ESTETIQ lakiery hybrydowe - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 08:53   #361
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez chrupcio Pokaż wiadomość
drogeria w Borku Fałęckim między pętlą autobusową, a tramwajową
dzieki za info a orientujesz sie jaka tam jest cena?
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:18   #362
chrupcio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 60
GG do chrupcio
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez CAR0LKA Pokaż wiadomość
dzieki za info a orientujesz sie jaka tam jest cena?
29.90 - kupowałam tam w zeszłym tygodniu, mają też semilaca i pierre rene z lakierów hybrydowych; wszystko w tej samej cenie, pojemnością się tylko różnią (semilac 7ml)
chrupcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 07:12   #363
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez chrupcio Pokaż wiadomość
29.90 - kupowałam tam w zeszłym tygodniu, mają też semilaca i pierre rene z lakierów hybrydowych; wszystko w tej samej cenie, pojemnością się tylko różnią (semilac 7ml)
Dziekuje za odpowiedz
Drogo w porownaniu z ich strona, jak bede miala czas to podjade obejrzec na zywo #3 i #4 ale pewnie zakupy jednak zrobie online
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 08:59   #364
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Kupiłam wczoraj 8. Bardzo zadowolona
Maluje się swietnie, pędzel wygodny, butelka pełna po brzegi. Dobrze kryje. Na wątku ogólnym wrzucę zaraz porównanie z 011 CZ.

Lakier ma taki kolor (zdjęcie z artykułu na wizażu):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (45,9 KB, 67 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 13:36   #365
iwona1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Witam dziewczyny!
Mam małe pytanie dotyczące lampy. Dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami i jestem zainteresowana lakierami firmy estetiq,bo już miałam je robione w salonie i bardzo mi się spodobał fakt,że nie ingerują w płytkę paznokcia ( z firmy indigo tak mocno się trzymał lakier ,że pół godziny trzymanie w acetonie nie pomogło i musiałam wszystko piłować, być może to pojedynczy przykład ,ale troszkę się zraziłam). Chcę kupić sobie lampę, nieco lepszą niż zwykła UV mianowicie LAMPA LED + CCFL 36W ze względu na czas wykonywania manicure i nie jestem pewna czy te lakiery się utwardzą pod tą lampą. Konkretnie jest to ta lampa :

http://allegro.pl/lampa-led-ccfl-36w...820888563.html

czy mogłybyście mi podpowiedzieć czy ta lampa będzie odpowiednia dla lakierów tej firmy?
iwona1900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 14:05   #366
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

taka lampa nadaje się do wszystkich lakierów hybrydowych, bez względu na firme
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 14:32   #367
iwona1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Dziękuję za odpowiedź
iwona1900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:16   #368
osobistosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin, lubelskie
Wiadomości: 31
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

dziewczyny czytam i czytam wasze opinie o tej firmie i chyba sie skusze powiedzcice gdzie kupujecie przez internetjak dlugo sie czeka na wysylke mysle zamowic z biokur...
A propo szukam jakiejscmlecznej czerwieni takiej rozmytej troche, jakiegos szarego i cielistego doradzicie cos, moze jakies zdjecia macie?
a i jeszcze jedno do tej pory pracowalam na semilaku mam tez od nich baze i top czy bedzie wspolgrac z lakierami esteiq?

