Fryzjer w STALOWEJ WOLI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 18:05   #31
neptun
Raczkowanie
 
Avatar neptun
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 114
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Moja szwagierke zalatwil tak samo Doskonale Cie rozumiem z ta depresja po tym jak Ci obcial wlosy krocej niz chcialas , ja tez kilka razy mialam podobnie... strasznie ciezko zaakceptowac taka kleske ..Kiedys beczalam 2 tygodnie pod rzad , za kazdym razem kiedy spojrzalam w lustro lub dotknelam wlosow.Pewna "fryzjerka" mnie tak zalatwila ze z wlosow zapuszczanych do slubu zostalo mi z 10 cm ... na dwa miesiace przed weselem
żeby to tylko było krócej niż chciałam... ten kwadrat to naprawde byla tragedia już mineło pół roku, wlosy prawie calkiem odrosły, a ja dalej mam ochote spalić panu Bębenkowi zakład żeby nie było, że psiocze bez podstaw, tutaj

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5822168

zdjecie fryzury którą chciałam i którą dostałam można sie smiać
a co do Twojej fryzjerowej tragedii, to żeby załatwić tak panne młodą? pare zakładów naprawde by trzeba podpalić dla dobra ludzkości współczuje, z perspektywy czasu wydaje sie, że 'to tylko włosy', ale kto tegonie przezył, ten nie wie
__________________
Piękno, które jest gładkie i gorące, nazywa sie kobietą.
Władysław Grzeszczyk
neptun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:52   #32
paula2809
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cześć dziewczyny!!!
poszukuje dobrego fryzjera w Stalowej Woli lub okolicach. Chodzi mi o czesanie fryzury do ślubu. Nie mieszkam na co dzień w stalowej więc nie bardzo wiem do kogo najlepiej iść, a potrzebuje kogos kto by mnie fajnie uczesał
Pozdr
Paula
paula2809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:22   #33
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

natalka mogłabyś podać to nazwisko? i napisz gdzie ona ma swój zakład. z góry dzieki
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.

Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:38   #34
aniiielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

A ja polecam na edukacji na rogu jest salon fryzjerski na przeciwko sklepu z butami tam pani Ania Steć świetnie strzyże doradzi zawsze fryzurkę na prawde polecam; )
aniiielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 07:02   #35
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez aniiielka Pokaż wiadomość
A ja polecam na edukacji na rogu jest salon fryzjerski na przeciwko sklepu z butami tam pani Ania Steć świetnie strzyże doradzi zawsze fryzurkę na prawde polecam; )
a możesz napisać ile kosztuje tam położenie farby i ścięcie? dawno już chciałam tam się wybrać, a teraz po tym co napisałaś to już chyba pójdę na pewno
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:19   #36
aniiielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

wiesz co nie wiem bo nigdy nie kładłam ale jak siedziałam tam to słyszałam że po 70 zł : )
Ale na prawde polecam ; )
Moja ciocia aż z Krakowa tam przyjeżdza
aniiielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:33   #37
paulus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

dzięki, pewnie niedługo tam pójdę
paulus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 14:24   #38
lena310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Poszukuje dobrego fryzjera ze stalowej woli do zrobienia pasemek czy też baleyagu, jak ktoś coś wie na ten temat prosze pisać .
lena310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 18:19   #39
bubinio
Przyczajenie
 
Avatar bubinio
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez aniiielka Pokaż wiadomość
A ja polecam na edukacji na rogu jest salon fryzjerski na przeciwko sklepu z butami tam pani Ania Steć świetnie strzyże doradzi zawsze fryzurkę na prawde polecam; )
Czy słyszał ktos jeszcze coś o tym zakładzie bo ja po przeczytaniu forum pod wpływem emocji umówiłam sie na strzyżenie.... Faktycznie tanio bo strzyżenie z myciem i prostowaniem ma kosztowac 40 zł.. Ale teraz dopiero zaczynam miec wątpliwości... Nie mam żadnych innych informacji na temat tego zakładu..
bubinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:33   #40
aniiielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

i jak po fryzjerze?
aniiielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:26   #41
bubinio
Przyczajenie
 
Avatar bubinio
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cytat:
Napisane przez aniiielka Pokaż wiadomość
i jak po fryzjerze?

