Dziecięce teksty, które powalają na kolana - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 13:19   #1381
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
ale po co się czepiać i zaśmiecać taki fajny wątek?
kurczę, moje wszystkie koty piły krowie mleko i nic im nie było, i żyja i biegunek nie miały
dajcie spokój i nie łapcie niepotrzebnie za słowa
racja . Moje dwa koty trawią mleko i pies zresztą też

Stoję w sklepie mięsnym w kolejce. Za mną mama z ok 7 letnim chłopcem
mama: wiesz, że masz szlaban w weekend?!
chłopiec: aż taki niegrzeczny to nie byłem!
mama: byłeś!
chłopiec: ale musisz przyznać, że troszkę grzeczny też byłem...
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:41   #1382
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Slodziak ))
To samo chciałam napisać
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 14:36   #1383
RealGirl89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk <3
Wiadomości: 1 227
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

oglądałam kiedyś filmik z przedszkola synka (4latka) znajomej mojej kuzynki.był to akurat dzień babci, zatem dzieciaki mówiły różne wierszyki, śpiewały piosenki itp. Mateusz-chłopiec u którym mowa- też miał brać udział mówiąc wierszyk który miał leciec jakoś "moja kochana babcia coś tam coś tam...". Kiedy podszedł do mikrofonu strasznie się zestresował i zamilkł trzymając rączkami kurczowo boki spodni...z boku przedszkolanka próbowała go naprowadzic na słowa wierszyka a ten nagle z dumą na twarzy że na coś wpadł:
"psepijemy nasej babci domek caaaaałyyy..."

no cóż...też pasuje
__________________
Mówią:"Jesteś za wulgarna" a z nich towar na anioła też kure^wsko marny


dziołszki ze śląska co sie sam chcom pogodac po naszymu zapraszom

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358606
RealGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 16:31   #1384
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez RealGirl89 Pokaż wiadomość
oglądałam kiedyś filmik z przedszkola synka (4latka) znajomej mojej kuzynki.był to akurat dzień babci, zatem dzieciaki mówiły różne wierszyki, śpiewały piosenki itp. Mateusz-chłopiec u którym mowa- też miał brać udział mówiąc wierszyk który miał leciec jakoś "moja kochana babcia coś tam coś tam...". Kiedy podszedł do mikrofonu strasznie się zestresował i zamilkł trzymając rączkami kurczowo boki spodni...z boku przedszkolanka próbowała go naprowadzic na słowa wierszyka a ten nagle z dumą na twarzy że na coś wpadł:
"psepijemy nasej babci domek caaaaałyyy..."

no cóż...też pasuje
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:07   #1385
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Przepraszam, za zamieszanie Nie chciałam zaśmiecać, po prostu mnie to uderzyło, a ja kociarą jestem

To żeby nie Offtopować...

Może nie śmieszne teksty, ale była to zabawna sytuacja
Otóż mając jakieś 3 latka, gdy była zima, mama spieszyła się do pracy i tylko zostawiła mnie w przedszkolu, na grupę nie zaprowadziła... Jak grzeczna dziewczynka rozebrałam się i poszłam tam, gdzie zwykle była moja grupa. Niestety okazało się, że grupy nie było! Nie wiedziałam co robić, siedziałam na schodach i płakałam...
W końcu postanowiłam, że mazać się nie będę. W końcu kobiecie nie wypada (kobiecie? )... Ubrałam się, włożyłam sznurówki w buty i przez miasto poszłam do mamy do pracy w celu powiadomienia jej, jakoby grupy w przedszkolu nie było
Nie muszę chyba mówić, jak bardzo mama się zdziwiła jak zobaczyła mnie przy płocie swojej pracy?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:21   #1386
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