Edytowane przez osobistosc
Czas edycji: 2015-12-01 o 13:04 Powód: dodatowe pyt
osobistosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 14:55   #369
agusia566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cześć Wyczaiłam dzisiaj hybrydy estetiq w sklepie rena w Krakowie - przystanek Korona
agusia566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 05:52   #370
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez osobistosc Pokaż wiadomość
dziewczyny czytam i czytam wasze opinie o tej firmie i chyba sie skusze powiedzcice gdzie kupujecie przez internetjak dlugo sie czeka na wysylke mysle zamowic z biokur...
A propo szukam jakiejscmlecznej czerwieni takiej rozmytej troche, jakiegos szarego i cielistego doradzicie cos, moze jakies zdjecia macie?
a i jeszcze jedno do tej pory pracowalam na semilaku mam tez od nich baze i top czy bedzie wspolgrac z lakierami esteiq?
najlepiej kupować Estetiq stacjonarnie, ja mam to szczęście że mam dwa punkty niedaleko kolorów nie doradze, bo zrezygnowałam z firmy ze względu na dużą pojemność, aktualnie mam tylko 3 kolory (czarny, srebrny, mięta) i chce dokupić biały. Baza i top semilac bez problemu współgra z estetiq
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 09:07   #371
osobistosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin, lubelskie
Wiadomości: 31
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
najlepiej kupować Estetiq stacjonarnie, ja mam to szczęście że mam dwa punkty niedaleko kolorów nie doradze, bo zrezygnowałam z firmy ze względu na dużą pojemność, aktualnie mam tylko 3 kolory (czarny, srebrny, mięta) i chce dokupić biały. Baza i top semilac bez problemu współgra z estetiq
dzieki wielkie chyba kupie naazie jeszcze 3 semilaczki a Ty zrezygnowalas i jakich uzywasz jak mozna wiedziec
osobistosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 12:13   #372
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Tsubame1 Pokaż wiadomość
Witam. Pracuję na estetiq od pół roku, mam chyba ze 25 kolorów i jestem zadowolona. Używam do tego bazy z tifton i topu także z tej firmi, lub z kabos. Na naturalną płytkę muszę nakładać 3 cienkie warstwy, bo lakiery z estetiq są dość rzadkie w porównaniu z np. semilac. Na żel wystarczą dwie. Estetiq ma bogatą bazę kolorów i atrakcyjną cenę za 15 ml 25 zł.
Obecnie powoli zbieram kolory z semilac i jakoś bardziej mi pasują.
Na początku używałam tifton, ale są słabo napigmentowane i rzadkie, czasem trzeba było położyć 4/5 warstw, żeby było pełne krycie, a to strasznie upierdliwe.
Próbuję zamieścić kolory, które mam z estetiq (oznaczone literą E)
Witaj. a dlaczego nie używasz bazy i topa z Estetiq? coś z nimi nie tak? Co do lakierów Tiftona to dla mnie osobiście wydają się dość gęste,kładę dwie, trzy warstwy i jest ok.
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:19   #373
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

najpierw z firmy Estetiq przeszłam na Semilac. Później kiedy cena semilac zaczęła lecieć w górę, za to jakość w dół, a dodatkowo firma wykazała się brakiem szacunku wobec swoich klientów postanowiłam i z niej zrezygnować i przejść na Neonail ale przyznam szczerze, że marzy mi się dzień w którym Estetiq postanowi wprowadzić małe pojemności, wtedy na 100% bede korzystać tylko z tej firmy. Uwielbiałam te lakiery, ale 15 ml to stanowczo za dużo. Gdyby sprzedawali 6 ml to nawet w cenie ok 12 zł za butelke pięknie by im schodziły
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:38   #374
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
najpierw z firmy Estetiq przeszłam na Semilac. Później kiedy cena semilac zaczęła lecieć w górę, za to jakość w dół, a dodatkowo firma wykazała się brakiem szacunku wobec swoich klientów postanowiłam i z niej zrezygnować i przejść na Neonail ale przyznam szczerze, że marzy mi się dzień w którym Estetiq postanowi wprowadzić małe pojemności, wtedy na 100% bede korzystać tylko z tej firmy. Uwielbiałam te lakiery, ale 15 ml to stanowczo za dużo. Gdyby sprzedawali 6 ml to nawet w cenie ok 12 zł za butelke pięknie by im schodziły
A próbowałaś CZ? To jest praktycznie to samo co Estetiq i maja 7ml
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:56   #375
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
najpierw z firmy Estetiq przeszłam na Semilac. Później kiedy cena semilac zaczęła lecieć w górę, za to jakość w dół, a dodatkowo firma wykazała się brakiem szacunku wobec swoich klientów postanowiłam i z niej zrezygnować i przejść na Neonail ale przyznam szczerze, że marzy mi się dzień w którym Estetiq postanowi wprowadzić małe pojemności, wtedy na 100% bede korzystać tylko z tej firmy. Uwielbiałam te lakiery, ale 15 ml to stanowczo za dużo. Gdyby sprzedawali 6 ml to nawet w cenie ok 12 zł za butelke pięknie by im schodziły
Ja właśnie też się waham nad kupnem ze względu na dużą pojemność, bo robię paznokcie tylko sobie i 15 ml to za dużo jak dla mnie. A może napiszmy wszystkie, którym zależy, żeby wprowadzili mniejsze pojemności, może wezmą to sobie do serca i wprowadzą
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 13:05   #376
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A próbowałaś CZ? To jest praktycznie to samo co Estetiq i maja 7ml
kusiło mnie, ale CZ 7 ml wychodzi cenowo prawe tyle co Estetiq 15 ml stacjonarnie. Więc znowu finansowo mi to nie pasuje. Neonail jest jeszcze drożdże, ale tu mam możliwość obejrzenia kolorów stacjonarnie. Z CZ blokuje mnie to, że musiałabym kupować w ciemno

