zwiększenie szans - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 21:21   #1
daria05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 126

zwiększenie szans


witam
Jestem studentką ratownictwa medycznego. Jednak wiem, że z pracą trudno zwłaszcza kobietom, dlatego zależy mi na podjęciu drugiego kierunku, który zwiększy moje szanse na zatrudnienie, ale niekoniecznie jako stricte ratownik medyczny. Myślałam o pedagogice-> edukacja dla bezpieczeństwa i zarządzanie kryzysowe, lub bezpieczeństwo narodowe->zarządzanie kryzysowe i ochrona ludności. Myślicie, że to dobry pomysł? Gdzie później mogłabym pracować mając wykształcenie właśnie np z zarządzania kryzysowego i ratownictwa?
Jakie inne, przede wszystkim spokrewnione z ratownictwem medycznym kierunki polecacie?

Można podjąć studia podyplomowe z ratownictwa? Jeśli tak to orientuje się ktoś gdzie?

i ostatnie pytanie
jak jest z tymi punktami i utratą uprawnień jeżeli nie pracuje się w zawodzie 5 lat? To prawda? A jeżeli tak to liczy się to od momentu ukończenia licencjata czy ukończenia ogólnie studiów bo myślałam nad mgr
z góry dziekuję za odpowiedzi
Bardzo mi zależy na jakiejkolwiek odpowiedzi z Waszej strony
daria05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 02:03   #2
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: zwiększenie szans

Cytat:
Napisane przez daria05 Pokaż wiadomość
jak jest z tymi punktami i utratą uprawnień jeżeli nie pracuje się w zawodzie 5 lat? To prawda? A jeżeli tak to liczy się to od momentu ukończenia licencjata czy ukończenia ogólnie studiów bo myślałam nad mgr
Nie ma mgr z ratownictwa, więc odpowiedź jest chyba oczywista?
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 15:12   #3
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: zwiększenie szans

Bezpieczeństwo narodowe wydaje się ok jeśli lubisz tego typu sprawy (administracja itd., bo tego raczej nie ma na RM), to studia dla kogoś, kto chce pracować np. w służbach mundurowych - ahh . Sama myślałam kiedyś o RM, bo zawsze marzyła mi się praca GOPRowca, ale niestety z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować .

Co do tych punktów i utraty uprawnień nie pomogę, bo nic nie wiem.

Jeśli chodzi o pokrewne kierunki: myślałaś może o fizjoterapii? Bardzo ciekawe studia, i też stricte biologiczno-chemiczne.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Nie ma mgr z ratownictwa, więc odpowiedź jest chyba oczywista?
Ale przecież autorka nigdzie nie napisała, że chce robić mgr z RM
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 16:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.