Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 19:06   #2431
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
[/COLOR]http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ii-rossman/960 tu jest petycja przeciwko wycofaniu kosmetyków alterry. masakra, oni chca wycofac wszystkie olejki
eeee nieźle teraz dopiero zobaczyłam, że wszystkie to są moje ulubione olejki... dlaczego
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:11   #2432
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

a ja własnie widzę, że Czarna Orchidea też wstawiła link do petycji na bloga.
kurde, miałąm dotychczas tylko 1 olejek, ale był super. jak oni mogą?
chyba zrobię zapas z allegro albo coś.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:52   #2433
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a ja własnie widzę, że Czarna Orchidea też wstawiła link do petycji na bloga.
kurde, miałąm dotychczas tylko 1 olejek, ale był super. jak oni mogą?
chyba zrobię zapas z allegro albo coś.
ja chyba pojadę do sklepu i zrobię zapas, u mnie jeszcze były ale właśnie tylko te z limonką
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:56   #2434
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kurcze, ja na razie mam winogronowy i połowę BD, nie lubię kupować 'na wyrost', ale chyba zrobię zapasy jak dostanę kieszonkowe. mam nadzieję, ze zbierzemy podpisy i coś wskóramy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:49   #2435
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ale tu cicho dziś

U mnie dziś padało rano, wilgotno cały czas -włosy wyglądają straasznie nawet prostownica na grzywkę niewiele dała

Wreszcie zamówiłam telefon Wiecie jak się cieszę? Najpierw mi koleś stracha napędził, bo kasa wpłacona a tu ani maila, telefonów nie odbierał od rana... No mówię Wam, ja już najczarniejsze wizje miałam że się dałam oszukać, że tyle kasy zmarnowane, bla bla bla a tu po 13 dzwoni, że o 11 wysłał -i kamień z serca
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:53   #2436
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale tu cicho dziś

U mnie dziś padało rano, wilgotno cały czas -włosy wyglądają straasznie nawet prostownica na grzywkę niewiele dała

Wreszcie zamówiłam telefon Wiecie jak się cieszę? Najpierw mi koleś stracha napędził, bo kasa wpłacona a tu ani maila, telefonów nie odbierał od rana... No mówię Wam, ja już najczarniejsze wizje miałam że się dałam oszukać, że tyle kasy zmarnowane, bla bla bla a tu po 13 dzwoni, że o 11 wysłał -i kamień z serca
no nieźle, dlatego nie za bardzo lubię kupować na all, bo wiesz tyle kasy, a np. ubrania zawsze się różnią od zdj... ale w sumie jak koleś ma komentarze dobre to może nawet telefon bym kupiła chociaż ja taka jestem, że muszę pomacać wcześniej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:53   #2437
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

nie dziwię się, tez bym się martwiła. w końcu telefon to już więcej kasy, a nie 10 czy 20 zł

moje włosy tez strajkują. czuję wilgoć w powietrzu i myłam wczoraj, a dziś takie tłuste, fuj może źle olej zmyłam, ale zła jestem, bo wstyd mi wyjść na dwór, mimo, że to wieś. mniej się wstydzę z olejem na włosach

jak tam piesio się czuje?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 15:09   #2438
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A w ogóle dziś będę mieć wizytę strażaków. Mamy gniazdo szerszeni nad garażem wiszą tam od zeszłego roku, ale wczoraj coś im się poprzestawiało i w nocy zaczęły lecieć do światła, czyli... do domu musieliśmy szybko okna zamykać... i miarka się przebrała.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no nieźle, dlatego nie za bardzo lubię kupować na all, bo wiesz tyle kasy, a np. ubrania zawsze się różnią od zdj... ale w sumie jak koleś ma komentarze dobre to może nawet telefon bym kupiła chociaż ja taka jestem, że muszę pomacać wcześniej
on już obmacany był w salonie i czekałam tylko na aukcję w interesującej mnie cenie i stanie -czyli: nowy, nieużywany, niewłączany i nieładowany, zafoliowany etc. No nowy po prostu niestety wszyscy rozcinają plomby, bo jakbym znalazła w zaplombowanym pudełku to bym też kupiła takie mam zboczenie jakieś, że ja muszę wszystko sama, pierwsza etc.
a samo allegro bardzo lubię, a odkąd wprowadzili płatność przez PayU to już im ufam w pełni, bo allegro wie o wpłacie i nie można oszukać (no chyba, ze się kupuje od kogoś kto nie ma wcale, albo prawie wcale komentarzy -z takimi nigdy nic nie wiadomo).

