wpLyw palenia papierosów na cerę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 10:56   #1
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474

wpLyw palenia papierosów na cerę


Dziewczyny jestem zdruzgotana, bo próbuję rzucić palenie i niestety nie mogę..
Zauważyłam, że moja cera jest szarawa i to pewnie przez ten nałóg, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat wpływu nikotyny na wygląd naszej twarzy( może to mnie zmobilizuje..). oczywiście znam skutki palenia jeśli chodzi o zdrowie, ale problemy zdrowotne to osobny temat.
Pomóżcie!
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:06   #2
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Podobno kosmetyki dotleniające cerę są w takim przypadku bardzo pomocne, bo palenie powoduje, że naczynia krwionośne obkurczają się i komórki są słabo dotlenione. Oczywiście peeling - poprawia koloryt i stan skóry twarzy. Warto zaopatrzyć się w witaminy (w tym szczególnie pomocne dla cery: B, A, E, C) i pić dużo wody mineralnej. Tu jest też artykuł Basi o wpływie palenia na cerę: http://www.wizaz.pl/basia_palenie_papierosow.php .
Mam ten sam problem, tzn. nie mogę rzucić, ciągle się zbieram, ale pewnie wiesz, jak to jest Jeśli chodzi o cerę, nie zauważyłam póki co jakichś drastycznych zmian, ale to pewnie kwestia czasu
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:12   #3
cudna_lwica
Raczkowanie
 
Avatar cudna_lwica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 38
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

wlasnie mialam zamiar zalozec taki watek,a tu prosze....no wiec ja niby staralam sie rzucic palenie i przez jakis czas nie palilam.zrobilam to glownie dla mojego faceta.wczoraj strasznie sie poklocilismy.kolejny raz zachowal sie jakosiol(wszyscy doradzaja mi zebym dala sobie z nim spokoj...)no wiec mam podwojny dylemat.zaczac znowu palic(czuje ze tego potrzebuje) i przy okazji ewentualnego zejscia sie znowu meczyc sie z rzuceniem...jetem rowniez bardzo ciekawa czy papierosy rzeczywiscie maja taki zlowrogi wplyw na nasza cere...
cudna_lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:28   #4
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Tu jest też artykuł Basi o wpływie palenia na cerę: http://www.wizaz.pl/basia_palenie_papierosow.php .
Mam ten sam problem, tzn. nie mogę rzucić, ciągle się zbieram, ale pewnie wiesz, jak to jest Jeśli chodzi o cerę, nie zauważyłam póki co jakichś drastycznych zmian, ale to pewnie kwestia czasu

Chyba to pierwsze zdjęcie powyklejam sobie w mieszkaniu w najróżniejszych miejscach i może to pomoże
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:43   #5
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Hehe, oglądałam bardziej obrzydliwe zdjęcia, niestety do mnie nie trafiło (na razie). Jeśli szukasz wiecej szczegółowych informacji, wpisz w Google "rzuć palenie", wyskoczy Ci mnóstwo stron. Sama idę czytać, bo ciut chęci rzucenia się u mnie pojawiło
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:45   #6
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Dołączam do grona palaczek po nieskutecznych zmaganiach z rzuceniem nałogu.
Podziwiam szczerze wszystkich którym się udałao. Ja próbopwałam już tyle razy, że szczerze powiem - na razie nie mam siły nawet próbować.
Chociaż jak widzę swoją cerę...
Ale znów jak sobie wyobrażę siebie +10kg...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 11:51   #7
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Hey.ja moge cos napisac na ten temat.
Palilam 4 lata minimum pol paczki dziennie ,czasami cała w pozniejszym czasie. na twarzy porobily mi sie takie "dziurki" (w miejscu gdzie byly pory) i ogilnie starsznie szybko mi sie zestarzala skora. Juz mama mojego chlopaka ktora nie pali,ma lepszą. mam tez bliska kolezanke ktore takze pali.Kiedys siedzimy sobie na uniwerku na zajeciach i przypomnialo mi sie ze tylko my w tej grupie palimy (glownie same dziewczyny akurat byly). I patrze na ich cere,kazda ma mloda nie zniszczoną,a tylko my dwie mialysmy owe "dziurki" na twarzy i postarzałą cere.dało mi to wtedy duzo do myslenia i powoli zaczelam przymierzac sie do rzucania. Idąc ulicą pomyslalam sobie ze przyjze sie kobietom które idą z papierosem. I doznalam szoku. Szczegolnie u tych starszych. To oczywistwe ze nie chce tak wygladac!!! Załamka!!! Czasami nawet jesli jakas kobieta idzie bez fajki to widze po niej ze pali. To starszny nałóg. Do tego jeszcze mialam ciągłą swiadomosc jak ten nałóg dziala na moje serce. Powoduje dusznosci. Przyspiesza bicie serca. Zwieksza meczenie sie. A dodatkowo wplywa na powstawanie NOWOTWORÓW!! Akurat w tym czasie pisalam prace proseminaryjną zwiazaną z tematyką nowotworów i pare dni musialam spedzic w bibliotece Akademii Medycznej czytajac o nowotworach i tez przezylam szok. papierosy są straszne!!! Dodatkowo bralam wtedy tabletki antykoncepcujne na ktorych bylo napisane ze u kobiet po 35 roku zycia tabletki + fajki = zawał tak wiec jeszcze bardziej sie przerazilam. Bo jesli nie wiecie to jestem przewrazliwiona w tym temacie jesli chodzi o serce. Dodatkowo palenie gdy zaczelam brac tabletki zaczelo wywolywac u mnie jakies stany depresyjne,placz itd a jak nie palilam to tego nie bylo.Dodatkowo wkurzal mnie ten smrud fajek bijący ode mnie na kilometr. Pomyslalam sobie ze zycie mam tylko jedno,ze o zdrowie nalezy dbac,bo nic go nam nie zastąpi. Ogolnie nałóg palenia zaczął wydawac mi sie jakis taki przerazający.Zaczelam sie tego bac. bardzo bac. Az postanowilam rzucic.