A moja córka (2 lata )myli porzegananie się z przerzegnaniem. Kilka razy już doszło do takiej sytuacji że mówie do niej idz się porzegnaj a ona staje nad tą osobą z którą ma się porzegnać i .....W imię ojca i syna i ducha......
Kocham ją
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 21:12   #1387
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

historia z moją młodszą siostrą.. w zerówce miała takie karty do wypelniania i tam rysowali różne rzeczy. No i mieli narysować miny smutne albo wesołe przy obrazkach przedstawiających jakieś sytuacje. I pewnego dnia przyniosła te karty do domu. Przeglądamy je i takie zdziwienie na twarzach rodziców, wołają siostre i pytają czemu narysowała wesołą minkę, przy obrazku gdzie ktoś rzuca kamieniami w inną osobę. A ona na to że "to przecież śmieszne, a jak się trafi to jeszcze bardziej"

Innym razem siedziała w oknie i wołała na sąsiadkę (jest bardzo niska i ma garba) "Pani Babajago, pani Babajago" Jak tylko sąsiadka patrzała do góry to ta się chowała.

jeszcze jedna historia z zerówki, znowu rysunki. Dzieci mialy narysować w kratkach swoich bliskich. Moja siostra narysowała mnie, tatę, wszystkie koleżanki. I komentarz z tyłu kartki. "Na pytanie, czemu nie narysowała mamy, odpowiedziała : bo zabrakło krateczek"
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 21:14   #1388
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Dzisiaj córka przynosi mi do podpisania odręcznie napisany (przez siebie, a pani dyktowała) regulamin pracowni komputerowej. A tam m.in. : w pracowni nalezy przestrzegać przepisów DHD
Chyba chodziło jej o BHP, a wyszło nieomal ADHD...
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:07   #1389
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez wariatkowo Pokaż wiadomość
Moi rodzice byli na imieninach u znajomych. Imieniny jak to imieniny,wiadomo stół zastawiony,oczywiście nie zabrakło też naszego polskiego tradycyjnego poczęstunku - wody ognistej U wszystkich kieliszki napełnione,a 3 letni synek gospodarzy wszedł do pokoju i krąży przy stole,w pewnym momencie złapał za kieliszek i srrru do gardziołka, wszystkim mało oczy z orbit nie wyszły a mój tatunio jak to on ,mówi do małego " no to teraz może zapić chcesz?" a mały wytarł się i mówi " NIE TRZEBA"
Przypomniała i się taka historia, nawet na filmie mam to uwiecznione Moje 4 urodziny, przyjęcie z tej okazji dla rodzinki. Na początek toast jakimś szampanem, mama nalała mi symbolicznie pół kieliszka od wódki tego szampana. No i jest toast, wszyscy wypili, po chwili odzywam się ja "mamo, plosię jesce" no to mama mi nalała, ale już tym razem wody. Ja wypiłam, skrzywiłam się okropnie "mamo, ale ja chciałam tego zółtego, nie wody, bleee" (do tej pory nie lubię wody, ale szampana nie lubię bardziej ). Babcia do mnie "A co, smakowało ci?"
Ja: "taaak. Mogłabym to pić bez końca"

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Bohaterowie:
K - moja koleżanka
W - jej zazdrosny mąż
G - ich 3 letnia córka

K iG pojechały na zakupy, po powrocie W pyta żonę:
W: gdzie byłyście
K: na zakupach
W:same?
K: tak!

Gdy K wyszła do kuchni
W do córki:
W: gdzie byłyście?
G: w magdonaldzie i w sklepie
W:a był z wami jakiś pan?
G: był!
W: był???!!!!
G: tak!
W: jaki pan?
G: Pan Jezus...
No to ładną tatuś musiał mieć minę

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
W telewizji oglądamy z Amelka (l.6) powtórki Mam talent, jest akurat chłopak-sobowtór Maryli Rodowicz.

Amelka: Cioociu, to Hana Montana!

Ach...
Cytat:
Napisane przez 19nutshell Pokaż wiadomość
Tata zwraca 4- letniemu synkowi uwagę:
- Nie skacz po łóżku.
Żadnej reakcji.
- Nie skacz po łóżku!
Na to mały stanął wyprostowany i krzyknął: "Straż!! Wyprowadzić!!"