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie też się waham nad kupnem ze względu na dużą pojemność, bo robię paznokcie tylko sobie i 15 ml to za dużo jak dla mnie. A może napiszmy wszystkie, którym zależy, żeby wprowadzili mniejsze pojemności, może wezmą to sobie do serca i wprowadzą
jestem jak najbardziej za mam nadzieje, że czytają to forum i usłyszą moje błagania

gdybym była ich marketingowcem to na pewno nalegałabym na wprowadzenie mniejszej pojemności. Wiem, że dużo osób lubi tą firme, ale mało co kupują ze względu na dużą pojemność. Dla przykładu: znajoma ma ich dwa lakiery i więcej nie kupuje, bo się boi że nie zużyje. Gdyby były butelki 6 ml pewnie by miała tych lakierów z 5. Ja bym mogła mieć nawet 50 w takim przypadku
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 14:45   #377
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
najpierw z firmy Estetiq przeszłam na Semilac. Później kiedy cena semilac zaczęła lecieć w górę, za to jakość w dół, a dodatkowo firma wykazała się brakiem szacunku wobec swoich klientów postanowiłam i z niej zrezygnować i przejść na Neonail ale przyznam szczerze, że marzy mi się dzień w którym Estetiq postanowi wprowadzić małe pojemności, wtedy na 100% bede korzystać tylko z tej firmy. Uwielbiałam te lakiery, ale 15 ml to stanowczo za dużo. Gdyby sprzedawali 6 ml to nawet w cenie ok 12 zł za butelke pięknie by im schodziły
Hej, ja właśnie też się waham nad kupnem ponieważ robię paznokcie tylko sobie i 15 ml to trochę za dużo dla mnie. A może napiszmy do nich wszystkie, którym zależy aby wprowadzili mniejsze pojemności, zawsze to lepiej niż jedna by napisała, może bardziej wezmą to pod uwagę

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Przepraszam, miałam problem z komputerem, wyłączył mi się i nie widziałam czy się dodał mój wpis, dlatego napisałam drugi raz
A od jakiego sprzedawcy kupowałaś? To co piszemy do nich? Wątpie by mieli czas na śledzenie forum i to czytali
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:19   #378
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

za niedługo odwiedze sklep (może nawet juro) także zapytam jak się sprawy mają może mają już w planach a nie wiemy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:36   #379
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

ok, daj koniecznie znać.
Ja też napiszę na Allegro i zapytam.
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 16:40   #380
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

jak tylko sie czegoś dowiem to napisze
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 17:54   #381
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

napisałam do wszystkich sprzedających lakiery Estetiq na allegro czekam na odpowiedzi i dam znać co mi napisali
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:34   #382
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

pytałam w sklepie - nie mają w planach w ogóle wprowadzać małych pojemności. Jest to dla nich nieopłacalne. Także niestety ale zostaje mi zrezygnować z ich hybryd
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:29   #383
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Szkoda, naprawdę szkoda.

Ja planuję kupić kilka na wiosennych targach, o ile będzie promocja. Jeśli nie, zamówię CZ, bo takie wielkie pojemności mi nie są potrzebne. Albo neonail tez na targach, były po 20 zł, wiec całkiem ok.

Tę czerwień 8 kupiłam dużą, bo była mi potrzebna na już, poza tym moja mama nosi głównie czerwone paznokcie, niezależnie od pory roku i jestem pewna, że razem trochę zużyjemy. Więc nie opłacało mi się brać mniejszego i jeszcze płacić za przesyłkę, cenowo wyszłoby to samo.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 17:22   #384
Mmaaalaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Dla mnie te lakiery to jakaś masakra . Nie trzymają się odpowiednio długo , kolor srebrny zrobił się żółty po paru godzinach są po prostu fatalne !!!
Używam semilac i shellac i tylko te mogę szczerze polecać .
Mmaaalaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 07:17   #385
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

długość trzymania lakieru na paznokciu zależy od tego jakiej bazy używasz (to fakt, baza estetiq nie jest najlepsza, ale na porządnej bazie trzyma bez uszczerbku). Miałam swego czasu dużo lakierów Estetiq i złego słowa na ich temat nie moge powiedzieć. Do dziś używam wiernie ich czerni 33 bo uważam że to najlepsza czerń srebrny też miałam i nic nie żółkło. Jedyny ich minus to to że mają tylko pojemności 15 ml, a dla własnego użytku to stanowczo za dużo
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:34   #386
destiny093
destiny093
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

