Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-03, 22:18   #4681
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Angel mowisz ze mialas 2 miesiace zwolnienia? to dr. po operacji Ci na tyle wystawil czy pozniej jakis inny lekarz?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 09:22   #4682
majami80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej kobitki dziś mijają dwa miesiące od mojej operacji , nos jest mniej opuchnięty niż na początku ale dalej taki twardy- jak nie mój, , jak dotykam nosów męża i dzieci to są mięciutkie a mój taki twardy, i skóra czasami jakby sie wręcz przyklejała do noska , tak ciągnie- czy to się zmieni czy już tak zostanie? Jak to u was wygląda dziewczyny?
majami80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:42   #4683
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej ! melduje sie po dlugiej nieobecnosci Moj nos tez ma lekki garbek (OP u Giedrojcia) tez jest lekko pofalowany, ale ja go kocham takiego jakim jest Moze moglby byc calkiem prosty... ale nie czepiam sie tego, dla mnie jest swietny, w koncu sie nie musze wstydzic Nos ma 5 miesiecy, a czubek dalej jest zdretwialy, wiec nic sie nie martwcie ze nosy jeszcze "nie sa wasze", pol roku to minimum. W srodku dalej mam zgrubienia, jeszcze nie wiem czy to opuchlizna, czy po prostu zrosty. Nie przeszkadzaja mi, nawet jak zostana to nie bede sie na nie zloscic, bo w niczym mi nie przeszkadzaja. Pozdrawiam i caluje
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:02   #4684
majami80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dzięki za odpowiedź , mój nos też nawet zdrętwiały jest o wiele ładniejszy od poprzedniego , chociaż mąż mówi na niego kartofel, ale jest prosty
majami80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:07   #4685
minka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej dziewczyny od kilku dni czytam forum iii chyba przeczytałam już wszystko
Od ponad dwóch lat zastanawiam się nad operacją i jestem coraz bardziej na TAK. Rok temu byłam na wstępnej konsultacji u wujka chirurga, nosek nadaje się do ckn niestety. Jest garbek, lekko skrzywiony w C w lewą stronę plus zbyt duży czubek, który też chciałabym poprawić. Oczywiście przegroda też jest skrzywiona.
Będę wysyłała na dniach jakoś maile do trzech lekarzy których wstępnie wybrałam (dzięki waszym wypowiedziom na forum) i jeszcze wujek ma mi podsunąć nazwisko polecanego przez niego chirurga.
Trzymajcie kciuki, żebym się nie wycofała z decyzji, bo najbardziej chyba przeraża mnie fakt narkozy i to co piszecie, że często noski nadal mają garbki i jakieś zrosty..
minka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 23:58   #4686
KarolinkaB2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 68
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Hej ! melduje sie po dlugiej nieobecnosci Moj nos tez ma lekki garbek (OP u Giedrojcia) tez jest lekko pofalowany, ale ja go kocham takiego jakim jest Moze moglby byc calkiem prosty... ale nie czepiam sie tego, dla mnie jest swietny, w koncu sie nie musze wstydzic Nos ma 5 miesiecy, a czubek dalej jest zdretwialy, wiec nic sie nie martwcie ze nosy jeszcze "nie sa wasze", pol roku to minimum. W srodku dalej mam zgrubienia, jeszcze nie wiem czy to opuchlizna, czy po prostu zrosty. Nie przeszkadzaja mi, nawet jak zostana to nie bede sie na nie zloscic, bo w niczym mi nie przeszkadzaja. Pozdrawiam i caluje
A możesz zarazić mnie swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem?
KarolinkaB2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 12:02   #4687
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

jejku dziewczyny boje sie...juz w poniedzialek operacja
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 14:42   #4688
minka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Straaasznie wam zazdroszcze, ze macie to juz za soba, albo za kilka dni juz bedziecie mialy! Przede mna jeszcze dlugaa droga
minka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 22:14   #4689
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny boje sie...juz w poniedzialek operacja
U mnie w czwratek, łacze sie w stresie! A u kogo operujesz?
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 15:38   #4690
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