Podczas obiadku. Cała rodzina się zjechała. Przy stole:
Ciocia nr1: Dzwoniliśmy do Was z samego rana.
Ciocia nr2: Rano to ja nie słyszałam bo spałam jak zabita!
Córeczka cioci nr2: Nieprawda!! Ruchałaś się z tatą!! Wszystko widziałam!!
Miny obecnych były takie:
Dodam, że mała ma 3 lata.

Ja jak byłam mała oglądałam dużo filmów Któregoś razu zadzwonił telefon. Postanowiłam, że odbiorę i rzucę tekstem z filmu. Tak też zrobiłam, odebrałam telefon i krzyknęłam do słuchawki: "Kto tu do jasnej cholery dzwoni o tej porze??!!" Dzwonił dyrektor szkoły w której uczyła wówczas moja mama...
Kolega mi opowiadał taką historię: kiedy jego młodsza siostra miała 9 lat (teraz ma 14) weszła do sypialni rodziców rano. Oni sobie leżeli przytuleni, ona stanęła przy nogach łóżka, dłuższą chwilę buja się na piętach, po czym wypala "Co, pi*rdolicie się?". Rodzice oczywiście

Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość
Ojjj racja racja.... do bólu... Moja kuzynka dzisiaj znowu mi dowaliła mundre pytanie...

Ona: Co ty masz tutaj takie czerwone?
Ja: Gdzie?
Ona: No tutaj, na czole przecież...
Ja: No nie wiem... może krosta?
Ona: Ale wiesz, że masz ich więcej?
Ja: Wrrr... wiem!

Już miałam ochotę jej powiedzieć, że jak ona dorośnie to się dowie co to takiego te czerwone kropki, ale się powstrzymałam...
Moja przyszywana kuzyneczka, młodsza ode mnie bodaj o 8 lat, kiedy miałam jakieś 15 lat podchodzi do mnie, patrzy, patrzy... "Ale masz pryszcze na czole!"(dodam, że jak na wiek dojrzewania to miałam cerę gładką jak pupcia niemowlęcia, trzy wypryski na krzyż i to wszystko ). Ja na to "też będziesz miała, jak będziesz w moim wieku" na co ona "Eee, ja to nie będę taka stara żeby mieć pryszcze"



Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Zrobiłam Rafałkowi (lat 5) tosta z dżemem. Siedzi i wcina. Podchodzę i pytam jak mu smakuje.

Rafał: Mhm... gęba w ziemi




Cytat:
Napisane przez Ija Pokaż wiadomość
brat cioteczny Kacper (4 latka) nie odstepuje mnie na krok. Ide do lazienki, on oczywiscie za mną ;p
Ja: Moglbys wyjsc na chwilke?
Kacper (z oburzeniem w glosie ): a co ty bedzies tu lobić?
J: chcialabym zrobic siku
K: A ty mas siusiaka?
J (smiech): Nie, bo ja jestem dziwczynka
K: (z przerazieniem) NIE MAS?! A ja mam! <i w tym momencie zdejmuje spodenki>
Ja nie moglam sie powstrzymac, smieje sie, ale mu mowie ze tak nie ladnie i ze nie wolno tak pokazywac. On wychodzi z lazienki do pokoju gdzie siedzi cala rodzinka i pokazuje siusiaka wszystkim. W koncu (gdy juz mu wszyscy kazali sie ubrac) po chwili zamyslenia Kacper mowi:
- A moj tata ma taaaaakiego duzego siusiaka! (i rozklada ramiona)
wszyscy w smiech, nagle wchodzi jego tato a Kacper:
-Tato pokaz wsystkim siusiaka!



