Jak dobrać pdkład??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-27, 21:42   #1
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786

Jak dobrać pdkład???


Mam problem. Postanowiłam że zaczne używać podkładu gdyż chciałabym zatuszować wypryski i ujednolicić cerę.Jednak nie mam zielonego pojęcia jak w drogrii sprawdza się czy kolor podkładu pasuje do mojej cery.To samo tyczy się korektora(gdyż zamawiałam przeważnie z oriflame gdzie kolor był jeden)
Pani Beato bardzo proszę o pomoc
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 21:59   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Jak dobrać pdkład???

podkład ma być identycznego koloru jak skóra, ewentualnie o ton jaśniejszy. ja dobieram podkład nakładajac trochę na szyję (wtedy wiem, że na twarzy nie będzie masi odcinającej się kolorem od szyji i reszty ciała)- jesli go nie widać (trzeba to sprawdzić w świetle dziennym) to jest OK. koerktor nakłada się zazwyczaj na podkład, więc kolor korektora powinien być taki, jak podkładu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 08:37   #3
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: Jak dobrać pdkład???

Ja podkład dobieram zawsze w świetle dziennym i nakładam go na żuchwę,lekko rozsmarowując.Powinien być o ton jaśniejszy lub w kolorze skówy
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 12:10   #4
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Re: podziękowania

Dziękuje bardzo !!!!!!!
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 22:11   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: podziękowania

A ja podkład nakładam na wierzchnią część dłoni, bo jest tak samo osmagana jak buzia szyję mam bledszą niz buzię, więc nie byłoby to dobre
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 07:25   #6
Aganiot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 18
Jaki podkład?

Poradźcie proszę bo nie wiem już co kupić,by wreszcie być zupełnie zadowoloną z zakupu.Próbowałam już chyba wszystkich z Avon-u(jestem konsultantką tej firmy).Perfect Wear -tragedia,niesamowicie widoczny,czułam się jak w masce.Rozjaśniająco-antystresowy-też trochę widoczny(zwłaszcza w miejscach,gdzie cera się łuszczy),bardzo słabo kryjący.Aksamitny-również bardzo widoczny,cera wyglądała na przesuszoną.Teraz mam Pod.Idealnie Dobrany-jest taki sobie,chociaż słabo kryje i jest ciężki jak dla mnie.A tak a propos to mam cerę mieszaną ,wrażliwą,jasną(w niektórych miejscach różową).Obecnie mam też krem tonujący z A.T.W.,konsystencja jest spoko.Problem w tym ,że to krem i słabo kryje no i trochę zbytnio się świeci.
Aha kiedyś miałam też z Maybelline(nie pamiętam dokładnie który),był widoczny w miejscach,gdzie skóra się łuszczy(między brwiami,wokół nosa,przy kącikach ust)i mało kryjący.
Pomózcie bo już nie wiem jaki podkład dobrać.
Pozdrawiam.
Aganiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 10:06   #7
jola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
Re: Jaki podkład?

Hej
polecam colorstay revlon w słoiczku, nie wiem tylko czy nie bedzie za ciezki jak dla ciebie, ja mam cere mocno problemowa, uzywam tego podkladu juz dobry kawalek czasu i nie zauwazylam zeby wysuszal mi skore a napewno dosc mocno kryje, ostatnio nakladam go na krem biodermine, ktory ma wlasciwosci matujace i musze powiedziec, ze efekt koncowy jest do przezycia, cena podkladu 69 zł, ostatnio zaplacilam za niego 55 zł, wiecej na temat tego podkladu poczytaj na KW
Pozdrawiam
jola_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-06, 13:22   #8
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

Mam raczej suchą skórę albo normalną sama nie wiem. Chciałabym kupić dobry ale niezbyt drogi (do ok.50 zł) podkład tylko nie mam w tej dziedzinie doświadczenia. Czy możecie mi jakiś polecić?
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 07:48   #9
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

Serdeczne dzięki za odpowiedzi, nie nadązam z czytaniem po raz kolejny z resztą.
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 08:46   #10
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

