Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 11:50   #1711
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35554822]Wcierki sprobuje. Tej akurat nie probowalam. Dziekuje .



Na moje chyba tez nie. Niemniej dzis znow olejowalam, wylazlo troche mniej na oko, ale to dlatego, ze sa krotkie i w oczy sie tak nie rzucaja.
Mam nadzieje, ze w koncu przestana wypadac.

Dzis w bezmiarze desperacji Dromin Intenso sobie kupilam. Moze cos pomoze.



Wiem, ale narazie pozostaje mi z papierowa torebka na glowie chodzic.



No sporo. Zalobe mam obecnie za wlosami.



Jakis jest. Interesowalam sie tym lekarzem juz bardzo dawno. Niestety wizazanki, ktore do tego gabinetu poszly bluzgaly i byly niezadowolone. Nie moge zapomniec jak jedna pisala, ze wlosy miala tak gwaltownie wyrywane (do badania wyrywa sie 100 wlosow; jej wyrwali wiecej), ze az jej krew poleciala.
Teraz juz wiesz, czemu mi sie tam nie pali.[/QUOTE]
Brzmi strasznie też bym nie poszła
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:02   #1712
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ej, James, nie przesadzaj
Większośc zycia miałam czarne długie włosy za pas, a jak je w końcu ścięłam, to poczułam niejaką ulge Obecnie coraz bardziej skracam i doszłam do długosci końca szyi, a to jeszcze nie koniec, bo chce do połowy szyi bobika zrobić Jedyny kto narzeka na moją długośc włosów, to małżo I kolor zmieniam, teraz mam ciemną wiśnię, a będzie czerwień
Pamietam mialas takie (ze dwa lata temu)zdjecie w avku z wlosami do brody (moze troche dluzsze), slicznie bylo Ci w nich Ale nie kazdemu niestety pasuja krotkie wlosy, ja wygladam koszmarnie, i pamietam jak zcielam z dlugosci od lopatki do szyi, i tez mailam mala traume z tego powodu Skonczylo sie na tym ze wlosy zwiazalam popodpinalam spinkami i zalozylam szeroka opaske, i tak chodzilam przez rok. Z ta czerwienia mnie zaciekawilas, jak dojdziesz do tego koloru to poprosze o zdjecia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:27   #1713
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ej, James, nie przesadzaj
Większośc zycia miałam czarne długie włosy za pas, a jak je w końcu ścięłam, to poczułam niejaką ulge Obecnie coraz bardziej skracam i doszłam do długosci końca szyi, a to jeszcze nie koniec, bo chce do połowy szyi bobika zrobić Jedyny kto narzeka na moją długośc włosów, to małżo I kolor zmieniam, teraz mam ciemną wiśnię, a będzie czerwień
Wiesz Corii jak to mowia w Twoim przypadku: "ladnemu we wszystkim ladnie". Niestety u mnie kazdy uszczerbek na urodzie jest grozny.


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Brzmi strasznie też bym nie poszła
Szkoda, ze tych lekarzy tak malo. Nie ma wyboru. Nawet czesto w duzych miastach.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:21   #1714
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kochane czy ktoras z Was miala już moze okazje obadac lub przetestowac nowy BB Pat and Rub?
są bardzo ciemne i jakieś takie pomarańczowe, poza tym fajne, ładnie sie stapiają i nawilżają, ale mało kryją - moim zdaniem szkoda kasy.

A tak poza tym to zajrzałam na amerykańską stronę JMO i ogromna różnica w cenach u nas i u nich.

James Ty nie opowiadaj głupot o swojej urodzie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 15:12   #1715
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

A tak poza tym to zajrzałam na amerykańską stronę JMO i ogromna różnica w cenach u nas i u nich.
Ten problem dotyczy nie tylko JMO, ceny większości produktów 'zagranicznych' są u nas wręcz skandaliczne
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 15:55   #1716
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
są bardzo ciemne i jakieś takie pomarańczowe, poza tym fajne, ładnie sie stapiają i nawilżają, ale mało kryją - moim zdaniem szkoda kasy.

