Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-18, 11:03   #3391
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Vadi dotychczas pomagał mi paracetamol 500mg, ale tym razem nie zadziałał i po prostu się męczyłam.. Nie chciałam już nic więcej łykać, bo się boję, coś tam jednak z tym mlekiem trafia. Ja jeszcze zazwyczaj dostaję migreny wieczorem i mówię sobie że mi przejdzie, pójdę spać i tyle, a potem w nocy się męczę :/
Wszystkiego najlepszego dla Timiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cała wypowiedź to niestety 100% jak u mnie. I też się zawsze łudzę, jak gamoń ostatni, chociaż przez ostatnie 14 lat ani razu samo cudem nie przeszło

I też się zastanawiam - paracetamol przy kp ma być bezpieczny, ale jak wezmę 3 czy 4 tabsy w ciągu doby, bo nie mija, to nie czuję się już komfortowo z dawką :/




Dziękujemy bardzo za życzenia
SuperPulpet pozdrawia niefejsbukowe cioteczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6mcy_3.jpg (136,9 KB, 76 załadowań)
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 11:15   #3392
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
cała wypowiedź to niestety 100% jak u mnie. I też się zawsze łudzę, jak gamoń ostatni, chociaż przez ostatnie 14 lat ani razu samo cudem nie przeszło



I też się zastanawiam - paracetamol przy kp ma być bezpieczny, ale jak wezmę 3 czy 4 tabsy w ciągu doby, bo nie mija, to nie czuję się już komfortowo z dawką :/









Dziękujemy bardzo za życzenia

SuperPulpet pozdrawia niefejsbukowe cioteczki


Ahahaha jaki słodziak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 11:18   #3393
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Oj, oj, oj rośnie łamacz damskich serc! Ale przystojniak! Brawo za wzrost i wagę!

Ja dyni nie zamroziłam sobie niestety

Ciekawy ten wpis. Latanie bez pieluchy najlepsze, ja też tak robiłam.

Xzora dzięki! Popatrzę na te shock absorber i panache sport
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego dla Tymonka




95% smakuje mi bardzo, początkowo jak coś mi nie podchodziło to dzwoniłam i mowilam, że czegoś nie chcę. Np. zupa tajska, feee.




Bitwa na śnieżki ekstra!
Moja też obudziła się po 6, ale teraz śpi już z godzinkę




Ale On duży Przystojniaczek Stabilnie siedzi w krzesełku?

Dzieki za info, zaraz czytnę




Moj też tak gadał. A ostatnio sam wrócił ze smyka z zabawką dla córci, a tam made in china, więc mowię mu i co cwaniaczku

Jakieś silne wiatry dzis mają przejść przez Polskę, idę chyba na taras zabezpieczyć kilka rzeczy.

Xzora, muszę chyba cofnąć się do postu z Twoim brzuchem, bo mi się dziś ćwiczyć nie chce



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mi aplikacja powiedziała, że mam odpocząć

Wklejam odcinek zdrowomanii, bo nasze tematy - grota solna minini, mój pole dance i pudding jaglany emmos
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 11:21   #3394
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

VADI Ale świetny super pulpet! ( chociaż ja tam zgrabniachę widzę)

Morelle. Ja ją kupiłam za 39 już.

Dziewczyny apropo spotkania to właśnie ja np w lipcu jestem już w pracy a w weekendy też pracuje wiec u mnie odpadają wakacje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 11:51   #3395
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Co do spotkania to myślę że i tak tylko właśnie weekendy wchodzą w grę.

Ciuchy i ich jakość to temat rzeka... Nawet te z h&m mogą być szkodliwe, mimo że trafiają na nasz rynek i niby spełniają normy... Są o tym poważne filmy dokumentalne, nie że tam jakieś teorie spiskowe z netu... Tu kilka przykładów http://www.nanowosmieci.pl/filmow-o-...sle-tekstylnym
W 2016 w samej Szwecji h&m spalił 19 ton swoich nowych ubrań - bo były uszkodzone, spleśniały itd, ale też dlatego że miały w składzie zbyt dużo chemikaliów. W Danii z tego samego powodu w 2016 hm spalił ponad 9 ton nowych ubrań. Pytanie ile ubrań z chemikaliami obecnymi w składzie, ale nie przekraczającymi ich norm, trafiło na rynek. Żeby nie było: sama kupuję w h&m, także dla dziewczyn. Właściwie Lili to nawet głównie tam. Gdyby się tak chciało myśleć o wszystkim, to człowiek by zwariował. Od kiedy zaczęłam zgłębiać trochę temat jakości ciuchów staram się kupować też ubranka polskich firm, produkujące w Polsce, z certyfikowanej bawełny, ale wiadomo, że mam nie tylko takie. O ile Łucji mogę kupić trochę ciuchów np. w Pinokio, o tyle Lili jest już ciężko, bo dla starszych dzieci nie ma takiego wyboru w przystępnej cenie. Nie mówiąc już o ciuchach dla mnie. Na aliexpress jakoś boję się kupować, ale pewnie macie rację, że nie ma specjalnej różnicy między ubraniami stamtąd a ciuchami z sieciówek.
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego dla Tymonka




95% smakuje mi bardzo, początkowo jak coś mi nie podchodziło to dzwoniłam i mowilam, że czegoś nie chcę. Np. zupa tajska, feee.