a u mnie we wtorek jaaaa
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 21:28   #4691
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Cytat:
Napisane przez minka_1 Pokaż wiadomość
Straaasznie wam zazdroszcze, ze macie to juz za soba, albo za kilka dni juz bedziecie mialy! Przede mna jeszcze dlugaa droga
spokojnie, przyjdzie i na Ciebie czas
u mnie to tak szybko zlecialo ze nawet nie wiem kiedy, nie mialam czasu sie nawet stresowac. Dopiero teraz mnie dopadło..
Cytat:
Napisane przez madzik103 Pokaż wiadomość
U mnie w czwratek, łacze sie w stresie! A u kogo operujesz?
u dr .Skupina
Cytat:
Napisane przez Iza8 Pokaż wiadomość
a u mnie we wtorek jaaaa
bedzie dobrze dziewczyny! damy rade!
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 18:19   #4692
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Jakiego lekarza dorwe we Wroclawiu ktorego mozecie polecic ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 20:51   #4693
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
spokojnie, przyjdzie i na Ciebie czas
u mnie to tak szybko zlecialo ze nawet nie wiem kiedy, nie mialam czasu sie nawet stresowac. Dopiero teraz mnie dopadło..

u dr .Skupina

bedzie dobrze dziewczyny! damy rade!
Musimy dac
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 21:48   #4694
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Jakiego lekarza dorwe we Wroclawiu ktorego mozecie polecic ?
Tak szczerze, to obawiam się, że we Wrocławiu jest naprawdę ciężko, jeśli chodzi o specjalistów od nosów
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 19:54   #4695
lula872
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Jakiego lekarza dorwe we Wroclawiu ktorego mozecie polecic ?
Ja rowniez obawiam się ze we Wroclawiu ciezko bedzie... ja sie wachalam pomiedzy Poznaniem a Wrockiem i w koncu zrobilam w Poznaniu u Samira Ibrahima i jestem poki co zadowolona
lula872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 21:08   #4696
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

hej dziewczyny ja juz po operacji
wszystko super sie udalo, od razu po narkozie odleciałam. Obudzilam sie juz na lozku i do konca wczorajszego dnia spalam(w nocy tylko juz mi sie nie chcialo spac bo sie wyspalam w dzien) opieka kliniki rewelacyjna, co chwile kazdy przychodzil pytal jak sie czuje itd.Nos nie boli kompletnie. Jedyne co to wczoraj troche gardlo mnie bolalo i sucho w ustach ale to tylko maly problem Nos wiadomo zatkany i trzeba oddychac przez usta ale mozna sie przyzwyczaic. Najgorsze dla mnie lezenie/spanie na polsiedząco Rano juz dostalam wypis i czekala mnie jeszcze 7 godzinna droga powrotna do domu

teraz juz jestem w domu i mysle jak tu "żyć" bo wiadomo nie mozna nic nosic, schylac sie i trzeba uwazac na nos a jak ja mam to wytlumaczyc mojej 1,5 rocznej coreczce ktora to juz dzisiaj by mi kilka razy w nos przywalila niechcąco?

juz nie moge sie doczekac zdjecia gipsu w nastepny poniedzialek mam nadzieje ze nos bedzie ok...
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 18:57   #4697
CiociaSamoZlo
Przyczajenie
 
Avatar CiociaSamoZlo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny, a czy któraś operowała się u doktora Charazińskiego? Po bardzo długim czasie w końcu zdecydowałam się na operacje, tylko nie jestem pewna ktorego specjaliste wybrac! Pomozcie prosze
CiociaSamoZlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 10:33   #4698
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej hej ja też już trzeci dzień po operacji
Do wczoraj nie mogłam wyjść z podziwu że tak się dobrze czuję i wyglądam A dzisiaj zonk, patrzę rano do lustra i wyglądam jakbym kilka razy cegłą po twarzy dostała taka jestem spuchnięta Ale i tak humor mi dopisuje i czuję się naprawdę dobrze. Nos w ogóle nie boli!!! Nie mogę się doczekać ściągnięcia gipsu, dopiero w następny piątek ...aż 10 dni w gipsie