Ostatnio sama sprzedałąm dwa telefony (ludzie do mnie maile pisali przy drugim, że jakim cudem mam pozytyw na karcie i wystawiam drugi raz ten sam telefon -myśleli, że to ściema a ja po prostu wystawilam identyczny )
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie dziwię się, tez bym się martwiła. w końcu telefon to już więcej kasy, a nie 10 czy 20 zł

moje włosy tez strajkują. czuję wilgoć w powietrzu i myłam wczoraj, a dziś takie tłuste, fuj może źle olej zmyłam, ale zła jestem, bo wstyd mi wyjść na dwór, mimo, że to wieś. mniej się wstydzę z olejem na włosach

jak tam piesio się czuje?
No własnie. Ja i tak dałam, bo nie zwróciłam uwagi na to, że karty gwarancyjnej nie ma ale już dzwoniłam do konsultanta Nokii -w sumie za dużo się nie dowiedziałam, ale na 90% będę ją mogła sama wyrobić (bo jest faktura), więcej się dowiem jak będę miała IMEI telefonu. Ale jak coś facet będzie miał problem, który mi sprzedał, bo na aukcji było napisane, że jest gwarancja producenta.

ja nie opuszczam domu w ogóle z olejem teraz nawet w dzień z nim nie chodzę, tylko na noc jak już

A dobrze. Gryzie wszystko, cała poharatana jestem ale jak mnie widzi to takiej szajby z radości dostaje, że aż miło dziś go szwagierce pożyczyłam na działkę -też trochę odpocznę, bo trzeba pilnować, by się pod tą bramą nie przecisnął a już sobie wycieczki urządza we wszystkie kąty. Śmiesznie tak, jednak szczeniak dużej rasy wymaga innych rzeczy niż małej -a ja całe życie ratlerki tylko miałam a teraz codziennie ciuchy trzeba do prania, bo Hekcio brudzi łapki, pysk i uszy, a potem biegnie do mnie i ja też cała w błocie jestem no i ścisk szczęki najgorszy. A chrześnica TŻa to już się z nim tylko na odległość bawi -coś mu porzuca etc. Bo już ją ugryzł ze dwa razy do krwi, poza tym nauczyli go, że ma za nią biegać i on na nią... poluje
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-08-17 o 15:11
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:16   #2439
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A w ogóle dziś będę mieć wizytę strażaków. Mamy gniazdo szerszeni nad garażem wiszą tam od zeszłego roku, ale wczoraj coś im się poprzestawiało i w nocy zaczęły lecieć do światła, czyli... do domu musieliśmy szybko okna zamykać... i miarka się przebrała.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------


on już obmacany był w salonie i czekałam tylko na aukcję w interesującej mnie cenie i stanie -czyli: nowy, nieużywany, niewłączany i nieładowany, zafoliowany etc. No nowy po prostu niestety wszyscy rozcinają plomby, bo jakbym znalazła w zaplombowanym pudełku to bym też kupiła takie mam zboczenie jakieś, że ja muszę wszystko sama, pierwsza etc.
a samo allegro bardzo lubię, a odkąd wprowadzili płatność przez PayU to już im ufam w pełni, bo allegro wie o wpłacie i nie można oszukać (no chyba, ze się kupuje od kogoś kto nie ma wcale, albo prawie wcale komentarzy -z takimi nigdy nic nie wiadomo).

