Rossmann cz. XIX - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 20:04   #3091
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam wszystkie Wasze posty porównujące Revlon CS, Bourjois HM i 123. Czy to są najtańsze podkłady w żółtych odcieniach, czy znajdę coś bardzo żółtego w tańszych markach?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



Kiedyś była taka promocja za pół ceny na pędzle Ecotools Ze Internetu mogę polecić Hakuro, które są o wiele tańsze np. od Sephory, a równie dobre.
W zeszłym roku w maju, jednodniowa bodajże. Kupiłam wtedy ten okropny pędzel do pudru.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:08   #3092
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
właśnie o tym gadałysmy i stwierdziłysmy ze nie ma takiego niestety wszystkie albo za pomarańczowe albo za różowe
Dzięki Kochana jesteś. Szukam dla koleżanki, a ona jest taka oszczędna, że w życiu nie spojrzałaby na półkę z burżujkiem. Tak się zastanawiam, czy nie zaryzykować prezentu dla niej.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kupiłam wtedy ten okropny pędzel do pudru.
Dlaczego okropny? Bardzo miły w dotyku, nabiera się nim minimalna ilość produktu.
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:13   #3093
kredka20
Raczkowanie
 
Avatar kredka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 305
Dot.: Rossmann cz. XIX

Dziewczyny, czy ja tam dobrze widzę w nowej gazetce, że za 29,99zł będzie 6kg Vizira?
kredka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:23   #3094
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Rossmann cz. XIX

A ja se zrobiłam listę zakupów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (60,8 KB, 326 załadowań)
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:33   #3095
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
A ja wolę żółty od zielonego, bo bardziej podkręca Tak piszecie, że wam szybko zasychają, a mi właśnie nie chcą...
Mi również nie schną te tusze. Żółty Lovely miałam od czerwca do teraz i wydrapałam go do końca i był w świetnej formie do końca. Podobnie zielony Wibo - 8 miesięcy codziennego malowania rzęs - również do zera skończony
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:35   #3096
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dlaczego okropny? Bardzo miły w dotyku, nabiera się nim minimalna ilość produktu.
Dla mnie to włosie jest jakieś takie rozlazłe i do tego mam wrażenie, że jest "mokre".
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:35   #3097
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A ja se zrobiłam listę zakupów
Jaka ładna lista
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 20:46   #3098
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A ja se zrobiłam listę zakupów
Ładna lista, pkt od 1-4 w sam raz dla mnie
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:15   #3099
Krytyczkaa
Raczkowanie
 
Avatar Krytyczkaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 131
GG do Krytyczkaa
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A ja se zrobiłam listę zakupów
Ja się będę starała powstrzymać przed zakupami ale szanse na to że nic nie kupię są nikłe.
Próbuję zużyć moje zapasy, bo jak w wakacje się wyprowadzam to będzie dramat
Krytyczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:33   #3100
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mi również nie schną te tusze. Żółty Lovely miałam od czerwca do teraz i wydrapałam go do końca i był w świetnej formie do końca. Podobnie zielony Wibo - 8 miesięcy codziennego malowania rzęs - również do zera skończony
mam identyczne odczucia, żółty lovely męczyłam przez kilka miesięcy i pod koniec minimalnie przysechł, ale dało się normalnie pomalować
mam nadzieję, że zielony również wytrzyma
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 21:43   #3101
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Rossmann cz. XIX

U mnie żółty Loveli i zielony wibo spokojnie przez pół roku nadawały sie do użycia a żółty kocham
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 21:44   #3102
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: Rossmann cz. XIX

Co do Bourjois 123 to dla mnie również się utlenia i ciemnieje. Miałam najjasniejszy 51 light vanilia i nie wiem jak można używać koloru 53. Ja zawsze mam problem ze światłem w drogeriach i wybiorę za ciemny podkład :P[/QUOTE]

