Pomoc w wyborze perfum dla kobiety cz. II (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 13:04   #241
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

ło matko, dajcie Dziewczynie wziąć oddech
Ale jak wszyscy to ja też......polecę Estee Lauder Knowing EDP i potwierdzę Angela A z killerów Tauer-a głównie L`air du Desert Marocain
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:17   #242
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Knowing jest przepiękny, ale wydaje mi się, że autorka wątku raczej gustuje w słodkościach z pazurem, nie wiem, czy szypr jest tym, czego szuka. Ale poznać warto, na pewno
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:01   #243
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Pustynia Marokańska też raczej słodka z pazurem nie jest

Ja nic nowego nie napiszę bo to co chciałam już dziewczyny dorzuciły, czyli: Addict, Flowerbomb edp i Extreme, Dolce Vita, Mademoiselle edp i Chance edp(chcociaż te ciut oklepane), może HP w wersji eau Sensuelle, nie jest aż tak przytulniasty jak edt i Elixir, może JPG Classique, słodki i pudrowy ale nie "jadalny"...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:05   #244
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Pustynia Marokańska też raczej słodka z pazurem nie jest
Pustyni akurat nie znam ( )
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:06   #245
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Pustynia Marokańska też raczej słodka z pazurem nie jest

Ja nic nowego nie napiszę bo to co chciałam już dziewczyny dorzuciły, czyli: Addict, Flowerbomb edp i Extreme, Dolce Vita, Mademoiselle edp i Chance edp(chcociaż te ciut oklepane), może HP w wersji eau Sensuelle, nie jest aż tak przytulniasty jak edt i Elixir, może JPG Classique, słodki i pudrowy ale nie "jadalny"...
o Dolce Vita też myślałam, ale jako że jestem zwolenniczką starej, nie polecę nowej...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:05   #246
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Kurcze, dziewczyny, nie spodziewałam sie takiego odzewu, styrasznie sie ciesze, że będe miała co testować
dziękuję za pomoc




Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Polecam Angela, Musc Ravageur, Demeter Cinnamon Bun, Lempicka w wersji Minuit, Jourdan The Parfum, Femme de Mont Blanc, Extraordinary, Kenzo Amour, Lutens Un Bois Vanille, Wanilę i Mango z Sephory. Tak na początek
Angel zamówiony, amour też, reszty nie znalazłam ale potestuje przy okazji wizyty w "wielkim mieście"
Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
jakaś Ty łatwa Terve, ot tak i już? zamawiasz? Nie narzekasz nie marudzisz
Gdzie zamawiasz?
Allegro.ale kiepsko coś... bede musiała zrobić wycieczkę w kierunku cywilizacji xD
Łatwa i napalona więc byle świezucha byście mi mogły wcisnąć a ja bym sie radowała ale chyba nie zrobiłybyście mi tego?
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecę jeszcze:
Insolence edt, edp, ale zresztą wszystkie wersje (nieważne, że edt: trwałość i ogon zabójczy ) oraz Flowerbomb edp oraz wersja extreme i Black Cashmere
Insolence nie znam- na pewno przetestuje! : ) Flowerbomb zupełnie mi nie odpowiada
Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Dodałabym Chergui Lutensa i Balenciaga L'essensce. Coco Mademoiselle edp znasz? Wiem, że oklepane, ale piękne...
Przetestuje Już nie pamiętam jak coco pachnie ale przypomne sobie
Cytat:
Napisane przez Julie_K;332
27563
Ja bym poleciła tzw. Czerwony Korek D&G. Z początku nieco mydlane, ale potem piękne indyjskie kadzidełka
brzmi super ! to znaczy te kadzidełka, nie mydło : )
Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Wymienione przez Ciebie zapachy to nie moje klimaty, ale jeśli podoba Ci się OI-ka to spróbuj też Theoremę Fendi, Kenzo Amour le Parfum, może też Botrytis Ginestet
Theorema mam i kocham (zapomniałam wymienić) ale teraz szukam czegoś innego, Theo jest dla mnie przytulna i smakowita, błoga, leniwa. A ja chce "słodką tajemnice". Botrytisa przetestuje, dziękuję za typ . ale to chyba nisza? w perfumerii niszowej znajdę?
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jak mogłam zapomnieć

Shalimar: wszystkie wersje no może oprócz Light, wody kolońskiej i Eau de Shalimar
Szalimar testowałam daawno temu, nie zachwycił mnie ale zupełnie nie pamiętam jak pachniał . a która wersja jest najbardziej słodkawa?