A tak poza tym to zajrzałam na amerykańską stronę JMO i ogromna różnica w cenach u nas i u nich.

James Ty nie opowiadaj głupot o swojej urodzie.
Dzięki kochana . 165 zeta zostaje w portfelu zatem
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 16:38   #1717
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
W sklepach stacjonarnych? ciekawa jestem do kiedy i czy tylko to jest na kolorówkę, czy też na pielęgnację??

czaję się na cien/samoopalacz, a przed chwilą zadzwoniłam do D. i Pani nic o tej promocji nie wiedziała ;/
Na kolorówkę, stacjonarnie Może nie we wszystkich D. jest? Chociaż to by było dziwne, bo ja w 2 D. u siebie tę promo widziałam
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 16:45   #1718
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Mają burdel tam straszny...
Ogólnie powinny być wszystkie produkty do opalania -30%.
A nie naklejamy na to co chcemy...
Bo to kupy się nie trzyma w ogóle.
Okazuję się że np. Shiseido Sun Protection Liquid Foundation w odcieniu SP60 jest -30% a np. SP50 nie...
To tylko 1 z przykładów.



W Sephora jest promocja że przy zakupie 2 produktów z linii słonecznej 2 produkt -50%.
u mnie w M. nie maja Shiseido wcale

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35553876]W Dougim -30% na L'Oreal Chciałam szminkę, ale nieciekawe kolory.[/QUOTE]

dzis bylam, ale nie widzialam info o przecenie...a szkoda, bo Rouge Caresse bym nabyla

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
W L'Occitane jeszcze zwiększyli wyprzedaż
a czy seria rozana tez jest na wyprzedazy? i czy info na ich www sie pokrywa z oferta stacjonarna?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 17:12   #1719
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35563251]Na kolorówkę, stacjonarnie Może nie we wszystkich D. jest? Chociaż to by było dziwne, bo ja w 2 D. u siebie tę promo widziałam[/QUOTE]