Bitwa na śnieżki ekstra!
Moja też obudziła się po 6, ale teraz śpi już z godzinkę




Ale On duży Przystojniaczek Stabilnie siedzi w krzesełku?

Dzieki za info, zaraz czytnę




Moj też tak gadał. A ostatnio sam wrócił ze smyka z zabawką dla córci, a tam made in china, więc mowię mu i co cwaniaczku

Jakieś silne wiatry dzis mają przejść przez Polskę, idę chyba na taras zabezpieczyć kilka rzeczy.

Xzora, muszę chyba cofnąć się do postu z Twoim brzuchem, bo mi się dziś ćwiczyć nie chce



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zazdroszczę Ci tych pudełek Też słyszałam o tym wietrze... Dziś wieczorem ma dotrzeć do pl...
Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Devileek
Piękny jest!
Też wczoraj usłyszałam, że Hugo to cała mama! Tylko te jego niebieskie oczy!

Morelle
15 km ładnie.
Ps po 4 tyg. To ja bym miała mega odrost!

Ja 7de w poniedziałek! A jutro chyba zapisze się na jakiś masaż albo pójdę na shopping O!
Sama!

Vadi
100 lat dla Tymcia.

Bojciu zwariuje niedługo z tym Tymonkiem, jak jest w domu kilka dni to Joba dostaje... Nieznośny taki ze szok!

Prubowałam w nocy nie dać Hugo piersi... Histeria że wszystkich obudził... Ehhh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masaż to super pomysł, należy Ci się!
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
cała wypowiedź to niestety 100% jak u mnie. I też się zawsze łudzę, jak gamoń ostatni, chociaż przez ostatnie 14 lat ani razu samo cudem nie przeszło

I też się zastanawiam - paracetamol przy kp ma być bezpieczny, ale jak wezmę 3 czy 4 tabsy w ciągu doby, bo nie mija, to nie czuję się już komfortowo z dawką :/




Dziękujemy bardzo za życzenia
SuperPulpet pozdrawia niefejsbukowe cioteczki
Kolejny łamacz damskich serc rośnie! Jakie ma włoski superowe Ale strój włożyłabym Timiemu inny - bo to wypisz wymaluj kapitan Ameryka!
https://vignette.wikia.nocookie.net/...a4/MCU_Cap.png
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mi aplikacja powiedziała, że mam odpocząć

Wklejam odcinek zdrowomanii, bo nasze tematy - grota solna minini, mój pole dance i pudding jaglany emmos
O fajnie, obejrzę

Ja mam spadek formy, pewnie przez przed-okresowe hormony. I tak mi się dziś chce czekolady, dobrze że nic nie nam w domu!

Łucja marudzi, chce żebym non stop na nią patrzyła. Niedawno udało się ją uśpić. Na spacer wyjdę dziś ok 15 to mi potem mąż wózek wniesie przynajmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 12:22   #3396
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon, cwany ten Twój syn z krztuszeniem

Minini, oj współczuję powrotu do domu. Dobrze że szczęśliwie dojechalas! Teraz o wypadek nietrudno...

Nadrabiam powoli i na raty-.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Nulka, lubisz odśnieżać? Ja jakbym miała w domku mieszkać to właśnie najbardziej bym miała ból dupala o ogród, piec i odśnieżanie

Julek to robi takie zawadiackie miny że ja wymiekam! Muszę sobie córkę zrobić bo chce go na zięcia zaklepuje!

Co do odpielchowania to ja się boję że w żłobku mi na siłę będą wysadzać... Oni się tam nie czają raczej;/

Vadi, sto lat dla Timiego

Morelle, większość ciuchów z allegro jest z Ali więc chyba nie ma co krejzować. Ja bym się bała np talerze tam zamawiać czy te maty podróbki ezpz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 12:30   #3397
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
cała wypowiedź to niestety 100% jak u mnie. I też się zawsze łudzę, jak gamoń ostatni, chociaż przez ostatnie 14 lat ani razu samo cudem nie przeszło

I też się zastanawiam - paracetamol przy kp ma być bezpieczny, ale jak wezmę 3 czy 4 tabsy w ciągu doby, bo nie mija, to nie czuję się już komfortowo z dawką :/