Ostatnio sama sprzedałąm dwa telefony (ludzie do mnie maile pisali przy drugim, że jakim cudem mam pozytyw na karcie i wystawiam drugi raz ten sam telefon -myśleli, że to ściema a ja po prostu wystawilam identyczny )

No własnie. Ja i tak dałam, bo nie zwróciłam uwagi na to, że karty gwarancyjnej nie ma ale już dzwoniłam do konsultanta Nokii -w sumie za dużo się nie dowiedziałam, ale na 90% będę ją mogła sama wyrobić (bo jest faktura), więcej się dowiem jak będę miała IMEI telefonu. Ale jak coś facet będzie miał problem, który mi sprzedał, bo na aukcji było napisane, że jest gwarancja producenta.

ja nie opuszczam domu w ogóle z olejem teraz nawet w dzień z nim nie chodzę, tylko na noc jak już

A dobrze. Gryzie wszystko, cała poharatana jestem ale jak mnie widzi to takiej szajby z radości dostaje, że aż miło dziś go szwagierce pożyczyłam na działkę -też trochę odpocznę, bo trzeba pilnować, by się pod tą bramą nie przecisnął a już sobie wycieczki urządza we wszystkie kąty. Śmiesznie tak, jednak szczeniak dużej rasy wymaga innych rzeczy niż małej -a ja całe życie ratlerki tylko miałam a teraz codziennie ciuchy trzeba do prania, bo Hekcio brudzi łapki, pysk i uszy, a potem biegnie do mnie i ja też cała w błocie jestem no i ścisk szczęki najgorszy. A chrześnica TŻa to już się z nim tylko na odległość bawi -coś mu porzuca etc. Bo już ją ugryzł ze dwa razy do krwi, poza tym nauczyli go, że ma za nią biegać i on na nią... poluje
no takiego pieska to lepiej z dala od małego dziecka, bo mały pies to jeszcze nie rozumie wielu rzeczy, żeby tak mocno nie gryźć itp. a mi się tęskni do takich małych zwierząt, zawsze tak jakoś radośniej jest z nimi
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:19   #2440
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no takiego pieska to lepiej z dala od małego dziecka, bo mały pies to jeszcze nie rozumie wielu rzeczy, żeby tak mocno nie gryźć itp. a mi się tęskni do takich małych zwierząt, zawsze tak jakoś radośniej jest z nimi
Ona prawie 4 lata ma, już też taka mała i bezbronna nie jest i wie co ma robić jak chce ją ugryźć, ale wiadomo. Zresztą niech się uczy, że nie można mieć wszystkiego, bo ona tak nauczona, że zawsze wszyscy robili co chciała, a nie powiem gdzie pies ma to, że ona go woła jeśli nie ma ochoty przyjść A i pies się kilku rzeczy przy niej na pewno nauczy
Dziś musiałam jej tłumaczyć, że pies nie umie podawać piłki, bo chciała byśmy sobie w trójkącie podawali -ja do niej, ona do psa, a pies do mnie dzieci mają czasem takie zabawne pomysły
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:44   #2441
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale tu cicho dziś

U mnie dziś padało rano, wilgotno cały czas -włosy wyglądają straasznie nawet prostownica na grzywkę niewiele dała

Wreszcie zamówiłam telefon Wiecie jak się cieszę? Najpierw mi koleś stracha napędził, bo kasa wpłacona a tu ani maila, telefonów nie odbierał od rana... No mówię Wam, ja już najczarniejsze wizje miałam że się dałam oszukać, że tyle kasy zmarnowane, bla bla bla a tu po 13 dzwoni, że o 11 wysłał -i kamień z serca

Ja też ostatnio zamówiłam telefon z allegro, przyszedł mi w poniedziałek Tak samo jak Ty : szukałam nowego, płaciłam przez PayU, karta gwarancyjna (gwarancja producenta) jest i na dzień dzisiejszy ukrytych wad brak Więc ze swojej strony polecam, daj znać jak dostaniesz już swój czy też wszystko ok
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 16:32   #2442
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A w ogóle dziś będę mieć wizytę strażaków. Mamy gniazdo szerszeni nad garażem wiszą tam od zeszłego roku, ale wczoraj coś im się poprzestawiało i w nocy zaczęły lecieć do światła, czyli... do domu musieliśmy szybko okna zamykać... i miarka się przebrała.