Dzwoniłam w Wawie do 3 miejsc i powiedzieli ze pierwsze słyszą pffff , beznadzieja
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 17:56   #1720
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dzwoniłam w Wawie do 3 miejsc i powiedzieli ze pierwsze słyszą pffff , beznadzieja
Hmm..widziałam wczoraj info o tej promocji, przed perfumeriami i na standach, może była do wczoraj Jakbyś czegoś potrzebowała to służę pomocą w zakupie, jeśli promo nadal u mnie jest Jutro rano się wybieram.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 19:02   #1721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Pamietam mialas takie (ze dwa lata temu)zdjecie w avku z wlosami do brody (moze troche dluzsze), slicznie bylo Ci w nich Ale nie kazdemu niestety pasuja krotkie wlosy, ja wygladam koszmarnie, i pamietam jak zcielam z dlugosci od lopatki do szyi, i tez mailam mala traume z tego powodu Skonczylo sie na tym ze wlosy zwiazalam popodpinalam spinkami i zalozylam szeroka opaske, i tak chodzilam przez rok. Z ta czerwienia mnie zaciekawilas, jak dojdziesz do tego koloru to poprosze o zdjecia
Lexxie to zdjęcie w avku, to wtedy miałam włosy za łopatki, tylko mocno pocieniowane po bokach, a ze na fotce te z przodu krótsze podjechały, to wygladało to tak, jakby całe były takie krótkie
W całkiem krótkich typu "chłopczyca", to ja nawet nie próbuję, bo się w takich nie widze, ale bob do połowy szyi, to jeszcze będzie jako tako.
No przyznam, ze trudno mi sobie Ciebie nawet wyobrazić w krótkich włosach A jakie masz teraz? Takie jak wcześniej?
Do typowej jasnej czerwieni to ja nie dojdę raczej nigdy bez odbarwiania kudełków, ale włosy będa miały odcień/połysk w tym kolorze. I tak juz mam ton jaśneijsze, dokąd porzuciłam czerń. Z drugiej strony na zdjęciach z fleszem wychodza ...czarne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 20:39   #1722
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lexxie to zdjęcie w avku, to wtedy miałam włosy za łopatki, tylko mocno pocieniowane po bokach, a ze na fotce te z przodu krótsze podjechały, to wygladało to tak, jakby całe były takie krótkie
W całkiem krótkich typu "chłopczyca", to ja nawet nie próbuję, bo się w takich nie widze, ale bob do połowy szyi, to jeszcze będzie jako tako.
No przyznam, ze trudno mi sobie Ciebie nawet wyobrazić w krótkich włosach A jakie masz teraz? Takie jak wcześniej?
Do typowej jasnej czerwieni to ja nie dojdę raczej nigdy bez odbarwiania kudełków, ale włosy będa miały odcień/połysk w tym kolorze. I tak juz mam ton jaśneijsze, dokąd porzuciłam czerń. Z drugiej strony na zdjęciach z fleszem wychodza ...czarne
Z czerni ciezko wyjsc, ale ty chyba mialas taki czarny z jakims odcieniem?Bo to nie byl taki zwykla plaska czern, niesamowicie Ci sie wlosy blyszczaly z tego co pamietam. Ja mam nadal dlugos taka sama, juz nie eksperymentuje, chodze co 1,5miesiac tylko na skarcanie koncowek i "odswiezenie" fryzury. A z ciemnymi wlosami to wogole ciezko jest, ja farbuje na ciemny braz a i tak wychodza czarne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:16   #1723
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Z czerni ciezko wyjsc, ale ty chyba mialas taki czarny z jakims odcieniem?Bo to nie byl taki zwykla plaska czern, niesamowicie Ci sie wlosy blyszczaly z tego co pamietam. Ja mam nadal dlugos taka sama, juz nie eksperymentuje, chodze co 1,5miesiac tylko na skarcanie koncowek i "odswiezenie" fryzury. A z ciemnymi wlosami to wogole ciezko jest, ja farbuje na ciemny braz a i tak wychodza czarne
A rózną tą czerń miałam, była klasyczna, była i z odcieniem fioletu, a także i granatowa czerń - chyba najbardziej przeze mnie uwielbiana A błyszczały, bo farba była dobra bezamoniakowa, no a reszta to zasługa kosmetyków do mycia Kerastase
Ale Tobie jest super w takiej długości, jaką masz teraz i kolorze tez A nie kusi Cię, aby zrobić sobie brąz z odcieniem mahoniu lub czerwieni?
Ale fakt, z czarnego ciężko wyjść bez odbarwiania
Jesteś dalej w IRL, czy już w PL?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 22:56   #1724
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ej, James, nie przesadzaj
Większośc zycia miałam czarne długie włosy za pas, a jak je w końcu ścięłam, to poczułam niejaką ulge Obecnie coraz bardziej skracam i doszłam do długosci końca szyi, a to jeszcze nie koniec, bo chce do połowy szyi bobika zrobić Jedyny kto narzeka na moją długośc włosów, to małżo I kolor zmieniam, teraz mam ciemną wiśnię, a będzie czerwień
pewnie masz proste? jeśli tak, zazdroszczę okropnie...
Moje są podatne na skręt i bobik odpada, chyba że bym prostowała, ale szkoda mi włosów...
Klasycznego bobika nosiłam jako młodsza nastolatka, wtedy moje włosy jeszcze się nie kręciły

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kochane czy ktoras z Was miala już moze okazje obadac lub przetestowac nowy BB Pat and Rub?
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dzięki kochana . 165 zeta zostaje w portfelu zatem
o mamo 165 zł? dużo... jak na markę P&R