Dziękujemy bardzo za życzenia
SuperPulpet pozdrawia niefejsbukowe cioteczki
Ja też nie wiem czemu zakładam, że mi samo przejdzie
Ciekawe kiedy wyjdzie poza owcę! Słodki ten Super(Nie)Pulpet <3

N dzisiaj znowu zaczął marudzić, ehh. W dodatku wydaje z siebie dźwięki, które kojarzą mi się z taką bajką Chip i Dale

Straszycie tymi wiatrami.. U nas i tak zawsze wieje, a jak jeszcze jakieś straszne wiatry zapowiadają, to wszystko lata w powietrzu :/

Czy jest na wątku jeszcze jakieś dziecko, które bawi się w wstrzymywanie powietrza? Ja chyba przez to osiwieję..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 12:35   #3398
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora, kulki daktylowe pycha! Jeszcze wszystkich nie zjadłam. Myślałam że będą bardzo słodkie ale są idealne brawo za kąpiel. Ja też sobie włączam tylko małe światełko w łazience i relaksuję przynajmniej raz w tygodniu, no raz na dwa:p

Mała, a pewnie! Należy Ci się kobieto!

Eh, chciałabym móc powiedzieć że po wczorajszej olbrzymiej dawce mleka moje dziecko przespało noc. No, pół nocy. Dobra 3h...
Ale kur#$&@ nie! Punkt 21, histeria. Bąki, kolki, dzikie węże. Chyba się nałykał powietrza jak pił butelką ( niby antykolkowa:/) bo tak sądził jak stary marynarz. I potem co godzinkę. Także żadne mm czy kaszka na noc.
Ja już NIGDY ( przez następne kilka miesięcy ) nie prześpię nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 12:35   #3399
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem czemu zakładam, że mi samo przejdzie
Ciekawe kiedy wyjdzie poza owcę! Słodki ten Super(Nie)Pulpet <3

N dzisiaj znowu zaczął marudzić, ehh. W dodatku wydaje z siebie dźwięki, które kojarzą mi się z taką bajką Chip i Dale

Straszycie tymi wiatrami.. U nas i tak zawsze wieje, a jak jeszcze jakieś straszne wiatry zapowiadają, to wszystko lata w powietrzu :/

Czy jest na wątku jeszcze jakieś dziecko, które bawi się w wstrzymywanie powietrza? Ja chyba przez to osiwieję..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja wstrzymuje oddech jak coś ją mega podjara.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 12:54   #3400
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jon, cwany ten Twój syn z krztuszeniem

Minini, oj współczuję powrotu do domu. Dobrze że szczęśliwie dojechalas! Teraz o wypadek nietrudno...

Nadrabiam powoli i na raty-.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Nulka, lubisz odśnieżać? Ja jakbym miała w domku mieszkać to właśnie najbardziej bym miała ból dupala o ogród, piec i odśnieżanie

Julek to robi takie zawadiackie miny że ja wymiekam! Muszę sobie córkę zrobić bo chce go na zięcia zaklepuje!

Co do odpielchowania to ja się boję że w żłobku mi na siłę będą wysadzać... Oni się tam nie czają raczej;/

Vadi, sto lat dla Timiego

Morelle, większość ciuchów z allegro jest z Ali więc chyba nie ma co krejzować. Ja bym się bała np talerze tam zamawiać czy te maty podróbki ezpz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha słuchaj jest to możliwe! Daleko nie mamy do siebie ( o ile czegoś nie pomylilam ) tylko zrób córkę i będziemy myśleć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:07   #3401
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Minini no dobra do niedzieli niech będzie, ale od poniedziałku zapraszam wiosnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehe styczen dopiero jest. Uspokoj sie z tą wiosną i żeby nie było - lubie wiosne. Ale zime też!


Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Nocnik? Wow! Tymonka też tak uczyłaś?
A wiesz, że ja w ogóle nocnika nie używałam przy Lili? Zobaczymy jak teraz pójdzie... Ajjj przypomniałaś mi, że istnieje taki trudny czas jak odpieluchowanie



Dzięki! Zapisałam sobie wszystko i zorientuję się. Mój jest wkładany przez głowę... Pod biustem mam 68-70cm.



Rany, jakie Tobie pyszności serwują w tych pudełkach Czy to wszystko smakuje tak bosko jak brzmi?
Kurczę, a ja zapomniałam dziś o ćwiczeniach :/



Hahaha niezły jest!



