Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 18:52   #211
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez kmalinka Pokaż wiadomość
You go Girl!
super! Gratuluje, niech idzie w miesnie!
No dziękuję, chociaż bez przesady z tymi mięśniami też. Chociaż nie miałabym chyba nic przeciwko temu żeby wyglądać jak Paige Hathaway :roll eyes: Ale tak jak wygląda na codzień, a nie jak się odwodni
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 07:32   #212
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;6317947 6]Te batony nie są jakimś oryginalnym pomysłem. W sklepach ekologicznych można dostać tego typu batony (tzw. batony raw) w wielu różnych smakach, np. Lifebar, Raw Bite i polskie Zmiany zmiany (m.in. Petarda, Kosmos,).[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Fantazola Pokaż wiadomość
No trudno dziś wymyślić koło raczej


Gorzej jak ktoś się zachowuje jakby to koło wymyślił...

Wspomniałam o batonach innych producentów, żeby podzielić się informacją, że tego typu batony można kupić stacjonarnie, w wielu ekologicznych sklepach i to od dawna. Przecież jak ktoś woli zamówić sobie batony Ani, to i tak to zrobi. Po prostu wiele osób nawet nie wie, że ma jakikolwiek wybór, będąc w przekonaniu, że Anka wymyśliła "koło".
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 18:46   #213
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Nie zauważyłam żeby się tak zachowywała, ale jak tam sobie uważasz. Myślę, że większość osób jednak zdaje sobie sprawę z różnorodności w branży eko food, nie traktujmy ludzi jak tępe owieczki.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 06:41   #214
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Obecnie świadomość w zakresie zdrowej żywności i eko produktów jest na pewno większa, ale to nie znaczy, że każdy jest na bieżąco. A co więcej niewiedza w tym zakresie nie czyni z nikogo ignoranta. W końcu nie są to produkty pierwszej potrzeby.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 11:06   #215
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Oczywiście, że jest wiele osób, które nie wiedzą o takich batonach (a już tym bardziej o tym, że można je zrobić samemu w domu ). Po prostu nie każdy ma czas śledzić nowości, czytać blogi i fora, a nawet niektórzy omijają łukiem sklepy ze zdrową żywnością, bo po prostu kupują zdrowe produkty w normalnych sklepach.

Także zawsze warto wymienić nazwy innych firm, żebyśmy wszyscy wiedzieli, że mamy wybór Żeby nie było: ja Annę Lewandowską lubię, tzn. moim zdaniem jest piękną dziewczyną, chciałabym mieć tyle energii i oczywiście pieniędzy, co ona. Mam jej książki. Po prostu im więcej osób publicznych mówi o zdrowiu, odpowiednim żywieniu i aktywności fizycznej, tym lepiej.

Jeszcze co do batonów:
mnie na nie nie stać, tzn. nie mogłabym sobie ich kupować codziennie i zastępować nimi posiłek. Ale kiedyś zdałam bardzo dobrze ważny egzamin i "w nagrodę" kupiłam sobie chyba Kosmos, polski batonik raw. Pyyyyyyyyyyyyyyyyyyszny : love: Tak samo zresztą kiedyś kupiłam sobie mleko migdałowe.
A potem nauczyłam się robić je sama. To też jest opcja dla osób, które chcą jeść pysznie i zdrowo, ale na pewne ekscesy kulinarne ich nie stać.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:34   #216
jimmpa
Raczkowanie
 
Avatar jimmpa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

A wiesz, że możesz sobie sama zrobić różne podobne?
Na blogu Ani są przepisy na tego typu batony, ja próbowałam i to jest świetna rzecz
http://hpba.pl/pobudzajacy-baton-kawa/
http://hpba.pl/power-batony/
http://hpba.pl/power-batony-w-9-minut/
jimmpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 11:26   #217
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

ja je kilka razy robiłam, pychota!
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 18:22   #218
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Oczywiście, że można zrobić i nie trzeba ich kupować. Ja zamówiłam z ciekawości, a jak patrze sobie na skład (np. ten https://dieta.hpba.pl/shop/product/70 "Skład: daktyl, wiórki kokosowe, migdał, goji, maca, kakao"), to wydaje mi się, że kupując wszystko osobno i robiąc je samodzielnie to jakoś specjalnie nie zaoszczędzę.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:10   #219
AgensA
Raczkowanie
 
