Orbitrek - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 21:09   #3451
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Orbitrek

mnie też zaczął nudzić może nie tyle co nudzić co już nie mam tyle zapału do ćwiczeń ale znalazłam sposób na orbiego bo przy serialach jakoś szybko się nudziłam. słuchawki na uszy dobra muzyka i jadę szybciej mija czas i przyjemnie się ćwiczy dziś 50 min chociaż ostatnio w czwartek ćwiczyłam bo w piątek pojechałam na weekend do rodziców ale za to w sobote byłam z siostrą na basenie i 1000metrów zaliczyłam dziś staję na wagę (po południu na dodatek) a tam miłe zaskoczenie 62,1 kg czyli powoli ale do dołu
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:30   #3452
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Ania gratulacje takie miłe niespodzianki najbardziej motywują
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:37   #3453
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Orbitrek

Witajcie
Mam Orbitrek od 11 marca i jak narazie to ćwicze codziennie. Mam ogromną motywacje i zapał oraz nadzieje że z czasem kg zacznie ubywać a ciałko zrobi się jędrniejsze.
Pozdrawiam Was
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:39   #3454
kwasiorek
Raczkowanie
 
Avatar kwasiorek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Orbitrek

jeśli chodzi o dietę to niestety masakra.. owszem zrezygnowałam z chleba i chrupię sobie wafle ryzowe lub chlebek typu wasa, ale efektu żadnego... Mój problem polega na tym, że w pracy jem małe porcje ale dość często natomiast gdy wrócę do domu to jem wielki obiad i potem już nic.... zastanawiam się czy nie prosciej by było po prostu zjeść zamiast obiadu jakieś muesli z owocami, może prędzej waga ruszy... eeeh szkoda gadać...
kwasiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:44   #3455
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o dietę to niestety masakra.. owszem zrezygnowałam z chleba i chrupię sobie wafle ryzowe lub chlebek typu wasa, ale efektu żadnego... Mój problem polega na tym, że w pracy jem małe porcje ale dość często natomiast gdy wrócę do domu to jem wielki obiad i potem już nic.... zastanawiam się czy nie prosciej by było po prostu zjeść zamiast obiadu jakieś muesli z owocami, może prędzej waga ruszy... eeeh szkoda gadać...
nie, dieta musi być zróżnicowana i pełnowartościowa. nie można każdego posiłku zastępowac przekąska (że tak to nazwę) śniadaniową. jeśli masz problemy z obiadami to np ugotuj sobie na parze kurczaka i do tego warzywa- pyszne i pożywne. a w pracy nie jedz żadnych gotowych przekąsek, a np kanapki z ciemnego pieczywa z warzywami, serkiem białym albo twarożek... pij dużo wody, będziesz ciut dłużej czuła sytość (szklanka przed posiłkiem to dobra rzecz). posiłki trzeba rozłożyć w ciągu dnia, aby nie jadać raz a dobrze a mniej, ale częściej.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 23:12   #3456
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o dietę to niestety masakra.. owszem zrezygnowałam z chleba i chrupię sobie wafle ryzowe lub chlebek typu wasa, ale efektu żadnego... Mój problem polega na tym, że w pracy jem małe porcje ale dość często natomiast gdy wrócę do domu to jem wielki obiad i potem już nic.... zastanawiam się czy nie prosciej by było po prostu zjeść zamiast obiadu jakieś muesli z owocami, może prędzej waga ruszy... eeeh szkoda gadać...
No to widzisz w czym leży problem, pozostaje coś z tym zrobić myślę, że masz rację obarczając winą ten wielki obiad i potem nic. Z jednej strony zawalasz żołądek masą jedzenia, której prawdopodobnie nie jest w stanie strawić, odłoży w postaci tkanki tłuszczowej prędzej czy później, z drugiej strony spowalniasz sobie metabolizm nie jedząc później nic Rozbij ten wielki obiad w pierwszej kolejności na 2-3 posiłki, nie jedz między nimi i zobaczysz już samo to wystarczy aby waga ruszyła. Jestem najlepszym przykładem, że ta metoda podziałała bo robiłam tak samo jak Ty. Wygłodzona po pracy rzucałam się na jedzenie i jakoś nie mogłam wyhamować..później nic nie jadłam, śniadania też nie, tylko ten wielki wieczorny posiłek. To największy błąd
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:32   #3457
kwasiorek
Raczkowanie
 