Szczerze mówiąc to stchórzyłam Przechodziłam obok zakładu poł godziny przed tym jak byłam umówiona i zakład miał jedną klientke w dodatku fryzjerki zostawiły ją samą w środku a same wygrzewały sie na słońcu
Wiec poszłam do salonu"Beata" tuż obok, (byłam tam kiedys już, ale wtedy nie zrobiły mi ani krzywdy ani specjalnego też nic) tam było sporo klientów, i postanowiłam zapytac czy mnie przyjma bez zapisów. Byli bardzo mili i opiekuńczy!! Mam świetną asymetryczna fryzure. Kobieta która zie mna zajmowała nie zrobiła nic czego bym nie chciała, pytała o kazdy szczegół. Jestem bardzo zadowolona. Za strzyżenie z myciem i prostowaniem zapłaciłam 40zł ( nie wiem dlacezgo ale taniej o 10 niz poprzednio, a tyle samo co zapłaciłam bym w tym zakładzie w ktorym byłam umówiona)
bubinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 21:28   #42
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

dziewczyny pomóżcie doradzcie mi jakiś salon, gdzie dobrze zajmą sie włosami kręconymi.. bo tak naprawde to niewielu fryzjerów umie sie obchodzić z takimi włosami. jak dotąd najbardziej byłam zadowolona z pracowni MB, u asystentek płaciłam 48zł , wiec chyba nie mogło być źle ale może coś jeszcze godnego polecenia. ? może macie jakieś doświadczenia związane właśnie z tym salonem na edukacji "na rogu"

edit:
byłam na rogu na edukacji i więcej tam nie wróce.
pierwszy raz w życiu poryczałam się, wróciwszy do domu od fryzjera.
NIE POLECAM.
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.


Edytowane przez Gosicaa
Czas edycji: 2008-07-21 o 17:36
Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 18:37   #43
kumiega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

dziewczyny co sadzicie o salonie fryzjerskim BAJKA? planuje zrobic sobie trwała i słyszalam ze w tym salonie dobrze robia balejarz itp ale czy akurat trwala? a wiecie kto w stalowej moze fajnie i dobrze trwala zrobic?
kumiega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 22:00   #44
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

rzecz jasna-salon fryzur MB! polecam gorąco
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 10:52   #45
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

a ja polecam panią Basie Bielecką świiietna.
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.

Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:16   #46
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

polecam również p.Grażynkę z salonu koło pizzerii da grasso w stalowej woli.salon mieści się w klatce 6-piętrowego wieżowca
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:02   #47
YOostyneczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

zdecydowanie się zgadzam Od jakiegoś czasu chodzę tylko do pani Grażyny i zawsze wychodzę zadowolona!!
YOostyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:14   #48
Andzioszkaa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

czesc załuję ze dopiero teraz zaglądnełam na to forum bo wiem co nieco o niektorych zakładach..a mianowicie..rok temu dostałam sie na kurs fryzjerki..zaproponowano mi go w salonie ILONA naprzeciwko lidla.. oczywiscie zgodziłam..salon i obdługa wydały sie bardzo miłe..jednak do czasu..! juz pierwszego dnia sie zaczeło !! pracownice to mlodziutkie dziewczyny ! najstarsza ma 23 wogole nie znają sie na farbowaniu wlosów czy ścinaniem !! do szamponu którym myją wlosy klientkom 75% procent to jest woda a reszte szampon ! nie wspominaja o tym ze jest to szampon najnizszej jakosci a farby ? pff szkoda słów.. to zwykła oszustka ! nie mająca za grosz szacuku do drugiej osoby dziewczyny w tym salonie sa poniżane i obrażane..mnie zamiast nauczyc strzyzenia nauczyla sprzatac i zmarnowała mi 3 msc !! dziewczyny omijać szerokimł ukiem ten zakład !! Pozdrawiam


Polecem Salon Gabriel tam odbywałam troche stażu dziewczyny super ! kosmetyki najwyższej jakosci Loreal i nie tylko mycie głowy z masażem..na scianach znajduja sie dyplomy pracownic i zdjecia z profesjonalnymi stylistami także naprawde zakład godny polecenia !
Andzioszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:46   #49
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dobry fryzjer w stalowej woli?