a samo allegro bardzo lubię, a odkąd wprowadzili płatność przez PayU to już im ufam w pełni, bo allegro wie o wpłacie i nie można oszukać

ja nie opuszczam domu w ogóle z olejem teraz nawet w dzień z nim nie chodzę, tylko na noc jak już

A dobrze. Gryzie wszystko, cała poharatana jestem ale jak mnie widzi to takiej szajby z radości dostaje, że aż miło dziś go szwagierce pożyczyłam na działkę -też trochę odpocznę, bo trzeba pilnować, by się pod tą bramą nie przecisnął a już sobie wycieczki urządza we wszystkie kąty. Śmiesznie tak, jednak szczeniak dużej rasy wymaga innych rzeczy niż małej -a ja całe życie ratlerki tylko miałam a teraz codziennie ciuchy trzeba do prania, bo Hekcio brudzi łapki, pysk i uszy, a potem biegnie do mnie i ja też cała w błocie jestem no i ścisk szczęki najgorszy. A chrześnica TŻa to już się z nim tylko na odległość bawi -coś mu porzuca etc. Bo już ją ugryzł ze dwa razy do krwi, poza tym nauczyli go, że ma za nią biegać i on na nią... poluje
o kurde, z szerszeniami to trzeba uważać
ostatnio do mnie żółta ważka podleciała i myslałam, że to szerszeń, ale posrana byłam.

też lubię PayU. ale to już daaawno było tylko pod nazwą 'płacę z allegro'. przez to dostanę maila, że wpłata przyjęta i wszystko od razu jest na koncie

olej też walnę sobie przeważnie na noc, ale kilka razy tu w wakacje zdarzyło się na dzień, to związuję w koka i śmigam

szczeniaki są pocieszne mają ostre kiełki i jak gryzą, to boli jak nie wiem nasz nigdy nic nie zdżarł, jedynie nas poharatał raz miałam takiego siniaka, że jak byłam na szczepieniu to mi się lekarz pytał, czy mnie biją w domu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:57   #2443
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ona prawie 4 lata ma, już też taka mała i bezbronna nie jest i wie co ma robić jak chce ją ugryźć, ale wiadomo. Zresztą niech się uczy, że nie można mieć wszystkiego, bo ona tak nauczona, że zawsze wszyscy robili co chciała, a nie powiem gdzie pies ma to, że ona go woła jeśli nie ma ochoty przyjść A i pies się kilku rzeczy przy niej na pewno nauczy
Dziś musiałam jej tłumaczyć, że pies nie umie podawać piłki, bo chciała byśmy sobie w trójkącie podawali -ja do niej, ona do psa, a pies do mnie dzieci mają czasem takie zabawne pomysły
no wiesz 4 lata to też nie jest dużo ale jak tak to może przyda jej się pies, ja uważam, że dla małych dzieci dobre są jakiekolwiek zwierzęta, może niekoniecznie te małe jak np. chomiki itp. ale koty i psy jak najbardziej, zawsze dziecko się uczy jakiejś samodzielności. Ja np. od małego miałam takie zwierzęta i to ja musiałam im dawać jeść i zawsze rodzice mi mówili, że to nie zabawka i nie tylko jest po to żeby sprawiać mi przyjemność nie powiem miałam też niemiłe doświadczenia z psami, dwa razy zostałam ugryziona, w tym raz w twarz, niestety tego psa później trzeba było uśpić, bo był agresywny na szczęście nie wpłynęło to na mój stosunek do zwierząt i bardzo kocham psy i koty różnej maści
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:32   #2444
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio zamówiłam telefon z allegro, przyszedł mi w poniedziałek Tak samo jak Ty : szukałam nowego, płaciłam przez PayU, karta gwarancyjna (gwarancja producenta) jest i na dzień dzisiejszy ukrytych wad brak Więc ze swojej strony polecam, daj znać jak dostaniesz już swój czy też wszystko ok
no u mnie niestety chyba karty brak do faceta będę dzwonić jak przyjdzie telefon, a najpierw skonsultuję się z Nokią -jak nie będzie można tego wyrobić to będę miała pewne roszczenia do faceta, ale jak mi Nokia to dośle -no to super i w ogóle facet będzie rozgrzeszony
A co za telefon kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o kurde, z szerszeniami to trzeba uważać
ostatnio do mnie żółta ważka podleciała i myslałam, że to szerszeń, ale posrana byłam.

