problem :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 23:14   #1
Karolcia23085
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2

problem :(


kiedys mialam kolczyk w pepku i niestety musialam go wyjac bo wokol dolnej dziurki zrobila mi sie czerwona plama,teraz jak juz mi sie to wygoilo zrobilam kolczyk jeszcze raz i znow mam taka rane z tym ze miedzy jedna kulka a druga nie bardzo wiem co z tym zrobic i jak to leczyc czasami mnie to boli czasmi leci ropa ale zadko ale najgorsze jest to ze wcale nie zchodzi a jak udalo mi sie to troche wyleczyc i zrobil sie strupek to i tak za jakis czas sie odnawialo chce mic ladny pepek! pomocy! jak to leczyc????
Karolcia23085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 23:18   #2
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: problem :(

Nie mam pojęcia jak to leczyć, ale ja na Twoim miejscu chyba zupelnie zrezygnowałabym z kolczyka w tym miejscu skoro sytuacja się powtarza.
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 23:21   #3
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: problem :(

Robiłaś to sama?
Najlepiej będzie jak pójdziesz z tym do lekarza.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 11:40   #4
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: problem :(

po co na siłe robić coś, co psuje zdrowie? mija sie z celem. a bez końca nie można wyjmować i przekuwać.. idź do lekarza.. i definitywnie zrezygnuj z kolczyka
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:05   #5
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: problem :(

najlepiej wyjmij ten kolczyk bo moze dojsc do zakazenia! Niektorzy maja tak wrazliwa skore ze nie moga miec kolczykow nawet w uszach. Kolczyki w pepku to nie dla ciebie. Musisz odpuscic. Ale oczywiscie zrobisz co chcesz nie nakazuje ale lepiej odpusc bo moze z tego wyjsc cos powaznego szcegolnie jesli np. nie dezynfekujesz kolczyka spirytusem lub woda utleniona... ja sama mam wrazliwa skore i np. nie moge nosic kolczykow ze tworzyw sztucznych tylko zlote i srebrne.. no oczywiscie jeszcze ze stali chirurgicznej
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:12   #6
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: problem :(

spiryt i woda ulteniona?! wtf?! ew. sól fizjologiczna/morska + octenisept
jeśli leci ropa-trza wyjąć jeśli to limfa to normalna reakcja organizmu. zaczerwienienie jeśli jest delikatne jest oznaką gojenia
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 19:31   #7
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: problem :(

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
najlepiej wyjmij ten kolczyk bo moze dojsc do zakazenia! Niektorzy maja tak wrazliwa skore ze nie moga miec kolczykow nawet w uszach. Kolczyki w pepku to nie dla ciebie. Musisz odpuscic. Ale oczywiscie zrobisz co chcesz nie nakazuje ale lepiej odpusc bo moze z tego wyjsc cos powaznego szcegolnie jesli np. nie dezynfekujesz kolczyka spirytusem lub woda utleniona... ja sama mam wrazliwa skore i np. nie moge nosic kolczykow ze tworzyw sztucznych tylko zlote i srebrne.. no oczywiscie jeszcze ze stali chirurgicznej
to nieprawda,że sa ludzie ,którzy nie moga nosić kolczyków
to jest kwestia doboru przez piercera odpowiednich materiałów ,wskazania dobrej pielęgnacji
nawet najwięksi wrażliwcy moga nosic tytan bądź bioplast-sama jestem takim przykładem

ja radzę udac sie do piercera-niech obejrzy w czym problem-czy to stan zapalny czy ziarnina
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 13:42   #8
agacia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: problem :(

Wiesz co, ja miałam cos takiego na poczatku jak sobie zrobiłam kolczyk. Tzn jakieś 3 tygodnie po. Dbałam o ten kolczyk, przemywałam, stosowałam taka zasypke (chyba tak to nazwe) ale to sie pojawiło. co zrobiłam? Zaczełam robic to co wtedy: znow przemywałam woda utleniona i wsypywałam ta zasypke a nastepnie przykładałam gazik i zakleiłam plasterkiem opatrunek taki zmieniałam rano i wieczorem. Po kilku dniach ta plamka zniknęła a strupek odleciał i teraz wszystko jest git xD
agacia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 07:55   #9
Dzas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: problem :(

Po pierwsze i najważniejsze - NIE WYSUSZAĆ skóry!
Proponuję stosować lekkie kremy i podkłady, żel-kremy, żele. Szerokim łukiem omijać tłuste kremy - nie tylko z nazwy ale i z konsystencji. Krem kryjący z Nivea, Podstawa pielęgnacji z Garniera, Pure Zone z Loreala lub Nawilżający 24h z Avonu.
Przede wszystkim oczyszczanie. Rano i wieczorem żelem myjącym (najlepiej bez dodatku mydła) i tu dowolność wszelaka. Potem tonik ściągający pory. 1-2 razy w tygodniu maseczka. Najlepiej przed nią zrobić piling ale delikatny, w kremie lub żelu. Maseczka niekoniecznie od razu przyniesie rezultat. Ważna jest systematyczność. Po tygodniu, dwóch regularnego stosowania będzie widać znaczne efekty.
Najlepiej stosować kosmetyki z jednej serii ponieważ się uzupełniają.
Dzas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.