Hehe, no nie denerwuj się tak . Ja też parę nie uzyskałam wyczerpującej odpowiedzi na zadany temat i nie robię tragedii. Polecam przeglądanie recenzji na KW, to wg. mnie najlepsze źródło informacji o kosmetykach . Wizażystką nie jestem i średnio się na tym znam, ale wydaje mi się że dałas trochę za mało informacji - czego oczekujesz od tego podkładu - ma coś kryć, tuszować, nawilżać, matować itp. ??
Ja mam cerę suchą, nie używam podładów kryjących bo nie muszę - najczęściej kupuję Loreala Translucide albo Air Wear, Bourjois (ale kosztuje chyba ok. 60 zł), a z trochę tańszych fajne są podkłady Maybelline. Aa, niedawno dostałam próbkę Water Sensation Astora - świetny, chyba sobie go kupię .
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 12:22   #11
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

Dziękuję bardzo za informację, też sobie spróbuję któryś z tych podkładów.Fajnie że chociaz ty mi odpowiedziałaś, wiesz ja się wcale nie denerwuje tylko głupio mi że pytam tu po raz chyba zaledwie trzeci i dostaję jedną odpowiedź. Już nie będę wchodzić na to forum bo nie należe do towarzystwa wzajemnej adoracji i pewnie nikt by mi nawet nie odpowiedział. Dzięki i papa
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-08, 12:49   #12
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

ania napisał(a):
> Już nie będę wchodzić na to forum bo nie należe do towarzystwa wzajemnej adoracji i pewnie nikt by mi nawet nie odpowiedział. Dzięki i papa

Aniu, nie zrażaj się . Ja siedzę na wizażu od całkiem niedawna i też zauwazyłam że chętniej i szybciej odpisuje się na posty starych użytkowników niż nowych, ale myślę że to normalne . W końcu łatwiej się "rozmawia" z osobami, które się zna i kojarzy niż z zupełnymi (czy prawie zupełnymi) anonimami.

A jeszcze inna sprawa odnośnie Twojego pytania - może powinnaś była je zadać na forum "Wizażystka", a nie na kosmetycznym? Spróbuj jeszcze tam, myślę że znajdą się jakieś pomocne duszyczki
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 14:06   #13
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

hallo
zanim sie obrazisz smiertelnie zastanow sie czy sama umialabys odpowiedziec na takie pytanie odsobie ktora
a/ sama nie wie jaką ma cerę i jej nawet nie opisala (jak sie zachowuje, co do ukrycia, co chce uzywając podkladu osiągnąc)
b/ nie podala ani jednego produktu tego typu uzywanego przez siebie jako punktu odniesienia

tym bardziej ze podklady to trudne do polecania "na oko" kosmetyki - i tak trzeba je testowac na wlasnej skorze. A Kw to zbior usystematyzowanych recenzji z opisami i naprawde latwiej chyba wybrac z tamtad jakis "typ" do testow niz z kilku-nastu odpowiedzi na forum

cmoki
i dobrych lowow
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 14:11   #14
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

Ja chyba nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?
Prawie nic nie napisalas o swojej skorze,nie przejrzalas KW,nie podbilas watki i pewnie gdzies po prsotu zaginal...
Czemu masz pretensje?Myslisz ze wszystkie wizazanki siedza tutaj 24h na dobe?
Przejrzyj moze Kw,cos wybierzesz,albo ograniczysz sie do ilku podkladow a pozniej spytaj ktory bedzie lepszy...
Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 15:21   #15
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Re: jeszcze jedno

A jak jesteście w sklepie to sprzedawczyni pozwala wam tak otworzyć tubkę i trochę wycisną żeby nałożyć na twarz i sprawdzić kolor??
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 15:40   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jeszcze jedno

z testera - jasne!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 15:48   #17
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

Polecam podkład kolastyny nawilżająco-matujący. Też mam suchą cerę i dla mnie jest ok. Kosztuje 11zł.
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 20:08   #18
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

dziewczyno nie denerwuj sie tak i nie zlosc, bo to tutaj nie jest milo widziane.... poprostu za malo opisalas a za duzo wymagasz... pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 23:27   #19
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

ania napisał(a):
Już nie będę wchodzić na to forum bo nie należe do towarzystwa wzajemnej adoracji i pewnie nikt by mi nawet nie odpowiedział.

kasiap napisał(a):
> Ja siedzę na wizażu od całkiem niedawna i też zauwazyłam że chętniej i szybciej odpisuje się na posty starych użytkowników niż nowych, ale myślę że to normalne .