A oto jak rzucilam fajki. najdziwniejsze ze slowo "rzucilam" jakos mi tu nie pasuje bo ciagle mam swiadomosc ze jestem uzalezniona od nich.I to jest chyba podstawa tak jak u AA gdyz w pewnym momencie przychodzi mysl ze moze "zapale sobie jedną,teraz bede sie kontrolowac,jedna raz na jakis czas nie zaszkodzi" a to jest myslenie błędne.Wczesniej nie moglam dnia wytrzymac bez faki.Skrecalo mnie. I wogole. A tym razem jakos wstrzymalam sie. Nie wolno o tym myslec po prostu.na poczatku pomogly mi gumy do rzucia (nnon stop) i prazone-solone nasionka slonecznika w łupinkach ktore uwielbiam.Bez tego nie dalabym rady. I tak nie pale juz z 3 miesiace.Pierwsze dwa dni: chcialo mi sie spac non stop,mialam czerwona twarz,zamulenie totalne I tak jakos,starch przed nalogiem sprawil ze rzucilam.I nie myslalam o tym.Nie da sie rzucicc zmniejszajac dawke.ja juz to przerabialam pare razy. Wiele razy probowlalam rzucic. Podstawa to motywacja i niemyslec o tym. Olac to. Oraz pamietac jak AA o ciaglym uzaleznieniu.
Teraz minely 3 miesiace albop i wiecej nie pamietam, czasami mam ochote zapalic,np.na imprezce ale gdy przyjdzie co do czego,gdy powącham papierosa to mnie jakos mdli. Po prostu.i dziwie sie jak taki syf mozna wdychac.
Aha dodam jeszcze jedno ze przy rzyucaniu fajek ja naweet nie liczylam dni ile juz nie pale.nie myslalam o tym.jakos olalam to. To tak jak na diecie.gdy ciagle liczysz kalorie i mysklsz o tym to chce sie ciagle jesc.

Rzucialm fajki i czuje sie swietnie. Serce juz nie boli.Nie mam dusznosci. Nie smierdze fajakmi. Cera mi sie poparwila. Nie zyje z ciagla mysla 'kiedyby tu znowu zapalic" bo wczesniej fajka to byla glowna mysl dnia. Co do kilogramow to owszem,apetyt wzrosl trzykrotnie (nie tylko na jedzenie ) przytylam przez te 3 miesiace ze 3 czy 4 kg ale juz znienely od jezdzenia przez dwa tygodnie na rowerku To akurat nie jest problem. Zalezy jak ktos lubi jesc nTo nie jest tak ze rzucisz faki i waga sama z siebie zaczyna rosnac,Po prostu apetyt wzrasta.zaczynasz lepiej odczuwac smaki,zapachy. Wszystko jest bardziej wyraziste.

mam nadzieje ze moj post pomoze komus w rzuceniu.
No chyba ze ktos chce miec raka,choroby serca,zawal na starosc,i brzydką cere.......

