Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 10:32   #301
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Szpilki kocham Mogłabym miec setki par. Chociaż moje ostatnie, na 11- centymentrowych obcasach są trochę niewygodne Ale już w 8 - centymetrowych poszłam do lasu, nawet mama TŻ - ta była w szoku
Ja też uwielbiam i z zazdrością patrzę na osoby, które ot tak sobie noszą, a dla mnie znalezienie dobrych butów to cud. No nic, trzeba będzie się w końcu przełamać, kupić i nawkładać do środka ile się da wkładek, zapiętków i innych wat (no dobra, z watą trochę przesadziłam), ale musi być jakiś sposób, żeby mi te buty nie spadły
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:49   #302
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
Zaraz się poślę, swoją drogą, staram się leczyć tym http://www.youtube.com/watch?v=Xw-m4jEY-Ns
Dobre Dla mnie najlepsze są takie kawałki jak jest się zdołowanym/wkurzonym (na kogoś)

Cytat:
Napisane przez misia_e Pokaż wiadomość

Wsiadam do autobusu - same obraczki. To juz jest tak naturalne , ze kobiety w pewnym wieku wszystkie juz maja obraczki, ze ja naprawde ewenementem jestem. Wszystkie takie zaradne i w ogole..
Na pewno tak nie jest! Jakoś ja tego nie zauważam. Poza tym ja nie zazdroszczę ani trochę tego że ktoś już jest w małżeństwie, wręcz przeciwnie, moje wyrazy współczucia xD W dodatku jesteś za młoda by Cię do dobijało! Dla mnie 26 lat to za szybko na męża
Mnie może po 30 widok obrączki będzie dołował, nie ma opcji by wcześniej....


Co do szpilek to ja nie dzierżę! Nie umiem chodzić, nie czuję się w nich sobą. Za to koturny bardzo mi się podobają, marzę o jakiś na platformie, ale nie mogę znaleźć nigdzie poza internetem. No i żeby nie były za wysokie jednak

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2011-06-22 o 11:56
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:37   #303
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Na pewno tak nie jest! Jakoś ja tego nie zauważam. Poza tym ja nie zazdroszczę ani trochę tego że ktoś już jest w małżeństwie, wręcz przeciwnie, moje wyrazy współczucia xD W dodatku jesteś za młoda by Cię do dobijało! Dla mnie 26 lat to za szybko na męża
Mnie może po 30 widok obrączki będzie dołował, nie ma opcji by wcześniej....
Hehe teraz Ty mnie pocieszasz, zmiana w naszych relacjach
Ok dla mnie 26 to tez za wczesnie, ale moglabym juz zaczac sie z jakims 'oswajac' no ale brak kandydata... tylko amanci przeszlosci sie odzywaja i to ci ktorych nie chcialam ;] Po prostu zdumiewa mnie , ze tyle kobiet (proba z autobusu) umialo zlozyc ta przysiege, byly pewna bla bla itp ;]
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:53   #304
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

eee tam, pewnie bachor był w drodze, to dlatego presja rodziny i inne przyziemne sprawy
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:59   #305
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
eee tam, pewnie bachor był w drodze, to dlatego presja rodziny i inne przyziemne sprawy

Zauwazylam, ze co kilka kartek pisze tutaj to samo ;p
dzis mam akurat lepszy dzien, ale kto wie co bedzie np. w piatek? ;p oprocz tego, ze piatek.
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 14:17   #306
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Dobre Dla mnie najlepsze są takie kawałki jak jest się zdołowanym/wkurzonym (na kogoś)
Ja przy takich wkurzam się jeszcze bardziej, a kiedy jadę samochodem dodaję gazu

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Co do szpilek to ja nie dzierżę! Nie umiem chodzić, nie czuję się w nich sobą. Za to koturny bardzo mi się podobają, marzę o jakiś na platformie, ale nie mogę znaleźć nigdzie poza internetem. No i żeby nie były za wysokie jednak
Ja też uwielbiam koturny. Ostatnio bardzo mi się jedne spodobały w Reserved, ale zdecydowanie za wysokie jak dla mnie, połamałabym sobie w nich nogi
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 14:23   #307
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
eee tam, pewnie bachor był w drodze, to dlatego presja rodziny i inne przyziemne sprawy
A ja wierzę, że część pobiera się z miłości (bynajmniej do dzieci )
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 15:15   #308
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
A ja wierzę, że część pobiera się z miłości (bynajmniej do dzieci )
Ja też. U mnie w rodzinie od lat nie było ślubu z powodu brzucha, a najstarsza panna młoda miała 26 lat Powody wziecia ślubu były różne, nie zawsze czysta miłość (np. chęć wyrwania się z domu), ale akurat ciąża nie decydowała.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:22   #309
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja też. U mnie w rodzinie od lat nie było ślubu z powodu brzucha, a najstarsza panna młoda miała 26 lat Powody wziecia ślubu były różne, nie zawsze czysta miłość (np. chęć wyrwania się z domu), ale akurat ciąża nie decydowała.
I tak powinno być. Nie uważam, aby ślub z powodu ciąży świadczył, że decyzja została przemyślana i w pełni świadoma (nie mówiąc już o 16latkach, które zgodę muszą załatwiać przez sąd, na kilometr czuć rozwodem)