też lubię PayU. ale to już daaawno było tylko pod nazwą 'płacę z allegro'. przez to dostanę maila, że wpłata przyjęta i wszystko od razu jest na koncie

olej też walnę sobie przeważnie na noc, ale kilka razy tu w wakacje zdarzyło się na dzień, to związuję w koka i śmigam

szczeniaki są pocieszne mają ostre kiełki i jak gryzą, to boli jak nie wiem nasz nigdy nic nie zdżarł, jedynie nas poharatał raz miałam takiego siniaka, że jak byłam na szczepieniu to mi się lekarz pytał, czy mnie biją w domu
No... My już drugi rok je mamy, ale jak się chcą pchać do domu to już się robi niebezpiecznie już byli, popsikali je trutką i pianką im wejście zakleili Tyle, że oni te stroje specjalne mają -my byśmy tego w życiu nie zrobili -jak patrzyłam jak one ich atakują to... a wczoraj jeden TŻa w brzuch ugryzł, użądlił czy co tam one robią

No wiem wiem, ale z "płacę z allegro" nie korzystało tyle ludzi co z PayU

Eeee zapomniałam, że niektórzy mają ten luksus, że mogą włosy związać ja niestety ciągle nie mam i chyba z 2 miesiące mieć jeszcze nie będę

Ojoj też cała pogryziona jestem na siniaki za mały i też jeszcze nic nie pogryzł, ale myślę, że to kwestia czasu bo buty z korytarza wynosi -tylko póki co je tylko wynosi.
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no wiesz 4 lata to też nie jest dużo ale jak tak to może przyda jej się pies, ja uważam, że dla małych dzieci dobre są jakiekolwiek zwierzęta, może niekoniecznie te małe jak np. chomiki itp. ale koty i psy jak najbardziej, zawsze dziecko się uczy jakiejś samodzielności. Ja np. od małego miałam takie zwierzęta i to ja musiałam im dawać jeść i zawsze rodzice mi mówili, że to nie zabawka i nie tylko jest po to żeby sprawiać mi przyjemność nie powiem miałam też niemiłe doświadczenia z psami, dwa razy zostałam ugryziona, w tym raz w twarz, niestety tego psa później trzeba było uśpić, bo był agresywny na szczęście nie wpłynęło to na mój stosunek do zwierząt i bardzo kocham psy i koty różnej maści
Ale już na tyle dużo, by coś wpoić dziecku mała akurat jest dosyć rozumna trochę rozpieszczona, ale wiadomo jak to z dziećmi jest
Oni jej właśnie kupili chomika, była już awantura o niego, bo mu mała kręgosłup połamała na szczęście skończyło się na niedowładzie jednej nogi, ale dziewczyny, co ja się nadenerwowałam wtedy... gdzieś go zrzuciła albo coś -nie chce się przyznać do dziś. A pies ją, że tak powiem, może trochę nauczy cierpliwości i delikatności. Albo nauczy psa, że dzieci są złe
Oj niemiła przygoda Mnie nigdy nic nie ugryzło, raz może pies sąsiadów mojej cioci w rękę do krwi, ale sama wyciągnęłam do niego łapę -miałam kilka lat i nauczkę na całe życie, że psów cudzych się nie głaska bez pytania a zwierzaki kocham od zawsze wsie, może poza pająkami i owadów się nie boję (bo TŻ to taka boidupa jest, że masakra ).
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 19:47   #2445
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Ale już na tyle dużo, by coś wpoić dziecku mała akurat jest dosyć rozumna trochę rozpieszczona, ale wiadomo jak to z dziećmi jest
Oni jej właśnie kupili chomika, była już awantura o niego, bo mu mała kręgosłup połamała na szczęście skończyło się na niedowładzie jednej nogi, ale dziewczyny, co ja się nadenerwowałam wtedy... gdzieś go zrzuciła albo coś -nie chce się przyznać do dziś. A pies ją, że tak powiem, może trochę nauczy cierpliwości i delikatności. Albo nauczy psa, że dzieci są złe
Oj niemiła przygoda Mnie nigdy nic nie ugryzło, raz może pies sąsiadów mojej cioci w rękę do krwi, ale sama wyciągnęłam do niego łapę -miałam kilka lat i nauczkę na całe życie, że psów cudzych się nie głaska bez pytania a zwierzaki kocham od zawsze wsie, może poza pająkami i owadów się nie boję (bo TŻ to taka boidupa jest, że masakra ).
hehe też się nie boję, ale generalnie nie lubię pająków i much, komarów itd. no ale, kto lubi?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 19:48   #2446
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No... My już drugi rok je mamy, ale jak się chcą pchać do domu to już się robi niebezpiecznie już byli, popsikali je trutką i pianką im wejście zakleili Tyle, że oni te stroje specjalne mają -my byśmy tego w życiu nie zrobili -jak patrzyłam jak one ich atakują to... a wczoraj jeden TŻa w brzuch ugryzł, użądlił czy co tam one robią

