Metamorfoza wiosenna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 13:29   #1
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69

Metamorfoza wiosenna


Kochane Wizażanki, proszę Was wszystkie o pomoc .
Jestem znudzona już swoim wyglądem. Od 3 lat wciąż farbuję włosy w ten sam sposób. Baleyage jasny z ciemnym. W dodatku żeby nie niszczyc wlosow farbuje je tylko z góry a pod spodem mam swoje naturalne wlosy. Tym samym mam już 3 kolory na głowie.
Od rozjasniania wlosy sie niszcza i chcialam cos zmienic. Wiem,ze w ciemnych wlosach jest mi nie dobrze. Mierzyłam brazowa peruke. Poki co moj pomysl to zafarbowanie wlosow na ciemny blond ale w cieplej tonacji, najbardziej zblizony do moich naturalnych i kilka jasniejszych pasemek.
Prosze Was o pomysly i pomoc. Czuje sie strasznie, obecnie mam problemy z cera i to powazne-lecze sie u dermatologa tym samym poziom mojej samoakceptacji drastycznie spadl. Krytyka oczywiscie mile widziana, sama robie to codziennie.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:08   #2
anulek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Heej Wg mnie powinnaś pofarbować włosy na platynowy blond..myślę, że w tym kolorze będziesz świetnie wyglądać, a na pewno szczególnie podkreśli kolor Twoich oczu.
anulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:50   #3
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Dzięki. Kiedyś miałam platynkę. Niestety nie wyglądałam w niej korzystnie. Uwidoczniły się wtedy moje wszystkie problemy z buzią a cera wydawała się zmęczona. Ale czekam na dalsze pomysły.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:21   #4
lovelykate
Rozeznanie
 
Avatar lovelykate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 548
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Moim zdaniem jesteś śliczną dziewczyną. Też mam/miałam problemy z cerą i nie tylko. Trądzik na twarzy, plecach, ramionach, dekoldzie. Moja samoocena była na dnie, jest również teraz. Pobawiłam się trochę w photoshopie i przyciemniłam włosy, podkreśliłam troszkę oczy i usta. Nie wiem czy Ci się spodoba, ale zawsze można zobaczyć siebie w innym kolorze
__________________
Blog kulinarny


Co mi zostało w życiu prócz czterech ścian
Nigdy nie chciałam wiele, co dzisiaj mam
Dobry sen znikł wchłonięty w czerń
Nie został nikt co kochał mnie
Nie mam już nic
Nie ma już nic
Nie ma już mnie...
lovelykate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 15:45   #5
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Cytat:
Napisane przez lovelykate Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteś śliczną dziewczyną. Też mam/miałam problemy z cerą i nie tylko. Trądzik na twarzy, plecach, ramionach, dekoldzie. Moja samoocena była na dnie, jest również teraz. Pobawiłam się trochę w photoshopie i przyciemniłam włosy, podkreśliłam troszkę oczy i usta. Nie wiem czy Ci się spodoba, ale zawsze można zobaczyć siebie w innym kolorze
Dzięki wielkie. Oprocz fryzury chetnie bym wysluchala rad jaki makijaz bylby dla mnie najlepszy. Zwlaszcza podklad dobrze kryjacy te niedoskonalosci. Mam zielone oczy ale gleboko osadzone i jak bym nie pomalowala tych powiek to cienia nie widac pewnie sa jakies zlote zasady ale mi nie znane
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:42   #6
Nayeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polandia z domieszką świętokrzyskiego
Wiadomości: 79
Dot.: Metamorfoza wiosenna

hej lovelykate dla mnie absolutnie nie powinnas zmieniac koloru wloskow bo Ci w nich do twarzy fryzure tez masz odpowiednia do ksztaltu buzi(pewnie nie to chcialas uslyszec ale takie moje zdanie) Masz sliczny usmiech i wystarczy podkreslic troszke kosci policzkowe jakims pudrem brazujacym dodac do tego cielisty odcien blyszczyka, kreseczka na oku i nic wiecej Ci nie potrzeba
__________________
<<w siebie tak wpatrzeni, w sobie zakochani...>>>
Nayeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:54   #7
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Metamorfoza wiosenna

może jakiś miodowy blond ? piszesz że nie widać cienia jak pomalujesz oko ale wydaje mi się że nie jest aż tak źle. ja cię widzę w zielonym cieniu. wystarczy,że dasz trochę na dolną powiekę przy rzęsach i od razu makijaż będzie bardziej świeży
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 19:15   #8
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Wyglądasz super,moim zdaniem równie dobrze wyglądałabyś w kasztanowym brązie tylko twarz i szyję dobrzebyłoby omiatać bronzerkiem ,polecam ziemie egipską można stopniować nasycenie koloru.
Co do włosów to trochę skróciłabym całość
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:39   #9
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Nayeli
Wielkie dzięki.
Dobrze się czuje w blondzie i rzeczywiscie zal sie by bylo z nim drastycznie rozstawac dlatego ewentualne zmiany to zafarbowanie wlosow na ciemniejszy blond i ewentualnych kilka jasnych pasemek.

peach_passion
Coś pokombinuje z zielonym. Nie wiem czemu zawsze mnie utwierdzali w przekonaniu,ze kolor cienia nie powinien byc w kolorze teczowki ale ja sie nie poslucham.

EmilaDz78
No właśnie wkrótce będę je podcinać. Jak juz wymysle kocepcje koloryzacji jednak wlosy sie troche niszcza przez te farbowania a ja stosowalam mase kosmetykow do pielegnacji wlosow i cudownego srodka nie znalazlam

Dziękuję Wam kochane. Dodam jeszcze jedna fotkę gdzie mam troche inne uczesanie. Licze na szczere komenatrze.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:56   #10
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Metamorfoza wiosenna

też tak kiedyś myślałam ale sama mam zielone oczy i szczerze mówiąc najlepiej wyglądają w zieleniach, przynajmniej wg mnie tutaj masz jakie kolory pasują do zielonych oczu. nawet tam jest "Mit: zielone cienie nie pasują do zielonych oczu."
http://www.wizaz.pl/Makijaz/Porady-m...a-Zielone-oczy
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:16   #11
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Cytat:
Napisane przez ewela11 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. Oprocz fryzury chetnie bym wysluchala rad jaki makijaz bylby dla mnie najlepszy. Zwlaszcza podklad dobrze kryjacy te niedoskonalosci. Mam zielone oczy ale gleboko osadzone i jak bym nie pomalowala tych powiek to cienia nie widac pewnie sa jakies zlote zasady ale mi nie znane

Jeżeli chodzi o podkład to ja Ci polecam Max Factor Leasting Performance, jest naprawdę świetny..
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 10:03   #12
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Obecnie uzywam podlad la roche i tez bardzo dobrze kryje,ale jest dosc ciezki i trudny w aplikacji. Dzieki za podpowiedz.
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:22   #13
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Powinnaś częściej odsłaniać buzię i tak się czesać --->https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1272314364 na tym zdjęciu wyglądasz po prostu pięknie mi w blondzie się podobasz, ewentualnie mogłabyś go troszkę przyciemnić
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:16   #14
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Metamorfoza wiosenna

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Powinnaś częściej odsłaniać buzię i tak się czesać --->https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1272314364 na tym zdjęciu wyglądasz po prostu pięknie mi w blondzie się podobasz, ewentualnie mogłabyś go troszkę przyciemnić
Dzieki
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.