I dobra butowa wiadomość. Znalazłam jakieś szpilki w szafie (7 cm) nakleiłam wkładkę na podbicie i się trzymają ale bez rajstop. Sprawdziłam z rajstopami i jeszcze spadają, trzeba będzie nakleić jeszcze za piętą ale krok w dobą stronę i są bardzo wygodne
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:38   #310
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Ja już oficjalnie po sesji i mam wakacje Chociaż na jednym kierunku mam 1 egzamin w plecy Ale na 15 egzaminów jedna poprawka to i tak niezły wyczyn Zważywszy na to, co ostatnio przeżywałam a i tak dałam radę. Dziękuję za wszystkie zaproszenia i akceptacje moich Kurcze, ale z Was laseczki I niech któraś jeszcze raz ponarzeka na swój wygląd to chyba Was zdzielę taką pałą
A do mnie się ex odezwał z pytaniem jak tam po sesji? Hahaha a ja go zlewam i nie odpisuję, wredota ze mnie. Jestem złem
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:50   #311
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Ja już oficjalnie po sesji i mam wakacje
Gratuluję
Ja też mam dwa kierunki więc rozumiem o czym mówisz ja przezornie przełożyłam sobie jeden egz na wrzesień (miałam w tym samym dniu dwa egzaminy, więc wiecie)
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 16:29   #312
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Ja już oficjalnie po sesji i mam wakacje
również gratuluje
mnie nawet wakacje ostatnio nie cieszą
wszystko mnie dziś dobija i irytuje a najbardziej fałszywe koleżanki mojego przyjaciela, on jakoś jest nimi za bardzo zafascynowany a ja je znam, że nie są w porządku, a do niego to nie dociera jestem bezsilnna po prostu
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:33   #313
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Liptonka Pokaż wiadomość
a do niego to nie dociera
Niektórzy na własnej skórze muszą odczuć pewne rzeczy
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:56   #314
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja też. U mnie w rodzinie od lat nie było ślubu z powodu brzucha, a najstarsza panna młoda miała 26 lat Powody wziecia ślubu były różne, nie zawsze czysta miłość (np. chęć wyrwania się z domu), ale akurat ciąża nie decydowała.
a u mnie, była ciaza w wieku 18 lat, chec wyrwania sie z domu, zlapanie na ciaze, oswiadczyny ze strony dziewczyny, i kilka prawdopodobnie z miłości hahaha

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Ja już oficjalnie po sesji
gratulacje ja jeszcze obrona (ta az obrona)i mam licencjat, dzisiaj poprawiłam cholerny egzamin

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-05-04 o 10:27
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:30   #315
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
A do mnie się ex odezwał z pytaniem jak tam po sesji? Hahaha a ja go zlewam i nie odpisuję, wredota ze mnie. Jestem złem


Ja również po sesji, siedzę już w domu po wczorajszym niekończącym się pakowaniu, dzisiaj był czas na niekończące wypakowywanie i ogarnianie rzeczy. Ja tak samo mam kampanię wrześniową, jeden egzam i wpis, bo już teraz nie dało się tego załatwić.
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:34   #316
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez poldek 86 Pokaż wiadomość
moja sukienka
Sukieneczka b. fajna.
Nie ubrałabym jej jednak na wesele.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:34   #317
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Ja też chce być PO
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:37   #318
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Ja już oficjalnie po sesji i mam wakacje Chociaż na jednym kierunku mam 1 egzamin w plecy Ale na 15 egzaminów jedna poprawka to i tak niezły wyczyn Zważywszy na to, co ostatnio przeżywałam a i tak dałam radę. Dziękuję za wszystkie zaproszenia i akceptacje moich Kurcze, ale z Was laseczki I niech któraś jeszcze raz ponarzeka na swój wygląd to chyba Was zdzielę taką pałą
A do mnie się ex odezwał z pytaniem jak tam po sesji? Hahaha a ja go zlewam i nie odpisuję, wredota ze mnie. Jestem złem