Avatar AgensA
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Ja też sobie robiłam te batoniki w domu. Nie wyszły mi tak ładnie jak Ani, ale świetne są i rzeczywiście dają ładunek energii. A tych ze sklepu też sobie kilka zamówiłam i też bardzo smaczne, jak czasem nie mam czasu na przekąskę to idę na latwiznę po prostu

Napiszcie jak wyglądają Wasze postępy na diet by Ann, chętnie się tu przyrównam do kogoś. Ja po czterech tygodniach mam ok -4kg
Więc spada to fajnie, chociaż 6 cieszyło by bardziej

Inna sprawa, że jakoś nie zauważam faktu, że jestem na diecie (a przecież niejako żyję wg jadłospisu)... fajne toto jest
AgensA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 13:57   #220
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość
Ja po czterech tygodniach mam ok -4kg
Więc spada to fajnie, chociaż 6 cieszyło by bardziej
No i dobrze jest, gratulacje. Ja po niecałych czterech tygodniach mam ok 2.8kg zjechane, ale dużo trenuje więc nie patrzę tak na wagę. Jest duża różnica wizualnie - to dla mnie priorytet!

Edytowane przez kazzira
Czas edycji: 2016-07-26 o 14:00
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 07:34   #221
kmalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość
Ja też sobie robiłam te batoniki w domu. Nie wyszły mi tak ładnie jak Ani, ale świetne są i rzeczywiście dają ładunek energii. A tych ze sklepu też sobie kilka zamówiłam i też bardzo smaczne, jak czasem nie mam czasu na przekąskę to idę na latwiznę po prostu

Napiszcie jak wyglądają Wasze postępy na diet by Ann, chętnie się tu przyrównam do kogoś. Ja po czterech tygodniach mam ok -4kg
Więc spada to fajnie, chociaż 6 cieszyło by bardziej

Inna sprawa, że jakoś nie zauważam faktu, że jestem na diecie (a przecież niejako żyję wg jadłospisu)... fajne toto jest
ja sobie przez ostatnie dni troche popuscilam i mam w zwiazku z tym okropnego moralniaka! Trzymajcie kciuki!
kmalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 14:12   #222
AgensA
Raczkowanie
 
Avatar AgensA
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez kmalinka Pokaż wiadomość
ja sobie przez ostatnie dni troche popuscilam i mam w zwiazku z tym okropnego moralniaka! Trzymajcie kciuki!
Spokojnie, to się zdarza. Jak się upały robią to też mam czasem problem, ale akurat na tej dietce nie mam mocnych pokus na lody czy coś...

Trzymam kciuki! If You know what i mean :P
AgensA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 16:06   #223
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki! If You know what i mean :P

Hahaha, kmalinka Ty teraz lepiej się pilnuj. Nigdy nie wiesz gdzie czyha motywacja
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 16:26   #224
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość
Ja też sobie robiłam te batoniki w domu. Nie wyszły mi tak ładnie jak Ani, ale świetne są i rzeczywiście dają ładunek energii. A tych ze sklepu też sobie kilka zamówiłam i też bardzo smaczne, jak czasem nie mam czasu na przekąskę to idę na latwiznę po prostu

Napiszcie jak wyglądają Wasze postępy na diet by Ann, chętnie się tu przyrównam do kogoś. Ja po czterech tygodniach mam ok -4kg
Więc spada to fajnie, chociaż 6 cieszyło by bardziej

Inna sprawa, że jakoś nie zauważam faktu, że jestem na diecie (a przecież niejako żyję wg jadłospisu)... fajne toto jest
Spadek 4 kg w ciągu m-ca jest właśnie prawidłowy. 6 kg w tym czasie to byłby za dużo.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:31   #225
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;6350203 1]Spadek 4 kg w ciągu m-ca jest właśnie prawidłowy. 6 kg w tym czasie to byłby za dużo.[/QUOTE]

To zależy od wagi. Przy większej masie 6kg na miesiąc było by normą, nie dajmy się zwariować. Zresztą na dietAnn trudno przecholować w jedną czy drugą stronę, jeżeli się na bieżąco podaje swoje pomiary :P
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 11:17   #226
AgensA
Raczkowanie
 
