Pomóżcie !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-04, 19:25   #1
Julka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 45

Pomóżcie !!!


Witam. Nie wiem czy dobrze trafilam z forum,ale nie ma listy dyskusyjnej poświęconej ginekologii dlatego postanowiłam tu napisać. Mianowicie mam problem, bo nie wiem co się dzieje z moim organizmem. Miesiączkuję już od kilku lat,a cały czas mam problem z nieregularnym okresem. Nieraz zanika mi nawet na 2,3 miesiące. Byłam już kilka razy u ginekologa ale nic mi nie pomogło. Wiem ze moze powodem tego mógł byc wczesniejszy wysilek fizyczny lub odchudzanie. Jednak od 3 lat odzywiam się juz normalnie. A od 3 miesięcy zauważyłam że miesiączkuję nawet regularnie. Tyle że teraz pojawił się nowy problem, gdyz ostatnia miesiączka trwa już przez 16 dni !!! i nie wiem kiedy się skończy i ciągle jest tak samo intensywna. tylko między 8 a 9 dniem jakby zanikała ale potem na nowo się pojawiła. Nie wiem co się dzieje. Czy to moze być jakaś choroba? pomózcie !!!!
Julka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 19:39   #2
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Pomóżcie !!!

biegnij jutro szybciutko do lekarza!
tu to jedynie kobietki moga cie nastraszyc
a natychmiast musisz isc do lekarza
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 20:23   #3
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Pomóżcie !!!

Julita ma rację, musisz iść do lekarza, bo przyczyny mogą być bardzo różne. Pierwsze, co się nasuwa, to zaburzenia hormonalne. Ja tak kiedyś miałam przy źle dobranych pigułkach. Ale tylko lekarz po zbadaniu może określić przyczynę i zaordynować odpowiednie leczenie.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 20:30   #4
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Pomóżcie !!!

To na pewno nie jest zwykła miesiączka, jutro z samego rana umów się na wizytę. Poproś KONIECZNIE o skierowanie na badanie USG macicy i przydatków.

Idź do innego lekarza niż do tej pory, bo chyba niezbyt się przejmuje Twoim stanem zdrowia, skoro masz większe zaufanie do nas niż do niego.

Zdrowia życzę i nie zwlekaj z wizytą u specjalisty !

benny
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 20:33   #5
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Pomóżcie !!!

Niezależnie od przyczyny krwawienia (którą trzeba zdiagnozowac i wyleczyć), tak długi krwotok może spowodowac anemię i jest dużym obciążeniem dla organizmu. Do lekarza biegiem marsz!

benny
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.