Avatar kwasiorek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No to widzisz w czym leży problem, pozostaje coś z tym zrobić myślę, że masz rację obarczając winą ten wielki obiad i potem nic. Z jednej strony zawalasz żołądek masą jedzenia, której prawdopodobnie nie jest w stanie strawić, odłoży w postaci tkanki tłuszczowej prędzej czy później, z drugiej strony spowalniasz sobie metabolizm nie jedząc później nic Rozbij ten wielki obiad w pierwszej kolejności na 2-3 posiłki, nie jedz między nimi i zobaczysz już samo to wystarczy aby waga ruszyła. Jestem najlepszym przykładem, że ta metoda podziałała bo robiłam tak samo jak Ty. Wygłodzona po pracy rzucałam się na jedzenie i jakoś nie mogłam wyhamować..później nic nie jadłam, śniadania też nie, tylko ten wielki wieczorny posiłek. To największy błąd
A że tak zapytam, ile schudłaś dzięki takiemu częstemu jedzeniu? Tak jak juz pisałam w pracy jem jakies małe, zdrowe kanapki z wafli ryzowych, jakiejś chudej wędlinki i świeżych warzyw. Plus muesli z jogurtem. Po pracy juz zabardzo nie chce mi się rozczulać nad gotowaniem i często jem to co jest, a to co jest nie jest zbyt zdrowe i dietetyczne.. Dziś przynajmniej na orbitku się zmusiłam do ok 40 minut (ciągle się boję, że mi się łydki rozrosną, bo czuję je najbardziej,a to na czym mi najbardziej zależy-brzuch coś sie wcale nie męczy i ma się dobrze) I tu mam kolejne pytanie lepiej ćwiczyć np godzinę bez przerw czy np 2 razy po pół godziny? Przy której opcji są lepsze efekty i czy wogóle jakaś różnica jest?
kwasiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:16   #3458
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
A że tak zapytam, ile schudłaś dzięki takiemu częstemu jedzeniu? Tak jak juz pisałam w pracy jem jakies małe, zdrowe kanapki z wafli ryzowych, jakiejś chudej wędlinki i świeżych warzyw. Plus muesli z jogurtem. Po pracy juz zabardzo nie chce mi się rozczulać nad gotowaniem i często jem to co jest, a to co jest nie jest zbyt zdrowe i dietetyczne.. Dziś przynajmniej na orbitku się zmusiłam do ok 40 minut (ciągle się boję, że mi się łydki rozrosną, bo czuję je najbardziej,a to na czym mi najbardziej zależy-brzuch coś sie wcale nie męczy i ma się dobrze) I tu mam kolejne pytanie lepiej ćwiczyć np godzinę bez przerw czy np 2 razy po pół godziny? Przy której opcji są lepsze efekty i czy wogóle jakaś różnica jest?
Oczywiście przy pierwszej opcji będą lepsze efekty, czyli lepiej ćwiczyć godzinę niż 2x po pół. Tłuszcz spala się po ok. 20 minutach, także jak będziesz pedałować godzinę - będziesz spalać ok. 40 minut, a jeśli 2x po pół godziny, będziesz spalać 10 + 10 minut, czyli łącznie tylko 20 minut. I wszystko jasne
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:44   #3459
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
A że tak zapytam, ile schudłaś dzięki takiemu częstemu jedzeniu? Tak jak juz pisałam w pracy jem jakies małe, zdrowe kanapki z wafli ryzowych, jakiejś chudej wędlinki i świeżych warzyw. Plus muesli z jogurtem. Po pracy juz zabardzo nie chce mi się rozczulać nad gotowaniem i często jem to co jest, a to co jest nie jest zbyt zdrowe i dietetyczne.. Dziś przynajmniej na orbitku się zmusiłam do ok 40 minut (ciągle się boję, że mi się łydki rozrosną, bo czuję je najbardziej,a to na czym mi najbardziej zależy-brzuch coś sie wcale nie męczy i ma się dobrze) I tu mam kolejne pytanie lepiej ćwiczyć np godzinę bez przerw czy np 2 razy po pół godziny? Przy której opcji są lepsze efekty i czy wogóle jakaś różnica jest?
Schudłam 10kg w 4 miesiące ale oprócz tego rozbicia ostatniego wielkiego posiłku zmieniłam jeszcze kilka rzeczy, m.in. nie jadłam słodyczy (lody tak i to często ale zero ciastek itp), i ruszałam się codziennie (bieganie lub rolki), piłam dużo wody i to tyle Wiesz wydaje mi się, to znaczy zaobserwowałam na sobie, że rano i w ogóle w pierwszej części dnia można sobie pozwolić na nieco więcej szaleństwa, np z węglowodanami, a nie odbija to się niekorzystnie na wadze. Niestety wieczorem trzeba uważać..ja na orbitku ćwiczę wieczorem aby spalić właśnie to co trzeba i aby odciągnąć myśli od lodówki Warto zadbać o to jedzenie wieczorem (mimo że człowiek po robocie i w ogóle się nie chce) bo to daje naprawdę ładne i motywujące efekty Co do Twojego pytania to zgodzę się z Sylwusią co do dłuższej opcji jednorazowej bo podobno tłuszcz spalamy po upływie ok pół godz. ćwiczeń Powodzenia
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 07:38   #3460
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam Orbitrek od 11 marca i jak narazie to ćwicze codziennie. Mam ogromną motywacje i zapał oraz nadzieje że z czasem kg zacznie ubywać a ciałko zrobi się jędrniejsze.
Pozdrawiam Was
I jak się ćwiczy?

