
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:00   #29
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Staraj się napinać mięśnie podczas ćwiczeń ja robię dużo więcej powtórzeń niektórych np. turlanie piłki stopami (9:11),plank,odpychanie się rękoma z piłką pod brzuchem itd...
Bede musiala pocwiczyc wiecej Ogolnie to zaczyna spadac moja motywacja no ale chociaz te 15nascie minut sobie balansuje na pilce z nudow jak gadam przez telefon
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:18   #30
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Fit ball w domu czy siłowni ?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Bede musiala pocwiczyc wiecej Ogolnie to zaczyna spadac moja motywacja no ale chociaz te 15nascie minut sobie balansuje na pilce z nudow jak gadam przez telefon
A biegać nie masz ochoty ?

Ja dziś o 6 rano robilam trening i dwie kobietki truchtające spotkalam A mina sąsiada odsnieżającego rano samochód bezcenna.


Uda i poślady

__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.