Jest tyle wątków ,że nie ogarniam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 20:37   #1
miyu9
Raczkowanie
 
Avatar miyu9
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71

Jest tyle wątków ,że nie ogarniam...


Wiem, że pewnie juz padało podobne pytanie ale niestety przy takiej ilości rożnych informacji nie jestem w stanie znaleźc odpowiedzi (poza tym zawrotna prędkosc mojego neta -iplus się kłania-otwiera mi 1 stronę 4 min!!!!!!!)...wiec z góry przepraszam.
Mam budowę (chyba) gruszki tzn. na górze jestem wręcz anorektyczna-biust ledwo 1, talia 64 i wzrost 176cm , za to od bioder jestem "okragła" :mam 100 cm w biodrach i dośc ciężkie nogi. Koleżanka ciągnie mnie na pilates, bo ma gruby brzuch ale ja nie jestem pewna czy to akurat jest to, na co powinnam chodzic , bo mnie nie zależy na OGÓLNYM wyszczupleniu tylko na wyszczupleniu nóg (ud, lydek, partii nad kolanami). Nie wiem na jakie cwiczenia powinnam chodzic, co wybrac, nie chcę nic co spowodowałoby pojawienie się jeszcze mięśni, bo wogóle będę jak kulturystka wyglądała. Czy możecie mi doradzic, co wybrac aby nogi były smukłe ale nie umięsnione (jaki rodzaj cw. czy treningów-fitness, pilates, aerobic, gimnastyka itd... ). Będę bardzo wdzięczna
Ps. Na sto procent będę chodziła z e 2 razy w tyg na basen.To już cos.
__________________
Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca. [G.B. Shaw]
miyu9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:47   #2
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Jest tyle wątków ,że nie ogarniam...

na wyszczuplenie czyt. spalenie tluszczu najlepiej aeroby/interwaly/hiit. Ale one nie powoduja miejscowego spalania tluszczu tak jak Ty chcesz - ale ksztaltuja cala sylwestke. Na moje nogi najlepiej dziala skakanka i bieganie. choc najwiecej mi narazie ,,spadlo" z gornej czesci ciala.
Moze sprobuj jakies interwaly na rowerze? Wiecej dziala na nogi niz na inne partie ciala. Poczytaj watek o rowerku -moze Ci cos podpowiedza dziewczyny.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:20   #3
miyu9
Raczkowanie
 
Avatar miyu9
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Jest tyle wątków ,że nie ogarniam...

Dziękuje bardzo za odpowiedż
__________________
Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca. [G.B. Shaw]
miyu9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.