No bez przesady....
Chyba normalne jest, ze jesli ktos nie potrafi pomoc (bo np nie ma wyrobionego zdania na dany temat, albo tak jak w tym przypadku, podane informacje byly niezbyt dokladne) to zwyczajnie nie pisze.
I nie ma tu nic do rzeczy, czy sie kogos zna, czy nie. Ja siedze na wizazu od ponad poltora roku i tez niektore moje pytania pozostaly bez odpowiedzi. Normalna sprawa.
Nie kazdy musi znac odpowiedz i recepte na problem. Wiec staz nie ma tu IMO zadnego znaczenia.
A juz inna sprawa jest to, ze czasem w natloku nowych watkow, taki "biedaczek" moze sie po prostu zagubic. Wiec dobrze jest sie przypomniec, a nie obrazac, gdy od zadanego pytania minal zaledwie jeden dzien.
Troche dystansu Aniu ;>
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-09, 07:47   #20
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: nie przesadzaj!

wzajemniej adoracji? khmmm..

Aniu, nie denerwuj się - ja na tym forum zamieściłam dziesiątki wątków i niektóre z nich przeminęły bez echa. Trzeba przypominać wątek [lepiej grzecznie niż z oburzeniem ].

Jakoś nie sądzę, aby któraś z nas czytając posty patrzyła przez pryzmat frekwencji danej osoby na forum.

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 08:05   #21
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

ania napisał(a):
> Serdeczne dzięki za odpowiedzi, nie nadązam z czytaniem po raz kolejny z resztą.

Aniu
Twoje pytanie mozna porownac do takiego:
Poleccie mi jakies perfumki, lubie slodkie zapachy, albo moze korzenne...
Jesli sprecyzujesz dokladniej swoj typ cery - pomoca sluzy ten tekst Beatki:
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny.html#norm
to pod tym katem przejrzyj recenzje w KW, przeszukaj forum na okolicznosc opinii nt. wybranych przez Ciebie produktow (to pytanie powtarza sie co 30 minut na forum Wizazystka) i wtedy - jesli mimo to nie znajdziesz interesujacych Ciebie informacji, zapytaj.



p.s. A twoje dosc specyficzne przypomnienie skopiowalem sobie, bo cwicze ostatnio nadgorliwa uprzejmosc
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 08:33   #22
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Jaki podkład do twarzy-polećcie mi pliiis

xanka napisał(a):

> Ja siedze na wizazu od ponad poltora roku i tez niektore moje pytania pozostaly bez odpowiedzi.
Moje też - ale nie mam zamiaru się zrażać ani obrażać, bo bardzo polubiłam wizaż i chyba na długo tu zagoszczę .

> Nie kazdy musi znac odpowiedz i recepte na problem. Wiec staz nie ma tu IMO zadnego znaczenia.
No dobra Xanka - masz rację . Ja też jak nie mam nic konkretnego do powiedzenia to nie odpowiadam. Takie po prostu odniosłam wrażenie, ale jeśli się pomyliłam to i dobrze
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 09:07   #23
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: nie przesadzaj!

ania- ze przypomne , jak zadałam SWOJE PIERSZE W ZYCIU PYTANIE NA WIZAŻU odnośnie paznokci, to nikt mi nie odpowiedział a wiesz czemu ? bo takich pytań były już miliony i chyba nikomu sie nie chciało

przeglądałaś KW ? to looknij np na Translucide C Loreal'a i na kilka innych po to jest słoneczko KW, zeby z niego korzystać a nie dla ozdoby

no- a teraz do roboty, nie obruszać się, tylko sammu też komuś coś poradzić i płynnym, zwiewnym krokiem baletnicy wstąpić w szeregi wizaż.pl

Tutaj na tej magicznej stronie www, doradadzanie komuś jest tak samo przyjemne, jak proszenie o pomoc.

trzymaj się ania i bez fochów już!