Avatar AgensA
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;6350203 1]Spadek 4 kg w ciągu m-ca jest właśnie prawidłowy. 6 kg w tym czasie to byłby za dużo.[/QUOTE]
Wierz mi, że ja się cieszę i nie narzekam. Po prostu jakby wyparowało kilka kilo więcej, to absolutnie nie miałabym do nikogo żadnych pretensji
AgensA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 12:44   #227
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Gratuluję Wam efektów i nie ukrywam, że troszkę mnie kusi ta dietka :P Ale mam pytanie, jakie są tam przykładowe dania? Bo czytając książkę Ani i jej bloga doszłam do wniosku, że ma zbyt wyszukane potrawy jak dla mnie. Po prostu lubię proste smaki, a poza tym nie mam czasu na tyle gotowania i jeżdżenia po całej Warszawie za składnikami.
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 15:33   #228
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Gratuluję Wam efektów i nie ukrywam, że troszkę mnie kusi ta dietka :P Ale mam pytanie, jakie są tam przykładowe dania? Bo czytając książkę Ani i jej bloga doszłam do wniosku, że ma zbyt wyszukane potrawy jak dla mnie. Po prostu lubię proste smaki, a poza tym nie mam czasu na tyle gotowania i jeżdżenia po całej Warszawie za składnikami.
To prawda, ale w dietbyAnn (nawet na poziomie wojowniczki) nie ma specjalnie skomplikowanych dań, do większości składników są wymienniki. Ja nie mam czasu w tygodniu na kombinowanie w kuchni i jeszcze ani razu nie odczułam żadnej uciążliwości w trakcie dietki
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 20:57   #229
AgensA
Raczkowanie
 
Avatar AgensA
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Gratuluję Wam efektów i nie ukrywam, że troszkę mnie kusi ta dietka :P Ale mam pytanie, jakie są tam przykładowe dania? Bo czytając książkę Ani i jej bloga doszłam do wniosku, że ma zbyt wyszukane potrawy jak dla mnie. Po prostu lubię proste smaki, a poza tym nie mam czasu na tyle gotowania i jeżdżenia po całej Warszawie za składnikami.
To jest najbardziej elastyczna dieta jaką znam :P (serio)
AgensA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 22:14   #230
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość
To jest najbardziej elastyczna dieta jaką znam :P (serio)
Podpisuję się pod tym ^^

Ale ja nie o tym. Jutro mam ostatni dzień diety z Anią L! Naprawdę kilkunastu gramów mi brakuje do 7kg, więc najprawdopodobniej jutro mi się tak pokaże!
Weekend robię przerwę, gdyż wyjeżdżam, ale jak wrócę to chciałbym wykupić dalej i robić przez sierpień wersję stabilizacyjną. Będę chciała też dodać intensywne treningi, już niewiele mi zostało do "tej jedynej sylwetki!" )
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 08:49   #231
AgensA
Raczkowanie
 
Avatar AgensA
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym ^^

Ale ja nie o tym. Jutro mam ostatni dzień diety z Anią L! Naprawdę kilkunastu gramów mi brakuje do 7kg, więc najprawdopodobniej jutro mi się tak pokaże!
Weekend robię przerwę, gdyż wyjeżdżam, ale jak wrócę to chciałbym wykupić dalej i robić przez sierpień wersję stabilizacyjną. Będę chciała też dodać intensywne treningi, już niewiele mi zostało do "tej jedynej sylwetki!" )
Gratuluję!!!
AgensA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 09:40   #232
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym ^^

Ale ja nie o tym. Jutro mam ostatni dzień diety z Anią L! Naprawdę kilkunastu gramów mi brakuje do 7kg, więc najprawdopodobniej jutro mi się tak pokaże!
Weekend robię przerwę, gdyż wyjeżdżam, ale jak wrócę to chciałbym wykupić dalej i robić przez sierpień wersję stabilizacyjną. Będę chciała też dodać intensywne treningi, już niewiele mi zostało do "tej jedynej sylwetki!" )
Mega! Gratulacje, a w jakim czasie?

Mam pytania jeszcze :P Skoro tak zachwalacie diety ściągnęłam darmowe 3 dni i faktycznie przepisy w miarę na ziemii :P Ale chciałabym zapytać czy po wykupieniu diety jet więcej możliwości obiadów bez mięsa (nie przepadam a w próbnej wersji wszystko ma rybę albo mięso). I druga sprawa, Ania nie przewiduje kawy, a ja benie funkcjonuję. Piłyście kawę w czasie diety? a jeżeli tak to czy z mlekiem?
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:45   #233
sandrita22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

dziewczyny a jak ma się sprawa z kawą?
sandrita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 22:47   #234
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość
Gratuluję!!!
Dziękuję

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Mega! Gratulacje, a w jakim czasie?