Chciałam Wam napisać, że odkąd w SP są lakiery Essie za 35/36 zł to ciągnie mnie do tych szafeczek niemiłosiernie. Bardzo mi odpowiadają ich szerokie pędzelki - teraz wpadłam w szał kolorowych pazurków, bo dotychczas to prawie zawsze nudziaki były.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 23:11   #1725
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
pewnie masz proste? jeśli tak, zazdroszczę okropnie...
Moje są podatne na skręt i bobik odpada, chyba że bym prostowała, ale szkoda mi włosów...
Klasycznego bobika nosiłam jako młodsza nastolatka, wtedy moje włosy jeszcze się nie kręciły
Ja bym powiedziała, ze nawet za proste
Problem w tym, ze takie tez nie sa za dobre do bobika, bo bez suszary i okrągłej szczoty po myciu, to lipe będę miała, a nie ładną linię boba
Ideałem byłyby b. delikatnie wywijające się. Marzenie ściętej głowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 23:56   #1726
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A rózną tą czerń miałam, była klasyczna, była i z odcieniem fioletu, a także i granatowa czerń - chyba najbardziej przeze mnie uwielbiana A błyszczały, bo farba była dobra bezamoniakowa, no a reszta to zasługa kosmetyków do mycia Kerastase
Ale Tobie jest super w takiej długości, jaką masz teraz i kolorze tez A nie kusi Cię, aby zrobić sobie brąz z odcieniem mahoniu lub czerwieni?
Ale fakt, z czarnego ciężko wyjść bez odbarwiania
Jesteś dalej w IRL, czy już w PL?
Ano kusi, tym bardziej ze kiedys mialam czerwone pasemka i bylo mi podobno spuer (opinia mojego meza) ale wole nic juz nie kombinowac. Ja farbuje sama farba Loreal preference
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:31   #1727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ano kusi, tym bardziej ze kiedys mialam czerwone pasemka i bylo mi podobno spuer (opinia mojego meza) ale wole nic juz nie kombinowac. Ja farbuje sama farba Loreal preference
To kup po prostu brąz z odcieniem mahoniu i tyle, nie będzie to jakas wielka rewolucja
Moje włosy ostatnio amoniaku nie tolerują. A też kiedyś Preference robiłam na okrągło. A potem zakotwiczyłam u fryzjera i one mi bezamoniakowymi farbami robiły i włosy bardziej je polubiły
Teraz kupuje sobie Inoa i pójdę z nią do fryzjera, aby mnie ufarbował.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:10   #1728
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, ze nawet za proste
Problem w tym, ze takie tez nie sa za dobre do bobika, bo bez suszary i okrągłej szczoty po myciu, to lipe będę miała, a nie ładną linię boba
Ideałem byłyby b. delikatnie wywijające się. Marzenie ściętej głowy
no to zazdroszczę mi się marzy bobik taki jak w Pulp Fiction, a do niego proste trzeba mieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pulpfiction2.jpg (94,9 KB, 44 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:20   #1729
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To kup po prostu brąz z odcieniem mahoniu i tyle, nie będzie to jakas wielka rewolucja
Moje włosy ostatnio amoniaku nie tolerują. A też kiedyś Preference robiłam na okrągło. A potem zakotwiczyłam u fryzjera i one mi bezamoniakowymi farbami robiły i włosy bardziej je polubiły
Teraz kupuje sobie Inoa i pójdę z nią do fryzjera, aby mnie ufarbował.
Ja jak mialam boba to mi sie wlosy od obijania o ramiona na zewnatrz podkrecaly. Nie znosilam tego. Bez prostownicy nie dawalo rady wtedy do ludzi wyjsc .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no to zazdroszczę mi się marzy bobik taki jak w Pulp Fiction, a do niego proste trzeba mieć
Milko, sliczna z Ciebie dziewyczna. Wyskoczylas mi gdzies na Fejscie i pozwolilam sobie do Ciebie zajrzec.
Naprawde, bardzo ladna jestes. A jakie wlosy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 15:28   #1730
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Szukam porady w sprawie sypańca...
Chcę jakiś dobry, wysokopółkowy (oprócz Clinique Blended, bo tego mam używam i biorę na pewno), nie różowy, do wykończenia makijażu ale nie zupełnie biały/transparentny tylko własnie jakiś beżyk. Ma ładnie stapiać makijaż w jedno i tworzyć piękny woal wiem, że dużo chcę ale może coś doradzicie?
mam dwa typy, ale jestem ciekawa jak się pokryją z Waszymi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:44   #1731
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To kup po prostu brąz z odcieniem mahoniu i tyle, nie będzie to jakas wielka rewolucja
Moje włosy ostatnio amoniaku nie tolerują. A też kiedyś Preference robiłam na okrągło. A potem zakotwiczyłam u fryzjera i one mi bezamoniakowymi farbami robiły i włosy bardziej je polubiły
Teraz kupuje sobie Inoa i pójdę z nią do fryzjera, aby mnie ufarbował.
Slonce tylko gdzie ja taka farbe dostane co da mi odcien machoniu? Na fryzjera poki co mnie nie stac (200zl co miesiac) a sama to wole nic nie mieszac, co bym nie musiala przez miesiac w czapce chodzic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:59   #1732
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Szukam porady w sprawie sypańca...
Chcę jakiś dobry, wysokopółkowy (oprócz Clinique Blended, bo tego mam używam i biorę na pewno), nie różowy, do wykończenia makijażu ale nie zupełnie biały/transparentny tylko własnie jakiś beżyk. Ma ładnie stapiać makijaż w jedno i tworzyć piękny woal wiem, że dużo chcę ale może coś doradzicie?
mam dwa typy, ale jestem ciekawa jak się pokryją z Waszymi