Aha - gardło w ogóle mnie nie bolało a kupiłam dwa opakowania tabletek przed operacją.
To samo z kroplami do nosa - kupiłam dwa rodzaje a jak pokazałam je przy wyciąganiu setonów to kazano mi je schować do apteczki i nie przesadzać. Wystarczy zwykła wazelina i patyczki kosmetyczne. Taki minimalizm ))))

Edytowane przez Iza8
Czas edycji: 2015-04-16 o 10:51
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:48   #4699
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Iza8 Pokaż wiadomość
Hej hej ja też już trzeci dzień po operacji
Do wczoraj nie mogłam wyjść z podziwu że tak się dobrze czuję i wyglądam A dzisiaj zonk, patrzę rano do lustra i wyglądam jakbym kilka razy cegłą po twarzy dostała taka jestem spuchnięta Ale i tak humor mi dopisuje i czuję się naprawdę dobrze. Nos w ogóle nie boli!!! Nie mogę się doczekać ściągnięcia gipsu, dopiero w następny piątek ...aż 10 dni w gipsie

Aha - gardło w ogóle mnie nie bolało a kupiłam dwa opakowania tabletek przed operacją.
To samo z kroplami do nosa - kupiłam dwa rodzaje a jak pokazałam je przy wyciąganiu setonów to kazano mi je schować do apteczki i nie przesadzać. Wystarczy zwykła wazelina i patyczki kosmetyczne. Taki minimalizm ))))
Super, że już po A masz siniaki, czy samą opuchliznę? Brałaś przed operacją Aescin, rutinoscorbin czy jakieś inne leki? Moja już za miesiąc z kawałkiem i zastanawiam się czy już zacząć coś łykać. Jak zniosłaś narkozę?
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 08:21   #4700
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Brałam rutinacea 2 tabl 3 razy dziennie. Siniaków chyba nie mam sama nie wiem ta opuchlizna wokół oczu ma lekko sinawy kolor, nie wiem czy to siniak czy nie siniak ... Jeżeli chodzi o narkozę to nie odczułam że ją miałam, nie było mi niedobrze, słabo ani nic z tych rzeczy Po wyjściu z kliniki od razu udałam się z tż do pizza hut (przepyszna zupa cebulowa!!!)

Żeby nie było tak kolorowo Wczoraj po południu przykozaczyłam jak to się fantastycznie czuję a wieczorem miałam jakiś kryzys - stan podgorączkowy, ból głowy i lekkie pulsowanie nosa. Ale podobno w 3 dobie po op to normalne, na szczęście na razie minęło i z atrakcji została mi tylko opuchlizna.
Zrobiłam sobie kawę i wkurzyłam się bo nie czułam zapachu ani smaku no i przeprosiłam się z tą wodą morską Oddycha się po niej bajecznie i mogę delektować się moją kawką
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:20   #4701
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

dziewczyny 5 dni temu mialam operacje i od 3ch dni boli mnie glowa, slabo mi i mnie mdli. Te mdłosci po operacji to normalne, miala tak ktoras?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:01   #4702
madziula0929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 64
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

czaszka mdłości nie miałam, ale mocny ból głowy mnie męczył około 2 tygodnie po operacji
madziula0929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:31   #4703
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez madziula0929 Pokaż wiadomość
czaszka mdłości nie miałam, ale mocny ból głowy mnie męczył około 2 tygodnie po operacji
dzieki za odp
mam nadzieje ze niedlugo mi przejdzie bo czuje sie fatalnie a jeszcze mam male dziecko ktore tego nie rozumie
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 19:42   #4704
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Wygojone dziewczyny - czy wyczuwacie pod palcem nierownosci na grzbiecie nosa? Bo ja dotykajac nos, wyczuwam nierownosci pod skora. Nie sa na szczescie widoczne, tylko jak sie dotknie i nie uwazam to za wade ani nic co powinnam poprawic, ale jestem ciekawa czy Wasze nosy maja calkiem gladkie i rowne grzbiety?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 08:30   #4705
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez lula872 Pokaż wiadomość
Ja rowniez obawiam się ze we Wroclawiu ciezko bedzie... ja sie wachalam pomiedzy Poznaniem a Wrockiem i w koncu zrobilam w Poznaniu u Samira Ibrahima i jestem poki co zadowolona