Cytat:
Napisane przez malekssandra Pokaż wiadomość
Witaj Terve
widzę, że wymieniłaś połowę z moich ulubionych perfum, więc mamy chyba podobny gust. Ja też lubię zapach mocne i z ogonem, takie które czuję na sobie.
Poza Twoimi wymienionymi lubię:
Kenzo Amour EDP i Le Parfum, Dior Addict EDP, Perles Lalique, Angel EDP, EDT, Likierowy i Rose, Amen, Alien EDP
a na upalne dni najczęściej wybieram: Womanity, Pure Poison, Dolce Vita, Chanel 5 eau Premiere, Addict fraiche, J'ose Eisenberg
no, wiecej grzechów nie pamiętam Powodzenia
EDIT:
zapomniałam o Galliano Le Parfum (wersja EDP) i Silver Rain La Prairie
aha, i jak dla mnie eliksiry trucizn są jednak słabsze niż klasyczne wersje (MP i HP)
No właśnie- z ogonem! Trafiłaś w samo sedno! Uwielbiam zapachy ogoniaste, walące po nosie : D
A Silver Rain kiedyś miałam, uwielbiałam, wypsikałam i na razie mam dość. Reszte potestuje, dziękuję

Cytat:
Napisane przez katarina070 Pokaż wiadomość
Midnight Poison elixir Diora i Angel EDP uwielbiam!!


Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Czemu nie Opium edp ? Co prawda ten co teraz produkują jest wyprany z seksu,ale może na Tobie się ładnie ułożą
Opium chyba nie jest zbyt słodki? kurcze, zupelnie nie pamiętam jak pachniał. swego czasu strasznie na niego chorowałam a testy mnie potwornie zawiodły. pamiętam, że mnie zdecydowanie przerósł ni stłamsił : (

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Co ma marudzić, jak widzę, że mamy podobny gust
Pod tymi się podpisuję




Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
ło matko, dajcie Dziewczynie wziąć oddech
Ale jak wszyscy to ja też......polecę Estee Lauder Knowing EDPi potwierdzę Angela A z killerów Tauer-a głównie L`air du Desert Marocain
super : ) zaznajomie się




Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Knowing jest przepiękny, ale wydaje mi się, że autorka wątku raczej gustuje w słodkościach z pazurem, nie wiem, czy szypr jest tym, czego szuka. Ale poznać warto, na pewno
w szyprach nie czuje sie dobrze. Podziwiam... ale na kimś .
Słodkości z pazurem to chyba idealne określenie tego, czego szukam




Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Pustynia Marokańska też raczej słodka z pazurem nie jest

Ja nic nowego nie napiszę bo to co chciałam już dziewczyny dorzuciły, czyli: Addict, Flowerbomb edp i Extreme, Dolce Vita, Mademoiselle edp i Chance edp(chcociaż te ciut oklepane), może HP w wersji eau Sensuelle, nie jest aż tak przytulniasty jak edt i Elixir, może JPG Classique, słodki i pudrowy ale nie "jadalny"...
dziękuję za typy



Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
o Dolce Vita też myślałam, ale jako że jestem zwolenniczką starej, nie polecę nowej...
No właśnie tyle sie na czytałam, że to już nie jest to co kiedyś, że szczerze odechciało mi sie testów : (