P.s Moj chlopak takze zawsze nalegal na rzucenie i twierdzil ze zaden normlany facet nie zwiaze sie z kobieta ktora pali bo jakby to wplynelo na ciąże. ?? kazdy chce miec raczej zdrowe dzieci a nie biegac po przychodniach.To takze wezcie pod uwage ze dla facetow ma to duzo wieksze znaczenie niz dla nas i mozemy nawet nie miec tego swiadomosci jak bardzo)
;-)
Pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 12:57   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Ja pale juz 9 lat paczke dziennie i marze o tym zeby przestac.Nie mam silnej woli.Nawet , gdy zaszlam w ciaze -palilam.Dzieki Bogu dziecko mam zdrowe.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:02   #9
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

oyey to dlugo.A ile lat ma Twoje beybi?
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:08   #10
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Smile Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Smile_Smile bardzo dobrze opisałaś skutki palenia!!, zaraz swojej koleżance dam poczytać, która popala czasami - ale jak wiadomo w nałóg nie ciężko jest wpaść. Ciesze się, że ja nie pale i bardzo gratuluje Tobie rzucenia tego świństwa Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 13:52   #11
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Moja corka ma 3 i pol roku.Ale uwazam ze skutki mojego palenia zostaly:wazy tylko 10 kg.,ma 90 cm. wzrostu i odkad pamietam zawsze ma problem z jedzeniem.Urodzila sie z hipotrofia (napisano,ze przez palenie).Dobrze ze poza tym jest zdrowa i nie choruje.Gdybym mogla cofnac czas to na pewno bym wiele zmienila.Czasami czlowiek za bardzo mysli o sobie i nie zwaza na nic uwagi.Dopiero pozniej zaluje.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-11, 14:03   #12
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Tutaj powinien byc zamieszczony inny watek:WPLYW PALENIA NA ZYCIE RODZINY.Najpierw sie zastanawiamy jak wyglada nasza cera.A pozniej?Czasami skora jest mniej wazna.Zawsze mozna ja jakos poprawic.Ale sa rzeczy,ktore juz zostana.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 14:30   #13
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Paliłam 9 lat, a od 6 grudnia 2004 nie palę i czuję się z tym super. Dla mnie rzucenie nie stanowiło problemu. Jak czasem dla żartu biorę papierosa do ręki i udaję, że palę to aż mnie dźwiga od tego zapachu i to znaczy, że już do tego nie wrócę. Co do cery to nie zauważyłam zmian na lepsze
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 14:40   #14
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Ananke: ja mam tak samo z tym braniem papierosa,az mnie mdli fuu.

Aneta: wszystko jest do cofniecia,ja rzucanie palenia potraktowlalam takze jako odmlodzenie mojego organizmu. Ponoc po 4 lata serce wraca do swojego stanu jakbys nie palila.I inne organy.Dla mnie to byla duza motywacja dodatkowa Poza tym wiele rzeczy moze wyjsc pzoniej,szczegolnie tych zwiazanychz ukladem nerwowym (np.drazliwosc,nadpobudli wosc,problemy z koncentracja..itp) Nie zapominaj ze bycie palaczem biernym jest GORSZE od palenia czynnego i nie pal przy dziecku...
pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 15:06   #15
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Ja pale juz 9 lat paczke dziennie i marze o tym zeby przestac.Nie mam silnej woli.Nawet , gdy zaszlam w ciaze -palilam.Dzieki Bogu dziecko mam zdrowe.
Nie powiedzialabym, palenie szkodzi zawsze dziecku. Jesli nie od razu po urodzeniu, to w czasie dorastania moze sie okazac, ze "cos jest nie tak". Moze czesciej chorowac, byc szczuple, wolniej sie rozwijac niz inne dzieci, sport bedzie dla nich meczacy - beda sie o wiele szybciej meczyc niz inne dzieci.

Biada dla palacych matek !!!