Mój tatuś do tej pory wspomina, jak kłóciłyśmy się z siostrą. Ja miałam może 11 lat, ona 7 (teraz ma 16).
Ja: A ty jesteś gówniarą!
Siostra (bez sekundy zastanowienia): a Ty pierwsza będziesz miała zmarchy!!!
Ile razy się to ojcu przypomni to niemal płacze ze śmiechu w sumie nie dziwię mu się

No i jeszcze raz ja, miałam jakieś 3 latka i pojechałam z samym tatą na działkę. Tata spał sobie w najlepsze, a ja wstałam, poszłam do łazienki, rozebrałam się do naga, wspięłam się na kibelek i z półeczki nad nim wzięłam krem Penaten (cholernie to tłuste, nie wiem czy ktoś kojarzy). Wysmarowałam się tym dosłownie cała, z włoskami (długimi) włącznie. Od stóp do głów. Tata schodzi z sypialni, wchodzi do łazienki no i oczywiście ręce mu opadają, dziecko całe białe w tłustym mazidle... No i mówi "I co ja mam teraz z tobą zrobić?" na co ja radośnie "Mama by wiedziała!" () co go oczywiście ostatecznie dobiło
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:37   #1390
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Z dzieciństwa:

Ja i siostra miałyśmy chomiki. Mieszkały w jednej klatce i zazwyczaj były kupowane już razem więc w podobnym wieku. Mój chomik umarł. Ryczałam cały dzień

Mama: X nie jest ci przykro że chomik umarł?
X: No co ty. PRzecież to był chomik y!

Syn znajomych pragnął miec długie włosy "bo chcę byc jak Himen" więc na moje pytanie

- I czemu masz teraz takie krótkie włosy? Nie chcesz byc jak Himen?
- Eee bo mój starszy brat (starszy o jakieś 10 lat i też coś zapuszczał na flai młodzieńczego buntu) tez miał długie i mama powiedziała, że wygląda jak dziad borowy nie jak himen!

No i siostrzeniec tż czyli mój osobisty mistrz:

Układamy klocki. Kilka lat temu kiedy zrobiłam coś nie po jego myśli bawiąc się z nim, wpadał w szał, więc teraz pytam zapobiegawczo:

- M. moge nakleic naklejki na te klocki?
- Ciociu! Czy ja ci czegokolwiek zarbaniam w życiu?

Albo opowiada mi o swojej kuzynce Juli - Jula nie bawi się klockami. Ona ma farby i kredki bo ma świra na punkcie psów i koni!

Tata M. prosi żeby zamknął za nim drzwi na balkon (idzie zajarac). M cały chętny do pomocy, dopóki nie zorientował się po co tata idzie. I lament i krzyk

- Tataaaa nie idź palic papierosów! Tata, nie pal. Bo będziesz całkiem głuchy!

Na moje pytanie czemu palenie powoduje głuchotę mały odpowiedział - dziadek pali i jest już głuchy jak pień.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 10:03   #1391
hanulek15
Przyczajenie
 
Avatar hanulek15
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Jak byłam mała, miałam może z 4 latka, grałam z tatą w czarnego piotrusia. Tata, któryś raz z kolei wygrał a ja takim słodkim głosem : 'Tatuś, Ty gnoju, znowu wygrałeś' ;D
__________________
"to koniec zrozumiesz czasem to co ja , wiesz kiedyś.. tak bardzo chciałem sięgnąć gwiazd.... "
hanulek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 10:53   #1392
Smoky90
Raczkowanie
 
Avatar Smoky90
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 32
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Mój pierwszy post Witam!

Mi się przypominają genialne teksty mojej czteroletniej kuzynki, np.
1. Kiedyś mi mówiła, że "Wiktor z przedszkola jest jej chłopakiem" więc pewnego dnia zaczęłam ją podpytywać jak tam jej "chłopak", a ona na to "Już nie lubię Wiktora bo on ciągle się bawi z Agatką!", a po chwili ciszy wystrzeliła do mnie "A całowałaś się już tak jak na filmach?"

2. Wzięłam małą na spacer i mijałyśmy się z księdzem, powiedziałam mu "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", a kiedy go juz minęłyśmy Kasia zrobiła zdziwioną minę i zapytała mnie "To Pan Jezus się chwali?!"

