"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-01, 21:10   #2311
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Znasz go? To nazwisko?


'


A nie mówiłam, że rolniczka jest normalnej urody ? ale jest naturalna. Ja napisałabym chyba tylko do kandydata nr 1 :P
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 21:13   #2312
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 21:15   #2313
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Na FB wszystko uporzadkowane- co kto ile .
Dla mnie najabrdziej przypadł do gustu Marek. Mysle ze Krzysztof ten młodziutki, też ma szansę, pewnie jeden ze starszych/ Rolniczka nie jest taka pewna na 100%, ma dwójke dzieci-to moze zniechecic
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-01, 22:43   #2314
telewidz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 48
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Ta edycja to nie będzie gwoźdź do trumny tego programu. To będzie cała paczka gwoździ. Rolniczka z dwójką dzieci, rozwodnicy, zdradzony, wdowiec.
Lansiarze odpadają na początku. To kto przyjdzie do programu? Alimenciarze, więźniowie, kolejne rozwódki z przychówkiem?

Edytowane przez telewidz
Czas edycji: 2018-04-01 o 22:46
telewidz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 07:45   #2315
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Mam wrażenie, że produkcja nie wyciąga żadnych wniosków, a jest wręcz przeciwnie. Nie dość, że większość kandydatów jest po przejściach, a jak nie to w pakiecie z mamusią to jeszcze dali odpowiedniki z poprzednich edycji i już po którejś wizytówce zaczęłam przysypiać. Jedyne co mi mi się podobało to ich zwierzęta .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 12:15   #2316
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Kolejny rolnik z mamusia, jaki szczery podziw do niej wyraza no i to, ze nigdy jej nie opusci no masakra jakas, juz widze te tlumy dziewczyn do dzielenia kuchni z tesciowa i pogodzenia sie z byciem nr 2 w zyciu faceta
sql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 12:17   #2317
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

W sumie to niezbyt rozumiem kogo i czego to niektórzy oczekują pisząc "że produkcja nie wyciaga zadnych wniosków" Kogo mają brac astronaułtów, żeby było inaczej...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 13:10   #2318
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez telewidz Pokaż wiadomość
Ta edycja to nie będzie gwoźdź do trumny tego programu. To będzie cała paczka gwoździ. Rolniczka z dwójką dzieci, rozwodnicy, zdradzony, wdowiec.
Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że produkcja nie wyciąga żadnych wniosków, a jest wręcz przeciwnie. Nie dość, że większość kandydatów jest po przejściach, a jak nie to w pakiecie z mamusią to jeszcze dali odpowiedniki z poprzednich edycji i już po którejś wizytówce zaczęłam przysypiać. Jedyne co mi mi się podobało to ich zwierzęta .
Czy Wy tak na poważnie piszecie? Co jest złego w rozwodnikach, dzieciatych i wdowcach?? I stawianie ich na równi z alimenciarzami (czyli przestępcami) czy więźniami to jakieś nieporozumienie.
Swoją drogą, w pewnym wieku naturalnym jest, że ludzie są po przejściach. Ja nie twierdzę, że z każdym singlem bez zobowiązań w wieku 30+ jest coś nie tak, ale w poprzedniej edycji zastanawiało mnie, dlaczego taki Karol nie miał dziewczyny.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 13:18   #2319
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Wczorajszy odcinek obejrzałam do końca, ale jakoś nikt mnie nie zaciekawił. Jednym słowem - nuda.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 14:34   #2320
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jeśli ktoś jest w wieku +30 to co w tym dziwnego , że ma jakiś bagaż doświadczeń ? Rozwodka z dwójką dzieci to już problem , bo lepiej żeby była panna
Mnie jedynie razily w oczy mamusie. Szczególnie ta jedna , która ma wymagania by jej przyszła synowa była wierząca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 14:53   #2321
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
W sumie to niezbyt rozumiem kogo i czego to niektórzy oczekują pisząc "że produkcja nie wyciaga zadnych wniosków" Kogo mają brac astronaułtów, żeby było inaczej...
Oj dziewczyny . Tu miałam np tego górala na myśli co sądzi, że jak znajdzie żonę to mu się będzie chciało posprzątać wokół domu i dobudować owczarnię czy co tam miało być. A skończy się pewnie tak jak u Marka było, kobiety uciekną stamtąd i tyle chociaż oczywiście wcale nie musi tak być.
Albo ten sympatyczny na pierwszy rzut oka najstarszy uczestnik, który nota bene nie zajmuje się już rolnictwem tylko dzierżawi komuś pole więc jakim on jest rolnikiem?