o w takim razie chyba sie nim zainteresuje. Poznan tez mi odpowiada
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:39   #4706
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Wygojone dziewczyny - czy wyczuwacie pod palcem nierownosci na grzbiecie nosa? Bo ja dotykajac nos, wyczuwam nierownosci pod skora. Nie sa na szczescie widoczne, tylko jak sie dotknie i nie uwazam to za wade ani nic co powinnam poprawic, ale jestem ciekawa czy Wasze nosy maja calkiem gladkie i rowne grzbiety?
Też mam nierówność w częsci kostnej i nawet widzę taki biały wystający garbek,też nie jest to dla mnie jakiś problem.Ogólnie jestem zadowolona,a mojemu noskowi leci 5 miesiąc

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez CiociaSamoZlo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś operowała się u doktora Charazińskiego? Po bardzo długim czasie w końcu zdecydowałam się na operacje, tylko nie jestem pewna ktorego specjaliste wybrac! Pomozcie prosze
Na beautywpolsce jakaś dziewczyna opisywała operację nosa u dr.Charazińskiego
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 18:17   #4707
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Iza8 Pokaż wiadomość
Hej hej ja też już trzeci dzień po operacji
Do wczoraj nie mogłam wyjść z podziwu że tak się dobrze czuję i wyglądam A dzisiaj zonk, patrzę rano do lustra i wyglądam jakbym kilka razy cegłą po twarzy dostała taka jestem spuchnięta Ale i tak humor mi dopisuje i czuję się naprawdę dobrze. Nos w ogóle nie boli!!! Nie mogę się doczekać ściągnięcia gipsu, dopiero w następny piątek ...aż 10 dni w gipsie

Aha - gardło w ogóle mnie nie bolało a kupiłam dwa opakowania tabletek przed operacją.
To samo z kroplami do nosa - kupiłam dwa rodzaje a jak pokazałam je przy wyciąganiu setonów to kazano mi je schować do apteczki i nie przesadzać. Wystarczy zwykła wazelina i patyczki kosmetyczne. Taki minimalizm ))))
I ja juz po. Sama narkoza jednak nie straszna nie wiem kiddy odlecialam nawet. Bolu raczej nie ma tylko dyskomfort i obrzek. Ttlko mam strasznie zakrwawiony nos, ciaglee cos sie saczy. A czyscic kazali dwa razy dziennie. Tez tak mialysciee czy to wina wycietych przerosnietych malzowin ze tak mi ten nos krwawi l
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 18:23   #4708
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

heja dzis wyjmowalam setony i poszlo szybko i bezbolesnie od razu lepiej ze mozna powietrza nabrac. W poniedzialek zdjecie gipsu...nie moge sie doczekac. Na razie bez setonow nos wydaje sie duzy
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 11:22   #4709
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

U mnie prawie w ogóle nie było krwi z nosa, tylko troszeczkę w dzień operacji się sączyło razem z osoczem. Jest niewielka wydzielina ale to nie krew. Nie wiem co to wyciąganie skrzepów z nosa o których piszą inne dziewczyny, zdarzyło mi się tylko przy pierwszym czyszczeniu. Może to dlatego że praktycznie w ogóle nie mam siniaków??? Tylko małe kreseczki pod oczami tam gdzie zaczyna się kość jarzmowa.
Najbardziej przeszkadza mi opuchnięta twarz kiedy to zejdzie???

Edytowane przez Iza8
Czas edycji: 2015-04-19 o 11:25
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 12:01   #4710
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

O rety ale to zleciało... Mój nosek skończył już 4 miesiące. Dawno nie wstawiałam zdjęć, zaraz nadrobię.
Nadal mi się nie podoba, jako, że jest za bardzo "wycięty" na grzbiecie, za to czubek jest taki duży... Ale i tak nie żałuję operacji bo jest o wiele lepiej niż było wcześniej
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.