No wiem wiem, ale z "płacę z allegro" nie korzystało tyle ludzi co z PayU

Eeee zapomniałam, że niektórzy mają ten luksus, że mogą włosy związać ja niestety ciągle nie mam i chyba z 2 miesiące mieć jeszcze nie będę

o kurcze, nic mu nie jest? niektóre 'ugryzienia' (też nie wiem jak to nazwać ) są nawet śmiertelne. z takimi to nigdy nic nie wiadomo. a straż to wiadomo, musi być zabezpieczona. ale najważniejsze, że już po sprawie i oby się na nowo nie wyroiły

w sumie to i to i to było praktycznie takie samo, tylko nazwa się zmieniła z tego co zauważyłam i czytałam gdzieś. ale pomysł bardzo dobry, bo czasem jak robisz przelew, to musisz czekać, aż do innego banku dojdzie, a tu masz od razu na koncie allegro

właśnie cieszy mnie to, że związać mogę, ale pod koniec wakacji chyba zetnę mocniej i nie wiem jak to będzie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:54   #2447
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
hehe też się nie boję, ale generalnie nie lubię pająków i much, komarów itd. no ale, kto lubi?
ale na pewno nie uciekasz na widok ćmy czy osy krzycząc "Zabierz to!!!"
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o kurcze, nic mu nie jest? niektóre 'ugryzienia' (też nie wiem jak to nazwać ) są nawet śmiertelne. z takimi to nigdy nic nie wiadomo. a straż to wiadomo, musi być zabezpieczona. ale najważniejsze, że już po sprawie i oby się na nowo nie wyroiły

w sumie to i to i to było praktycznie takie samo, tylko nazwa się zmieniła z tego co zauważyłam i czytałam gdzieś. ale pomysł bardzo dobry, bo czasem jak robisz przelew, to musisz czekać, aż do innego banku dojdzie, a tu masz od razu na koncie allegro

właśnie cieszy mnie to, że związać mogę, ale pod koniec wakacji chyba zetnę mocniej i nie wiem jak to będzie
Nie, w brzuch go użarła. Tak mówi, bo mi się nie wydaje, by po ukąszeniu przez szerszenia pozostał tylko czerwony ślad. Zresztą nie wiem, mnie nigdy nic takiego nie użarło. Wiesz, to OSP było, to te ich stroje w sumie na pszczoły i już i tak sfatygowane -zbierają na nowe -jeden 350 zł. A od nas prosto jechali też inne gniazdo szerszeni ściągać, ja nie wiem że się tego tyle mnoży teraz.