Fajnie, że udało się Wam umówić Wow, zazdro znajomej z TAKIMI chustami! Koniecznie pochwal się zdjęciami! Masakra z tą śnieżycą! Dobrze, że bezpiecznie dotarliście do domu Ale macie kolację



Dla mnie też!!!
Noo poszalała z tymi chustami dzis testujemy kółkowe. Chyba się polubimy z nimi, na krótkie wyjścia super! Ale każda inna, jedna recznie tkana a druga z grubej bawelny. Zdecydowanie wole tą cienszą, recznie tkaną


Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Uwielbiam zimę, ale lód czy śnieg na drodze już nie. Nie lubię wtedy jeździć autem, zawsze boję się, że na którymś zakręcie wyląduje w rowie.
Wczoraj Ada poszła na drzemke rano, więc ja szybko się ubralam i poszłam odśnieżać Kocham to zajęcie 🌨 Od dziecka chodziliśmy całą rodziną na podwórko i była akcja odśnieżanie. A na koniec wielka bitwa na śnieżki

My przeszliśmy z mleka 1 na 2 bez problemu. Skończyła się 1, więc od razu przeszła na kolejną 2. Żadnych problemów nie było.

Ada mnie w bambuko zrobiła... Obudziła się o 6, o dalszym spaniu mowy nie ma. Więc wstałam, pościeliłam swoje łóżko, zrobiłam jej mleko, a ona w połowie zasnęła... I śpi cały czas. A ja? Oczywiście spać już nie umiem i siedzę w kuchni i nadrabiam internetowe zaległości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe tez pamietam ze z bratem lubilismy jak tata wychodził odśnieżać! Ale.kiedyś to były "inne zimy"

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam nie mieszkasz w dużym mieście. Stąd pewnie różnica. U mnie Średnia cena to 150 zł. Kilka lat temu mi się udało znaleźć (po znajomości) dziewczynę, która robi za 80 zl.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



My odkąd jemy warzywa to mamy inną kupę.
Wcześniej był szpinak, a teraz jest plastelina.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



Może tak jak sill.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Minini współczuję powrotu.

Ja zawsze chodzę na hybrydy co 4 tyg. Wcześniej nie ma szans bo dziewczyna ma tyle klientek, że już nawet nowych nie przyjmuje.
Zresztą jak robię tylko u niej 7 lat to nigdy mi nic nie odpryslo.
Moim zdaniem dobrze zrobiona hybryda nie ma prawa odryskiwac.
Co innego złamany paznokieć.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------



My też jesteśmy na 2 ale przechodziłam stopniowo.


Odnośnie treningu. Ja z Pestką chodzę co 2 dni na spacery 15 km.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Devileek ale on jest do Ciebie podobny! !!
Brawo za 15km spacery!!

Mnie tez nic nie odpryskuje. Poprostu tak szybko rosną mi paznokcie że po max 2tyg.mam już 1/3 paznokcia gołego odrośnięte..

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
dokładnie :/ a czym z tym walczysz?



Minini a co ładnego z jedwabiem dostałaś na macanki?



Dziś nasza kolej na stawianie piccolo Tymonek kończy pół roczku

A takie cos:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180118_122450.jpg (173,8 KB, 63 załadowań)
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 13:23   #3402
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Chusty, temat - rzeka Ja ostatnio kupiłam serduszkową długą z Luluny, a kółka z Yaro z tencelem - super grube, ale ładnie nośne i mięciutkie od nowości - służą nam minini właśnie na spacery, bo u nas wózek beee. Szkoda, że kurtki dla dwojga nie mam, ale szkoda mi już inwestować w nią. A dziś wyleciały od nas z macanek serduszka z Loui - fajne, zwłaszcza rewers (czarny w czerwone serca), ale wąska w porównaniu do innych chust.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:24   #3403
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziewczyna na fb jest link do ankiety odnośnie spotkania zaznazajcie jakie weekendy by wam odpowiadały jeśli ktoś nie ma fb proszę pisać na PW bo jak na razie tylko morelle wpisała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:34   #3404
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Co to ubrań to koleżanka pracowała w zarze i mówiła że otwierali splesniale kartony ubrań przy dostawach 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:35   #3405
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja to chyba nie dojadę do Wrocławia na spotkanie Od marca/kwietnia rusza sezon pszczelarski i nie ma opcji gdziekolwiek się ruszyć. A sama z Adą tak daleko raczej się nie wybiorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:38   #3406
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Tez nie pisze się na Wrocław.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:45   #3407
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle, kiedy są dorzutki wyprzedażowe w HM?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 13:57   #3408
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda...
Łącze się w bólu.

My się musimy kiedyś spotkać i porządnie nawalić! wtedy przespimy noc!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 14:00   #3409
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Hehe styczen dopiero jest. Uspokoj sie z tą wiosną i żeby nie było - lubie wiosne. Ale zime też!



Noo poszalała z tymi chustami dzis testujemy kółkowe. Chyba się polubimy z nimi, na krótkie wyjścia super! Ale każda inna, jedna recznie tkana a druga z grubej bawelny. Zdecydowanie wole tą cienszą, recznie tkaną




Hehe tez pamietam ze z bratem lubilismy jak tata wychodził odśnieżać! Ale.kiedyś to były "inne zimy"



Brawo za 15km spacery!!

