Folia spożywcza a odchudzanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 16:50   #1
CherryKinn
Raczkowanie
 
Avatar CherryKinn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48

Folia spożywcza a odchudzanie.


Witam.
Ostatnio napotykałam się często na odchudzanie z folią.~ Tzn. smarowanie sobie danej części ciała jakimś balsamem wyszczuplającym i owijanie sobie tej partii folią spożywczą. Najlepiej podobno robi się to wieczorem i zostawia na noc. Czy to coś działa, nie będzie po tym skutków ubocznych tylko ładne, jędrne ciało?
CherryKinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:19   #2
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Folia spożywcza a odchudzanie.

owijanie się może naprawdę przynieść dobre skutki ale nie na całą noc! Odparzysz sobie skórę i będziesz płakać z bólu. Owijanie polecane jest np. podczas ćwiczeń, biegania. Różne maseczki to też świetna sprawa ale folia na skórze nie powinna być dłużej niż 2 godzinki.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:23   #3
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Folia spożywcza a odchudzanie.

Ja owijałam niektore partie na całą noc i nie miałam żadnyc skutków ubocznych, same plusy można sie w ten sposób "odchudzać" albo np. silniej odżywiać skórę balsamami itp.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:06   #4
Paulinka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 85
Dot.: Folia spożywcza a odchudzanie.

Witam dziewczyny chcialam sie dowiedziec jak dziala to owijanie folia danej czesci ciala np. brzucha, mozna po tym schudnac albo wyszczuplic cialo jezeli tak to wiecie w jakim czasie?? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
owijanie się może naprawdę przynieść dobre skutki ale nie na całą noc! Odparzysz sobie skórę i będziesz płakać z bólu. Owijanie polecane jest np. podczas ćwiczeń, biegania. Różne maseczki to też świetna sprawa ale folia na skórze nie powinna być dłużej niż 2 godzinki.
Hej mam do ciebie pytanko jak udalo ci sie tak duzo schudnac i w jakim czasie?? Jaka diete stosowalas i cwiczylas cos?? Ogladalam zdjecia i swietnie wygladasz Pozdrawiam
Paulinka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:10   #5
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Folia spożywcza a odchudzanie.

Folia chyba działa jak spodenki neoprenowe, przynajmniej podczas ćwiczeń. Zwiększają temperaturę ciała, na tym fragmencie ciała bardziej się pocisz. A przy stosowaniu kosmetyków to też chyba podobnie, wyższa temperatura powoduje otwieranie się porów w skórze i lepsze wchłanianie. Jeśli któraś chce się ujędrnić polecam gąbeczkę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa.html&next=1
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:34   #6
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Folia spożywcza a odchudzanie.

hej kobietki ,
ja również owijałam wybalsamowane uda i biodra - folią - nie na całą noc lecz na około godzinkę-dwie. Najlepsze efekty daje po ćwiczeniach (skóra jest rozgrzana i lepiej chłonie specyfik z balsamu) lub także po masażu. Muszę do tego koniecznie wrócić , gdyż moje uda nie wyglądają najlepiej
Słyszałam że balsam ATW jest najlepszy i daje świetne efekty ale jest trochę drogi ( o ile się nie mylę koszt koło 50-60 zł za około 200g).

Edytowane przez kumat
Czas edycji: 2011-09-05 o 09:36
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:04   #7
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Folia spożywcza a odchudzanie.

Czy ktos tu jeszcze zagląda???

Ja też słyszałam,że w folii warto ćwiczyć bo wtedy szybciej spala się tłuszcz itp itd.ale nie wiem ile w tym prawdy...zatem z ciekawosci założyłam ją w czasie aerobów i faktycznie na drugi dzień gdy się ważyłam waga drgnęła...tylko obawiam się,że to jednak z powodu odparowania wody (po ćwiczeniach byłam spocona jak mysz) a niekoniecznie ze spalenia tłuszczyku

Ale będę dalej w niej ćwiczyć...zobaczymy na dłuższą metę jakie będą rezultaty
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 10:04:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.