Mac select sheer ja będę go polecać
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:04   #1733
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mac select sheer ja będę go polecać
Ja tez sypanca szukam.
Na SS patrzylam juz kiedys, ale niestety za ciemny.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Slonce tylko gdzie ja taka farbe dostane co da mi odcien machoniu? Na fryzjera poki co mnie nie stac (200zl co miesiac) a sama to wole nic nie mieszac, co bym nie musiala przez miesiac w czapce chodzic
A te profesjonalne dostepne online? Cos tam trzeba ze soba wymieszac i na poczatku nieco zainwestowac, ale jakos wybitnie drogo nie wychodzi z tego, co pamietam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:09   #1734
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35575348]Ja tez sypanca szukam.
Na SS patrzylam juz kiedys, ale niestety za ciemny.[COLOR="Silver"][/QUOTE]

James, ja mam NC5 z tego sypańca i nie jest ciemny
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:39   #1735
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Kasia - la prairie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:55   #1736
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Kasia - la prairie
O właśnie, opowiedz coś dobrego o nim, bo jak mi się skończy Cristalline to chcę sobie kupić
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:01   #1737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no to zazdroszczę mi się marzy bobik taki jak w Pulp Fiction, a do niego proste trzeba mieć
Ja mam prawie identyczną fryzurę teraz, jak Uma na zdjęciu, róznica taka, ze grzywke mam dłuższa i na skos. Ale jak mówiłam, całkiem prostę włosy do tego tez się nie nadają, bo aby uzyskać taki efekt podwinięcia końcowek włosów do wewnątrz, to trzeba użyć suszarki i okragłej szczotki, bez tego będzie lipa
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35574823]Ja jak mialam boba to mi sie wlosy od obijania o ramiona na zewnatrz podkrecaly. Nie znosilam tego. Bez prostownicy nie dawalo rady wtedy do ludzi wyjsc .
[/QUOTE]
James, im włosy dłuższe, tym większe ryzyko, ze na zewnątrz skubane się wywiną, bo zahaczają o ramiona. A im krótsze tym mniejsze ryzyko, tak mi coś fryzjerka tłukła do głowy.
Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Slonce tylko gdzie ja taka farbe dostane co da mi odcien machoniu? Na fryzjera poki co mnie nie stac (200zl co miesiac) a sama to wole nic nie mieszac, co bym nie musiala przez miesiac w czapce chodzic
Kochana, a Preference nie ma nic takeigo w ofercie? Wydaje mi się, ze coś widziałam.
Syoss ma fajne połaczenia brązu i mahoniu
Ja własnie Syossem uzyskałam kolor, o jakim od dawna marzyła, jakim nie umiały mi zrobić u fryzjera farbą bezamoniakową.
Pozatym polecam kupic na Allegro zestaw profesjnalnej fary bez amoniaku Inoa - kosztuje ok. 33 zł. Idziesz z ta farbą do fryzjera, płacisz 30 zł i masz zrobione. Więc razem wychodzi 60 z farbą. Ale to taki tańszy fryzjer musi być, a nie Ci co zdzierają.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:47   #1738
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35575348]Ja tez sypanca szukam.
Na SS patrzylam juz kiedys, ale niestety za ciemny.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------