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Czy Wy tak na poważnie piszecie? Co jest złego w rozwodnikach, dzieciatych i wdowcach?? I stawianie ich na równi z alimenciarzami (czyli przestępcami) czy więźniami to jakieś nieporozumienie.
Swoją drogą, w pewnym wieku naturalnym jest, że ludzie są po przejściach. Ja nie twierdzę, że z każdym singlem bez zobowiązań w wieku 30+ jest coś nie tak, ale w poprzedniej edycji zastanawiało mnie, dlaczego taki Karol nie miał dziewczyny.
Odniosę się tylko do swojej części wypowiedzi. Masz rację i nie ma nic złego bo każdy ma prawo do szczęścia ale czy np taki pan po dwóch małżeństwach, który twierdzi, że nie był wcześniej zakochany to faktycznie szuka tej miłości w programie to też mam mieszane uczucia co do niego.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 15:19   #2322
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Ale nie mówcie-jeden to ma wszystko na pilota gnoju od krów nie trzeba wyrzucać-na pilota jest, nic tylko brac chłopa. Ameryka normalnie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 15:27   #2323
Jane_Doe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Katolicy z mamami, tradycjonaliści, rozwodnicy z dziećmi, wdowiec, starszy kawaler, kobieta-żyleta.
Dość słabo, bo kontrasty pomiędzy nimi są, ale to jak wybór mniejszego zła. Choćbym miała umrzeć z samotności, żaden nie zainteresował mnie w ani jednym procencie.
Każdy spragniony miłości, kobieta = wspólne spędzenie czasu, osadzenie w roli pani domu i ''by była obok'', ładna, a chłop dla rolniczki, bo ''pracy jest sporo''.

A na marginesie, brudno u niektórych Jedna scena z psem również zastanawiająca dla mnie.
Jane_Doe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 15:32   #2324
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Jane_Doe88 Pokaż wiadomość
Katolicy z mamami, tradycjonaliści, rozwodnicy z dziećmi, wdowiec, starszy kawaler, kobieta-żyleta.
Dość słabo, bo kontrasty pomiędzy nimi są, ale to jak wybór mniejszego zła. Choćbym miała umrzeć z samotności, żaden nie zainteresował mnie w ani jednym procencie.
Każdy spragniony miłości, kobieta = wspólne spędzenie czasu, osadzenie w roli pani domu i ''by była obok'', ładna, a chłop dla rolniczki, bo ''pracy jest sporo''.

A na marginesie, brudno u niektórych Jedna scena z psem również zastanawiająca dla mnie.
Jaka scena z psem (oglądałam 5/10)?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 15:32   #2325
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Nie rozumiem czemu nagle "mamy" zaczeły tak bardzo przeszkadzać. U większosci rolników w kazdej edycji były to domy wielopokoleniowe, i ngdy nikt nie miał z tym problemu, zresztaw 4 tylko "gwiazdom" od Zbycha to wielce przeszkadzało (a w wizytówce też była mama pokazana ze mieszkają razem) -najbardziej tej która jak sie okazało potem sama mieszkała z ojcem Na wsiach tak jest, często też z czasem budują sie młodzi obok,ale jak nie ma rodziny jest sam to sie nie buduje-na wszystko przyjdzie czas pora...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-04-02 o 15:34
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 15:41   #2326
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 16:08   #2327
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Odniosę się tylko do swojej części wypowiedzi. Masz rację i nie ma nic złego bo każdy ma prawo do szczęścia ale czy np taki pan po dwóch małżeństwach, który twierdzi, że nie był wcześniej zakochany to faktycznie szuka tej miłości w programie to też mam mieszane uczucia co do niego.
Wytłuszczone - to już inna kwestia, wiadomo. Ale wcześniej ogólnie napisałaś o ludziach po przejściach - a w tej grupie są na przykład tacy wdowcy, których trudno obwiniać o to, że znów są "do wzięcia".