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 09:50   #24
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Fajnie ze w końcu ktoś przeczytał co napisałam

I aż tyyyle odpowiedzi, wiedziałam że tak będzie. Dzięki, szkoda tylko że dostałam je jak napisałam coś co niektórych wkurzyło, może oburzyło, może sprowokowało. Wcale nie miałam tego zamiaru robić, no ale cóż tak wyszło.
Co do działu Kosmetyk Wszechczasów to przeglądałam go ale nie bardzo potrafiłam wybrać w natłoku tylu informacji, poza tym nie zawsze są tam podane ceny, nie zawsze do jakiej cery kosmetyk jest przeznaczony. Dziękuję w każdym razie tym którzy mi doradzili.
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 09:54   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Fajnie ze w końcu ktoś przeczytał co napisałam

ania napisał(a):
> I aż tyyyle odpowiedzi, wiedziałam że tak będzie. Dzięki, szkoda tylko że dostałam je jak napisałam coś co niektórych wkurzyło, może oburzyło, może sprowokowało. Wcale nie miałam tego zamiaru robić, no ale cóż tak wyszło.

w tej kwestii wiedziałam co powiedzieć a na podkładach się nie znam. dlatego odezwałam się teraz a nie wtedy.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 10:02   #26
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Fajnie ze w końcu ktoś przeczytał co napisałam

co do KW aniu to jak cos wybierzesz i czegos Ci brakuje,np ceny to zawsze mozesz dopytać o szczegóły na forum, ok ?

anka i weż już proszę , nie oburzaj sie , co ? ja tam bym i tak Ci nie odpisała - bo mnie ostatnio duzo nie ma , ale akurat wpadłam na wizaz raz na milion lat i uwierz mi - już było kilka takich gwiazdeczek, co to się oburzają , ze im nikt nie odpisuje- powiem Ci jedno- zauwazyłam sama po sobie- ze jak Ty pomożesz komuś, to i ktoś pomoże Tobie, nie będziesz już anonimowa...a to naprawdę niewiele kosztuje polecić komuś coś dobrego, prawda ?

ania, NAPRAWDE czasem warto coś z siebie dać, a potem ewentualnie oczekiwać..taki mały, przyjemny biznes...

nie wiem dlaczego się tak dzieje, ze nowe uzytkowniczki, jedynie WYMAGAJĄ...To chyba nie do końca jest ok ..

Udzielaj się czesciej ania, bo z Ciebie już całkiem "stara wizazanka " z tego co widzę..

uszka do góry , tak ? no

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 10:36   #27
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: Fajnie ze w końcu ktoś przeczytał co napisałam

Ale ja się wcale nie oburzam, coś ty było mi trochę smutno tylko ze nikt mi nie odpowiada.
Nie udzielałam się zbytnio na wizazu choć już niby długo tu jestem a to dlatego że ponad rok miałam przerwy zupełnej od internetu, bo byłam w szpitalu a tam niestety brak dostępu do kompa) Myślę ze teraz będę częściej się udzielać to moze i mi częściej będą odpowiadać
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 10:42   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Fajnie ze w końcu ktoś przeczytał co napisałam

ania napisał(a):
> Myślę ze teraz będę częściej się udzielać to moze i mi częściej będą odpowiadać

Aniu, tylko nie myśl, że ktoś traktuje forum [posty, rady] jako pole do handlu wymiennego. Nie raz dziewczyny, które po raz pierwszy weszly na forum dostają dziesiątki odpowiedzi. Po prostu tematyka Twojego posta była mało fartowna , bo ostatnio sporo takich wątków zostało juz załozonych a Twój post był baardzo ogólnikowy. Trzeba zadawać pytania i nie martwić się 'porażką'.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 10:47   #29
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Fajnie ze w końcu ktoś przeczytał co napisałam

no i o to chodzi ja napisałam co myśle, jelonek uzupełnił , zeby wsyzstko było jasne i jest ok to prawda- nie miałam na mysli handlu wymiennego, tylko po prostu pomoc, no taką normalną, koleżeńską..nie wiem, jak to napisać, mam nadzieje, ze mnie rozumiecie

w kazdym razie idę po tą pomarańczkę

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 16:54   #30
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Re: jeszcze jedno

a jak nie ma testerów??? ( np.w drogeriach)
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.