Czy któs wie gdzie można bezstresowo pójsc do dobrego fryzjera w stalowej woli, bardziej mnie interesuje malowanie włosów konkretnie pasemka, zalezy mi zeby ktoś zrobił to starannie... kogo polecacie?
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 20:06   #50
lukrecja90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

ja od kilku lat chodze do pani asi w bialych domach. jest swietna jeszcze nigdy nie wyszlam od niej niezadowolona. nie dosc ze ladnie uczesze to i zawsze jest chetna zeby porozmawiac. wiem ze jezdzi duzo na szkolenia i duzo wie
lukrecja90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:59   #51
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Dobry fryzjer w stalowej woli?

Salon 'LOOK' jest bardzo dobrym salonem. Zawsze sie tam strzyge, nie wiem jak z farbowaniem, ale musze przyznac ze wlosy obcinaja bardzo dobrze. Robia dokladnie to o co ich poprosisz Niestety w innych salonach nie mam rozeznania, wiec polecam tylko ten. Moim zdaniem godny zaufania
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:25   #52
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Dobry fryzjer w stalowej woli?

Dzięki za odpowiedz
Slyszałam jeszcze dobre opinie o salonie "Gabriel" a prosze mi powiedziec ten "Look" to gdzie sie miesci dokładnie? ;-)
__________________
delfina
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:03   #53
maria 34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Witam
Ja niezmiennie od jakiegoś czasu pojawiam się w Pracowni fryzur MB.
Umawiam się do różnych fryzjerek i muszę powiedzieć, że są super!!!
To jedyne takie miejsce w Stalówce w którym jest tak wysoki poziom pracy. Dziewczyny zawsze mi doradzą co zmienić i co będzie pasowało do mnie. NIE MA PYTAŃ -JAK PANIĄ OSTRZYC-co zawsze doprowadzało mnie do szału. Mają fajną stronkę www.pracowniafryzur.pl na której widać, że personel ciągle się rozwija.
Pozdrawiam
maria 34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:36   #54
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

A jeśli chodzi o fryzjera, który dobrze i starannie pomaluje włosy, chciałam zrobic ładny balejaż i zależy mi żeby ktoś przyłożył się do swojej pracy ;-) planuje pójś do fryzjerek w "Metamorfozie" czy ktoś z was robił tam może balejaz? Jeśli tak to piszcie jak wyszło?
__________________
delfina
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 06:48   #55
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Salon 'Look' znajduje sie na pietrze nad maldomem, chyba blizej lodziarni. Pani Zosia tam obcina a co do metamorfozy to nie wiem, podobno fajnie, ale ja nigdy nie robilam. jedyne co to strzyglam sie ale daaawno temu i nie bylam zadowolona. jeszcze sie nie zastanowilam na fryzure a juz nie mialam wlosow do karku wiec .. no wlasnie. ale to bylo dawno[inne fryzjerki]. jedyne co moge powiedzeic to to ze maja swietne kosmetyki, sprowadzane z wloch swietne solarium stojace i lezace i kosmetyczki sa super ;d rozne masaze, mmm ) takze polecam, jezeli chodzi tylko o farbowanie i robiene cos przy wlosach. jezeli o sciecie p.Zosia i Look
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 23:36   #56
noform
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Hej, tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie takiej fryzury: http://ikf.com.pl/ff/1/big/5595256.jpg

Mógłby mi ktoś polecić jakiś zakład?