No, to jest plus Ale z doświadczenia wiem, że szybko dochodzą do PayU, ale już potem wychodzą nawet kilka dni nie mniej jednak jest to przydatne

Ja już się nie mogę doczekać aż odrosną przemyśl to -zimą to już w ogóle -wiązać i schować pod czapką
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:27   #2448
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

własnie, jak się wypłaca z PayU na swoje konto to gorzej jest

jeśli mam ściąć, to teraz, bo wolę wiązać na ciepłe dni. a w 2gim semestrze mam organę i laborki z tego, a tam BHP jest strasznie przestrzegane i bez związanych włosów mnie nie wpuszczą
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:18   #2449
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A co za telefon kupiłaś?
No tak, jeśli było napisane na stronie, że karta jest to nie masz się czym martwić, najwyżej zwrot na jego koszt i zamówienie u innego sprzedawcy. Tylko w cierpliwość trzeba by było się uzbroić
galaxy ace z edycji la'fleur a Ty?
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 08:09   #2450
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

jeśli mam ściąć, to teraz, bo wolę wiązać na ciepłe dni. a w 2gim semestrze mam organę i laborki z tego, a tam BHP jest strasznie przestrzegane i bez związanych włosów mnie nie wpuszczą
Aha, no chyba, że tak mi już chęć ścinania przeszła zapuszczam a w ogóle od kilku dni oglądam swoje końcówki i wcześniej było trochę porozdwajanych, a terach ich nie ma -to możliwe, by (nie wiem) odpadły albo coś?
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
No tak, jeśli było napisane na stronie, że karta jest to nie masz się czym martwić, najwyżej zwrot na jego koszt i zamówienie u innego sprzedawcy. Tylko w cierpliwość trzeba by było się uzbroić
galaxy ace z edycji la'fleur a Ty?
nie, właśnie o karcie nic nie ma. Facet wymienił co tam jest, że słuchawki, etui, bla, bla, instrukcja i na końcu tylko, że dowód zakupu (faktura) -ale wyżej -jak się wymienia parametry (wiesz, nad opisem który tworzy sprzedawca -tam jest, że nowy, jaki ma wyświetlacz, i takie inne bajery, zaznaczył, że ma gwarancję producenta. Dlatego ja od razu do Nokii pisałam jak zauważyłam brak karty co jest grane. Ale zobaczymy, może niepotrzebnie panikuję, telefon przyjdzie w poniedziałek (oby! ) to zobaczymy.
A ja Nokię Lumię 800 Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i musiałam, po prostu musiałam go mieć A wcześniej miałam Galaxy S Plus
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:27   #2451
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ale na pewno nie uciekasz na widok ćmy czy osy krzycząc "Zabierz to!!!"
no nie, aż tak to nigdy nie miałam
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:52   #2452
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Aha, no chyba, że tak mi już chęć ścinania przeszła zapuszczam a w ogóle od kilku dni oglądam swoje końcówki i wcześniej było trochę porozdwajanych, a terach ich nie ma -to możliwe, by (nie wiem) odpadły albo coś?
może zabezpieczacz końcówek Ci je 'skleił'? ale to taki efekt od mycia do mycia pewnie.
kurde, nie znam się na tym aż tak
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:21   #2453
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no nie, aż tak to nigdy nie miałam
No właśnie a ja od razu za jakiś kubeczek, tekturkę i wynoszę na dwór
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może zabezpieczacz końcówek Ci je 'skleił'? ale to taki efekt od mycia do mycia pewnie.
kurde, nie znam się na tym aż tak
Ale to już tak dłuższy czas ich nie zauważam. Czy nakładam coś na końcówki czy nie. Dziwne, prawda? Ale nic tylko się cieszyć