Mnie tez nic nie odpryskuje. Poprostu tak szybko rosną mi paznokcie że po max 2tyg.mam już 1/3 paznokcia gołego odrośnięte..



A takie cos:
jakie Eryk ma oczy

ja po 2 tygodniach też mam już widoczne odrosty. Może 2,5tygodnia jeszcze bym mogła mieć, ale 3tyg już za duże jak dla mnie. Dobrze, że nie robię hybrydy. W sumie to długo mi się trzymały paznokcie, ale ostatnio bardziej się łamią.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, kulki daktylowe pycha! Jeszcze wszystkich nie zjadłam. Myślałam że będą bardzo słodkie ale są idealne brawo za kąpiel. Ja też sobie włączam tylko małe światełko w łazience i relaksuję przynajmniej raz w tygodniu, no raz na dwa:p

Mała, a pewnie! Należy Ci się kobieto!

Eh, chciałabym móc powiedzieć że po wczorajszej olbrzymiej dawce mleka moje dziecko przespało noc. No, pół nocy. Dobra 3h...
Ale kur#$&@ nie! Punkt 21, histeria. Bąki, kolki, dzikie węże. Chyba się nałykał powietrza jak pił butelką ( niby antykolkowa:/) bo tak sądził jak stary marynarz. I potem co godzinkę. Także żadne mm czy kaszka na noc.
Ja już NIGDY ( przez następne kilka miesięcy ) nie prześpię nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
współczuję
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 14:35   #3410
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mi aplikacja powiedziała, że mam odpocząć



Wklejam odcinek zdrowomanii, bo nasze tematy - grota solna minini, mój pole dance i pudding jaglany emmos


Zachęcająco mówią zarówno o pd jak i grocie

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
N dzisiaj znowu zaczął marudzić, ehh. W dodatku wydaje z siebie dźwięki, które kojarzą mi się z taką bajką Chip i Dale

Czy jest na wątku jeszcze jakieś dziecko, które bawi się w wstrzymywanie powietrza? Ja chyba przez to osiwieję..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chip Chip Chip i Dale, pomoc niosą lubię to

Amcia też dziś maruda straszna, tylko na rączkach by chciała...We wstrzymywanie powietrza się nie bawi.

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Co do spotkania to myślę że i tak tylko właśnie weekendy wchodzą w grę.

Ciuchy i ich jakość to temat rzeka... Nawet te z h&m mogą być szkodliwe, mimo że trafiają na nasz rynek i niby spełniają normy... Są o tym poważne filmy dokumentalne, nie że tam jakieś teorie spiskowe z netu... Tu kilka przykładów http://www.nanowosmieci.pl/filmow-o-...sle-tekstylnym
W 2016 w samej Szwecji h&m spalił 19 ton swoich nowych ubrań - bo były uszkodzone, spleśniały itd, ale też dlatego że miały w składzie zbyt dużo chemikaliów. W Danii z tego samego powodu w 2016 hm spalił ponad 9 ton nowych ubrań. Pytanie ile ubrań z chemikaliami obecnymi w składzie, ale nie przekraczającymi ich norm, trafiło na rynek. Żeby nie było: sama kupuję w h&m, także dla dziewczyn. Właściwie Lili to nawet głównie tam. Gdyby się tak chciało myśleć o wszystkim, to człowiek by zwariował. Od kiedy zaczęłam zgłębiać trochę temat jakości ciuchów staram się kupować też ubranka polskich firm, produkujące w Polsce, z certyfikowanej bawełny, ale wiadomo, że mam nie tylko takie. O ile Łucji mogę kupić trochę ciuchów np. w Pinokio, o tyle Lili jest już ciężko, bo dla starszych dzieci nie ma takiego wyboru w przystępnej cenie. Nie mówiąc już o ciuchach dla mnie. Na aliexpress jakoś boję się kupować, ale pewnie macie rację, że nie ma specjalnej różnicy między ubraniami stamtąd a ciuchami z sieciówek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja na studiach pracowałam w sieciówkach i nie raz widziałam spleśniałe ciuchy. Dlatego nigdy nie zakładam nic zanim nie wypiorę. Najlepsze jest to jak np.starsze panie kupują w c&a bo mówią, że to niemiecka firma i nawet im do głowy nie przyjdzie, że dla tej niemieckiej firmy ciuszki szyją chińskie rączki.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Eh, chciałabym móc powiedzieć że po wczorajszej olbrzymiej dawce mleka moje dziecko przespało noc. No, pół nocy. Dobra 3h...
Ale kur#$&@ nie! Punkt 21, histeria. Bąki, kolki, dzikie węże. Chyba się nałykał powietrza jak pił butelką ( niby antykolkowa:/) bo tak sądził jak stary marynarz. I potem co godzinkę. Także żadne mm czy kaszka na noc.
Ja już NIGDY ( przez następne kilka miesięcy ) nie prześpię nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Biedni jesteście z tymi nocami.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dziewczyna na fb jest link do ankiety odnośnie spotkania zaznazajcie jakie weekendy by wam odpowiadały jeśli ktoś nie ma fb proszę pisać na PW bo jak na razie tylko morelle wpisała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja będę wiedziała kiedy jedziemy na wakacje na początku lutego, więc celowo jeszcze nie uzupełniłam.