Mam pytania jeszcze :P Skoro tak zachwalacie diety ściągnęłam darmowe 3 dni i faktycznie przepisy w miarę na ziemii :P Ale chciałabym zapytać czy po wykupieniu diety jet więcej możliwości obiadów bez mięsa (nie przepadam a w próbnej wersji wszystko ma rybę albo mięso). I druga sprawa, Ania nie przewiduje kawy, a ja benie funkcjonuję. Piłyście kawę w czasie diety? a jeżeli tak to czy z mlekiem?
Dziękuję w 2 miesiące.
No niestety przeważnie jest to mięso.
Ania nie przewiduje kawy? Przecież ona uwielbia bulletproof coffe :P Kawy nie wliczaj do diety. Jeśli jej nie słodzisz to pij sobie. Na moim przykladzie, ja przez cały miesiąc dietbyAnn piłam co chciałam. Kawy, herbaty wedle własnego widzimisie, oczywiście bez cukru!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrita22 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak ma się sprawa z kawą?
I moja odpowiedź powyższa również do Ciebie
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 07:13   #235
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez benica Pokaż wiadomość
To zależy od wagi. Przy większej masie 6kg na miesiąc było by normą, nie dajmy się zwariować. Zresztą na dietAnn trudno przecholować w jedną czy drugą stronę, jeżeli się na bieżąco podaje swoje pomiary :P
Oczywiście, jeśli ktoś ma dużą nadwagę, to zwykle chudnie więcej w krótszym czasie. Jednak to raczej przy sporej nadwadze.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:29   #236
sandrita22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

dziękuję Ci bardzo :-*
sandrita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 21:59   #237
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

No cześć laski!
Widzę, że pomimo lata to "w miarę" Wam ta dietka idzie? Ja jestem teraz na stabilizacji a i tak mam wrażenie, że troszkę schudłam (na wadze tego nie pokazuje).
W czerwcu na diet by ann zrobiłam równe 2 kilogramy. W moim przypadku to dużo, bo już się (bardzo delikatnie) odsłania kratka. Teraz sobie znów troszkę kalorie obetnę i jeszcze z kilogram jakbym zleciała (orientacyjnie), to będzie to
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 22:35   #238
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez sandrita22 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo :-*


---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Jolkafit Pokaż wiadomość
No cześć laski!
Widzę, że pomimo lata to "w miarę" Wam ta dietka idzie? Ja jestem teraz na stabilizacji a i tak mam wrażenie, że troszkę schudłam (na wadze tego nie pokazuje).
W czerwcu na diet by ann zrobiłam równe 2 kilogramy. W moim przypadku to dużo, bo już się (bardzo delikatnie) odsłania kratka. Teraz sobie znów troszkę kalorie obetnę i jeszcze z kilogram jakbym zleciała (orientacyjnie), to będzie to
No cześć laska, czyli ty już tak typowo na lewandowską? Gratuluje i zazdroszcze
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 10:40   #239
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------



No cześć laska, czyli ty już tak typowo na lewandowską? Gratuluje i zazdroszcze
No może bez przesady, jeszcze nie ale bliżej niż dalej
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 11:22   #240
sarriana
Raczkowanie
 
Avatar sarriana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym ^^

Ale ja nie o tym. Jutro mam ostatni dzień diety z Anią L! Naprawdę kilkunastu gramów mi brakuje do 7kg, więc najprawdopodobniej jutro mi się tak pokaże!
Weekend robię przerwę, gdyż wyjeżdżam, ale jak wrócę to chciałabym wykupić dalej i robić przez sierpień wersję stabilizacyjną. Będę chciała też dodać intensywne treningi, już niewiele mi zostało do "tej jedynej sylwetki!" )
łał, niezły efekt!!
podejrzewam, że masz do zrzucenia troszkę więcej niż ja. u mnie -3.7kg!
tak mniej więcej po półtora miesiąca, bo diet by Ann rozpoczynałam gdzieś w połowie czerwca.
Bardziej mnie zaskakuje w tej diecie to, jak wielka zmiana jest w takim zwykłym samopoczuciu na co dzień. Pod koniec zeszłego roku ważyłam dokładnie tyle ile ważę dzisiaj i czułam się jak wielka balia, a teraz czuję się jak fit laska - a waga ta sama :P
Macie tak?

Edytowane przez sarriana
Czas edycji: 2016-07-31 o 13:16
sarriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 21:44:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.