A te profesjonalne dostepne online? Cos tam trzeba ze soba wymieszac i na poczatku nieco zainwestowac, ale jakos wybitnie drogo nie wychodzi z tego, co pamietam.[/QUOTE]
A wiesz ze nawet nie wiem czy mozna kupic. Jakbym sie zdcydowala to kupilabym u mojej fryzjerki bo ona ma napewno jakas znizke Ostatnio namawiala mnie na produkty Joico bo wlasnie ma znizke, ale poki co zostane przy John Freida, tym bardziej ze kupuje go tu w Irlandii w naprawde kozystnych cenach. Co do mieszania to ja sie troche boje, wiem ze to glupie bo przeciez farba sie zmyje wrazie czego, ale jednak musze dojzec do tej decyzji

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam prawie identyczną fryzurę teraz, jak Uma na zdjęciu, róznica taka, ze grzywke mam dłuższa i na skos. Ale jak mówiłam, całkiem prostę włosy do tego tez się nie nadają, bo aby uzyskać taki efekt podwinięcia końcowek włosów do wewnątrz, to trzeba użyć suszarki i okragłej szczotki, bez tego będzie lipa

James, im włosy dłuższe, tym większe ryzyko, ze na zewnątrz skubane się wywiną, bo zahaczają o ramiona. A im krótsze tym mniejsze ryzyko, tak mi coś fryzjerka tłukła do głowy.

Kochana, a Preference nie ma nic takeigo w ofercie? Wydaje mi się, ze coś widziałam.
Syoss ma fajne połaczenia brązu i mahoniu
Ja własnie Syossem uzyskałam kolor, o jakim od dawna marzyła, jakim nie umiały mi zrobić u fryzjera farbą bezamoniakową.
Pozatym polecam kupic na Allegro zestaw profesjnalnej fary bez amoniaku Inoa - kosztuje ok. 33 zł. Idziesz z ta farbą do fryzjera, płacisz 30 zł i masz zrobione. Więc razem wychodzi 60 z farbą. Ale to taki tańszy fryzjer musi być, a nie Ci co zdzierają.
O wlasnie zapomnialam o Sayossie Jak wroce do Polski to sprobuje. Moja fryzjerka napewno nie ufarbuje mi wlosow farba ktora przyniose Ona pracuje niejako pod szyldem firmy i musi pracowac na ich produktach zdaje sie. Co prawda u mnie wmiejcowosci fryzjerow jak mrowkow ale nie wiem czy ktos sie zgodzi, wiesz konkurencja jest i kazdy salon chce zarobic, a od kiedy otworzyli nowy salon (ten do ktorego chodze) to sporo osob wypielo sie na marne uslugi pozostalych
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:53   #1739
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
James, ja mam NC5 z tego sypańca i nie jest ciemny
Ja macalam NC 15, bo jasniejszego nie bylo i byl za ciemny dla mnie. Popytam o ta piatke przy okazji.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
A wiesz ze nawet nie wiem czy mozna kupic. Jakbym sie zdcydowala to kupilabym u mojej fryzjerki bo ona ma napewno jakas znizke Ostatnio namawiala mnie na produkty Joico bo wlasnie ma znizke, ale poki co zostane przy John Freida, tym bardziej ze kupuje go tu w Irlandii w naprawde kozystnych cenach. Co do mieszania to ja sie troche boje, wiem ze to glupie bo przeciez farba sie zmyje wrazie czego, ale jednak musze dojzec do tej decyzji
W celu poszukiwania farbowych inspiracji tu jest fajna lista .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 21:25   #1740
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35579872]Ja macalam NC 15, bo jasniejszego nie bylo i byl za ciemny dla mnie. Popytam o ta piatke przy okazji.



W celu poszukiwania farbowych inspiracji tu jest fajna lista .[/QUOTE]
Dzieki Ja z sypancem nie pomoge bo uzywam poki co Blended Clinique, ale jak mi sie wkoncu skonczy (troche za duzo go jest) to myslalam nad Kanebo bo go kiedys wizazanki polecaly
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.