Też tak mam Modlę się, żeby tym razem trafić dobrze

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kiedyś była taka promocja za pół ceny na pędzle Ecotools Ze Internetu mogę polecić Hakuro, które są o wiele tańsze np. od Sephory, a równie dobre.
właśnie zamówiłam sobie pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A ja se zrobiłam listę zakupów
fajnie, że ktoś ma listę dłuższą od mojej

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Mi również nie schną te tusze. Żółty Lovely miałam od czerwca do teraz i wydrapałam go do końca i był w świetnej formie do końca. Podobnie zielony Wibo - 8 miesięcy codziennego malowania rzęs - również do zera skończony
na ostatniej -40% kupiłam ten zielony, tez byłam zachwycona szczoteczką teraz pora na żółty. tyle miałam tuszy, ale żadnego nie wykończyłam do końca
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 22:04   #3103
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wszystko co jest w szafach wchodzi, bo nawet i bronzer do ciała w zelu z szafy wchodził do promo. Ja kupowałam dodatkowo odzywke eveline i masełko do ust nivea ze zniżka
tylko że ten Baby Lips nie jest w szafie tylko z pomadkami ochronnymi no nic, będę się o każdy produkt pytać
Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Seche Vite keszcze nie mialam, ale Insta-Dri to jak narazie moj ukochany top coat.
A daje radę z nabłyszczaniem?
Cytat:
Napisane przez Junebug Pokaż wiadomość
Jaki polecacie eyeliner dla kogoś kto zaczyna z kreskami, czy jest w rossmanie jakiś w pisaku?
w pisaku jest ponoć dobry z Maybelline (chyba ) ale nie używałam, w ogóle dla mnie w pisaki są niewygodne, generalnie mam wprawną już rękę w robieniu kresek i na co dzień używałam eyelinera żelowego ale skończył mi się mój "domowy" eyeliner w płynie, taki do użycia na szybko więc capnęłam ten z wibo, też płynie i muszę powiedzieć że robienie nim kresek jest tak szybkie i proste że mimowolnie odstawiłam mój w żelu Naprawdę pędzelek jest bardzo wygodny, łatwo się nim maluje, myślę że dla początkujących będzie odpowiedni No i sam eyeliner też wysokiej jakości mimo niskiej ceny, trwały (nie tak jak żelki ale daje radę cały dzień, jedynie jaskółki z czasem trochę bledną i się wycierają), głęboka czerń, nic się nie kruszy, fajny
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 22:07   #3104
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
niedawno otworzyłam wibo zielony i uważam, że jest lepszy niż żółty lovely-bardziej pogrubia i nie robi pandy, ale ma dość dziwaczną szczoteczkę-myślałam, że to będzie porażka przy nakładaniu, a pozytywnie się zaskoczyłam, a rzęs nie mam rewelacyjnych
także polecam wypróbować go na promocji




Ooo to nie wiedziałam bo nie mam porównania. Z zielonego byłam zadowolona, szczoteczka też fajna To teraz nie wiem co robić








Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki dzięki za wszelkie opinie na temat 123 Bourjois tak Was czytam i stwierdziłam że...przecież mam podkłady,do lata mi wystarczy teraz niedawno kupiłam Revlon Colorstay-a ponieważ kupiłam za ciemny,musiałam drugi jaśniejszy kupić i mieszam no i z lata mi została połowa Healthy Mix (nr.53) A powiem Wam że Colorstay bałam się brać bo wszyscy pisali jaki to ciężki,robi maskę a tu miłe zaskoczenie-cudnie się go rozprowadza,nawet za mało jak dla mnie kryje-ogólnie świetny na zimę,buzia nawilżona i jakaś odżywiona



ja też często miksuję widzę że masz ciemną cerę-mi HM 53 na lato pasuje



ile masz? ja przeliczyłam właśnie swoje i póki co 72





Zawsze warto się doradzić ja też ciągle kombinuję nad podkładem a na półce stoi 7 Wezmę tylko MF (okazja) i na zimę fajny i już nie wymyślam
No to super że CS Ci przypasował jak widać co cera to inna opinia i efekt