A co do wplywu na cere, to juz wczesniej zostalo to wyjasnione. Ale ogolnie mowiac, to zawsze cera jest bardzo zniszczona, szybciej sie starzeje, jest szarawa... I nie tylko na twarzy, bo dotyczy to calego ciala. O zoltych zebach, nieswiezym oddechu i wyczuwalnym smrodem juz nie wspomne.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 15:15   #16
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Dodam o problemach zdrowotnych,ktorych nie dostrzega sie na pierwszy rzut oka.Nikotyna zatruwa nie tylko cere ale caly organizm.Meczy kaszel pozniej dochodza inne przykre niespodzianki,niezapomina jac o najgrozniejszej chorobie-o raku.Brrrrrrrr.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 23:13   #17
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Nikotyna strasznie wysusza cere, juz nic nie wspomne o moich zmarszczkach w okolicy oczu. Ja juz przestalam palic na dobre. tobie tez radze.
pozdr sylwia
sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 03:39   #18
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

z tego artykulu wynika, ze nawet ludzie ktorzy palili sporo w mlodosci maja i tak duzo mniej zmarszczek, niz ktos kto pali caly czas. wiec nie wszystko stracone, wciaz mozecie uratowac swoja skore, nawet jesli palilyscie jak lokomotywy. podaje link, artykol co prawda po angielsku, ale bardzo wiarygodny i naukowy.
http://www.ash.org.uk/html/factsheets/html/fact10.html
takze rzutajta kobity
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 04:01   #19
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

jeszcze to znalazlam: (po angielsku)
http://www.docguide.com/news/content...256B8400646C83
http://www.skincarephysicians.com/ag...asicfacts.html
(tam sa ciekawe zdjecia zniszczen slonecznych - jak sie kliknie w link)
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-13, 05:29   #20
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Żyje sie tylko raz ,dlatego będę paliła.To aż tak strasznie nie działa na cerę...Ja nie widze u siebie zmian na skurze
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 05:41   #21
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

No to licz się z tym, że możesz długo nie pożyć
A jak "długo już" palisz?
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 07:47   #22
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

wg mnie najlepszym przykladem na to co z czlowieka robia papierochy jest brigitte nielsen. niestety nie znalazlam jej aktualnych fotek, bo w internecie sa glownie te starsze, z filmow, wyfotoszopowane...
brigitte wystapila w dwoch reality showach na vh1 calkiem niedawno. pali jak lokomotywa - faja za faja. widac, ze tak przez cale zycie. ma skore jak pergamin, jak 60-70 letnia babcia. nawet w kilogramowej tapecie w tv widac bylo jej zmarchy na kilometr. przerazajace.. jak dowiedzialam sie, ze niedawno przekroczyla czterdziestke to bylam w powaznym szoku.
oto jedyne fotki w miare oddajace jej "obecny stan" aczkolwiek w tv prezentowalo sie to 100 razy gorzej... ona serio jest chodzaca kampania antynikotynowa.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 08:15   #23
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Cytat:
Napisane przez schizuko
Żyje sie tylko raz ,dlatego będę paliła.To aż tak strasznie nie działa na cerę...Ja nie widze u siebie zmian na skurze
Owszem dziala, szybciej sie zestarzejesz niz Twoje niepalace rowiesniczki. I za jakis czas zszarzeje Ci cera, jak bedziesz w ciazy, to dziecko urodzi sie slabsze od innych dzieci i to bedzie Twoja wina. O tym, ze pewnie smierdzi od Ciebie nie wspomne. No i zeby...
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 08:18   #24
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

O Boże! Idę na biorezonans, to już postanowione! A ja ją taką młodziutką pamiętam...
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 12:31   #25
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

No to jeszcze porównanie:
(od Pixie, palaczki okazjonalnej )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smoker2.jpg (64,4 KB, 133 załadowań)
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 13:25   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Zadziwia mnie niefrasobliwość i twierdzenie, że palenie "tak bardzo nie działa na skórę" i ta wiara, że 'mnie akurat to nie spotka' - tak samo jest z rakiem, ale to temat o urodzie ... Skoro przecież sa dowody na to, że działa, prawda?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:22   #27
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

polecam jeszcze ten artykul:
http://www.antell-md.com/zest.html
sa tam zdjecia blizniaczek, z ktorych jedna palila i opalala sie duzo, a druga nie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:11   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

Bardzo sugestywny jak dla mnie pomoze zniesc ciągłe dogadywanie, ze nawet z teneryfy wracam blada jak byłam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:17   #29
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

A co macie do powiedzenia na temat biorezonansu??U mnie podobno jest coś takiego ale osobiscie nie dowiadywalam sie co i jak i za ile Jesli ktos wyprobowal to prosze o relacje.
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 20:12   #30
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: wpLyw palenia papierosów na cerę

jejku dziewczyny,jaki biorezonans.Trzeba miec motywacje Pomyslcie ze chcecie byc zdrowe,ze chcecie odmlodzic organizm,ze nie chcecei miec raka ani brzydkiej cery........ To najlepsza motywacja!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.