to i ja się wypowiem, bo mam te lakiery na paznokciach już z dwa lata chyba najpierw zauważyłam je u mojej kosmetyczki, trzymały się bez zarzutu tylko jej niedokładny sposób nakładania lakieru zmusił mnie do zakupu i teraz mogę jej za to podziękować. mam sporą kolekcję kolorów z tej firmy. jak wspominałam trzymają się bardzo długo, fajnie się je nakłada, wybór kolorów mają ogromny. niektóre niestety kryją mniej - trzy warstwy to może być mało - jest to na pewno kolor biały. inne bardziej - czerwony numerek 8 już po 1 warstwie jest niemalże idealny. przez długi czas bazowałam tylko na tych lakierach, z czasem jednak ciekawość wygrała i zaczęłam kupować semilaca, cosmetics zone, indigo i spn - ale to już pojedyncze kolory. teraz nakładam bazę i top z semilaca. w połączeniu z kolorami z Estetiq trzymają naprawdę długo. pamiętam, że jak pisałam pracę licencjacką, a miałam na to tylko niecałe dwa tygodnie moje paznokcie wytrzymały wtedy prawie miesiąc, bo nie miałam nawet czasu ich zrobić. ostatnio miałam kontuzję, palec w szwach to również nie robiłam ich miesiąc czasu i też idealnie. przeważnie robię je sobie co dwa tygodnie. robię paznokcie tylko sobie, komuś z rodziny jak chce i kilku koleżankom. trzymają się wszystkim. jednym dłużej bo nawet po trzy tygodnie, a innym trochę krócej. ale ogólnie za tą cenę, czyli około 20-25 zł za 15 ml warto w nie zainwestować.
kupowałam stacjonarnie, bo niedaleko mnie jest hurtownia i mają tam tą firmę, ale ostatnio korzystałam ze strony biokur i polecam.

Dodam jeszcze kilka kolorów, które naprawdę polecam:
- 8 - piękna czerwień
- 33 - dobrze kryjący czarny
- 51, 52 - piękne pastele różowy i niebieski
- 106, 107, 108 - również pastele brzoskwinia, mięta i zieleń
- 112 - turkus

NIE POLECAM KOLORU 123 - miałam go dwa razy i dwukrotnie się zepsuł... i tylko ten, nie mam pojęcia czemu...

Edytowane przez destiny093
Czas edycji: 2016-01-07 o 12:45 Powód: dodanie kilku szczegółów
destiny093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 01:10   #387
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
pytałam w sklepie - nie mają w planach w ogóle wprowadzać małych pojemności. Jest to dla nich nieopłacalne. Także niestety ale zostaje mi zrezygnować z ich hybryd
dla mnie niestety wszyscy także odpowiedzieli, że raczej na razie nie planują wprowadzić mniejszych pojemności
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 10:35   #388
kamiqa
Przyczajenie
 
Avatar kamiqa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
długość trzymania lakieru na paznokciu zależy od tego jakiej bazy używasz (to fakt, baza estetiq nie jest najlepsza, ale na porządnej bazie trzyma bez uszczerbku). Miałam swego czasu dużo lakierów Estetiq i złego słowa na ich temat nie moge powiedzieć. Do dziś używam wiernie ich czerni 33 bo uważam że to najlepsza czerń srebrny też miałam i nic nie żółkło. Jedyny ich minus to to że mają tylko pojemności 15 ml, a dla własnego użytku to stanowczo za dużo
Jaką baze w związku z tym polecasz? Ja mam estetiq i sobie robie żele z hybrydą na góre i trzyma się super - ale np mamie zaczęłam robić samą hybrydę na bazie z estetiq i często po tygoniu już robia jej się odpryski ...
Jaką baze polecasz? Semilac jest ok? Chce kupić semilac do zrobienia babyboomer bo estetiq nie oferuje fajnych kolorów chyba z tego co szukałam
kamiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:39   #389
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Jako, że estetiq to w sumie to samo co cz, którego używam to powiem Ci tak- u mojej mamy był ten sam problem. Na bazie semilac wszystko trzymało się super tylko to ściąganie jest upierdliwe. Teraz mamie robię na bazie extra base z neonail i trzyma się świetnie i ściąga przyjemniej niż semi.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 16:09   #390
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

też polecam extra base neonail
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-08 00:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.