Ja ostatnio cały czas miksuję i eksperymentuję Dla mnie na tą chwilę 53 jest za jasny Na lato to już w ogóle w te wakacje dla mnie nawet56 był za jasny Mam dość ciemną cerę, poza tym w za jasnych podkładach dziwnie wyglądam bo odznaczają się od reszty ciała

Łooo to aż tyle nie mam ja mam ok 30 parę chociaż nie liczyłam a już uważam że to za dużo, kiedy to zużyć...

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Też uważam, że zielony jest lepszy od żółtego Raczej do tego drugiego nie wrócę tak samo jak do różowego Wibo. Ale nie mówię, że są złe. Warto wypróbować wszystkie 3 rodzaje i zobaczyć, który najlepiej się sprawdzi u nas.





Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Mnie coś ostatnio podkusiło i kupiłam ten żółty Lovely. I chociaż mam straszne opory co do "tanich" kosmetyków to ten jakoś polubiłam i nawet mogę polecić





Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
ja uwielbiam żółty zielony był fajny, różowy też, ale wole silikonowe szczoteczki. wg. mnie każdy z nich jest wart wypróbowania. ciekawe jak inne nowe tusze wibo/lovely by sie sprawdzily




Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
A ja wolę żółty od zielonego, bo bardziej podkręca Tak piszecie, że wam szybko zasychają, a mi właśnie nie chcą...

Ja ze swojej strony mogę jeszcze polecić te poczwórne cienie z miss sporty - brązowych kupiłam już drugą paletkę, a ostatnio zakochałam się w tej wersji, co jest żółty i szary Lakiery też mają fajne i dla mnie o wiele lepsze jakościowo niż Wibo EG ;p




No to widzę że opinie są podzielone zielony już miałam więc chyba spróbuję innego ale to się okaże jeszcze Najbardziej zależy mi na pogrubieniu i podkręceniu



Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
mam tylko nadzieję, że promocja będzie trwała przez tydzień, a nie tylko weekend :P

Co do Bourjois 123 to dla mnie również się utlenia i ciemnieje. Miałam najjasniejszy 51 light vanilia i nie wiem jak można używać koloru 53. Ja zawsze mam problem ze światłem w drogeriach i wybiorę za ciemny podkład :P

Macie jakieś swatche tego wipped cream ?




Dokładnie Dla mnie 53 jest za jasny (teraz) chociaż fakt faktem utlenia się i lekko ciemnieje...

A co byś dokładnie chciała widzieć? kolor czy efekt? Szkoda że w necie tak mało swatchy....






Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Pytałam właśnie koleżanki która pracuje w Rossmannie (jako asystentka) czy wie coś o -40% i napisała że oficjalnie wiedzą że będzie taka promocja,ale termin jest owiany tajemnicą ze względu na konkurencję Hebe...dziwnie co? ale mam drugą koleżankę i też jej spytałam,czekam na odp.,ona jest zastępcą kierownika to powinna może więcej wiedzieć




No faktycznie dziwne to. Czekamy na info




Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W zeszłym roku w maju, jednodniowa bodajże. Kupiłam wtedy ten okropny pędzel do pudru.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dla mnie to włosie jest jakieś takie rozlazłe i do tego mam wrażenie, że jest "mokre".



Ja mam sporo pędzli Ecotools ale akurat tego do pudru nie. Chwalę sobie wszystkie






Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A ja se zrobiłam listę zakupów



Jaka ładna i przemyślana






Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
mam identyczne odczucia, żółty lovely męczyłam przez kilka miesięcy i pod koniec minimalnie przysechł, ale dało się normalnie pomalować
mam nadzieję, że zielony również wytrzyma




To ja nie wiem ale jakoś szybko mi te tusze wysychają
Na ile wam starczają??






Uffff koniec, musiałam rozdzielić...