Ja jakiś czas temu zamieniłam orbitreka na bieganie, ale nadal go używam 20 min po treningu siłowym
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:27   #3461
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Orbitrek

Witam,
dołączę się prawdopodobnie po raz kolejny - nie pamiętam już dobrze czy kilka lat temu aktywnie uczestniczyłam w życiu wątku ale na pewno często czytałam. Teraz wróciłam do orbitreka i wraz z narzeczonym ćwiczymy od połowy stycznia. Niestety, mieliśmy 3 tyg przerwę i wróciliśmy do orbitreka+ćwiczenia jakiś tydzień temu.
Zaczęłam od 12-15 minut dość szybkiego tempa plus ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia głównie na brzuch, uda, talię. Teraz jest to ok 20 min, ale od dwóch dni zrobiłam przerwę bo czułam się ociężałam po codziennych ćwiczeniach.
Jeśli chodzi o posiłki - 7 śniadanie, 10-11 2 śniadanie, 13-14 3 śniadanie 17 obiad. Kolacja bardzo rzadko - w zależności od tego czy póżniej kładę się spać. Generalnie staram się słuchać swojego organizmu i jeśli jestem głodna to coś zjem.
Wagę mam chyba ok przy wzroście 164cm ważę ok 55kg. Zaczęłam ćwiczyc aby złapać kondycję i jakbym schudłam (ale głównie na centymetrze a nie wadze) to byłoby świetnie...

Troche się rozpisałam a chciałam się zapytać czy można rozkręcić tą ochronę na koło w orbitreku bo coś mi zaczęło klekotać i jakoś głośniej chodzić a nie mam jak zawieźć do jakiegoś serwisu? któraś z was praktyowała?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 22:06   #3462
kwasiorek
Raczkowanie
 
Avatar kwasiorek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Orbitrek

jaszcze jedno mam pytanko: lepiej ćwiczyć codziennie, czy wystarczy jakieś 3-4 razy w tyg? po ok 40-50 minut? nie mam za bardzo czasu codziennie na zabawe z orbitrekiem, ale jeśli dzieki temu moge mieć lepsze efekty, to odstawie chłopaka na bok a zajme się orbim
kwasiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:14   #3463
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
jaszcze jedno mam pytanko: lepiej ćwiczyć codziennie, czy wystarczy jakieś 3-4 razy w tyg? po ok 40-50 minut? nie mam za bardzo czasu codziennie na zabawe z orbitrekiem, ale jeśli dzieki temu moge mieć lepsze efekty, to odstawie chłopaka na bok a zajme się orbim
Mówią, że lepiej dać odpocząć mięśniom, zregenerować się podczas ok 48godzin przerwy w ćwiczeniach więc Twój TŻ może się nie obawiać Ja ćwiczę codziennie jednak bo tak już się przyzwyczaiłam i brakowałoby mi ruchu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:14   #3464
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
jaszcze jedno mam pytanko: lepiej ćwiczyć codziennie, czy wystarczy jakieś 3-4 razy w tyg? po ok 40-50 minut? nie mam za bardzo czasu codziennie na zabawe z orbitrekiem, ale jeśli dzieki temu moge mieć lepsze efekty, to odstawie chłopaka na bok a zajme się orbim
Ejjj no chłopaka nie odstawiaj na bok bo się obrazi Wiesz co, z orbitrekiem chcesz go zdradzić? Ja rozumiem wielką miłość do orbiego, ale bez przesady