Gratuluję!!!!
Wakacje to jest to!
Mnie od moich dzieli tydzień

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Niektórzy na własnej skórze muszą odczuć pewne rzeczy
Niestety ...
Ale jak się przekona będzie wiedział,że ma Ciebie( w sensie Autorke):-*

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Ja też chce być PO
Ja też...
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:08   #319
Annli
Raczkowanie
 
Avatar Annli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 246
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Gratuluję!!!!
Wakacje to jest to!
Mnie od moich dzieli tydzień

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------
mnie też;D jak zdam ostatni egzamin.

Naomi-> niby masz rację i mam nadzieję, że to, co piszesz się sprawdzi;Dniestety jestem osobą strasznie wrażliwą i niestety przejmuje sie tym, co ludzie mówią. ja sobie nie wyobrazam zajsc w ciąże teraz i od razu małżenstwo( a juz duzo dziewczyn z mojego rocznika to spotkało). Póki co chyba jeszcze nie mam instynktu macierzynskiego i teraz w małżeństwie jeszcze bym nie chciała żyć;D
__________________
"Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali."

Annli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 19:19   #320
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Hej dziewczyny wrocilam z moich bardzo długich wakacji xD Za jakas godzinke bede w domu wiec wtedy dokłądnie nadrobie zaległosci i sie udziele w biezacym temacie, teraz chciałam sie z Wami tylko przywitać ! ;*

A po krotce-czyjs stan sie zmienil? tzn z wolnej na zajeta, badz z zajetej na wolna?
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:25   #321
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
A po krotce-czyjs stan sie zmienil? tzn z wolnej na zajeta, badz z zajetej na wolna?
Raczej nie chyba, że coś przegapiłam
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:42   #322
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wrocilam z moich bardzo długich wakacji xD Za jakas godzinke bede w domu wiec wtedy dokłądnie nadrobie zaległosci i sie udziele w biezacym temacie, teraz chciałam sie z Wami tylko przywitać ! ;*

A po krotce-czyjs stan sie zmienil? tzn z wolnej na zajeta, badz z zajetej na wolna?
Milla a jak tam w górach było ?
nikomu fajnego nie widziałas na horyzoncie ?Górale są bardzo fajni

Marta jestes może ze Śląska?
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:43   #323
Neskaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 332
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Gratuluje zdanej sesji. Tez chciałabym być już po, a jeszcze wciąż najgorszy egzamin przede mną. I tak mi się strasznie nie chce uczyć. Nie bylo mnie ponad 2 miesiące w domu i już mi się tak po prostu tęskni... Jednak studia mega daleko od domu wcale nie są takie fantastyczne, jakby to się mogło wydawać.
__________________
Neskaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:47   #324
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość

Liptonka- nom znow zmianatym razem ja we wlasnej osobie a raczej pól mnie bo przeciez nie bede sie wystawiac w calosci na forum publiczne
Wiesz jakoś jak miałas tego pana to był taki lepszy motywator do tego wątku
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:04   #325
olcix
Raczkowanie
 
Avatar olcix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 498
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam niektóre Wasze foty
Coraz więcej z was mam na fb, więc piszcie jeśli nie podejrzewacie, że się znamy w realu


misia_e

Kochana,wiem, że nie dotyczył, ale jesteśmy w podobnym wieku i się troszkę utożsamiam z Twoimi wpisami
Facetów wcale się nie namiałam, wręcz przeciwnie - mało mi i wcale też nie zakładam, ze najbliższy to będzie ten do grobu. Z jednej strony pojawiają się myśli o ustatkowaniu się, a z drugiej nie jestem pewna ile wytrzymam

a te plany to nawet nie randka tylko takie ot, bo dlaczego nie. Zwariuję w tym domu, nienawidzę mieć tyle pracy przy komputerze .