Edytowane przez Terve
Czas edycji: 2012-03-30 o 17:08
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:21   #247
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Sensuous Nude Estee Lauder jest ciekawy intrygujący ale trzeba go polubić
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 17:27   #248
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Sensuous Nude Estee Lauder jest ciekawy intrygujący ale trzeba go polubić
a jak sie ma do klasyka? klasyczne Sensuous jakoś mnie nie powaliło. ładne ale zbyt musujące, kojarzylo mi sie z cocacolą
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:13   #249
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Theorema mam i kocham (zapomniałam wymienić) ale teraz szukam czegoś innego, Theo jest dla mnie przytulna i smakowita, błoga, leniwa. A ja chce "słodką tajemnice". Botrytisa przetestuje, dziękuję za typ . ale to chyba nisza? w perfumerii niszowej znajdę?
Tak myślałam, że Teośka może być w Twoim typie, ale faktycznie jest dość zachowawcza, pazurka tam nie uświadczysz Z Botrytisem może być trudno, jest w Krakowskiej Lului, ale poza tym to chyba ciężko go dostać. W Quality i Galilu go nie ma. Żałuję, że już nie mam próbki, bo bym Ci wysłała
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:27   #250
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że Teośka może być w Twoim typie, ale faktycznie jest dość zachowawcza, pazurka tam nie uświadczysz Z Botrytisem może być trudno, jest w Krakowskiej Lului, ale poza tym to chyba ciężko go dostać. W Quality i Galilu go nie ma. Żałuję, że już nie mam próbki, bo bym Ci wysłała
Nom, z Teośką to był mistrzowski strzał
ojej, nie szkodzi, jest mi strasznie milo za chęci
ale to nic, zamówię próbki z Lului, tylko muszę wybrać jeszcze jakieś 4 do minimum ale z tym nie powinno być problemu
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:32   #251
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Terve, a skoro jesteśmy przy Lului to znasz może Parfum Sarce Carona? Sorrki, że ja tak cały czas wokół orientu krążę, ale te rodzina zapachów jest mi zdecydowanie najbliższa
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:42   #252
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Terve, a skoro jesteśmy przy Lului to znasz może Parfum Sarce Carona? Sorrki, że ja tak cały czas wokół orientu krążę, ale te rodzina zapachów jest mi zdecydowanie najbliższa
Spoko znam. to znaczy przewinął mi się kieeedyś, kieeedyś tam przez ręcę ale to zupełnie nie mój typ bylo w nim cos strasznie ostrego i dziwnego co mi spokoju nie dawało. Skoro już przy oriencie to może znasz coś jeszcze orientalnego, ale na słodko może korzennie?
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:46   #253
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Spoko znam. to znaczy przewinął mi się kieeedyś, kieeedyś tam przez ręcę ale to zupełnie nie mój typ bylo w nim cos strasznie ostrego i dziwnego co mi spokoju nie dawało. Skoro już przy oriencie to może znasz coś jeszcze orientalnego, ale na słodko może korzennie?
Też nie lubię Parfum Sacre - poleciało w świat na drugi dzień po zakupie No ale budzi zachwyty to o nim wspomniałam Przejrzę swoje flakony odlewki i może jeszcze coś wymyślę
Coś mi mówi, że mógłby Ci się spodobać Egg Nog Demeter (właśnie się przykleiłam do nadgarstka i się narkotyzuję). Wiesz, zrobię Ci parę próbek, bo nawet jak coś mi wpadnie w oko to możesz mieć kłopoty ze zdobyciem.

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2012-03-30 o 19:08
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:50   #254
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
wa?
No właśnie- z ogonem! Trafiłaś w samo sedno! Uwielbiam zapachy ogoniaste, walące po nosie : D
Dawałam właśnie takie typy ale niestety szyprowate są
Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
w Krakowskiej Lului
Daff a czy tam sprzedają próbki jak w Galilu?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:53   #255
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Daff a czy tam sprzedają próbki jak w Galilu?
Nie wiem jak na miejscu, bo zawsze dostawałam gratis, jak o coś poprosiłam, ale można zamówić przez net. Na ich stronie jest taka opcja
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:56   #256
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Ale ja mam tam rzut beretem powiedzmy więc na żywo bym wybierała
Dzięki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:07   #257
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Jak Botrytis to moze Escada Collection - piekna i ladniejsza. Teraz na all byla tanio probka, bo flakony trudno dorwac
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:22   #258
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Też nie lubię Parfum Sacre - poleciało w świat na drugi dzień po zakupie No ale budzi zachwyty to o nim wspomniałam Przejrzę swoje flakony odlewki i może jeszcze coś wymyślę
Coś mi mówi, że mógłby Ci się spodobać Egg Nog Demeter (właśnie się przykleiłam do nadgarstka i się narkotyzuję). Wiesz, zrobię Ci parę próbek, bo nawet jak coś mi wpadnie w oko to możesz mieć kłopoty ze zdobyciem.
hehe, nie chciałam mówić wprost, bo pomyslałam, że lubisz ten zapach ale jednym słowem- pierwszy niuch i zgon na miejscu
Daffodilko- jesteś cudowna ale ja na prawdę wątpie czy jestem w stanie ci coś od siebie zaoferować, serio. skromniutko u mnie jak nie wiem co na prawde ale strasznie dobra duszyczka z Ciebie

chyba mniej więcej już wiem czego chce, pozamawiałam sporo próbek. Myślę, że botritis to może być to, właśnie ta niebanalna slodycz