3. Tak już do tematu religii, powiedziała mi kiedyś, że "Pani Bozia siedzi w niebie z barankami"

4. Moja mama rozwieszała bieliznę, co mała bacznie obserwowała, w pewnym momencie radośnie krzyknęła "O, strajtki!" pokazując palcem na stringi

Edit.
Przypomniało mi się jeszcze jej pytanie do taty "Tato... a jak byłeś mały to żyły dinozaury?"

Edytowane przez Smoky90
Czas edycji: 2009-09-12 o 10:54
Smoky90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 11:51   #1393
Carillon
Zadomowienie
 
Avatar Carillon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 126
GG do Carillon
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

"O, strajtki!"

zaczynam kochać ten wątek! leżę i kwiczę ze śmiechu!
Carillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:07   #1394
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez Smoky90 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post Witam!

Mi się przypominają genialne teksty mojej czteroletniej kuzynki, np.
1. Kiedyś mi mówiła, że "Wiktor z przedszkola jest jej chłopakiem" więc pewnego dnia zaczęłam ją podpytywać jak tam jej "chłopak", a ona na to "Już nie lubię Wiktora bo on ciągle się bawi z Agatką!", a po chwili ciszy wystrzeliła do mnie "A całowałaś się już tak jak na filmach?"

2. Wzięłam małą na spacer i mijałyśmy się z księdzem, powiedziałam mu "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", a kiedy go juz minęłyśmy Kasia zrobiła zdziwioną minę i zapytała mnie "To Pan Jezus się chwali?!"

3. Tak już do tematu religii, powiedziała mi kiedyś, że "Pani Bozia siedzi w niebie z barankami"

4. Moja mama rozwieszała bieliznę, co mała bacznie obserwowała, w pewnym momencie radośnie krzyknęła "O, strajtki!" pokazując palcem na stringi

Edit.
Przypomniało mi się jeszcze jej pytanie do taty "Tato... a jak byłeś mały to żyły dinozaury?"
Mistrzostwo
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:10   #1395
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez Smoky90 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post Witam!

Mi się przypominają genialne teksty mojej czteroletniej kuzynki, np.
1. Kiedyś mi mówiła, że "Wiktor z przedszkola jest jej chłopakiem" więc pewnego dnia zaczęłam ją podpytywać jak tam jej "chłopak", a ona na to "Już nie lubię Wiktora bo on ciągle się bawi z Agatką!", a po chwili ciszy wystrzeliła do mnie "A całowałaś się już tak jak na filmach?"

2. Wzięłam małą na spacer i mijałyśmy się z księdzem, powiedziałam mu "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", a kiedy go juz minęłyśmy Kasia zrobiła zdziwioną minę i zapytała mnie "To Pan Jezus się chwali?!"

3. Tak już do tematu religii, powiedziała mi kiedyś, że "Pani Bozia siedzi w niebie z barankami"

4. Moja mama rozwieszała bieliznę, co mała bacznie obserwowała, w pewnym momencie radośnie krzyknęła "O, strajtki!" pokazując palcem na stringi

Edit.
Przypomniało mi się jeszcze jej pytanie do taty "Tato... a jak byłeś mały to żyły dinozaury?"

mi koleżanka opowiadała, ze jak babcia opowiadała jej kiedyś o arce Noego, to ją spytała, czy babcia też tam była
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 08:23   #1396
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Crystal 9lat do babci:

'A za twoich czasow to byly juz poduszki?'
babcia - 'nie zylam w epoce kamienia lupanego '
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 08:57   #1397
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
historia z moją młodszą siostrą.. w zerówce miała takie karty do wypelniania i tam rysowali różne rzeczy. No i mieli narysować miny smutne albo wesołe przy obrazkach przedstawiających jakieś sytuacje. I pewnego dnia przyniosła te karty do domu. Przeglądamy je i takie zdziwienie na twarzach rodziców, wołają siostre i pytają czemu narysowała wesołą minkę, przy obrazku gdzie ktoś rzuca kamieniami w inną osobę. A ona na to że "to przecież śmieszne, a jak się trafi to jeszcze bardziej"