A tak na poważnie to myślę że 3-4 x w tygodniu powinno spokojnie wystarczyć. Lepiej robić sobie przerwę, żeby organizm miał czas na regenerację. A w dni wolne od orbiego, jeszcze przed spotkaniem z tż-em możesz sobie pyknąć, tak na szybko, jakieś siłowe na brzuch albo na pupcię No i dietka
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:19   #3465
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Ejjj no chłopaka nie odstawiaj na bok bo się obrazi Wiesz co, z orbitrekiem chcesz go zdradzić? Ja rozumiem wielką miłość do orbiego, ale bez przesady

A tak na poważnie to myślę że 3-4 x w tygodniu powinno spokojnie wystarczyć. Lepiej robić sobie przerwę, żeby organizm miał czas na regenerację. A w dni wolne od orbiego, jeszcze przed spotkaniem z tż-em możesz sobie pyknąć, tak na szybko, jakieś siłowe na brzuch albo na pupcię No i dietka
Znowu się zgadzamy, to staje się nudne
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:24   #3466
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
I jak się ćwiczy?

Ja jakiś czas temu zamieniłam orbitreka na bieganie, ale nadal go używam 20 min po treningu siłowym
Hej
Nawet fajnie
Tylko co drugi dzień jestem w domu o 22 ( taka praca ) i średnio mi się chce włazić na orbitrek,ale się nie poddaję ( narazie ). Jak mam wolne to ćwiczę rano i wieczorem.
Jak po miesiącu nie będzie żadnego efektu to chyba się potne , chciałabym stracić tak ok 5kg do wakacji ( takie małe/wielkie plany )
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:52   #3467
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
I jak się ćwiczy?

Ja jakiś czas temu zamieniłam orbitreka na bieganie, ale nadal go używam 20 min po treningu siłowym
A powiedz, widzisz jakieś efekty biegania? Bo też chce zacząć od kwietnia, jak zrobi się cieplej, tylko nie wiem czy mnie to nie zdemotywuje, bo ja mam słabą silną wolę

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Znowu się zgadzamy, to staje się nudne
hehe, szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłam że dodałyśmy posta o tej samej godzinie wczoraj to przeoczyłam
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:51   #3468
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A powiedz, widzisz jakieś efekty biegania? Bo też chce zacząć od kwietnia, jak zrobi się cieplej, tylko nie wiem czy mnie to nie zdemotywuje, bo ja mam słabą silną wolę
Dużo lepsze niż po orbitreku
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:37   #3469
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Dużo lepsze niż po orbitreku
Tak właśnie przypuszczałam. A powiedz jak często biegasz i po ile minut? Jak z Twoją kondycją? Miałaś już dobrą czy dopiero nabrałaś jej przez bieganie? I jak biegasz - raczej szybko czy wolniej?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 20:21   #3470
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Orbitrek

Dzisiaj z okazji wolnego rano 45min i wieczorkiem 50min.
Od jutra zmiana diety bo kg nic nie lecą w dół
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:25   #3471
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość

hehe, szczerze mówiąc dopiero teraz zauważyłam że dodałyśmy posta o tej samej godzinie wczoraj to przeoczyłam

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Dużo lepsze niż po orbitreku
Prawda ale i tak wolę orbitka sto razy bardziej
Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z okazji wolnego rano 45min i wieczorkiem 50min.
Od jutra zmiana diety bo kg nic nie lecą w dół
U mnie bez diety też ani rusz, mogę siódme poty wylewać a waga stoi, a wiosna prawie się już zadomowiła i trzeba będzie się ..rozebrać lada chwila
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 09:45   #3472
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Orbitrek

Żeby kilogramy leciały w dół, to po prostu musi być ujemny bilans kaloryczny dzienny.
Ja zaraz lecę na orbitreka
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:46   #3473
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Tak właśnie przypuszczałam. A powiedz jak często biegasz i po ile minut? Jak z Twoją kondycją? Miałaś już dobrą czy dopiero nabrałaś jej przez bieganie? I jak biegasz - raczej szybko czy wolniej?
Biegam po 10 km, ale raczej wolniej. Teraz będę pracować nad szybkością. Kondycję miałam w miarę, ale teraz to już super