Minini pięknie Wam w tej chuście

Moje paznokcie w ostatnim czasie zrobiły się mega twarde, w końcu! Od połowy ciąży nie robiłam hybrydy, malowałam sama, ale w przyszłym tygodniu chyba się umówię.






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 14:44   #3411
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

JonSnow - Klaudia ma tak jak nie zdążę jej wcisnąć butli do buzi w odpowiednim momencie. Wtedy wstrzymuje oddech, po chwili jest wielki szloch i dopiero jak sie chwile wypłacze jest w stanie napić sie butli.

Pestycyda - cieszę sie, ze smakowały. Dla mnie właśnie daktyle są za słodkie, a w połączeniu z kakao idealne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 14:55   #3412
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
cała wypowiedź to niestety 100% jak u mnie. I też się zawsze łudzę, jak gamoń ostatni, chociaż przez ostatnie 14 lat ani razu samo cudem nie przeszło

I też się zastanawiam - paracetamol przy kp ma być bezpieczny, ale jak wezmę 3 czy 4 tabsy w ciągu doby, bo nie mija, to nie czuję się już komfortowo z dawką :/




Dziękujemy bardzo za życzenia
SuperPulpet pozdrawia niefejsbukowe cioteczki
Świetne!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
VADI Ale świetny super pulpet! ( chociaż ja tam zgrabniachę widzę)

Morelle. Ja ją kupiłam za 39 już.

Dziewczyny apropo spotkania to właśnie ja np w lipcu jestem już w pracy a w weekendy też pracuje wiec u mnie odpadają wakacje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to spoko

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Hehe styczen dopiero jest. Uspokoj sie z tą wiosną i żeby nie było - lubie wiosne. Ale zime też!



Noo poszalała z tymi chustami dzis testujemy kółkowe. Chyba się polubimy z nimi, na krótkie wyjścia super! Ale każda inna, jedna recznie tkana a druga z grubej bawelny. Zdecydowanie wole tą cienszą, recznie tkaną




Hehe tez pamietam ze z bratem lubilismy jak tata wychodził odśnieżać! Ale.kiedyś to były "inne zimy"



Brawo za 15km spacery!!

Mnie tez nic nie odpryskuje. Poprostu tak szybko rosną mi paznokcie że po max 2tyg.mam już 1/3 paznokcia gołego odrośnięte..



A takie cos:
Śliczne foto!

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Morelle, kiedy są dorzutki wyprzedażowe w HM?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co dziennie ok 17.

Pozdrawiamy ze spaceru

Mała typu zaznacz kiedy możesz. Może połowa czerwca byłaby najlepsza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2018-01-18 15.27.02.jpg (101,9 KB, 70 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 14:58   #3413
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Zapomniałam wam napisać :

Wczoraj Pestka zrobiła taką rzecz, że się poryczalam
Leżała kolo mnie na łóżku. Obie na poduszce. Bawiła się grzechotką, a ja oglądałam film z mama.
W pewnym momencie zostawiła grzechotke, obróciła się na bok i wyciągnęła do góry, żeby chwycić moją twarz. Objęła mnie łapką i dała buzi! ! Uczyłam ją od 3 dni buzi i cacy.
Poplakalam się. Jak powie mama to się chyba posikam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 15:03   #3414
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Moja wstrzymuje oddech jak coś ją mega podjara.
Hahaha

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Chip Chip Chip i Dale, pomoc niosą lubię to

Amcia też dziś maruda straszna, tylko na rączkach by chciała...We wstrzymywanie powietrza się nie bawi.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U nas sypie śnieg, może pogoda go dobija?
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
JonSnow - Klaudia ma tak jak nie zdążę jej wcisnąć butli do buzi w odpowiednim momencie. Wtedy wstrzymuje oddech, po chwili jest wielki szloch i dopiero jak sie chwile wypłacze jest w stanie napić sie butli.