P.s Nisko-Stalowa Wola najlepiej : ]

Edytowane przez noform
Czas edycji: 2009-05-04 o 23:43
noform jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:46   #57
cwaniareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

czy moze mi ktos podac nr tel do salonu pani basia w rozwadowie????
cwaniareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:38   #58
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Po długich namyśleniach postanowiłam odwiedzić Pracownię Fryzur MB. Okazało się, ze jest jeden wolny termin o 14 i mogą mnie przyjąć. Pani która mnie obsługiwała nie była za miła... no cóż takie życie, płakać z tego powodu nie będę.

Przyszłam punktualnie. Włosami miała się zająć pani Dorota. Na początku pokazałam jej zdjęcie z wzorem upragninej grzywki i próbowałam nawiązać dialog dotyczący przyszłości moich włosów, ale toprzypominało bardziej monolog! Na każde moje zdanie pani Dorota odpowiadała "NOM" co mnie strasznie wkurzało!
Umyto mi włosy ślicznym owocowym szamponem Po podsuszeniu ich trochę poczekałam zanim przyszła fryjerka... Wiadomo ploteczki. Gdy już przyszła wyrównała mi włosy tak jak chciałam (prawie...) machneła ze dwa razy nożyczkami nad grzywką i..... dowidzenia! Włosami z przodu nawet się nie zajeła,(miałam pazurki przy twarzy, więc pasowałoby coś z nimi zrobić, przynajmniej poprawić kształt!). Gdy jej o tym powiedziała ona odrzekła, że są nawet ok...
Zapłaciłam za usługę 40 zł. To nie jest drgo, ale spodziewałam się jakiejś odmiany, a wyglądałam tak samo.(no oprócz tych 4 cm...)
Gdy wyszłam z salonu mój wspaniałomyślny TŻ zapytał:
CZEGO JESZCZE NIE POSZŁAŚ DO FRYZJERA? Yyyyyyyyy....
nic mu nie odpowiedziałam, a on:
"No idź, bo i tak jesteś spóźniona!" W tym momencie zakomunikowałam mu, że właśnie od fryzjera wracam...

Facet się zaczerwienił i nie powiedział słowa przez całą podróż samochodem...

Więcej nie tam nie wrócę!
__________________
Długość dźwięku samotności...

Edytowane przez Agnes1906
Czas edycji: 2009-08-24 o 10:27
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 00:43   #59
olgiercinka
Przyczajenie
 
Avatar olgiercinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Cześć, jestem ze Stalowej, ale polecam fryzjera w Nisku. Fryzjerkę dokładniej. Ma salon jak się jedzie ze strony Stalowej przejeżdżasz obok tego parku, obok Rossmana i za Rossmanem druga w prawo. Tam jest przy ulicy parking a przy nim taki jakby dom dwupiętrowy. Na pierwszym jest jakas restauracja, a na drugim ŚWIETNA fryzjerka. Dobrze i tanio. Ja za obcięcie włosów na boba z długich i wymodelowanie zapłaciłam 25 zł!!! Jestem bardzo zadowolona, bardziej niż po wizycie w Stalowej za 70 zł za podcięcie włosów i modelowanie.

A tak poza tym to przy okazji polecę Wam kosmetyki a raczej konsultantkę. Jest bardzo fajna. Młoda, chętnie doradza co i jak a do zamówień dorzuca gratisy! Jak się zamówi więcej niż jedną rzecz za jakąs tam nie bardzo duża cenę to zawsze trochę obniża. A jak się zostanie stałym klientem to daje stałe rabaty.
To jej strona: /ciach spam/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-09-29 o 11:15 Powód: uporczywy spam
olgiercinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:14   #60
ssonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

pomocyyyyy!!!!!!!! wlasnie dzisiaj jak co miesiac chcialam wybrac sie do mojej pani Agnieszki.Zadzwoniłam się umowic do pracowni MB i uslyszałam taki tekst: pani Agnieszka juz u nas nie pracuje,ale moze pania ściąć pan Marek!!!-(raz juz u niego byłam to plakalam tydzień)oczywiście informacji o pani Agnieszce mi nie udzielono!!!!!!!!!!:prosi :czy ktoś moze mi pomoc????PROSZĘĘ moze ktoś wie co sie z nia stalo??
ssonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 17:40:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.