A i biegam jakieś 3, 4x w tyg.
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:53   #3474
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Żeby kilogramy leciały w dół, to po prostu musi być ujemny bilans kaloryczny dzienny.
Ja zaraz lecę na orbitreka
U mnie napewno bilans jest ujemny, ale biore tabletki które zatrzymują wodę i wiele kobiet po nich tyje. Biore je już drugi miesiąc przy takim jedzeniu jak teraz to jeszcze przed operacją byłabym niezłą laską ( choć wtedy waga również była niższa )
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:40   #3475
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Biegam po 10 km, ale raczej wolniej. Teraz będę pracować nad szybkością. Kondycję miałam w miarę, ale teraz to już super

A i biegam jakieś 3, 4x w tyg.
Ojj to 10 km to dużo strasznie jak dla mnie zazdroszczę, też bym tak chciała...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:56   #3476
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Żeby kilogramy leciały w dół, to po prostu musi być ujemny bilans kaloryczny dzienny.
Ja zaraz lecę na orbitreka
Według wszelkich tabel zapotrzebowania mój bilans jest wyjątkowo ujemny mam nieco zdezelowany metabolizm po diecie i odchudzaniu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 21:33   #3477
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Według wszelkich tabel zapotrzebowania mój bilans jest wyjątkowo ujemny mam nieco zdezelowany metabolizm po diecie i odchudzaniu
Właśnie a jak Tobie idą interwały i podkręcanie metabolizmu? Walczysz nadal? Mam nadzieję, że się nie poddałaś
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 22:44   #3478
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Właśnie a jak Tobie idą interwały i podkręcanie metabolizmu? Walczysz nadal? Mam nadzieję, że się nie poddałaś
Szczerze to teraz @ więc interwały poszły w odstawkę, orbitkuję ostatnio standardowo dietę trzymam czyli coś ok 1300/1400kcal więc w sumie walczę, ja z tych twardych zawodników ale ciuchy ciągle zbyt ciasne jak na mój gust, a z wagą chwilowo się rozstałam bo zaczynała dominować nad moim samopoczuciem zresztą wiesz, sama radziłaś mały odwyk
A u Ciebie? Chcesz jeszcze trochę zjechać z tej swojej wagi wraz z wiosną czy odpuszczasz I jak tam się ćwiczy?
Kurcze średnio wiosennie za oknem i to znowu akurat na weekend
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 18:45   #3479
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Szczerze to teraz @ więc interwały poszły w odstawkę, orbitkuję ostatnio standardowo dietę trzymam czyli coś ok 1300/1400kcal więc w sumie walczę, ja z tych twardych zawodników ale ciuchy ciągle zbyt ciasne jak na mój gust, a z wagą chwilowo się rozstałam bo zaczynała dominować nad moim samopoczuciem zresztą wiesz, sama radziłaś mały odwyk
A u Ciebie? Chcesz jeszcze trochę zjechać z tej swojej wagi wraz z wiosną czy odpuszczasz I jak tam się ćwiczy?
Kurcze średnio wiosennie za oknem i to znowu akurat na weekend
No ja ostatnio coś rzadko ćwiczę, a szczególnie w ten weekend odpuszczam, bo jestem na uczelni, więc nie mam kiedy (przed chwilą wróciłam dopiero). Masz rację, pogoda coś ostatnio nie sprzyja, mogło by słoneczko w końcu zaświecić, to od razu ma się chęć do życia
Chcę znów powrócić do mojego "orbitrekowego świata", ale nie wiem czy mi się uda, ponieważ mam pewne ginekologiczne problemy i nie wiem czy mogę ćwiczyć muszę zapytać w poniedziałek lekarza, ale mam nadzieję że mi nie zabroni No i co dzień poważnie myślę o bieganiu...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 23:38   #3480
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
No ja ostatnio coś rzadko ćwiczę, a szczególnie w ten weekend odpuszczam, bo jestem na uczelni, więc nie mam kiedy (przed chwilą wróciłam dopiero). Masz rację, pogoda coś ostatnio nie sprzyja, mogło by słoneczko w końcu zaświecić, to od razu ma się chęć do życia
Chcę znów powrócić do mojego "orbitrekowego świata", ale nie wiem czy mi się uda, ponieważ mam pewne ginekologiczne problemy i nie wiem czy mogę ćwiczyć muszę zapytać w poniedziałek lekarza, ale mam nadzieję że mi nie zabroni No i co dzień poważnie myślę o bieganiu...
Ojej, to zapytaj lekarza..ale tak na zdrowy rozum to bieganie bardziej obciąża organizm niż orbi..ale może się mylę. Słyszałam, że przy problemach z kręgosłupem orbi szkodzi, ale jeśli chodzi o ginekologiczne sprawy to zupełnie nie wiem..To życzę dobrych wieści od lekarza
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.