Pestycyda - cieszę sie, ze smakowały. Dla mnie właśnie daktyle są za słodkie, a w połączeniu z kakao idealne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Niko bawi się tak: leży sobie, nabiera powietrza i trzyma, trzyma, trzyma.... Ja do niego gadam żeby tak nie robił i puszcza. Nie płacze przy tym tylko robi to co chwilę.... Nie ma co, fajna zabawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Oja Morelle ale słodziak z Pestki

Ja nie będę zaznaczać kiedy mi pasuje spotkanie, bo u nas nic nie jest pewne i Tż może mieć wyjazd w każdy dzień. Poczekam aż Wy wybierzecie i wtedy pogadam z Tż i albo przyjedziemy albo nie. Ale to dopiero będę mogła z nim ustalić tydzień lub dwa przed spotkaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 15:30   #3415
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Pestycyda...
Łącze się w bólu.

My się musimy kiedyś spotkać i porządnie nawalić! wtedy przespimy noc!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak! Jak skonczymy karmić to się nawalimy jednym browarem i w tany!
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać :

Wczoraj Pestka zrobiła taką rzecz, że się poryczalam
Leżała kolo mnie na łóżku. Obie na poduszce. Bawiła się grzechotką, a ja oglądałam film z mama.
W pewnym momencie zostawiła grzechotke, obróciła się na bok i wyciągnęła do góry, żeby chwycić moją twarz. Objęła mnie łapką i dała buzi! ! Uczyłam ją od 3 dni buzi i cacy.
Poplakalam się. Jak powie mama to się chyba posikam
Oooo, też bym się poryczala! Nie mogę się doczekać jak mi Wojtek powie że mnie kocha ♥😍

Ale mieliśmy obiadek. Chciałam zrobić kulki z ryżu i marchewki. Rozgotowałam ten ryż i starałam marchewkę ale nie chciało mi się to z nic skleić. Posadziłam sobie młodego na kolanach a jemu się tak bardzo spodobał ten klejący ryż że sam pchał łapki do buzi. Nie mogłam mu talerza zabrać tak się jarał.
Skutek uboczny: takiego Sajgonu to jeszcze mi przy jedzeniu nie zrobił. On cały w ryżu, ja całą w ryżu, kuchnia, stół, podłoga. Potem przewijak, podłoga w jego pokoju ale dzieci się dzielą na czyste i te szczęśliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 16:01   #3416
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać :

Wczoraj Pestka zrobiła taką rzecz, że się poryczalam
Leżała kolo mnie na łóżku. Obie na poduszce. Bawiła się grzechotką, a ja oglądałam film z mama.
W pewnym momencie zostawiła grzechotke, obróciła się na bok i wyciągnęła do góry, żeby chwycić moją twarz. Objęła mnie łapką i dała buzi! ! Uczyłam ją od 3 dni buzi i cacy.
Poplakalam się. Jak powie mama to się chyba posikam

Słodko

Dałam dziś drugi raz dynie. Najpierw dostał w kawałku i ładnie wsadzal do buźki ale łamała mu się i dostał później papkę z amarantusem i aż mi wyrywał łyżeczkę i wkładał do buzi :p domagał się nawet piskiem hah


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 16:15   #3417
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
O tak! Jak skonczymy karmić to się nawalimy jednym browarem i w tany!

Oooo, też bym się poryczala! Nie mogę się doczekać jak mi Wojtek powie że mnie kocha ♥😍

Ale mieliśmy obiadek. Chciałam zrobić kulki z ryżu i marchewki. Rozgotowałam ten ryż i starałam marchewkę ale nie chciało mi się to z nic skleić. Posadziłam sobie młodego na kolanach a jemu się tak bardzo spodobał ten klejący ryż że sam pchał łapki do buzi. Nie mogłam mu talerza zabrać tak się jarał.
Skutek uboczny: takiego Sajgonu to jeszcze mi przy jedzeniu nie zrobił. On cały w ryżu, ja całą w ryżu, kuchnia, stół, podłoga. Potem przewijak, podłoga w jego pokoju ale dzieci się dzielą na czyste i te szczęśliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
smiej się smiej ale ja po ciąży faktycznie nawalam się jednym browarem

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Świetne!



A to spoko



Śliczne foto!



Co dziennie ok 17.

Pozdrawiamy ze spaceru

Mała typu zaznacz kiedy możesz. Może połowa czerwca byłaby najlepsza?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 16:40   #3418
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Chusty, temat - rzeka Ja ostatnio kupiłam serduszkową długą z Luluny, a kółka z Yaro z tencelem - super grube, ale ładnie nośne i mięciutkie od nowości - służą nam minini właśnie na spacery, bo u nas wózek beee. Szkoda, że kurtki dla dwojga nie mam, ale szkoda mi już inwestować w nią. A dziś wyleciały od nas z macanek serduszka z Loui - fajne, zwłaszcza rewers (czarny w czerwone serca), ale wąska w porównaniu do innych chust.
Serduszkową luluny tez wczoraj macalam, mięciusia baaardzo!
To jak chodzicie ubrani na spacery?
Ja na kurtke motam mlodego. On w wełnianej bieliznie i kombi pluszowym.
Mam bluze dla dwojga, ale to na jesien/wiosne.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
jakie Eryk ma oczy

ja po 2 tygodniach też mam już widoczne odrosty. Może 2,5tygodnia jeszcze bym mogła mieć, ale 3tyg już za duże jak dla mnie. Dobrze, że nie robię hybrydy. W sumie to długo mi się trzymały paznokcie, ale ostatnio bardziej się łamią.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


współczuję
Witaj w klubie szybkorosnących paznokci!

