Fryzura i makijaż do slubu Puławach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 20:34   #1
slodki_misiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4

Fryzura i makijaż do slubu Puławach


Cześć, możecie polecić mi dobrego fryzjera, który uczesze mnie na ślub? I makijażystkę.

Będę wdzięwczna za rady!
slodki_misiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:30   #2
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Nieźle czeszą dziewczyny z salonu Maria na Centralnej 10 (Tasiemiec). Jeśli chodzi o makijaż słyszałam sporo dobrego o pani Iwonie z Salonu Kosmetycznego Uroda na Leśnej 27 (w takim pawilonie wolnostojącym naprzeciwko przedszkola) i o pani Monice z Piłsudskiego 23 (naprzeciwko Raju Dziecka) - ale sama nie krozystałam z ich usług, moje koleżanki tak.

Mi kiedyś świetne upięcie zrobiła pani z salonu Jean Louis David, ale salon zlikwidowano, a ja nie mam do niej namiarów niestety
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 07:42   #3
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Jeśli chodzi o makijaż, to kolega, który jest w Puławach ( i nie tylko) fotografem poleca Magdę Chamere i Monike Grodzicką- wiem, że one maluja jego modelki, ale jaka jest cena makijazu to nie wiem.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:43   #4
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Witam,
ponawiam pytanie, bo być może coś się zmieniło od zeszłego roku Może komuś ktoś jeszcze przychodzi do głowy??
Ciekawa jestem również na ile wcześniej zapisywac sie w Puławach na fryzurę i makijaż, jeśli ślub będę miała w lipcu. Wiem, że co miasto to inaczej
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:13   #5
aralev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Odświeżam wątek. Może są tu jakieś Wizażanki z Puław. Poszukuję fryzjera, który uczesze mnie na ślub oraz makijażystki.
aralev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 07:33   #6
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Do makijażu polecam p. Monikę Grodzicką. Co prawda nie widziałam jej na oczy, ale jest zachwalana w internecie oraz jest przesympatyczna i rzeczowo odpowiada na wszystkie wątpliwości i pytania jakie zgłaszałam telefonicznie. Już się do niej umówiłam

Natomiast fryzjera wciąż nie mam Też będę wdzięczna za porady....

Aralev, a Ty w Puławach będziesz ślubować czy u kogoś będziesz na ślubie?
Puławy to Twoje miasto?
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:46   #7
aralev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Izkaj6 Puławy to nie jest moje miasto, ale najprawdopodobniej będę się tam malować i czesać do śluby. A ponieważ tam nie mieszkam nie za bardzo się orientuję co i gdzie A ta Pani Grodzicka ma jakiś swój salon czy zamawia się ją do domu?
aralev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 17:42   #8
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Poszukuje dobrego makijażysty i fryzjera z Puław na ślub !!!!!!!!!!!!! Pilnie każda pomoc i rada będzie na szalę złota
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:52   #9
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Ja makijaż w Puławach robiłam u pani Moniki Grodzickiej w Mono Studio w Galerii Zielonej. Makijaż nie jest tani (cos koło 120 zł rok temu), ale był bardzo ładny i dobrze się trzymał jak na ponad 30 stopni, jakie miałam na swoim ślubie Polecam pójść na próbny. Ja zarezerwowałam u niej cały dzień (ja, moja mama, siostra, teściowa, świadkowa.... ;p). I nie przeszkadza jej obecność fotografa, o ile nie wchodzi jej w paradę.
Tam przy okazji robiłam paznokcie żel kolorem - wszystko pięknie sie trzymało.

Fryzurę robiłam w eM Di na Wojska Polskiego. Czesała mnie taka blondynka, chyba miała na imię Dorota. Fryzura wyszła śliczna i trzymała się 4 dni I tanio jak barszcz. Za fryzurę z kwiatkiem-ozdobą zakupioną przez nią zapłaciłam 75 zł.

Nie wiem czy masz już wybraną salę, ale jesli nie to polecam Kameralną. Z całości obsługi i wszystkiego związanego z salą bylismy tak wszyscy zadowoleni, że postanowiłam o nich rozpowiadać
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:11   #10
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Cytat:
Napisane przez izkaj6 Pokaż wiadomość
Ja makijaż w Puławach robiłam u pani Moniki Grodzickiej w Mono Studio w Galerii Zielonej. Makijaż nie jest tani (cos koło 120 zł rok temu), ale był bardzo ładny i dobrze się trzymał jak na ponad 30 stopni, jakie miałam na swoim ślubie Polecam pójść na próbny. Ja zarezerwowałam u niej cały dzień (ja, moja mama, siostra, teściowa, świadkowa.... ;p). I nie przeszkadza jej obecność fotografa, o ile nie wchodzi jej w paradę.
Tam przy okazji robiłam paznokcie żel kolorem - wszystko pięknie sie trzymało.

Fryzurę robiłam w eM Di na Wojska Polskiego. Czesała mnie taka blondynka, chyba miała na imię Dorota. Fryzura wyszła śliczna i trzymała się 4 dni I tanio jak barszcz. Za fryzurę z kwiatkiem-ozdobą zakupioną przez nią zapłaciłam 75 zł.