A z Lului dostane oprócz wspomnianego Botritisa: polecane Chergui i un Bois Vanille, Feminite du Bois (coś mnie sie wydaje, że może mi sie spodobać ) i Palisander


Mam jeszcze takie pytanie czy ktoś może mi porównać Indian Holi do Amour i le parfum.
Daffodilko, może znasz?

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Jak Botrytis to moze Escada Collection - piekna i ladniejsza. Teraz na all byla tanio probka, bo flakony trudno dorwac
jak trudno o flakon to wole nie poznawać. Co ja biedny żuczek poczne jak sie zakocham miłością absolutną?
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:34   #259
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Jak zobaczyłam, ze Gold cosik napisała to wiedziałam, że poleci Escadę Collection . Nie słuchaj jej , flaszka teraz kosztuje koło tysiaka, 1200 a i tak ciężko dorwać, lepiej już Botrytisa bo rzeczywiście baaardzo podobny a dostępny i kilka razy tańszy.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
jak trudno o flakon to wole nie poznawać. Co ja biedny żuczek poczne jak sie zakocham miłością absolutną?
Oooo, o to mię się rozchodzi
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:41   #260
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Terve, kiedy ja zaczynałam na Wizażu też bywałam obdarowywana próbkami przez dobre duszyczki. Tak, że nie ma sprawy I chyba nawet mam próbkę Escady Collection - baaardzo podobna do Botrytisa i niezwykle piękna
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:31   #261
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Terve, Terve!

Jak ma być wampowato, to oczywiście klasyczny Poison
może jeszcze Addict i Alien
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2012-03-30 o 21:35
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 00:03   #262
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Angel zamówiony, amour też, reszty nie znalazłam ale potestuje przy okazji wizyty w "wielkim mieście"
Jourdan i Insolence mogę wysłać

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Mam jeszcze takie pytanie czy ktoś może mi porównać Indian Holi do Amour i le parfum.
indian Holi jesttrochę lżejsze i świeższe, z wiśniową nutką, Parfum jest bardziej budyniowe
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 07:42   #263
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam, ze Gold cosik napisała to wiedziałam, że poleci Escadę Collection . Nie słuchaj jej , flaszka teraz kosztuje koło tysiaka, 1200 a i tak ciężko dorwać, lepiej już Botrytisa bo rzeczywiście baaardzo podobny a dostępny i kilka razy tańszy.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------


Oooo, o to mię się rozchodzi
No nie i Ty Brutusie przeciwko mnie Asiuuuuula
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 07:48   #264
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
h
A z Lului dostane oprócz wspomnianego Botritisa: polecane Chergui i un Bois Vanille, Feminite du Bois (coś mnie sie wydaje, że może mi sie spodobać ) i Palisander
to ja tylko dodam, żeby chergui testować globalnie - na nadgarstku potrafi całkiem pachnieć całkiem inaczej. Mój pierwszy raz z chergui na nadgarstku - było nijakie do bólu. Za to całościowo -
Feminie du Bois bardzo wyjątkowe, jedyna wada - mało ogoniaste. Co nie przeszkadza mi wielbić
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:14   #265
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
a jak sie ma do klasyka? klasyczne Sensuous jakoś mnie nie powaliło. ładne ale zbyt musujące, kojarzylo mi sie z cocacolą
Mnie klasyczny Sensious kojarzył się z piernikami.Zaś Nude jest treściwsze,bardziej orientalne,pół słodkie,dużo przypraw,tłustawe w odbiorze,nieinwazyjne.
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:22   #266
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Mnie klasyczny Sensious kojarzył się z piernikami.Zaś Nude jest treściwsze,bardziej orientalne,pół słodkie,dużo przypraw,tłustawe w odbiorze,nieinwazyjne.
hmm, dla mnie Sensous to puder - elegancki, pudrowy zapach. Ale Ambre Gris też mi pachnie pudrowo...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 12:33   #267
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
...

Szalimar testowałam daawno temu, nie zachwycił mnie ale zupełnie nie pamiętam jak pachniał . a która wersja jest najbardziej słodkawa?