Dobra, zmykam. Lecę do Rosska po szampon rezerwowy i apteki po Silicę no i inne sprawy załatwić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:28   #2454
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Aha, no chyba, że tak mi już chęć ścinania przeszła zapuszczam a w ogóle od kilku dni oglądam swoje końcówki i wcześniej było trochę porozdwajanych, a terach ich nie ma -to możliwe, by (nie wiem) odpadły albo coś?
też tak kiedyś miałam, ale skoro wcześniej je miałaś, to one pewnie dalej tam są na jednym z forum, nie pamiętam na którym niestety, kiedyś dziewczyny pisały, że to jest zależne też od pogody, jakich masek używamy itp.
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:48   #2455
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jestem mało wrażliwa na nowinki technologiczne - telefon zmieniam jak się rozwala, czyli co 2 lata. najważniejsze, żeby miał qwerty. za to jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie mody i zawsze chętnie kupię nowy ciekawy fason, czy kolejną dziwną parę butów. przekłada się to na fakt, że nie noszę codziennie jeansów i tshirtu i widać mnie w tłumie. coś za coś

byłam dziś na plaży miejskiej złapałam trochę słońca. włosy trzymałam schowane pod kapeluszem TŻta. uprzedzam wszystkie chcące ściąć się na krótko - faza, kiedy zaczynają odrastać jest bardzo upierdliwa
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 21:12   #2456
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witajcie

Mam jakieś gorsze dni, bo nic mi się nie chce robić ;( Okres mi się spóźnia 2gi dzień,więc mój "cudowny" humor mnie nie opuszcza. Sama już nie mogę ze sobą wytrzymać, nie mówiąc o reszcie Współczuje...

kat123- może to dziwne, ale śniłaś mi się Nie mam pojęcia dlaczego właśnie Ty, ale jak rano się obudziłam, to miałam ubaw:P
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 23:33   #2457
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam jakieś gorsze dni, bo nic mi się nie chce robić ;( Okres mi się spóźnia 2gi dzień,więc mój "cudowny" humor mnie nie opuszcza. Sama już nie mogę ze sobą wytrzymać, nie mówiąc o reszcie Współczuje...

kat123- może to dziwne, ale śniłaś mi się Nie mam pojęcia dlaczego właśnie Ty, ale jak rano się obudziłam, to miałam ubaw:P
biedna ja już na szczęście po, ale dwa dni się męczyłam i tydzień przed było "bez kija nie podchodź"

Serio? A co Ci się śniło?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:25   #2458
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja chcę, a co! Mam takie krótkie włosy, że by mi sterczało perfidnie Dawaj "przepis"
Z folii aluminiowej skręcam cienkie ruloniki, wydzielam mokre pasmo włosów, nakładam jakąś piankę i nakręcam włosy na ten rulonik, zaczynając od dołu, aż po samą górę. I tak z 60 razy. A potem idę z tym spać. Niewygodne to, ale jaki efekt.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:16   #2459
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mi się dziś śniło, że biegałam po Rossmannie i szukałam olejków alterry
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:32   #2460
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Z folii aluminiowej skręcam cienkie ruloniki, wydzielam mokre pasmo włosów, nakładam jakąś piankę i nakręcam włosy na ten rulonik, zaczynając od dołu, aż po samą górę. I tak z 60 razy. A potem idę z tym spać. Niewygodne to, ale jaki efekt.
Ja kiedyś z gazety zrobiłam, ale krzywe powychodziły. Muszę spróbować -ciekawe jakbym w takich drobnych loczkach wyglądała. Dzięki!
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi się dziś śniło, że biegałam po Rossmannie i szukałam olejków alterry
Już masz koszmary?

Patrzcie jaki loczes mi się dziś zrobił
Szkoda tylko, że z jednej strony i w ogóle, że jeden
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07562.jpg (47,4 KB, 52 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.