Cytat:
Napisane przez Jane_Doe88 Pokaż wiadomość
Katolicy z mamami, tradycjonaliści, rozwodnicy z dziećmi, wdowiec, starszy kawaler, kobieta-żyleta.
Dość słabo, bo kontrasty pomiędzy nimi są, ale to jak wybór mniejszego zła. Choćbym miała umrzeć z samotności, żaden nie zainteresował mnie w ani jednym procencie.
Skoro nie pasują Ci rozwodnicy z dziećmi, wdowcy i starsi kawalerowie, to rozumiem, że uważasz, że w programie powinni być sami dwudziestoparolatkowie bez zobowiązań i przeszłości?
I trochę osobliwe jest zdziwienie, że na wsi jest tylu katolików i tradycjonalistów .
A co do mieszkania z mamą, to już się wypowiadałam w tej kwestii, gdy był pojazd po Zbyszku z ostatniej edycji - że po pierwsze krytykujący chyba nie znają specyfiki mieszkania na wsi (gdzie normą jest "wielopokoleniowość" w jednym domu), po drugie zaś - jakoś nikt nie miał pretensji do młodszych mężczyzn, ale już po trzydziestce, mieszkających z rodzicami (typu Karol z ostatniej edycji czy Łukasz z wcześniejszej); zresztą przecież taka Małgosia również mieszkała z rodzicami i co więcej - ja za bardzo nie widziałam, aby miała szczególne obowiązki w gospodarstwie (w przeciwieństwie do wyśmiewanego Zbyszka, który sam wszystko ogarniał, a i tak były głosy krytyki, że mu mama gotuje).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 16:39   #2328
Jane_Doe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Skoro nie pasują Ci rozwodnicy z dziećmi, wdowcy i starsi kawalerowie, to rozumiem, że uważasz, że w programie powinni być sami dwudziestoparolatkowie bez zobowiązań i przeszłości?
I trochę osobliwe jest zdziwienie, że na wsi jest tylu katolików i tradycjonalistów .
A co do mieszkania z mamą, to już się wypowiadałam w tej kwestii, gdy był pojazd po Zbyszku z ostatniej edycji - że po pierwsze krytykujący chyba nie znają specyfiki mieszkania na wsi (gdzie normą jest "wielopokoleniowość" w jednym domu), po drugie zaś - jakoś nikt nie miał pretensji do młodszych mężczyzn, ale już po trzydziestce, mieszkających z rodzicami (typu Karol z ostatniej edycji czy Łukasz z wcześniejszej); zresztą przecież taka Małgosia również mieszkała z rodzicami i co więcej - ja za bardzo nie widziałam, aby miała szczególne obowiązki w gospodarstwie (w przeciwieństwie do wyśmiewanego Zbyszka, który sam wszystko ogarniał, a i tak były głosy krytyki, że mu mama gotuje).[/QUOTE]

Nie uważam, że powinni być sami z tzw. ''czystą kartą'', ale to jest program i dobór uczestników powinien zapewnić zróżnicowany wybór.
W pozostałych seriach próbowali ukazać wieś jako postępową, pomyślałam, że w religijnym względzie także może coś się zmienia. Postęp jako otwartość
Mieszkanie z rodzicami na wsi rozumiem, że jest raczej standardem, mnie raczej chodzi o to, że matki z wczoraj nie były neutralne, miały oczekiwania, ich synki wydawali się ''mami''.
To moje luźne wnioski po krótkich wizytówkach
Jane_Doe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 16:47   #2329
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - to już inna kwestia, wiadomo. Ale wcześniej ogólnie napisałaś o ludziach po przejściach - a w tej grupie są na przykład tacy wdowcy, których trudno obwiniać o to, że znów są "do wzięcia".
Ok, napisałam tamten post zbyt ogólnikowo i wyszło jak wyszło.
Co do pogrubionego to się zgadzam (chociaż jak sobie o czarnej wdowie przypomnę to różnie z tym jednak bywa )
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 17:22   #2330
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Spojler do poprzedniej edycji dla tych, którzy czekają na info. Piotrowi urodził się syn przed Świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 17:26   #2331
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Spojler do poprzedniej edycji dla tych, którzy czekają na info. Piotrowi urodził się syn przed Świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wiec jednak nie koniec kwietnia, to wychodzi chyba tak bardzo na styk ale
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 19:56   #2332
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Pierwsza edycja w której żaden z kandydatów mnie nie zaciekawił. Odcinek nudny, odliczalam ilu jeszcze kandydatów do końca.