Marta_88

zapiętki i pól-wkładki jak najbardziej polecam przekonałam się do nich i jest lepiej - kiedyś też wszystkie buty spadały mi z pięty i dodatkowo ją kaleczyły... póki co to nie potrafię sobie dobrać balerinek... szukam (co prawda niezbyt intensywnie) od dwóch lat, i albo żadne mi nie pasują, albo kosztują 329 zł

a raz przegięłam wydając wypłatę na 14 cm botki myśląc, że będzie się dało w nich chodzić na co dzień zmierzyłam je (w sensie wysokość) dopiero w domu po całym dniu na uczelni, bo umierałam. W drodze powrotnej musiałam wydać resztę na coś w czym się dało iść dalej, ale grunt, ze na uczelni NIKT nie zauważył mojej delikatnej niedyspozycji, za to chwalili jak ładnie wyglądam

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
A do mnie się ex odezwał z pytaniem jak tam po sesji? Hahaha a ja go zlewam i nie odpisuję, wredota ze mnie. Jestem złem
A ja odpisuję i mimo to też jestem złem. Wyczaił, że z kimś się spotykam i mam wrażenie, że chce mnie teraz wziąć na skrzywdzonego psiaka no cholera nie dam się nabrać, choć miękkie serce mam

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Ja też chce być PO
Ja też... ale wtedy rzadko będę tu zaglądać. Nie pamiętam czy kiedykolwiek spędzałam tyle czasu w życiu przed komputerem, a co najgorsze - w ogóle mi się to nie podoba. Nosi mnie i mam ochotę biegać w kółko i bez celu.
__________________

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/



Edytowane przez olcix
Czas edycji: 2011-06-22 o 20:10
olcix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:16   #326
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Liptonka Pokaż wiadomość
Marta jestes może ze Śląska?
Nie.... a skąd takie wnioski??

Cytat:
Napisane przez olcix Pokaż wiadomość
Marta_88

zapiętki i pól-wkładki jak najbardziej polecam przekonałam się do nich i jest lepiej - kiedyś też wszystkie buty spadały mi z pięty i dodatkowo ją kaleczyły... póki co to nie potrafię sobie dobrać balerinek... szukam (co prawda niezbyt intensywnie) od dwóch lat, i albo żadne mi nie pasują, albo kosztują 329 zł

a raz przegięłam wydając wypłatę na 14 cm botki myśląc, że będzie się dało w nich chodzić na co dzień zmierzyłam je (w sensie wysokość) dopiero w domu po całym dniu na uczelni, bo umierałam. W drodze powrotnej musiałam wydać resztę na coś w czym się dało iść dalej, ale grunt, ze na uczelni NIKT nie zauważył mojej delikatnej niedyspozycji, za to chwalili jak ładnie wyglądam
Ja na szczęście z baletkami nie mam problemu (chyba, że obcierają, ale od czego są plastry )
To mówisz, że spokojnie mogę kupować wyższe obcasy i dzięki zapiętkom i wkładkom na podbicia nie spadną? To by była bardzo dobra wiadomość
Na razie 7 cm bez rajstop nie spada (z wkładką tylko na podbicia, bez zapiętek, czyli jest nadzieja )
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:30   #327
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

witam inne bez miłości, mnie też dopadła ta radocha
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:49   #328
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Nie.... a skąd takie wnioski??
ufff to dobrze

Bo mam koleżanke , która jest dość denerwująca, a dziś się okazało, że na jednym z forum na też taki avatar i troszke sie obawiałam, że to ona, i bede musiała z nią tu wytrzymać chociaż Twoje posty są fajnie, nie są wkurzające ani nic takiego, wiec liczyłam że ktoś inny jednak
miło, że rozwiałaś moje wątpliwości
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:24   #329
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
witam inne bez miłości, mnie też dopadła ta radocha
To nie jest watek rozstaniowy....

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

olcix, ja juz nie wiem, o co mi chodzilo, ale chyba o to, ze ciagle masz okazje gdzies wyjsc i kogos poznac = nie jest zle

Ja dzis mam tak masakryczny humor przez zlote tarasy.... tzn ja wiem, ze ja mam od pol roku tylko i wylacznie zly humor a wy to musicie znosic i czytac ale co poradzic, martwi mnie ze zwariuje w koncu od tego albo ze bede takdo konca zycia juz miec... tylko sie poplakac...
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:38   #330
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Życie bez miłości part 4 - czyli 'ale radocha, nikt nas nie kocha' :D

Po raz pierwszy w tej części, witam panie i panów!
Jakby, ktoś chciałby dodać mnie na fb to dajcie znać, bo mam wrażenie, ze wielu z was niestety nie mam.
Niestety w moim tunelu światła nie widać. I autentycznie smutno mi aż do głębi, bo mam wrażenie ze do końca życia będę bezrobotna. A to jeszcze gorsze niż staropanienstwo...
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.