...





Opium chyba nie jest zbyt słodki? kurcze, zupelnie nie pamiętam jak pachniał. swego czasu strasznie na niego chorowałam a testy mnie potwornie zawiodły. pamiętam, że mnie zdecydowanie przerósł ni stłamsił : (
Najsłodszy Shalimar to chyba Ode a la Vanille ale edp moim zdaniem również, a Parfum Initial to jakby zamiast cytrusów dodać do Shalimara marchewki

Potestuj sobie Opium edt i edp. Dla mnie wersja edp jest słodsza, pachnie jak Zozole z Coca colą (plus trochę Orientu )
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:48   #268
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Witam!
Byłam w perfumerii, spędziłam tam chyba pół dnia testowałam, testowałam i testowałam aż mnie nos bolał i zakupiłam to, co zakupiłam o czym zaraz

Spodobało mi sie strasznie dużo zapachów. podobał mi sie Angel, Amour Kenzo (cudny!!!), Addict, Shalimar, Opium, perły Lalique,
Dolce Vita i wiele innych, których nazw już nie pamiętam. Z nie wymienionych zachwyciła mnie Cinema i Prada- nie pamiętam nazwy, taka z pompeczką, zielonkawy płyn

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Terve, Terve!

Jak ma być wampowato, to oczywiście klasyczny Poison
może jeszcze Addict i Alien
Dzięki za typy, jak najbardziej mi przypadły do gustu

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jourdan i Insolence mogę wysłać



indian Holi jesttrochę lżejsze i świeższe, z wiśniową nutką, Parfum jest bardziej budyniowe
No następna kusicielka dziękuję za życzliwość, że też jeszcze takie wspaniałe osoby można spotkać
alem już po testach

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
to ja tylko dodam, żeby chergui testować globalnie - na nadgarstku potrafi całkiem pachnieć całkiem inaczej. Mój pierwszy raz z chergui na nadgarstku - było nijakie do bólu. Za to całościowo -
Feminie du Bois bardzo wyjątkowe, jedyna wada - mało ogoniaste. Co nie przeszkadza mi wielbić
Nom FdB cuuuudne ale takie ulotne, że szkoda, bo byłoby niemalże idealnie

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Mnie klasyc
zny Sensious kojarzył się z piernikami.Zaś Nude jest treściwsze,bardziej orientalne,pół słodkie,dużo przypraw,tłustawe w odbiorze,nieinwazyjne.
sensous kupiłam w ciemno zwabiona tą rzekomą piernikowatością ale ja niestety piernika tam nie uświadczam za to przetestowałam Nude i o wiele bardziej przypadło mi do gustu

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Najsłodszy Shalimar to chyba Ode a la Vanille ale edp moim zdaniem również, a Parfum Initial to jakby zamiast cytrusów dodać do Shalimara marchewki

Potestuj sobie Opium edt i edp. Dla mnie wersja edp jest słodsza, pachnie jak Zozole z Coca colą (plus trochę Orientu )
Przetestowałam



Co zatem zakupiłam? Małego Angela edp i Shalimara Edp

Un Bois Vanilie jest cudowna ale jednak zdecyduje sie na
Botrytisa:s lina: toż to prawdziwe cudo! Zapach rozkosznie słodki, cieplutki, czuje wino, korzenne aromaty, ktore po prostu
hipnotyzują bedzie zakup



Akcja zakupowa zakończona powodzeniem, dziękuję wszystkim za cenne rady Jestem wniebowzięta (i spłukana)

Edytowane przez Terve
Czas edycji: 2012-04-02 o 16:59
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 10:44   #269
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Skoro już przy oriencie to może znasz coś jeszcze orientalnego, ale na słodko może korzennie?
A próbowałaś Must Cartiera ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 13:05   #270
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Proszę o pomoc w poszukiwaniach

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość

No następna kusicielka dziękuję za życzliwość, że też jeszcze takie wspaniałe osoby można spotkać
alem już po testach
Jakby Cie jeszcze kiedyś naszło to się przypomnij
Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość

Co zatem zakupiłam? Małego Angela edp i Shalimara Edp

Akcja zakupowa zakończona powodzeniem, dziękuję wszystkim za cenne rady Jestem wniebowzięta (i spłukana)
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.