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
U mnie żółty Loveli i zielony wibo spokojnie przez pół roku nadawały sie do użycia a żółty kocham



No to dość długo posłużyły Chyba jednak ten żółty wezmę bo nie miałam jeszcze
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 22:14   #3105
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Kurcze, tez bym go chetnie wyprobowala. Testowala go ktoras z Was?
Jeśli chodzi o matte top coat z Lovely to ja, ale średnio jestem z niego zadowolona, ponownie bym go nie kupiła. Pisałam o nim na blogu ostatnio.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja polecam mini-me eye liner miss sporty
Ja z kolei odradzam, dla mnie za twarda i pigmentacja słabiutka, oko sobie o mało nie wydłubałam nimi

Cytat:
Napisane przez Krytyczkaa Pokaż wiadomość
Hej, dopiero zaczynam przygodę z Wizazem ale postaram się raz na jakiś czas się odzywać

A teraz mam pytanko odnośnie tej promocji -40% w Rossmannie a mianowicie: Czy pędzle do makijażu też są objęte promocją? Skoro lakiery do paznokci to odżywki też, czy to już nie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
Pędzle nie, ale odżywki do paznokci są

Zazdroszczę Wam, że trafiacie na tusze, które w ogóle są zdatne do użycia, ja rok temu kupiłam zielony tusz wibo, który był tak zaschnięty, że po godzinie się osypał, a miss sporty o wiele lepszy nie był
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 22:25   #3106
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A ja se zrobiłam listę zakupów
nr 5 się u mnie świetnie sprawdził
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 22:43   #3107
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
tylko że ten Baby Lips nie jest w szafie tylko z pomadkami ochronnymi no nic, będę się o każdy produkt pytać

A daje radę z nabłyszczaniem?
no przecież masełka nivea o których wspomniałam ze kupowałam ze zniżką też są na pomadkach ochronnych.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 22:55   #3108
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no przecież masełka nivea o których wspomniałam ze kupowałam ze zniżką też są na pomadkach ochronnych.
No tak. I tak pewnie będę pytać bo nie lubię niespodzianek przy kasie
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 23:51   #3109
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rossmann cz. XIX

Czy dostanę w Rossie jaką sensowną bazę pod cienie? Nigdy mi się nie rzuciło w oczy nic takiego, a może kupiłam przy okazji promocji. Że w Naturze są to wiem
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 00:06   #3110
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XIX

dobra, to ja też wezmę któryś z tuszy wibo/lovely, skoro tak je polecacie liczę na mocny, wręcz teatralny efekt, a pomimo czytania opinii tusze to mocno indywidualna kwestia a miałam tylko korektor brać

nowe wkładki bell się szykują: http://www.rossnet.pl/Produkt/Bella-...zt,325765,1745
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 01:41   #3111
witch-17
Raczkowanie
 
Avatar witch-17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 230
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dla mnie to włosie jest jakieś takie rozlazłe i do tego mam wrażenie, że jest "mokre".
Też kupiłam go w tamtej mega promocji i też mam wrażenie, że włosie jest mokre bądź tłuste jak od kremu, zawsze zastanawiałam się skąd te zachwyty...
A jaki pędzel polecasz?
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around! - Maria E. Andreu
witch-17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 05:07   #3112
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XIX

boję się tej promocji oprócz koniecznych, na pewno kupię rzeczy, które nie są mi jakoś super potrzebne. tak samo jak w różem z Lovely, kupiłam tylko dlatego bo był w CND