Innym razem siedziała w oknie i wołała na sąsiadkę (jest bardzo niska i ma garba) "Pani Babajago, pani Babajago" Jak tylko sąsiadka patrzała do góry to ta się chowała.

jeszcze jedna historia z zerówki, znowu rysunki. Dzieci mialy narysować w kratkach swoich bliskich. Moja siostra narysowała mnie, tatę, wszystkie koleżanki. I komentarz z tyłu kartki. "Na pytanie, czemu nie narysowała mamy, odpowiedziała : bo zabrakło krateczek"
nie chcę nic mówić ale to może oznaczać że są zaburzone relacje między nią a mamą... jest taki test dla dzieci <ale nie tylko> pt. "narysuj rodzinę" warto o nim poczytać
__________________
It's crazy. Dreams amaze me.





soko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:00   #1398
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

[QUOTE=Smoky90;14199769]
4. Moja mama rozwieszała bieliznę, co mała bacznie obserwowała, w pewnym momencie radośnie krzyknęła "O, strajtki!" pokazując palcem na stringi


---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez hanulek15 Pokaż wiadomość
Jak byłam mała, miałam może z 4 latka, grałam z tatą w czarnego piotrusia. Tata, któryś raz z kolei wygrał a ja takim słodkim głosem : 'Tatuś, Ty gnoju, znowu wygrałeś' ;D
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:17   #1399
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

pozwolę sobie na małego off topa...soko w tym wypadku to tylko przypadek. Siostra korzysta z poradni rodzinnej z powodu dysleksji a wcześniej została skierowana z powodu jej leworęczności i miała robione różne testy i wyszło wręcz odwrotnie. Więzi z mamą ma bardzo mocne
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 15:06   #1400
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Ostatnio po egzaminie poprawkowym przyszłam do mojego chrześniaka (4 lata) byłam ubrana w granatowe rurki i marynareczkę na krótki rękaw (ala kamizelka) a pod spodem biały t-shirt. Bawimy się, ja wstałam napić się kawy a on "DAGMARA, A TY DZISIAJ W GARNITURZE?" Padłam
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:56   #1401
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Sytuacja działa się w niedzielę.
Miałam w domu gości.
Mój 2-letni brat cioteczny dostał od mojej mamy dwie drewniane figurki kotów. Padło pytanie:
- Filipek, kto Ci dał te koty?
A mały rezolutnie odpowiedział:
- Doda.

Ten sam dzień, trochę wcześniej.
Filip zobaczył mojego kota i zaczął pokazywać go palcem i wołać:
- Mniam, mniam!
Czyżby był głodny i jedzenie mu z talerza uciekło?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:09   #1402
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: dzieci :D

Mój brat przyniósł dzisiaj zeszyt kontaktowy, gdzie napisał :

Moja ocena z gniadnozy to : ...
Jak zorientowałam się o co chodzi, to sie poryczałam ze śmiechu
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 06:25   #1403
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Ostatnio byłam na obiedzie z koleżankami, jedna z nich była z 4-letnią córeczką. Mała jest teraz w wieku, gdy uważnie słucha co się wokół niej mówi, zapamiętuje to sobie i przywołuje w stosownej chwili. Całe lato spędziła u babci na wsi, więc gdy wyciągnęłyśmy portfele, żeby zapłacić za rachunek, złapała się za głowę i zmartwiona zawołała:
-Renty mi nie starczy!

Ta sama koleżanka ma obsesję na punkcie depilacji okolic bikini. Zawsze była zrobiona "na zero". Tym razem troszeczkę się zaniedbała i gdy zobaczyła to jej córeczka zmierzyła ją wzrokiem i z niesmakiem skomentowała:
-Włosy...? Na vaginie...?
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:31   #1404
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez Smoky90 Pokaż wiadomość
Edit.
Przypomniało mi się jeszcze jej pytanie do taty "Tato... a jak byłeś mały to żyły dinozaury?"
Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość

mi koleżanka opowiadała, ze jak babcia opowiadała jej kiedyś o arce Noego, to ją spytała, czy babcia też tam była
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Crystal 9lat do babci:

'A za twoich czasow to byly juz poduszki?'
babcia - 'nie zylam w epoce kamienia lupanego '
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Ta sama koleżanka ma obsesję na punkcie depilacji okolic bikini. Zawsze była zrobiona "na zero". Tym razem troszeczkę się zaniedbała i gdy zobaczyła to jej córeczka zmierzyła ją wzrokiem i z niesmakiem skomentowała:
-Włosy...? Na vaginie...?
Najlepsze
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:11   #1405
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Kamilek-kuzynek (4 latka) Flora(mój kot)

Ja:Kamil zawołaj Flore,damy jej jeść.
Kamil: PSIOOOOOOORRRRRRAAAAAAA!

Ja: Kamilku dlaczego pani w przedszkolu kazała Ci siedziec na krzesełku?
Kamil: Bo rzucałem klockami.
Ja:A dlaczego rzucałeś?
kamil:Bo po dywanie biegały małe myszki!


Kamil ogląda Mini Mini u swojej cioci a mojej mamy(strasznie pilnuje porządku w domu).Kamil zaczyna rozglądać sie po pokoju..nagle wstaje,zagląda tu i tam i nagle tekst"ciocia ale ty maś bludno.cieba pośpsiątać"
Mama zrobiła wielkie oczy i zaczela sprzatac
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:10   #1406
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Czekam w sklepie na przebieralnie. Nagle z jednej wybiega chłopiec (ok 7 lat) i krzyczy do mężczyzny stojącego obok mnie
"Tato! TATO! Mama zaraz będzie goła! Słyszysz? Mama będzie na golasa!"
__________________
Ola





pisendlof!




moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:17   #1407
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Czekam w sklepie na przebieralnie. Nagle z jednej wybiega chłopiec (ok 7 lat) i krzyczy do mężczyzny stojącego obok mnie
"Tato! TATO! Mama zaraz będzie goła! Słyszysz? Mama będzie na golasa!"
Hehehehehe A reakcja taty?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:43   #1408
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

dobre mama goła
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:12   #1409
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Czekam w sklepie na przebieralnie. Nagle z jednej wybiega chłopiec (ok 7 lat) i krzyczy do mężczyzny stojącego obok mnie
"Tato! TATO! Mama zaraz będzie goła! Słyszysz? Mama będzie na golasa!"

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:41   #1410
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Dziecięce teksty, które powalają na kolana

<hahaha> Boskie


Ja dziś byłam na spacerze z psem i przydarzyła mi się taka zabawna chociaż i smutna sytuacja:
W krzaczkach siedziały dzieciaki takie max 7 lat..Klnęły jak szalone, ja nie mam w zwyczaju upominania obcych dzieci, ale że akurat mój pies lubi dzieci i do nich podbiegł to ja dla jaj pokiwałam im palcem

Na to chłopcy:
- My przepraszamy! Prosze pani, my nie chcielismy palic papierosów!

Zauważyłam że dzieciaki rzeczywiście palą papierosa...
Po krótkiej rozmowie na temat skąd mają fajki (ukradli ojcu...) i że tak nie wolno itp mówie im:

-dobra, ale zeby było to ostatni raz bo ja tutaj mam okno i jak wam zobacze znowu z papierosem idę do waszej mamy! (ściema, bo nie znam ich rodziców)
Chłopiec 1: Na pewno nie będziemy!
Chłopiec 2: Ale pani jest super, lajtowa...
Chłopiec 3: Noo i taka piękna
Chłopiec 4: ...Że aż dam pani gryza snickersa!!
Ja: Nie dzięki
Ch 4: I jaka uczciwa, łapówki nie bierze.
Chł 2: Ideał kobiety!


Tacy mali a już wiedza jak ugłaskac kobiete Troche mnie cała sytuacja rozśmieszyła, bo ja mam dopiero 20 lat, a oni do mnie gadali jakbym miała z 50
Ale z drugiej strony to smutne, że w tym wieku dzieci biorą się za takie rzeczy. Masakra.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-24 16:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.