A oczy wiem wiem też je kocham!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Zachęcająco mówią zarówno o pd jak i grocie




Chip Chip Chip i Dale, pomoc niosą lubię to

Amcia też dziś maruda straszna, tylko na rączkach by chciała...We wstrzymywanie powietrza się nie bawi.




Ja na studiach pracowałam w sieciówkach i nie raz widziałam spleśniałe ciuchy. Dlatego nigdy nie zakładam nic zanim nie wypiorę. Najlepsze jest to jak np.starsze panie kupują w c&a bo mówią, że to niemiecka firma i nawet im do głowy nie przyjdzie, że dla tej niemieckiej firmy ciuszki szyją chińskie rączki.




Biedni jesteście z tymi nocami.




Ja będę wiedziała kiedy jedziemy na wakacje na początku lutego, więc celowo jeszcze nie uzupełniłam.

Minini pięknie Wam w tej chuście

Moje paznokcie w ostatnim czasie zrobiły się mega twarde, w końcu! Od połowy ciąży nie robiłam hybrydy, malowałam sama, ale w przyszłym tygodniu chyba się umówię.






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Świetne!



A to spoko



Śliczne foto!



Co dziennie ok 17.

Pozdrawiamy ze spaceru

Mała typu zaznacz kiedy możesz. Może połowa czerwca byłaby najlepsza?


Ooo jaka slodka! Wygląda jakby jej bylo cudownie cieplutko

A spotkanie w polowie czerwca jak najbardziej OK dla mnie.
Tylko 2-3czerwca odpada bo starszak ma urodziny.



Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać :

Wczoraj Pestka zrobiła taką rzecz, że się poryczalam
Leżała kolo mnie na łóżku. Obie na poduszce. Bawiła się grzechotką, a ja oglądałam film z mama.
W pewnym momencie zostawiła grzechotke, obróciła się na bok i wyciągnęła do góry, żeby chwycić moją twarz. Objęła mnie łapką i dała buzi! ! Uczyłam ją od 3 dni buzi i cacy.
Poplakalam się. Jak powie mama to się chyba posikam
Cudowne są takie chwile a wiesz ile Cie jeszcze takich czeka? Ahhh

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
O tak! Jak skonczymy karmić to się nawalimy jednym browarem i w tany!

Oooo, też bym się poryczala! Nie mogę się doczekać jak mi Wojtek powie że mnie kocha ♥😍

Ale mieliśmy obiadek. Chciałam zrobić kulki z ryżu i marchewki. Rozgotowałam ten ryż i starałam marchewkę ale nie chciało mi się to z nic skleić. Posadziłam sobie młodego na kolanach a jemu się tak bardzo spodobał ten klejący ryż że sam pchał łapki do buzi. Nie mogłam mu talerza zabrać tak się jarał.
Skutek uboczny: takiego Sajgonu to jeszcze mi przy jedzeniu nie zrobił. On cały w ryżu, ja całą w ryżu, kuchnia, stół, podłoga. Potem przewijak, podłoga w jego pokoju ale dzieci się dzielą na czyste i te szczęśliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe ale mialas sprzątania.. najważniejsze ze mu smakowalo!
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 16:48   #3419
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać :

Wczoraj Pestka zrobiła taką rzecz, że się poryczalam
Leżała kolo mnie na łóżku. Obie na poduszce. Bawiła się grzechotką, a ja oglądałam film z mama.
W pewnym momencie zostawiła grzechotke, obróciła się na bok i wyciągnęła do góry, żeby chwycić moją twarz. Objęła mnie łapką i dała buzi! ! Uczyłam ją od 3 dni buzi i cacy.
Poplakalam się. Jak powie mama to się chyba posikam
Słodkie musiało to być dla takich momentów warto żyć

Mój mąż powiedział wczoraj, że ona dlatego marudzi zeby jej nie zjeść przypadkiem, bo słodziak taki z niej jak nie marudzi i to taki mechanizm obronny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-18, 17:27   #3420
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Bycie mamą jest

Pestycyda też wyznaję tą zasadę

Mała mi też ten termin nie pasuje bo mamy wesele nad morzem. A tydzień wcześniej ślub sis.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.