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

łoo dużo tych lakierów któraś z Was ma. ale chyba powtarzają Ci się kolory?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 05:45   #3113
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Czy dostanę w Rossie jaką sensowną bazę pod cienie? Nigdy mi się nie rzuciło w oczy nic takiego, a może kupiłam przy okazji promocji. Że w Naturze są to wiem
baza z daxa, wchodzi w promocje, ale nie we wszystkich rossmanach jest, ona koło bazy pod makijaż daxa stoi tam na kremach, to taki mały odkręcany słoiczek, jak dla mnie najlepsza baza
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 06:40   #3114
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
U mnie żółty Loveli i zielony wibo spokojnie przez pół roku nadawały sie do użycia a żółty kocham
Zielony Wibo to jest dla mnie najgorszy tusz jaki kiedykolwiek mialam. Kupiłam go na promocji -40% w maju i dobrze że wydałam na niego tylko pięć złotych, bo już w ogóle bym się w tyłek ugryzła. Użyłam go tylko kilka razy, osypywał się tak, ze z domu nie zdążyłam wyjść, a już miałam go pod oczami. Wg mnie szkoda wydać na niego nawet to 10 złotych. Teraz otworzyłam ten czerwony - rzęsy jak ta lala i tez szału nie ma. Jakis suchy.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 07:33   #3115
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez witch-17 Pokaż wiadomość
Też kupiłam go w tamtej mega promocji i też mam wrażenie, że włosie jest mokre bądź tłuste jak od kremu, zawsze zastanawiałam się skąd te zachwyty...
A jaki pędzel polecasz?
Oprócz tego nieszczęsnego z ET mam pędzel z Sense&Body (Hebe). Jego włosie też jest miękkie, ale sypkie, bardzo go lubię
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 08:34   #3116
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Zielony Wibo to jest dla mnie najgorszy tusz jaki kiedykolwiek mialam. Kupiłam go na promocji -40% w maju i dobrze że wydałam na niego tylko pięć złotych, bo już w ogóle bym się w tyłek ugryzła. Użyłam go tylko kilka razy, osypywał się tak, ze z domu nie zdążyłam wyjść, a już miałam go pod oczami. Wg mnie szkoda wydać na niego nawet to 10 złotych. Teraz otworzyłam ten czerwony - rzęsy jak ta lala i tez szału nie ma. Jakis suchy.
Powiem Ci że osypywania się obawiałam bo wiele osób o tym pisało i u mnie nic takiego nie wystąpiło przez cały czas jak go używałam Myślę, że wiele tuszy jest po prostu otwieranych i leżą nie wiadomo ile dlatego mogą tak się o nich różnić opinie. Ja jak jestem na 100% pewna zakupu zawsze sprawdzam czy tusz nie ma umazanej szyjki
Miałam jeden taki tusz z Essence który osypywał się już podczas nakładania masakra to była a kupiłam świeży bo chwilę po wprowadzeniu na rynek
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 09:50   #3117
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XIX

Ja nie mogłam czekać do 40% i musiałam kupić tusz, więc skusiłam się na ten żółty z Lovely i jestem bardzo zadowolona, ale szału nie robi. Efekt podkręcenia utrzymuje się dłużej niż po innych tuszach jakie miałam, więc pod tym względem bomba, ale za to jest taki suchy jakiś na rzęsach-rzęsy wyglądają średnio ładnie w przybliżeniu. Ale za 9 zł narzekać na pewno nie będę.

Idę dzisiaj do Rossa testować podkłady przed promo
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 09:54   #3118
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Rossmann cz. XIX

Dziewuszki a od kiedy to -40%?
bo planuje właśnie zakup wielu kosmetyków i miło jakby udało się zaoszczędzić prawie połowę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 09:56   #3119
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
baza z daxa, wchodzi w promocje, ale nie we wszystkich rossmanach jest, ona koło bazy pod makijaż daxa stoi tam na kremach, to taki mały odkręcany słoiczek, jak dla mnie najlepsza baza
Super, dzięki za info Pójdę wcześniej, by zlokalizować toto na półce póki tłumów nie ma
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 10:00   #3120
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewuszki a od kiedy to -40%?
bo planuje właśnie zakup wielu kosmetyków i miło jakby udało się zaoszczędzić prawie połowę
jeszcze z tydzien, ale dokladnej daty nie znamy póki co
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.