Wie ktoś czy kandydat z dziećmi mieszka z nimi czy jest weekendowym tata? Chyba a o tym nie mówili, a to istotna informacja dla potencjalnych kandydatek.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 21:00   #2333
misschili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Pierwsza edycja w której żaden z kandydatów mnie nie zaciekawił. Odcinek nudny, odliczalam ilu jeszcze kandydatów do końca.

Wie ktoś czy kandydat z dziećmi mieszka z nimi czy jest weekendowym tata? Chyba a o tym nie mówili, a to istotna informacja dla potencjalnych kandydatek.
Był pokazany pokój dzieci u niego w domu. Oczywiście to niekoniecznie musi świadczyć o tym, że tam mieszkają cały czas, mogą mieć po prostu łóżko u niego do nocowania, bo szczerze to trochę dziwny ten pokój jak na dziecięcy, krzesła jadalniane. No ale różnie ludzie mieszkają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lukasz.jpg (79,5 KB, 140 załadowań)
misschili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 21:23   #2334
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Typuję: na pewno Justyna, dalej Grzegorz, Paweł, Mariusz / Krzysztof / Michał to interesujące typy , Na pewno nie przejdzie Góral, Marek z poprzedniej edycji skutecznie odstraszył kandydatki w internecie czytam że zainteresowaniem cieszy się Łukasz, ale też wątpię, chyba że też zgłosi się dużo kobiet po przejściach licząc na to , że się zrozumieją ale wiadomo, to moja subiektywna opinia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 21:54   #2335
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jeśli dziecko Piotra urodziło się w terminie musieli je zmajstrowac pod sam koniec czerwca. Wiem , bo sama zaszlam w ciążę w podobnym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-02, 21:57   #2336
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Komunikat na FB odnośnie sytuacji Piotra był taki że zdjecia u niego na gospodarce zakończyły sie 1 lipca, ona chyba przyjechała do niego 3 dzień nagrań-a zdjecia trwają u kazdego 5 dni... Ale zawsze mógła o tydzień czy dwa wcześniej urodzić-tak też sie czesto zdarza

Co do obecnej edycji-nie byłabym tak pewna rolniczki, czytam komentarze-i pamiętajac te dotyczące Gosi czy Moniki-to szczerze Justyna nie wzbudza już takiej sympatii czy zainteresowania panów.
Ale fakt produkcja chyba idzie jednym schematem że jedna kobieta zawsze juz musi byc-wiec niezależnie od ilosci listów moze być-kto i jak udowodni ze ktoś spoza 5 miał wiecej?

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-04-02 o 22:02
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 05:04   #2337
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 07:17   #2338
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Spojler do poprzedniej edycji dla tych, którzy czekają na info. Piotrowi urodził się syn przed Świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 10:09   #2339
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba tak, Zbyszek miał mało listów, chyba u niego też nie wszystkie zaproszone przyjechały-tak mi sie zdaje-bo gdzieś ktoś pisał ze na pierwsze spotkanie zapaszaja 8-10 osób ,ale nie zawsze wszystkie sie zjawiaja-wszesniej w Warszawie na podpisaniu umowy-tak było min z tym Filipem od Moniki. Już jak podpisza umowę to muszą być na tych pierwszych naganiach.
Marek w 3 też miał bardzo mało listów-a jednak był w programie-ale popierwszych wizytówkach jego osoba raczej gospodarstwo wywołało wielkie "poruszenie" w mediach, więc produkcja uznała ze bedzie ciekawie pewnie...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-03, 13:32   #2340
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Alez produkcja sama dobiera obsadę. Gdyby decydowała ilość listów mogło by być nudno. Wiadomo , że weszliby młodzi , a w programie musi być kolorowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.