Nie wiem czy masz już wybraną salę, ale jesli nie to polecam Kameralną. Z całości obsługi i wszystkiego związanego z salą bylismy tak wszyscy zadowoleni, że postanowiłam o nich rozpowiadać

Dzięki wielkie za info a wiesz może czy ładnie czeszą w salonie UGO w Puławach??
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:43   #11
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Niestety nie wiem. Nie jestem z Puław i korzystałam tylko z usług eM Di.
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 15:21   #12
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Ja mogę do makijażu polecić Iwonę Sirow. Malowała mnie, moją mamę, świadkową i dwie inne panie pół roku temu na mój ślub. Byłyśmy bardzo zadowolone Makijaż był trwały mimo upału i naturalny. I koszt makijażu wtedy to było 80-100zł.
A czesała mnie Sylwia Filiks (Szczygieł), z salonu Sylwia (nie wiem jaka to ulica dokładnie, na osiedlu pomiędzy Gościnczykiem a Grota Roweckiego). Dziewczyna fajnie czesze i niedrogo.
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:13   #13
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Ja mogę do makijażu polecić Iwonę Sirow. Malowała mnie, moją mamę, świadkową i dwie inne panie pół roku temu na mój ślub. Byłyśmy bardzo zadowolone Makijaż był trwały mimo upału i naturalny. I koszt makijażu wtedy to było 80-100zł.
A czesała mnie Sylwia Filiks (Szczygieł), z salonu Sylwia (nie wiem jaka to ulica dokładnie, na osiedlu pomiędzy Gościnczykiem a Grota Roweckiego). Dziewczyna fajnie czesze i niedrogo.
dzięki za info Mogłabyś mi podać jakies namiary na tą kobitkę od makijażu ?? Stronkę w necie czy nazwę salonu ??
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:46   #14
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Cytat:
Napisane przez Aneeczka1234 Pokaż wiadomość
dzięki za info Mogłabyś mi podać jakies namiary na tą kobitkę od makijażu ?? Stronkę w necie czy nazwę salonu ??
Nie wiem czy ona w jakimś salonie pracuje. Nas malowała w domu. www.iwonasirow.pl (widzę że na stronie nie ma jej nr tel. więc podam z wizytówki, którą mam 793-028-469).
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012

Edytowane przez katushka
Czas edycji: 2013-02-25 o 11:50
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:36   #15
Aneeczka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ona w jakimś salonie pracuje. Nas malowała w domu. www.iwonasirow.pl (widzę że na stronie nie ma jej nr tel. więc podam z wizytówki, którą mam 793-028-469).

Jeszcze raz dzięki wielkie : cmok: makijaże na stronce ma super. Juz napisałam do niej maila i czeekam na odpowiedź
Pozdrawiam
Aneeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:22   #16
aralev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Dziewczyny, jestem tak zdesperowana, że znów podbijam wątek. Wciąż nie znalazłam fryzjerki, która by mnie ładnie uczesała na ślub. Będę wdzięczna jeśli jeszcze kogoś polecicie.
aralev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 08:27   #17
GROD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Polecam STUDIO FRYZUR Sylwi Zięby (ul. Piłsudskiego na przeciwko Butiku COCO) tel. 600331286. Moim klientkom polecam Sylwię i zawsze są bardzo zadowolone, więc przekazuję ta informację na forum

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Witam
Zapraszam na makijaż ślubny, wieczorowy i fotograficzny do Centrum Wizerunku Monos Studio. Podaję moją stronę monosstudio.pl
Pracuję wyłącznie na kosmetykach dla wizażystów, dzięki temu moje Klientki mają gwarancję bezpieczeństwa( nie uczulają, nie zatykają porów) i trwałości makijażu.
Serdecznie zapraszam!
Monika Grodzicka
Wizażystka
Doradca ds koloru i wizerunku

Edytowane przez GROD
Czas edycji: 2013-04-26 o 08:39 Powód: uzupełnienie
GROD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 18:33   #18
mapal85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Hej!
Czy któraś z Was korzystała z usług salonu fryzjerskiego VIP Daniel Capała? Wstępnie umówiłam się tam na fryzurę ślubną (póki co tylko tu mieli miejsce w moim terminie) ale mam wątpliowości, bo nie czesałam się tam nigdy, a wiadomo że fryzura na ślubie to bardzo ważna rzecz będę wdzięczna za wszystkie opinie i ewentualne sugestie, gdzie jeszcze mogę szukać sprawnego fryzjera ślubnego niestety nie mieszkam w Puławach i trudno jest mi cokolowiek namierzyć osobiście.
mapal85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 11:28   #19
dadzi3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

ZAPRASZAM salon wizażu CIRKO MAKE UP

USŁUGI:
- Makijaze
- Charakteryzacja
- Stylizacja paznokci
- Przedłużanie & zagęszczanie rzęs
- Henna
- Zabiegi parafinowe
- Fryzury

DOSWIADCZENIE: plany serialowe, programy tv, sesje zdjęciowe

https://www.facebook.com/pages/CIRKO...14879095192792
dadzi3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 19:36   #20
pezzini
Przyczajenie
 
Avatar pezzini
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Dziewczyny i coś się zmieniło? mamy 2015 i szukam dobrej makijażystki która ładnie mnie umaluje i nauczy malowania oka polecicie coś?
pezzini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 13:40   #21
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Fryzura i makijaż do slubu Puławach

Odświeżam wątek bo jestem w kropce Może ktoś polecić kogoś od makijażu i fryzury?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 14:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.